RUNMAGEDDON ULTRA MYŚLENICE

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-05-04
Miejsce/ Place:
Myślenice
Dystans/ Distance:
44 km
Zgłoszonych/ Registered:
500
Wystartowało/ Started:
406
Nie ukończyło/ Not finished:
89
Ukończyło/ Finished:
317
Na trasie/ On track:
54

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 22km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria22kmCzas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZOSKWINIA Wojciech 12HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn1M 107:3002:56:1506:26:09.5006:26:09.50 8:466.8
2SALAMON Mateusz 39POWER TRAININGElite Mężczyzn2M 207:3003:05:2606:50:02.3006:50:02.30+00:23:529:196.4
3GUZ Grzegorz 63Open Mężczyzn1M 307:3003:14:1606:55:43.4506:55:43.45+00:29:339:266.4
4CHOMICZ Krzysztof 15HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn3M 407:3003:12:3306:58:46.0006:58:46.00+00:32:369:316.3
5MARCZUK Kamil 23HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4M 507:3003:16:5007:04:52.1507:04:52.15+00:38:429:396.2
6SPÅNG Kristofer 47TEAM EXTREMFABRIKENOpen Mężczyzn2M 607:3003:03:4907:12:27.2507:12:27.25+00:46:179:496.1
7ŁUKASZEWSKI Jakub 22HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn5M 707:3003:25:5207:13:33.6007:13:33.60+00:47:249:516.1
8JASTRZĘBSKI Piotr 43SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn6M 807:3003:15:4307:15:55.8507:15:55.85+00:49:469:546.1
9MACHULEC Sebastian 113Open Mężczyzn3M 908:0003:32:1807:20:32.5507:20:32.55+00:54:2310:006
10KRĘCIELEWSKI Tomasz 119Open Mężczyzn4M 1007:4503:34:2507:22:18.3007:22:18.30+00:56:0810:036
11MIKRUT Jakub 121GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn7M 1107:3003:24:1007:23:50.7507:23:50.75+00:57:4110:055.9
12TOMAKA Tomasz 27HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn8M 1207:3003:18:3307:23:56.3007:23:56.30+00:57:4610:055.9
13WAŁDOWSKI Dominik 58XRUNNERSElite Mężczyzn9M 1307:3003:26:0307:42:53.9507:42:53.95+01:16:4410:315.7
14PAŁASZ Artur 55XRUNNERSElite Mężczyzn10M 1407:3003:24:1407:42:56.7007:42:56.70+01:16:4710:315.7
15ZOŃ Arkadiusz 29HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn11M 1507:3003:25:0407:48:30.8007:48:30.80+01:22:2110:385.6
16KRUCZKOWSKI Michał 21HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn12M 1607:3003:26:3907:52:55.0007:52:55.00+01:26:4510:445.6
17PYTELEWSKI Radosław 341Open Mężczyzn5M 1707:4503:32:3807:55:06.4507:55:06.45+01:28:5610:475.6
18CEJKO Dawid 2BALTIC SEALSElite Mężczyzn13M 1807:3003:29:1407:55:45.2507:55:45.25+01:29:3510:485.5
19GRZESICA Paweł 205BESKIDY TO STAN UMYSLUOpen Mężczyzn6M 1907:4503:34:1807:57:02.0507:57:02.05+01:30:5210:505.5
20RYCHERT Sylwester 344Open Mężczyzn7M 2007:4503:44:1807:57:04.7507:57:04.75+01:30:5510:505.5
21WALKIEWICZ Zbigniew 251HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn8M 2107:4503:30:1807:59:14.7507:59:14.75+01:33:0510:535.5
22WEYNA Bartosz 371DZIK TURBO TEAMOpen Mężczyzn9M 2208:0003:32:0707:59:51.8507:59:51.85+01:33:4210:545.5
23AUGUSTYNIAK Mariusz 52XRUNNERSElite Masters Mężczyzn1M 2307:3003:25:0208:01:39.8508:01:39.85+01:35:3010:565.5
24BANDURKA Viktor 7CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn2M 2407:3003:32:4108:04:11.9008:04:11.90+01:38:0211:005.5
25TERPIŁOWSKI Michał 354Open Mężczyzn10M 2507:4503:19:1708:05:30.0508:05:30.05+01:39:2011:025.4
26CIEPLIŃSKI Tomasz 16HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn14M 2607:3003:35:3708:07:41.2008:07:41.20+01:41:3111:055.4
27JELIŃSKI Mateusz 54XRUNNERSOpen Mężczyzn11M 2707:3003:03:0008:07:42.6508:07:42.65+01:41:3311:055.4
28KAMIONKA Mateusz 317Open Mężczyzn12M 2807:4503:47:4508:08:47.2508:08:47.25+01:42:3711:065.4
29PERENC Michał 242HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn13M 2907:4503:47:5308:14:49.0508:14:49.05+01:48:3911:145.3
30GÓRNIAK Tomasz 314Open Masters Mężczyzn1M 3007:4503:49:1008:15:15.2508:15:15.25+01:49:0511:155.3
31OSTRZYWILK Tomasz 334Open Mężczyzn14M 3107:4503:41:5408:16:31.4508:16:31.45+01:50:2111:175.3
32SZAFRAN Łukasz 349Open Mężczyzn15M 3207:4503:49:2308:17:02.1508:17:02.15+01:50:5211:175.3
33SZALAST Pawel 350Open Mężczyzn16M 3307:4503:44:2008:19:09.4008:19:09.40+01:52:5911:205.3
34SASAK Michał 109Open Mężczyzn17M 3408:0003:47:2008:19:30.2008:19:30.20+01:53:2011:215.3
35URBAN Hubert 250HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn18M 3507:4503:46:2608:22:13.0508:22:13.05+01:56:0311:245.3
36WIERCIŃSKI Mateusz 359Open Mężczyzn19M 3607:4503:53:5808:27:14.1508:27:14.15+02:01:0411:315.2
37MAGOŃ Kamil 116Open Mężczyzn20M 3707:3004:02:1008:27:17.9508:27:17.95+02:01:0811:315.2
38OSIŃSKI Rafał 207BIEGIEM RADOM!Open Mężczyzn21M 3807:4503:50:4708:28:16.3508:28:16.35+02:02:0611:335.2
39SKRZECZYŃSKI Sławomir 224HEJ, JAK TA SARNA!Open Masters Mężczyzn2M 3907:4503:37:4308:31:56.7508:31:56.75+02:05:4711:385.2
40STOLAREK Sebastian 452RUN4RUMOpen Mężczyzn22M 4008:0003:49:5108:32:53.0008:32:53.00+02:06:4311:395.1
41GÓRSKI Jan 499Open Mężczyzn23M 4108:0003:46:3408:32:55.5508:32:55.55+02:06:4611:395.1
42SZYDLIK Kamil 296STREFA PRZYGODY / WWW.STREFAPRZYGODY.PLOpen Mężczyzn24M 4207:4504:02:2508:33:02.3008:33:02.30+02:06:5211:395.1
43HEŁMECKI Mateusz 35KONIUCHY OCROpen Mężczyzn25M 4307:3003:30:2608:35:10.3508:35:10.35+02:09:0011:425.1
44KORULCZYK Marcin 20HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn15M 4407:3003:25:1108:35:48.2508:35:48.25+02:09:3811:435.1
45NIEDZIELA Tomasz 70Elite Masters Mężczyzn3M 4507:3004:03:2008:36:14.3008:36:14.30+02:10:0411:435.1
46KWIATKOWSKI Kajetan 268PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn26M 4607:4503:52:5108:37:19.1008:37:19.10+02:11:0911:455.1
47KULBA Rafał 115Open Mężczyzn27M 4708:0003:48:4008:37:53.5508:37:53.55+02:11:4411:465.1
48BŁASZCZYK Brunon 32KONIUCHY OCRElite Mężczyzn16M 4807:3003:41:5208:39:24.3508:39:24.35+02:13:1411:485.1
49ŁUCZAK Tomasz 122Open Mężczyzn28M 4908:0004:02:0008:41:46.8508:41:46.85+02:15:3711:515.1
50SAŁACH Krzysztof 101Open Mężczyzn29M 5008:0004:05:1308:41:46.9508:41:46.95+02:15:3711:515.1
51SAŁACH Marcin 100Open Mężczyzn30M 5108:0004:04:5308:41:47.2508:41:47.25+02:15:3711:515.1
52KAROŃ Filip 219EXTREMALNI NAPALEŃCYOpen Mężczyzn31M 5207:4503:46:4008:42:02.5008:42:02.50+02:15:5311:515.1
53KRAWCZYK Piotr 322Open Masters Mężczyzn3M 5307:4503:49:4908:42:49.9508:42:49.95+02:16:4011:525
54GAWRYLUK Marcin 62Open Mężczyzn32M 5407:3003:43:4808:43:30.3508:43:30.35+02:17:2011:535
55STANCLIK Krzysztof 245HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn33M 5507:4503:55:2808:44:22.9508:44:22.95+02:18:1311:555
56MYCA Tomasz 329Open Mężczyzn34M 5607:4503:54:1508:45:03.4008:45:03.40+02:18:5311:555
57WALCZAK Patryk 57XRUNNERSElite Mężczyzn17M 5707:3003:50:1208:46:19.0008:46:19.00+02:20:0911:575
58SYPNIEWSKI Marcin 74Elite Mężczyzn18M 5807:3003:01:0808:48:58.5508:48:58.55+02:22:4912:015
59WILK Sylwester 75Elite Mężczyzn19M 5907:3003:37:1508:49:00.2508:49:00.25+02:22:5012:015
60MORAWSKI Grzegorz 48TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn20M 6007:3003:32:0408:49:08.3008:49:08.30+02:22:5812:015
61BIZOŃ Piotr 437PIEŚNI CHWAŁYOpen Mężczyzn35M 6108:0003:59:0808:51:56.4508:51:56.45+02:25:4612:055
62SZYMEL Jacek 353Open Mężczyzn36M 6207:4504:09:4308:52:49.8008:52:49.80+02:26:4012:065
63NAGAS Pawel 423LUBIĘ BURPEESYOpen Mężczyzn37M 6308:0004:18:1708:52:51.1008:52:51.10+02:26:4112:065
64OLESIŃSKI Andrzej 106Open Mężczyzn38M 6408:0003:42:4508:53:42.0008:53:42.00+02:27:3212:074.9
65PRYKOWSKI Tomasz 84SPORTERA OCROpen Mężczyzn39M 6508:0004:08:3808:55:16.7508:55:16.75+02:29:0712:094.9
66FARKOWSKI Konrad 34KONIUCHY OCRElite Mężczyzn21M 6607:3003:15:1208:56:07.8008:56:07.80+02:29:5812:114.9
67KRZYWOŃ Marian 259LEMON TEAMOpen Masters Mężczyzn4M 6707:4503:50:2108:57:10.2508:57:10.25+02:31:0012:124.9
68FOKS Jarek 497Open Mężczyzn40M 6808:0003:53:1608:57:53.3508:57:53.35+02:31:4312:134.9
69SOŃKO Kamil 89Open Mężczyzn41M 6908:0004:01:4308:58:45.4508:58:45.45+02:32:3512:144.9
70KSIĄŻEK Krzysztof 365BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn5M 7008:0004:02:0209:04:00.7509:04:00.75+02:37:5112:214.9
71OSTROWSKI Maciej 287SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn42M 7107:4504:08:2209:04:56.3009:04:56.30+02:38:4612:234.8
72RYBIŃSKI Kamil 343Open Mężczyzn43M 7207:4504:07:5909:05:51.4509:05:51.45+02:39:4112:244.8
73WIŚNIEWSKI Marek 360Open Masters Mężczyzn6M 7307:4504:05:4409:05:55.3009:05:55.30+02:39:4512:244.8
74SZTAJER Bartek 424LUBIĘ BURPEESYOpen Mężczyzn44M 7408:0004:06:0909:06:07.0009:06:07.00+02:39:5712:244.8
75BARDZIAK Piotr 256KONIUCHY OCROpen Mężczyzn45M 7507:4503:54:3609:07:46.4009:07:46.40+02:41:3612:264.8
76KURASIŃSKI Konrad 120ŚWIRY STELAElite Mężczyzn22M 7607:3004:07:2609:08:49.5509:08:49.55+02:42:4012:284.8
77GRABOWSKA Maja 315Open Kobiet1K 107:4504:29:2909:08:52.0009:08:52.00+02:42:4212:284.8
78PRZADKA Filip 397HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn46M 7708:0004:10:4409:09:31.0509:09:31.05+02:43:2112:294.8
79KOŁODZIEJCZYK Kamil 44SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn23M 7807:3003:04:5909:09:53.8009:09:53.80+02:43:4412:294.8
80OBORSKI Waldemar 332Open Masters Mężczyzn7M 7907:4504:05:4509:10:01.4509:10:01.45+02:43:5112:304.8
81RYBARCZYK Ilona 244HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet2K 207:4504:18:1709:10:20.2509:10:20.25+02:44:1012:304.8
82MAZUREK Michał 118Open Mężczyzn47M 8008:0004:07:1509:12:36.2509:12:36.25+02:46:2612:334.8
83KOENIG Krzysztof 19HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn24M 8107:3004:14:0209:13:08.7509:13:08.75+02:46:5912:344.8
84JAKUBCZAK Marcin 3BEST BEASTSElite Mężczyzn25M 8207:3004:05:4709:16:18.6509:16:18.65+02:50:0912:384.7
85PASZKOWSKA Marcelina 271PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet3K 307:4504:19:2909:16:54.7009:16:54.70+02:50:4512:394.7
86BUKOWIEC Szymon 14HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn26M 8307:3003:59:2509:17:20.5009:17:20.50+02:51:1112:404.7
87PISKORSKI Adam 276PISKUŚ TEAMOpen Mężczyzn48M 8407:4504:18:5609:18:23.6009:18:23.60+02:52:1412:414.7
88PISKORSKA Iwona 275PISKUŚ TEAMOpen Kobiet4K 407:4504:19:4409:18:23.9509:18:23.95+02:52:1412:414.7
89IMIOLCZYK Roland 201AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn8M 8507:4504:01:0609:18:55.4509:18:55.45+02:52:4512:424.7
90WĄSAK Waldek 401HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn49M 8608:0004:10:3209:19:35.1009:19:35.10+02:53:2512:434.7
91MOSTKOWSKI Łukasz 92Open Mężczyzn50M 8708:0004:06:0509:19:41.3509:19:41.35+02:53:3112:434.7
92CIEPAK Adam 383GIT EKIPA !Open Masters Mężczyzn9M 8808:0004:27:1009:20:06.0009:20:06.00+02:53:5612:434.7
93NAWROCKI Krzysztof 331Open Mężczyzn51M 8907:4504:04:1409:21:10.8009:21:10.80+02:55:0112:454.7
94CWIRZEN Marcin 51WOLFTEN TEAMOpen Mężczyzn52M 9007:3003:28:4809:21:33.6509:21:33.65+02:55:2412:454.7
95WOJCIECHOWSKI Konrad 297THICK TEAMOpen Mężczyzn53M 9107:4504:01:1109:21:52.4009:21:52.40+02:55:4212:464.7
96LARSSON Toni 46TEAM EXTREMFABRIKENElite Mężczyzn27M 9207:3004:15:5509:21:53.1509:21:53.15+02:55:4312:464.7
97MIERZICKI Marcel 38POWER TRAININGOpen Mężczyzn54M 9307:3004:17:1909:22:17.2009:22:17.20+02:56:0712:464.7
98TRASKO Denis 425Open Mężczyzn55M 9408:0004:19:2209:22:22.0509:22:22.05+02:56:1212:464.7
99PLATA Arkadiusz 49TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn56M 9507:3004:04:2709:23:07.6009:23:07.60+02:56:5812:474.7
100SZYMAŃSKI Marek 400HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn57M 9608:0004:17:1109:24:48.9009:24:48.90+02:58:3912:504.7
101BUJAK Damian 490Open Mężczyzn58M 9708:0004:17:5409:24:48.9009:24:48.90+02:58:3912:504.7
102DWORCZAK Maciej 391HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn59M 9808:0004:17:1009:24:49.0009:24:49.00+02:58:3912:504.7
103KNOP Marcin 298XRUNNERSOpen Mężczyzn60M 9907:4504:11:2609:24:58.9509:24:58.95+02:58:4912:504.7
104BRUSIŁO Bartosz 489Open Mężczyzn61M 10008:0004:10:2109:25:15.9009:25:15.90+02:59:0612:504.7
105ŁUCZAK Marcin 102Open Mężczyzn62M 10108:0004:17:4409:25:42.8509:25:42.85+02:59:3312:514.7
106MIELCZAREK Jakub 430NIEDOZDARCIAOpen Mężczyzn63M 10208:0004:20:0709:26:14.8509:26:14.85+03:00:0512:524.7
107MAGOŃ Łukasz 233HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn64M 10307:4504:11:3909:26:24.3009:26:24.30+03:00:1412:524.7
108MOSTOWSKI Radosław 471SPORTERA OCROpen Mężczyzn65M 10408:0004:25:3209:26:35.5509:26:35.55+03:00:2612:524.7
109KACZMARCZYK Tomasz 230HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn66M 10507:4504:03:1109:26:39.2509:26:39.25+03:00:2912:524.7
110KISIEL Artur 321Open Mężczyzn67M 10607:4504:03:3609:27:08.5009:27:08.50+03:00:5912:534.7
111ODEJEWSKI Dariusz 333Open Mężczyzn68M 10707:4504:16:0509:27:21.9509:27:21.95+03:01:1212:534.7
112PLUCIŃSKI Jakub 243HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn69M 10807:4504:07:1409:27:38.0009:27:38.00+03:01:2812:544.7
113KONDEJ Piotr 445PUNKS NOT DEAD-KOPI WAGENBURG BLEIBTOpen Masters Mężczyzn10M 10908:0004:12:2409:28:03.8009:28:03.80+03:01:5412:544.6
114ZAWADZKI Łukasz 218ENTER AIR RUNNERS CLUBOpen Mężczyzn70M 11007:4504:12:1209:28:12.3509:28:12.35+03:02:0212:544.6
115BABICZ Karol 225HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn71M 11107:4504:16:4109:28:45.1009:28:45.10+03:02:3512:554.6
116CHWISTEK Maciej 306Open Masters Mężczyzn11M 11207:4504:24:5109:28:48.4009:28:48.40+03:02:3812:554.6
117MAZUR Wojciech 24HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn72M 11307:3004:35:2809:29:13.7009:29:13.70+03:03:0412:564.6
118KUŚ Michał 422LUBIĘ BURPEESYOpen Mężczyzn73M 11408:0004:19:2409:29:31.8509:29:31.85+03:03:2212:564.6
119PAWLIKOWSKI Andrzej 72Elite Mężczyzn28M 11507:3004:34:3309:29:34.0009:29:34.00+03:03:2412:564.6
120JANUS Leszek 292SPEEDSTERSOpen Mężczyzn74M 11607:4504:19:2509:29:50.9509:29:50.95+03:03:4112:574.6
121WITEK Tomasz 405KB GOCH BYTÓWOpen Masters Mężczyzn12M 11708:0004:06:1709:30:18.5509:30:18.55+03:04:0912:574.6
122MILEWSKI Maciej 69Elite Mężczyzn29M 11807:3004:11:3609:30:45.3509:30:45.35+03:04:3512:584.6
123MARJAŃCZUK Mateusz 96HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn75M 11907:3004:36:2909:30:50.7509:30:50.75+03:04:4112:584.6
124KASZUBA Maciej 319Open Mężczyzn76M 12007:4504:06:1109:32:44.6509:32:44.65+03:06:3513:014.6
125MICHALSKI Dawid 31I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn30M 12107:3004:07:0609:36:28.2509:36:28.25+03:10:1813:064.6
126MOSKWA Kamila 239HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet5K 507:4504:23:4709:37:06.1009:37:06.10+03:10:5613:064.6
127MOSKWA Piotr 240HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn13M 12207:4504:23:4009:37:09.4509:37:09.45+03:10:5913:074.6
128CZECHOWSKI Piotr 385GIT TEAMOpen Mężczyzn77M 12308:0004:07:5009:37:32.8009:37:32.80+03:11:2313:074.6
129KAMUSIŃSKI Jarosław 261MŁODZI WILCY TEAMOpen Mężczyzn78M 12407:4504:17:3309:38:35.2009:38:35.20+03:12:2513:084.6
130SALWEROWICZ Mateusz 346Open Mężczyzn79M 12507:4504:09:3809:39:45.7509:39:45.75+03:13:3613:104.6
131CHMIELOWSKI Piotr 492Open Mężczyzn80M 12608:0004:15:5709:40:08.8009:40:08.80+03:13:5913:114.6
132BŁAŻEJEWSKI Wojciech 227HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn81M 12707:4504:08:3009:44:00.2509:44:00.25+03:17:5013:164.5
133LEŚNIAK Łukasz 325Open Mężczyzn82M 12807:4504:36:3509:44:01.2009:44:01.20+03:17:5113:164.5
134MARKOWICZ Ewelina 235HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet6K 607:4504:27:1809:45:16.6009:45:16.60+03:19:0713:184.5
135SCHILLER Fryderyk 455SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn14M 12908:0004:16:1109:46:06.7509:46:06.75+03:19:5713:194.5
136JACHYM Arkadiusz 460SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn83M 13008:0004:15:3809:46:08.6009:46:08.60+03:19:5913:194.5
137TOMASZEWSKI Krystian 249HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn84M 13107:4504:27:3309:46:20.9009:46:20.90+03:20:1113:194.5
138KIELISIAK Małgorzata 231HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet7K 707:4504:30:3209:46:21.2009:46:21.20+03:20:1113:194.5
139JAWORSKI Bartłomiej 394HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn15M 13208:0004:25:4409:47:15.2509:47:15.25+03:21:0513:204.5
140SZCZEPANIEC Kacper 351Open Mężczyzn85M 13307:4504:21:3109:48:42.8009:48:42.80+03:22:3313:224.5
141PRADZYNSKI Jacek 340Open Mężczyzn86M 13407:4504:10:5009:49:07.0009:49:07.00+03:22:5713:234.5
142ŻAK Tomasz 419LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn87M 13508:0004:19:1309:49:22.7009:49:22.70+03:23:1313:234.5
143WEIS Michał 418LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn88M 13608:0004:20:1609:49:22.8509:49:22.85+03:23:1313:234.5
144JANKOWIAK Dominik 416LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn89M 13708:0004:19:3309:49:23.1509:49:23.15+03:23:1313:234.5
145BORYSEWICZ Wiktor 412LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn90M 13808:0004:20:1709:49:23.8509:49:23.85+03:23:1413:234.5
146ZIELIŃSKI Maciej 59XRUNNERSOpen Mężczyzn91M 13907:3003:50:4209:49:27.5009:49:27.50+03:23:1813:234.5
147ŻYCZKOWSKI Mateusz 364Open Mężczyzn92M 14007:4504:21:4209:49:48.4509:49:48.45+03:23:3813:244.5
148DOČKAL Roman 309Open Mężczyzn93M 14107:4504:15:5109:50:18.7509:50:18.75+03:24:0913:244.5
149TRUNDA Marek 356Open Mężczyzn94M 14207:4504:19:0209:50:18.8009:50:18.80+03:24:0913:244.5
150ZELENÝ Jakub 362Open Mężczyzn95M 14307:4504:20:3509:50:19.7009:50:19.70+03:24:1013:244.5
151CZAPLARSKI Rafał 308Open Mężczyzn96M 14407:4504:42:5109:51:30.8509:51:30.85+03:25:2113:264.5
152PARKITNY Daniel 380FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn97M 14508:0004:26:1009:51:39.5509:51:39.55+03:25:3013:264.5
153MIKOŁAJCZYK Agnieszka 237HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet8K 807:4504:26:3709:52:00.7509:52:00.75+03:25:5113:274.5
154ZAWADZKI Roman 108Open Mężczyzn98M 14608:0004:30:5709:52:24.9009:52:24.90+03:26:1513:274.5
155KAMIENIECKI Michał 410LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn16M 14707:4504:16:0809:52:45.6509:52:45.65+03:26:3613:284.5
156MŁYNARCZYK Krzysztof 97Open Mężczyzn99M 14808:0004:32:5409:53:35.2509:53:35.25+03:27:2513:294.4
157KAŹMIERCZAK Przemysław 320Open Mężczyzn100M 14907:4504:20:2309:53:44.8509:53:44.85+03:27:3513:294.4
158PAŁUBICKI Jacek 378FITMOVE RUMIAOpen Mężczyzn101M 15008:0004:18:3509:53:51.3009:53:51.30+03:27:4113:294.4
159MALINOWSKI Marcin 470SPORTERA OCROpen Masters Mężczyzn17M 15108:0004:30:2709:54:44.4509:54:44.45+03:28:3413:314.4
160WIŚNIEWSKI Bartek 474SPORTERA OCROpen Mężczyzn102M 15208:0004:31:0609:54:45.0509:54:45.05+03:28:3513:314.4
161DEC Aleksandra 468SPORTERA OCROpen Kobiet9K 908:0004:25:1009:54:45.1009:54:45.10+03:28:3513:314.4
162DOPIERAŁA Łukasz 469SPORTERA OCROpen Mężczyzn103M 15308:0004:30:2909:54:45.4509:54:45.45+03:28:3513:314.4
163CHUDZIK Mariusz 463SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn104M 15408:0004:38:1409:54:45.6509:54:45.65+03:28:3613:314.4
164TARNOWSKI Mariusz 294SPORTERA OCROpen Mężczyzn105M 15508:0004:26:4009:54:46.2509:54:46.25+03:28:3613:314.4
165OPOŃSKI Artur 83Open Mężczyzn106M 15608:0004:37:1409:55:11.6509:55:11.65+03:29:0213:314.4
166JĘDRZEJCZAK Marcib 104Open Mężczyzn107M 15708:0004:22:3209:55:34.6009:55:34.60+03:29:2513:324.4
167DOBROWOLSKA Agnieszka 388HEROBOXOpen Kobiet10K 1008:0004:50:2309:56:25.1009:56:25.10+03:30:1513:334.4
168BYŚKIEWICZ Mariusz 407KONIUCHY OCROpen Mężczyzn108M 15808:0004:18:0809:56:57.3009:56:57.30+03:30:4713:344.4
169GAWROŃSKI Piotr 392HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn109M 15908:0004:30:1909:57:40.7509:57:40.75+03:31:3113:354.4
170LEDUCHOWSKI Kuba 208BOOT CAMP POLSKA Open Mężczyzn110M 16007:4504:39:5009:57:50.1509:57:50.15+03:31:4013:354.4
171MIKOŁAJCZYK Maciej 238HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn111M 16107:4504:22:1709:57:52.2509:57:52.25+03:31:4213:354.4
172PRZYCHODA Anna 203BALTIC SEALSOpen Kobiet11K 1107:4504:21:4609:57:52.4509:57:52.45+03:31:4213:354.4
173KWAŚNIEWSKI Czesław 323Open Masters Mężczyzn18M 16207:4504:19:5909:57:52.7509:57:52.75+03:31:4313:354.4
174NADOLNY Piotr 202BALTIC SEALSOpen Masters Mężczyzn19M 16307:4504:21:4709:57:52.8509:57:52.85+03:31:4313:354.4
175BIESIADECKI Mariusz 304Open Masters Mężczyzn20M 16407:4504:27:4310:00:43.6510:00:43.65+03:34:3413:394.4
176RATKIEWICZ Kinga 221FEARLESS EAGLESOpen Kobiet12K 1207:4504:15:4510:03:17.9510:03:17.95+03:37:0813:424.4
177MARKOWSKI Piotr 327SPEEDSTERSOpen Masters Mężczyzn21M 16507:4504:38:3010:03:18.6510:03:18.65+03:37:0913:424.4
178ŁUCZAJ Przemysław 220FEARLESS EAGLESOpen Masters Mężczyzn22M 16607:4504:15:3610:03:19.7010:03:19.70+03:37:1013:424.4
179RASZYK Tomáš 99Open Mężczyzn112M 16707:4504:29:4810:03:52.6010:03:52.60+03:37:4313:434.4
180CĘCELEWSKI Jarosław 376FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn23M 16808:0004:24:4310:05:09.6010:05:09.60+03:39:0013:454.4
181NIKIEL Dariusz 215DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn113M 16907:4504:14:1510:05:43.2010:05:43.20+03:39:3313:454.4
182WOJNO Arkadiusz 28HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn31M 17007:3003:12:1910:06:21.0510:06:21.05+03:40:1113:464.4
183WESOŁY Piotr 426LUBIĘ BURPEESYOpen Mężczyzn114M 17108:0004:26:4610:07:53.6010:07:53.60+03:41:4413:484.3
184BURDZY Daniel 4BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn115M 17207:3003:41:3110:08:09.6510:08:09.65+03:42:0013:494.3
185MARCULA Emil 396HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn116M 17308:0004:31:4610:08:15.3510:08:15.35+03:42:0513:494.3
186LEWIKOWSKI Marcin 293SPEEDSTERSOpen Mężczyzn117M 17407:4504:21:2310:08:39.7510:08:39.75+03:42:3013:494.3
187JANOWICZ Robert 316Open Mężczyzn118M 17507:4504:18:0310:09:32.0510:09:32.05+03:43:2213:514.3
188ŻELAZKO Kamil 254HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn119M 17607:4504:17:3510:09:48.0510:09:48.05+03:43:3813:514.3
189PRZYBYSZ Mateusz 265NA POMPIE PRZEZ ŚWIAT Open Mężczyzn120M 17707:4504:16:2510:10:08.8510:10:08.85+03:43:5913:524.3
190TOMCZYK Tomasz 42RMF4RT OCRElite Mężczyzn32M 17807:3004:06:1310:10:51.3010:10:51.30+03:44:4113:524.3
191JANKOWSKI Maciej 214DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn121M 17907:4504:32:0610:10:53.9510:10:53.95+03:44:4413:534.3
192PALACZ Jonasz 216DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn122M 18007:4504:32:0310:10:54.9510:10:54.95+03:44:4513:534.3
193KORDIAK Rafał 427MIKAMIK CZEWAOpen Masters Mężczyzn24M 18108:0004:23:0910:13:07.8010:13:07.80+03:46:5813:564.3
194PRZESŁAŃSKI Mateusz 428MIKAMIK CZEWAOpen Masters Mężczyzn25M 18208:0004:23:0910:13:08.6510:13:08.65+03:46:5913:564.3
195MORAWSKI Michał 328Open Mężczyzn123M 18307:4504:10:1610:13:29.1510:13:29.15+03:47:1913:564.3
196CICHOCKI Michał 299YOU WILL NEVER WALK ALONEOpen Mężczyzn124M 18407:4504:31:4310:13:52.2510:13:52.25+03:47:4213:574.3
197KOMISAREK Krzysztof 429NIEDOZDARCIAOpen Mężczyzn125M 18508:0004:43:5310:16:48.0510:16:48.05+03:50:3814:014.3
198NOWAK Marcin 71Open Mężczyzn126M 18607:3003:35:2610:17:35.1010:17:35.10+03:51:2514:024.3
199KURNATOWSKI Piotr 457SIŁA I CZOSNEKOpen Mężczyzn127M 18708:0004:31:5410:17:41.5010:17:41.50+03:51:3214:024.3
200KUŻEL Adrian 257LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn26M 18807:4504:29:5110:18:07.7510:18:07.75+03:51:5814:024.3
201SŁAWOMIR Chyliński 258LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn27M 18907:4504:29:4010:18:08.7510:18:08.75+03:51:5914:024.3
202KIEPAS Marcin 86Open Masters Mężczyzn28M 19008:0004:37:2210:18:55.1510:18:55.15+03:52:4514:034.3
203GARLACZ Justyna 442POWER TRAININGOpen Kobiet13K 1308:0004:36:1710:21:05.5010:21:05.50+03:54:5614:064.3
204PIETRUCHA Jakub 278POWER TRAININGOpen Mężczyzn128M 19107:4504:42:0810:21:53.8010:21:53.80+03:55:4414:084.2
205GROCHOWSKI Tomasz 228HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn129M 19207:4504:19:4810:22:21.2010:22:21.20+03:56:1114:084.2
206KODA Paweł 277POWER TRAININGOpen Mężczyzn130M 19307:4504:41:3710:24:39.9510:24:39.95+03:58:3014:114.2
207ŁAPACZ Tomasz 37POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn4M 19407:3004:23:3910:24:59.8510:24:59.85+03:58:5014:124.2
208ĆWIKLIŃSKI Łukasz 53XRUNNERSElite Mężczyzn33M 19507:3003:22:4810:25:38.0010:25:38.00+03:59:2814:134.2
209SAK Cezary 213CZAKISPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn131M 19607:4504:33:2410:26:03.2010:26:03.20+03:59:5314:134.2
210WOŹNICA Rafał 105Open Masters Mężczyzn29M 19708:0004:27:1510:26:15.1510:26:15.15+04:00:0514:134.2
211KOTOMSKA Renata 377FIGLARZEOpen Masters Kobiet1K 1408:0004:35:3810:26:59.9010:26:59.90+04:00:5014:144.2
212FARYŚ Janusz 496Open Masters Mężczyzn30M 19808:0004:38:1310:27:11.5510:27:11.55+04:01:0214:154.2
213POLINIERSKI Piotr 337Open Mężczyzn132M 19907:4504:33:2510:27:30.7510:27:30.75+04:01:2114:154.2
214GAJEWSKI Jaromir 498Open Mężczyzn133M 20008:0004:40:0210:27:32.7510:27:32.75+04:01:2314:154.2
215KNOP Łukasz 114Open Mężczyzn134M 20108:0004:40:1010:28:56.2510:28:56.25+04:02:4614:174.2
216SOBOCIŃSKI Karol 435PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn135M 20208:0004:31:1410:28:58.2010:28:58.20+04:02:4814:174.2
217SOJA Marcin 368CHODŹŻE NA POLEOpen Mężczyzn136M 20308:0004:41:0910:29:42.0510:29:42.05+04:03:3214:184.2
218ŠANA Radek 431OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn137M 20408:0004:35:3910:30:21.0510:30:21.05+04:04:1114:194.2
219MAŃSKI Tomasz 1BALIC SEALSElite Mężczyzn34M 20507:3004:32:3910:30:52.9510:30:52.95+04:04:4314:204.2
220JANKIEWICZ Marek 209BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn138M 20607:4504:25:2810:31:16.7010:31:16.70+04:05:0714:204.2
221OPARA Maja 210BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Kobiet14K 1507:4504:25:2810:31:16.9510:31:16.95+04:05:0714:204.2
222SZYMAŃSKI Kamil 466SPORTERA FITNESS TEAMOpen Mężczyzn139M 20708:0004:28:2810:31:18.9510:31:18.95+04:05:0914:204.2
223MROZIŃSKI Zbigniew 472SPORTERA OCROpen Mężczyzn140M 20808:0004:33:0010:32:08.4010:32:08.40+04:05:5814:224.2
224WIŚNIEWSKI Arkadiusz 76Elite Mężczyzn35M 20907:3004:14:2210:33:57.0510:33:57.05+04:07:4714:244.2
225RYSZCZYK Adam 453SAHARA TEAMOpen Mężczyzn141M 21008:0004:33:3110:34:13.5010:34:13.50+04:08:0414:244.2
226STASIUK Arkadiusz 246HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn142M 21107:4504:28:5510:34:26.1010:34:26.10+04:08:1614:254.2
227CIEŚLEWICZ Agnieszka 81Open Kobiet15K 1607:4504:41:4010:35:14.6510:35:14.65+04:09:0514:264.2
228WILK Mariusz 252HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn143M 21207:4504:41:3910:35:14.7510:35:14.75+04:09:0514:264.2
229LESZCZYŃSKI Rafał 395HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn144M 21307:4504:39:1610:35:23.7010:35:23.70+04:09:1414:264.2
230ŻUCHOWSKI Maciej 439POSKŁADANIOpen Mężczyzn145M 21408:0004:28:0810:36:17.9010:36:17.90+04:10:0814:274.1
231WINIARSKI Piotr 438POSKŁADANIOpen Mężczyzn146M 21508:0004:28:1110:36:18.5510:36:18.55+04:10:0914:274.1
232SIECZKOWSKA Agata 217DZIECI KUKURYDZYOpen Kobiet16K 1707:4504:41:2610:36:28.3010:36:28.30+04:10:1814:274.1
233MARZEC Paweł 212CROSSFIT SOLVAYOpen Mężczyzn147M 21607:4504:41:2510:36:29.2010:36:29.20+04:10:1914:274.1
234MATUSIAK Michał 262MUTANT VAMPIRE BATS OF DOOM FROM SPACEOpen Mężczyzn148M 21707:4504:41:1610:36:51.3510:36:51.35+04:10:4114:284.1
235SŁODOWNIK Dominik 98Open Mężczyzn149M 21808:0004:29:4310:37:36.0510:37:36.05+04:11:2614:294.1
236WITEK Paweł 448PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn150M 21908:0004:30:2310:37:36.9010:37:36.90+04:11:2714:294.1
237PĘKAŁA Sebastian 26HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn36M 22007:3003:37:4610:40:00.2010:40:00.20+04:13:5014:324.1
238SIENKIEWICZ Jakub 73Elite Mężczyzn37M 22107:3004:44:1010:40:14.6010:40:14.60+04:14:0514:334.1
239WOŹNICA Robert 361Open Mężczyzn151M 22207:4504:27:3310:40:51.5010:40:51.50+04:14:4214:334.1
240BANDURA Szymon 303Open Mężczyzn152M 22307:4504:27:2810:40:52.3510:40:52.35+04:14:4214:334.1
241RULAK Jerzy 480WTF?Open Mężczyzn153M 22408:0004:43:4810:41:03.8510:41:03.85+04:14:5414:344.1
242ZMUDZIŃSKI Maciej 379FITNESS24SEVENOpen Mężczyzn154M 22508:0004:31:3510:41:18.9010:41:18.90+04:15:0914:344.1
243MAJKA Leszek 270PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn155M 22607:4504:44:4010:41:23.1010:41:23.10+04:15:1314:344.1
244JABŁONOWSKI Piotr 112Open Mężczyzn156M 22708:0004:33:2610:41:29.1510:41:29.15+04:15:1914:344.1
245MEDWID Daniel 409KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Mężczyzn31M 22808:0004:31:5910:42:48.5010:42:48.50+04:16:3914:364.1
246KRUTOF Rafał 408KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn157M 22908:0004:33:3010:42:48.8510:42:48.85+04:16:3914:364.1
247ŚLIWIŃSKA Joanna 272PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet17K 1807:4504:45:3710:43:35.0510:43:35.05+04:17:2514:374.1
248KAMUSIŃSKI Grzegorz 260MŁODZI WILCY TEAMOpen Mężczyzn158M 23007:4504:47:1110:44:02.9010:44:02.90+04:17:5314:384.1
249WIŚNIEWSKA Barbara 253HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet18K 1907:4504:49:4310:45:40.0510:45:40.05+04:19:3014:404.1
250PAWLUK Jerzy 124Open Masters Mężczyzn32M 23108:0004:34:0410:46:27.4510:46:27.45+04:20:1714:414.1
251KAMIŃSKI Krzysztof 111Open Mężczyzn159M 23208:0004:21:0410:48:18.9510:48:18.95+04:22:0914:444.1
252BOROŃ Zbigniew 60Elite Masters Mężczyzn5M 23307:3004:24:5010:48:51.9510:48:51.95+04:22:4214:444.1
253SADOWSKI Rafał 366CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn160M 23408:0004:39:2610:48:52.3010:48:52.30+04:22:4214:444.1
254SZYDŁOWSKI Adrian 93CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn161M 23508:0004:19:5010:48:52.5510:48:52.55+04:22:4314:444.1
255SŁONIEWSKI Rafał 399HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn162M 23608:0004:32:5810:48:56.5510:48:56.55+04:22:4714:444.1
256MARKIEWICZ Marcin 68Elite Mężczyzn38M 23707:3004:25:3510:49:21.8010:49:21.80+04:23:1214:454.1
257STANKOWSKI Artur 367CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn163M 23808:0004:39:2210:51:33.3010:51:33.30+04:25:2314:484.1
258FRANCKIEWICZ Maciej 374FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn164M 23908:0004:30:2410:46:45.1510:52:29.75+04:26:2014:414.1
259KOWALIK Marcin 387HARDCORYOpen Mężczyzn165M 24008:0004:33:5210:54:40.5510:54:40.55+04:28:3114:524
260URBAŃSKI Mateusz 82Open Mężczyzn166M 24108:0004:33:5310:54:40.9010:54:40.90+04:28:3114:524
261BŁASZCZYK Dominika 406KONIUCHY OCROpen Kobiet19K 2008:0004:42:0610:54:54.6010:54:54.60+04:28:4514:534
262WOJTKUŃSKI Wojciech 372DZIK TURBO TEAMOpen Mężczyzn167M 24208:0004:45:4110:55:09.5510:55:09.55+04:29:0014:534
263KAISER Wiktoria 370DZIK TURBO TEAMOpen Kobiet20K 2108:0004:45:4110:55:19.2510:55:19.25+04:29:0914:534
264DZIEMIAN Maciej 495Open Mężczyzn168M 24308:0004:42:3410:55:35.9010:55:35.90+04:29:2614:534
265POŁOM Patryk 338Open Mężczyzn169M 24407:4504:21:0710:55:47.0510:55:47.05+04:29:3714:544
266FULCZYK Agnieszka 291SPEEDSTERSOpen Kobiet21K 2207:4504:47:5510:55:54.5010:55:54.50+04:29:4514:544
267RYCHERT Bartosz 398HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn170M 24508:0004:49:3410:56:24.3510:56:24.35+04:30:1414:554
268LALAK Dawid 324Open Mężczyzn171M 24607:4504:38:1110:56:26.1510:56:26.15+04:30:1614:554
269JANISZEWSKI Grzegorz 9DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn6M 24707:3004:13:2810:56:36.6510:56:36.65+04:30:2714:554
270SŁOŃSKI Piotr 123Open Mężczyzn172M 24808:0004:42:4610:57:53.2010:57:53.20+04:31:4314:574
271WRZOSEK Patryk 200#CZELADZBIEGAOpen Mężczyzn173M 24907:4504:42:0310:58:20.5010:58:20.50+04:32:1114:574
272BUKOJEMSKI Marcin 390HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn33M 25008:0004:50:1810:58:26.7510:58:26.75+04:32:1714:574
273JANKOWSKI Marcin 64Elite Mężczyzn39M 25107:3004:56:5210:58:37.6010:58:37.60+04:32:2814:584
274CIEPIELA Andrzej 421LUBIĘ BURPEESYOpen Mężczyzn174M 25208:0004:25:2110:58:48.2510:58:48.25+04:32:3814:584
275JUREK Grzegorz 65Elite Mężczyzn40M 25307:3004:17:0910:59:03.1010:59:03.10+04:32:5314:584
276GUMIŃSKI Bartosz 125Open Mężczyzn175M 25408:0004:45:1310:59:05.2510:59:05.25+04:32:5514:584
277NOVÁL Petr 295SRTG OLOMOUCOpen Mężczyzn176M 25507:4504:39:5410:59:55.5010:59:55.50+04:33:4614:594
278BARDZIŃSKI Łukasz 485Open Mężczyzn177M 25608:0004:51:3211:00:05.4011:00:05.40+04:33:5515:004
279KUDER Adrian 443POWER TRAININGOpen Mężczyzn178M 25708:0004:32:0311:02:33.0011:02:33.00+04:36:2315:034
280WOJCIECHOWSKI Piotr 451ROSSMANNOpen Mężczyzn179M 25808:0004:41:2811:02:59.9511:02:59.95+04:36:5015:044
281KOPP-OSTROWSKA Emilia 381FORMA KARTUZY TEAMOpen Kobiet22K 2308:0004:56:1911:03:11.8511:03:11.85+04:37:0215:044
282KOPP-OSTROWSKI Jarosław 382FORMA KARTUZY TEAMOpen Masters Mężczyzn34M 25908:0004:56:3311:03:15.0511:03:15.05+04:37:0515:044
283WŁOCH Michał 301ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn180M 26007:4504:34:1911:03:33.4011:03:33.40+04:37:2315:044
284ZABOROWSKI Filip 302ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn181M 26107:4504:36:1011:03:33.7011:03:33.70+04:37:2415:044
285JOWSA Daniel 483ZAWSZE MOŻESZ LEPIEJOpen Mężczyzn182M 26208:0004:47:1011:03:53.0011:03:53.00+04:37:4315:054
286SADOWSKI Michał 444POWER TRAININGOpen Mężczyzn183M 26308:0004:37:0911:07:47.9511:07:47.95+04:41:3815:104
287WEINBERG Kamil 369DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn35M 26408:0004:51:5211:08:11.9511:08:11.95+04:42:0215:114
288WRÓBLEWSKI Paweł 274PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn184M 26507:4504:38:4911:10:09.9511:10:09.95+04:44:0015:133.9
289DASZKILEWICZ Rafał 267PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn185M 26607:4504:36:2211:10:13.1511:10:13.15+04:44:0315:133.9
290KOSIŃSKI Jakub 226HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn186M 26707:4504:26:0511:11:08.3511:11:08.35+04:44:5815:153.9
291KĘDZIERSKI Konrad 206BESKIDY TO STAN UMYSLUOpen Mężczyzn187M 26807:4505:14:1311:11:13.0011:11:13.00+04:45:0315:153.9
292SOŚNIA Wojciech 436PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn36M 26908:0004:56:4011:12:50.5511:12:50.55+04:46:4115:173.9
293RÓG Bartosz 128Open Mężczyzn188M 27008:0004:37:1311:12:50.7511:12:50.75+04:46:4115:173.9
294BOGUSZ Sebastian 446PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn189M 27108:0004:55:1011:14:55.8011:14:55.80+04:48:4615:203.9
295MĄDRZYK Daniel 95Open Mężczyzn190M 27208:0004:48:1211:15:06.4011:15:06.40+04:48:5615:203.9
296TROJANOWSKA Izabela 477ULTRA SISTERSOpen Kobiet23K 2408:0005:00:1511:17:11.1511:17:11.15+04:51:0115:233.9
297KRUSZYŃSKA Angelika 476ULTRA SISTERSOpen Kobiet24K 2508:0005:00:3311:17:11.9011:17:11.90+04:51:0215:233.9
298HORAK Lesław 211CROSSFIT SOLVAYOpen Masters Mężczyzn37M 27307:4504:52:5011:18:48.9011:18:48.90+04:52:3915:253.9
299MICKIEWICZ Katarzyna 236HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet25K 2607:4504:49:2311:19:32.1011:19:32.10+04:53:2215:263.9
300MRÓZ Tomek 464SPORTERA FITNESS TEAMOpen Masters Mężczyzn38M 27408:0005:00:5811:20:38.4011:20:38.40+04:54:2815:283.9
301BIEGANSKI Bogumil 488Open Mężczyzn191M 27508:0004:48:5111:21:44.4011:21:44.40+04:55:3415:293.9
302KĘPA Justyna 77HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet1K 2707:3505:00:0311:23:21.7011:23:21.70+04:57:1215:313.9
303PIELATOWSKI Adam 8DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn41M 27607:3004:25:5111:24:45.3011:24:45.30+04:58:3515:333.9
304MICHNIEWSKI Piotr 384GIT EKIPA !Open Mężczyzn192M 27708:0004:51:4611:24:52.4011:24:52.40+04:58:4215:333.9
305JASTRZĘBSKI Maciej 300YOU WILL NEVER WALK ALONEOpen Mężczyzn193M 27807:4504:46:3611:26:44.9011:26:44.90+05:00:3515:363.8
306PLUSKWA Jacek 336Open Mężczyzn194M 27907:4504:54:4311:28:01.5011:28:01.50+05:01:5215:383.8
307PUDŁOWSKI Sebastian 127Open Mężczyzn195M 28008:0004:50:3711:29:21.2011:29:21.20+05:03:1115:403.8
308STRZELCZYK Wiktor 248HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn196M 28107:4504:16:0211:30:50.5011:30:50.50+05:04:4115:423.8
309SERAFIN Mariusz 286SAIYAN TEAMOpen Mężczyzn197M 28207:4504:18:3411:30:52.8011:30:52.80+05:04:4315:423.8
310CICHOCKI Krzysztof 307Open Mężczyzn198M 28307:4504:52:0111:32:17.4011:32:17.40+05:06:0715:443.8
311PACIGA Krzysztof 241HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn199M 28407:4504:52:4611:32:39.5511:32:39.55+05:06:3015:443.8
312MALEŃCZYK Sylwester 326Open Mężczyzn200M 28507:4504:49:2611:37:35.5511:37:35.55+05:11:2615:513.8
313WACHOWICZ Tomek 280POZNAŃ RACE TEAMOpen Mężczyzn201M 28607:4504:58:4611:39:58.9511:39:58.95+05:13:4915:543.8
314KURACH Stanisław 66Elite Masters Mężczyzn7M 28707:3004:20:4311:43:05.8511:43:05.85+05:16:5615:583.8
315TIAHNYBOK Paweł 45SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn8M 28807:3004:39:2311:47:51.2511:47:51.25+05:21:4116:053.7
316KUTYŁA Marek 6CREDENDO VIDESElite Mężczyzn42M 28907:3004:36:2211:47:54.3011:47:54.30+05:21:4416:053.7
317CZACH Tobiasz 17HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn43M 29007:3003:11:45+00:15:308:426.9
318GRZELAK Marek 11HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn44M 29107:3004:08:13+01:11:5811:165.3
319NOWORYTA Alex 126HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn202M 29207:4504:18:41+01:37:5811:455.1
320VITÁSEK Ondřej 357Open Mężczyzn203M 29307:4504:21:58+01:40:0311:545
321KASCHE Denny 318Open Mężczyzn204M 29407:4504:24:16+01:42:2112:005
322DOROMIEJCZUK Andrzej 33KONIUCHY OCRElite Masters Mężczyzn9M 29507:3004:25:26+01:29:1112:035
323ANDRZEJEWSKI Drogosz 284RUN ATTACK Open Mężczyzn205M 29607:4504:36:41+01:54:4612:344.8
324ŻMUDA Paweł 373EXPRESOKNAOpen Mężczyzn206M 29708:0004:39:46+02:12:2812:434.7
325SZOPA Beniamin 441POWER STUDIOOpen Masters Mężczyzn39M 29808:0004:44:36+02:17:1812:564.6
326BAYGER Krystian 487Open Mężczyzn207M 29908:0004:46:42+02:19:2413:014.6
327ADAMIEC Tomasz 85Open Mężczyzn208M 30008:0004:51:05+02:23:4713:134.5
328MAZURKIEWICZ Andrzej 91Open Mężczyzn209M 30108:0005:01:38+02:34:2013:424.4
329ŻAK Piotr 90Open Mężczyzn210M 30208:0005:01:41+02:34:2313:424.4
330GASIŃSKI Krzysztof 434PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn211M 30308:0005:02:12+02:34:5413:444.4
331CHRZĄSTEK Maciek 204BEFIT24TEAM Open Mężczyzn212M 30407:4505:04:40+02:22:4513:504.3
332TROJAN Grzegorz 355Open Mężczyzn213M 30507:4505:04:41+02:22:4613:504.3
333GRAJCAR Magdalena 415LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet26K 2808:0005:05:12+02:37:5413:524.3
334RÓŻYCKI Dominik 417LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn214M 30608:0005:05:12+02:37:5413:524.3
335GRAJCAR Łukasz 414LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn215M 30708:0005:05:12+02:37:5413:524.3
336GRAJCAR Anna 413LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet27K 2908:0005:05:12+02:37:5413:524.3
337ROZMIAREK Paweł 420LOFTFITNESS TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn216M 30808:0005:05:12+02:37:5413:524.3
338CAREWICZ Marek 491Open Masters Mężczyzn40M 30908:0005:06:49+02:39:3113:564.3
339JAŚKOWSKI Paweł 449RMF4RT OCROpen Mężczyzn217M 31008:0005:10:06+02:42:4814:054.3
340LABUHN Marta 289SOPRANO HARD CROSS FAMILIAOpen Kobiet28K 3007:4505:10:45+02:28:5014:074.2
341CHRISTENSEN Jens 493Open Masters Mężczyzn41M 31108:0005:13:56+02:46:3814:164.2
342LENART Bernard 232HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn218M 31207:4505:14:39+02:32:4414:184.2
343BORUC Tomasz 290SPEEDSTERSOpen Mężczyzn219M 31307:4505:15:46+02:33:5114:214.2
344GOŁASZEWSKI Jacek 313Open Mężczyzn220M 31407:4505:16:34+02:34:3914:234.2
345GRYGO Krzysztof 285SĄGORSI - RUNNING TEAMOpen Mężczyzn221M 31507:4505:16:59+02:35:0414:244.2
346WINNICKI Łukasz 447PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn222M 31608:0005:19:15+02:51:5714:304.1
347POSŁUSZNA Anna 80XRUNNERSElite Kobiet2K 3107:3505:26:15+02:36:1914:494
348CZECH Piotr 494Open Mężczyzn223M 31708:0005:29:41+03:02:2314:594
349MAJCHRZAK Marcin 67Elite Mężczyzn45M 31807:3005:34:51+02:38:3615:133.9
350GROBELSKI Dawid 500Open Mężczyzn224M 31908:0005:42:54+03:15:3615:353.8
351KAŁUZNY Marcin 87Open Mężczyzn225M 32008:0005:52:39+03:25:2116:013.7
352SZCZEPAŃSKI Marcin 481WTF?Open Mężczyzn226M 32108:0005:52:53+03:25:3516:023.7
353WOJTAL Katarzyna 482WTF?Open Kobiet29K 3208:0005:52:56+03:25:3816:023.7
354KAŁUŻNY Mateusz 88Open Mężczyzn227M 32208:0005:53:20+03:26:0216:033.7
355WALASZEK Maciej 454SAHARA TEAMOpen Mężczyzn228M 32308:0006:02:40+03:35:2216:293.6
356KOZIEŁ Agata 461SOPRANO HARD CROSS FAMILIAOpen Masters Kobiet2K 3308:0006:05:12+03:37:5416:363.6
357SABUDA Tomasz 107Open Mężczyzn229M 32408:0006:08:42+03:41:2416:453.6
358MILBRANT Michał 478WŁÓCZYBIEGIOpen Mężczyzn230M 32508:0006:14:30+03:47:1217:013.5
359JASIKOWSKI Łukasz 36KONIUCHY OCRElite Mężczyzn46M 32607:3006:20:23+03:24:0817:173.5
360SZCZYGIELSKA Julia 78KONIUCHY OCRElite Kobiet3K 3407:3506:22:23+03:32:2717:223.5
361STYBEL Paulina 462SOPRANO HARD CROSS FAMILIAOpen Kobiet30K 3508:0006:24:21+03:57:0317:283.4
362MRÓZ-SICZYŃSKA Katarzyna 458SIŁA I CZOSNEKOpen Kobiet31K 3608:0006:24:22+03:57:0417:283.4
363CZAPIK Marta 456SIŁA I CZOSNEKOpen Kobiet32K 3708:0006:24:22+03:57:0417:283.4
364ŚLIPKO Andrzej 459SIŁA I CZOSNEKOpen Mężczyzn231M 32708:0006:24:22+03:57:0417:283.4
365CIBA Tomasz 402IRATUS CRABRONUMOpen Mężczyzn232M 32808:0006:26:53+03:59:3517:353.4
366TOMASZCZYK Justyna 404IRATUS CRABRONUMOpen Kobiet33K 3808:0006:26:59+03:59:4117:353.4
367WOJTASINSKA Milena 389HEROBOXOpen Kobiet34K 3908:0009:56:25+07:29:0727:062.2
368KONADOR Mateusz 484ZAWSZE MOŻESZ LEPIEJOpen Mężczyzn233M 32908:0011:04:27+08:37:0930:122
369KONYUKH Irena 288SOPRANO HARD CROSS FAMILIAOpen Masters Kobiet3K 4007:45   
370SIWAK Jan 264MUTANT VAMPIRE BATS OF DOOM FROM SPACEOpen Mężczyzn234M 33007:45   
MUREK Łukasz 375FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn09:0004:45:44 DNF DNF DNF--
POKRZYWIŃSKI Zbigniew 56XRUNNERSElite Mężczyzn07:3003:27:42 DNF DNF DNF--
ŚWIĆ Miłosz 10DZIK KOMANDOElite Mężczyzn07:3003:33:38 DNF DNF DNF--
DUDKIEWICZ Marcin 18HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn07:3003:34:53 DNF DNF DNF--
BRZOZOWSKI Filip 13HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn07:3003:35:38 DNF DNF DNF--
SZYSZKO Cezary 279POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4504:12:30 DNF DNF DNF--
SZCZEPANIEC Kamil 352Open Mężczyzn07:4504:21:29 DNF DNF DNF--
WENDT Michał 281POZNAŃ RACE TEAMOpen Mężczyzn07:4504:28:55 DNF DNF DNF--
ŻURAWKA Paweł 255HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn07:4504:33:51 DNF DNF DNF--
CYWICKI Piotr 440POWER STUDIOOpen Mężczyzn08:0004:36:51 DNF DNF DNF--
POSTRACH Maciej 339Open Mężczyzn07:4504:37:07 DNF DNF DNF--
NOWACZYK Tomasz 433ORŁY Z GDYNIOpen Mężczyzn08:0004:39:51 DNF DNF DNF--
STOLIŃSKI Adrian 473SPORTERA OCROpen Mężczyzn08:0004:40:09 DNF DNF DNF--
SALAMON Patryk 345Open Mężczyzn07:4504:43:13 DNF DNF DNF--
DOBKOWSKI Daniel 103Open Mężczyzn07:4504:51:53 DNF DNF DNF--
LEWICKI Filip 282RÓŻOWE TYGRYSKIOpen Mężczyzn07:4504:52:26 DNF DNF DNF--
KACPRZAK Konrad 450ROSSMANN Open Mężczyzn08:0004:53:03 DNF DNF DNF--
ZALEWSKI Marcin 50TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn07:3004:54:45 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Michał 40POWER TRAININGElite Mężczyzn07:3004:54:52 DNF DNF DNF--
NAU Piotr 330Open Mężczyzn07:4505:07:32 DNF DNF DNF--
ŁUKASIEWICZ Renata 479WTF?Open Masters Kobiet08:0005:08:09 DNF DNF DNF--
GROCHOWSKA Gosia 94Open Kobiet08:0005:13:15 DNF DNF DNF--
ELGALAL Maciej 432ORKI Z MAJORKIOpen Mężczyzn08:0005:21:50 DNF DNF DNF--
PORWOLIK Łukasz 117Open Mężczyzn08:0005:24:52 DNF DNF DNF--
RODZIK Joanna 465SPORTERA OCROpen Kobiet08:0005:25:02 DNF DNF DNF--
WÓJCIAK Ewelina 475SPORTERA OCROpen Kobiet08:0005:25:02 DNF DNF DNF--
DĄDELEWSKA Joanna 79PIĘKNI I BESTIEElite Kobiet07:3505:37:49 DNF DNF DNF--
GRALEC Dariusz 30I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn07:3005:43:15 DNF DNF DNF--
RAK Cezary 386HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn07:4505:50:01 DNF DNF DNF--
GADZINA Łukasz 61Elite Mężczyzn07:3005:57:55 DNF DNF DNF--
STRZAŁA Michał 348Open Mężczyzn07:4506:07:14 DNF DNF DNF--
WĘGLARZ Dawid 358Open Mężczyzn07:45 DNF DNF DNF--
GRODOŃ Piotr 229HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn07:45 DNF DNF DNF--
RAFACZ Michał 342Open Mężczyzn07:45 DNF DNF DNF--
STROINSKI Daniel 41RMF4RT OCRElite Mężczyzn07:30 DNF DNF DNF--
DUDEK Bartłomiej 310Open Mężczyzn07:45 DNF DNF DNF--
Znaleziono 406 wynik(ów)