Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-07-24 |
Miejsce : | Bielawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 928 |
Wystartowało : | 875 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 867 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANTOS Gabriela | 3521 | Dżinksiki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2 | DZIEŚLEWSKI Aleksander | 3522 | Dżinksiki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3 | NACHYŁA Natalia | 3523 | Dżinksiki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
4 | KISIELEWSKI Rafal | 3541 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
5 | KŁOSOWSKA Marta | 3542 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
6 | KOMORNICKI Krzysiek | 3543 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
7 | PAPROCKI Bartłomiej | 3544 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
8 | ZELL Jacek | 3545 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
9 | ZIMIŃSKI Paweł | 3546 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
10 | PASIECZNY Karol | 3563 | RMG WASKO TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
11 | SZARUGA Tomasz | 3564 | RMG WASKO TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
12 | WIELICZKO Jakub | 3565 | RMG WASKO TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
13 | ZIELONKA Paweł | 3566 | RMG WASKO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
14 | BIELIŃSKI Jakub | 3567 | SÓWKA Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
15 | DĘBOWSKI Szymon | 3568 | SÓWKA Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
16 | KRAJ Katarzyna | 3569 | taczki 6 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
17 | PRZYBYLSKA Ada | 3584 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
18 | SUBCZYŃSKA Dominika | 3585 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
19 | SZYCHOWIAK Dawid | 3586 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
20 | WYCZESANY Szymon | 3587 | taczki 6 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
21 | OBUDZIŃSKA Monika | 3527 | Harder Ciechanów | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
22 | ZADROŻNA Olga | 3528 | Harder Ciechanów | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
23 | ANIOŁ Michał | 3529 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
24 | DROZD Paweł | 3530 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
25 | FRĄCALA Tomasz | 3531 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
26 | HALVANTZIS Savvas | 3532 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
27 | ŁACH Marek | 3533 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
28 | MAKSYMCHUK Maksym | 3534 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
29 | PALCZYŃSKI Krzysztof | 3535 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
30 | PRZYBYŁEK Przemysław | 3536 | HIENY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
31 | BARANOWSKA Justyna | 3537 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
32 | BRODZIAK Andrzej | 3538 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
33 | BULA-STARK Monika | 3539 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
34 | GRZEBIELEC Elżbieta | 3540 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
35 | ZYCH Katarzyna | 3547 | Łowcy Przygód Sport Adventure | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
36 | GROMADZKA Katarzyna | 3548 | Młoda para 2022 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | WOJDYŁA Sebastian | 3549 | Młoda para 2022 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | JAKUBIAK Marcin | 3550 | MRÓWKA i JEŻ REAKTYWACJA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | STASZEWSKA Natalia | 3551 | MRÓWKA i JEŻ REAKTYWACJA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | BIEDRZYCKI Adam | 3552 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
41 | BURKOWSKI Maciej | 3553 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
42 | BURKOWSKI Piotr | 3554 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
43 | JABŁOŃSKI Jakub | 3555 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
44 | KORDEL Zuzanna | 3556 | OPÓR KEFIR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
45 | KUSZPIT Krzysztof | 3557 | OPÓR KEFIR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | POGŁODZIŃSKA Anna | 3558 | PR Contact | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
47 | ROSALSKI Paweł Łukasz | 3559 | PR Contact | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | ĆWIĘKOWSKA Aneta | 3560 | RMG WASKO TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 3561 | RMG WASKO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | NOWICKI Bartosz | 3562 | RMG WASKO TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
51 | KRAJ Natalia | 3570 | taczki 6 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
52 | PEARCE Christopher | 3571 | taczki 6 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
53 | SZCZUPACKI Eryk | 3572 | taczki 6 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
54 | PLINTA Konrad | 3573 | Zdechlaczki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
55 | SOLARZ Paulina | 3574 | Zdechlaczki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
56 | ZOŃ Kamil | 3575 | Zdechlaczki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
57 | GHULYAN Anzela | 3576 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
58 | JANGAS Piotr | 3577 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
59 | JASZCZYSZYN Damian | 3578 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
60 | JAWORSKA Martyna | 3579 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
61 | KRAJ Anna | 3580 | taczki 6 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
62 | ORZESZYNA Kamil | 3581 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
63 | ORZESZYNA Robert | 3582 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
64 | POZDENKOV Andrey | 3583 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
65 | PAPROCKA Marta | 208 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
66 | CESCHICA-WENSIERSKA Barbara | 1344 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
67 | SZYMCZAK Tomasz | 1335 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 67 wynik(ów)