RZEŹNICZEK 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 961
Wystartowało : 841
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 829
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
15km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1POŻAROWSZCZYK Adam 5123Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOM301M 100:00:0301:21:0602:32:03.0502:32:06.40 5:2511,0
2ZDANOWSKI Łukasz 5023SIEDLCEM201M 200:00:0201:23:0302:32:09.3502:32:11.45+00:00:055:2611,0
3SYCHOWICZ Daniel 5897Grazia RunningOTWOCKM302M 300:00:0201:23:3502:34:29.3002:34:31.85+00:02:255:3110,9
4BAL Jakub 5667Los Trepos CompanierosKRAKÓWM202M 400:00:0101:25:3102:39:08.1502:39:09.95+00:07:035:4110,6
5CHOJNACKI Szymon 5883RAZEM TRENUJEMY SPORTŁODŹM303M 500:00:0601:25:3802:39:51.5002:39:57.60+00:07:515:4210,5
6ŚWIERAD Dariusz 5050ASICS FrontRunner PolskaKRAKÓWM304M 600:00:0301:24:2102:40:28.2502:40:31.80+00:08:255:4310,5
7ŻUCHOWSKI Daniel 5776Nowa Huta TeamKRAKÓWM305M 700:00:0301:29:0102:40:43.8502:40:47.70+00:08:415:4410,5
8KANTOR Martyna 5923BUFF TEAM POLSKAK201K 100:00:0201:27:0902:40:45.6502:40:48.00+00:08:415:4410,4
9KOZAK Krzysztof 5644Speed Feet 16ŚMIGIELM203M 800:00:0701:28:2602:42:26.8002:42:34.10+00:10:275:4810,3
10STOCHMALSKI Piotr 5840adidas runners Warsaw / Sygnał ChodelCHODELM204M 900:00:0201:26:0102:42:43.6502:42:46.40+00:10:405:4810,3
11TABER Konrad 5449Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM205M 1000:00:0301:26:3102:42:47.2002:42:50.30+00:10:435:4810,3
12GOMOŁYSEK Kinga 5855Matner Running TeamWROCŁAWK301K 200:00:0201:27:2602:43:38.5502:43:41.20+00:11:345:5010,3
13BANASZEK Adam 5896biegusiem.plWARSZAWAM306M 1100:00:0201:30:2802:45:46.9002:45:49.25+00:13:425:5510,1
14KAPAON Aleksander 5452Cazzo ClubSTRACHÓWKAM206M 1200:00:0501:27:3002:46:00.5002:46:05.65+00:13:595:5510,1
15MINDAK Paweł 5632KROSNOM401M 1300:00:0001:29:2502:48:05.0002:48:05.00+00:15:586:0010,0
16DOMBROWSKI Jakub 5295KRAWAWE SUTY RUN8BIKEKRAKÓWM307M 1400:00:1201:32:3102:47:57.3502:48:09.50+00:16:035:5910,0
17KNYCHAS Darek 5815PZU Sport TeamWARSZAWAM402M 1500:00:0901:30:1402:48:09.0502:48:19.00+00:16:126:0010,0
18STAWIARZ Paweł 5105WROCŁAWM308M 1600:00:0401:29:4302:49:32.9502:49:36.95+00:17:306:039,9
19SARNA Kamil 5780KRASNEM309M 1700:00:0401:31:4002:52:32.4502:52:36.55+00:20:306:099,7
20CICHY Mateusz 5656KALISZM207M 1800:00:0301:32:1302:53:27.2002:53:30.30+00:21:236:119,7
21SIEMBOR Karol 5563Zielone ŻółwieCIECHANÓWM208M 1900:00:0701:29:3802:53:50.2002:53:58.15+00:21:516:129,7
22BRÓG Wojciech 5767OLKUSZM3010M 2000:00:0201:31:0202:54:39.2002:54:41.75+00:22:356:149,6
23NOWAK Artur 5410A&G Carp TeamGDYNIAM403M 2100:00:0501:33:5002:57:41.0502:57:46.95+00:25:406:209,5
24ZIELAK Dariusz 5212WARSZAWAM404M 2200:00:0501:34:1002:57:45.8502:57:51.75+00:25:456:209,5
25GOŁĄB Marek 5448KW KOTŁOWNIALUBLINM3011M 2300:00:0301:32:3402:57:51.6002:57:55.20+00:25:486:219,4
26GAŁKA Piotr 5439Cazzo ClubOSTROŁĘKAM3012M 2400:00:0501:32:3402:58:05.3002:58:10.45+00:26:046:219,4
27BERTINO Francesco 5331Cazzo ClubWARSZAWAM209M 2500:00:0901:34:4802:58:13.1002:58:22.40+00:26:166:219,4
28ZARĘBA Filip 5100Zabiegani MielecMIELECM2010M 2600:00:0801:33:2702:59:25.1502:59:33.75+00:27:276:249,4
29FILIPIŃSKI Bartosz 5658ŁAŃCUTM3013M 2700:00:0501:33:1403:01:44.2503:01:50.15+00:29:436:299,2
30DZIÓB Romuald 5833WIELICZKAM405M 2800:00:0901:34:5903:01:49.2003:01:58.95+00:29:526:299,2
31ZAJĄCZKOWSKI Rafał 5615niekoniecznie dobiegniemyŚWIERZOWA POLSKAM406M 2900:00:0001:39:2903:02:21.9503:02:21.95+00:30:156:309,2
32BIENIECKA Anna 5933OTK RzeźnikGLIWICEK302K 300:00:0201:36:4403:02:54.4503:02:56.80+00:30:506:319,2
33MORAWSKI Grzegorz 5327trener24h.com.plWARSZAWAM3014M 3000:00:0301:39:5203:03:02.6003:03:06.25+00:30:596:329,2
34ŚWIERK Marek 5892TARNÓWM407M 3100:00:0201:37:0103:04:26.7003:04:29.45+00:32:236:359,1
35ROGALA Grzegorz 5250Koral TeamBOGUCHWAŁAM408M 3200:00:0201:33:3003:04:30.3503:04:33.10+00:32:266:359,1
36SOLWA Ewelina 58094runteamK303K 400:00:1801:39:2403:04:31.4503:04:50.15+00:32:436:359,1
37JANOWSKI Tomasz 5611Łęczna BiegaŁĘCZNAM3015M 3300:00:0701:37:5403:05:45.8003:05:53.75+00:33:476:389,0
38MAZURCZAK Łukasz 5573POZNAŃM3016M 3400:00:2701:38:0603:05:37.3503:06:04.55+00:33:586:379,1
39MIKOŁAJCZYK Robert 5293Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM409M 3500:00:3001:37:2103:05:39.9003:06:10.65+00:34:046:379,0
40AMANOWICZ Marek 5043Running PołaniecPOŁANIECM3017M 3600:00:1601:42:2603:06:02.1003:06:18.60+00:34:126:389,0
41TYRAŁA Łukasz 5200CZĘSTOCHOWAM3018M 3700:00:1701:38:5703:06:37.4503:06:55.05+00:34:486:399,0
42KALINOWSKI Paweł 5224PIASECZNOM3019M 3800:00:1101:38:2003:07:11.9003:07:23.70+00:35:176:419,0
43GALIŃSKI Łukasz 5652RZESZOWM3020M 3900:00:0701:36:5403:07:59.1003:08:06.25+00:35:596:428,9
44FILIPEK Wojciech 5253Optim Travel UltraRZESZÓWM501M 4000:00:2001:42:2003:07:49.6503:08:10.10+00:36:036:428,9
45GACA Michał 5472PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4010M 4100:00:2001:37:2903:07:52.3003:08:12.55+00:36:066:428,9
46MROWCA Joanna 5173JAWISZÓWK202K 500:00:0301:40:1003:08:54.3003:08:57.50+00:36:516:448,9
47LATAK Michał 5030Jacekbiega running teamWARSZAWAM4011M 4200:00:2301:41:0603:09:00.0003:09:23.45+00:37:176:458,9
48KOZICKI Marcin 5304SOSNOWICAM3021M 4300:00:2001:42:2703:10:18.0503:10:38.80+00:38:326:478,8
49GROCHOWSKI Krystian 5804SkładakiPIŁAM4012M 4400:00:0801:37:0503:10:44.0503:10:52.75+00:38:466:488,8
50RUPIŃSKI Krzysztof 5755KONSTANCIN-JEZIORNAM2011M 4500:00:1301:38:5003:11:07.1003:11:20.70+00:39:146:498,8
51GARCZYŃSKI Darek 5594KATOWICEM4013M 4600:00:0801:48:3703:11:31.8503:11:39.90+00:39:336:508,8
52FRISZ Jakub 5662ŁódźMy SięŁÓDŹM3022M 4700:00:0501:40:3103:11:50.7503:11:56.55+00:39:506:518,8
53SZPINEK Marcin 5904TUTU TeamNYSAM3023M 4800:00:3101:44:2403:11:55.7503:12:26.75+00:40:206:518,8
54WASZTYL Grzegorz 5783KATOWICEM4014M 4900:00:0401:35:4003:12:27.4003:12:31.85+00:40:256:528,7
55STACHURSKI Piotr 5733JEDLNIA-LETNISKOM3024M 5000:00:0201:31:1203:12:31.8003:12:34.70+00:40:286:528,7
56SURDACKI Mateusz 5179NAŁĘCZÓWM3025M 5100:00:1601:41:4703:12:39.7003:12:56.25+00:40:496:528,7
57KILIMNIK Tomasz 5277Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM3026M 5200:00:4001:39:1603:12:55.0503:13:36.00+00:41:296:538,7
58STAN Jacek 5955M4015M 5300:00:5801:45:5903:13:03.9503:14:02.00+00:41:556:538,7
59KWAŚNY Janusz 5280OSIEDLE POZNAŃSKIEM4016M 5400:00:3901:43:1003:14:11.5503:14:50.70+00:42:446:568,7
60LUTEREK Michał 5347WARSZAWAM3027M 5500:01:4801:43:5203:13:08.9003:14:56.95+00:42:506:538,7
61KOPYTOWSKA Anna 5428Adidas Runners WarsawWARSZAWAK304K 600:00:0501:41:5603:15:12.7503:15:18.35+00:43:116:588,6
62BODZIOCH Grzegorz 5326Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4017M 5600:00:0501:43:5603:15:30.8503:15:36.20+00:43:296:588,6
63JĘDZURA Daniel 5762GLIWICEM3028M 5700:00:0601:48:1503:15:48.5003:15:55.20+00:43:486:598,6
64GRZESIUK Michał 5674Łęczna BiegaŁĘCZNAM4018M 5800:00:0701:38:0203:16:04.9503:16:12.55+00:44:067:008,6
65LIPIŃSKI Hubert 5260KS KanałekWARSZAWAM3029M 5900:00:0301:42:1103:16:31.0003:16:34.55+00:44:287:018,5
66GAWLEWICZ Tomasz 5211Gawełki TeamSANOKM4019M 6000:00:0401:43:4603:17:01.0003:17:05.65+00:44:597:028,5
67GAWLEWICZ Krystyna 5235Gawełki TeamSANOKK305K 700:00:0401:43:4903:17:01.1503:17:05.85+00:44:597:028,5
68JASNOWSKI Michał 5221WARSZAWAM3030M 6100:00:2201:40:1503:16:55.7503:17:18.05+00:45:117:028,5
69KRYPSKI Bartosz 5231CrossFit SiedlceSIEDLCEM2012M 6200:00:2401:44:2003:17:01.4503:17:26.15+00:45:197:028,5
70RESZKA Marek 5013NovemBeerLUBLINM3031M 6300:00:0301:34:3503:17:25.2003:17:28.40+00:45:227:038,5
71STANGRECIAK Adam 5764Tigres del PapaLODZM2013M 6400:00:1501:42:5503:17:14.1003:17:29.65+00:45:237:028,5
72ULMA Mirosław 5681LUBARTÓWM4020M 6500:00:5801:45:5403:18:47.6503:19:46.45+00:47:407:068,5
73BELKIEWICZ Rafał 5623WARSZAWAM3032M 6600:00:0301:41:1903:19:58.5503:20:02.15+00:47:557:088,4
74ANIOŁ Mateusz 5517TERNOL TEAMGÓRNOM3033M 6700:00:3101:47:5603:20:04.7003:20:36.40+00:48:307:088,4
75KOLANKO Paweł 5527KROSNOM4021M 6800:00:1001:42:1903:20:34.6003:20:44.85+00:48:387:098,4
76WNUK Tomasz 5292Adidas Runners WarsawWARSZAWAM3034M 6900:00:2001:43:2603:20:25.8503:20:46.55+00:48:407:098,4
77BĄK Marcin 5267LUBLIN BIEGALUBLINM3035M 7000:00:0601:41:3303:20:43.1503:20:49.95+00:48:437:108,4
78KORUS Konrad 5529KIELCEM4022M 7100:00:1601:48:3203:20:42.1003:20:58.25+00:48:517:108,4
79ODOLIŃSKI Jacek 5070Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM502M 7200:00:0901:46:5003:20:56.7003:21:06.40+00:49:007:108,4
80SZYBIAK Joanna 5228Agona W&MKRZYWCZAK401K 800:00:1701:47:2203:21:04.1003:21:21.70+00:49:157:108,4
81KOWALCZYK Tomasz 5704TriclubWARSZAWAM4023M 7300:00:4801:50:0903:20:41.2003:21:29.45+00:49:237:108,4
82MARKOWSKI Artur 5684WROCŁAWM503M 7400:00:1101:48:2803:21:59.1503:22:11.00+00:50:047:128,3
83KOKSA Mateusz 5058Sklep BiegaczaOLSZTYNM2014M 7500:00:3001:51:0603:22:06.8003:22:36.95+00:50:307:138,3
84NOWAK Miroslaw 5098KONSTANTYNOW LODZKIM4024M 7600:00:0101:51:1703:22:49.7003:22:51.65+00:50:457:148,3
85WILCZAK Janusz 5357PRZEMYŚLM4025M 7700:00:0301:43:4503:22:55.3503:22:58.85+00:50:527:148,3
86ŁUCZKÓW Szymon 5886WARSZAWAM3036M 7800:00:1001:44:1903:22:57.4003:23:07.75+00:51:017:148,3
87MAŁECKI Jacek 5663KALISZM3037M 7900:00:0301:42:4603:23:12.1503:23:16.00+00:51:097:158,3
88JASIULEWICZ Anna 5743JÓZEFOSŁAWK402K 900:00:1101:46:1603:23:06.1503:23:17.80+00:51:117:158,3
89NALAZEK Marcin 5178Piaseczno RunningPIASECZNOM3038M 8000:00:0601:48:1003:23:11.9003:23:18.15+00:51:117:158,3
90AGRES Paweł 5575KW KOTŁOWNIALUBLINM3039M 8100:00:3301:46:3703:22:48.3503:23:21.40+00:51:157:148,3
91DRZEWIECKI Michał 5283SAP HybrisKATOWICEM3040M 8200:00:2701:45:1603:22:55.2003:23:22.70+00:51:167:148,3
92ŁUŻYŃSKA Patrycja 5484MKL SzczecinSZCZECINK203K 1000:00:2701:50:3403:23:14.3003:23:41.35+00:51:347:158,3
93OLCZAK Marta 5411SZWLA StargardSTARGARDK306K 1100:00:0301:47:0303:24:03.0503:24:06.95+00:52:007:178,2
94GAJEWSKI Jacek 5493Dogoń Grodzisk mazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM4026M 8300:00:2601:50:4103:23:49.5503:24:16.45+00:52:107:168,2
95MODRZEJEWSKI Adam 5559Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAM3041M 8400:00:2601:48:0403:23:52.9003:24:19.80+00:52:137:168,2
96SANKOWSKI Szymon 5056Zabiegani MielecMIELECM3042M 8500:00:1701:42:2803:24:08.4503:24:25.70+00:52:197:178,2
97ADAMIAK Marcin 5738EverRunŁÓDŹM4027M 8600:00:0601:41:3503:24:24.2003:24:30.30+00:52:237:188,2
98MĘŻYKOWSKI Michał 5685WARSZAWAM4028M 8700:00:2101:43:5103:24:19.5003:24:41.05+00:52:347:178,2
99SZYSZKA Anna 5095KRAKÓWK204K 1200:00:4101:51:0003:24:00.2503:24:41.60+00:52:357:178,2
100OSTROWSKI Zbyszek 5230SIEDLCEM504M 8800:00:1301:46:4503:24:30.2503:24:44.20+00:52:377:188,2
101MAŃKA Krzysztof 5770PZU Sport TeamWARSZAWAM3043M 8900:00:4701:54:0103:24:21.6503:25:08.85+00:53:027:178,2
102MADEJ Tomasz 5787FizjoPunkt FizjoterapiaKRAKÓWM4029M 9000:00:0901:43:3703:25:11.6003:25:21.55+00:53:157:198,2
103KOZŁOWSKI Przemysław 5455VERA RUNNIGTEAMŁÓDŹM3044M 9100:00:0501:50:4703:25:22.6003:25:28.05+00:53:217:208,2
103BANDEL Adam 5901ŁÓDŹM3045M 9200:00:0501:50:5103:25:22.9003:25:28.05+00:53:217:208,2
105SZANIAWSKI Marcin 5038WARSZAWAM3046M 9300:00:2401:41:0403:25:17.4003:25:41.90+00:53:357:198,2
106JAKUBAS Pawel 5328WPJ TeamWARSZAWAM4030M 9400:00:2901:52:1103:26:01.9503:26:31.05+00:54:247:218,2
107GRYMUZA Zbigniew 5788SKPB LUBLINLUBLINM505M 9500:00:2101:48:2503:26:15.0003:26:36.25+00:54:297:218,1
108TWORZYDŁO Paweł 5385Pikusie Running TeamKRAKÓWM4031M 9600:00:4801:47:5503:25:51.9503:26:40.10+00:54:337:218,2
109GĄTARCZYK Mariusz 5395DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3047M 9700:00:3301:48:0403:26:06.6003:26:40.55+00:54:347:218,2
110RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 5409Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM3048M 9800:00:3301:50:3003:27:22.9503:27:55.95+00:55:497:248,1
111CIURKA-BASTER Karolina 5024Fundacja TRENUJĘ-POMAGAMKRAKÓWK307K 1300:00:0601:51:2403:27:49.9003:27:56.35+00:55:497:258,1
112ULICZNY Paweł 5737Rembertów TeamWARSZAWAM4032M 9900:00:0901:46:3503:27:54.3503:28:03.75+00:55:577:258,1
113WÓJCIK Agnieszka 5153Dziuba TeamGLINIANKAK308K 1400:00:0501:46:5003:28:08.5003:28:13.75+00:56:077:268,1
114JUREK Przemysław 5686KS StaszewscyWARSZAWAM4033M 10000:00:2201:46:4903:27:54.5503:28:17.00+00:56:107:258,1
115RUTYNA Dawid 5751TriclubWŁOCŁAWEKM3049M 10100:00:4901:51:4203:27:29.4503:28:18.50+00:56:127:248,1
116HRYCIUK Maciej 5234SIEMIATYCZEM2015M 10200:00:0801:47:5803:28:22.8503:28:30.90+00:56:247:268,1
117BINOWSKI Grzegorz 5261SANOKM3050M 10300:00:0701:47:3303:28:23.7003:28:31.10+00:56:247:268,1
118DUTKIEWICZ Marcin 5958Biegnij DudekWARSZAWAM506M 10400:00:0301:54:1803:28:51.4503:28:54.50+00:56:487:278,0
119PYTEL Waldek 5151Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM507M 10500:00:1401:46:4203:28:40.7503:28:55.05+00:56:487:278,1
120GARNYS Radek 5421Vera Running TeamDĄBRÓWKA WIELKAM4034M 10600:00:4601:54:0803:28:44.6003:29:30.85+00:57:247:278,0
121WALASZCZYK Piotr 5680Endurance TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4035M 10700:01:0801:50:0203:28:28.6003:29:36.75+00:57:307:268,1
122ŁODZIANA Dorota 5286Pszczółkowski TeamDYWITYK309K 1500:00:3101:53:1103:29:30.6503:30:01.70+00:57:557:288,0
123OSTROWSKI Marcin 5458PZU Sport TeamWARSZAWAM3051M 10800:00:4601:53:5503:29:25.9503:30:12.85+00:58:067:288,0
124SZCZEPAŃSKI Marcin 5744EVErRUNŁÓDŹM4036M 10900:00:0501:41:5703:30:19.7003:30:25.65+00:58:197:308,0
125STĘPIEŃ Mirosław 5831RossbieganiŁÓDŹM4037M 11000:01:0001:50:3303:29:29.8503:30:29.85+00:58:237:288,0
126CZECHOSKI Tomasz 5084Entre.pl TeamWARSZAWAM4038M 11100:00:1601:44:0503:30:14.0503:30:30.40+00:58:247:308,0
127BOSIANEK Kamila 58114runteam PiłaPIŁAK403K 1600:00:2001:53:5603:30:13.8003:30:33.95+00:58:277:308,0
128BOSIANEK Rafał 5944M4039M 11200:00:1901:53:4603:30:14.7503:30:34.70+00:58:287:308,0
129WŁODARCZYK Mariusz 5566Radlinioki w bieguRYBNIKM3052M 11300:00:4501:50:1703:29:50.1003:30:35.50+00:58:297:298,0
130KARDASZ Marek 5790Solina TeamPOLAŃCZYKM3053M 11400:00:0901:54:3403:30:41.5503:30:51.50+00:58:457:318,0
131SIERAKOWSKI Igor 5539DOLASZEWOM4040M 11500:01:0001:53:5803:30:34.8003:31:35.30+00:59:287:318,0
132HERMAN Paweł 5465MRZEŻYNOM4041M 11600:00:5901:52:5703:30:52.1503:31:51.45+00:59:457:318,0
133ZAGDAŃSKA Małgorzata 5486ŁÓDŹK3010K 1700:00:0601:51:0903:32:33.0503:32:39.75+01:00:337:357,9
134NAWROT Bartłomiej 5546KamieniołomLESKOM3054M 11700:00:2101:50:2303:33:01.7003:33:23.25+01:01:167:367,9
135SZYMANEK Anna 5017RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK3011K 1800:00:2001:49:0303:33:03.4503:33:23.60+01:01:177:367,9
136STAWIŃSKI Piotr 5869POZNAŃM508M 11800:01:0801:53:2603:32:17.4003:33:26.30+01:01:197:347,9
137GRZĄDKA Anna 5875WARSZAWAK3012K 1900:00:1901:55:1903:33:22.5503:33:41.85+01:01:357:377,9
138PUCHAŁA Mariusz 5513Ternol TeamKIELCEM3055M 11900:00:3201:48:3903:33:41.9003:34:14.40+01:02:087:377,9
139KWIATKOWSKI Kajetan 5956Big Yellow Foot Adventure TeamM3056M 12000:00:4901:52:3903:33:29.0003:34:18.55+01:02:127:377,9
140 5960  100:00:0801:46:0803:34:12.3003:34:20.45+01:02:147:397,8
141STACHURSKI Daniel 5195DRUŻBICEM4042M 12100:00:3001:57:3803:33:55.1503:34:25.20+01:02:187:387,9
142SIWIEC Stanisław 5299RZESZÓWM601M 12200:00:2001:55:4103:34:17.8003:34:38.45+01:02:327:397,8
143RAPACZ Andrzej 5332KRAKÓWM3057M 12300:00:1201:47:2503:34:36.2503:34:49.20+01:02:427:397,8
144TOMKIEWICZ Przemysław 5154WARSZAWAM4043M 12400:00:3001:50:3603:34:28.8503:34:58.85+01:02:527:397,8
145BRUZDA Joanna 5419BĘDZINK404K 2000:00:1001:54:0703:34:54.6503:35:05.40+01:02:597:407,8
146KOWALCZYK Mateusz 5756WARSZAWAM3058M 12500:00:0901:50:5003:35:11.6503:35:20.70+01:03:147:417,8
147MROTEK Katarzyna 5344On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKIK3013K 2100:00:3301:52:4903:34:58.3503:35:31.35+01:03:247:407,8
148ZAWADZKI Krzysztof 5437Fundacja LatarniaM2016M 12600:00:0701:47:4103:35:25.0503:35:32.80+01:03:267:417,8
149GÓRSKI Adam 5226PIASECZNOM3059M 12700:00:0701:42:2403:36:16.7503:36:23.95+01:04:177:437,8
150BIAŁAS Kamil 5001KAMIEŃSKM3060M 12800:00:1601:50:4303:36:11.9003:36:27.90+01:04:217:437,8
151PIĘTKA Radosław 5463SOSNOWIECM3061M 12900:01:0601:57:4803:35:35.9503:36:42.00+01:04:357:427,8
152KĄDZIOŁKA Beata 5799STALOWA WOLAK3014K 2200:00:2901:53:4103:37:04.4503:37:34.35+01:05:277:457,7
153LECHOWSKI Bartlomiej 5353WKURW_TEAMWROCLAWM3062M 13000:00:2601:57:0803:37:16.1003:37:42.25+01:05:357:457,7
154KRZESIAK Łukasz 5528MASAKRA Klub SportowyWARSZAWAM4044M 13100:00:2301:53:1203:37:41.2003:38:04.90+01:05:587:467,7
155KŁOSIEWICZ Wojciech 5291ELBLĄGM4045M 13200:00:4201:48:1903:37:26.6003:38:09.05+01:06:027:457,7
156JANOWSKA Kinga 5731WROCŁAWK3015K 2300:00:5202:00:4903:37:16.6003:38:09.30+01:06:027:457,7
157SKIBA Michał 5467PZU Sport TeamWARSZAWAM2017M 13300:00:3901:53:4803:37:32.0503:38:11.80+01:06:057:467,7
158JANOWSKI Witek 5732WROCŁAWM3063M 13400:00:5202:00:4803:37:21.0503:38:13.90+01:06:077:457,7
159PROKOPCZUK Wiktor 5716TYCHYM3064M 13500:00:1902:01:3103:37:55.9503:38:14.95+01:06:087:467,7
160WIS Modesta 5372BRZESKOK205K 2400:00:2801:59:4903:37:46.9503:38:15.40+01:06:097:467,7
161ADAMCZYK Artur 5417BIBICEM2018M 13600:00:2801:59:5003:37:47.0003:38:15.75+01:06:097:467,7
162GAWROŃSKI Roman 5471Wkurw_TeamZALASEWOM3065M 13700:01:2201:53:1403:37:01.2503:38:23.50+01:06:177:457,7
163JAŻOWNIK Jacek 5184Wkurw_TeamWRZEŚNIAM4046M 13800:01:2201:53:1903:37:01.7003:38:23.70+01:06:177:457,7
164MOLENDA Mateusz 5137trener24h.com.plWARSZAWAM2019M 13900:00:0301:51:0203:38:27.4003:38:30.75+01:06:247:487,7
165KUCHARSKI Piotr 5861Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!DESZCZNOM4047M 14000:01:1501:59:4603:37:59.3003:39:14.80+01:07:087:477,7
166MARKOWSKA Karolina 5679NOA/Europa UbezpieczeniaWROCŁAWK3016K 2500:00:1101:53:1903:39:09.6503:39:21.15+01:07:147:497,7
167SZWAŁEK Krzysztof 5258ZBYDNIÓWM3066M 14100:00:4201:50:5303:38:47.3503:39:29.40+01:07:237:487,7
168RZEPECKI Rafał 5710BYSTRAM2020M 14200:00:1101:50:2703:39:19.8003:39:31.35+01:07:247:507,7
169KAPAON Helena 5307CAZO CLUB RUNNING TEAMSTRACHÓWKAK206K 2600:00:1701:53:5703:39:15.8003:39:33.10+01:07:267:497,7
170WAŚNIOWSKI Krzysztof 5905KRAKÓWM3067M 14300:00:1601:51:2803:39:27.6003:39:43.65+01:07:377:507,7
171ŁAWORSKI Adolf 5954M602M 14400:00:1001:55:5503:39:50.2003:40:00.80+01:07:547:517,6
172MIETŁA Łukasz 5665MDMiwKATOWICEM3068M 14500:00:0401:50:2503:40:24.6503:40:29.50+01:08:237:527,6
173KLEDZIK Jakub 5812WARSZAWAM3069M 14600:00:2401:53:3203:40:20.8503:40:45.10+01:08:387:527,6
174MIODUSZEWSKA Aleksandra 5795Cazzo ClubWARSZAWAK207K 2700:00:1601:51:0603:40:32.9503:40:49.85+01:08:437:527,6
175GOŚCINIAK Michał 5398NOWY DUNINÓWM2021M 14700:00:3901:54:1703:40:15.0503:40:54.70+01:08:487:517,6
176MIKOŁAJCZYK Paweł 5362ŁÓDŹM3070M 14800:00:3201:50:2803:40:25.7503:40:58.35+01:08:517:527,6
177BOSIANEK Anna 5800SKŁADAKI PIŁAPIŁAK3017K 2800:00:2001:58:0703:40:44.2503:41:04.95+01:08:587:537,6
178KONIECZNY Bartosz 5426WARSZAWAM3071M 14900:00:2401:53:3103:40:53.3503:41:17.90+01:09:117:537,6
179ZATORSKI Pawel 5642LODZM3072M 15000:00:4801:53:3003:40:42.3003:41:30.45+01:09:247:527,6
180NOWAKOWSKI Wojciech 5506MASAKRA Klub SportowyKRAKÓWM3073M 15100:00:2302:00:2203:41:12.9503:41:36.05+01:09:297:547,6
181KACZKIEWICZ Damian 5806Night Runners GliwiceGLIWICEM4048M 15200:00:0701:56:1303:41:32.4003:41:39.50+01:09:337:547,6
182BARTOSIEWICZ Daria 5403Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3018K 2900:00:3201:59:2103:41:07.5503:41:40.35+01:09:337:537,6
183PEŁDNIAK Bogdan 5952M509M 15300:00:3201:56:4703:41:42.6503:42:15.10+01:10:087:557,6
184BUDYCH Arek 5537WRONKIM3074M 15400:00:4901:57:2203:41:27.0503:42:16.90+01:10:107:547,6
185KOWALEWSKI Dominik 5278Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM4049M 15500:00:0601:56:1303:42:19.6003:42:25.80+01:10:197:567,6
186UJMA Paweł 5857JAROSŁAWM3075M 15600:00:0201:53:0503:42:25.7003:42:28.25+01:10:217:567,6
187BŁASZCZYK Marek 5132Opel Activ TeamRUDA ŚLĄSKAM4050M 15700:01:1201:58:0403:41:42.2503:42:54.50+01:10:487:557,6
188KRZEMIŃSKI Leszek 5587KS Rakiety UrsynówWARSZAWAM4051M 15800:00:4701:56:2903:42:21.8503:43:09.80+01:11:037:567,6
189WAROWNY Piotr 5567Biegusiem.plRYKIM3076M 15900:00:0501:54:0803:43:35.2003:43:40.80+01:11:347:597,5
190RZECZKOWSKI Piotr 5342WROCLAWM3077M 16000:00:0003:43:44.0003:43:44.00+01:11:377:597,5
191ZAŁĘCKI Michał 5335LOTOS Running TeamWARSZAWAM3078M 16100:00:3401:55:4403:43:21.3503:43:55.50+01:11:497:587,5
192WOJNAROWSKA Weronika 5367GDYNIAK3019K 3000:00:2601:57:5803:43:34.0503:44:00.30+01:11:537:597,5
193CYMBORSKA Jolanta 5557Aktywna FalaWARSZAWAK3020K 3100:00:5702:00:4103:43:08.7503:44:06.50+01:12:007:587,5
194GARCZYŃSKA Anna 5595KATOWICEK405K 3200:00:0702:02:1303:44:00.8503:44:08.80+01:12:028:007,5
195ZIELIŃSKI Piotr 5046WARSZAWAM2022M 16200:00:2901:51:0603:43:41.8503:44:11.25+01:12:047:597,5
196MARCHEWKA Grzegorz 5128WARSZAWAM4052M 16300:00:2601:51:1403:43:45.5503:44:11.65+01:12:057:597,5
197LASKOWSKI Sławomir 5577PZU Sport TeamLEWIN BRZESKIM3079M 16400:01:1502:02:1303:42:57.4003:44:12.60+01:12:067:577,5
198POLOZYNSKI Andrzej 5591Zacisze Night RunnersWARSZAWAM4053M 16500:00:4801:56:0203:43:24.7503:44:12.90+01:12:067:587,5
199GŁUSZAK Nicole 5867TYCHYK208K 3300:00:1502:01:3303:44:01.4003:44:17.05+01:12:108:007,5
200RZEPECKI Zbigniew 5709BYSTRAM5010M 16600:00:1001:51:0903:44:15.8503:44:26.10+01:12:198:007,5
201SOKALSKI Paweł 5583ŁÓDŹM4054M 16700:01:4602:02:4803:42:52.6503:44:38.85+01:12:327:577,5
202PURGAL Magda 5605SROCKOK3021K 3400:00:4402:01:5203:44:03.0503:44:47.80+01:12:418:007,5
203WOŹNY Rafał 5820SANOKM4055M 16800:00:1301:55:5303:44:54.4503:45:07.65+01:13:018:017,5
204NOWKKI Bartek 5938M3080M 16900:00:3102:02:1003:44:42.8003:45:14.65+01:13:088:017,5
205MARKOWSKI Marcin 5217Bravehearts LegionowoSEROCKM3081M 17000:00:2701:50:3603:44:52.2503:45:20.00+01:13:138:017,5
206BARADZIEJ Bartek 5650Terminal Logistyczny PromontTYCHYM3082M 17100:00:2302:01:2803:44:57.0503:45:20.95+01:13:148:027,5
207POPŁAWSKI Arkadiusz 5926Czarne Owce HipolitówM4056M 17200:01:4902:00:3003:43:34.4003:45:24.00+01:13:177:597,5
208TUREK Michal 5872WARSZAWAM3083M 17300:00:5201:53:1903:44:34.8003:45:27.05+01:13:208:017,5
209GODZISZ Mateusz 5571JANKOWO GDAŃSKIEM3084M 17400:01:0701:59:4003:44:39.4003:45:46.70+01:13:408:017,5
210ŁUKASZKIEWICZ Michał 5741Pożeracze kilosówTYCHYM3085M 17500:00:5802:03:1403:44:52.2503:45:50.60+01:13:448:017,5
211DRUŻNY Artur 5853WARSZAWAM4057M 17600:00:3401:54:0603:45:33.7003:46:08.40+01:14:028:037,4
212LUTY Leszek 5447PZU Sport TeamWARSZAWAM3086M 17700:00:4702:02:0003:46:08.2003:46:55.55+01:14:498:047,4
213NIEMOTKO Juliusz 5930M4058M 17800:00:1001:58:1303:46:50.5003:47:01.30+01:14:548:067,4
214SZNAJDER Joanna 5042WROCŁAWK3022K 3500:00:4002:01:1003:46:25.8503:47:06.10+01:14:598:057,4
215IWANEK Sebastian 5368Biegusiem.plRYKIM3087M 17900:00:2501:54:1303:46:47.2003:47:12.30+01:15:058:057,4
216BUKSA Tomasz 5004IPAPRZEMYŚLM3088M 18000:00:0802:02:1603:47:06.6503:47:15.40+01:15:098:067,4
217MAJCHRZAK Jakub 5503GLIWICEM3089M 18100:00:3501:56:0703:47:05.9503:47:41.70+01:15:358:067,4
218CIURA Rafał 5420AGDHOME.pl biegamyWARSZAWAM4059M 18200:00:2602:02:0403:47:15.6503:47:42.35+01:15:358:077,4
219PES Magdalena 5219GDYNIAK3023K 3600:00:0901:57:4103:47:45.3003:47:54.75+01:15:488:087,4
220BRUZDA Piotr 5424BĘDZINM4060M 18300:00:1001:54:4403:47:58.5003:48:09.10+01:16:028:087,4
221MELLENTHIN Bartłomiej 5802Składaki PiłaMORZEWOM2023M 18400:01:0902:01:0903:47:08.2003:48:17.65+01:16:118:067,4
222STARZYŃSKA Katarzyna 5801Składaki PiłaPIŁAK3024K 3700:01:0902:01:1003:47:08.6503:48:17.85+01:16:118:067,4
223BIERNACKA Marta 5380Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEK3025K 3800:00:1302:01:3303:48:10.1003:48:23.90+01:16:178:087,4
224CHOMA-GACA Agnieszka 5494PZU SPORT TEAMWARSZAWAK406K 3900:00:2802:03:2103:48:02.5503:48:30.70+01:16:248:087,4
225FAŁEK Krzysztof 5384MIKOŁÓWM4061M 18500:00:2201:57:1003:48:28.2003:48:50.35+01:16:438:097,4
226WÓJCIK Rafał 5550RUDNIKM2024M 18600:00:3701:47:0303:48:34.6503:49:11.75+01:17:058:097,4
227WILK Katarzyna 5766BeFit24KRAKÓWK3026K 4000:00:4302:02:1903:48:38.2003:49:21.60+01:17:158:097,3
228BIENIAS Paulina 5116OZORKÓWK209K 4100:00:5002:02:4203:48:45.5503:49:35.75+01:17:298:107,3
229KUJAWA Paweł 5072BISKUPIECM3090M 18700:00:3001:57:4203:49:28.2003:49:58.25+01:17:518:117,3
230FEDOROWICZ Adam 5880LONDONM4062M 18800:00:1201:58:2503:50:04.9503:50:17.50+01:18:118:137,3
231DOBRZAŃSKI Karol 5028Posmakuj Run TeamTARGOWISKAM2025M 18900:00:5402:02:4903:49:35.8503:50:30.35+01:18:238:127,3
232KOŁAKOWSKI Bartosz 5425Cazzo ClubRZEKUŃM2026M 19000:00:1801:53:1903:50:46.8503:51:05.30+01:18:588:147,3
233NOWACKI Lukasz 5863ŁÓDŹM3091M 19100:00:5602:08:5803:50:22.2503:51:18.40+01:19:128:137,3
234BOROWIEC Arkadiusz 5183Chełm BiegaCHEŁMM4063M 19200:00:1901:57:5803:50:59.1503:51:19.00+01:19:128:157,3
235WYSOCKA Agnieszka 5446wkurw_team / Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEK407K 4200:01:5002:02:0103:49:29.9003:51:19.95+01:19:138:117,3
236PAWLIKOWSKI Norbert 5712WARSZAWAM3092M 19300:01:0202:02:5603:50:18.7503:51:20.75+01:19:148:137,3
237WYSOCKI Tomasz 5651wkurw_team / Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM4064M 19400:01:5002:02:0303:49:30.9003:51:21.15+01:19:148:117,3
238JEZIERSKA Justyna 5585trenerbiegania.plWARSZAWAK3027K 4300:00:1801:57:4603:51:04.7003:51:23.40+01:19:178:157,3
239CHOLEWIŃSKI Tomek 5501PZU SPORT TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM4065M 19500:00:5401:56:5803:50:30.2003:51:24.95+01:19:188:137,3
240PIEKARCZYK Michał 5935Kwaśne ŻelkiM2027M 19600:01:3602:09:3703:50:45.2003:52:21.75+01:20:158:147,3
241SZTOMBER Daniel 5866AXA Running TeamWARSZAWAM3093M 19700:00:4301:57:4503:51:40.6003:52:24.35+01:20:178:167,3
242STPICZYŃSKI Marcin 5629LUBLINM3094M 19800:00:4602:05:2003:51:42.3503:52:29.00+01:20:228:167,3
243LACH Agnieszka 5003Ekspedycja MrówkaWADOWICEM4066M 19900:00:0602:01:5803:52:23.3003:52:29.85+01:20:238:177,2
244KOLWICZ Damian 5773BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM3095M 20000:01:0901:58:4203:51:28.3503:52:38.00+01:20:318:167,3
245HERMANOWICZ Aneta 5856PZU SPORT TEAMMALBORKK3028K 4400:00:4602:02:5003:51:54.9003:52:41.30+01:20:348:167,2
246POPŁAWSKA Katarzyna 5254Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWK408K 4500:00:3802:02:3603:52:04.1003:52:42.60+01:20:368:177,2
247MARKIEWICZ Tomasz 5765Tigres Del PapaSULEJÓWM2028M 20100:00:1501:50:4903:52:33.7503:52:49.40+01:20:438:187,2
248DYCZKOWSKI Andrzej 5296Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM5011M 20200:01:0502:01:5503:51:45.1003:52:50.15+01:20:438:167,2
249SZNAJDER Joanna 5415GŁUCHOŁAZYK409K 4600:01:1302:04:1403:51:50.9003:53:04.80+01:20:588:167,2
250KOT Mateusz 5593WARSZAWAM2029M 20300:01:3102:15:2303:51:42.2003:53:13.35+01:21:068:167,3
251GRABOWSKI Emil 5066WARSZAWAM4067M 20400:00:4802:00:5103:52:26.0003:53:14.85+01:21:088:187,2
252KOWALEWSKI Mateusz 5389Crossfit Łuków & Crossfit SiedlceZAMBRÓWM2030M 20500:00:2601:54:3403:52:56.5503:53:23.45+01:21:178:197,2
253SZOSTAKOWSKI Zbigniew 5928AGBM5012M 20600:00:3802:06:4803:52:52.8503:53:31.00+01:21:248:197,2
254BLICHARZ Artur 5697KS SportivaOŁPINYM3096M 20700:01:3002:07:5203:52:02.7503:53:32.75+01:21:268:177,2
255CUDNIK Agnieszka 5414ktukol głuchołazyGŁUCHOŁAZYK4010K 4700:01:1302:04:1703:52:25.0003:53:38.35+01:21:318:187,2
256SOSIN Kamil 5902SZWLA StargardAMSTERDAMM4068M 20800:00:0402:02:5103:53:51.2503:53:55.50+01:21:498:217,2
257ŁOPUSIŃSKI Piotr 5275Cazzo ClubKRUKIM2031M 20900:00:1701:58:2403:53:53.7503:54:11.35+01:22:048:217,2
258KUDELSKI Ireneusz 5266Sonac OsetnicaCHOJNÓWM4069M 21000:00:1101:55:0703:54:13.9503:54:25.00+01:22:188:217,2
259NIEDZIELA Paweł 5354Tim Tirim TeamLUBLINM3097M 21100:00:1502:01:5803:54:22.9003:54:38.40+01:22:328:227,2
260MARCINEK Krzysztof 5483PZU SPORT TEAMLUBLINM3098M 21200:00:2202:02:3103:54:30.3003:54:52.95+01:22:468:227,2
261ŁYSIAK Bartosz 5547DĄBRÓWKAM3099M 21300:00:3101:58:1203:54:50.7003:55:22.35+01:23:158:237,2
262SZYMAŃSKA Agata 5525GDAŃSKK3029K 4800:01:2302:04:5503:54:13.1003:55:37.05+01:23:308:217,2
263WARZYŃSKI Beniamin 5554TARNOBRZEGM4070M 21400:00:2201:57:5803:55:22.7003:55:45.55+01:23:398:247,1
264RATAJCZAK Milena 5312POZNAŃK3030K 4900:01:0502:01:5803:54:44.5003:55:49.70+01:23:438:237,2
265STACHOWIAK Tytus 5929POZNAŃM2032M 21500:01:0402:02:0003:54:45.1503:55:49.80+01:23:438:237,2
266KOSEWICZ Agnieszka 5849WARSZAWAK4011K 5000:00:1902:03:5203:55:39.8003:55:59.30+01:23:528:257,1
267SOBIESKI Jan 5233Kwaśne ŻelkiIZABELINM2033M 21600:01:3602:05:1403:54:36.0503:56:12.75+01:24:068:227,2
268DZIERŻAK Elżbieta 5199Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4012K 5100:00:1702:09:0303:56:10.3503:56:27.45+01:24:218:267,1
269KORUS Marek 5542ZIELONKAM4071M 21700:00:1601:54:3403:56:12.1003:56:28.40+01:24:228:267,1
270TABER Jerzy 5453Active Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM5013M 21800:00:0402:04:1103:56:28.0003:56:32.30+01:24:258:267,1
271WÓJCICKI Marcin 5369Łęczna BiegaŁĘCZNAM4072M 21900:00:1302:03:0503:56:21.0003:56:34.90+01:24:288:267,1
272SUDZIŃSKA Inga 5006PRZEMYŚLM4073M 22000:00:0902:02:1603:56:31.6003:56:41.00+01:24:348:267,1
273STEFANOWICZ Piotr 5396Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM30100M 22100:00:5501:58:5603:55:47.8503:56:42.85+01:24:368:257,1
274KUŚNIERZ Krzysztof 5005PRZEMYŚLM30101M 22200:00:0902:02:1803:56:34.6503:56:44.05+01:24:378:267,1
275RACZYŃSKA Magdalena 5631Vege RunnersŁĘCZYCAK2010K 5200:00:0702:01:4803:56:39.6503:56:46.90+01:24:408:277,1
276MILCZAREK Marcin 5313Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM30102M 22300:00:4602:02:1203:56:00.3003:56:47.20+01:24:408:257,1
277CZERNYSZ Grzegorz 5746WARSZAWAM4074M 22400:00:3502:01:3903:56:42.3503:57:17.40+01:25:118:277,1
278KRÓLIKOWSKI Andrzej 5176WKURW_TEAMLUBLINM4075M 22500:01:2102:01:3003:56:02.5003:57:24.00+01:25:178:257,1
279ODYA Marcin 5920Easy RunnerGDAŃSKM4076M 22600:00:3802:02:1803:57:06.7003:57:45.55+01:25:398:287,1
280PRZETAKIEWICZ Maciej 5922M30103M 22700:01:3702:01:5603:56:22.3503:57:59.45+01:25:538:267,1
281KITOWSKA Anna 5242ZABAJKAK4013K 5300:00:0003:58:09.0003:58:09.00+01:26:028:307,1
282TOCZEWSKA Anna 5953K4014K 5400:00:0702:01:5703:58:25.9003:58:33.45+01:26:278:307,0
283KĘPKA Andrzej 5495Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5014M 22800:00:5002:01:2703:57:43.8003:58:34.75+01:26:288:297,1
284SKELTON Sarah 5725Vege RunnersWARSZAWAK3031K 5500:00:4402:02:2603:57:50.9503:58:35.00+01:26:288:297,1
285ADAMCZAK Krzysztof 5021SZWLA StargardSTARGARDM603M 22900:00:0401:56:4103:58:31.6003:58:35.75+01:26:298:317,0
286CYPRYŚ Joanna 5824RZESZÓWK2011K 5600:01:2102:04:2203:57:16.4503:58:38.30+01:26:318:287,1
287ŻUK Wiktoria 5871#runFORsmileLUBLINK2012K 5700:01:2102:04:4503:57:16.9003:58:38.60+01:26:328:287,1
288POPIOŁEK Jacek 5569LOST in SPORT\biegusiem.plGĄSIORYM30104M 23000:00:2202:06:5303:58:17.0503:58:39.90+01:26:338:307,1
289KORDEL Kamil 5186ZGORZAŁAM30105M 23100:01:1402:02:0803:57:38.4003:58:53.25+01:26:468:297,1
290GROCHOWSKA Joanna 5805SkładakiPIŁAK3032K 5800:01:0502:09:0403:57:50.3503:58:55.75+01:26:498:297,1
291KOŁODZIEJSKA Magdalena 5606WARSZAWAK3033K 5900:00:3302:03:3903:58:31.4003:59:04.75+01:26:588:317,0
292BRYŁA Krzysztof 5143Drużyna Szpiku / biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4077M 23200:00:2702:02:0103:58:49.6503:59:17.40+01:27:118:317,0
293SZANIAWSKA Agata 5032runwoman.plWARSZAWAK2013K 6000:01:0102:07:5003:58:18.5003:59:20.00+01:27:138:307,0
294CZELIŃSKI Leszek 5621KORONOWOM5015M 23300:00:2502:02:2103:59:03.3003:59:29.15+01:27:228:327,0
295ŁUKASIK Bartłomiej 5723PNIEWYM30106M 23400:00:4002:01:0903:58:59.3503:59:39.70+01:27:338:327,0
296ZAJĄCZKOWSKA Ewelina 5827WARSZAWAK3034K 6100:00:2501:58:2003:59:17.0003:59:42.05+01:27:358:327,0
297KAWAŁKO Patrycja 5626Team KopećNIDZICAK4015K 6200:01:2202:09:4903:58:23.4503:59:45.85+01:27:398:307,0
297BOROWSKI Robert 5627Team KopećNIDZICAM30107M 23500:01:2202:09:5003:58:23.8503:59:45.85+01:27:398:307,0
299DŁUBAŁA Marek 5512Msport RCS Team LubinSZKLANY GÓRNEM30108M 23600:00:0801:49:5903:59:38.0003:59:46.15+01:27:398:337,0
300SKÓRA Aneta 5198Night Runners GliwiceGLIWICEK3035K 6300:00:0602:04:1903:59:46.4503:59:53.00+01:27:468:337,0
301TYMIŃSKI Szymon 5885WARSZAWAM2034M 23700:01:4902:15:4703:58:04.1503:59:53.85+01:27:478:307,1
302SMOŁA Grzegorz 5222CHRZANÓWM30109M 23800:00:2002:05:0203:59:33.3503:59:54.30+01:27:478:337,0
303KAŁMUK Aneta 5309DĄBROWA GÓRNICZAK3036K 6400:00:1902:06:5003:59:34.9503:59:54.55+01:27:488:337,0
304BEZAK Magdalena 5934K3037K 6500:00:2702:09:1503:59:28.9003:59:56.20+01:27:498:337,0
305JANIK Łukasz 5438BUKOWSKOM30110M 23900:00:0701:56:0003:59:49.8503:59:57.65+01:27:518:337,0
306ULMA Dariusz 5727KRAKÓWM30111M 24000:00:5701:57:3803:59:01.3503:59:59.30+01:27:528:327,0
307GRUBKA Marcin 5616TRUCK SHOW TEAMWARSZAWAM4078M 24100:00:1102:08:0203:59:47.5503:59:59.40+01:27:538:337,0
308ZAGOŃCZYK Andrzej 5188PegazPARCELAM5016M 24200:01:1301:58:2803:59:00.4504:00:14.10+01:28:078:327,0
309MICHALSKI Maciej 5373Cazzo ClubWARSZAWAM2035M 24300:00:1801:55:2804:00:00.5004:00:18.55+01:28:128:347,0
310ZAKRZEWSKA Monika 5349Sportowe ŻuleWARSZAWAK3038K 6600:00:4202:07:3103:59:40.7004:00:23.55+01:28:178:337,0
311GASIK-POWAŁKA Małgorzata 5617KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK3039K 6700:01:0102:10:4403:59:35.9004:00:37.40+01:28:318:337,0
312ROŻNIATA Iwona 5141KS Głowno w BieguGŁOWNOK4016K 6800:00:3402:10:0904:00:33.0504:01:07.75+01:29:018:357,0
313ŚWINIARSKI Michał 5169Kwaśne ŻelkiWARSZAWAM2036M 24400:01:3602:03:5103:59:32.9504:01:09.75+01:29:038:337,0
314RZECZKOWSKI Maciej 5850Warszawski Klub GorskiOTWOCKM5017M 24500:00:1401:58:1104:00:58.4504:01:13.25+01:29:068:367,0
315BANDEL Aneta 5748ŁÓDŹK2014K 6900:00:0502:05:4604:01:11.7504:01:17.55+01:29:118:367,0
316BUKOWSKI Sebastian 5162biegusiem.plRYKIM30112M 24600:00:2301:58:1604:00:55.0004:01:18.75+01:29:128:367,0
317OCHNIO Andrzej 5552ŁUKÓWM4079M 24700:00:2502:01:4004:00:57.4004:01:22.75+01:29:168:367,0
318SUT Iwona 5531KS Głowno w BieguGŁOWNOK4017K 7000:00:3502:04:5004:01:11.3004:01:46.90+01:29:408:367,0
319CEBRAT Ewa 5694SOSNOWIECK4018K 7100:00:0402:01:4404:01:48.7504:01:53.70+01:29:478:386,9
320CZARNOWSKI Patryk 5564Masakra Klub SportowyNOWA IWICZNAM4080M 24800:00:1702:02:0904:02:18.5504:02:36.10+01:30:298:396,9
321BOROWIEC Mariusz 5240PZU Sport TeamLUBLINM4081M 24900:00:2101:57:4804:02:31.7004:02:53.65+01:30:478:396,9
322STELMASZYK Piotr 5536PZU Sport TeamRUSIECM4082M 25000:00:4401:58:3404:02:14.2504:02:58.60+01:30:528:396,9
323DĄBROWSKI Łukasz 5337Sportowe ŻuleWARSZAWAM30113M 25100:00:4202:01:5204:02:24.4004:03:07.05+01:31:008:396,9
324KOPECKI Michał 5037WARSZAWAM2037M 25200:00:4402:07:2404:02:23.3004:03:08.05+01:31:018:396,9
325SMACZNY Ireneusz 5302RUDA ŚLĄSKAM4083M 25300:00:2101:57:5904:02:49.3004:03:10.80+01:31:048:406,9
326SIBIELAK Piotr 5561MUSZYNAM4084M 25400:00:5102:00:4304:02:20.0504:03:11.75+01:31:058:396,9
327PERCHALUK Magdalena 5036WARSZAWAK3040K 7200:00:1702:02:3704:02:57.5504:03:14.95+01:31:088:406,9
328GĘSIARZ Michał 5274KŁOMNICEM30114M 25500:01:1102:08:4604:02:05.3004:03:17.20+01:31:108:386,9
329TYRAŁA Anna 5210CZĘSTOCHOWAK2015K 7300:01:1002:08:4604:02:06.5504:03:17.40+01:31:118:386,9
330BURCHARD Beata 5214PIASECZNOK4019K 7400:00:1202:11:2904:03:09.0504:03:21.45+01:31:158:416,9
331CHODZIŃSKI Piotr 5364RZESZÓWM4085M 25600:00:4902:01:3304:02:35.7004:03:24.90+01:31:188:396,9
332PAŁKA Stanisław 5504BIADOLINY SZLACHECKIEM30115M 25700:01:4802:09:0504:01:37.3504:03:25.55+01:31:198:377,0
333WARZYCHA Krzysztof 5707BYTOMM5018M 25800:01:1902:11:2204:02:12.7504:03:32.20+01:31:258:396,9
334SAWICKI Radek 5431DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM30116M 25900:00:3002:02:4504:03:03.9504:03:34.40+01:31:288:406,9
335BEKASIAK Mikołaj 5306Także tego...SZAMOTUŁYM2038M 26000:01:3402:04:4704:02:02.5004:03:37.10+01:31:308:386,9
336JÓŚ Damian 5346Także tego...SZAMOTUŁYM2039M 26100:01:3402:04:4504:02:02.9504:03:37.40+01:31:318:386,9
337WÓŁKIEWICZ Dorota 5265OX5PRUSZKÓWK4020K 7500:00:5302:06:1104:02:45.6004:03:39.10+01:31:328:406,9
338ŚLEPOWROŃSKI Bogdan 5640Truck show teamWARSZAWAM30117M 26200:00:1102:07:0604:03:27.4504:03:39.40+01:31:338:416,9
338GAJAK Anna 5829LUBLINK3041K 7600:00:5302:07:2304:02:45.5004:03:39.40+01:31:338:406,9
340SOBORSKA Sylwia 5129Saint Gobain SquadOLKUSZK4021K 7700:00:1802:07:2304:03:21.3004:03:40.05+01:31:338:416,9
341SPYCHALSKI Radosław 5821BYDGOSZCZM30118M 26300:00:2802:04:5004:03:12.8004:03:41.35+01:31:348:416,9
342ŻOCHOWSKI Adrian 5774WARSZAWAM2040M 26400:00:0802:02:1504:03:39.5504:03:48.15+01:31:418:426,9
343GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 5890Gosia(Się)BujaWŁADYSŁAWOWOK3042K 7800:00:3602:12:0304:03:16.4504:03:53.25+01:31:468:416,9
344ZĘGOTA Izabela 5845Robimy dzisiej co?!LUBLINK2016K 7900:01:2002:11:4704:02:34.6004:03:55.45+01:31:498:396,9
345KOSIN Marcin 5659BSB Barczewo BiegaBARCZEWOM30119M 26500:01:2202:06:4304:02:40.2504:04:03.00+01:31:568:406,9
346SPUŁTOWSKA Joanna 5311ŁÓDŹK4022K 8000:00:2102:02:2404:03:41.9504:04:03.75+01:31:578:426,9
347SPUŁTOWSKI Paweł 5282ŁÓDŹM4086M 26600:00:2102:02:2004:03:42.1504:04:03.85+01:31:578:426,9
348PIASECKA Dominika 5572Trener24h.com.plWARSZAWAK3043K 8100:00:0802:06:2304:04:08.9504:04:17.65+01:32:118:436,9
349SUWINSKA Marzena 5068MANCHESTERK3044K 8200:00:1402:06:1804:04:03.8504:04:18.65+01:32:128:436,9
350GMAJ Daniel 5949GRAJECM30120M 26700:01:0402:09:5004:03:20.4004:04:24.85+01:32:188:416,9
351LITWORA Sebastian 5618MYŚLENICEM4087M 26800:00:4801:57:4404:04:00.4504:04:49.10+01:32:428:426,9
352KARCZYŃSKA Monika 5873Power TrainingPOZNAŃK3045K 8300:01:2102:07:5804:03:31.1504:04:52.65+01:32:468:416,9
353CZARNOCKI Paweł 5113GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECM30121M 26900:00:1502:01:4304:04:42.1004:04:57.55+01:32:518:446,9
354REGUŁA Katarzyna 5846KOZIENICEK3046K 8400:00:3302:09:1904:04:32.4004:05:06.35+01:32:598:446,9
355ŁYSY Andrzej 5706SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4088M 27000:01:1902:02:4804:03:50.7504:05:10.25+01:33:038:426,9
356ZYCH Herbert 5170LODZM4089M 27100:01:0002:07:5504:04:14.7504:05:14.80+01:33:088:436,9
357NAROLOCH Piotr 5950WARSZAWAK-Open1K 8500:01:1102:07:0004:04:14.5504:05:26.00+01:33:198:436,9
358PRĘGOWSKI Grzegorz 5717EkobiegiWARSZAWAM5019M 27200:00:2802:07:2104:05:18.3004:05:46.90+01:33:408:456,8
359KARCZYŃSKA Eliza 5874MUD GOATSPOZNAŃK3047K 8600:01:2102:08:2904:04:33.5004:05:55.25+01:33:488:446,9
360BRZĘCZEK Izabela 5352WILKOWICEK4023K 8700:01:1402:09:4404:05:00.6504:06:14.80+01:34:088:456,9
361ŚWIDEREK Michał 5906GLIWICEM30122M 27300:00:0602:02:2704:06:26.7004:06:33.55+01:34:278:486,8
362ARCISZ Przemysław 5450SZCZECINM2041M 27400:00:2001:55:3404:06:17.1504:06:37.80+01:34:318:476,8
363ROGOLSKI Artur 5482PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4090M 27500:00:5702:00:3904:06:00.2004:06:57.25+01:34:508:476,8
364GZULA Beata 5376adidas Runners WarsawWARSZAWAK4024K 8800:00:2702:05:4604:06:38.3004:07:05.55+01:34:598:486,8
365ŁACHACZ Irmina 5823ArtvenrutaSZCZECINK3048K 8900:00:1102:02:3304:07:30.3004:07:41.55+01:35:358:506,8
366ROGOYSKA-WIECZOREK Marta 5689WARSZAWAK3049K 9000:00:5802:12:1404:06:50.1004:07:48.90+01:35:428:486,8
367WIECZOREK Jakub 5687WARSZAWAM30123M 27600:00:5902:12:0704:06:50.2004:07:49.20+01:35:428:486,8
368KAPAON Katarzyna 5429Cazzo ClubWARSZAWAK2017K 9100:00:1702:01:3904:07:34.3504:07:52.05+01:35:458:506,8
369KOŁAKOWSKA Olga 5957Lezzo ClubWARSZAWAK2018K 9200:00:1802:03:2004:07:34.1504:07:52.35+01:35:458:506,8
370LIPCZYŃSKI Olaf 5238Lublin BiegaLUBLINM30124M 27700:01:2002:04:0504:06:35.4504:07:56.30+01:35:498:486,8
371BARANIAK Izabela 5908WARSZAWAK3050K 9300:01:0702:12:0704:06:53.1504:08:00.50+01:35:548:496,8
372POKRYWKA Stefan 5919M604M 27800:00:3102:09:4604:07:29.6004:08:01.20+01:35:548:506,8
373STUDZIŃSKI Jakub 5736WARSZAWAM30125M 27900:00:2502:01:1204:07:48.6004:08:14.00+01:36:078:516,8
374KOJDER Iwona 5516KRĘCZKIK2019K 9400:00:2702:07:2304:08:20.4504:08:48.25+01:36:418:526,8
375WÓJCIK Magdalena 5104KARCZEWK3051K 9500:00:1602:01:5904:09:06.4504:09:22.80+01:37:168:536,7
376ZAPIÓR Maciej 5205ZETBYTOMM2042M 28000:01:1002:16:5504:08:15.8004:09:26.15+01:37:198:526,8
377KOWALSKA Joanna 5671BROCKWORTHK3052K 9600:00:1301:53:1804:09:17.5004:09:31.05+01:37:248:546,7
378KOWALSKI Sylwester 5672GLOUCESTERM30126M 28100:00:1301:53:1904:09:17.8004:09:31.30+01:37:248:546,7
379RACZYŃSKA Gosia 5588Coca Cola RunnersMYSŁOWICEK4025K 9700:00:3002:06:2304:09:34.6504:10:05.30+01:37:588:546,7
380POCHWAŁA Justyna 5549ŁOWICZK3053K 9800:00:3702:09:5404:09:28.4504:10:05.85+01:37:598:546,7
381GOŁĄB Anna 5848Trener24h.comWARSZAWAK3054K 9900:00:0002:11:5104:10:07.4504:10:07.45+01:38:018:556,7
382MILCZAREK Magdalena 5316Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK3055K 10000:00:4702:04:1004:09:22.0004:10:09.30+01:38:028:546,7
383ORZESZYNA Łukasz 5510Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM30127M 28200:00:4702:02:0304:09:22.6504:10:10.10+01:38:038:546,7
384SZYMKOWIAK Paweł 5358KOTLARNIAM4091M 28300:00:5802:11:1404:09:14.5504:10:13.35+01:38:068:546,7
385WIĘCIELEWSKA Joanna 5772BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK3056K 10100:01:0902:12:0704:09:15.2004:10:24.55+01:38:188:546,7
386POGORZELSKA Alina 5279DB LeszczynyCZERWIONKA-LESZCZYNYK501K 10200:01:0002:12:3604:09:30.5504:10:30.90+01:38:248:546,7
387JÓZEFOWICZ Dariusz 5822PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAM4092M 28400:00:4302:15:0204:09:51.8504:10:35.70+01:38:298:556,7
388SZCZEPANIAK Marcel 5568ŁÓDŹM2043M 28500:00:5902:16:2504:09:53.0504:10:52.60+01:38:468:556,7
389GÓRECKA Aldona 5111Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIK3057K 10300:01:3502:11:4704:09:19.8004:10:55.55+01:38:498:546,7
390MAZUREK Katarzyna 5319Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINK4026K 10400:01:1402:10:5104:09:41.2004:10:55.65+01:38:498:556,7
391KMITA Gabriela 5798Nowa Huta TeamKRAKÓWK2020K 10500:00:5102:14:0204:10:09.3504:11:00.70+01:38:548:566,7
392KALICKI Irek 5836GCWWARSZAWAM4093M 28600:00:4402:08:3004:10:18.3504:11:02.70+01:38:568:566,7
393MAMCZYS Rafał 5609Coco JamboGORZÓW WIELKOPOLSKIM30128M 28700:00:1902:07:3404:11:24.2504:11:43.35+01:39:368:586,7
394GRUSZKA Paweł 5553SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM30129M 28800:00:4802:03:0504:11:00.7004:11:48.85+01:39:428:576,7
395URBANEK Małgorzata 5026WAPIENICKITEAMBIELSKO - BIAŁAK4027K 10600:01:1102:12:1404:10:41.8004:11:52.95+01:39:468:576,7
396BOGDAŁ Ewelina 5243NWY SĄCZK2021K 10700:01:0202:14:3104:11:02.5504:12:04.95+01:39:588:576,7
397BANASZEK Urszula 5498Night Runners WrocławWROCŁAWK3058K 10800:01:2502:12:2404:10:40.1504:12:05.25+01:39:588:576,7
398MATYSIAK Agnieszka 5879Kopalnia Mocy TarnobrzeTARNOBRZEGK3059K 10900:01:2202:14:0204:10:45.8004:12:08.40+01:40:028:576,7
399PLACHA Piotr 5891Kopalnia MocyTARNOBRZEGM4094M 28900:01:2202:14:0404:10:48.6004:12:11.30+01:40:048:576,7
400MOŚCICKI Łukasz 5636ŁUKÓWM30130M 29000:00:2502:07:3404:11:53.8504:12:19.45+01:40:138:596,7
401GUTKOWSKI Wojciech 5851Biegam SobieSZYDŁOWIECM4095M 29100:00:3702:08:3604:11:54.7004:12:32.35+01:40:258:596,7
402BOROWIEC Renata 5159Mamy-Biegamy KielceDYMINYK4028K 11000:00:2302:15:0404:12:40.2504:13:03.45+01:40:579:016,6
403DROSZCZ Krzysztof 5701BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM30131M 29200:01:0702:11:4804:12:04.4504:13:11.50+01:41:059:006,7
404WIEDYSKA Jakub 5330KRAKÓWM30132M 29300:01:4602:15:2904:11:27.4504:13:14.05+01:41:078:586,7
405BEZKOROWAJNY Mateusz 5262SIEPRAWM2044M 29400:00:5001:57:5004:12:40.5504:13:31.30+01:41:249:016,6
406KACZMARSKI Wojciech 5499.WARSAWM5020M 29500:00:5202:03:0504:12:43.8504:13:35.95+01:41:299:016,6
407DUBIŃSKI Przemysław 5535Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWAM4096M 29600:00:3702:10:5904:13:27.3504:14:04.65+01:41:589:036,6
408BAZIUK Aneta Zuzanna 5810SKŁADAKIPIŁAK4029K 11100:01:1002:11:5304:12:57.7504:14:08.30+01:42:019:026,6
409PODWYSOCKA Dominika 5370Pruszcz BiegaPRUSZCZ GDAŃSKIK3060K 11200:01:0602:10:0504:13:08.4004:14:14.55+01:42:089:026,6
410ZAWADZKA Anna 5843WROCŁAWK3061K 11300:01:3402:12:4904:12:48.7004:14:23.15+01:42:169:016,6
411ŁUNIEWSKA Katarzyna 5288Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWK2022K 11400:00:5502:13:0604:13:41.5504:14:36.70+01:42:309:036,6
412MARCINKOWSKA Jadwiga 5470ROZGARTYK4030K 11500:01:1402:12:0204:13:25.2504:14:40.20+01:42:339:036,6
413BARSZCZ Marek 5062BaranowRUNWOLA BARANOWSKAM30133M 29700:01:0602:05:4804:14:11.0504:15:17.50+01:43:119:046,6
414BLIŻNIEWSKA Katarzyna 5538KS Głowno w bieguGŁOWNOK4031K 11600:00:3602:10:4804:15:23.2004:15:59.70+01:43:539:076,6
415MIEDZINSKI Piotr 5768MSD Running ClubLOMIANKIM4097M 29800:00:1302:04:5004:15:46.7004:16:00.20+01:43:539:086,6
416MICHNIK Dariusz 5545OPOLEM5021M 29900:00:1202:04:1104:15:48.6004:16:00.65+01:43:549:086,6
417BIEDRZYCKA Marta 5852Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3062K 11700:00:3502:13:5004:15:56.6504:16:31.85+01:44:259:086,6
418OBLIŃSKI Sławomir 5333WARSZAWAM4098M 30000:01:3302:04:5004:15:13.4004:16:46.65+01:44:409:066,6
419SIECZKA Renata 5578WARSZAWAK3063K 11800:00:2002:14:4304:16:32.4504:16:52.85+01:44:469:096,5
420KRUK Malgorzata 5317KIELCEK4032K 11900:00:1902:14:4504:16:33.0504:16:52.95+01:44:469:096,5
421LECHOWSKA Katarzyna 5157Mamy Biegamy KielceKIELCEK4033K 12000:00:2202:13:2504:16:38.2504:17:01.10+01:44:549:096,5
422JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka 5914PseudobiegaczkiZŁOTÓWK4034K 12100:01:0802:11:4204:15:54.9004:17:03.55+01:44:579:086,6
423RADECKA Alicja 5708TORUŃK3064K 12200:00:3502:14:4704:16:31.5004:17:06.70+01:45:009:096,5
424SOBICZEWSKA Iza 5436ekobiegiWARSZAWAK4035K 12300:00:3902:13:5104:16:39.4004:17:19.25+01:45:129:106,5
425WENECKA-FLIS Anna 5477KRAKÓWK3065K 12400:01:3702:13:5704:15:49.3004:17:26.45+01:45:209:086,6
426WISZNIOWSKA Agata 5361WROCŁAWK3066K 12500:01:2502:12:2404:16:08.5004:17:33.50+01:45:279:086,6
427WIATR Wojciech 5834Endurance TeamBĘDZINM30134M 30100:00:5402:09:5704:16:39.8504:17:34.05+01:45:279:106,5
428SOŁKIEWICZ Marta 5918KIELCEK4036K 12600:00:3702:13:0004:17:00.7504:17:37.85+01:45:319:106,5
429TARTANUS Andrzej 5868Vege RunnersMAKÓW MAZOWIECKIM4099M 30200:01:3202:09:1704:16:06.8004:17:38.95+01:45:329:086,6
430WOJCIESZAK Klaudia 5739BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOK3067K 12700:01:3202:09:1604:16:07.1004:17:39.25+01:45:329:086,6
431WOJTYCZKA Katarzyna 5002SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3068K 12800:00:4902:16:4404:16:57.9004:17:47.55+01:45:419:106,5
432GNIADEK Gosia 5907Dabex-BoltKRAKÓWK4037K 12900:00:5702:12:2004:17:25.1004:18:22.30+01:46:159:116,5
433KOLCZYŃSKA Paulina 5661Emotivo.com.plŁÓDŹK3069K 13000:01:2002:15:1804:17:03.3504:18:23.75+01:46:179:106,5
434KOLCZYŃSKI Jarosław 5660Emotivo.com.plŁÓDŹM30135M 30300:01:2002:15:2004:17:03.7004:18:24.05+01:46:179:106,5
435GŁUSZKO Justyna 5931SOLINA TEAMPOLAŃCZYKK3070K 13100:00:1102:13:4204:18:14.9504:18:26.60+01:46:209:136,5
436PAWIAK-KUCHAREWICZ Gabriela 5246SIECHNICEK3071K 13200:01:0502:20:0604:17:26.9004:18:32.30+01:46:259:116,5
437DĄBROWSKA Edyta 5270PIASECZNOK3072K 13300:01:1902:11:5404:17:42.0504:19:01.90+01:46:559:126,5
438PABISEK Anna 5321KRAKÓWK3073K 13400:00:4302:12:4804:18:21.3504:19:04.80+01:46:589:136,5
439BALCERZAK Marcin 5191Wakacje Team MiniGOŁUCHÓWM30136M 30400:01:1802:24:3004:18:00.7504:19:19.00+01:47:129:126,5
440KURKOWIAK Krzysztof 5305wkurw_teamWROCŁAWM30137M 30500:00:2502:04:3504:19:06.6504:19:31.80+01:47:259:156,5
441ZUBRZYCKI Łukasz 5303WARSZAWAM30138M 30600:01:1102:11:1404:18:20.4004:19:32.35+01:47:259:136,5
442LIPIŃSKI Maciej 5363CrossFit SiedlceSIEDLCEM2045M 30700:00:2802:17:3504:19:07.2504:19:36.15+01:47:299:156,5
443KOSTYRA Krzysztof 5391biegusiem.plWARSZAWAM5022M 30800:00:2202:04:4604:19:17.7504:19:40.65+01:47:349:156,5
444WIECZOREK Beata 5682Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3074K 13500:00:3302:14:0804:19:10.6504:19:44.40+01:47:389:156,5
445LORENZ Anna 5096#ACTeam Adam Czerwiński TeamSUŁKÓWK3075K 13600:00:3002:18:3604:19:14.2504:19:44.90+01:47:389:156,5
446KACZMAREK Katarzyna 5090Niepołomice BiegająSUŁKÓWK4038K 13700:00:3102:18:3604:19:13.4504:19:45.20+01:47:389:156,5
447ŚWIĄTEK Łukasz 5190WROCŁAWM30139M 30900:01:5102:08:0304:17:54.5004:19:45.55+01:47:399:126,5
448ZARĘBA Agnieszka 5816MYSŁOWICEK4039K 13800:01:3902:17:3304:18:36.2004:20:15.30+01:48:089:146,5
449KONIK Marek 5719DB LeszczynySZCZEJKOWICEM5023M 31000:01:0002:18:1104:19:21.0504:20:21.70+01:48:159:156,5
450KRYSTEK Ewa 5118SZCZERCÓWK4040K 13900:01:2602:16:1504:18:59.2004:20:25.70+01:48:199:146,5
451SZAL Katarzyna 5031WARSZAWAK3076K 14000:01:2802:06:3404:19:05.0004:20:33.85+01:48:279:156,5
452MANIAK Łukasz 5917WARSZAWAM40100M 31100:01:2802:06:3704:19:06.2004:20:35.10+01:48:289:156,5
453KOWALEWSKA Kinga 5029WARSZAWAK3077K 14100:00:2302:20:3004:20:16.0504:20:39.95+01:48:339:176,5
454PUCHALSKA Olga 5752PZU Sport TeamSMOLECK4041K 14200:00:5302:22:1704:19:57.3004:20:50.95+01:48:449:176,5
455MIKULSKA Aneta 5895#go PatiOKUNIEWK3078K 14300:00:5102:19:3404:20:02.0504:20:53.15+01:48:469:176,5
456REPLIŃSKA Edyta 5206DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKK4042K 14400:00:2402:10:1104:20:47.6504:21:12.00+01:49:059:186,4
457POKROP Agnieszka 5548SKIERNIEWICEK3079K 14500:00:3702:16:2704:20:48.3504:21:26.10+01:49:199:186,4
458ŚLIWIŃSKA Alicja 5742Night Runners GliwiceGLIWICEK3080K 14600:01:1602:09:5404:20:38.1004:21:54.60+01:49:489:186,4
459MAZUR Grzegorz 5903Hong Kong Trail RunnersHONG KONGM30140M 31200:00:0702:08:2304:22:05.9004:22:13.30+01:50:069:216,4
460BOTKIEWICZ Agnieszka 5619wkurw_team / drużyna BartkaPIASECZNA GÓRKAK4043K 14700:00:3602:14:4504:21:36.6004:22:13.45+01:50:079:206,4
461CIURA Jarosław 5432AGDHOME.pl biegamy !WARSZAWAM30141M 31300:00:2702:11:2904:21:46.7504:22:14.25+01:50:079:206,4
462ZIELIŃSKA Mirona 5379Night Runners WrocławWROCŁAWK4044K 14800:01:2502:12:2304:20:51.2504:22:16.35+01:50:099:186,4
463KĘCKA Adrianna 5225Wqrw TeamSĘDZISZÓWK2023K 14900:00:3602:10:1604:22:08.6004:22:44.65+01:50:389:216,4
464HAJDUK Tomek 5163Yulo Run TeamSIEDLCEM40101M 31400:00:1502:01:5604:22:35.4004:22:51.15+01:50:449:226,4
465MĄCZKA Krystyna 5932K601K 15000:00:0802:18:1204:23:40.1004:23:48.15+01:51:419:256,4
466JĘDRUSZCZAK Renata 5714PIASECZNOK4045K 15100:00:2702:15:4104:23:23.1004:23:50.40+01:51:449:246,4
467WIERZBA Jacek 5745KB.SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDM40102M 31500:00:5402:08:3904:23:12.4504:24:06.65+01:52:009:246,4
468GAŁKA Jacek 5160Vege Runners / wkurw_teamŻMIGRÓDM30142M 31600:00:5102:09:0004:23:14.9504:24:06.90+01:52:009:246,4
469ZAWADZKI Mirosław 5514TERNOL TEAMKIELCEM30143M 31700:00:3202:05:5604:23:34.8004:24:07.70+01:52:019:246,4
470PAWLIKOWSKA Agnieszka 5711WARSZAWAK3081K 15200:01:0202:21:5904:23:06.3504:24:08.40+01:52:029:236,4
471SMOŁA Ilona 5297CHRZANÓWM30144M 31800:00:1902:11:0604:23:49.2504:24:08.60+01:52:029:256,4
472SKIBICKA Dorota 5451PZU Sport TeamWARSZAWAK4046K 15300:00:5302:13:1304:23:20.8004:24:14.55+01:52:089:246,4
473RZEPECKA Ewa 5713BYSTRAK502K 15400:00:1102:20:0304:24:05.9004:24:17.00+01:52:109:256,4
474KOFIN Maciej 5164TKKF Uklejna MyśleniceOCHOJNOM40103M 31900:01:1602:18:1004:23:01.3504:24:17.65+01:52:119:236,4
475KALINOWSKA Ewa 5847MIŃSK MAZOWIECKIK3082K 15500:00:4302:16:5104:24:02.4504:24:45.90+01:52:399:256,4
476GOMUŁKIEWICZ Monika 5818WARSZAWAK2024K 15600:00:3902:11:4404:24:12.9004:24:52.85+01:52:469:266,4
477ŚWIĄTEK Łukasz 5819LUBLINM30145M 32000:00:4302:11:4004:24:09.4004:24:53.25+01:52:469:266,4
478FIRAZA Łukasz 5383Napieracze.plŁÓDŹM30146M 32100:00:4902:13:2004:24:07.0504:24:56.30+01:52:499:256,4
479SOSIŃSKI Tomasz 5622Napieracze.plŁÓDŹM30147M 32200:00:4702:12:5204:24:13.5504:25:01.50+01:52:559:266,4
480MAJONEK Artur 5832WARSZAWAM30148M 32300:00:4102:20:5904:24:19.8504:25:01.60+01:52:559:266,4
481PRUSS Kasia 5479Wkurw_TeamSZCZECINK4047K 15700:01:2402:16:1304:23:40.4504:25:04.65+01:52:589:256,4
482DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 5641SANOKK3083K 15800:00:0402:15:5504:25:13.4504:25:18.40+01:53:129:286,3
483NAWROCKA Natalia 5244KATOWICEK4048K 15900:00:3802:19:1504:24:49.2504:25:27.30+01:53:209:276,3
484ŚWIĄTEK Arkadiusz 5016WARSZAWAM2046M 32400:00:0902:09:3004:25:20.4004:25:29.75+01:53:239:286,3
485MORAWSKA Anna 5374WARSZAWAK602K 16000:00:3102:21:5904:25:26.5504:25:57.55+01:53:519:286,3
486ŁUKASIK Weronika 5740PNIEWYK2025K 16100:00:3902:19:3204:25:34.0004:26:13.65+01:54:079:296,3
487WRONKOWSKA Katarzyna 5093SULEJÓWEKK4049K 16200:01:1302:19:4104:25:26.0004:26:39.15+01:54:329:286,3
488MARMUROWICZ Krystian 5807Nessi TeamKATOWICEM40104M 32500:00:1102:18:2104:26:30.3504:26:41.45+01:54:359:316,3
489BINEK Katarzyna 5067Night RunnersPOZNAŃK2026K 16300:01:2002:21:1304:25:55.9504:27:16.50+01:55:109:296,3
490WARDA Justyna 5400Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAK2027K 16400:00:5502:17:5704:26:25.6504:27:21.05+01:55:149:306,3
491BAŁDA Ewelina 5308ASICS FrontRunner PolskaMIŃSK MAZOWIECKIK3084K 16500:00:4002:11:0004:27:21.1504:28:02.10+01:55:559:326,3
492WIDERA Karolina 5541BRAKŚRODA WLKP.K4050K 16600:00:5602:17:4204:27:20.9004:28:17.45+01:56:119:326,3
493ŁUCZAK Olga 5540ŚRODA WIELKOPOLSKAK4051K 16700:00:5502:16:4004:27:21.9504:28:17.90+01:56:119:326,3
494HADRYSIAK Adam 5386Napieracze.plŁÓDŹM30149M 32600:00:4902:13:2204:27:38.0504:28:27.55+01:56:219:336,3
495SYROCKI Arkadiusz 5624TYCHYM40105M 32700:00:1902:17:3704:28:16.3004:28:35.65+01:56:299:346,3
496KURAS-SMOLNIK Magdalena 5121CHOJNE UL. WIŚNIOWA 3K3085K 16800:00:5802:18:3604:27:43.4004:28:41.60+01:56:359:336,3
497MATOGA Lucyna 5273SIEPRAWK503K 16900:00:5302:21:4304:28:01.3504:28:54.55+01:56:489:346,3
498WÓJCIK Kamila 5878Lacho TeamKRAKÓWK4052K 17000:01:2602:23:4004:27:30.4004:28:57.35+01:56:509:336,3
499CHMIELEWSKA Emilia 5763DĘBE WIELKIEK3086K 17100:01:5102:18:3104:27:20.4004:29:11.70+01:57:059:326,3
500PISZCZOŁA Maria 5775Dirty SparrowsPOZNAŃK2028K 17200:01:1602:20:5704:27:56.0504:29:12.80+01:57:069:346,3
501ZALECH Zbigniew 5676Morsy PłockPŁOCKM40106M 32800:01:5102:24:4604:27:32.8004:29:24.60+01:57:189:336,3
502QUIRINI Aleksandra 5842NOWY TARGK3087K 17300:00:4702:19:5904:29:17.7504:30:05.50+01:57:599:376,2
503SOSNOWSKA Justyna 5365Power TrainingIZABELINK3088K 17400:01:1402:19:4104:29:08.1504:30:22.20+01:58:159:366,2
504RZENNO Dagmara 5592Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK4053K 17500:00:4602:20:4904:29:38.6004:30:24.65+01:58:189:376,2
505LUBAŃSKA Alicja 5489BUKOWICEK504K 17600:00:1502:11:4904:30:45.6004:31:00.85+01:58:549:406,2
506SEREDA Joanna 5777ARŁOMIANKIK2029K 17700:00:2502:12:3504:30:41.4004:31:07.25+01:59:009:406,2
507ADAMCZYK Przemysław 5508adidas Runners WarsawWARSZAWAM40107M 32900:00:2602:12:3904:30:41.2004:31:07.55+01:59:019:406,2
508KOSIACKI Karol 5138PZU Sport TeamWARSZAWAM30150M 33000:00:5602:15:5504:30:12.5004:31:08.80+01:59:029:396,2
509LATOS Joanna 5692ZIELONA GÓRAK4054K 17800:01:2802:17:5304:29:45.2504:31:14.15+01:59:079:386,2
510ADAMKIEWICZ Natalia 5086K.S Głowno w bieguŁÓDŹK2030K 17900:01:1502:16:4504:31:31.2004:32:46.60+02:00:409:416,2
511ADAMKIEWICZ Michał 5071K.S Głowno w bieguŁÓDŹM30151M 33100:01:1502:16:2804:31:31.5004:32:46.90+02:00:409:416,2
512TRELA Mirosław 5668DB LeszczynyLESZCZYNYM5024M 33200:01:0002:21:1404:31:56.9004:32:57.05+02:00:509:426,2
513TRELA Aniela 5669DB LeszczynyLESZCZYNYK4055K 18000:01:0002:21:2804:31:56.4504:32:57.30+02:00:509:426,2
514ŻUKOWSKI Grzegorz 5461ENDURANCE TEAMKATOWICEM40108M 33300:00:5302:13:4704:32:16.8004:33:09.80+02:01:039:436,2
515SKOŁUBON Marzenia 5945WAŁBRZYCHK3089K 18100:00:4102:09:1404:32:29.7004:33:11.65+02:01:059:436,2
516GIURG Grzegorz 5407WAŁBRZYCHM40109M 33400:00:4202:09:1304:32:29.9504:33:12.10+02:01:059:436,2
517ZARĘBA Julia 5785Nie za daleko / VelocityLUSÓWKOK2031K 18200:00:5402:19:1604:32:21.0504:33:15.55+02:01:099:436,2
518CHRZUSZCZ Anna 5862GORZÓW WLKPK3090K 18300:01:1502:21:2504:32:00.6504:33:16.00+02:01:099:426,2
519STACHOWICZ Marcin 57815F TeamPRZYGODZICEM30152M 33500:00:5602:20:4404:32:19.4004:33:16.25+02:01:099:436,2
520PAWLIK Katarzyna 57795F TeamPRZYGODZICEK3091K 18400:00:5602:20:4304:32:20.6504:33:16.65+02:01:109:436,2
521JAWORSKA Katarzyna 5893WARSZAWAK3092K 18500:01:3702:23:5004:31:41.3004:33:19.00+02:01:129:426,2
522ZEMŁA Piotr 5298GLIWICEM40110M 33600:01:0002:16:3304:32:24.0504:33:25.00+02:01:189:436,2
523BRZĘCZEK Roland 5356WILKOWICEM40111M 33700:01:1402:09:4504:32:14.3004:33:28.55+02:01:229:436,2
524LIMANOWSKA Olga 5136trener24h.com.plWARSZAWAK2032K 18600:00:0902:12:0704:33:22.3504:33:31.65+02:01:259:456,1
525PLEŚNIAR Lucyna 5019RK AthleticsWARSZAWAK4056K 18700:00:4102:20:5604:32:55.3004:33:36.30+02:01:299:446,2
526FRANKOWSKA Anna 5294Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK505K 18800:00:4602:20:4604:33:15.9004:34:02.30+02:01:559:456,1
527KUKAWSKA Joanna 5014RK AthleticsWARSZAWAK506K 18900:01:1402:12:5504:32:59.1504:34:14.05+02:02:079:456,2
528NIEDŹWIECKA Kasia 5119EkobiegiWARSZAWAK4057K 19000:00:3902:15:3204:33:37.2004:34:16.50+02:02:109:466,1
529PARYS Marzena 5081Biegające ŻabcieKONSTANCIN JEZIORNAK3093K 19100:01:1302:17:4304:33:03.8004:34:17.40+02:02:119:456,2
530ŚLUSARSKI Włodzimierz 5936M5025M 33800:00:1402:16:4804:34:06.8004:34:21.05+02:02:149:476,1
531JAKUBOWSKI Piotr 5502Chełm BiegaCHEŁMM40112M 33900:00:2902:09:1204:33:56.6004:34:26.25+02:02:199:476,1
532KOBYŁECKI Emil 5122SZCZERCÓWM2047M 34000:01:2602:18:1204:33:07.0004:34:33.60+02:02:279:456,2
533CIEŚLAK Grzegorz 5797green teamKOZIENICEM40113M 34100:01:2402:18:3004:33:11.8004:34:36.15+02:02:299:456,1
534RYSZCZYK Adam 5040WROCLAWM30153M 34200:00:3902:11:3504:34:25.9504:35:05.75+02:02:599:486,1
535GRUSZECKI Tomasz 5130RYBARZOWICEM30154M 34300:00:5102:14:2904:34:27.2004:35:19.15+02:03:129:486,1
536JAŚKIEWICZ Szymon 5247Słynni KenijczycyGNIEZNOM2048M 34400:01:2902:23:2904:33:50.9504:35:20.65+02:03:149:466,1
537DOMINIAK Emilia 5092Słynni KenijczycyGNIEZNOK4058K 19200:01:2902:23:3004:33:51.1004:35:20.85+02:03:149:466,1
538SERĘGA Anna 5860Wkurw_teamBOLĘCINK3094K 19300:01:2802:25:0704:33:54.2504:35:22.85+02:03:169:466,1
539NIEĆ Melania 5576WARSZAWAK3095K 19400:01:1802:24:1704:34:06.4004:35:24.55+02:03:189:476,1
540PRĘDKA Magdalena 5048Ola TeamWARSZAWAK4059K 19500:01:1802:24:1704:34:06.7004:35:24.75+02:03:189:476,1
541MARCOL Dominika 5946OTK RzeźnikCISNAK2033K 19600:00:1302:10:1904:35:23.3504:35:37.25+02:03:309:506,1
542MARCOL Grzegorz 5947M5026M 34500:00:1302:10:2104:35:24.0004:35:37.60+02:03:319:506,1
543BARAŃSKI Damian 5057Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.M2049M 34600:00:2602:10:3004:35:15.7004:35:41.75+02:03:359:496,1
544OKORSKA-BOMBIŃSKA Basia 5715PKO BP SASKARYSZEWK3096K 19700:01:0402:29:1904:34:45.2504:35:49.40+02:03:439:486,1
545WAJMAN-GRASZA Katarzyna 5182Step Dance RunGLIWICEK3097K 19800:01:2702:23:2304:34:41.8004:36:09.05+02:04:029:486,1
546MARCINIAK Anna 5181LEGNICAK4060K 19900:01:2902:18:1904:35:00.4504:36:29.80+02:04:239:496,1
547STYSIŃSKA Martyna 5784CZĘSTOCHOWAK3098K 20000:00:4302:20:5904:35:57.7004:36:40.85+02:04:349:516,1
548BEDNARCZUK Joanna 5899POLSKA ELBLĄGK4061K 20100:00:3502:21:5704:36:08.7504:36:44.20+02:04:379:516,1
549RECZEK Sebastian 5898KS Zielono- CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM30155M 34700:00:3602:21:5904:36:09.1504:36:45.45+02:04:399:516,1
550MAZUR Mateusz 5300mysticlimbKRAKOWM30156M 34800:00:1202:01:0504:36:35.2504:36:47.70+02:04:419:526,1
551TOKARSKA Bożena 5339KRAKÓWK4062K 20200:01:0902:24:2404:35:53.7004:37:03.15+02:04:569:516,1
552TOKARSKI Rafał 5345KRAKÓWM40114M 34900:01:1002:24:2404:35:53.1504:37:03.70+02:04:579:516,1
553SERĘGA Tomasz 5859Wkurw_TeamBOLĘCINM40115M 35000:01:2902:23:4404:35:55.1004:37:24.25+02:05:179:516,1
554KOLIBABSKA Malwina 5229Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK3099K 20300:00:5502:17:5904:36:46.5004:37:42.05+02:05:359:536,1
555NOSEK Damian 5120SZCZEBRZESZYNM2050M 35100:00:5802:17:0604:36:45.2504:37:43.45+02:05:379:536,1
556RYBIENIK Lech 5208WARSZAWAM30157M 35200:00:5702:18:5304:36:48.9504:37:46.70+02:05:409:536,1
557KIJEWSKA- RAJ Karolina 5125SIERADZK30100K 20400:00:5702:18:5404:36:49.4004:37:46.85+02:05:409:536,1
558MOLAK Robert 5117KONSTANCIN-JEZIORNAM30158M 35300:01:1802:18:1904:36:35.0504:37:53.85+02:05:479:526,1
559BROCKA Katarzyna 5655GKT MUSTANGIKRAKÓWK30101K 20500:01:2602:25:1104:36:38.3004:38:05.15+02:05:589:526,1
560ŻYGADŁO Anna 5492Power TrainingWARSZAWAK30102K 20600:01:1402:24:3004:36:56.3504:38:10.70+02:06:049:536,1
561STRUSZKIEWICZ Aleksandra 5887Power TrainingWARSAWK2034K 20700:01:1302:24:0804:36:57.4004:38:11.35+02:06:049:536,1
562MICHALCZAK Paweł 5422WKS Wawel KrakówKRAKÓWM40116M 35400:01:4102:18:1404:36:45.2004:38:26.25+02:06:199:536,1
563JANICKA Katarzyna 50354everfaster.plWARSZAWAK30103K 20800:01:0102:15:2404:37:51.8004:38:53.15+02:06:469:556,0
564WOŹNIAK Daniel 5158Crossfit SiedlceZBUCZYNM30159M 35500:00:2902:14:5404:38:30.6004:38:59.70+02:06:539:566,0
565DĄBROWSKI Karol 5796Crossfit SiedlceSIEDLCEM40117M 35600:00:2902:17:3204:38:30.5504:38:59.75+02:06:539:566,0
566ZYCH Anna 5340LUBLINK4063K 20900:01:1402:21:3304:37:55.9504:39:10.40+02:07:049:556,0
567KORDALEWSKI Łukasz 5753nc+ALEKSANDRÓWKAM30160M 35700:01:2902:27:4604:37:43.6004:39:13.30+02:07:069:556,0
568WRONA Tomek 5351KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAM30161M 35800:01:2602:23:2404:37:50.9504:39:17.15+02:07:109:556,0
569DANILUK Andrzej 5590Zacisze Night RunnersWARSZAWAM40118M 35900:00:4902:22:2304:38:53.8004:39:43.00+02:07:369:576,0
570PAKULSKA Ewelina 5227KONIUCHYWARSZAWAK30104K 21000:00:5302:18:0104:38:51.1004:39:44.40+02:07:389:576,0
571SZCZELINA Paweł 5462Press Glass Biegamy i wspieramyOŚWIĘCIMM40119M 36000:00:1902:18:3604:39:51.5004:40:11.15+02:08:049:596,0
572MROCHEM Mariusz 5507RUDA ŚLĄSKAM30162M 36100:01:1202:24:1804:39:03.9504:40:16.65+02:08:109:586,0
573CZERNIAK Artur 5581Masakra klub sportowyWARSZAWAM5027M 36200:00:1202:12:5804:40:31.4004:40:44.25+02:08:3710:016,0
574OLEJNIK Urszula 5937K30105K 21100:01:3502:29:2104:39:41.0004:41:16.05+02:09:099:596,0
575DZIERŻAK Arkadiusz 5202GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40120M 36300:00:1702:16:5504:41:02.1504:41:19.30+02:09:1210:026,0
576BARCZYK Agnieszka 5476WOLBROMK4064K 21200:01:1902:25:5404:41:02.1504:42:21.15+02:10:1410:026,0
577KAMUT Hubert 5481Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM40121M 36400:00:1402:09:2104:42:11.7004:42:26.00+02:10:1910:046,0
578JĘDZURA Agnieszka 5760GLIWICEK30106K 21300:00:0702:21:5804:42:41.5004:42:48.70+02:10:4210:055,9
579BARAN Jakub 5910WARSZAWAM30163M 36500:00:0602:21:4604:42:53.0504:42:59.60+02:10:5310:065,9
580GRECH-BARAN Marta 5909Rogate TorpedyWARSZAWAK30107K 21400:00:0702:21:4304:42:52.6004:42:59.70+02:10:5310:065,9
581CZECH Bogdan 5675Łęczna BiegaŁĘCZNAM40122M 36600:00:1802:17:3604:42:55.0504:43:13.25+02:11:0610:065,9
582MYSZKIEWICZ-KURKIEWICZ Agnieszka 5601PZU Sport TeamWARSZAWAK30108K 21500:00:5402:30:2604:42:57.7504:43:52.15+02:11:4510:065,9
583ROMANOWICZ Katarzyna 5201BRWINÓWK30109K 21600:00:1202:34:0004:43:41.5004:43:54.20+02:11:4710:075,9
584BANASIAK Karolina 5995wkurw_teamKIELCEK30110K 21700:01:0602:17:5904:42:51.0504:43:57.95+02:11:5110:065,9
585DUKAŁA Arkadiusz 5468PZU Sport TeamZALESIE GÓRNEM40123M 36700:00:5102:23:5404:43:08.9504:44:00.10+02:11:5310:065,9
586BARYZA Robert 5394JÓZEFOWOM40124M 36800:00:3802:25:0604:43:24.0004:44:02.75+02:11:5610:075,9
587DZIOPA Paweł 5336wkurw_teamKIELCEM40125M 36900:01:1302:19:0004:42:52.0504:44:05.60+02:11:5910:065,9
588KOZIŃSKI Dariusz 5633PZU SPORT TEAMWARSZAWAM5028M 37000:00:5402:12:5304:43:42.7004:44:37.10+02:12:3010:075,9
589OBARSKI Norbert 5268KIELCEM5029M 37100:00:3302:18:3204:44:13.9004:44:47.55+02:12:4110:095,9
590WIĘSEK Ewelina 5865PKO BANK POLSKIWARSZAWAK4065K 21800:00:3802:20:5104:44:13.2004:44:51.45+02:12:4510:095,9
591TERZONI Karina 5888RozbieganiWARSZAWAK30111K 21900:01:3002:25:4204:44:01.4004:45:31.60+02:13:2510:085,9
592JURAŚ-KMIEĆ Marzena 5884BIEGAM SOBIELUBLINK4066K 22000:01:0402:26:0004:44:36.1504:45:40.25+02:13:3310:095,9
593SENDERECKA Dorota 5793Terapia uzależnieńRZESZÓWK4067K 22100:01:0802:30:0804:44:41.1004:45:49.85+02:13:4310:105,9
594KOPYŚĆ Jarosław 5091Pszczółkowski teamOLSZTYNM40126M 37200:01:1002:30:0804:45:59.5004:47:09.65+02:15:0310:125,9
595LEYKO-PYZIK Paulina 5341Zabiegani MielecMIELECK30112K 22200:00:1302:24:0304:46:58.3004:47:11.30+02:15:0410:145,9
596MAŁYSA Łukasz 5445ORZESZEM30164M 37300:01:0802:25:3804:46:08.3504:47:16.50+02:15:1010:135,9
597SIEŃCZYK Małgorzata 5648BratAlbert TeamWROCŁAWK30113K 22300:00:3502:20:0604:46:42.1004:47:17.30+02:15:1010:145,9
598PIELAK Agnieszka 5474PZU SPORT TEAMWARSZAWAK30114K 22400:00:4602:22:4804:46:32.3004:47:19.20+02:15:1210:145,9
599SIWEK Aleksandra 5589COCA-COLA RUNNERSMYSŁOWICEK4068K 22500:00:3202:23:4204:46:59.6004:47:32.05+02:15:2510:155,9
600KAPUSTA Anna 5124TSA SandomierzSANDOMIERZK2035K 22600:01:1802:23:4704:46:26.9004:47:45.50+02:15:3910:135,9
601KWITEK Damian 5185SANDMIERZM2051M 37400:01:1802:21:0604:46:26.7504:47:45.55+02:15:3910:135,9
602PIĘTKA Piotr 5103AMERNETWARSZAWAM40127M 37500:00:4502:26:1804:47:21.4504:48:06.90+02:16:0010:155,8
603DAMIĘCKI Jan 5399MASAKRA Klub SportowyWARSZAWAM40128M 37600:00:1202:21:2604:48:19.5004:48:32.05+02:16:2510:175,8
604KOBIERECKA Monika 5523KS Głowno w BieguGŁOWNOK4069K 22700:00:3602:20:5804:47:57.3504:48:33.95+02:16:2710:175,8
605WNOROWSKA Magdalena 5207ŁOMIANKIK4070K 22800:00:0902:22:1404:48:37.4504:48:47.40+02:16:4110:185,8
606CHUDZICKI Łukasz 5324ŁOMIANKIM30165M 37700:00:1002:22:1404:48:37.2004:48:47.50+02:16:4110:185,8
607PILAK Zbigniew 5061WROCŁAWM5030M 37800:01:3902:30:1804:48:14.4504:49:54.25+02:17:4710:175,8
607NAGAŃSKA-PILAK Małgorzata 5033WROCŁAWK507K 22900:01:3902:30:2204:48:14.7504:49:54.25+02:17:4710:175,8
609ŁĄCKA Ilona 5789Białołęka jest kobietąWARSZAWAK4071K 23000:00:3802:25:0104:49:23.3004:50:01.65+02:17:5510:205,8
610ŻAK Bartłomiej 5427LUBLINM30166M 37900:01:2502:14:0404:48:41.4004:50:07.30+02:18:0010:185,8
611KOZIOŁ Łukasz 5094WARSZAWAM30167M 38000:00:1902:16:3004:49:59.3004:50:18.45+02:18:1210:215,8
612KOWALSKI Daniel 5287Janusze Sportu / Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM30168M 38100:01:3802:29:2304:48:41.3504:50:20.00+02:18:1310:185,8
613KOWALSKA Gabriela 5264BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK30115K 23100:01:3902:29:4004:48:41.0504:50:20.40+02:18:1410:185,8
614KAWKA Damian 5526WARSZAWAM40129M 38200:01:1902:24:1304:49:04.2504:50:23.85+02:18:1710:195,8
615PAJĄK Karolina 5322PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK4072K 23200:00:2802:24:4704:50:03.7004:50:32.45+02:18:2610:215,8
616MATYJEWICZ Klaudia 5579WARSZAWAK2036K 23300:01:3102:34:4504:49:04.0004:50:35.15+02:18:2810:195,8
617PIECIUL Jacek 5900DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM30169M 38300:00:4402:19:2304:50:03.9504:50:48.00+02:18:4110:215,8
618DE KRUIJF Teunis 5951GDYNIAM2052M 38400:01:1102:25:0504:49:42.2004:50:53.65+02:18:4710:205,8
619KORNILAK Edyta 5089Grupa Biegaczy Skórzec BIegaSKÓRZECK4073K 23400:00:1702:23:0404:51:35.6004:51:53.35+02:19:4610:245,8
620PRZYBYLSKI Piotr 5596GO SPORT AK-SPED TEAMWIĄZOWNAM30170M 38500:01:4102:17:5204:50:18.0504:51:59.75+02:19:5310:225,8
621GADOMSKA Małgorzata 5556WARSZAWAK4074K 23500:01:0702:28:0704:50:53.2004:52:00.70+02:19:5410:235,8
622PIOTRKOWSKA Magda 5894ZABRZEK2037K 23600:01:3902:35:3404:50:21.9504:52:01.30+02:19:5410:225,8
623ZIÓŁEK Teresa 5963Stay InsaneJACKÓWK508K 23700:01:2802:29:2304:50:42.1504:52:10.25+02:20:0310:225,8
624OLESIAK Małgorzata 5187Mamy Biegamy Kielce i okoliceKIELCEK4075K 23800:00:2302:25:0304:52:04.0004:52:27.95+02:20:2110:255,8
625GÓRAL Marcelina 5858KIELCEK30116K 23900:00:3902:19:2404:52:00.0504:52:39.55+02:20:3310:255,8
626SZEWCZYK Kamil 5837SOCHACZEWM30171M 38600:00:4002:25:0204:51:59.8004:52:39.85+02:20:3310:255,8
627JAGODA Mateusz 5473FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2053M 38700:01:4502:18:2004:51:00.9004:52:46.05+02:20:3910:235,8
627JAGODA Adam 5390FUCHS OIL TEAMCHORZÓWM5031M 38800:01:4502:19:4504:51:00.9004:52:46.05+02:20:3910:235,8
629CHOJNACKA-OZDOWSKA Izabela 5172Wakacje Team MiniCZERMINK30117K 24000:01:1602:25:1204:51:50.1004:53:07.00+02:21:0010:255,8
630CHOJNACKI Łukasz 5166Wakacje Team MiniPLESZEWM30172M 38900:01:1802:25:1404:51:49.2004:53:07.35+02:21:0010:255,8
631KAYYALI Mira 5248WARSZAWAK30118K 24100:00:4302:26:0104:52:35.4004:53:18.95+02:21:1210:265,7
632PRZYBYLSKA Sylwia 5272Kolorowa Drużyna NessiGNIEZNOK4076K 24200:01:0502:25:4204:52:16.3004:53:21.40+02:21:1510:265,7
633SIWKA Monika 5276Kolorowa Drużyna NessiGNIEZNOK30119K 24300:01:0402:25:5704:52:18.7504:53:23.50+02:21:1710:265,7
634POŹNIAK Aleksandra 5044Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK30120K 24400:01:0202:32:5904:52:32.9504:53:35.05+02:21:2810:265,7
635DYCZKOWSKI Adam 5289WARSZAWAM2054M 39000:01:2302:20:4504:52:42.3504:54:06.20+02:21:5910:275,7
636MODZELEWSKA Milena 5912BigYellowFoot Adventure TeamSOPOTK2038K 24500:01:0602:23:1304:53:36.0004:54:42.40+02:22:3610:295,7
637ŁYSY Aleksandra 5698PZU SPORT TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK4077K 24600:00:5102:25:5004:54:25.3004:55:17.05+02:23:1010:305,7
638KRAKOWSKA Katarzyna 5382KRAKÓWK4078K 24700:00:5302:30:1604:54:29.4004:55:22.90+02:23:1610:315,7
639ŻAROWSKI Adam 5838WARSZAWAM2055M 39100:00:5702:19:0504:54:28.3004:55:25.35+02:23:1810:315,7
640SARNA Agata 5318TYCZYNK30121K 24800:00:1802:32:4304:55:07.8004:55:26.60+02:23:2010:325,7
641WCISEŁ Wojciech 5008Dogonić Żółwia TeamLUBLINM30173M 39200:01:4102:31:0204:54:09.1504:55:50.30+02:23:4310:305,7
642SZYMANSKI Krzysztof 5761Befit24 TeamKRAKÓWM30174M 39300:00:4202:19:1504:55:09.4004:55:52.25+02:23:4510:325,7
643POŁYS Katarzyna 5759Befit24 TeamKRAKÓWK30122K 24900:00:4202:19:2204:55:09.8504:55:52.40+02:23:4610:325,7
644GRABAREK Justyna 5069WROCŁAWK30123K 25000:00:4102:26:0104:55:14.4004:55:56.05+02:23:4910:325,7
645OLSZEWSKI Tomasz 5101PŁOCKM40130M 39400:01:5202:30:2704:54:11.8504:56:04.60+02:23:5810:305,7
646MITROFANIUK Agata 5505Yulo Run Team SiedleSIEDLCEK30124K 25100:00:1702:32:5004:55:55.2004:56:12.65+02:24:0610:345,7
647PIETRZAK Agnieszka 5634WARSZAWAM40131M 39500:01:3302:27:5104:54:40.6504:56:14.55+02:24:0810:315,7
648SITAREK Iwona 5721PKO BPGRÓJECK4079K 25200:01:0302:25:5704:55:55.3504:56:58.70+02:24:5210:345,7
649OTOROWSKA Aleksandra 5271GLIWICEK30125K 25300:01:0502:33:2704:55:55.8504:57:01.55+02:24:5510:345,7
650OZGA Malwina 5127Tona sprzętu Zero talentuŚWIERZAWAK2039K 25400:01:2502:27:4504:55:48.3004:57:13.90+02:25:0710:335,7
651KOZERA Marcin 5941SkładakiM30175M 39600:01:0502:24:1204:57:11.0504:58:16.70+02:26:1010:365,7
652RYMON Paweł 5942Składaki PiłaM30176M 39700:01:1002:29:0404:57:05.8504:58:16.75+02:26:1010:365,7
653BADZIĄGOWSKA Paulina 5677#WpiszCokolwiekBYDGOSZCZK2040K 25500:01:3902:34:4704:56:38.9004:58:18.10+02:26:1110:355,7
654LEDWOŃ Aneta 5792Night Runners GliwiceGLIWICEK4080K 25600:01:1702:32:3804:57:10.3504:58:27.40+02:26:2110:365,7
655GRAJEK Tomasz 5063GNIEZNOM40132M 39800:01:0502:25:4304:57:22.4504:58:28.30+02:26:2110:375,6
656RADYMSKA Małgorzata 5586WARSZAWAK2041K 25700:00:1602:31:0604:58:12.6004:58:28.95+02:26:2210:395,6
657WITFER Jacek 5165BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM40133M 39900:00:5802:15:1704:57:37.9004:58:36.85+02:26:3010:375,6
658HYLIŃSKA Hanna 5064WROCŁAWK30126K 25800:00:3802:28:3004:58:20.1004:58:58.15+02:26:5110:395,6
659WILKOS Leszek 5459WARSZAWAM30177M 40000:00:3602:25:0504:58:22.5004:58:59.30+02:26:5210:395,6
660CHAMCZYK Hanna 5524WIĘCKOWICEK509K 25900:01:3202:29:2804:58:07.8004:59:40.60+02:27:3410:385,6
661CHAMCZYK Aleksandra 5423WIĘCKOWICEK2042K 26000:01:3202:29:3604:58:08.2004:59:40.75+02:27:3410:385,6
662SZOPIŃSKI Józef 5009Dogonić Żółwia TeamLUBLINM30178M 40100:01:4002:31:0004:58:17.3004:59:57.95+02:27:5110:395,6
663KRZYŻANOWSKA Beata 5010Dogonić Żółwia TeamŚWIDNIKK30127K 26100:01:4002:31:0104:58:17.9004:59:58.35+02:27:5110:395,6
664KONOPKA Grzegorz 5440Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM30179M 40200:00:3402:22:1404:59:42.1505:00:16.75+02:28:1010:425,6
665KAŹMIERCZAK Malwina 5490Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK30128K 26200:00:3402:28:4104:59:42.2505:00:16.85+02:28:1010:425,6
666ŻAK Agnieszka 5325CHEŁMK30129K 26300:01:2502:30:4004:59:38.6505:01:04.30+02:28:5710:425,6
667DZWONNIK Bartosz 5519LUBLINM30180M 40300:01:2502:30:4104:59:38.5505:01:04.45+02:28:5810:425,6
668KASZTELAN-HUNIA Ewa 5388wkurw_teamBYTOMK4081K 26400:01:4402:31:0104:59:41.9505:01:26.15+02:29:1910:425,6
669SANECKA Katarzyna 5771BeFit24TeamKRAKÓWK5010K 26500:00:4102:27:3605:00:44.3005:01:26.25+02:29:1910:445,6
670CEDRO Katarzyna 5778WARSZAWAK30130K 26600:00:5502:24:1905:00:32.1505:01:28.10+02:29:2110:445,6
671DONIEC Katarzyna 5406JASŁOK30131K 26700:01:3602:37:4205:00:45.3005:02:22.20+02:30:1510:445,6
672LOSOR Andrzej 5864PRÓSZKÓWM40134M 40400:00:3502:21:1005:02:01.2505:02:37.20+02:30:3010:475,6
673ZIMNY Edyta 5435MZYKIK30132K 26800:00:5902:31:3005:01:43.6505:02:43.35+02:30:3610:465,6
674SMOGORZEWSKI Michał 5269wkurw_teamWARSZAWAM30181M 40500:01:2802:20:2905:01:18.4005:02:46.95+02:30:4010:455,6
675RZEPECKA Justyna 5257WARSZAWAK2043K 26900:01:4902:29:3505:01:25.4505:03:14.90+02:31:0810:455,6
675ROSZKOWSKI Tomek 5263WARSZAWAM30182M 40600:01:5002:29:3605:01:24.6505:03:14.90+02:31:0810:455,6
677ZALEWSKA Katarzyna 5108WARSZAWAK4082K 27000:00:4002:29:5505:02:39.1505:03:20.05+02:31:1310:485,6
678LEW Elżbieta 5613KRASNEK4083K 27100:00:4502:27:1805:03:12.6005:03:58.55+02:31:5210:495,5
678LEW Artur 5604KRASNEM40135M 40700:00:4502:27:1905:03:12.7505:03:58.55+02:31:5210:495,5
680 5961  200:00:2802:25:0105:03:47.0005:04:15.45+02:32:0910:505,5
681SMORĄGIEWICZ Marcin 5475Aktywna FalaWARSZAWAM40136M 40800:01:0202:26:5305:03:24.6505:04:27.30+02:32:2010:505,5
682IWANIEC Ewa 5413WARSZAWAK30133K 27200:01:0202:27:2505:03:25.2505:04:27.60+02:32:2110:505,5
683NIEWDZIĘCZNA Barbara 5377OLSZTYNK4084K 27300:01:1002:30:1105:03:27.0005:04:37.60+02:32:3110:505,5
684CABAJ Rafał 5434MROZYM30183M 40900:00:1802:18:4505:04:34.9505:04:53.35+02:32:4610:525,5
685BEDNARCZYK Łukasz 5097Biegające ŻabcieKONSTANCIN JEZIORNAM40137M 41000:01:1402:33:0705:03:40.2005:04:54.65+02:32:4810:505,5
686WARMOWSKA Monika 5175WARMA TEAMJUSZKOWOK30134K 27400:01:0702:26:2605:04:01.2005:05:08.20+02:33:0110:515,5
687STUDZIŃSKA Sylwia 5735WARSZAWAK30135K 27500:00:2402:34:2805:05:06.8505:05:31.55+02:33:2510:535,5
688HAJMON Maciej 5999wkurw_teamM40138M 41100:01:0702:23:5605:04:59.1505:06:06.35+02:33:5910:535,5
689WOŁOWIEC Bożena 5533KS Głowno w bieguGŁOWNOK4085K 27600:00:3402:36:0905:06:12.3505:06:47.25+02:34:4010:565,5
690PIASKOWSKI Sławomir 5511PZU SPORT TEAMWROCŁAWM40139M 41200:01:3402:30:5405:05:13.6005:06:47.60+02:34:4110:545,5
691TWARDOSZ Maja 5139RUDA ŚLĄSKAK4086K 27700:00:3702:37:0405:06:18.3505:06:55.95+02:34:4910:565,5
692WOWK Alicja 5387SZWLA StargardSTARGARDK4087K 27800:00:1102:41:4805:06:45.1005:06:57.05+02:34:5010:575,5
693ŻMUDKA Bartek 5959Rybnicka grupa BiegowaM40140M 41300:01:4902:22:5705:06:04.4005:07:54.25+02:35:4710:555,5
694CZECH Marcin 5334OchajoRun&FriendsRYBNIKM30184M 41400:01:4902:24:4305:06:05.9005:07:55.30+02:35:4810:555,5
695CZECH Bożena 5927K30136K 27900:01:4902:24:4405:06:06.6005:07:55.75+02:35:4910:555,5
696WYSOCKI Tomasz 5350OchajoRUN & FriendsRYBNIKM40141M 41500:01:4902:22:5805:06:07.6005:07:56.70+02:35:5010:555,5
697NOWICKA Marzena 5570PZU Sport TeamWROCŁAWK30137K 28000:01:3302:37:1005:06:24.0005:07:57.45+02:35:5110:565,5
698SKUCIŃSKA Martyna 5726JĘDRZEJÓWK30138K 28100:01:3102:30:5505:06:47.8505:08:19.55+02:36:1310:575,5
699KUMAŃSKA Monika 5565PowerGirlŁOPUSZNOK30139K 28200:01:3102:29:3405:06:48.5505:08:19.65+02:36:1310:575,5
700MACIĄG Ewelina 5599PowerGirlKIELCEK2044K 28300:01:3102:29:3605:06:49.2005:08:20.20+02:36:1310:575,5
701POSS Marcin 5099WARSZAWAM40142M 41600:00:4102:34:2205:07:40.7505:08:22.70+02:36:1610:595,5
702MALSKA- WYROZUMSKA Małgorzata 5315GLIWICEK30140K 28400:00:0602:31:1105:08:44.3005:08:50.45+02:36:4411:015,4
703POLAK Robert 5690RYKIM5032M 41700:00:2502:24:4505:08:29.2505:08:54.55+02:36:4811:015,4
704ŻÓŁW Hubert 5750Polski Związek Sportów FizjologicznychWARSZAWAM40143M 41800:00:5402:26:3705:08:01.6005:08:56.55+02:36:5011:005,5
705ŻUK Agata 5870#runFOR smileLUBLINK4088K 28500:01:3902:30:4705:07:39.6505:09:19.20+02:37:1210:595,5
706WOŹNIAK Monika 5441Lublin BiegaELIZÓWKAK4089K 28600:01:3902:30:4605:07:50.8505:09:30.50+02:37:2410:595,5
707BĘDZIŃSKA Jolanta 5259POZNAŃK4090K 28700:00:3202:33:3705:08:58.3505:09:30.80+02:37:2411:025,4
708PIETRUSIAK Agnieszka 5696PALĘDZIEK30141K 28800:00:3202:33:2805:08:59.8005:09:32.15+02:37:2511:025,4
709WOŹNIAK Kasia 5700On The MoveKOZIEGŁOWYK4091K 28900:00:3102:33:4005:09:05.1005:09:36.80+02:37:3011:025,4
710WOŁOWIEC Marcin 5530KS Głowno w bieguGŁOWNOM40144M 41900:00:3402:33:3905:10:05.6505:10:39.75+02:38:3311:045,4
711PTAK Dorota 5464ŁÓDŹK4092K 29000:00:1402:35:5405:10:40.2505:10:54.90+02:38:4811:055,4
712RUDNICKA Agata 5359Aktywna falaWARSZAWAK4093K 29100:01:0202:28:1005:11:16.8005:12:19.75+02:40:1311:075,4
713BAKA Elzbieta 5252WARSZAWAK4094K 29200:01:1202:39:5705:11:08.7505:12:21.70+02:40:1511:065,4
714PAKUŁA Michał 5835RADZYMINM30185M 42000:01:0202:27:4105:11:48.2005:12:51.05+02:40:4411:085,4
715STOŃ Daniel 5215Biegusiem.pl / Lost In SportSARNYM40145M 42100:00:2302:39:5205:12:53.8005:13:17.70+02:41:1111:105,4
716MIODUSZEWSKA-KORNIŁOW Agnieszka 5939Garmin PolskaWARSZAWAK4095K 29300:00:3402:39:3205:12:48.1505:13:22.45+02:41:1611:105,4
717GARGAS-DZIEDZINA Joanna 5645MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWK30142K 29400:00:4202:30:2705:12:44.1505:13:26.50+02:41:2011:105,4
718BEDNAREK Roman 5639Night RunnersPOZNAŃM5033M 42200:01:2202:37:5405:12:28.2505:13:51.10+02:41:4411:095,4
719KULIK Katarzyna 5612Night Runners GliwiceBYTOMK30143K 29500:01:1102:31:5105:12:41.3505:13:52.70+02:41:4611:105,4
720TOMCZYK Małgorzata 5614RossbieganiŁÓDŹK4096K 29600:01:2302:35:2405:12:50.5505:14:14.05+02:42:0711:105,4
721MONTEWKA Renata 5109Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEK30144K 29700:00:1602:22:3105:14:21.6505:14:38.25+02:42:3111:135,3
722ŚWIĘCICKA Dagmara 5194Wkurw_teamKIELCEK2045K 29800:01:4402:34:4805:12:58.4505:14:42.45+02:42:3611:105,4
723BARAN Michał 5924M30186M 42300:00:2502:28:5205:14:27.3505:14:52.80+02:42:4611:135,3
724MARCINKOWSKI Piotr 5466ROZGARTYM5034M 42400:01:1702:37:4105:14:03.0005:15:20.05+02:43:1311:125,3
725KNOBLOCH Ewa 5203WARSZAWAK4097K 29900:01:5002:33:4005:14:04.0505:15:54.60+02:43:4811:135,3
726KNOBLOCH Tomasz 5478ET TEAMWARSZAWAM40146M 42500:01:5002:33:4205:14:04.5505:15:54.85+02:43:4811:135,3
727MIŁOSZ Maria 5135KaszankiBRWINÓWK2046K 30000:01:3702:37:1105:15:43.5505:17:21.00+02:45:1411:165,3
728MIODUSZEWSKA Izabela 5149WARSZAWAK4098K 30100:01:1202:35:3805:17:11.7505:18:24.55+02:46:1811:195,3
729DUKIEWICZ Grażyna 5654GKT MUSTANGISZCZECINK4099K 30200:01:2802:41:0905:17:08.3005:18:36.50+02:46:3011:195,3
730PRZECH-FUS Agnieszka 5142WW TeamLUBLINK5011K 30300:01:4102:37:3305:17:59.6005:19:41.30+02:47:3411:215,3
731BARCZAK Sylwia 5025Stay Insane /Perfect Runner LublinLUBLINK30145K 30400:00:4202:46:5805:19:05.8505:19:48.45+02:47:4211:235,3
732MORAWA Mateusz 5877Lacho TeamRADZISZÓWM30187M 42600:01:2702:44:1505:18:49.5005:20:17.15+02:48:1011:235,3
733AUGUSTYŃSKI Sylwester 5497Lacho TeamKRAKÓWM30188M 42700:00:0201:25:5605:20:16.5505:20:18.80+02:48:1211:265,2
733AUGUSTYŃSKA Kinga 5496Lacho TeamKRAKÓWK40100K 30500:01:2702:44:1605:18:51.0005:20:18.80+02:48:1211:235,3
735KOTLARCZYK Katarzyna 5348KRAKÓWK30146K 30600:01:4702:39:0405:18:33.4505:20:20.75+02:48:1411:225,3
736HILLER Jerzy 5828Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM605M 42800:01:4102:42:2205:18:48.6505:20:29.90+02:48:2311:235,3
737FURMAN Agnieszka 5060OchajoRUN & FriendsKRAKÓWK30147K 30700:01:4802:35:4905:18:49.7005:20:38.60+02:48:3211:235,3
738FURMAN Michał 5078OchajoRUN & FriendsKRAKÓWM30189M 42900:01:4702:35:5305:18:51.2505:20:39.15+02:48:3211:235,3
739SZULC Dominika 5670#WpiszCokolwiekGLIWICEK2047K 30800:01:3802:34:4705:19:48.6005:21:27.55+02:49:2111:255,3
740PLEWKA Monika 5911SULEJÓWEKK30148K 30900:01:5102:36:5005:19:57.0005:21:48.65+02:49:4211:255,3
741ROŻKO Ela 56084RożkiBRWINÓWK40101K 31000:01:3702:40:4505:20:11.7505:21:49.40+02:49:4311:265,2
742PAPIERZ-RYKAŁA Aleksandra 5724MYŚLENICEK30149K 31100:01:4402:45:2005:20:24.7005:22:09.10+02:50:0211:265,2
743LESZCZYŃSKA Małgorzata 5314GLIWICEK40102K 31200:01:0002:37:5705:21:24.9505:22:25.15+02:50:1811:285,2
744RYBKA Anna 5664WARSZAWAK30150K 31300:01:1702:36:4205:21:08.3505:22:25.95+02:50:1911:285,2
745KACZMAREK-SROKA Anna 5643BIEDRUSKOK40103K 31400:01:1702:34:1505:21:08.8005:22:26.55+02:50:2011:285,2
746DRATWICKA Agnieszka 522312tri.plWARSZAWAK40104K 31500:01:1202:41:0405:21:29.1505:22:41.35+02:50:3411:285,2
747OBARSKA Małgorzata 5245STARACHOWICEK5012K 31600:00:3202:49:0105:22:17.7005:22:50.40+02:50:4411:305,2
748GASIK Leszek 5500Słońca JuryOLSZTYNM40147M 43000:00:4502:27:1605:22:59.6505:23:44.75+02:51:3811:325,2
748GASIK Wiola 5603OLSZTYNK40105K 31700:00:4602:27:2705:22:58.5005:23:44.75+02:51:3811:325,2
750ZAJĄCZKOWSKA Paulina 5134POWER TRAININGWARSZAWAK30151K 31800:01:1402:42:2005:22:45.8505:24:00.30+02:51:5311:315,2
751SZREITER Monika 5485PABIANICEK40106K 31900:00:3002:33:3805:24:23.3005:24:54.10+02:52:4711:355,2
752SOBCZAK Magdalena 5487ŁODŹK40107K 32000:00:3202:33:4805:24:43.6505:25:16.45+02:53:1011:355,2
753LUZAR Monika 5782MiABIELAWAK40108K 32100:00:3402:44:3405:25:03.7505:25:38.05+02:53:3111:365,2
754LUZAR Andrzej 5791MiABIELAWAM40148M 43100:00:3302:44:3605:25:04.9005:25:38.65+02:53:3211:365,2
755KONTEK Dariusz 5155RZESZÓWM30190M 43200:01:0002:36:2805:25:19.3505:26:19.40+02:54:1311:375,2
756SKOŚKIEWICZ Krzysztof 5011BOROWA GÓRAM40149M 43300:00:5502:31:1705:25:47.4505:26:43.00+02:54:3611:385,2
757ZWIERZ Małgorzata 5197LUBLINK40109K 32200:01:4102:44:0005:25:27.4505:27:09.00+02:55:0211:375,2
758UCHAŃSKA-STASIAK Justyna 5729CKBTARNOBRZEGK40110K 32300:01:2302:40:2905:25:59.8005:27:23.10+02:55:1611:385,2
759GÓRAJ Joanna 5728CKB TarnobrzegTARNOBRZEGK40111K 32400:01:2302:40:3105:25:59.2505:27:23.20+02:55:1611:385,2
760GRĘBOWIEC Marcin 5730CKBTARNOBRZEGM40150M 43400:01:2302:40:2605:25:59.8505:27:23.25+02:55:1611:385,2
761KRÓLIKOWSKA Katarzyna 5168WKURW_TEAMLUBLINK40112K 32500:01:4102:45:4005:25:43.6005:27:24.65+02:55:1811:375,2
762CZARNY Łukasz 5610wkurw_teamKRAKÓWM30191M 43500:01:2802:29:1405:26:36.2505:28:04.65+02:55:5811:395,1
763SADŁOWSKA Agnieszka 5355Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOK40113K 32600:01:3802:43:2305:26:43.6005:28:22.10+02:56:1511:405,1
764MYŚLIŃSKI Tomasz 5133Biegusiem.plRADOMM40151M 43600:00:1702:39:0805:29:52.0005:30:09.85+02:58:0311:465,1
765STROŃSKA Agnieszka 5734CKB TarnobrzegTARNOBRZEGK40114K 32700:01:2402:31:1605:28:46.6005:30:10.85+02:58:0411:445,1
766KULITA Elżbieta 5769BBL SandomierzSANDOMIERZK40115K 32800:01:2402:31:1005:28:46.5005:30:10.95+02:58:0411:445,1
767PRZYBYLSKA Magdalena 5718GRÓJECK30152K 32900:01:1902:53:3505:28:59.4005:30:19.30+02:58:1211:455,1
768SZCZOTKA Małgorzata 5649WARSZAWAK40116K 33000:01:1602:42:1605:29:13.3005:30:29.70+02:58:2311:455,1
769SZCZOTKA Paweł 5647WARSZAWAM40152M 43700:01:1602:42:1205:29:14.3505:30:30.60+02:58:2411:455,1
770BOROWIAK Patrycja 5343WKURW_TEAMWSCHOWAK30153K 33100:01:2302:37:5905:29:26.6005:30:49.95+02:58:4311:455,1
771GUT Leopold 5653Wkurw_TeamPOZEZDRZEM2056M 43800:01:2302:37:5605:29:27.0505:30:50.05+02:58:4311:455,1
772SZYMAŃSKA Anna 556212tri.plWARSZAWAK30154K 33200:00:4502:30:3805:30:33.6005:31:19.25+02:59:1211:485,1
773SZCZAPA Karol 5320WARSZAWAM2057M 43900:01:1002:32:3105:30:09.5505:31:19.55+02:59:1311:475,1
774KANTOR Tomasz 5371trener24h.com.plIZDEBNO KOŚCIELNEM30192M 44000:00:1002:44:3005:33:47.3505:33:57.40+03:01:5111:555,0
775WRÓBLEWSKI Marek 5555WARSZAWAM30193M 44100:01:3602:37:2505:33:56.0005:35:32.00+03:03:2511:555,0
776CZAJKOWSKA Barbara 5551WARSZAWAK30155K 33300:01:3602:37:2405:33:56.0005:35:32.30+03:03:2511:555,0
777URBAŃCZYK Ewa 5232Mamy ruszamyWARSZAWAK40117K 33400:01:1202:42:1105:34:21.0005:35:33.35+03:03:2611:565,0
778KOPANIA Paweł 5703IGT running teamWARSZAWAM30194M 44200:01:1102:43:4405:34:41.9505:35:53.00+03:03:4611:575,0
779MŁYNARCZYK Ania 5055KONSTANCIN JEZIORNAK30156K 33500:01:1802:46:0405:36:02.9505:37:21.75+03:05:1512:005,0
780JASTRZĄB Maciej 5074Dzika OstojaWARSZAWAM40153M 44300:01:0102:32:5705:36:23.3005:37:24.85+03:05:1812:005,0
781ZARCZUK Dorota 5469PZU Sport TeamWŁODAWAK30157K 33600:00:5602:44:2505:36:28.9005:37:25.55+03:05:1912:015,0
782FUSZPANIAK Marcin 5237Słynni KenijczycyGNIEZNOM30195M 44400:01:3002:47:1805:38:55.0505:40:25.55+03:08:1912:065,0
783ZOCHNIAK Marek 5161PIASTÓWM5035M 44500:00:2202:33:2405:41:48.6505:42:11.00+03:10:0412:124,9
784ZOCHNIAK Anna 5167PIASTÓWK5013K 33700:00:2402:33:4205:41:47.1005:42:11.25+03:10:0412:124,9
785LATAŁA Wojciech 5418Leśne GrubasyKRAKÓWM40154M 44600:01:4002:45:2005:41:27.7505:43:08.10+03:11:0112:114,9
786ŚCISŁY Darek 5285ZwierzakiPŁAWNOM40155M 44700:01:2102:33:3305:41:52.7005:43:13.75+03:11:0712:124,9
787SOWA Sylwia 5757PZU Sport TeamWROCŁAWK40118K 33800:01:3502:37:0705:42:20.5005:43:55.80+03:11:4912:134,9
788JÓŹWIK Artur 5841WARSZAWAM40156M 44800:01:0402:49:3205:44:29.2005:45:33.50+03:13:2712:184,9
789STASIAK Waldemar 5256OPOLEM40157M 44900:00:5002:40:5205:46:31.2005:47:21.75+03:15:1512:224,8
790DEJA Andrzej 5140OPOLEM5036M 45000:00:5002:40:5105:46:31.9505:47:22.15+03:15:1512:224,8
791ROGIŃSKA Katarzyna 5204wkurw_teamGDAŃSKK5014K 33900:01:2702:46:4105:47:52.9505:49:20.50+03:17:1412:254,8
792CERANOWSKA Aga 5913PseudobiegaczkiZŁOTÓWK40119K 34000:01:0902:54:5805:50:08.7005:51:17.90+03:19:1112:304,8
793CZAPLICKA Luiza 5673WARSZAWAK40120K 34100:01:2502:50:4905:50:08.2005:51:33.20+03:19:2612:304,8
794FEHLER Piotr 5925M2058M 45100:01:2402:41:2605:50:09.3005:51:33.80+03:19:2712:304,8
795KOSTRZEWA Elwira 5620Pzu Sport TeamWARSZAWAK40121K 34200:00:5202:46:3605:53:19.8005:54:12.35+03:22:0512:374,8
796SIERECKI Zbigniew 5574wkurw_team / Piękni i BestieZELECHÓWM40158M 45200:01:0302:46:2005:54:12.0005:55:15.25+03:23:0812:394,7
797SIERECKA Dorota 5144wkurw_teamŻELECHÓWK30158K 34300:01:2402:57:0605:53:50.5005:55:15.30+03:23:0812:384,7
798KRZYŻANOWSKA Joanna 5241WARSZAWAK2048K 34400:01:3902:52:0305:54:00.3005:55:39.95+03:23:3312:384,7
799RŻANY Monika 5039Zabiegani Mielec / wkurw_teamMIELECK40122K 34500:01:4402:59:4905:53:56.9005:55:41.45+03:23:3512:384,7
800KOPEĆ-KONTEK Monika 5148RZESZÓWK30159K 34600:00:5902:50:4705:54:52.2005:55:51.45+03:23:4512:404,7
801MICHNO Anna 5882Lacho TeamKRAKÓWK40123K 34700:01:4203:06:5305:54:10.6005:55:53.55+03:23:4712:384,7
802MICHNO Tomasz 5881Lacho TeamKRAKÓWM40159M 45300:01:4303:06:5305:54:11.4005:55:54.50+03:23:4812:384,7
803PAWELEC Justyna 5402SANDOMIERZK30160K 34800:01:1902:44:5205:56:44.2505:58:03.65+03:25:5712:444,7
804WRZOSEK Justyna 5405SANDOMIERZK30161K 34900:01:1902:44:5405:56:44.4505:58:03.95+03:25:5712:444,7
805BORKOWSKA Ewa 5171WKURW-TEAMZŁOTÓWK603K 35000:00:4003:03:4605:58:28.2505:59:08.85+03:27:0212:484,7
806RACZYŃSKI Ireneusz 5126ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5037M 45400:00:1502:22:3706:00:20.2006:00:35.30+03:28:2812:524,7
807RACZYŃSKA Anna 5115ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5015K 35100:00:1402:45:2506:00:20.6006:00:35.55+03:28:2912:524,7
808JEZIOREK Józef 5213ŁAPCZYAM40160M 45500:01:2302:49:2606:02:03.9006:03:27.05+03:31:2012:554,6
809RZEPECKI Marek 5488bulbasy biegająKONINM5038M 45600:01:5302:47:4106:01:52.2506:03:45.85+03:31:3912:554,6
810SMÓLKA Edyta 5657LEGIONOWOK40124K 35200:01:3302:55:2506:03:58.2006:05:31.95+03:33:2512:594,6
810SOSNOWSKI Marek 5082LEGIONOWOM40161M 45700:01:3402:55:2606:03:57.8006:05:31.95+03:33:2512:594,6
812CAI Hyaiying 5940K2049K 35300:01:1703:00:1206:08:31.0006:09:48.35+03:37:4113:094,6
813KOŚCIELSKI Patryk 5018Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOM40162M 45800:01:4203:01:3906:11:04.3006:12:46.35+03:40:3913:154,5
814KOŚCIELSKA Agnieszka 5323Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOK40125K 35400:01:4203:02:3106:11:04.2506:12:46.60+03:40:4013:154,5
815POPIELSKA- NEMŚ Dorota 5509STASZÓWK40126K 35500:01:5402:59:2506:11:01.8006:12:56.05+03:40:4913:154,5
816SOT Lucjan 5666A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5039M 45900:00:3502:52:2306:12:45.2506:13:20.60+03:41:1413:184,5
817KUNA Katarzyna 5065KS ALASKASULEJÓWEKK40127K 35600:01:5102:59:2406:19:22.0506:21:13.80+03:49:0713:324,4
818ŚCISŁY Ola 5491ZwierzakiPŁAWNOK40128K 35700:01:2003:11:5706:20:01.6506:21:22.40+03:49:1613:344,4
819BARABASZ Piotr 5817WARSZAWAM30196M 46000:01:0803:13:3206:23:42.2006:24:50.80+03:52:4413:424,4
820GAPIŃSKA Martyna 5290WARSZAWAK30162K 35800:01:0803:13:3906:23:51.7506:24:59.85+03:52:5313:424,4
821PAWŁOWSKA Danuta 5397wkurw_teamWARSZAWAK40129K 35900:00:1403:08:0406:25:35.9506:25:50.85+03:53:4413:464,4
822GREGORCZYK Jadwiga 5177Wkurw_team / Zabiegani MielecKROSNOK2050K 36000:01:4403:16:0306:30:26.4006:32:10.90+04:00:0413:564,3
823WILK Anna 5114ZABIEGANI MIELECMIELECK40130K 36100:01:4403:15:5406:30:26.3506:32:11.15+04:00:0413:564,3
824NOWAK Joanna 5584ŁÓDŹK40131K 36200:01:5202:54:5506:38:17.8506:40:10.75+04:08:0414:134,2
825BĄDZIUL Dorota 5080RZESZÓWK30163K 36300:00:3003:25:5106:42:53.5006:43:24.25+04:11:1714:234,2
826GAC Agata 5628OrangePISZCZACK30164K 36400:00:4103:07:1806:48:16.6506:48:57.95+04:16:5114:344,1
827NOWIŃSKI Jakub 5073WARSZAWAM30197M 46100:01:2902:58:1506:50:43.4506:52:13.30+04:20:0614:404,1
828KWIATKOWSKA Alicja 5174BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKIK30165K 36500:01:1802:50:5007:20:52.4007:22:10.45+04:50:0415:443,8
Niesklasyfikowani
ODOLIŃSKA Agnieszka 5045Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK40DNF01:58:14 DNF DNF DNF--
TERZONI Christian 5889MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM30DNF01:27:44 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Weronika 528112tri.pl / ASICSFrontrunner PolskaWARSZAWAK30DNF01:43:27 DNF DNF DNF--
DZIĘCIOŁ Artur 5786ZĄBKIM30DNF02:37:36 DNF DNF DNF--
LOS Ania 5051Tulram się Team / wkurw_team / AlbatrosyWARSZAWAK40DNF03:12:02 DNF DNF DNF--
SAMEK Artur 5520BOCHNIAM40DNF03:20:04 DNF DNF DNF--
GRUBE Bartosz 5049BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30DNF03:20:48 DNF DNF DNF--
SKRZYPCZAK Marta 5087Run Expert LejdisSZCZECINK40DNF03:29:48 DNF DNF DNF--
SKRZYPCZAK Wiktoria 5076SZCZECINK20DNF03:29:49 DNF DNF DNF--
ZDANOWSKA Anna 5375RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK30DNF03:49:20 DNF DNF DNF--
OSIŃSKA Agata 5366MYŚLENICEK40DNF03:54:51 DNF DNF DNF--
ZBIERAŃSKI Dariusz 5688ŻARKI LETNISKOM30DNF DNF DNF DNF--
BEDNARCZYK Mariusz 5106Straż Miejska WarszawaWARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 841 wynik(ów)