Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-07-24 |
Miejsce : | Bielawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 928 |
Wystartowało : | 875 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 867 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIPIEC Aneta | 8 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
2 | KAŃCZUGOWSKI Jakub | 153 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
3 | STRÓŻ Magdalena | 1253 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
4 | ZDANOWICZ Patryk | 1338 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
5 | TOMASZCZYK Anna | 3242 | AAmuchateam | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
5 | TOMASZCZYK Maciej | 3243 | AAmuchateam | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
7 | BERGMANN Karina | 3244 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
8 | KARPIŃSKA Marzena | 3245 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
9 | KLEWEK Karolina | 3246 | Activity Sport Elbląg | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
10 | LENART Krzysztof | 3247 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
11 | CICHECKA Weronika | 3262 | Maryśka Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
12 | MORAWKA Piotr | 3263 | Maryśka Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
13 | BABULA Andrzej | 3264 | Max Run Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
14 | OZGA Patrycja | 3265 | Miłośnicy Czantorii | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
15 | KONECKA Klaudia | 3266 | Outdoor Training | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
16 | MURDZEK Aleksandra | 3267 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
17 | WOJTAL Marta | 3268 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
18 | PIĄTKIEWICZ Przemek | 3284 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
19 | POSIM Piotr | 3286 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
20 | RACZKOWSKI Kamil | 3287 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
21 | RAPACKA-STARMACH Dagmara | 3288 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
22 | SAMORAJ Karol | 3289 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
23 | SKIBINSKI Łukasz | 3290 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
24 | ZAPAŁA Amadeusz | 3305 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
25 | ŻUK Szymon | 3307 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
26 | ZYGMUNT Monika | 3308 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
27 | ZYGMUNT Szymon | 3309 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
28 | JACNIAK Ewa | 3240 | #NoLimits | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
29 | MARKOWSKI Łukasz | 3248 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
30 | NESTOROWICZ Grzegorz | 3249 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
31 | KOŁODZIEJ Artur | 3250 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
32 | SPADLO Michal | 3251 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
33 | BUDZYK Amanda | 3253 | BWyżej | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
34 | CHLEWICKA Dominika | 3254 | BWyżej | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
35 | FIDOR Julia | 3255 | BWyżej | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
36 | GARLEWICZ Bartosz | 3256 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
37 | KACZANOWSKA Urszula | 3257 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
38 | IGNACZAK Ewa | 3258 | Fsioki | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
39 | IGNACZAK Katarzyna | 3259 | Fsioki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
40 | KMIECIK Justyna | 3260 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
41 | KMIECIK Marcin | 3261 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
42 | ADAMCZYK Szymon | 3269 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
43 | DURKO Maciej | 3270 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
44 | GOMULA Katarzyna | 3271 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
45 | HOŁOWACZ-PYT Weronika | 3272 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
46 | J Jan | 3273 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
47 | JAKUBIK Patrycja | 3274 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
48 | JARUS-KORALEWSKA Anna | 3275 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
49 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 3276 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
50 | KRUPA-RACZKOWSKA Joanna | 3277 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
51 | LIPIEC Kinga | 3278 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
52 | MABAŁAGAN Martin | 3279 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
53 | MIERSKI Paweł | 3281 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
54 | MOŃKA Karolina | 3282 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
55 | NOWOSIELSKA Monika | 3283 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
56 | SKIBIŃSKI Mateusz | 3291 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
57 | SKÓRKA Niki | 3292 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
58 | SMAL Karolina | 3293 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
59 | SOCHAŃSKI Albert | 3294 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
60 | STANKOWSKI Adrian | 3295 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
61 | STELMASZCZYK Krystian | 3296 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
62 | STRÓŻ Rafał | 3297 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
63 | TAŁAJ Wojciech | 3298 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
64 | WALCZAK Kacper | 3299 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
65 | WALCZAK Tomasz | 3300 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
66 | WIŚNIEWSKA Nina | 3301 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
67 | WÓJCIK Angelika | 3302 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
68 | WRZOSEK Dorota | 3303 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
69 | WRZOSEK Remigiusz | 3304 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
70 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 3319 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
71 | KARBOWSKI Sławomir | 3320 | CrossFox OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
72 | MACIERZYŃSKI Adam | 3324 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
73 | UMIŃSKA Dominika | 3325 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
74 | IGNACZAK Tomasz | 461 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
75 | MIERSKA Matylda | 3280 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 75 wynik(ów)