Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-07-24 |
Miejsce : | Bielawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 928 |
Wystartowało : | 875 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 867 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYKO Bartosz | 350 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2 | KLACZEK Mateusz | 3005 | Bonus2000 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
3 | KLEWANIEC Jakub | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
4 | ILNICKI Darek | 3011 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
5 | RAKOWSKI Przemysław | 3027 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
6 | PERKOWSKI Paweł | 3033 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
7 | BERNACKI Krzysztof | 3013 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
8 | SZANIAWSKI Marcin | 3022 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
9 | SZKURŁAT Tomasz | 3034 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
10 | BUDZIŃSKI Michał | 3035 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
11 | MALCZEWSKI Tomasz | 3042 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
12 | MARKOWSKI Fabian | 3043 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
13 | PŁÓCIENNIK Piotr | 3045 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
14 | GIZAK Michał | 3055 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
15 | CEREMUGA Robert | 3081 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
16 | MUSZYŃSKI Filip | 3087 | Extremalni Mogilno | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
17 | LIUTKUS Dainius | 3101 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
18 | POLUS Piotr Peter | 3103 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
19 | KRÓL Piotr | 3104 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
20 | OŚLIZŁO Tomasz | 3107 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
21 | WITEK Tobiasz | 3109 | Studio GTS KATOWICE | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
22 | FORMELA Piotr | 3003 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
23 | ZAKHARCHUK Vitalii | 3004 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 |
Znaleziono 23 wynik(ów)