Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STAWICKI Filip | 2015 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2 | STAWICKI Jakub | 2016 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
3 | STRAMOWSKA Patrycja | 2103 | TEAM TRX | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4 | FIJAK Remigiusz | 2916 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
5 | KOSIERADZKA Małgorzata | 3059 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
6 | ORLIK Małgorzata | 3062 | Eternia | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
7 | ROGOZA Rafal | 3063 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
8 | SKÓRA Wojciech | 3065 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
9 | SŁOWIK Renata | 3066 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
10 | IGNACIUK Joanna | 3093 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
11 | ŚLIWKA Małgorzata | 3094 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
12 | CHMIELEWSKI Paweł | 3087 | GRABIK CITY | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
13 | SZYMAŃSKI Gracjan | 3088 | GRABIK CITY | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
14 | NOWAK Daria | 3089 | GT TEAM | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
15 | WILŻYŃSKI Kamil | 3090 | GT Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
16 | MOKRZYŃSKA Joanna | 3091 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
17 | BILARD Joanna | 3092 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
18 | PRISACARIU Laurentiu | 3117 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
19 | PRYGA Zachariasz | 3120 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
20 | ROBAK Rafał | 3121 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
21 | SKŁADOWSKI Michał | 3122 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
22 | ANTCZAK Kamil | 3123 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
23 | MAĆKOWIAK Izabela | 3146 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
24 | MAĆKOWIAK Oskar | 3147 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
25 | MADERA Magdalena | 3148 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
26 | MAJCHRZAK Patrycja | 3149 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
27 | MAŁOCHA Klaudyna | 3150 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
28 | MATUSIEWICZ Fabian | 3151 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
29 | MACHAJ Tristan | 3145 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
30 | WIKTORSKI Krystian | 3175 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
31 | WINIARSKI Piotr | 3176 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
32 | WOJEWODA Tomasz | 3177 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
33 | ZAWADA Marcin | 3178 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
34 | ZIEMIŃSKI Daniel | 3179 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
35 | SUROWIAK Paweł | 3203 | JOIN-TECH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
36 | RODZIEWICZ Bartosz | 688 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
37 | MAKSYMOWICZ Rafał | 2759 | BAD@Mood | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
38 | CHUĆ Marcin | 3047 | BRADAS Adventure | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
39 | CHWAST Mateusz | 3048 | BRADAS Adventure | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
40 | CHWAST Monika | 3049 | BRADAS Adventure | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
41 | JĘDRZEJAK Maciej | 3050 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
42 | MAŁOCHA Mariusz | 3051 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
43 | GALAZKA Zbigniew | 3052 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
44 | JEDNORÓG Mateusz | 3053 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
44 | KOZAK Wojciech | 3054 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
46 | MARCINIAK Dawid | 3042 | BAD@Mood | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
47 | OSTROWSKI Bartosz | 3043 | BAD@Mood | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
48 | TAGAIEV Andrii | 3044 | BAD@Mood | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
49 | BEDNARCZYK Marek | 3055 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
50 | DETKA Magdalena | 3057 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
51 | DOBOSZ Piotr | 3072 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
52 | JUNIK Anna | 3075 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
53 | KOBIERSKA Marlena | 3076 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
54 | KUBIAK Janusz | 3078 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
55 | LUKASIEWICZ Gosia | 3079 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
56 | NOWAK Daniel | 3080 | Głusi-Wrocław | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
57 | PAWŁOWSKI Łukasz | 3082 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
58 | ANTONIAK Agnieszka | 3069 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
59 | ANTONIAK Beata | 3070 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
60 | BORDULAK Tomasz | 3071 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
61 | SZYMANSKI Jacek | 3068 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
62 | SOKOLOVSKA Olga | 3067 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
63 | GRZEBIELA Alina | 3104 | OOL_2019 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
64 | SUCHODOLSKI Adam | 3105 | OOL_2019 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
65 | ZAWADKA Iwona | 3085 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
66 | ZYTKOWICZ Jacek | 3086 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
67 | WYPYCH Iwona | 3095 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
68 | WYPYCH Kamila | 3096 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
69 | PREKWA Jakub | 3097 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
69 | WÓJCIK Grzegorz | 3098 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
71 | KRAWCZYK Rafał | 3108 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
72 | WILAMEK Jakub | 3109 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
73 | DROZD Paweł | 3099 | Narwani Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
74 | GOŁĄB Marcin | 3100 | Narwani Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
75 | WIŚNIEWSKI Kacper | 3103 | Narwani Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
76 | BARTNIK Łukasz | 3938 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
77 | BINIEK Dominik | 3111 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
78 | BRYSIAK Joanna | 3112 | Team Grey music club | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
79 | PORWOLIK Krystian | 3113 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
80 | SZUMILAS Mateusz | 3114 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
81 | WOJTKOWIAK Wojciech | 3115 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
82 | ASAULA Margaryta | 3124 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
83 | CITKO Michał | 3127 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
84 | CZARNECKA Aneta | 3128 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
85 | CZARNECKA Marta | 3129 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
86 | DUKIEWICZ Dariusz | 3130 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
87 | DZIEDZIC Mateusz | 3132 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
88 | FRANCKIEWICZ Arkadiusz | 3133 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
89 | MACHAJ Dominik | 3143 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
90 | MACHAJ Filip | 3144 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
91 | NIESŁONY Dominika | 3155 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
92 | PALKA Marek | 3158 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
93 | PYCIARZ Lidia | 3160 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
94 | ROGALSKI Kamil | 3161 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
95 | NOWOTARSKI Jakub | 3156 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
96 | ROJKIEWICZ Krzysztof | 3162 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
97 | OSTROWSKA Barbara | 3157 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
98 | KLOZA Jakub | 3137 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
99 | KNIHNICKA Anna | 3138 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
100 | KOWALCZYK Agnieszka | 3140 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
101 | ŁUCZAK Karol | 3142 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
102 | SZYDLAK Angelika | 3170 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
103 | SZYDZIK Paulina | 3171 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
104 | SZYDZIK Szymon | 3172 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
105 | SZYMAŁA Marcin | 3173 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
106 | ŚNIOSEK Michał | 3166 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
107 | STĘPIEŃ Sebastian | 3167 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
108 | SZLOSAREK Rafał | 3168 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
109 | SUROWIAK Piotr | 3306 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
110 | BZOWSKI Marcin | 3547 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
111 | BUJWID Daniel | 3056 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
112 | SZELĄG Weronika | 3083 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
113 | ZAJĄC Agnieszka | 3084 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
114 | SZTENDEL Wojciech | 3110 | SZEREGOWY | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
115 | GARBACIAK Arkadiusz | 3134 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
116 | JANICKI Adam | 3135 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
117 | PAWLAK Rafał | 2055 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
118 | EINSPORN Katarzyna | 4000 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
119 | OSADA Magdalena | 3990 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | LITWINOWICZ Katarzyna | 3061 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | DQ |
Znaleziono 120 wynik(ów)