Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3934 |
Wystartowało : | 3631 |
Nie ukończyło : | 115 |
Ukończyło : | 3516 |
Na trasie : | 105 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOLEŚNIK Jacek | 248 | Piersi z Brzegu | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2 | BYWALEC Stanislaw | 286 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3 | CZAJKA Wojciech | 290 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
4 | IGNASIAK Rafał | 414 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
5 | STACH Robert | 452 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
6 | PIWKOWSKI Piotr | 570 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
7 | SIERPOWSKI Andrzej | 609 | GPW TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
8 | KACZMAREK Artur | 649 | Te chłopaki nie płaczą | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
9 | PIEROWSKI Marcin | 773 | MORSY NA KOKSIE | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
10 | JAGODZINSKI Marcin | 814 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
11 | SZEBESCZYK Wojtek | 856 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
12 | TABOR Krzysztof | 898 | GPW TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
13 | MIELCZAREK Sławomir | 976 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
14 | NABIAŁEK Mariusz | 979 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
15 | NOWAKOWSKI Robert | 981 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
16 | SZWEDYK Tomasz | 1056 | Legion Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
17 | FRONIA Marcin | 1097 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
18 | SZULC Dariusz | 1258 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
19 | SUFLITA Marek | 1383 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
20 | ŚWIĄTEK Bronisław | 1384 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
21 | BILEWICZ Jan | 1663 | BARYKADA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | HUBISZ Tomasz | 1665 | BARYKADA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
23 | WOLNIAK Sylwester | 1667 | BARYKADA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
24 | REY Andrzej | 1783 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
25 | TROJAN Roman | 1790 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | PYKA Mariusz | 1868 | UNRUGERSI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
27 | WIECZOREK Paweł | 1870 | UNRUGERSI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
28 | WNUK Marcin | 1871 | UNRUGERSI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | OKRĘT Tomasz | 1905 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
30 | PABICH Artur | 1907 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
31 | CIESIELSKI Bogusław | 2111 | Mokre Walenie | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
32 | SZYMULA Andrzej | 2188 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
33 | BĄKOWSKI Tomasz | 2233 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
34 | KŁYŻ Paweł | 2235 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
35 | OZIMEK Jacek | 2273 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
36 | GULCZYŃSKI Grzegorz | 2431 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
37 | ZBROŃSKI Tomasz | 2599 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
38 | WIERZBICKI Łukasz | 2679 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
39 | WAJDA Sławomir | 2797 | SFORA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
40 | STENCEL Krzysztof | 2799 | Stencels | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
41 | KURZYŃSKI Krzysztof | 2837 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
42 | OLSZYNA Mirosław | 2843 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
43 | WŁUDARSKI Maciej | 2880 | Dziki Dominiki | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
44 | BARNABAS Arkadiusz | 2882 | LOFT TEAM EXTREME | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
45 | CHOCHÓŁ Witold | 2920 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
46 | JEZ Rafal | 3079 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
47 | KARCZMARCZYK Bartłomiej | 3081 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
48 | KOŚCIŃSKI Jacek | 3087 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
49 | DAUKSZA Karol | 3204 | Transfitmacja Świebodzin | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
50 | HUTNIK Tomasz | 3205 | Transfitmacja Świebodzin | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
51 | MAŃCZYŃSKI Marcin | 3367 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
52 | MOSIŃSKI Robert | 3368 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
53 | POŁOMSKI Ireneusz | 3406 | DARTOMOWCY BOMBOWCY | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
54 | PRZYBYŁA Tomasz | 3450 | S.P.A.R.T.A. | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
55 | SOBSTYL Jacek | 3451 | S.P.A.R.T.A. | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
56 | ODWAŻNY Dariusz | 3529 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
57 | FRYZEŁ Wojciech | 3576 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
58 | GAŁKA Andrzej | 3577 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
59 | PRZYWIECZERSKI Paweł | 3610 | Platinum | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
60 | SKAŁA Artur | 3612 | Platinum | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
61 | WITKOWSKI Robert | 3652 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
62 | NOWAK Marcin | 3691 | MaMiBa | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
63 | STANIEWSKI Rafal | 3848 | Drużyna Grzybiarzy Barbi | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
64 | TAPEREK Mariusz | 3851 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
65 | KITTAY Kamil | 4012 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
66 | DASZEWSKI Lech | 222 | FireEagles | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
67 | BUŁAWA Radosław | 228 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
68 | DUL Dariusz | 241 | Mad Runners Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
69 | CIACH Waldemar | 268 | SPARTIACI | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
70 | LUPA Dariusz | 276 | W pogoni za Kijem | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
71 | LUPA Jarosław | 277 | W pogoni za Kijem | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
72 | RYBCZYŃSKI Maciej | 320 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
73 | HUK Marcin | 342 | BYĆ JAK IWONA | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
74 | SZCZEĆ Sławek | 391 | Spartan Team Kalety | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
75 | CHRISTENSEN Jens | 400 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
76 | CIERPICKI Marcin | 401 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
77 | KOBIAŁKA Łukasz | 419 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
78 | KRAWCZYK Grzegorz | 420 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
79 | NOWICKI Mariusz | 441 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
80 | ZELL Jacek | 470 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
81 | WITKOWSKI Dariusz | 486 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
82 | BAZYLEWICZ Paweł | 500 | TDR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
83 | BRZOZOWSKI Tomasz | 519 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
84 | CHRUŚCICKI Krzysztof | 524 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
85 | LESIECKI Tomasz | 557 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
86 | MARCHLEWICZ Mirek | 560 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
87 | MICHROWSKI Sławomir | 564 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
88 | WOLSKI Krzysztof | 596 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
89 | MAĆKOWIAK Bartosz | 627 | KrotoWarriors | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
90 | WÓJCIK Henryk | 636 | Pierwsi z Brzegu | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
91 | SCHILLER Fryderyk | 640 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
92 | MYRLAK Maciej | 699 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
93 | DARKOWSKI Dariusz | 741 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
94 | LALEWICZ Robert | 743 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
95 | SĘDZICKI Mateusz | 783 | Poznań Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
96 | LESZCZYŃSKI Karol | 827 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
97 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 833 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
98 | MOKSIK Jan | 838 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
99 | PIETRZYKOWSKI Dominik | 848 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
100 | KSIĄŻEK Krzysztof | 868 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
101 | MINTUS Tomasz | 885 | Dogfield&Friends | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
102 | ZIELONKA Maciej | 887 | Dogfield&Friends | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
103 | STECYK Tomek | 926 | Oławscy Desperaci | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
104 | BRYGADZIN Andrzej | 944 | Uszło Powietrze Z Dętki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
105 | ORDA Czeslaw | 983 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
106 | SOWIŃSKI Piotr | 993 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
107 | JAGIELUK Jaromir | 998 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
108 | JAGIELUK Jurand | 999 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
109 | OPYDO Krzysztof | 1005 | BROWARY HILLS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
110 | BUZON Jarek | 1022 | FunctionalStudioLegnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
111 | PAPCIAK Mariusz | 1026 | FunctionalStudioLegnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
112 | CHMIELEWSKI Pawel | 1046 | KPP NAMYSŁÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
113 | DENYSIUK Marek | 1093 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
114 | ŻAK Piotr | 1133 | 100%max | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
115 | PIETRZOK Grzegorz | 1150 | Bielańskie Crossfity | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
116 | KRZEMINSKI Jacek | 1162 | DST | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
117 | DZIWOK Leszek | 1165 | Koksiorze | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
118 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 1168 | Koksiorze | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
119 | SZEWCZYK Paweł | 1192 | Poparzeni | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
120 | KISIELEWSKI Jacek | 1203 | Spartanie z Master Ski | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
121 | MILCZARCZYK Artur | 1242 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
122 | ŚLIWCZYŃSKI Tomasz | 1252 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
123 | KRAIŃSKI Piotr | 1269 | Dieta na 5 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
124 | SKOWROŃSKI Marcin | 1274 | Dobra Zmiana | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
125 | GÓRALEWICZ Krzysztof | 1321 | Power Protein Den Haag | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
126 | KOTOWSKI Mirosław | 3940 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
127 | EJTMINOWICZ Mariusz | 1325 | Schumacher | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
128 | WLAŹLAK Sławomir | 1390 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
129 | BEDYK Maciej | 1409 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
130 | RAJ Tomasz | 3965 | Krakuski | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
131 | BIDERMANN Arkadiusz | 1474 | zapakujemy.pl | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
132 | PIENIĄŻEK Paweł | 1516 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
133 | BAREŁKOWSKI Marek | 1615 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
134 | PALUSZYŃSKI Przemysław | 1646 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
135 | JODKOWSKI Przemysław | 1677 | Fitnessacja | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
136 | JODKOWSKI Radosław | 1678 | Fitnessacja | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
137 | SZLICHTEN Tomasz | 1713 | MiT | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
138 | WOJDAT Sylwester | 1732 | Poltraf Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
139 | SZAGANIEC Dariusz | 1812 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
140 | ZUZEK Krzysztof | 1816 | Fajne Świnie | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
141 | NIEDZIELSKI Krzysztof | 1852 | Ścigani | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
142 | BRYC Marek | 1878 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
143 | CICHECKI Michał | 1881 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
144 | CZERWIŃSKI Roman | 2014 | ZAMOCOWANI | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
145 | MRULA Marek | 2046 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
146 | PALKA Jurand | 2049 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
147 | WIECZYŃSKI Jerzy | 2064 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
148 | GONCZOWSKI Dariusz | 2075 | CrossTeam Zgorzelec | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
149 | GORSZANÓW Dariusz | 2076 | CrossTeam Zgorzelec | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
150 | BRUZI Piotr | 2125 | Szescioflaki crossfitow | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
151 | MAKOWSKI Krzysztof | 2237 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
152 | KASPRZYK Wojciech | 2252 | CROSSBOX JAWOR | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
153 | PIWKOWSKI Paweł | 2331 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
154 | MYLEK Piotr | 2368 | Estimed | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
155 | MANOWITA Dariusz | 2381 | Gang Świeżaków Wołczyn | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
156 | RZĄDKOWSKI Robert | 2386 | Gang Świeżaków Wołczyn | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
157 | WÓJCIKIEWICZ Piotr | 2465 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
158 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 2504 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
159 | WICZKOWSKI Gabriel | 2612 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
160 | HALICKI Łukasz | 2657 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
161 | JURGIEWICZ Tomasz | 2661 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
162 | KALICZAK Tomasz | 2662 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
163 | KOSSOWSKI Przemysław | 2663 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
164 | GOŁĄBEK Piotr | 2738 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
165 | CZMOK Robert | 2787 | POGromcy | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
166 | OLSZEWSKI Piotr | 2793 | SFORA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
167 | SEKUTOWSKI Marcin | 2794 | SFORA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
168 | FOLTYN Artur | 2930 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
169 | MAŁOCHA Mariusz | 3095 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
170 | MARZEC Zbigniew | 3096 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
171 | MUSZYŃSKI-ŁANOWY Marcin | 3100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
172 | PLAMIENIAK Maciej | 3103 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
173 | MEISSNER Zbigniew | 3154 | GOKOM | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
174 | LEMANIK Dariusz | 3233 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
175 | KOŁODZIEJCZYK Andrzej | 3259 | CrossFit Częstochowa | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
176 | OLCZYK Marcin | 3264 | CrossFit Częstochowa | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
177 | GRZEŚKOWIAK Adam | 3265 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
178 | ZYGMUNT Rafał | 3290 | MITMAR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
179 | WLEKLIŃSKI Marcin | 3344 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
180 | KAJA Robert | 3361 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
181 | OLSZOWY Zbigniew | 3400 | CrossFit Częstochowa | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
182 | HORAK Lesław | 3422 | Kryzys Wieku Średniego | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
183 | BIEDROŃ Krzysztof | 3429 | Orlen Południe Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
184 | SZTENDEL Wojciech | 3458 | SZEREGOWY | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
185 | STANISZ Krzysztof | 3557 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
186 | KORPECKI Piotr | 3586 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
187 | ROLNIK Tomasz | 3775 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
188 | SWARBULA Robert | 3779 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
189 | ŁUCZAJ Przemysław | 3799 | Fearless Eagles | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
190 | PERZYŃSKI Wojciech | 3903 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
191 | KUPTEL Rafal | 1635 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
192 | NIEDBAŁ Mateusz | 1642 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
193 | DUSIŃSKI Michał | 1675 | Fitnessacja | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
194 | DOBROWOLSKI Pawel | 1798 | Drużyna z kwadratu | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
195 | ŻEBROWSKI Tomasz | 1800 | Drużyna z kwadratu | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
196 | GAJDA Dariusz | 1803 | Extremalni napaleńcy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
197 | KACZMAREK Marcin | 1863 | Troll i Krasnal | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
198 | CIERNIA Krzysztof | 2020 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
199 | FELIKSIAK Marcin | 2023 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
200 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 2039 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
201 | BISKUP Rafał | 3956 | KRZYK(I) | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
202 | GÓRSKI Roman | 2119 | Synowie wiatru i córki burzy | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
203 | BELTA Przemysław | 2139 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
204 | KULIK Karol | 2211 | Akademia Ruchu - Team Szczawno Zdrój | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
205 | SMOLIŃSKI Rafał | 2241 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
206 | WÓJCIK Marek | 2244 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
207 | SZEWERA Pawel | 2268 | Liskowicze | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
208 | BEDNARZEWSKI Grzegorz | 2307 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
209 | WALCZYK Adam | 2460 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
210 | WIERZELEWSKI Artur | 2463 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
211 | SIWY Piotr | 2507 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
212 | OCIESA Mariusz | 2539 | Old revolver and young pistoleros | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
213 | KUDELSKI Grzegorz | 2664 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
214 | RUSIECKI Mariusz | 2672 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
215 | SANDECKI Zbigniew | 2673 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
216 | CIOSMAK Marcin | 2700 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
217 | HOŁOMEK Michał | 2704 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
218 | ZEGRODNIK Leszek | 2752 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
219 | ZŁOMANIEC Robert | 2753 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
220 | MARCINÓW Piotr | 2808 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
221 | KĄDZIELSKI Mirosław | 2830 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
222 | ZUŚKA Piotr | 2862 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
223 | PŁUCIENNIK Rafał | 2915 | RMF4RT OCR | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
224 | KOŚCIELNY Tomasz | 2946 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
225 | STOSZ Bartosz | 2980 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
226 | WRÓBEL Krzysztof | 2993 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
227 | MAJEWSKI Marek | 3008 | CFPasja | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
228 | PUCHAŁA Tomasz | 3105 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
229 | LEWANOWICZ Grzegorz | 3138 | CrossFit Częstochowa | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
230 | KOWZAN Piotr | 3225 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
231 | SAS Robert | 3240 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
232 | MIODUSZEWSKI Artur | 3279 | Fit Style | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
233 | PINCZEWSKI Janusz | 3319 | TI AUTOMOTIVE | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
234 | GOZDEK Karol | 3338 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
235 | BUDZYŃSKI Arkadiusz | 3349 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
236 | GABRYSIAK Wojciech | 3351 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
237 | JANUSZEWSKI Marcin | 3356 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
238 | JEZIORNY Ryszard | 3359 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
239 | WALASIK Paweł | 3381 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
240 | BURYŚ Krystian | 3431 | Orlen Południe Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
241 | KURDZIEL Darek | 3433 | Orlen Południe Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
242 | MROCZKOWSKI Janusz | 3434 | Orlen Południe Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
243 | WITEK Rafał | 3436 | Orlen Południe Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
244 | BASEK Jacek | 3461 | Tata Mama i Ta Trzecia | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
245 | LIS Daniel | 3495 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
246 | GAŁKIEWICZ Waldemar | 3566 | Luxtorpedy | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
247 | RÓŻAŃSKI Robert | 3594 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
248 | STRZELCZYK Hubert | 3597 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
249 | SZKOCNY Pawel | 3600 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
250 | LISIK Grzegorz | 3630 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
251 | SKRZYPCZYK Aleksander | 3644 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
252 | WRONOWSKI Krzysztof | 3656 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
253 | DANIECKI Waldemar | 3675 | Citronex | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
254 | OLEŚNIEWICZ Szymon | 3710 | Samed | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
255 | LENDA Wiesław | 3723 | TOYOTA DOBRYGOWSKI | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
256 | LUDWINIAK Sebastian | 3803 | MK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
257 | PRZYBYLAK Szymon | 3830 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
258 | TORBIARCZYK Daniel | 3835 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
259 | WILK Marcin | 3836 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
260 | GAŁDYŃSKI Bartosz | 3860 | Swarzędz team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
261 | LESIŃSKI Wojciech | 3862 | Swarzędz team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
262 | MUSIOŁ Marcin | 3864 | Swarzędz team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
263 | PODGRABIŃSKI Marek | 3905 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
264 | FRĄCKOWIAK Sebastian | 536 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
265 | ŁACH Tomasz | 556 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
266 | STECYK Artur | 924 | Oławscy Desperaci | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
267 | PACAK Mariusz | 1513 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
268 | PANASEWICZ Marcin | 1515 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
269 | KRYMARYS Tomasz | 1187 | Poparzeni | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
270 | RAFA Adam | 1853 | Ścigani | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
271 | SOKOŁOWSKI Rafał | 3977 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
272 | SCHMIDT Jarosław | 3992 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
273 | SZEWCZYK Paweł | 589 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
274 | PIONTKOWSKI Wiesław Marek | 635 | Pierwsi z Brzegu | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
275 | JĘDRZEJAK Maciej | 2888 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
276 | ABRAMOWICZ Bogdan | 3570 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
277 | CEBULSKI Artur | 3673 | Citronex | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
278 | PAWLETA Marek | 3711 | Samed | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
279 | KACPERSKI Radosław | 220 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
280 | ZUŚKA Piotr | 3999 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
281 | KORZEC Waldemar | 3873 | WIĘCEJ NIŻ WARIATKI | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
GĄSIOROWSKI Kamil | 1410 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | DNF |
Znaleziono 282 wynik(ów)