Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3934 |
Wystartowało : | 3631 |
Nie ukończyło : | 115 |
Ukończyło : | 3516 |
Na trasie : | 105 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OTOLIŃSKI Mateusz | 2471 | #TeamUlanych | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2 | PSZOWSKA Magdalena | 2472 | #TeamUlanych | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3 | SKRZYPCZAK Renata | 2473 | #TeamUlanych | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
4 | TOBOR Judyta | 2475 | #TeamUlanych | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
5 | WIECZOREK Aleksandra | 2476 | #TeamUlanych | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
6 | ABRATKIEWICZ Anna | 2478 | ALKOTERROR | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
7 | SZYLKIN Artur | 2512 | CZATANOGA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
8 | KUDŁA Wojciech | 2513 | DKG Crew | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
9 | DEINHARD Kamil | 2514 | Hobbici z shire | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
10 | ZABAWA Albert | 2515 | Hobbici z shire | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
11 | GARBACZ Damian | 2517 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
12 | GARBACZ Sara | 2518 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
13 | KUCZERA Wioleta | 2519 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
14 | WITEK Piotr | 2520 | Liver Killer | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
15 | BOŻYK Sebastian | 2553 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
16 | BUDNIK Michał | 2554 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
17 | CHLEBEK Łukasz | 2555 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
18 | CICHOWSKI Łukasz | 2556 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
19 | DOLIŃSKA Sylwia | 2557 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
20 | FIERDONEK Karolina | 2558 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
21 | FIUK Aleksander | 2559 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
22 | GAJDAMOWICZ Beata | 2560 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
23 | GODEK Dagmara | 2561 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
24 | SZTUKOWSKI Łukasz | 2593 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
25 | SZYCHUŁDA Joanna | 2594 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
26 | WARŁO Przemysław | 2595 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
27 | WIŚNIEWSKI Damian | 2596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
28 | WÓJCIK Maciej | 2597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
29 | ŻAKOWICZ Dominika | 2598 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
30 | ZBROŃSKI Tomasz | 2599 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
31 | ŻOŁNOWSKA Aleksandra | 2601 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
32 | MALSKI Mateusz | 2715 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
33 | BANAŚ Piotr | 4009 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
34 | KARP Anna | 2469 | #TeamUlanych | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
35 | KĘSEK Katarzyna | 2470 | #TeamUlanych | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
36 | GÓRSKI Piotr | 2480 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
37 | ŁUCZAK Piotr | 2481 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
38 | PORĘBA Paweł | 2482 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
39 | WIRGA Anita | 2496 | Brzeg | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
40 | BRZĄKAŁA Grzegorz | 2498 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
41 | BRZĄKAŁA Szymon | 2499 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
42 | DĄBROWSKA Weronika | 2500 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
43 | ŁABAZA Szymon | 2501 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
44 | STOJANOWSKA Agata | 2503 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
45 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 2504 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
46 | MANDRAK Andrzej | 2525 | MCM TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
47 | GIERON Dawid | 2526 | MYŁKI | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
48 | PALETTA Bartłomiej | 2527 | MYŁKI | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
49 | PELCZAR Błażej | 2528 | MYŁKI | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
50 | PIECHULA Ewa | 2529 | MYŁKI | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
51 | PIECHULA Justyna | 2530 | MYŁKI | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
51 | STRZEDUŁA Mateusz | 2531 | MYŁKI | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
53 | KORZEŃ Dajana | 2532 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
54 | OLSZEWSKI Sławomir | 2533 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
55 | DOBIELSKA Maria | 2546 | Wolves | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
56 | MAŁAGOCKI Mateusz | 2548 | Wolves | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | RYTYCH Michał | 2549 | Wolves | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | SAWICKI Jakub | 2550 | Wolves | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
59 | BĄKOWSKI Damian | 2551 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
60 | GRUSZKA Michał | 2562 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
61 | GRZYBOWSKI Patryk | 2564 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
62 | KREMER Piotr | 2576 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
63 | KUŚ Michał | 2578 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
64 | ŁEBEK Michał | 2580 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
65 | LENTOWICZ Mikołaj | 2581 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
66 | MAGDZIŃSKI Wojciech | 2582 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
67 | MAJRAN Karolina | 2583 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
68 | MAZIK Przemysław | 2584 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
69 | KIELISZCZYK Marcin | 2709 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
70 | KRYCIŃSKI Przemysław | 2711 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
71 | SADOWSKA Magdalena | 2483 | ALKOTERROR | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
72 | SERAFIN Aleksander | 2484 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
73 | SZMAGAJ Dawid | 2485 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
74 | SZMAGAJ Katarzyna | 2486 | ALKOTERROR | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
75 | CYNIAK Patrycja | 2487 | Beje | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
76 | KALICKI Artur | 2488 | Beje | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
77 | KOPICZKO Martyna | 2489 | Beje | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
78 | KOPICZKO Wojciech | 2490 | Beje | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
79 | MIŚKIEWICZ Marek | 2491 | Beje | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
80 | PIETRZAK Anna | 2492 | Beje | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
81 | PIETRZAK Damian | 2493 | Beje | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
82 | TYMECKA Agnieszka | 2495 | Brzeg | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
83 | SIWY Piotr | 2507 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
84 | SYGNATOWICZ Kamil | 2508 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
85 | TĘCZA Krzysztof | 2509 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
86 | PERNEJ Anna | 2510 | CZATANOGA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
87 | PERNEJ Kamil | 2511 | CZATANOGA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
88 | GAJĘCKI Bartosz | 2521 | Mamy robaki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
89 | GUC Michał | 2522 | Mamy robaki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
90 | CZAPKA Grzegorz | 2523 | MCM TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
91 | GŁOWACKI Jacek | 2524 | MCM TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
92 | ZAJĄC Michał | 2534 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
93 | GRYS Marek | 2535 | OGIERY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
94 | OCIESA Jagoda | 2537 | Old revolver and young pistoleros | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
95 | OCIESA Julia | 2538 | Old revolver and young pistoleros | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
96 | OCIESA Mariusz | 2539 | Old revolver and young pistoleros | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
97 | BAŁAZY Ireneusz | 2540 | Perfecta Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
98 | BANAS Tomasz | 2541 | Perfecta Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
99 | HELIOS Bartosz | 2565 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
100 | IGNACZEWSKI Wojciech | 2566 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
101 | KAMUDA Kamil | 2568 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
102 | KANIOWSKI Dawid | 2569 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
103 | KĘDZIOR Damian | 2570 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
104 | KORZEC Robert | 2571 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
105 | KOSSOWSKI Jarek | 2572 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
106 | KOSSOWSKI Paweł | 2573 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
107 | KRAJEWSKI Sebastian | 2574 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
108 | KRASOŃ Rafał | 2575 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
109 | NOWOGRODZKA Monika | 2586 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
110 | OLEJNIK Mateusz | 2587 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
111 | OSIŃSKI Grzegorz | 2588 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
112 | RYNDAK Piotr | 2589 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
113 | SOBCZYK Maciej | 2590 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
114 | SUCHODOLSKI Adam | 2591 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
115 | FRYDLEWICZ Magdalena | 2653 | SKT Tiger Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
116 | JASICKI Jacek | 2494 | Brzeg | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
117 | KOZERA Kaja | 1534 | 7days Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
118 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 2505 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
119 | SIWA Aleksandra | 2506 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
120 | GABRUK Michał | 2542 | Perfecta Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
121 | POSYNIAK Mateusz | 2543 | Perfecta Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
122 | STAŃKOWSKI Janusz | 2544 | Perfecta Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
123 | SZLĘZAK Mateus | 2592 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
124 | KORZEC Robert | 3997 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
125 | OBERSKI Piotr | 4003 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ANTOSZCZYK Sylwia | 2479 | ALKOTERROR | Open Kobiet | 12:15 | DNF | |||
KITA Daniel | 2497 | BRZESKI Team | Open Mężczyzn | 12:15 | DNF | |||
KRUK Kacper | 2577 | Open Mężczyzn | 12:15 | DNF |
Znaleziono 128 wynik(ów)