Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-07-24 |
Miejsce : | Bielawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 928 |
Wystartowało : | 875 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 867 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 1341 | Familia RMG | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2 | ZIEMBICKI Maciej | 3306 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3 | DYMEK Aleksandra | 3713 | Łasuszki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
4 | MALSKI Dawid | 3714 | Łasuszki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
5 | MALSKI Marek | 3715 | Łasuszki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
6 | CHOCZAJ Aleksandra | 3716 | OSTATNI! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
7 | GANDECKI Jakub | 3717 | OSTATNI! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
8 | JANISZEWSKA Marta | 3718 | OSTATNI! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
9 | PENDZICH Emilia | 3719 | Pendzichy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
10 | BOHDZIEWICZ Miłosz | 3735 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
11 | BUGAJSKI Jakub | 3737 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
12 | CHEŁCHOWSKI Mateusz | 3740 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
13 | DEKALIUK Andrii | 3741 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
14 | KOPCIK Joachim | 3756 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
15 | KUCZERA Kazimierz | 3758 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
16 | LINKOWSKI Patryk | 3759 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
17 | MARCINIAK Ewelina | 3761 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
18 | MRÓWKA Mariusz | 3762 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
19 | SZCZUROWSKI Szymon | 3778 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
20 | SZUBRA Mateusz | 3779 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
21 | SZYMCZYK Rafał | 3780 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
22 | TRATKOWSKA Brygida | 3781 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
23 | TROJAN Radosław | 3782 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
24 | TRZECIAK Mateusz | 3783 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
25 | BENDLIN Łukasz | 3709 | BOBERMANI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
26 | RANIS Nathaniel | 3710 | BOBERMANI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
27 | GMYREK Renata | 3711 | Głuchołazy team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
28 | MIGAŁA Paula | 3712 | Głuchołazy team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | PENDZICH Maciej | 3720 | Pendzichy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
30 | PENDZICH Malgorzata | 3721 | Pendzichy | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
31 | KRAWCZYK Korneliusz | 3722 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
32 | GODZINA Krzysztof | 3724 | Rossmann | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
33 | SOBIES Teresa | 3725 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
34 | SZEWCZYK Claudia | 3726 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
35 | BIAŁEK Marcin | 3727 | Sweet Travel | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
36 | KULIKOWSKA BIALEK Dorota | 3728 | Sweet Travel | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
37 | LACHOWICZ Paulina | 3729 | Sweet Travel | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
38 | STRZESAK Dagmara | 3730 | Sweet Travel | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
39 | AMBROZIAK Bartek | 3731 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
40 | BŁASZCZYK Aleksandra | 3734 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
41 | DOJS Adriana | 3742 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
42 | DRĄŻEK Grzegorz | 3743 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
43 | DRUŻBIAK Szymon | 3744 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
44 | GARNCZAREK Andrzej | 3745 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
45 | GAWĘCKI Krzysztof | 3746 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
46 | GRABOWSKI Maciej | 3747 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
47 | HUZAR Kamil | 3748 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
48 | JARZĄBEK Przemysław | 3749 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
49 | KĘDZIORA Patryk | 3751 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
50 | KIERZEK Daniel | 3752 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
51 | KLAWIKOWSKI Mateusz | 3753 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
52 | KLIMCZAK Maciej | 3754 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
53 | KOMAJDA Weronika | 3755 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
54 | MULKA Agnieszka | 3763 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
55 | NAGÓRSKI Kamil Marcin | 3764 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
56 | PASKA Ula | 3765 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
57 | PASZKO Krystian | 3766 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
58 | PIETRASZEK Klaudia | 3767 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
59 | PRZYWARA Jakub | 3768 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
60 | SAMBULSKI Radosław | 3769 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
61 | SATRO Daniel | 3770 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
62 | SAWICKI Piotr | 3771 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
63 | SIENKIEWICZ Michał | 3772 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
64 | SIKORA Mateusz | 3773 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
65 | SILBERNAGEL Leszek | 3774 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
66 | SKÓRA Klaudia | 3775 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
67 | SOBIECH Bartłomiej | 3776 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
68 | STEGIENKO Karolina | 3777 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
69 | WARZYWODA Piotr | 1268 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
70 | SIELSKI Dawid | 1399 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 70 wynik(ów)