RUNMAGEDDON SAHARA 50 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-03-12
Miejsce:
Sahara
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
31
Wystartowało:
31
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
29
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open - bez przeszkód | Open - przeszkody

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień 1Dzień 2Dzień 3Suma
miejsc
50km
Czas
łączny
50km
      
1OLEJNIK Franciszek 44IMIELINOpen - przeszkody1M 1910102905:01:35.00
2ILCZYSZYN Julita 83LESZNOWOLAOpen - przeszkody2K 1810102806:54:36.00
3ILOWSKA-REMBARZ Karolina 85MOSINAOpen - przeszkody3K 29992706:48:07.00
4JASIŃSKA Patrycja 38WARSZAWAOpen - przeszkody4K 310882607:16:17.00
5DEPTUŁA Mariusz 41WARSZAWAOpen - przeszkody5M 25892205:24:17.00
6KOWALSKA Iga 69KRAKÓWOpen - przeszkody6K 47772108:09:26.00
7SZÓSTAK Jarosław 113ŁÓDŹOpen - przeszkody7M 32781705:35:57.00
8CHMURAK Wojciech 103STARGARD SZCZECIŃSKIOpen - przeszkody8M 48601405:35:34.00
9KOCZOROWSKI Pawel 17USTKAOpen - przeszkody9M 57071405:41:55.00
10SKLEPOWICZ Jacek 36WARSZAWAOpen - przeszkody10M 6440805:46:46.00
11MATEŃKO Bartosz 100SZCZECINOpen - bez przeszkód1M 7304706:13:16.00
12MAŚLANKA Tomasz 71WROCŁAWOpen - bez przeszkód2M 8610706:45:45.00
13BAŁCHANOWSKI Piotr 62SUCHEDNIÓWOpen - przeszkody11M 9033606:01:32.00
14ZELL Jacek 39GORZÓW WLKP.Open - przeszkody12M 10006606:10:02.00
15KARAŚ Krzysztof 22POZNAŃOpen - przeszkody13M 11005506:09:39.00
16MEDYGRAŁ Konrad 52WROCŁAWOpen - przeszkody14M 12050506:35:44.00
17BESARABA Łukasz 29WARSZAWAOpen - przeszkody15M 13121406:02:08.00
18PAWLUKIEWICZ Dariusz 47WARSZAWAOpen - przeszkody16M 14002206:27:44.00
19BŁAWAT Jakub 33KRAKÓWOpen - przeszkody17M 15000006:28:22.00
20NOVOSEL Mario 23WIENOpen - przeszkody18M 16000007:32:24.00
21REMBARZ Łukasz 32KROSINKOOpen - przeszkody19M 17000007:38:00.00
22HAWEL Rafał 46ZDUŃSKA WOLAOpen - bez przeszkód3M 18000007:44:19.00
23SCHILLER Fryderyk 74RZESZÓWOpen - bez przeszkód4M 19000007:46:55.00
24SOBOTA Marcin 40STALOWA WOLAOpen - przeszkody20M 20000007:56:18.00
25KARP Ireneusz 26MYŚLENICEOpen - przeszkody21M 21000007:57:51.00
26PAROL Jacek 61OTWOCKOpen - przeszkody22M 22000008:29:06.00
27ZIELONACKI Mikołaj 58POZNAŃOpen - bez przeszkód5M 23000008:33:28.00
28SIERECKI Zbigniew 54ŻELECHÓWOpen - przeszkody23M 24000009:04:56.00
29BIENIECKI Marek 65GLIWICEOpen - przeszkody24M 25000009:12:30.00
BIENIECKI Jaro 63WARSZAWAOpen - przeszkody10 DNF9 DNF0 DNF DNF DNF
HEPPER Lukasz 51KEDZIERZYN-KOZLEOpen - przeszkody0 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF
Znaleziono 31 wynik(ów)