Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-19 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1557 |
Wystartowało : | 1415 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1404 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIĘTARA Dawid | 1 | Baltic Seals | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2 | POPIOŁEK Mariusz | 2 | Błotołazy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3 | MILEWICZ Dariusz | 3 | BOHAR PALETY RUNNERS | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4 | DĄBROWSKI Bogusław | 4 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
5 | CHMIELORZ Józef | 5 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
6 | JASKÓLSKI Szymon | 6 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
7 | WIKTOROWICZ Michał | 23 | Czarna Horda | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
8 | KAŁUŻNY Michał | 24 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
9 | NIKIEL Dariusz | 25 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
10 | ULDYNOWICZ Bartosz | 26 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
11 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 38 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
12 | FRANCZYK Artur | 39 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
13 | GARBACZ Damian | 40 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
14 | GÓRKA Marcin | 41 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
15 | HANUSIAK Leszek | 42 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
16 | KĘSIK Michał | 43 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
17 | RAKOWSKI Przemysław | 59 | Melvit team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
18 | BAGIŃSKI Marcin | 60 | Mustangi Kobylanka | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
19 | BURBUL Przemysław | 61 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
20 | GAŃKO Mateusz | 62 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
21 | MOKWA Sebastian | 63 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
22 | TKACZYK Michał | 64 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
23 | DROP Łukasz | 80 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
24 | JACIÓW Paweł | 81 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
25 | JANDURA Rafał | 82 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
26 | KALETA Paweł | 83 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
27 | LYKHITSKYI Volodymyr | 84 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
28 | SKARBECKI Piotr | 85 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
29 | CHMURAK Wojciech | 102 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
30 | CHOJECKI Grzegorz | 103 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
31 | CZACH Tobiasz | 104 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
32 | FROŃ Damian | 105 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
33 | GICZAN Wiktor | 106 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
34 | GOLDA Michał | 107 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
35 | KARCZEWSKI Grzegorz | 108 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
36 | ZNAJEWSKI Grzegorz | 123 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
37 | CHMIELORZ Donata | 124 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
38 | GAWLIKOWSKA Kinga | 125 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
39 | KOMORNICKA Justyna | 126 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
40 | KRYSZTOFIAK Agnieszka | 127 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
41 | KRASSOWSKA Joanna | 143 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
42 | ŁOSIN Marta | 144 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
43 | PAROL Diana | 145 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
44 | OLECH Grzegorz | 146 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
45 | KOMARNICKI Tomasz | 147 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
46 | CHMIELEWSKI Józef | 148 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
47 | POGORZELSKI Rafał | 149 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
48 | KURASIŃSKI Konrad | 150 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
49 | HARETSKI Aleksander | 161 | akademia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
50 | ISHCHUK Aliaksandr | 162 | akademia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
51 | MICEK Jan | 163 | All For Body www.sprawdzonytrener.pl | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
52 | STROJNY Paweł | 164 | All For Body www.sprawdzonytrener.pl | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
53 | CIACH Paweł | 165 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
54 | CIACH Waldemar | 166 | BIEGAM I...JUŻ | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
55 | MIROWICZ Tomasz | 179 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
56 | ABRATKIEWICZ Magdalena | 180 | Ex Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
57 | CZAJKA Radosław | 181 | Formalina | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
58 | DZIURA Karolina | 183 | Formalina | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
59 | GREIBIG Michaela | 199 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
60 | SOBCZYK Ligia | 200 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
61 | KALNIUK Tomasz | 201 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
62 | GIZAK Michał | 202 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
63 | BRILLOWSKI Karol | 203 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
64 | BARTOCHA Rafał | 217 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
65 | BEKIER Mariusz | 218 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
66 | BISKUPSKI Karol | 219 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
67 | BORUCKI Kamil | 220 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
68 | BRUSIŁOWICZ Daria | 221 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
69 | BRUSIŁOWICZ Sławomir | 222 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
70 | JANUSZ Sebastian | 235 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
71 | JAŚKOWIAK Wojciech | 236 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
72 | JONCZYK Rafał | 237 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
73 | JOP Mateusz | 238 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
74 | KASCHE Denny | 239 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
75 | KIELAR Kamila | 240 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
76 | MAŁOLEPSZA Paulina | 255 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
77 | MILKOWSKI Sylwester | 256 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
78 | MRUGALSKA Milna | 257 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
79 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 258 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
80 | NAWROCKI Krzysztof | 259 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
81 | TEPER Filip | 271 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
82 | WATRAL Łukasz | 272 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
83 | WOCHNIK Dawid | 273 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
84 | ZAPIÓR Marcin | 274 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
85 | ZUKOWSKI Kamil | 275 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
86 | RALL Jagoda | 276 | Czeczen Avengers | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
87 | KAMIŃSKA Kornelia | 289 | Kamiński i Syn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
88 | POPKO Julia | 290 | Kamiński i Syn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
89 | BARTOSZEWSKI Dariusz | 291 | Schumacher Szybko i Wściekle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
90 | SOWICZ Dawid | 292 | Schumacher Szybko i Wściekle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
91 | WINCZUR Marcin | 293 | Schumacher Szybko i Wściekle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
92 | BURYŚ Sandra | 294 | SKP | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
93 | KAMPCZYK Kinga | 309 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
94 | OBRACAJ Kamil | 310 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
95 | WÓJCIK Ewa | 311 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
96 | URBAŃSKI Grzegorz | 312 | Żwiru Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
97 | ANIULIS Jakub | 313 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
98 | MOJAK Joanna | 328 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
99 | MUSIAŁ Filip | 329 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
100 | ORŁOWSKI Adam | 330 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
101 | REJNIAK Dawid | 331 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
102 | ROSZKO Rafał | 332 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
103 | SKARŻYCKA Patrycja | 333 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
104 | HEJDYSZ Łukasz | 348 | Bumerang | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
105 | PLOCIENNIK Beata | 349 | Bumerang | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
106 | BAJEWSKA Wioletta | 350 | DeTRoit Świry | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
107 | CIESIELSKA Ilona | 351 | DeTRoit Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
108 | DIDYK Monika | 352 | DeTRoit Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
109 | SARBINOWSKK Piotr | 366 | SARBIN TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
110 | CULIC Michał | 367 | Street workout Brzeg | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
111 | DOMIŃSKI Henryk | 369 | Street workout Brzeg | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
112 | FIEDOR Monika | 370 | Street workout Brzeg | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
113 | ANIELSKA Anna | 387 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
114 | ANIELSKI Michał | 388 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
115 | BANDURSKI Michał | 389 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
116 | BARADZIEJ Adam | 390 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
117 | BARAN Renata | 391 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
118 | BARAŃSKA Anna | 392 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
119 | HORBACZEWSKA Magdalena | 410 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
120 | JURCZYSZYN Anna | 411 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
121 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 426 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
122 | LIS Krzysztof | 427 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
123 | MĄDRY Tomasz | 429 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
124 | MAŁKUCH Rafał | 430 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
125 | MAREK-DAWIŃSKA Barbara | 431 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
126 | SEŃ Agata | 446 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
127 | SIWEK Mateusz | 447 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
128 | SMALERA Nikodem | 448 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
129 | SÓJKA Karol | 449 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
130 | SZCZEPANKOWSKI Marcin | 450 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
131 | SZEBESCZYK Hania | 451 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
132 | RYBAKOWSKI Patryk | 466 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
133 | SUPRYNOWICZ Konrad | 467 | BUŁSONY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
134 | SZYLAR Paweł | 468 | BUŁSONY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
135 | NOWAK Ewa | 469 | Cats on drugs | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
136 | OPAEA Piotr | 470 | Cats on drugs | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
137 | LASOTA Arkadiusz | 484 | Grey Music Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
138 | STUS Hubert | 486 | Grey Music Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
139 | ŁASKI Mikołaj | 488 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
140 | BLAK Sylwia | 489 | Lubię To | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
141 | BARTOSZ Katarzyna | 503 | Painstorm Lovers | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
142 | BOROWSKI Paweł | 504 | Painstorm Lovers | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
143 | DĘBSKI Tomasz | 505 | Painstorm Lovers | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
144 | DUTKIEWICZ Ania | 506 | Painstorm Lovers | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
145 | FIGLUS Mariusz | 507 | Painstorm Lovers | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
146 | MECH Piotr | 521 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
147 | OLEKSIAK Hubert | 522 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
148 | SZYDEŁKO Arkadiusz | 523 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
149 | ŻMINKOWSKI Bartosz | 524 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
150 | KUKLA Janusz | 525 | Rossmann | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
151 | SZMAJNTA Andrzej | 526 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
152 | BOJANOWSKI Wojciech | 527 | TB TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
153 | KIEŁBIK Patryk | 528 | TB TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
154 | GORZKOWSKI Tomasz | 548 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
155 | HABROWSKI Łukasz | 549 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
156 | KOPEĆ Patrycja | 551 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
157 | KOPROWSKI Piotr | 552 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
158 | KUBIAK Maciej | 553 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
159 | LATUSEK Wioletta | 554 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
160 | MEUS Jagoda | 555 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
161 | WŁODARCZAK Krzysztof | 576 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
162 | WOJTACHNIO Wojciech | 577 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
163 | ZAMOJSKI Dawid | 578 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
164 | ZIÓŁKOWSKA Patrycja | 579 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
165 | ZIÓŁKOWSKI Tomasz | 580 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
166 | BOCIAN Katarzyna | 581 | 3A i przyjaciele | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
167 | CZERWIŃSKI Kacper | 582 | 3A i przyjaciele | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
168 | JURCZAK Sylwia | 583 | 3A i przyjaciele | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
169 | ZARYCHTA Paulina | 603 | Każdy orzech może | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
170 | SURGIENIEWICZ Marcin | 604 | Mad Runners Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
171 | ARKADIUSZ Gil | 605 | Nie mogę mam spanko | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
172 | GIL Piotr | 606 | Nie mogę mam spanko | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
173 | SOBALA Arkadiusz | 607 | Nie mogę mam spanko | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
174 | WIŚNIEWSKA Ola | 608 | Nie mogę mam spanko | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
175 | AKSAMIT Paweł | 609 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
176 | KUMALA Agnieszka | 610 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
177 | DORYŃ Dawid | 631 | Załoga Tygrysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
178 | JANICKI Marcin | 632 | Załoga Tygrysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
179 | OŻGA Aleksandra | 633 | Załoga Tygrysa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
180 | BĄK Ewelina | 634 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
181 | BARAN Weronika | 635 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
182 | BARTOSIK Krzysztof | 636 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
183 | BĘTKOWSKA Karolina | 637 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
184 | BORKA Kamil | 638 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
185 | CELEDA Ewa | 639 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
186 | KACZMARZYK Remigiusz | 658 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
187 | KALEMBA Mateusz | 659 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
188 | KANIA Przemek | 660 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
189 | KLUZA Wiktor | 661 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
190 | KNIHNICKA Anna | 662 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
191 | MADERA Magdalena | 675 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
192 | MITURSKA Justyna | 677 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
193 | MUCHA Patryk | 678 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
194 | NAMYŚLAK Daniel | 679 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
195 | NAMYŚLAK Marta | 680 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
196 | OLCHAWA Piotr | 682 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
197 | ZAPAŚNIK Milosz | 703 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
198 | ZDUNKIEWICZ Michał | 704 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
199 | ZOŃ Paulina | 705 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
200 | BUKOWIEC Karol | 706 | Bezapelacyjnie, do samego końca. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
201 | JAWORSKI Jan | 707 | Bezapelacyjnie, do samego końca. | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
202 | JUZAK Robert | 708 | Casto Tim Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
203 | CEKUS Magdalena | 709 | CCIG OPOLE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
204 | FRĄCZYŃSKA Magdalena | 710 | CCIG OPOLE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
205 | JAROSIŃSKA Karolina | 730 | Jaki Syn Tacy Rodzice!! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
206 | JAROSINSKI Jakub | 731 | Jaki Syn Tacy Rodzice!! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
207 | EJZLER Tomasz | 732 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
208 | JĘDRYSIAK Dawid | 733 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
209 | PAWLAK Dawid | 734 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
210 | SIKORA Janusz | 735 | Kecskemet | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
211 | SOŚNICA Jakub | 736 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
212 | KOPCIUCH Anna | 758 | Rube Stare Baby | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
213 | MARKER-REJMONIAK Izabela | 759 | Rube Stare Baby | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
214 | RZESZUTEK Paweł | 760 | Rube Stare Baby | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
215 | WIERZBICKI Cezary | 761 | rzycie to bul | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
216 | GÓRSKI Grzegorz | 762 | SILKAM M6 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
217 | GRZĄDKOWSKI Dariusz | 763 | SILKAM M6 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
218 | CHRUNIK Katarzyna | 764 | Szybcy i Wściekłe 3.0 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
219 | KOSTECKI Mariusz | 765 | Szybcy i Wściekłe 3.0 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
220 | GNIŁA Damian | 785 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
221 | HAŁAT Aleksander | 786 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
222 | JANIK Kacper | 787 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
223 | JANOTA Bertrand | 788 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
224 | JĘDRZEJCZAK Jakub | 789 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
225 | KORNYŁO Anna | 790 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
226 | KORNYŁO Maciej | 791 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
227 | KOSSOWSKA Kamila | 792 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
228 | KOSSOWSKI Przemysław | 793 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
229 | RUDEK Michał | 812 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
230 | RYDZEWSKI Mikołaj | 813 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
231 | SEWERYN Jakub | 814 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
232 | SILSKI Marek | 815 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
233 | ŚMIAŁEK Adrian | 816 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
234 | ŚMIAŁEK Marta | 817 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
235 | STASIAK Dorota | 818 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
236 | STASIAK Mikołaj | 819 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
237 | DZIALIK Ewelina | 840 | NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
238 | DZIALIK Kamil | 841 | NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
239 | KAROLCZAK Jolanta | 842 | NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
240 | MAŁYCHA Mikołaj | 843 | NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
241 | SZYMON Szczepaniak | 844 | NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
242 | JANY Elżbieta | 846 | Niewydymacze | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
243 | JANY Jarosław | 847 | Niewydymacze | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
244 | KANAK Elzbieta | 868 | WATAHA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
245 | BOROŃ Damian | 888 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
246 | BZDĘGA Maksymilian | 889 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
247 | MAJCHRZAK Marcin | 913 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
248 | MARCHELEK Łukasz | 914 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
249 | MARYNIAK Andrzej | 915 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
250 | MODRAK Patryk | 918 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
251 | MUSIAŁ Damian | 919 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
252 | ZABOROWSKI Dawid | 941 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
253 | ZABOROWSKI Kamil | 942 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
254 | ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka | 943 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
255 | ZIELIŃSKI Przemysław | 944 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
256 | KARNATSEVICH Yuliya | 959 | EPAM 6KM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
257 | KUBISIAK Mateusz | 1031 | Team M&M | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
258 | OLEK Mateusz | 1032 | Team M&M | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
259 | BERNACKI Emil | 1033 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
260 | BOBINSKA Marta | 1034 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
261 | DOPIERALSKI Dariusz | 1037 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
262 | DZIEKAN Mateusz | 1038 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
263 | SORBIAN Paweł | 1060 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
264 | STANIEK Jan | 1061 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
265 | SZAŁATA Piotr | 1062 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
266 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 1063 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
267 | NOGALSKI Dominik | 1119 | RUN CARTEL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
268 | NOGALSKI Mateusz | 1120 | RUN CARTEL | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
269 | GRUETZMACHER Katarzyna | 1121 | Runaway | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
270 | JARZĘBSKI Piotr | 1141 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
271 | KACZMARCZYK Marek | 1144 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
272 | MRÓZ Waldemar | 1159 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
273 | SZUFA Krzysztof | 1179 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
274 | RÓŻAŃSKI Robert | 1243 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
275 | SAMBORSKI Kacper | 1244 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
276 | ZDERSKA Aneta | 1308 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
277 | SKLEPOWICZ Aleksander | 1310 | 1+ RUNNERS TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
278 | PAWLIK Piotr | 1394 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
279 | STACHYRA Grzegorz | 1536 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
280 | MOCNY Michał | 1537 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
281 | MAGOŃ Łukasz | 1538 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
282 | JANUSZ Jakub | 1544 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
283 | ŻÓŁTAŃSKI Paweł | 1545 | Ex Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
284 | JANKOWSKI Arkadiusz | 1546 | Fitarena Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
285 | ZIELINSKA Ewelina | 1555 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
286 | KRAWCZAK Kamil | 1556 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
287 | HOFFMANN Damian | 1558 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
288 | KRYGIER Piotr | 1559 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
289 | GWÓŹDŹ Dawid | 1560 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
290 | BRUSKI Karol | 1561 | No Excuses | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
291 | KOWALSKI Kamil | 7 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
292 | PAWLAK Sebastian | 8 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
293 | SPRUTTA Mateusz | 9 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
294 | KOSAK Tomasz | 12 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
295 | SKULIMOWSKI Marcin | 13 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
296 | WOŁYNIEC Bogdan | 14 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
297 | GACH Damian | 15 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
298 | MAJCHRZYK Szymon | 16 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
299 | WARZECHA Filip | 17 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
300 | GAŁĄZKA Dominik | 18 | Czarna Horda | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
301 | KANICKI Andrzej | 19 | Czarna Horda | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
302 | MARCINKOWSKI Adam | 20 | Czarna Horda | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
303 | MICYGIEWICZ Krystian | 21 | Czarna Horda | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
304 | PATEREK Bogusław | 22 | Czarna Horda | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
305 | CZECHOWSKI Konrad | 27 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
306 | MIĘSOWICZ Mirosław | 28 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
307 | SKRĘTY Patryk | 29 | Eden Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
308 | WOJEWÓDKA Krystian | 30 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
309 | KRASOŃ Bartłomiej | 31 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
310 | KRASOŃ Jakub | 32 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
311 | SARLEJ Robert | 33 | Ex Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
312 | SŁADEK Patryk | 34 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
313 | WRÓBEL Jacek | 35 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
314 | CHŁĄD Aleksander | 36 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
315 | PARKITNY Daniel | 37 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
316 | KULAGA Peter | 44 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
317 | MARKIEWICZ Maksymilian | 45 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
318 | MARZEC Paweł | 46 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
319 | PACIOREK Piotr | 47 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
320 | STOLAREK Sebastian | 48 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
321 | SZYMEL Jacek | 49 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
322 | TOMAKA Tomasz | 50 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
323 | WASILEWSKI Karol | 51 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
324 | WITEK Kamil | 52 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
325 | WÓJCIK Adam | 53 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
326 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 54 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
327 | WALCZAK Julian | 55 | Julian z Runmageddonu | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
328 | BARAN Michał | 56 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
329 | KALISZYK Grzegorz | 57 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
330 | MICHALAK Michał | 58 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
331 | MIERZICKI Marcel | 65 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
332 | DROGOSZ Damian | 66 | RMF4RT Gladiators | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
333 | WALASZEK Maciej | 67 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
334 | BAŁDYGA Daniel | 68 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
335 | MACHURA Marcin | 69 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
336 | JASEK Kacper | 70 | Sportowa Patologia | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
337 | KASPRZYK Mikołaj | 71 | STFsquad | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
338 | WITKA Patryk | 72 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
339 | MIKOŁAJEK Robert | 73 | Toyota Runmator | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
340 | KOSIŃSKI Jakub | 75 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
341 | TECŁAW Tadeusz | 76 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
342 | WOŹNIAK Krzysztof | 77 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
343 | ANTCZAK Borys | 78 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
344 | DENYSIUK Marek | 79 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
345 | TYCZYNO Wojciech | 86 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
346 | WYSOCKI Aleksander | 87 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
347 | ZIMOŃ Norbert | 88 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
348 | CWYNAR Tomasz | 89 | WATAHA GRUPA TRENINGOWA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
349 | KOPER Dawid | 90 | Wiedźmiński cech kaczki | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
350 | STRĄK Tomek | 91 | Wiedźmiński cech kaczki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
351 | JAGODZIŃSKI Damian | 92 | xRunners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
352 | KALININ Jarosław | 93 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
353 | SALAMON Mateusz | 94 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
354 | LEJK Beniamin | 95 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
355 | WOJTYSZYN Wojciech | 96 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
356 | APEL Krzysztof | 97 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
357 | BAJERSKI Rafał | 98 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
358 | BEDNARCZYK Mateusz | 99 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
359 | BRANDT Arkadiusz | 100 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
360 | BRANDT Cezary | 101 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
361 | KUMAŃSKI Arek | 109 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
362 | OSSOWSKI Radosław | 111 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
363 | PIOTROWSKI Grzegorz | 112 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
364 | PIOTROWSKI Kamil | 113 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
365 | SKIERKA Patryk | 114 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
366 | SPRAWKA Bolesław | 115 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
367 | SZCZOTOK Wiktor | 116 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
368 | SZYMCZAK Damian | 117 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
369 | SZYMCZAK Filip | 118 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
370 | WASILUK Robert | 120 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
371 | WRÓBLEWSKI Michał | 121 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
372 | ZIELIŃSKI Michał | 122 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
373 | KUŹNIEWSKA Angelina | 128 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
374 | WOŹNIAK Joanna | 129 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
375 | SZCZYGIELSKA Julia | 130 | KONIUCHY OCR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
376 | GAŃKO Karolina | 131 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
377 | PASTERNAK Joanna | 132 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
378 | KNOT Martyna | 133 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
379 | SPRAWKA Marta | 134 | STFsquad | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
380 | GRABOWSKI Mateusz | 135 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
381 | BURS Klaudia | 136 | Wilk Trenuje | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
382 | BARNAŚ Kinga | 137 | xRunners | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
383 | GROBELNA Aleksandra | 138 | xRunners | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
384 | KURAŚ Beata | 139 | xRunners | Elite Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
385 | BASZYŃSKA Waleria | 140 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
386 | GAJDA Marcin | 167 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
387 | KĘDZIORA Mieszko | 168 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
388 | PADJUCZENKO Sylwia | 169 | BIEGAM I...JUŻ | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
389 | SURMA Piotr | 170 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
390 | ŚWIDER Piotr | 171 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
391 | TUREK Tomasz | 172 | BIEGAM I...JUŻ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
392 | ANDERSON-HANNEY James | 173 | BIEGAM...I JUŻ | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
393 | GAJDA Katarzyna | 174 | BIEGAM...I JUŻ | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
394 | MADZIŃSKA Izabela | 175 | BIEGAM...I JUŻ | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
395 | ŚWIDER Tomasz | 176 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
396 | BIEGAŃSKA Joanna | 177 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
397 | GAWLIKOWSKA Renata | 178 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
398 | WALADA Aleksandra | 185 | Formalina | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
399 | WALADA Magdalena | 186 | Formalina | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
400 | WOJTUNIK Michał | 187 | Grażynki OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
401 | BUŁAWA Radosław | 188 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
402 | FILA Piotr | 189 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
403 | KOŁODZIEJ Tomek | 190 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
404 | MŁYNARCZYK Tatiana | 191 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
405 | NOWIŃSKI Marcin | 192 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
406 | TOREBKO Patryk | 194 | Ja i mój lolo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
407 | KIEŁT Ewelina | 195 | KB Krokus Kwiatkowice | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
408 | ZOMERFELD Kacper | 196 | KB Krokus Kwiatkowice | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
409 | ZOMERFELD Tomasz | 197 | KB Krokus Kwiatkowice | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
410 | SZCZEPAŃSKI Grzegorz | 198 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
411 | KARCZEWSKI Adam | 204 | SRK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
412 | HEREDA Tomasz | 205 | Tuptajacy Zwierzyniec Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
413 | SUSZANOWICZ Julia | 206 | Tuptajacy Zwierzyniec Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
414 | WAŻNY Łukasz | 207 | Tuptajacy Zwierzyniec Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
415 | PAPROCKA Karolina | 208 | Utani Gran Hur | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
416 | BAYGER Krystian | 209 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
417 | POLAŃSKI Piotr | 210 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
418 | SERWATKA Mateusz | 211 | Widex Runners Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
419 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 212 | Widex Runners Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
420 | STAFIJOWSKI Maciej | 213 | Wiedźmiński cech kaczki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
421 | ALEKSANDRENKO Alexei | 214 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
422 | BABIŃSKI Paweł | 215 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
423 | BUCHOLC Zbigniew | 223 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
424 | BUŁAWA Adrian | 224 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
425 | CHLEBOWSKA Blanka | 225 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
426 | CIESEK Dariusz | 227 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
427 | CIEŚLAK Paulina | 228 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
428 | CZACHOR Adrian | 229 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
429 | DITTMER Łukasz | 230 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
430 | DOMARADZKI Ernest | 231 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
431 | GÓRKA Rafał | 232 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
432 | HYLA Kacper | 234 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
433 | KIERZKOWSKA Grażyna | 241 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
434 | KLIMKIEWICZ Dorota | 242 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
435 | KOCOLOWSKI Jurek | 244 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
436 | KOWALSKI Adam | 246 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
437 | KOŹLIŃSKA Anna | 247 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
438 | KOZŁOWSKI Filip | 248 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
439 | KRAKOWIAK Damian | 249 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
440 | KRAWCZYK Sebastian | 250 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
441 | KUDEŃ Daniel | 251 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
442 | KURCEWICZ Paweł | 252 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
443 | ŁONIEWSKI Jakub | 253 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
444 | ŁYŻWA Stanisław | 254 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
445 | OLENDER Hubert | 260 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
446 | OWEDYK Szymon | 262 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
447 | PIÓRKOWSKA Natalia | 263 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
448 | RYGIEL Agnieszka | 265 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
449 | RYGIEL Sławek | 266 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
450 | SAWICKA Monika | 267 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
451 | SZCZAP Magdalena | 268 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
452 | SZYLKA Justyna | 270 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
453 | SOBKOWIAK Patryk | 279 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
454 | BURCZYŃSKI Jakub | 281 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
455 | ZUGAJ Dawid | 282 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
456 | SAVRAS Volodymyr | 283 | Hard But | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
457 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 284 | Hard But | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
458 | BUDNA Patrycja Anna | 285 | Kamiński i Syn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
459 | DOBRZYŃSKI Adam | 286 | Kamiński i Syn | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
460 | JABŁOŃSKI Adrian | 287 | Kamiński i Syn | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
461 | JASIECKI Maciej | 288 | Kamiński i Syn | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
462 | ROSIŃSKI Hubert | 295 | SKP | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
463 | BŁĄKAŁA Magda | 297 | Szybkie Bestie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
464 | JURKANIS Maciej | 298 | Szybkie Bestie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
465 | JURKANIS Monika | 299 | Szybkie Bestie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
466 | KOTARSKI Filip | 301 | Tęcza | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
467 | NOWIŃSKI Wojciech | 302 | Tęcza | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
468 | BURAWSKI Krzysztof | 303 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
469 | DUSZYŃSKA Paulina | 304 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
470 | DUSZYNSKI Igor | 305 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
471 | DYBAŁA Konrad | 306 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
472 | JACUKOWICZ January | 308 | WBA-Wrocławski Bieg Akademicki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
473 | BYTOMSKA Kamila | 314 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
474 | CHODORSKI Łukasz | 315 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
475 | DĘBIŃSKA Justyna | 316 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
476 | GERSTEL Elżbieta | 317 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
477 | HALEJCIO Krzysztof | 318 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
478 | JARECKI Aleksander | 319 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
479 | JAROSZ Klaudia | 320 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
480 | JURECKI Łukasz | 321 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
481 | KOCIOŁEK Bartłomiej | 322 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
482 | KWIATKOWSKI Kamil | 323 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
483 | MACHNICKA Adrianna | 324 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
484 | MIERZWIŃSKI Damian | 325 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
485 | MITELSZTET Katarzyna | 326 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
486 | MITELSZTET Patryk | 327 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
487 | SŁODOWSKI Paweł | 334 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
488 | SŁOWIK Bartosz | 335 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
489 | SLOWIK Michal | 336 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
490 | STANEK Katarzyna | 337 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
491 | STASIAK Przemysaw | 338 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
492 | STEFAŃSKI Piotr | 339 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
493 | SZYMCZAK Paweł | 340 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
494 | TOKARSKI Patryk | 341 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
495 | WALTEROWICZ Michał | 342 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
496 | WEBER Patryk | 343 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
497 | WILKOWSKI Piotr | 344 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
498 | WOJTAS Gabriela | 345 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
499 | BUCZYŃSKI Patryk | 347 | BUŁSONY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
500 | FIGANIAK Monika | 353 | DeTRoit Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
501 | KASPRZYK Aneta | 354 | DeTRoit Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
502 | TRYBEK Marek | 355 | DeTRoit Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
503 | STEFANISZYN Bogdan | 356 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
504 | KUBIŃSKI Krzysztof | 357 | Młode Wilki 3city | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
505 | KOZIOŁ Maciej | 360 | OSO OLEŚNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
506 | PABJAN Leszek | 361 | OSO OLEŚNICA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
507 | STAROŃ Krzysztof | 362 | OSO OLEŚNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
508 | STERNIAK Natalia | 363 | OSO OLEŚNICA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
509 | WIERGOWSKI Marek | 364 | OSO OLEŚNICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
510 | SARBINOWSKI Paweł | 365 | SARBIN TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
511 | TARKA Łukasz | 372 | Tarka Bros | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
512 | TARKA Wojciech | 373 | Tarka Bros | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
513 | BUGAJAK Artur | 374 | TME RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
514 | PASIŃSKA Magdalena | 375 | TME RUNNERS | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
515 | URBAŃSKI Damian | 376 | TME RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
516 | KRAWCZYK-DEMCZUK Katarzyna | 378 | Wąskie Szyny | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
517 | SÓJKA Aurelia | 379 | Wąskie Szyny | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
518 | PAWLACZEK Anna | 380 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
519 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 381 | WATAHA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
520 | SKOCZEK Anna | 382 | WATAHA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
521 | BIAŁEK Marta | 383 | wezwijcie R-ke | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
522 | OPIEKA Arkadiusz | 384 | wezwijcie R-ke | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
523 | SOCHA Patryk | 385 | wezwijcie R-ke | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
524 | ADAMSKI Maciej | 386 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
525 | BARANSKI Piotr | 393 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
526 | BOŻYK Joanna | 395 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
527 | CEGIEŁKA Paweł | 397 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
528 | CICHOSZ Edyta | 398 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
529 | CYRYS Bernadeta | 399 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
530 | CZAPLICKI Piotr | 400 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
531 | DAWIDOWICZ Aleksandra | 401 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
532 | DZIUGIEŁ Marek | 402 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
533 | FIEDOR Adrian | 403 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
534 | GAJO Natalia | 405 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
535 | GAWROŃSKA Lilianna | 406 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
536 | GIEROŃ Jagoda | 407 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
537 | KOWALCZYK Tomasz | 414 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
538 | KOZAK Bartosz | 415 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
539 | KOZAK Ewa | 416 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
540 | KRAMEK Martyna | 418 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
541 | KRAWIEC Jakub | 419 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
542 | KROGULEC Tymoteusz | 420 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
543 | KSIĄŻAK Konrad | 421 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
544 | KUKULSKI Piotr | 422 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
545 | KUŁACZ Małgorzata | 423 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
546 | KUPRYJAŃCZYK Marcin | 424 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
547 | KURTYKA Przemysław | 425 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
548 | MARKOWSKI Piotr | 432 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
549 | MAZIUK Maurycy | 433 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
550 | MICHEL Mateusz | 434 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
551 | MIELCZAREK Oliwia | 435 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
552 | OBIEGŁO Tomasz | 436 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
553 | OLESIŃSKI Maciej | 437 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
554 | PAJDZIK Marta | 439 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
555 | PIETRUSA Piotr | 440 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
556 | PIOTROWIAK Rafał | 441 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
557 | PONSKI Cezary | 443 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
558 | PTASIŃSKI Piotr | 444 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
559 | SZUBERT Mateusz | 452 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
560 | SZYMAŃSKI Kacper | 453 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
561 | TURKO Marcin | 454 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
562 | WIRASZKA Mateusz | 455 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
563 | WÓJCIK Rafał | 456 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
564 | WÓJS Marcin | 457 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
565 | ZARZYCKI Mateusz | 458 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
566 | ZIÓŁEK Dawid | 459 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
567 | ŻOŁNACZ Radek | 460 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
568 | HINCA Natalia | 463 | BSB Industry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
569 | KALATA Andrzej | 464 | BSB Industry | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
570 | LIHS Patryk | 465 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
571 | GĄGOLA Damian | 471 | Coconut! | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
572 | GLEGOŁA Aleksander | 472 | Coconut! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
573 | GLEGOŁA Weronika | 473 | Coconut! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
574 | KURZYP Artur | 474 | Coconut! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
575 | PISAREK Szymon | 475 | Coconut! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
576 | PISAREK Zuzanna | 476 | Coconut! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
577 | GRYGLAS Patryk | 477 | Dziki Stanisławów | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
578 | DANIELAK Dawid | 482 | Grey Music Club | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
579 | CYTERA Barbara | 490 | Lubię To | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
580 | DYK Marcin | 491 | Lubię To | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
581 | FILOZOF Kamil | 492 | Lubię To | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
582 | HASIAK Katarzyna | 493 | Lubię To | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
583 | SINICKI Artur | 494 | Lubię To | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
584 | SINICKI Jarosław | 495 | Lubię To | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
585 | KUBISZEWSKI Michał | 496 | nazwa nazwa nazwa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
586 | KUBISZEWSKI Piotr | 497 | nazwa nazwa nazwa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
587 | KUBISZEWSKI Szymon | 498 | nazwa nazwa nazwa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
588 | KRÓLIKIEWICZ Marcin | 499 | Otor biegnie przodem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
589 | OTOROWSKI Marek | 500 | Otor biegnie przodem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
590 | PIETRYKA Wiktor | 501 | Otor biegnie przodem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
591 | GRABARCZYK Martyna | 508 | Painstorm Lovers | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
592 | KMIECIAK Patrycja | 509 | Painstorm Lovers | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
593 | MISIAK Paweł | 510 | Painstorm Lovers | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
594 | RADZIKOWSKA Renata | 511 | Painstorm Lovers | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
595 | RADZIKOWSKI Maciej | 512 | Painstorm Lovers | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
596 | SZOL Radosław | 513 | Painstorm Lovers | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
597 | MAKARA Rafał | 514 | PChP | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
598 | ŻUKOWICZ Janusz | 515 | PChP | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
599 | DUSZKIEWICZ Ewelina | 516 | Po co nam to było | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
600 | DUSZKIEWICZ Radosław | 517 | Po co nam to było | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
601 | NYKIEL Jakub | 518 | Po co nam to było | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
601 | WÓJCIK Piotr | 519 | Po co nam to było | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
603 | BOJANOWSKI Mariusz | 520 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
604 | KRAŚNICKI Kamil | 529 | TB TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
605 | MAZURKIEWICZ Magdalena | 533 | Z kulami u nogi | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
606 | PARYŚ Łukasz | 534 | Z kulami u nogi | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
607 | CICHOCKI Tomasz | 535 | ZAWODNICY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
608 | GUTOWSKI Tomasz | 536 | ZAWODNICY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
609 | STOJECKA Kaja | 537 | ZAWODNICY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
610 | AMBICKI Szymon | 538 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
611 | BEDNÁŘ Richard | 540 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
612 | BIELECKA Emilia | 541 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
613 | BUJACZ Krzysiek | 543 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
614 | DULNIK Adam | 545 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
615 | DZIEDZIELA Przemysław | 546 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
616 | MŁODZIK Dawid | 556 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
617 | MORDAL Michał | 557 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
618 | MÜLLEROVÁ Kateřina | 558 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
619 | NEMECZEK Krzysztof | 559 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
620 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 560 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
621 | NOWAK Bartosz | 561 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
622 | OKOŃ Michał | 562 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
623 | OSICKI Dawid | 563 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
624 | OWCZAREK Mateusz | 564 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
625 | RICHTER Kamil | 566 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
626 | SACHARCZUK Aleksandra | 567 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
627 | SIEDLARZ Kamil | 568 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
628 | SOBOCIK Karol | 569 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
629 | STOLTMAN Witold | 570 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
630 | SWARBULA Robert | 571 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
631 | SZMYT Marcin | 572 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
632 | SZTANGIERSKI Piotr | 573 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
633 | TKACZYK Przemysław | 574 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
634 | TOMCZAK Mateusz | 575 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
635 | ZIELONKA Patryk | 585 | 3A i przyjaciele | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
636 | MROCZKOWSKA Weronika | 586 | Amatorzy Surowego Mięsa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
637 | OJŻANOWSKI Łukasz | 587 | Amatorzy Surowego Mięsa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
638 | WITKOWSKA Natalia | 588 | Amatorzy Surowego Mięsa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
639 | WYŻGA Maciej | 589 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
640 | BACHTA Dorota | 591 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
641 | KIJEK Katarzyna | 594 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
642 | NOSARZEWSKI Jan | 595 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
643 | GRABIWSKI Jakub | 596 | FITLIFE TEAM OPOLE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
644 | KRAWCZYK Michał | 599 | Inter-Team Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
645 | JANKOWIAK Dominika | 601 | Każdy orzech może | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
646 | PALKA Agata | 602 | Każdy orzech może | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
647 | ORDON Paweł | 611 | NieWidzęPrzeszkód | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
648 | JANIEC Kamil | 612 | PaprykoweLejsy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
649 | OSTROWSKI Tomasz | 613 | PaprykoweLejsy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
650 | BINDAS Sylwia | 614 | Rossmann | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
651 | MARCINIAK Marta | 615 | Rossmann | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
652 | YAP Zuzanna | 616 | Rossmann | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
653 | KUDLOVÁ Lucie | 617 | Šneci Czechy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
654 | PROCHÁZKOVÁ Tereza | 618 | Šneci Czechy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
655 | SADÍLEK Martin | 619 | Šneci Czechy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
656 | STŘÍLEK Radislav | 620 | Šneci Czechy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
657 | ZAVADIL Vojtech | 621 | Šneci Czechy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
658 | DYLEWSKI Sławomir | 622 | Team Spirit | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
659 | GRUDZIŃSKI Tomek | 623 | Team Spirit | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
660 | SAWICKI Zbigniew | 624 | Team Spirit | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
661 | ZUBKOWSKI Marcin | 625 | Team Spirit | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
662 | CHACHUŁA Mateusz | 630 | Załoga Tygrysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
663 | CELEDA Łukasz | 640 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
664 | CZARNECKI Marcin | 641 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
665 | DEHMANI Merłan | 642 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
666 | DOBROWOLSKI Piotr | 643 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
667 | DOMOŃ Piotr | 644 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
668 | GANCARZ Beata | 645 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
669 | GŁOS Marcin | 646 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
670 | GRABOWSKA Aneta | 647 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
671 | GRABOWSKI Maciej | 648 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
672 | GRAJETA Mariusz | 649 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
673 | HAJDUK Krzysztof | 650 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
674 | JANICKI Adam | 652 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
675 | JARZĄB Tycjan | 653 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
676 | KACZMARZYK Donata | 655 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
677 | KACZMARZYK Marcin | 656 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
678 | KACZMARZYK Maria | 657 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
679 | KNIHNICKI Tomasz | 663 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
680 | KOPEĆ Jakub | 664 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
681 | KOSOBUCKA-GRAJETA Gracja | 665 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
682 | KOWALCZYK Krzysztof | 666 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
683 | KOZUBSKI Wojtek | 667 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
684 | KUBERA Jakub | 669 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
685 | KULIGOWSKA Małgorzata | 671 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
686 | KUROWSKI Hubert | 672 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
687 | ŁOPACIŃSKI Dariusz | 673 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
688 | MADERA Aleksandra | 674 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
689 | OPALA Magda | 683 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
690 | OŻÓG Grzegorz | 684 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
691 | PIOTROWSKI Grzegorz | 686 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
692 | PISKOROWSKI Piotr | 687 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
693 | PŁONKA Natalia | 688 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
694 | RADOCHOŃSKA Małgorzata | 689 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
695 | ROSIAK Jagoda | 690 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
696 | RUSIN Monika | 691 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
696 | RYMSZA Daniel | 692 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
698 | SAJNÓG Mateusz | 694 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
699 | SIATKA Krzysiek | 695 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
700 | ŚWIĘCKI Szymon | 697 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
701 | SZLACHTA Adrian | 698 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
702 | SZTERLEJA Daniel | 699 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
703 | TOMCZAK Joanna | 700 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
704 | WIŚNIEWSKA-MAŁKOWICZ Paulina | 701 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
705 | WRZESIEŃ Adrian | 702 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
706 | GRZESZCZUK Wojciech | 711 | CCIG OPOLE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
707 | KOKOT Marta | 712 | CCIG OPOLE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
708 | MATYJA Błażej | 713 | CCIG OPOLE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
709 | STAWNICZY Przemysław | 714 | CCIG OPOLE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
710 | SZYMANKIEWICZ Natalia | 715 | CCIG OPOLE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
711 | WALOTEK Kamil | 716 | CCIG OPOLE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
712 | CHROBOT Jakub | 717 | cwaniaki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
713 | KONRAD Rabenda | 718 | cwaniaki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
714 | DWOJAK Julia | 719 | Drużyna RZY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
715 | GĘBUSIA Grzegorz | 720 | Drużyna RZY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
716 | GŁOWACKA Aleksandra | 721 | Drużyna RZY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
717 | GŁOWACKA Izabela | 722 | Drużyna RZY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
718 | MARSZAŁEK Magdalena | 723 | Grażynki OCR | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
719 | BATURA Adrian | 724 | Hicron Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
720 | FILIPIAK Krzysztof | 725 | Hicron Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
721 | MAĆKAŁA Kamila | 726 | Hicron Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
722 | MATUSZCZYK Aleksandra | 727 | Hicron Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
723 | OKRZEJA Aleksandra | 728 | Hicron Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
724 | PIETRUSZEWSKI Tomasz | 729 | Hicron Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
725 | BALICKI Marcin | 738 | Łobuzy i Łobuziary | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
726 | CENDA Agnieszka | 739 | Łobuzy i Łobuziary | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
727 | NABAGŁO Angelina | 740 | Łobuzy i Łobuziary | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
728 | SIEROCKI Krystian | 741 | Łobuzy i Łobuziary | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
729 | SIEROCKI Oskar | 742 | Łobuzy i Łobuziary | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
730 | STELMASZCZUK Mateusz | 743 | Łobuzy i Łobuziary | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
731 | MŁODZIENIAK Dariusz | 744 | Mad Runners Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
732 | DE SOUZA Giuliano | 746 | Majorel Polska | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
733 | HOŁUBOWICZ Anita | 747 | Majorel Polska | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
734 | KOVALCHUK Anton | 748 | Majorel Polska | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
735 | PAVELKO Dmytro | 749 | Majorel Polska | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
736 | PREŚ Marta | 750 | Majorel Polska | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
737 | TEPLIUK Arsenii | 751 | Majorel Polska | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
738 | ŁUŻNA Laura | 752 | Nektarowa | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
739 | ŁUŻNY Karol | 753 | Nektarowa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
740 | ŁUŻNY Robert | 754 | Nektarowa | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
741 | TOKARCZUK Piotr | 755 | Nektarowa | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
742 | OCHWAT Katarzyna | 756 | PODKARPACIE TEAM | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
743 | OZIMEK Sebastian | 757 | PODKARPACIE TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
744 | NALEPA Katarzyna | 766 | Szybcy i Wściekłe 3.0 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
745 | NIERODA-ZIOBRO Beata | 768 | Szybcy i Wściekłe 3.0 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
746 | JÓŹWIAK Jarosław | 769 | Turboślimaki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
747 | SZCZEPANEK Robert | 770 | Turboślimaki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
748 | SZYPERSKI Maciej | 771 | Turboślimaki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
749 | MARKOWSKA Angelika | 772 | WESOŁE PŁOMYCZKI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
750 | MARKOWSKI Bogdan | 773 | WESOŁE PŁOMYCZKI | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
751 | RAPACKI Patryk | 774 | WESOŁE PŁOMYCZKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
752 | TRZEBIŃSKI Mateusz | 775 | WESOŁE PŁOMYCZKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
753 | CEGIEŁKA Sebastian | 778 | Wschodnio-Azjatyckie Łagry Yeti | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
754 | MURRAY Michał | 779 | Wschodnio-Azjatyckie Łagry Yeti | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
755 | BIAŁOKUR Władysław | 780 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
756 | CHORĄŻY Dariusz | 781 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
757 | CZAJKA Kornelia | 782 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
758 | FEDORENKO Serhii | 783 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
759 | GIEŁBAGA Anna | 784 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
760 | KUŚ Krzysztof | 795 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
761 | KWIETNIEWSKA Agnieszka | 796 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
762 | KWIETNIEWSKI Jakub | 797 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
763 | MARCINEK Michał | 798 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
764 | MICHAŁEK Mikołaj | 799 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
765 | MIOZGA Sebastian | 800 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
766 | MISIEC Andrzej | 801 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
767 | MISIEC Tadeusz | 802 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
768 | MRÓZ Dawid | 803 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
769 | NAPOROWSKI Daniel | 804 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
770 | NIEMIEC Przemysław | 805 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
771 | ORŁOWSKA Weronika | 806 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
772 | PĘCHERSKI Sylwester | 807 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
773 | PETRYSZYN Anna | 808 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
774 | PIECHOWIAK Agnieszka | 809 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
775 | PIOTROWSKI Piotr | 810 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
776 | PRUSINOWSKI Marcin | 811 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
777 | STWORA Patryk | 820 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
778 | SUJKA Patryk | 821 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
779 | SZYMULA Grzegorz | 822 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
780 | ŻOŁNIERUK Izabela | 824 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
781 | SOLIWODA Tomasz | 825 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
782 | KUCHARZYK Artur | 826 | Develocus TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
783 | MROCZKA Nathalia | 836 | KRUPS | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
784 | SCHUBERT Ewa | 850 | No Excuses | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
785 | KLUGE Wiktoria | 851 | Różowe Tygryski | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
786 | MŁODAWSKI Jakub | 852 | Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
787 | MAJEWSKI Mariusz | 853 | runBRO | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
788 | TUTAJ Krzysztof | 854 | runBRO | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
789 | KLECHA Szymon | 855 | Sępolniaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
790 | MIKOŁAJCZYK Dawid | 856 | Sępolniaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
791 | ŁUKASIK Paweł | 859 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
792 | TOMCZAK Marcin | 862 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
793 | KAPRARENKO Maksym | 873 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
794 | BORKOWSKA Agata | 880 | Zespół R znowu błysnął | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
795 | KAŹMIERCZAK Anna | 881 | Zespół R znowu błysnął | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
796 | PERKOWSKA Klaudia | 882 | Zespół R znowu błysnął | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
797 | BAR Maciej | 884 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
798 | GRUDNIEWSKI Jakub | 895 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
799 | GULCZYŃSKI Eryk | 896 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
800 | GULCZYŃSKI Patryk | 897 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
801 | HOSZMAN Małgorzata | 898 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
802 | JAŁOCHA Adrian | 899 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
803 | KOSZAREK Robert | 903 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
804 | KOWALIK Karol | 904 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
805 | KRYŚCIAK Krzysztof | 905 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
806 | KUKUŁ Michał | 906 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
807 | LEMANIK Dariusz | 908 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
808 | LEPIANKA Piotr | 909 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
809 | LEWNAU Łukasz | 910 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
810 | PAŁAC Julia | 921 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
811 | SKRZYP Daniel | 928 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
812 | SOMINKA Kamila | 929 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
813 | SOMINKA Marta | 930 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
814 | STANEJKO Daria | 931 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
815 | STOPKA Karolina | 932 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
816 | SZCZEŚNIAK Damian | 933 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
817 | SZRYWER Daniel | 934 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
818 | TKACZ Szymon | 936 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
819 | TOMASZEWSKI Jakub | 937 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
820 | WIDERA Marek | 938 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
821 | WIERZYK Tomasz | 939 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
822 | ŚWIĄTEK Bartłomiej | 977 | Gama Mobler | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
823 | ŚWIĄTEK Dariusz | 978 | Gama Mobler | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
824 | ŚWIĄTEK Krystian | 979 | Gama Mobler | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
825 | ŚWIĄTEK Maciej | 980 | Gama Mobler | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
826 | ZAPRZAŁKA Klaudia | 981 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
827 | MAKIJENKO Damian | 1000 | Niedobitki WNEiZ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
828 | BANIK Dariusz | 1002 | Patogeni alarmowi | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
829 | GAJOCHA Michał | 1010 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
830 | MACIEJEWSKA Anna | 1017 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
831 | GRADOWSKI Kamil | 1029 | TA-PICERZY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
832 | SUSZKA Jarek | 1030 | TA-PICERZY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
833 | KONIOR Agnieszka | 1041 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
834 | KRYNICKI Piotr | 1042 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
835 | KURUC Mateusz | 1043 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
836 | LAMPARSKI Paweł | 1046 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
837 | MŁOTEK Paweł | 1050 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
838 | MROTEK Albert | 1051 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
839 | NEHRING Zbigniew | 1052 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
840 | PIETRASZKO Andrzej | 1053 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
841 | PINOCZEK Mariusz | 1054 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
842 | REGULA Jakub | 1057 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
843 | MICHAŚ Michał | 1071 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
844 | SZAFRAŃSKI Grzegorz | 1079 | HWT Elite | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
845 | SZAFRAŃSKI Kamil | 1080 | HWT Elite | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
846 | KARAŚ Tomasz | 1085 | Matchpoint | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
847 | ZAWADKA Mariusz | 1098 | Matchpoint | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
848 | STARANOWICZ Wioletta | 1099 | PIĘKNI I MŁODZI | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
849 | BAJZERT Filip | 1131 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
850 | CHANEK Maciej | 1132 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
851 | CHUDEK Krzysztof | 1133 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
852 | DOMBEK Patryk | 1136 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
853 | FINSTER Łukasz | 1137 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
854 | MIKA Dominik | 1157 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
855 | PASTUSZKA Michał | 1163 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
856 | PIENIĄŻEK Paweł | 1164 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
857 | PODKAŃSKI Bartłomiej | 1168 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
858 | POTONIEC Adrian | 1169 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
859 | ŚLUFIK Czesław | 1174 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
860 | KONIECZNA Natalia | 1190 | Każdy orzech może | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
861 | DZIUBAŁKA Mateusz | 1211 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
862 | MAJ Krzysztof | 1234 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
863 | RAKOWSKI Łukasz | 1241 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
864 | TOMELA Maciej | 1252 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
865 | WALULIK Rafał | 1253 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
866 | WYSOCZAŃSKI Paweł | 1254 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
867 | CZARNOŁĘCKI Kamil | 1287 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
868 | KOSZEWSKA Sanika | 1547 | Fitarena Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
869 | KRYŚ Bartosz | 1548 | Fitarena Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
869 | MAJKOWSKA Marta | 1549 | Fitarena Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
871 | RAKOWSKA Joanna | 1550 | Fitarena Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
872 | MILCZARCZYK Michał | 1543 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
873 | CHWALCZYK Daniel | 1553 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
874 | KUPISZEWSKI Tomasz | 1554 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
875 | MAGDZIŃSKI Wojciech | 1539 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
876 | OŻGA- ROJEK Aleksandra | 1552 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
877 | BIŃKOWSKA Patrycja | 1540 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
878 | PRASKI Krzysztof | 1542 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
879 | SZCZERBA Slawomir | 1541 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
880 | JANKOWSKA-BRUSKA Elżbieta | 849 | No Excuses | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
881 | RUTKOWSKI Dariusz | 923 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
882 | SADOWSKI Mateusz | 924 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
883 | SAMOJEDNY Łukasz | 925 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
884 | MIKOŁAJCZAK Filip | 1049 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
885 | ŻURAWSKI Krzysztof | 1084 | Kora Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
886 | WOLNY Daniel | 823 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
887 | MOSTKOWSKI Łukasz | 110 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
888 | TOMCZAK Artur | 119 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
889 | NAKIELSKI Jarosław | 358 | Młode Wilki 3city | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
890 | MROŻEK Dominik | 359 | NaWstecznym | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
891 | DYKO Bartosz | 592 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
892 | GAWART Piotr | 593 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
893 | OŻGA Katarzyna | 1551 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
894 | NOGALSKI Mateusz | 1120 | RUN CARTEL | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
895 | NOWICKI Maciej | 860 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
896 | GRUDZIŃSKA Magdalena | 858 | Trapezy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
897 | ZALEWSKI Nikodem | 863 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
898 | GOWIK Krzysztof | 857 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
899 | GIETKO Piotr | 1138 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
900 | SZAL Małgorzata | 950 | 39 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
901 | ŚWIĘCICKA Monika | 949 | 39 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
902 | PADLEWSKA-KONEFAŁ Paulina | 948 | 39 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
903 | TATKA Marcin | 951 | 39 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
904 | KOBAK Sylwia | 947 | 39 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
905 | BIELSKA Anna | 886 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
906 | BIELSKI Tomasz | 887 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
907 | RAK Sebastian | 1240 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
908 | NOWAK Bogdan | 1004 | Patogeni alarmowi | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
909 | DZIENISZEWSKA Anna | 1003 | Patogeni alarmowi | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
910 | MACIEJSKI Patryk | 1293 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
911 | KOCOT Bartosz | 1230 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
912 | RABIEJ Przemysław | 1074 | DDZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
913 | ŁAWSKI Dominik | 1073 | DDZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
914 | SZYMCZAK Rafał | 1189 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
915 | RADZIEJOWSKI Hubert | 1299 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
916 | CYMER Mateusz | 1286 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
917 | ABRAMOWICZ Agata | 1214 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
918 | DŁUGI Marcin | 1135 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
919 | BOMBOLEWSKI Cezary | 1035 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
920 | DZIENISZEWSKI Gustaw | 1557 | Patogeni alarmowi | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
921 | WALCZAK Adrian | 1419 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
922 | DZIUBAŁKA Adrian | 1210 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
923 | RUSNARCZYK Adrian | 1059 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
924 | ZARUDZKA Anna | 1122 | Skończeni OCR | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
925 | JÓZWIK Magdalena | 1143 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
926 | SZWATOŃSKI Paweł | 935 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
927 | TYLISZ Marta | 1027 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
928 | JAROSZ Aneta | 1013 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
929 | DRÓŻDŻ Łukasz | 891 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
930 | DUSZYŃSKA Justyna | 892 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
931 | MAILAHN David | 912 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
932 | BIAŁEK Andrzej | 885 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
933 | JANUSZKIEWICZ Bazyl | 900 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
934 | KWIATKOWSKA Sandra | 907 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
935 | KOZLOWSKI Jakub | 1151 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
936 | ZIELINSKI Rafal | 1185 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
937 | SOBCZYŃSKI Adam | 1410 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
938 | MENARTOWICZ Kamil | 1235 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
939 | ŁUKAWSKA Małgorzata | 1155 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
940 | SKRZYNKOWSKI Piotr | 1408 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
941 | NALEPA Leon | 767 | Szybcy i Wściekłe 3.0 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
942 | BUTCHAK Vitalii | 871 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
943 | KOMISSAROV Yevgen | 876 | Wooden.City | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
944 | MOROZ Serhii | 1535 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
945 | KHABLO Artem | 874 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
946 | RUBAN Anton | 877 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
947 | TETIANA Hryhorieva | 879 | Wooden.City | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
948 | KOLESNYK Kostiantyn | 875 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
949 | CIELEK Michał | 890 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
950 | WARDZIŃSKI Michał | 1423 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
951 | IVANCHUK Igor | 872 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
952 | SVIATUN Bohdan | 878 | Wooden.City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
953 | MAZUR Grzegorz | 1018 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
954 | MALCZEWSKI Tomasz | 1047 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
955 | DREWALSKA-FRYZEL Malgorzata | 1221 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
956 | FRYZEŁ Wojciech | 1225 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
957 | PUCEK Mateusz | 776 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
958 | DĄBROWSKI Andrzej | 544 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
959 | PUCEK Rafał | 777 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
960 | JUSZCZAK Anna | 901 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
961 | NIECHAJ Julia | 920 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
962 | MIERCZYNSKA Kamila | 917 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
963 | FERSZT Aneta | 1039 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
964 | JANICKI Łukasz | 1040 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
965 | WŁODARCZAK Bartosz | 940 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
966 | PIĘTKA Grzegorz | 1165 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
967 | LEJCZAK Mateusz | 831 | Faser-Plast | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
968 | STERNIUK Adam | 1176 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
969 | SZUMIŃSKA Ewa | 1006 | RunBitchRun | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
970 | ŁOBODA Małgorzata | 1015 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
971 | PACZYŃSKA Małgorzata | 1021 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
972 | KSIĄŻEK Sobiesław | 1208 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
973 | NAWROT Tomasz | 1209 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
974 | MAŚLANKIEWICZ Katarzyna | 986 | Heart Attack | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
975 | PARMA Zofia | 987 | Heart Attack | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
975 | KURZELOWSKI Radosław | 984 | Heart Attack | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
977 | ŁADZIŃSKI Szymon | 985 | Heart Attack | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
978 | KOZŁOWSKI Michał | 983 | Heart Attack | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
979 | JĘDRZEJEK Marek | 982 | Heart Attack | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
980 | SKOCZYŃSKA Agnieszka | 988 | Heart Attack | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
981 | GAJOWIAK Bartłomiej | 1011 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
982 | ŚWIĘCH Dominik | 1177 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
983 | HYCKI Krzysztof | 829 | Faser-Plast | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
984 | CHODYNA Marlena | 827 | Faser-Plast | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
985 | KOWALSKA Monika | 830 | Faser-Plast | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
986 | TUZIK Grzegorz | 834 | Faser-Plast | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
987 | POPŁAWSKI Paweł | 832 | Faser-Plast | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
988 | MROCZKA Maciej | 837 | KRUPS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
989 | LESZCZYŃSKA Monika | 1530 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
990 | CEBULA Roksana | 1125 | Szczecinianie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
991 | PAWLAK Sylwia | 1023 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
992 | BRANT Patrycja | 1123 | Szczecinianie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
993 | PRUCIAK Dawid | 1056 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
994 | RÓG Mateusz | 1058 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
995 | KRÓL Katarzyna | 1129 | Szczecinianie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
996 | KRAUZE Hubert | 1109 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
997 | KOSTRO Mariola | 1127 | Szczecinianie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
998 | WĄTOR Adrian | 1303 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
999 | RĘKAWIECKI Bogusław | 1170 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1000 | PLUTA Ewa | 922 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1001 | SZCZĘSNY Tomasz | 995 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1002 | CZAJKA Piotr | 991 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1003 | KUSZNIERUK Agnieszka | 993 | HELL(a)S GUNNERS | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1004 | ZAJĄC Marcin | 996 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1005 | MUSIALIK Grzegorz | 1160 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1006 | SURDEL Aleksandra | 1301 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1007 | ŻELAZO Łukasz | 998 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1008 | DZIECHCIŃSKA Maja | 865 | Trzy Grażyny jeden Janusz | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1009 | DZIECHCIŃSKA Alicja | 864 | Trzy Grażyny jeden Janusz | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1010 | MIRKIEWICZ Wiktoria | 867 | Trzy Grażyny jeden Janusz | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1011 | JAKUBIAK Krzysiek | 866 | Trzy Grażyny jeden Janusz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1012 | ADAMUS Monika | 883 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1013 | ZEGRODNIK Leszek | 997 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1014 | PARUSZEWSKI Michał | 994 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1015 | POŚPIECH Natalie | 1055 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1015 | LACH Agnieszka | 1044 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1017 | TRZASKA Aleksandra | 1064 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1018 | LACH Katarzyna | 1045 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1019 | SZYMAŃSKI Maciej | 1414 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1020 | WĄTOR Dominik | 1304 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1021 | SAMIEC Jakub | 1171 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1022 | WASIAK Henryka | 1181 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1023 | WOLTER Natalia | 1097 | Matchpoint | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1024 | OSOWSKI Krzysztof | 1438 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1025 | RZYSKI Patrycjusz | 1092 | Matchpoint | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1026 | SAŁAGA Krzysztof | 1093 | Matchpoint | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1027 | JAWORSKI Łukasz | 1142 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1028 | PIETKIEWICZ-RZEPA Agnieszka | 1091 | Matchpoint | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1029 | TKACHENKO Taras | 1494 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1030 | KARAŚ Zbigniew | 1086 | Matchpoint | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1031 | SZYDŁOWSKI Piotr | 1180 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1032 | GUZIŃSKI Nestor | 828 | Faser-Plast | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1033 | MAJCHERCZYK Łukasz | 1335 | KRYMARŁUK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1034 | NOSKO Jedrzej | 1296 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1035 | WŁODARCZYK Krystian | 1429 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1036 | KRUPA Nikola | 1231 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1037 | SITKIEWICZ Grzegorz | 1245 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1038 | STERNAL Eliza | 1175 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1039 | GÓRKA Magdalena | 1139 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1040 | KWIECIŃSKI Paweł | 960 | EPAM 6KM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1041 | NAPIERSKI Szymon | 1020 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1042 | BARTYZEL Kamil | 1007 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1043 | ZABŁOTNY Kamil | 1357 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1044 | PAPIERNIAK Artur | 1022 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1045 | SZACIŁŁO Tomasz | 1178 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1046 | SZYMCZAK Mariusz | 1302 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1047 | SWOREN Michal | 1533 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1048 | SZYMON Staruchowicz | 1083 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1049 | PASKUDZKI Daniel | 1298 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1050 | SAMBOR Jerzy | 1562 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1051 | KROPACZ Małgorzata | 1110 | Poplecznicy Szatana | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1052 | BAUER Michal | 1364 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1053 | ZAKRZEWSKA Marta | 1130 | Szczecinianie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1054 | BUKO Marek | 1124 | Szczecinianie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1055 | KOWALEWSKA Wiktoria | 1128 | Szczecinianie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1056 | PATECKI Stanisław | 1393 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1057 | GRODZIŃSKI Artur | 1065 | #rushB | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1058 | JUSZCZYNSKI Maciej | 1067 | #rushB | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1058 | HOFFA Filip | 1066 | #rushB | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1060 | ŁĄTKOWSKI Michał | 1087 | Matchpoint | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1061 | KAŁUCKI Łukasz | 1146 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1062 | OWCZAREK Piotr | 1239 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1063 | DREWNIAK Monika | 1289 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1064 | DREWNIAK Ewa | 1222 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1065 | LICZBERSKI Krzysztof | 1233 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1066 | BESZCZYŃSKA Agata | 1218 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1067 | ŻAK Nina | 1255 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1068 | GUMIELA Adam | 1078 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1069 | ĆWIK Paulina | 590 | EKIPA KAROLA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1070 | KACZMAREK Katarzyna | 654 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1071 | NIZIŃSKA Magda | 681 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1072 | MORA Karol | 1295 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1073 | WITCZAK Tomasz | 1102 | PIWNE BRZUSZKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1074 | ABRAMOWICZ Anna | 1215 | PCC Rokita | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1075 | LENYK Roman | 1473 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1076 | RABIEGA Michał | 973 | FITLIFE TEAM OPOLE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1077 | TABORSKA Anna | 975 | FITLIFE TEAM OPOLE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1078 | SZCZEREK Sandra | 974 | FITLIFE TEAM OPOLE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1079 | KUCZERA Denis | 972 | FITLIFE TEAM OPOLE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1080 | WOŁYNIEC Wojciech | 976 | FITLIFE TEAM OPOLE | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1081 | RUTKOWSKI Wojciech | 1405 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1082 | KMIECIAK Grzegorz | 1383 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1083 | RUCIŃSKI Michał | 1404 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1084 | RUCIŃSKI Marek | 1320 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1085 | MORA Elwira | 1294 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1086 | ADASZAK Aleksandra | 1217 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1087 | ŻEMOJDZIN Marcin | 1103 | PIWNE BRZUSZKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1088 | WOJCIECHOWSKI Bartosz | 1496 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1089 | STĘPLEWSKI Marcin | 1095 | Matchpoint | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1090 | SZOSTAK Andrzej | 1258 | Team Zawonia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1091 | HNYTKO Michał | 1378 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1092 | KONIECZNA Żaneta | 1149 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1093 | SZCZECH Szymon | 1446 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1094 | TKACZYK Ignacy | 1415 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1095 | ŁUKOWIAK Łukasz | 1390 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1096 | BĄK Piotr | 1363 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1097 | BĄK Paweł | 1362 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1098 | NGUYEN Weronika | 954 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1099 | ZAWADZKA Wiktoria | 958 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1100 | SKRZYPCZYK Dawid | 957 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1101 | POLAK Łukasz | 955 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1102 | GĄSIOR Tomasz | 952 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1103 | WRÓBEL Paweł | 969 | Fat & Furious | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1104 | STASZEWSKI Radosław | 1248 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1105 | MICHALCZYK Wiktor | 1156 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1106 | KWIATKOWSKA Daria | 1154 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1107 | CYBULSKA Magdalena | 1036 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1108 | CZERW Konrad | 1370 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1109 | WRÓBEL Marta | 968 | Fat & Furious | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1110 | BELDA Tomasz | 965 | Fat & Furious | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1111 | RULKOWSKA Katarzyna | 967 | Fat & Furious | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1112 | WRÓBEL Piotr | 970 | Fat & Furious | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1113 | BELDA Sylwia | 964 | Fat & Furious | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1114 | BELDA Maciej | 963 | Fat & Furious | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1115 | TOMALSKI Marcin | 1495 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1116 | SKOWROŃSKI Gabriel | 1407 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1117 | OLCZYK Mikołaj | 1391 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1118 | RYBKA Radosław | 1563 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1119 | RYBKA Sebastian | 1300 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1120 | NOWICKI Marcin | 1445 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1121 | GUGLENKO Amadeusz | 1376 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1122 | BIAŁKOWSKA Marta | 1068 | AlPaka | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1123 | LENTKA Alicja | 1069 | AlPaka | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1124 | SEWERYN Agnieszka | 1070 | AlPaka | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1125 | KIERAT Szymon | 1316 | bradas team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1126 | CABAJ Łukasz | 1285 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1127 | WAWRZYCZEK Michał | 1005 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1128 | CHAMOT Katarzyna | 1322 | Happy squad | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1129 | SEDLACZEK Krzysztof | 1324 | Happy squad | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1130 | SEDLACZEK Edward | 1323 | Happy squad | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1131 | DYWELSKI Marcin | 966 | Fat & Furious | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1132 | KACZMAREK Mateusz | 1382 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1133 | PIWOWARCZYK Dawid | 1397 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1134 | WAWRZYNIAK Ewa | 1028 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1135 | NAPIERAJ Janusz | 1477 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1136 | POCHNA Michał | 1115 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1137 | BRATEK Paweł | 1105 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1138 | LENARTOWSKI Adam | 1081 | I spółka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1139 | BOREK Katarzyna | 1104 | Poplecznicy Szatana | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1140 | CHOLEWIŃSKI Mateusz | 1107 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1141 | KACZOR Mirosław | 1229 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1142 | MICHAŁKIEWICZ Anna | 1236 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1143 | SZAJNA Michał | 1251 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1144 | SZAJNA Agnieszka | 1250 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1145 | DANAJ Ewelina | 1220 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1146 | ŁAWECKA Karolina | 1232 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1147 | SOCHA Aneta | 1246 | PCC Rokita | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1148 | STASZEWSKA Marta | 1247 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1149 | MICHALSKA-TOMANIK Justyna | 1238 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1150 | HUDZIAK-OWCZAREK Ewa | 1227 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1151 | DUZEL Rafał | 1223 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1152 | MICHALSKA Paulina | 1237 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1152 | DYRDOWSKA Alicja | 1224 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1152 | ABRAMOWICZ Bogdan | 1216 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1155 | JANIK Krzysztof | 1228 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1156 | HEJDYSZ Dorota | 1226 | PCC Rokita | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1157 | STRZELCZYK Hubert | 1249 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1158 | GÓRALSKI Janusz | 1315 | bradas team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1159 | KORDUS Karol | 1469 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1160 | STACHOWSKA Małgorzata | 1412 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1161 | OLDENBURG Tim | 1392 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1162 | MARCIŃCZAK Łukasz | 1317 | bradas team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1163 | WITEK Dawid | 1319 | bradas team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1164 | DRZEWIECKI Krystian | 1371 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1165 | STRZELECKI Filip | 1413 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1166 | SKIBIŃSKI Sławomir | 1318 | bradas team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1167 | KACZMARCZYK Natalia | 1145 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1168 | KRAWCZYK Bartłomiej | 1152 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1169 | WRÓBEL Bartłomiej | 1183 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1170 | HALICKI Michał | 1461 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1171 | HALICKI Łukasz | 1460 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1172 | KACZMAREK Magdalena | 1014 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1173 | SZNYCER Karolina | 1026 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1174 | WINNICKA Teresa | 1427 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1175 | CWILAG Agnieszka | 1368 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1176 | SOJKA Anna | 1411 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1177 | ĆWIELUCH Anna | 1075 | Fit Workout | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1178 | DEREŃ Paulina | 1076 | Fit Workout | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1179 | ŁUCZAK Mariusz | 1389 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1180 | URBANIK Zuza | 1418 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1181 | KASPERCZYK Andrzej | 1513 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1182 | JARZYCKI Mateusz | 1464 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1183 | WOŚ Krzysztof | 1193 | Krwawa zemsta teściowej | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1184 | WOŚ Grzegorz | 1192 | Krwawa zemsta teściowej | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1185 | TERLECKI Marcin | 1453 | Whiskey In the Jar | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1186 | BORYCZKA Szymon | 1367 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1187 | PRZESÓR Barbara | 1400 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1188 | SIEKIERKA Aleksandra | 927 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1189 | SIEKIERKA Bartłomiej | 869 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1190 | CZERW Anna | 1369 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1191 | BOGACZ Bartosz | 1343 | SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1192 | WIECZOREK Ewelina | 1425 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1193 | NOWAK Norbert | 1480 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1194 | COSTA Jakub | 1455 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1195 | ARCISZEWSKA Magda | 1440 | Kontener Formy/ LPP Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1196 | HOŁDA Dominik | 1439 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1197 | ZARĘBA Filip | 1437 | I za to go kocham | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1197 | MADEJ Magdalena | 1436 | I za to go kocham | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1199 | TUROWSKA Eliza | 1417 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1200 | DUDA Radosław | 1009 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1201 | HYŻOREK Joanna | 1012 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1202 | PIOTROWSKA Sylwia | 1077 | Fit Workout | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1203 | SIEJAK Karolina | 1340 | Melvit team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1204 | KASPRZAK Artur | 1339 | Melvit team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1205 | ZABOROWSKA Anna | 1184 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1206 | POCHOPIEŃ Piotr | 1167 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1207 | CICHOŃ Janusz | 1008 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1208 | WDOWIARSKI Kamil | 1424 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1209 | LIPOWCZYK Andrzej | 1388 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1210 | PIETURA Łukasz | 1396 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1211 | GMUR Adam | 1375 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1212 | JANCZEWSKA Gabriela | 1291 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1213 | SZLECHT Karol | 1025 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1214 | PREKWA Jakub | 1399 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1215 | ŁYSAK Artur | 1016 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1216 | MAZURKIEWICZ Dominik | 1019 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1217 | PIOTROWSKA Oliwia | 1166 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1218 | PRZYWARTY Maciej | 1024 | Salzgitter POLAND - Ludzie ze Stali | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1219 | WŁODARCZYK Filip | 1428 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1220 | KOŁTOWSKI Szymon | 1328 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1221 | RUSZCZYK Krzychu | 1332 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1222 | DUCH Szymon | 1325 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1223 | KOŁTOWSKI Mateusz | 1327 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1224 | JAKUBOWSKI Mateusz | 1313 | BIEGNIJ NIE POLEGNIJ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1225 | KEMPINSKI Piotr | 1314 | BIEGNIJ NIE POLEGNIJ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1226 | GAŁKA Jan | 1373 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1227 | KOLAŃSKI Adam | 1468 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1228 | HAŁAS Maciej | 1377 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1229 | GAZDA Roman | 1374 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1230 | WYCHADAŃCZUK Ewelina | 1430 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1231 | SMEKTAŁA Adam | 1490 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1232 | GRZANECKI Marcin | 1458 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1233 | LIBRONT Anna | 1474 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1234 | LISEK Anna | 1321 | Grupa grillowa | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1235 | ROSSA Aleksandra | 1403 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1236 | RYCHLIK Anna | 1406 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1237 | STARBA Paweł | 1525 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1238 | PUŚCIZNA Patryk | 1519 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1239 | KUKOL Serhii | 1471 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1240 | SZUMISZ Malwina | 1352 | TeamGryfitów | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1241 | GWARDIAK Mariusz | 1459 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1242 | SZUMISZ Karolina | 1351 | TeamGryfitów | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1243 | CZYŻ Fryderyk | 1288 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1244 | JAWORSKA-CZYŻ Justyna | 1292 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1245 | ZAJĄC Izabela | 1306 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1246 | ZAJĄC Wojciech | 1307 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1247 | ZIMOWICZ Anna | 1497 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1248 | ZIMOWICZ Jakub | 1498 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1249 | ROMAŃSKI Bartosz | 1520 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1250 | KUBIAK Mateusz | 1111 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1251 | GÓRKA Przemysław | 1201 | Lawendowa Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1252 | BUDZIŃSKI Robert | 1106 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1252 | MARYSZCZAK Aleksandra | 1114 | Poplecznicy Szatana | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1254 | PĘDZISZ Grzegorz | 1204 | Lawendowa Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1255 | MICHALAK Paweł | 1203 | Lawendowa Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1256 | HOŁOWIAK Ewa | 1194 | Lawendowa Lejdis | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1257 | BEZRĄK Tomasz | 1200 | Lawendowa Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1258 | PASZEK Karolina | 1198 | Lawendowa Lejdis | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1259 | KŁAK-TURSKA Magdalena | 1195 | Lawendowa Lejdis | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1259 | KRÓL Bartłomiej | 1202 | Lawendowa Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1261 | TURSKI Marek | 1205 | Lawendowa Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1262 | MICHALAK Marta | 1197 | Lawendowa Lejdis | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1263 | WALISZEWSKA Olga | 1422 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1264 | JANKOWSKI Konrad | 1463 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1265 | MACEK Dawid | 1475 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1266 | PĘDZISZ Agnieszka | 1199 | Lawendowa Lejdis | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1267 | KASPERCZYK Łukasz | 902 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1268 | BARAN Malwina | 1348 | TeamGryfitów | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1269 | PUŻAŃSKA Maria | 1402 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1270 | PUZANSKA Kamila | 1401 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1271 | SPERA Magdalena | 1492 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1272 | KOKO Iwona | 1350 | TeamGryfitów | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1273 | JARZYCKI Michał | 1465 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1274 | SALATA Wojciech | 1345 | Skrytożercy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1275 | SALATA Marek | 1344 | Skrytożercy | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1276 | IGNATOWICZ Łukasz | 1379 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1277 | ZINÓW Agata | 1354 | TeamGryfitów | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1278 | KMIECIK Łukasz | 1346 | TEAM GRYFITÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1279 | PŁASZEWSKA Dominika | 1334 | Ja tu tylko dla koszulki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1280 | WIECZOREK Monika | 1426 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1281 | KOLIŃSKA Izabela | 1148 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1282 | KOTAS Olga | 1150 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1283 | WALKIEWICZ Filip | 1500 | ABB Run 1.0 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1284 | SOBOLEWSKA Beata | 1491 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1285 | STARZEC Paweł | 1526 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1286 | PAPROTA Piotr | 1517 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1287 | CHAJNOWSKI Robert | 1565 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1288 | GORZEŃ Krzysztof | 1502 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1289 | NOWAK Lucjan | 1297 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1290 | JABŁOŃSKI Łukasz | 1381 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1291 | KRYSTOŃ Łukasz | 1444 | Piotrkowskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1292 | WALIGÓRA Albert | 1420 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1293 | WALIGÓRA Michał | 1421 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1294 | WNUK Mateusz | 1182 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1295 | SAŁATA Mateusz | 1488 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1296 | SAŁATA Łukasz | 1487 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1297 | MAJEWSKI Damian | 1503 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1298 | BAZAN Klaudia | 1284 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1299 | GÓRSKA Kinga | 1290 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1300 | BAZAN Daniel | 1283 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1301 | SAWICKI Marcin | 1489 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1302 | DOLINA Karolina | 1456 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1303 | WOJTASIAK Agnieszka | 1278 | THEA 25 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1304 | GAWIŃSKA Agnieszka | 1261 | THEA 25 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1305 | KAMIŃSKA Renata | 1265 | THEA 25 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1306 | WEŁNA Jakub | 1528 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1307 | PYZIAK Agnieszka | 1484 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1308 | ROJEWSKI Michał | 1441 | Nowa Huta Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1309 | JAWORSKI-MARTYCZ Stefan | 1263 | THEA 25 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1310 | KANIK Paweł | 1466 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1311 | PIEJKO Tadeusz | 1395 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1312 | SKUTNIK Marcin | 1409 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1313 | MLĄCKA Hanna | 1268 | THEA 25 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1314 | HAJDUCKA Patrycja | 1326 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1315 | KURPIEL Karolina | 1329 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1316 | SAJÓR Sylwia | 1333 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1317 | KURPIEL Konrad | 1330 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1318 | KURPIEL Mateusz | 1331 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1319 | SZYMAŃSKA Ewa | 1274 | THEA 25 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1320 | ZIENTKIEWICZ Witold | 1280 | THEA 25 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1321 | STAŁANOWSKI Łukasz | 1493 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1322 | MAŚLAK Agata | 1504 | Maślaki Spryciaki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1323 | WILUSZ Rafał | 1276 | THEA 25 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1324 | KROMSKI Mateusz | 1267 | THEA 25 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1325 | DABROWSKI Paweł | 1260 | THEA 25 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1326 | WINOGRODZKA Anna | 1277 | THEA 25 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1327 | SIEK Piotr | 1273 | THEA 25 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1328 | PIOTROWSKA Natalia | 1269 | THEA 25 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1329 | KĄDZIOŁKA Ewelina | 1264 | THEA 25 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1330 | RURAŃSKA Joanna | 1486 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1331 | NAZWISKO Rafal | 1478 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1332 | KOSAKOWSKA Elżbieta | 1564 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1333 | CZAJKA Joanna | 1259 | THEA 25 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1334 | STĘCHLICKA Martyna | 1359 | Wild Squadzik | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1335 | CHRZĄSZCZ Michał | 1358 | Wild Squadzik | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1336 | ZAGÓRSKA Zuzanna | 1361 | Wild Squadzik | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1337 | WIKIEŁ Julia | 1360 | Wild Squadzik | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1338 | SOWA Marek | 1117 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1339 | SENDAL Tomasz | 1272 | THEA 25 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1340 | KIBIŁDA Beata | 1266 | THEA 25 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1341 | ROSOSIŃSKI Damian | 1271 | THEA 25 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1342 | RODKIEWICZ Tomasz | 1270 | THEA 25 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1343 | ROJEWSKA Iga | 1485 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1344 | MACIEJAK Jakub | 1476 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1345 | BURDA Andrzej | 1432 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1346 | LIPIŃSKI Przemysław | 1113 | Poplecznicy Szatana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1347 | LIPIŃSKA Antonina | 1112 | Poplecznicy Szatana | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1348 | SAKOWSKI Krzysztof | 1521 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1349 | SOBOLEWSKI Artur | 1524 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1350 | JAROMIN Marek | 1509 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1351 | KOSZAREK Damian | 1449 | Whiskey In the Jar | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1352 | ADAMUS Kacper | 1506 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1353 | GORTYCH Emil | 1508 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1354 | ZYGMUNT Aleksander | 1505 | Team Pasieka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1355 | GRZEGORZEWSKI Michał | 1448 | Whiskey In the Jar | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1356 | SZOPIŃSKA Katarzyna | 1527 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1357 | KRUGLAK Anna | 1501 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1358 | NOWAK Jacek | 1309 | 1+ RUNNERS TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1359 | SŁAWIŃSKI Wojciech | 1522 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1360 | PACIORKOWSKA Magda | 1451 | Whiskey In the Jar | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1360 | DEMUTH Natalia | 1447 | Whiskey In the Jar | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1362 | RADOMIAK Damian | 1452 | Whiskey In the Jar | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1363 | POPIWCZAK Przemek | 1398 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1364 | KACZMAREK Anna | 1510 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1365 | KACZMAREK Monika | 1512 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1366 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 1523 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1367 | CHOJECKI Grzegorz | 1507 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1368 | ŁABNO Mateusz | 1342 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1369 | GUŚTAK Przemysław | 1341 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1370 | SKLEPOWICZ Jakub | 1311 | 1+ RUNNERS TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1371 | MOREK Bartłomiej | 1514 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1372 | WOŹNIAK Michał | 1529 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1373 | DĄBROWA Maciek | 1337 | ŁazarskiTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1374 | TADEUSIAK Rafał | 1338 | ŁazarskiTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1375 | KALIŃSKA Magda | 1336 | Łazarski Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1376 | HOFFMAN Mateusz | 1462 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1377 | OCZOWIŃSKI Grzegorz | 1450 | Whiskey In the Jar | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1378 | LABUSZKA Bogusław | 1387 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1379 | KOZIOŁ Barbara | 1384 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1380 | RYWACKI Karol | 1568 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1381 | RADZIEWICZ Aleksandra | 1569 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1382 | KACZMAREK Marcin | 1511 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1383 | MACIUSZEK Damian | 1431 | damianmaciuszek.pl | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1384 | LASOŃCZYK Karol | 1472 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1385 | BIAŁOJAN Łukasz | 1454 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1386 | BIENIADA Paweł | 1531 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1387 | SAMOLEJ Daniel | 1532 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1388 | ZABRZYŃSKI Mateusz | 1443 | Nyskie dziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1389 | PARALUSZ Patrycja | 1483 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1390 | PAMUŁA Ilona | 1442 | Nyskie dziki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1391 | GŁOGULSKI Wojciech | 1457 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1392 | RUSZCZYŃSKI Jakub | 1435 | GreenGorillas | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1393 | ZASŁAWSKI Maciej | 1434 | Green Gorillaz | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1394 | NOWAKOWSKI Wiktor | 1433 | Green Gorillaz | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1395 | HANYŻ Kornela | 409 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1396 | ROMANOWICZ Łukasz | 1257 | Szynszyle | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1397 | JASTROWICZ Piotr | 1256 | Szynszyle | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1398 | GICZAN Mariusz | 10 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1399 | TELĄŻKA Kacper | 74 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1400 | JANUSZ Izabela | 142 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1401 | MUCHA Małgorzata | 1515 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1402 | NIEZABITOWSKS Monika | 1516 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1403 | KOT Magdalena | 1470 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1404 | ORNAT Jakub | 1481 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1405 | MICHALSKI Bartłomiej | 1566 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1406 | KUPSKI Dawid | 1567 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1407 | ĆWIRKO-GROSS Agnieszka | 141 | Elite Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1408 | - - | 737 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1409 | GROBELNY Andrzej | 408 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:02 | |||
1410 | MALONOWSKA Marika | 629 | Viksiarze | Open Kobiet | 12:00 | 00:04:55 | ||
1411 | BOROWSKI Sebastian | 1366 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:07:55 | |||
1412 | DURKALEC Paweł | 483 | Grey Music Club | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:08:06 | ||
1413 | PAMUŁA Marcin | 1482 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:13:58 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
REMISZ Ewa | 1116 | Poplecznicy Szatana | Open Kobiet | 11:00 | DNF | |||
JUREWICZ Łukasz | 11 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | DNF |
Znaleziono 1415 wynik(ów)