RZEŹNICZEK

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-17
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
28 km
Zgłoszonych:
910
Wystartowało:
723
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
718
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 15km:
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuRoztoki
15km
   
1FARON Robert 4183Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0101:18:52
2KAŹMIERCZAK Piotr 3989Witkowo BiegaWITKOWOM3000:00:0201:22:47
3AUGUSTYŃSKI Sylwester 3775Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0301:23:01
4NOWAKOWSKI Tobiasz 3363MKB DreptakSTANISŁAWÓWM3000:00:0201:23:54
5KOT Rafał 4004Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3000:00:0201:26:34
6KAPAON Łazarz 3322Cazzo ClubWARSZAWAM2000:00:0301:27:02
7POŻAROWSZCZYK Adam 3354MGK LegionowoLEGIONOWOM3000:00:0301:27:40
8KOŚCIELSKI Patryk 3534Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOM4000:00:0301:27:54
9WALASEK Grzegorz 3585biegusiem.plRYKIM4000:00:0201:28:27
10ZYCH Dariusz 4122SKŁADAKI / 4 Run TeamPIŁAM4000:00:0201:29:23
11MATYSIAK Bartłomiej 3304JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM3000:00:0401:29:25
12MYŚLIŃSKI Jan 3642BieszczadyPOLANAM3000:00:0301:30:19
13LIPA Wojciech 3899Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM3000:00:0201:30:30
14KOCIOŁEK Witold 3755PALMER /Runonline.pl TeamKRAKÓWM4000:00:0201:30:35
15JÓZEFCZYK Tomasz 4195Posmakuj Run TeamM3000:00:0401:31:04
16KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 3822ŁÓDŹM2000:00:1901:31:21
17SZECÓWKA Aneta 3931BISKUPICEK3000:00:0701:31:34
18DOBRZAŃSKI Paweł 4199Posmakuj Run TeamM3000:00:0501:31:55
19SOŁOWIEJ Łukasz 4005WARSZAWAM3000:00:0401:31:59
20RESZKA Marek 4137Banda GrudniaLUBLINM3000:00:0401:32:27
21KOZA Jan 3301Lokomotiv MajdanMAJDANM2000:00:0201:32:49
22KUCHARSKI Paweł 3491Planeta NiskoNISKOM3000:00:0801:32:51
23BRÓG Wojciech 3836OLKUSZM3000:00:0301:33:35
24ZALEWSKI Karol 3530MKB DreptakWIŚNIOWEM3000:00:0301:33:58
25KNOLL Leszek 3654GLIWICEM3000:00:0401:34:31
26KNYCHAS Darek 3717PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4000:00:0701:35:05
27KOWALSKI Łukasz 3804Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM3000:00:0201:35:06
28PRZYPOLSKI Paweł 3765Im-Possible TeamWARSZAWAM4000:00:1201:35:10
29DYDERSKI Paweł 3670WARSZAWAM3000:00:0901:35:38
30DZIEDZIC Witold 3540Przebiegli jak wężeRZESZÓWM4000:00:0301:35:46
31KOWALSKI Maciej 3918Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM4000:00:1101:36:39
32BRUŚ Marcin 3601SASKAWARSZAWAM4000:00:0201:36:41
33ROGALA Grzegorz 3458Koral TeamBOGUCHWAŁAM4000:00:0301:37:17
34CIOSMAK Andrzej 3933PZU Sport TeamBRATKOWICEM4000:00:0201:37:37
35WALASZCZYK Lucyna 3985Natural Born RunnersPOZNAŃK3000:00:0401:37:47
36CZECH Mateusz 4184NOWA SÓLM2000:00:1301:37:49
37GNATOWSKI Przemysław 3903AXA Running TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:0401:38:06
38BOROWSKI Marcin 3418LUBLINM2000:00:1301:38:09
39PIETRZYK Maciej 4108SKAWINAM3000:00:0401:38:14
40ZIELIŃSKA Weronika 376612tri.pl / ASICS FrontrunnerWARSZAWAK3000:00:0201:38:19
41KOSTKA Janusz 4198Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0401:38:28
42ŻUCHOWSKI Daniel 3679KRAKÓWM2000:00:0901:38:28
43SIEMBOR Karol 3752CIECHANÓWM2000:00:1101:38:28
44WNOROWSKI Stefan 3513Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:0401:38:31
45JARECKI Aleksander 4170Coca-Cola RunnersWARSZAWAM4000:00:0501:38:31
46SIDOR Radosław 4201M3000:00:0501:38:46
47MIKOŁAJCZYK Mirosław 3954Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:00:0101:40:09
48TELEJKO Łukasz 4175Roll&Run BydgoszczBYDGOSZCZM2000:00:1601:40:20
49GAWRON Paweł 3682FPL TeamWARSZAWAM2000:00:0601:40:36
50BETLEJEWSKI Rafał 3748LUBLINM3000:00:1501:40:54
51WRÓBEL Mateusz 4094UHERCE MINERALNEM2000:00:0601:41:06
52GROCHOWSKI Krystian 4119Składaki PiłaPIŁAM4000:00:1001:41:46
53BASĄG Marek 3827LESZCZYNYM3000:00:3201:41:47
54CZARNECKI Karol 4163Coca-Cola RunnersWARSZAWAM3000:00:0801:42:02
55MERCIK Agnieszka 3770Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0201:42:11
56ARUSZTOWICZ Bartosz 3479HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKM3000:00:1401:42:14
57KOZIARSKI Piotr 3658PO LINIEWARSZAWAM3000:00:0801:42:23
58NAWROCKI Marcin 3490WARSZAWAM3000:00:0701:42:26
59TRYBULEC Daniel 4109Poranny PatrolTARNÓWM3000:00:0201:42:32
60WOŹNIAK Grzegorz 4152KOŚCIELISKOM4000:00:0801:42:48
61KULIGA Sławomir 3306Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:0401:42:51
62MERCIK Marek 4029KROSNOM5000:00:0101:42:59
63KEDŽO Hrvoje 4299TTK StrkaSPLITM3000:00:0001:43:17
64ČOVIĆ Dragomir 4200PEU GataGATAM3000:00:0001:43:17
65SROMEK Dawid 4150BB RunnersBYSTRAM2000:00:0601:43:37
66GRABOŃ Radek 3943WARSZAWAM3000:00:1501:44:12
67POŁUDNIUK Radosław 4065SII POWER PEOPLELUBLINM3000:00:0801:44:49
68GRYMUZA Zbigniew 4155SKPB LublinMOTYCZM5000:00:0601:45:25
69TITZ KOZA Julita 4013ŁÓDŹK3000:00:0901:45:40
70MIŚKO Andrzej 3311TORUŃM3000:00:1501:45:44
71SALSKI Rafał 3970ŻYRARDÓWM4000:00:0301:46:01
72KWAŚNY Piotr 3741POZNAŃM4000:00:2101:46:03
73BERTINO Francesco 3488Cazzo ClubWARSZAWAM2000:00:1801:46:05
74PAJĄK Andrzej 3818Biegam z ABSPRZYBYSŁAWICEM4000:00:1701:46:12
75TRYBUCHOWICZ Michał 3921WARSZAWAM3000:00:0501:46:17
76ONISK Kamil 3422MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:0301:46:28
77KLIMEK Rafał 3455WARSZAWAM3000:00:0301:46:29
78SŁOMKA Paweł 3386BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAWARSZAWAM2000:00:5801:46:30
79WOJCIECHOWSKI Paweł 4106Biegacze Juniora - Runner TeamKICINM4000:00:0501:46:33
80SZANIAWSKI Marcin 3330dzikie bąkiWARSZAWAM3000:00:0801:46:43
81KAJDROWICZ Grzegorz 3512www.PRZEMYSLnePODROZE.plPRZEMYŚLM4000:00:1401:46:44
82GALKA Piotr 3940Cazzo ClubOSTROŁĘKAM2000:00:1901:46:51
83DOMŻAŁA Konrad 3588WARSZAWAM4000:00:1101:46:52
84WIERZBICKI Piotr 3622Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoKRAKÓWM4000:00:3501:46:52
85DUDEK Tomasz 4116Stare Babice BiegająLIPKÓWM4000:00:2501:46:57
86SURDACKI Mateusz 3496NAŁĘCZÓWM3000:00:1901:47:05
87GARCZYŃSKI Darek 3684KATOWICEM4000:00:4001:47:08
88KRYPSKI Bartosz 3824CrossFit SiedlceSIEDLCEM2000:00:0801:47:11
89ZABOROWSKI Filip 3613Zabiegani CzęstochowaWĘGLOWICEM2000:00:5801:47:11
90KOWALEWSKI Mateusz 3825CrossFit SiedlceZAMBRÓWM2000:00:0801:47:13
91TORBUS Mateusz 3357GrasshopperSOSNOWIECM4000:00:2101:47:22
92MAŁKOWSKA Katarzyna 4146PORANNY PATROLKRAKÓWK2000:00:0201:47:27
93WALCZAK Marcin 3426LUBLINM3000:00:1501:47:27
94PYPNO Maciej 3968FMW RunnersWARSZAWAM3000:00:2001:47:43
95MURACZEWSKI Piotr 3725TORUŃM3000:00:1601:47:58
96ROJEWSKI Michał 3439POZNAŃM3000:00:0701:48:16
97DRĄŻEK Sławomir 4194M4000:00:2301:48:42
98SIPIERA Tomasz 3812Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0401:49:05
99MACIĄG Michał 3522BIEGUSIEM.PLDĘBLINM3000:00:5301:49:29
100WŁOCH Michał 3595Zabiegani CzęstochowaPUSZCZEWM2000:00:5901:49:32
101MARCJONIAK Wojtek 4080WARSZAWAM4000:00:2801:49:44
102WĘGRZYŃSKI Paweł 3324KRAKÓWM3000:00:2501:49:46
103CEGIEŁKO Paweł 3796LUBLINM4000:00:1601:49:53
104WALKOSZ-BERDA Grzegorz 3904Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:50:02
105CIĘŻAR Maciej 3870ANEMIC TURBOŁAŃCUTM3000:00:1801:50:07
106MACHALICA Agnieszka 3472RADZIONKÓWK3000:00:0101:50:13
107KURCZEK Tomasz 3657GLIWICEM4000:00:0601:50:20
108BUZALSKI Robert 3981ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4000:00:3201:50:22
109SZULC Mateusz 3339WARSZAWAM3000:00:1901:51:20
110LIPIŃSKI Hubert 3319KS KANAŁEKGRĘBKÓWM3000:00:1001:51:28
111SZYMAŃSKI Jarosław 3826RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3000:00:2001:51:49
112MUSZYŃSKI Dariusz 3833RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3000:00:2001:51:50
113GARSTKA Mariusz 3704KRAKÓWM2000:00:1401:51:57
114RĄCZKA Rafał 4203KRAKÓWM3000:00:0901:52:00
115KWAŚNY Janusz 3723OSIEDLE POZNAŃSKIEM4000:01:1201:52:12
116KUBIAK Adam 3671Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM4000:00:1201:52:14
117BOROWIEC Mariusz 3407PZU Sport TeamLUBLINM4000:00:1301:52:15
118PANEK Damian 3464WARSZAWAM2000:00:0601:52:55
119PAŁUZEWICZ Ewa 3692Visegrad Maraton RytroNOWY SACZK4000:00:0401:52:59
120KĘPKA Robert 3478biegusiem.plRYKIM3000:00:5301:53:47
121POTAS Maciej 3835BolcownicyKRAKÓWM3000:00:3901:53:49
122NAWROT Bartłomiej 3785KamieniołomLESKOM3000:00:1401:53:59
123POGODA Kamil 3662Accenture Running TeamŁÓDŹM3000:00:3301:54:09
124KAMIŃSKA Jolanta 4136MARKIK3000:00:3401:54:09
125JASNOWSKI Michal 3428WARSZAWAM3000:00:0701:54:16
126PIRÓG Krzysztof 3953Żołnierz zawodowyWARSZAWAM4000:00:1801:54:34
127KOLIBABSKI Radosław 3443HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY / Trenerbiegania.plWARSZAWAM2000:00:1401:54:39
128ODOLIŃSKI Jacek 3456Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM4000:00:2101:54:41
129KOTLARCZYK Ireneusz 3344KRAKÓWM3000:00:5801:54:55
130SIÓDMIAK Cezary 4193Klub Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:1601:55:01
131ŁUCZYK Janusz 3779Bóbr TłuszczWARSZAWAM3000:00:2801:55:24
132MACKIEWICZ Maurycy 3882Runners Team QuiblWARSZAWAM3000:01:2101:55:25
133KOTLIŃSKI Janusz 3955RZESZÓWM5000:00:1801:55:29
134GAJEWSKI Marek 3693Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM3000:00:3901:55:50
135RIEFF Tomasz 3349WARSZAWAM3000:00:1601:55:52
136GÓRSKI Mateusz 4153Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3000:00:2701:55:55
137SMERECKI Maciej 4196TARGOWISKAM3000:00:0501:55:57
138MAZUR Marcin 3412CISIEM3000:00:5801:56:21
139ULICZNY Paweł 3763Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:1401:56:27
140KONDZIOŁA Krzysztof 3352Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:2101:56:28
141BOROWIEC Arkadiusz 3398CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4000:00:1201:56:31
142KOŚNIEWSKA Weronika 4093obozybiegowe.pl / PGE NarodowyMARKIK3000:00:1401:57:02
143KASZYCKA Renata 3430USTRZYKI DOLNEK4000:00:1801:57:17
144MARCINKIEWICZ Katarzyna 3774BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK4000:00:2701:57:18
145SKUBIDA Marcin 3661Sprint GorzyceOBRAZÓWM3000:01:2001:57:18
146KĘDRA Piotr 3793Brzozowski Klub BiegaczaBRZOZÓWM2000:00:1801:57:19
147SZCZEPAŃSKI Marcin 3750EVErRUNŁÓDŹM4000:00:0901:57:25
148WALKOWIAK Iwona 4138KRAKÓWK3000:00:0201:57:31
149TWORZYDŁO Paweł 3320KRAKÓWM4000:00:3701:57:36
150WOJNAR Radek 3881Runners Team QuiblWARSZAWAM4000:01:2001:57:38
151KOZICKI Marcin 3851SOSNOWICAM3000:00:3301:57:42
152KOSIEK Piotr 3460Krwawe Suty Run & BikeKROSNOM4000:00:5101:57:50
153JAKUBCZYK Jacek 3735ContanteCHORZÓWM3000:01:0301:57:57
154GRZYMSKI Mariusz 4178Składaki PiłaZACHARZYNM3000:00:2901:58:03
155NAUDZIUNAS Agnieszka 3911Natural Born RunnersPOZNAŃK3000:00:2201:58:17
156DANIEL Krzysztof 3604Weekendowy ResetWARSZAWAM3000:00:3001:58:19
157PIECUCH Tomasz 3383POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3000:00:1401:58:21
158AUGUSTYNIAK Marek 3744kolega RyśkaZAWIERCIEM5000:00:5001:58:23
159SMOLIŃSKI Piotr 3376WARSZAWAM3000:00:5501:58:32
160PONIEWOZIK Ireneusz 3768LUBLINM3000:00:0201:58:41
161SIEMASZKO Wojciech 3975LONDONM3000:00:0301:58:42
162KULCZYŃSKI Rafał 3379Ortoreh teamWARSZAWAM3000:00:0801:58:43
163CHOJNOWSKI Łukasz 4052Yes Men TeamCIECHANÓWM2000:00:3301:58:55
164KULCZYŃSKI Michał 3408GDAŃSKM3000:00:0901:58:58
165HOLENDER Sebastian 3314OLSZTYNM3000:01:0001:59:17
166ROSZKIEWICZ Agnieszka 3807KOZIEGŁOWYK3000:00:0501:59:21
167GADOMSKA Anna 3615PZU SPORT TEAMWARSZAWAK3000:00:1301:59:21
168PRUSZKOWSKI Mariusz 3385Chełm Biega ultraCHEŁMM4000:00:1201:59:52
169KUCHEJDA Katarzyna 4140Rk athleticsKRAKÓWK4000:00:2801:59:55
170WARZYŃSKI Beniamin 3959TARNOBRZEGM3000:00:1701:59:57
171ZARUDZKI Łukasz 3411nothing to fearGLIWICEM4000:00:2302:00:03
172SŁOWIŃSKA Karolina 3419PRUSZKÓWK3000:00:5302:00:03
173KOWALSKI Tomasz 3906KOSZALINM3000:00:2102:00:06
174JABŁOŃSKA Iza 3808KOZIEGŁOWYK3000:00:0502:00:17
175OPALA Krzysztof 3668EndorfinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:3402:00:28
176PUCHAŁA Mariusz 3845TERNOL TEAMKIELCEM3000:00:3602:00:37
177SIENICKI Karol 3837BolcownicyTARNOWM3000:00:4002:00:41
178BATRUCH Lukasz 3794LODZM3000:00:3502:00:46
179LITWORA Sebastian 3382CROSS-SPOTMYŚLENICEM3000:00:3702:00:48
180GUTKOWSKI Tomasz 3853Yes Men TeamCIECHANÓWM2000:00:3302:00:49
181CIEŚLA Dawid 3608AGB TORFYRĄBIEŃM4000:00:3402:00:49
182WOJTOWICZ Daniel 3321KRAKÓW-USTRZYKI DOLNEM4000:00:1502:00:50
183MICHALAK Natalia 4040Wyższa Szkoła Policji w SzczytnieSZCZYTNOK2000:00:2402:00:50
184DYREK Adam 3992SKAWINAM3000:00:1602:00:51
185STARZYŃSKA Katarzyna 4117Składaki PiłaPIŁAK3000:00:2502:00:57
186MOSOŃ Sławomir 3874WARSZAWAM3000:00:2102:01:03
187POPARDA Paweł 3988PZU Sport TeamRZESZÓW / KROSNOM3000:00:1002:01:10
188TOMASZEWSKI Piotr 3511LUBLINM3000:00:1102:01:18
189SZUMIGAJ-MIŁOSZ Alicja 3872WARSZAWAK3000:00:2102:01:30
190OMYŁA Edyta 3467STANOWICEK2000:00:2102:01:42
191KONIK Tomasz 4003Konik TeamGLIWICEM4000:00:2302:01:51
192LASOTA Arkadiusz 3961SOSNOWIECM4000:00:3202:02:01
193TURCZYŃSKA Monika 3922Leczo teamWARSZAWAK4000:00:4702:02:31
194KRAJEWSKI Przemysław 3923Leczo teamWARSZAWAM4000:00:4602:02:33
195RÓŻYC Norbert 4084Warszawski UltrasWARSZAWAM3000:00:1602:02:44
196RAUER Maciej 3346Real Passion KrakówKRAKÓWM3000:00:2202:02:46
197ŻOCHOWSKI Adrian 3587mBankWARSZAWAM2000:00:1002:03:15
198BARTŁOMIEJSKA Urszula 3384WARSZAWAK3000:00:0502:03:21
199SKRUDLIK Wojciech 3469Night RunnersPOZNAŃM4000:00:0902:03:24
200MARKOWSKI Marcin 3727Bravehearts LegionowoSEROCKM3000:01:0702:03:38
201KACZMARSKI Piotr 3437KARCZEWM3000:00:1302:03:41
202BUKOWSKI Rafał 3559LUBLINM4000:00:4802:03:41
203WALCZAK Michał 3391Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM3000:01:0702:03:44
204DUDEK Michał 3840ŁÓDŹM4000:00:2402:04:05
205RORAT Artur 3350Chełm BiegaCHEŁMM2000:00:1102:04:06
206MICHAŁEK Jacek 3551Grupa śmierci RzeźnieczekWARSZAWAM3000:01:1202:04:07
207SIEDLECKI Jacek 3887COBI TEAM POLANDJÓZEFÓWM5000:00:1702:04:12
208CUPRYJAK Adrian 4047TARCZYNM3000:01:0002:04:21
209SIENIAWSKI Daniel 3586KW LublinLUBLINM3000:00:3602:04:27
210SENCZENKO Waldemar 3480nothing to fearBYTOMM3000:00:2402:04:38
211DEC Piotr 3948ZGORZAŁAM5000:00:1802:04:39
212SZMAJDOWICZ Paweł 3566Fachdom TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:1202:04:40
213POPIOŁEK Jacek 3427biegusiem.plŻELECHÓWM3000:01:0102:04:41
214MAJEWSKI Sebastian 3803Odrobinę Bliżej NiebaPIONKIM3000:00:2402:04:42
215AUGUST Ryszard 3641Kolega Marka i KajtkaCZELADZM5000:00:4902:04:52
216NAWROT Agnieszka 3333Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:00:1902:04:54
217ŚWIDERSKI Sławomir 3669BemoviaOKUNIEWM4000:00:2002:04:54
218ZAJĄC Mariusz 4059TRĄBKIM4000:01:1702:04:56
219ZAJĄC Dariusz 4060TRĄBKIM4000:01:1402:05:01
220HALAT Andrzej 4197POSMAKUJ RUN TEAMWARSZAWAM4000:01:3702:05:04
221PEDA Leszek 4049KB DZIKPOLICEM6000:00:2002:05:08
222BRAUN Tomasz 3974Night RunnersSTRYKOWOM4000:00:2702:05:09
223MALINOWSKI Jacek 4171Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2000:00:1902:05:12
224BOCIĄGA Paweł 3616ŁÓDŹM3000:00:1902:05:15
225SIERAKOWSKI Igor 3878DOLASZEWOM4000:01:0602:05:15
226ANIOŁ Mateusz 3847Ternol TEAMRADLINM3000:00:3702:05:18
227ZAWADZKI Mirosław 3844TERNOL TEAMKIELCEM3000:00:3902:05:19
228SADOWSKA Edyta 3435Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:00:1902:05:36
229BARZYK Mateusz 3605Fudu CO. Sport TeamPIOTRKOW TRYBUNALSKIM4000:00:3502:05:41
230KROSNOWSKI Bartosz 3957PBwUKNEWMARKETM4000:00:4202:05:48
231STELMASZYK Piotr 3702PZU Sport TeamRUSIECM4000:00:5702:05:48
232ZAMIATOWSKA Kinga 3404RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4000:00:3002:05:50
233TOMKIEWICZ Przemysław 3317WARSZAWAM4000:00:5402:05:51
234WIŚNIEWSKI Andrzej 3846WARSZAWAM3000:00:1602:05:56
235JABRZYK Mariusz 3523PZU SPORT TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIM3000:00:5602:05:56
236STEFANIAK Artur 3602Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBM4000:00:3902:06:00
237ŚWIĆ Małgorzata 3932Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK4000:00:1702:06:06
238KRASOWSKI Łukasz 3649KS JanuszeRZESZÓWM3000:00:1902:06:08
239KRASOWSKI Mateusz 3652LEŻAJSKM2000:00:1902:06:17
240KOWALSKA Justyna 3917Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK3000:00:1102:06:26
241MICHALSKI Maciej 4001Cazzo ClubWARSZAWAM2000:00:2002:06:33
242IWANEK Sebastian 3449BIEGUSIEM.PLRYKIM3000:00:5402:06:37
243BUGAŁA Robert 3879SOLID HOUSELUBLINM4000:00:4402:06:49
244MYŚKIEWICZ Zbigniew 3990STRASZYNM3000:00:4602:06:58
245SITKO Grzegorz 4188M2000:00:1202:06:59
246ZAJĄC Robert 4046WARSZAWAM3000:00:4602:07:04
247SZYMAŃSKA Agnieszka 3367SĘDZISZÓWK3000:00:2102:07:07
248SARNOWSKA Karolina 3646ProRunning PromotionWARSZAWAK3000:00:2202:07:07
249DRONG Marek 3867Kluczborska Grupa BiegowaSTUTTGARTM3000:00:3102:07:29
250PAWLAK Rafał 3552AXA Running TeamWARSZAWAM4000:00:5302:07:34
251PYZEL Agnieszka 3574PARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN JEZIORNAK4000:00:1702:07:44
252WIRKUS Piotr 3557BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3000:00:2902:07:45
253KOLWICZ Damian 3714BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM3000:00:2802:07:46
254POLOZYNSKI Andrzej 3718Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:01:0802:08:00
255SKALNIAK Patryk 3952PatskaTeamKRAKÓWM3000:00:2602:08:03
256PLACHA Piotr 3782CKB tarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:4702:08:04
257GÓRSKI Emil 4100Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:4602:08:12
258GONET Maciej 4165Coca-Cola RunnersPŁOŃSKM2000:00:0602:08:31
259LUTY Lesław 3459PZU Sport TeamWARSZAWAM3000:00:5802:08:32
260ZALEWSKI Paweł 3521PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:5702:08:49
261RYGIEL Ryszard 4019KRAKÓWM4000:00:1602:08:51
262SOWULA Magdalena 4028GDAŃSKK2000:00:3302:08:53
263WIĘCIELEWSKA Joanna 3705BigYellowFootAdventureTeamGDYNIAK3000:00:2802:09:02
264KĘCKA Adrianna 3636Night RunnersSĘDZISZÓWK2000:00:2002:09:04
265SIEDLECKA Urszula 3886COBI TEAM POLANDJÓZEFÓWK5000:00:1602:09:09
266SURDEL Dawid 3594SĘDZISZÓWM2000:00:2002:09:09
267MAZUR Andrzej 3413TT KOMURAKLUCZBORKM5000:00:1202:09:10
268SKIERA Krzysztof 3533RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:3002:09:11
269GONET Sebastian 4167Coca-Cola RunnersKRAKÓWM4000:00:0602:09:12
270DUBASIEWICZ Wojciech 4145Coca Cola RunnersWARSZAWAM4000:00:1202:09:16
271OSICA Łukasz 3821ŚWIĘTOCHŁOWICEM3000:01:0202:09:21
272KĘCKA Karolina 3578SĘDZISZÓWK2000:00:2002:09:23
273MOJEK Michał 3341WARSZAWAM3000:01:0002:09:26
274ŁAGOŻNY Jolanta 3495Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK3000:00:1502:09:27
275DRZEWIECKI Michał 3877KATOWICEM2000:00:5702:09:29
276EPA Karolina 3967PZU Sport TeamWARSZAWAK2000:00:5002:09:32
277GRZANKA Marcin 3710Studio27 PabianicePABIANICEM2000:00:4802:09:33
278RONDUDA Janusz 4091GDYNIAM4000:00:0002:09:40
279RONDUDA Jakub 4096GDYNIAM2000:00:0002:09:42
280BIAŁAS Kamil 4129KAMIEŃSKM3000:00:3802:09:54
281MACIEJEC Dorota 4051WARSZAWAK4000:00:1602:10:02
282BIENIAS Tomasz 3998GARBATKA LETNISKOM2000:01:2602:10:16
283BIENIAS Krzysztof 3964GARBATKAM2000:01:2602:10:17
284GRELA Kinga 3798KRAKÓWK3000:00:4102:10:56
285SIBIELAK Piotr 4130MUSZYNAM4000:00:4202:10:56
286BARAN Stefan 3660Visechrad Maraton RytroNOWY SĄCZM4000:00:0302:11:03
287HOŁYSZ Daniel 4008JAWORZNOM4000:00:4902:11:08
288BODZIOCH Grzegorz 3334Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:5402:11:28
289GAWRYSZEWSKI Grzegorz 3360EskaladaGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:5502:11:28
290KLIŚ Wojciech 3841Dexters TeamCHEŁMIECM4000:00:0402:11:31
291MICHALAK Michał 3348Allianz Running TeamLUBLINM3000:00:1902:11:32
291NOBIS Anna 3380RZESZÓWK2000:00:1902:11:32
293BOBUSIA Łukasz 4191M3000:01:1702:11:35
294RYGIEL Grzegorz 3503Wsparcie Techniczne Mamy-Biegamy KielceKIELCEM3000:01:1802:11:37
295DĄBROWSKA Katarzyna 4131HW TRI TEAMPIASECZNOK2000:01:0702:11:44
296WACHOWSKI Piotr 3753KORONOWOM4000:00:5602:12:00
297WOŁOS Adam 3982GARBATKA LETNISKOM2000:01:2702:12:04
298GĄTARCZYK Mariusz 3677Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:4402:12:06
299TOKARZ Marcin 3425LIBERTÓWM4000:01:1802:12:10
300GÓRNIEWICZ Marcin 4025mBankWARSZAWAM3000:00:4002:12:14
301SOKULSKI Marcin 3377WARSZAWAM3000:01:1402:12:23
302BOJARSKI Paweł 3728LUBLINM4000:00:3502:12:27
303JĘDRA Piotr 3973GARBATKAM2000:01:2402:12:29
304BARSKA Barbara 3497LUTOWISKAK3000:00:2702:12:45
305LISIECKA Małgorzata 4095Biegam na TarchominieWARSZAWAK3000:00:4602:12:46
306KRAMKOWSKA Agnieszka 3345WARSZAWAK3000:00:2502:12:54
307KACZMARSKI Wojciech 3457.WARSAWM5000:00:2602:12:54
308KONIECKO Łukasz 3913Wkurw_TeamJAŚKOWICEM3000:01:3002:12:56
309MICHALCZYK Marcin 3618Monston Sport TeamWARSZAWAM4000:00:1302:13:00
310ODOLIŃSKA Agnieszka 3368Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK4000:00:2202:13:01
311CHUDZICKI Łukasz 3760ŁOMIANKIM3000:01:1302:13:01
312SZŁAPKA Krystian 3617Speed Fred '16KOŚCIANM4000:00:5002:13:02
313LAZARSKA Małgorzata 3997Power TrainingWARSZAWAK3000:01:1102:13:02
314BUKOWSKI Sebastian 3471biegusiem.plRYKIM3000:01:0102:13:12
315NOWAKOWSKA Beata 3351HIPOLITÓWK4000:00:2702:13:13
316BEHRENDT Bartek 3927Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:0602:13:13
317GŁUSZCZAK Jerzy 4097ŁÓDŹM5000:00:2602:13:17
318NOWAKOWSKI Sławomir 3474HIPOLITÓWM4000:00:2702:13:18
319NAPIONTEK Maria 4024POZNAŃK3000:00:4102:13:18
320GAJOS Anna 3571LUBLINK4000:01:0202:13:24
321GÓRSKI Piotr 3554Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM4000:00:1402:13:25
322MARCINEK Krzysztof 3788PZU SPORT TEAMLUBLINM3000:00:2602:13:29
323WICHERKIEWICZ Ilona 3687WARSZAWAK3000:00:3102:13:29
324LEDWOLORZ Anna 3691Vege RunnersWARSZAWAK3000:00:4402:13:40
325TKACZ Przemysław 3434PrzemyślKRAKÓWM4000:00:4602:13:42
326TROJNAR Tomek 3366PRZEMYŚLM3000:00:4802:13:46
327SOBORSKA Sylwia 3447SAINT-GOBAIN INNOVATIVE MATERIALS POLSKA SP. Z O.O.OLKUSZK3000:00:0302:13:47
328PAWELCZYK Anita 4067Ostre SrokiWARSZAWAK3000:00:1702:13:47
329KOŚCIAKIEWICZ Jarosław 3977WARSZAWAM2000:01:1402:13:57
330MIŁOWSKA Justyna 3308RYBNIKK3000:04:0702:14:14
330MILKOWSKI Rafał 3309RYBNIKM3000:04:0802:14:14
332KOZIŃSKI Dariusz 3781PZU SPORT TEAMZIELONKIM5000:00:5402:14:15
333AUGUST Kajetan 3538Kolega RyśkaCZELADŹM2000:01:2102:14:15
334KAPUSTA Dawid 3484Psycho RunnerSZASTARKAM2000:01:2002:14:18
335WÓJCIK Magdalena 4126KARCZEWK3000:00:1502:14:19
336KARBOWIAK Daniel 4014TUP TEAMŁOSICEM2000:01:3402:14:33
337BRZEZIŃSKI Waldemar 4033NOWE MIASTO NAD PILICĄM5000:00:4302:14:36
338SIDOROWICZ Grzegorz 3563AXA Running TeamMARKIM4000:01:0102:14:44
339TYLUTKI Kinga 3830WARSZAWAK3000:00:4602:14:48
340KOSIEDOWSKA Marta 3576WARSZAWAK3000:00:4802:14:55
341WĄSIKOWSKI Adam 3358Dom-Mar KłomniceKŁOMNICEM3000:00:3102:15:05
342POBORCA Dawid 3335Ciągnąć czy PchaćKOLBUSZOWAM2000:00:5302:15:17
343KAWALEC Katarzyna 3861brzosteckie owieczkiBRZOSTEKK3000:01:1002:15:18
344KUCZEWSKA Eliza 3582WARSZAWAK3000:00:4902:15:20
345GRANDE Piotr 3639BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM3000:00:2902:15:26
346GRUSZECKI Tomasz 3362RYBARZOWICEM3000:01:1802:15:38
347MIKULSKA Aneta 3353Rozbiegany SulejówekOKUNIEWK3000:00:2202:15:40
348SZYSZKA Anna 3486KRAKÓWK2000:01:0602:15:47
349BAZYDŁO Dariusz 4186FAJSLAWICEM4000:00:1802:15:48
350POPŁAWSKI Arkadiusz 3676Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWM4000:00:3002:15:53
351BOGUSZ Krzysztof 3579mBank SAPARYSÓWM3000:00:1002:15:58
352KOWALCZYK Aleksandra 3805OSIELSKOK2000:00:5002:16:07
353RACZYŃSKA Gosia 3421Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4000:00:4802:16:12
354BIAŁECKA Urszula 3603Axa Running TeamWARSZAWAK3000:01:0102:16:12
355ŁATA Katarzyna 4156WARSZAWAK3000:00:4202:16:13
356KRASOWSKI Marek 3507Honey Stinger RunnersPRZEMYŚLM3000:00:4602:16:13
357NIEDZIELA Pawel 3852WOJCIECHÓWM3000:00:3302:16:17
358LIPIŃSKI Maciej 3884CrossFit SiedlceSIEDLCEM2000:00:0902:16:18
359KONOPKA Grzegorz 3875Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3000:00:4402:16:28
360BAJER Mikołaj 3573Wuef Club Decathlon SwadzimTARNOWO PODGÓRNEM3000:00:4302:16:31
361GÓRSKI Robert 3610DA SIĘWARSZAWAM5000:00:3702:16:34
362JANOTA Marcin 3315CIESZYNM2000:00:4202:16:34
363GIURG Grzegorz 3487WAŁBRZYCHM3000:00:2602:16:35
364GOŚCINIAK Michał 3364NOWY DUNINÓWM2000:00:2302:16:39
365WOŹNIAK Daniel 3834Crossfit SiedlceZBUCZYNM2000:00:0902:16:40
366HANDERMANDER Agnieszka 3553USTRZYKI DOLNEK3000:00:1802:16:40
367TOWAROWSKI Andrzej 3577WARSZAWAM4000:00:4402:16:42
368WNOROWSKA Magdalena 3337ŁOMIANKIK4000:01:1402:16:45
369STRĄK Monika 3938gRUNwald Team PoznańLUBASZK2000:01:0502:16:46
370JANISZ Michał 3475RADOMM3000:00:1602:16:47
371SZAKIEL Krzysztof 3965brakZABRZEM3000:00:3602:16:54
372TARASIEWICZ Ryszard 3991BRANIEWOM6000:00:4502:17:05
373MAŁEK Hanna 3860WARSZAWAK2000:00:3102:17:14
374PIĘTKA Piotr 3470AMERNET.EUWARSZAWAM4000:01:2002:17:16
375PARZOCH Magdalena 3342WROCŁAWK2000:00:3202:17:17
376KUFFEL Michał 4112Drużyna Power TrainingWARSZAWAM4000:01:1102:17:17
KOMUŃSKI Marcin 3720Polonia ŚrodaŚRODA WLKP.M30DNF02:17:41 DNF
378ZGOŁA Przemysław 3716Wuef Club Decathlon SwadzimLUSÓWKOM4000:00:3702:17:53
379MALETKA Joanna 3547WARSZAWAK3000:00:4202:17:53
380SZCZERBAL Agnieszka 4115TKKF MPK PoznańPOZNAŃK4000:00:3702:17:54
381NOWAK Katarzyna 3666Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:4202:17:57
382PUJSZO Agnieszka 3537WARSZAWAK2000:01:2102:18:00
383RUBIN Andrzej 3929KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM4000:01:0002:18:19
384KULTYS Łukasz 3864SOBOLEWM2000:00:5102:18:29
385KRUSZYŃSKI Marcin 3627Stado Pędzących ImadełGLIWICEM4000:01:0702:18:35
386TYLUTKI Kamil 3829WARSZAWAM3000:00:4702:18:41
387TUREK Paulina 3647ProRunning PromotionWARSZAWAK3000:00:2202:18:48
388NIZIOŁEK Robert 4133ZadyszkaZABORZEM2000:01:0002:18:49
389NIZIOŁEK Marek 4157ZaborzeZABORZEM4000:01:0002:18:49
390PLEŚNIAR Lucyna 4054WARSZAWAK4000:00:4902:18:59
391BAJDAK Łukasz 4148KRAKÓWM3000:00:5802:19:09
392KOWALCZYK Łukasz 4147KRAKÓWM3000:00:5802:19:11
393RYZNAR Jarosław 3468JASŁOM3000:00:1102:19:25
394KALBARCZYK Wojciech 3747STĘŻYCAM3000:00:4302:19:41
395KOWALCZUK Jakub 3719WARSZAWAM3000:00:3102:19:43
396BRULIŃSKA Monika 3839TKKF PłockPŁOCKK4000:00:0802:19:46
397KOWALCZYK Krzysztof 3485Run_HelpersiLUBLINM3000:00:3502:20:08
398MICHALKIEWICZ Monika 3545LEGIONOWOK2000:00:0702:20:16
399BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 3745ZABRZEK4000:00:2302:20:30
400PTASZYŃSKA Anna 3629Speed Feet '16KOŚCIANK4000:00:4902:20:39
401SANOCKA Dorota 3743ZABRZEK4000:00:2302:20:46
402NORKOWSKA Aleksandra 3635Ornage PolskaWARSZAWAK3000:01:2502:21:00
403KOWALSKI Artur 3780WARSZAWAM4000:01:2502:21:02
404LESZCZYŃSKI Maciej 4010PIOTRKÓW TRYBM3000:00:3402:21:06
405SIECZKA Renata 3850WARSZAWAK3000:01:0602:21:07
406DADUŃ Tomasz 4182GDYNIAM4000:01:1802:21:18
407KRUK Malgorzata 3817KIELCEK4000:01:0602:21:22
408NOWAK Bartłomiej 4110OLKUSZM2000:00:5302:21:26
409SMOŁA Ilona 3498CHRZANÓWK3000:01:2602:21:29
410MIŁOSZ Bartłomiej 3438WARSZAWAM5000:01:1702:21:34
411WINICKA Daria 3481TOSZEKK3000:01:0202:22:02
412FIDALI Beata 4090Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:3402:22:06
413KUSZ Gosia 3397PISARZOWICEK3000:01:0102:22:06
414KUSZ Janusz 3450PISARZOWICEM3000:01:0102:22:06
415STĘPIEŃ Marlena 4011BEŁCHATÓWK3000:00:3402:22:10
416LEWCZUK Michał 4034TUP TeamŁOSICEM2000:01:3402:22:17
417MILCZAREK Marcin 3614ŻYRARDÓWM3000:01:0502:22:18
418WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3500WARSZAWAM3000:00:2602:22:31
419MILCZAREK Magdalena 3644Drużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK3000:01:0402:22:35
420CIURZYNSKA Zuzanna 4169Coca-Cola RunnersWARSZAWAK3000:00:1302:22:39
421BARON-CZERWIŃSKA Magda 3663wuef club decathlon swadzimTARNOWO PODGÓRNEK3000:00:4102:22:42
422COFALSKI Jakub 3405WARSZAWAM3000:01:1302:22:42
423ZAKRZEWSKA Monika 3441WARSZAWAK3000:00:5102:22:49
423ZAKRZEWSKI Marcin 3361WARSZAWAM3000:00:5102:22:50
425LECH Agnieszka 3593Strzegomska DwunastkaŚWIEBODZICEK3000:00:3302:22:55
426LECH Michał 3597Strzegomska DwunastkaŚWIEBODZICEM3000:00:3302:22:56
427STANOSZEK Robert 3420Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEM4000:00:4902:22:57
428KAWALEC Magdalena 3862brzosteckie owieczkiBRZOSTEKK3000:01:1002:23:02
429BARTOSIEWICZ Daria 3673Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:4102:23:07
430DEREZIŃSKI Piotr 3786WROCŁAWM3000:01:2702:23:08
431FRANKOWSKA Anna 3401MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMK5000:01:2202:23:10
432WAŁEK Piotr 3868Runners Team QuiblWARSZAWAM4000:01:2102:23:12
433NIERADKA Katarzyna 4180WROCŁAWK3000:01:3802:23:13
434PRZYBYŁ Tomasz 3994KB DęBIECPOZNANM2000:00:5902:23:15
435ZBOROWSKI Paweł 3623WARSZAWAM3000:00:5102:23:22
436BRODZIAK Arkadiusz 3962KATOWICEM4000:01:2902:23:29
437OSYDA Maciej 3431ŁÓDŹM3000:01:2402:23:30
438CIESIELSKI Jacek 3620SUCHY LASM3000:00:4802:23:34
439CIESIELSKA Marta 3621SUCHY LASK3000:00:4802:23:34
440POKRYWKA Stefan 3305Na BucieCISNAM6000:00:4802:23:37
441SZATKOWSKA Ewa 3600KobietyBiegaja/Women'sRunningKĘPNOK5000:00:0602:23:42
442JAMRÓZ Renata 3737BigYellowFootGDYNIAK4000:00:2902:23:43
443OSYDA Sylwia 3325ŁÓDŹK3000:01:2402:23:50
444LEWICKI Marcin 4192WROCŁAWM2000:01:2802:23:51
445KOŁOSIONEK Dorota 3539Grupa śmierci rzeźniczekWARSZAWAK3000:01:1302:23:55
446KONIK Sylwia 3814GLIWICEK4000:00:2202:24:01
447ZARUDZKI Paweł 3461nothing to fearGLIWICEM3000:00:2302:24:04
448URZĘDOWSKI Michał 3712POZNANM2000:01:1002:24:04
449DANILUK Andrzej 3762Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:01:0802:24:07
450SZPECHT Grzegorz 4086WARSZAWAM3000:01:0002:24:19
451JASIŃSKA Justyna 4056Koteł TeamKAMIONNAK2000:01:0802:24:21
451POWIERŻA Adrian 4055Koteł TeamBORZYMYM2000:01:0802:24:22
453BĄK Natalia 3632BigYellowFoot Adventure TeamBRZEZINYK2000:00:2902:24:38
454CHRUŚCIŃSKA Justyna 3960nightrunnersPOZNAŃK2000:00:2702:24:44
455JAGIELSKA Magdalena 3444NGB KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3102:24:46
456KRUK Tomasz 3575LSB/Run_HelpersLUBLINM4000:00:3502:24:59
457CZERWIŃSKI Wojciech 3338CIECHANÓWM2000:01:2902:25:01
458NOWICKA Iwona 3947Bootcamp PolskaKATOWICEK3000:00:0702:25:02
459GOŁOŚ Marta 3494ZĄBKIK2000:01:1302:25:04
460MŁODAWSKI Robert 3910FartownSUSZM4000:01:0902:25:06
461KRÓLICKI Konrad 3549AXA Running TeamWARSZAWAM3000:01:0102:25:16
462BEDNARCZYK Łukasz 3465BIEGAJĄCE ŻABCIEKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:01:0502:25:16
463CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 3347Husaria Race TeamWARSZAWAM4000:00:5102:25:25
464SAWICKI Radek 3699DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSAWM3000:00:4302:25:32
465PARYS Marzena 3417BIEGAJĄCE ŻABCIEKONSTANCIN-JEZIORNAK3000:01:0302:25:33
466BOCIARSKA Magdalena 3912WARSZAWAK3000:01:2602:26:18
467CZEMPIŃSKI Krzysztof 4085KOMORNIKIM4000:01:1402:26:20
468KRĄPIEC Waldemar 4000POZNAŃM5000:00:3902:26:25
469ZABURKO Mateusz 3963TOMASZÓW LUBELSKIM3000:01:0302:26:32
470CISZAK Daria 3999Kobiety BiegająPOZNAŃK4000:00:3902:26:36
471JÓZEFOWICZ Dariusz 4141Padł Na Ryj TeamGDYNIAM4000:01:1902:26:36
472STANOSZEK Agnieszka 3492Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4000:00:4802:26:40
473SIWEK Aleksandra 3423Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4000:00:4802:26:41
474CZAWA Aneta 3890LESKOK4000:00:3802:26:54
475MROWIEC Michał 3889LESKOM3000:00:3802:26:55
476WIERZCHOWIAK Jarosław 3816Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:5002:27:06
477KOLAJ Ewelina 3738Runrace.plWARSZAWAK3000:01:1102:27:21
478STUSIŃSKA Jowita 3926PirorunnersMIŃSK MAZOWIECKIK3000:01:2202:27:25
478STUSIŃSKI Mariusz 3925PirorunnersMIŃSK MAZOWIECKIM4000:01:2202:27:29
480KOLAJ Krzysztof 3820Spocony BatonWARSZAWAM3000:01:1102:27:30
481MORAWSKA Anna 3463WARSZAWAK6000:00:1502:27:35
482MAMCZYS Rafał 3336GORZÓW WIELKOPOLSKIM3000:01:0402:27:53
483MERCIK Mateusz 3535MotivatoGLIWICEM3000:01:2402:27:55
484ZAJĄC Anna 3510WARSZAWAK3000:00:2802:28:02
485BURZYŃSKI Klaudiusz 3736POZNAŃM3000:01:4002:28:13
486ŁUKASIK Bartłomiej 3359PNIEWYM2000:01:1302:28:14
487KUCZAKOWSKA Joanna 4190LEGNICAK3000:00:5302:28:18
488WRÓBEL Aleksandra 3664Dirty SparrowsSĘPÓNO KRAJEŃSKIEK2000:01:2302:28:22
489RUDNICKI Piotr 4089KapibaraWARSZAWAM3000:01:3002:28:25
490MACIASZ Weronika 3895Grupa Śmierci RzeźniczekLEIPZIGK2000:01:1302:28:31
491PACAN Jacek 4142GDYNIAM4000:01:1902:28:33
492FRĄCKOWIAK Aneta 3402Mamy-BiegamyPOZNAŃK3000:01:2702:28:33
493KWAŚNA Weronika 3681PNIEWYK2000:01:1202:28:38
494SIOMAK Michał 3508GDAŃSKM4000:00:5902:28:43
495CYMMER Łukasz 4082ŚWINICE WARCKIEM3000:01:1902:28:43
496KUCZYŃSKA Karolina 4020GDAŃSKK3000:01:1802:28:49
497STARZYŃSKA Marta 3531Perfect Runner LublinLUBLINK4000:00:5502:28:54
498MARCZAK Grażyna 3930WARSZAWAK6000:00:4702:28:56
499KOZERA Marcin 4118SKŁADAKI PIŁAKACZORYM3000:00:2902:28:57
500BOHENEK Janusz 3302Wkurw TeamKIELCEM6000:01:3002:28:59
501KASPRZAK Maciej 4035GNIEZNOM2000:00:5802:29:00
502SIARA Marcin 3848Witkowo BiegaWITKOWOM3000:00:5702:29:06
503KAŹMIERSKI Janusz 3568DA SIĘWARSZAWAM6000:00:3702:29:09
504RUTKOWSKI Grzegorz 3800Klub MatiegoJEŻOWEM5000:00:3702:29:12
505MALINOWSKI Damian 4036GDAŃSKM3000:00:3402:29:19
506KRYGIEL Piotr 4181GDAŃSKM3000:01:1902:29:19
507JANUSZAK Przemysław 3754TEAM JANOOBORNIKIM4000:01:0402:29:26
508JANUSZAK Bartek 3757TEAM JANOOBORNIKIM2000:01:0302:29:30
509JANOWSKI Tomasz 3409crossfit lublinŁĘCZNAM3000:01:0402:29:33
510NIZIOŁEK Mateusz 4104KRAKÓWM2000:00:0002:29:36
511ŻOŁNIEROWICZ Hubert 3791Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM3000:00:2502:29:40
512ŻOŁNIEROWICZ Joanna 3873Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK3000:00:2502:29:40
513JANISZ Katarzyna 3448RADOMK2000:00:1502:29:43
514RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 3665Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK4000:00:4402:29:47
515PIERZGALSKI Sebastian 4018ŁÓDŹM4000:01:1002:29:52
516ŚNIEGOCKA Magdalena 3433WUEF Club Swadzim Decatlon/Stado Pedzących ŚlimakówTARNOWO PODGÓRNEK3000:00:3602:29:56
517GROMADZKI Wojciech 4154ZŁOTNIKIM5000:00:4802:30:02
518MAGER Bartosz 3703RZESZOWM4000:01:1302:30:09
519MAGER Olga 3758RZESZÓWK4000:01:1402:30:18
520PAKUŁA Agata 3722GÓRNOK2000:00:2202:30:20
521SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 3996Vege RunnersŁÓDŹK4000:01:1002:30:23
522JANUSZAK Gosia 3759TEAM JANOOBORNIKIK4000:01:0302:30:28
523ZAREMBA Andrzej 3555AXA Running TeamWARSZAWAM2000:01:2902:30:37
524DĄBROWSKA Edyta 4132PIASECZNOK3000:01:0702:30:38
525KRAJEWSKA Justyna 3854Yes Man TeamWARSZAWAK3000:00:5302:30:40
526DROZDOWSKI Dawid 3395KB Aktywni KoninKONINM4000:01:1602:30:44
527SOBAŃSKA Patrycja 4006kobiety biegająKOMORNIKIK4000:00:3902:31:21
528GUZEK Ewa 3697Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:4302:31:37
529WALCZAK Izabela 3370LUBLINK3000:00:1602:31:39
530GRABARSKA Lidia 3956WARSZAWAK3000:01:2102:31:47
531MANIARA Adam 4107Husaria Race TeamSTANISŁAWÓWM2000:00:5102:31:56
532KOZIRÓG Agnieszka 3726STRYKÓWK4000:00:3802:32:06
533FRONCZAK Adam 3711WARSZAWAM4000:00:3902:32:07
534PAWŁOWSKI Marcin 3707KS Stara BidaJABŁONNAM3000:01:2702:32:12
535KOMAR Michał 4069LEGIONOWOM3000:01:2702:32:13
536KLOCEK Paulina 4177Składaki PiłaPIŁAK2000:00:3102:32:17
537SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 3653#czeladzbiegaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK3000:01:2302:32:18
538BĄKOWSKI Rafał 3606ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3000:01:1102:32:21
539ARMATYS Grzegorz 3640Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:2502:32:26
540KALBARCZYK Beata 3628Orange PolskaOTWOCKK5000:01:2502:32:26
541BAJENA Jan 3655WARSZAWAM2000:01:2602:32:35
542KLEDYŃSKA Aleksandra 3651WARSZAWAK2000:01:2602:32:35
543POPŁAWSKA Katarzyna 3678Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWK4000:00:3002:32:42
544KONOPKA Anna 3466Kaszubska PoniewierkaGDAŃSKK3000:01:0702:32:47
545ŻÓŁW Hubert 4063WARSZAWAM3000:00:5802:32:55
546TABACZKA Piotr 3656WUEF CLUB DECATHLON SWADZIMTARNOWO PODGÓRNEM4000:00:4002:32:58
547ŚWIEŻYŃSKA Aleksandra 3589BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK2000:00:2902:33:21
548GŁÓDŹ Małgorzata 4030WARSZAWAK2000:00:3402:33:39
549DEJA Andrzej 3857AmatorzyOPOLEM5000:01:3302:33:47
550RACZYŃSKA Magdalena 3987ŁĘCZYCAK2000:01:3102:33:54
551BOROWIEC Renata 3378Mamy Biegamy KielceDYMINYK3000:01:1802:34:05
552PODOLSKI Marek 3764biegamyrazem.plGDYNIAM3000:01:0902:34:30
552WOJNAROWSKA Weronika 3731RunedaGDYNIAK3000:01:0902:34:31
554STACHOWICZ Mateusz 3526Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM3000:01:1402:34:33
555MŁODAWSKI Rafał 3909Klub Polska BiegaSUSZM4000:01:0902:34:49
556WOJCIECHOWSKI Tomasz 4166Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2000:00:2002:34:54
557NAGÓRNY Pawel 4139Coca-Cola RunnersWARSZAWAM3000:00:1902:35:00
558SKOŚKIEWICZ Krzysztof 4134BOROWA GÓRAM4000:00:5402:35:25
559DUKAŁA Arkadiusz 3518PZU Sport TeamZALESIE GÓRNEM4000:00:5302:35:30
560PENAR Arkadiusz 3983GORLICEM4000:00:5202:35:38
561BAGIŃSKA Anna 3936WARSZAWAK3000:01:3202:35:57
562WIS Modesta 3493BRZESKOK2000:00:1302:35:58
563ADAMCZYK Artur 3519BIBICEM2000:00:1302:35:58
564BIL Janusz 4114NEAPCOPraszkaPRASZKAM6000:01:2002:36:11
565LUZAR Monika 3375MiABIELAWAK4000:01:2302:36:11
566BARAN Michał 4113OSIR Strzelce OpolskieWARMĄTOWICEM3000:01:2002:36:12
567LUZAR Andrzej 3446MiABIELAWAM4000:01:2302:36:13
568ZĘGOTA Izabela 4072LUBLINK2000:01:3402:36:13
569ZAWADZKA Anna 4074WROCŁAWK2000:00:5702:36:44
570OKAPIEC Aleksandra 3544AXA Running TeamWARSZAWAK3000:01:0202:36:44
571MACIEJAK Anna 4101Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:5202:36:46
572KOŁODZIEJ Mirosław 3501Muzeum Historyczne Miasta KrakowaKRAKÓWM2000:01:3602:36:50
573GIEDROJC Iwona 3451PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:5502:36:53
574DUNIKOWSKA Olga Małgorzata 3316KRAKÓWK2000:01:3602:36:55
575GIEDROJC Przemysław 3643SkaryMakersiSTRZELCE OPOLSKIEM3000:00:5502:36:57
576FRANKOWSKA Monika 3389BYTOMK2000:01:2202:36:59
577KAWECKA Magdalena 3789Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK3000:00:2502:37:00
578KOWALEWSKA Luiza 4102Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:5302:37:06
579ZAJĄC Ewelina 4083WARSZAWAK3000:00:2802:37:07
580ZAGOŃCZYK Andrzej 3648KONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:0202:37:14
581MRÓWKA Kasia 4105Husaria Race TeamGRODZISK MAZK3000:00:4802:37:19
582KAŹMIERCZAK Malwina 3680DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK2000:00:4302:37:20
583WIĘCZKOWSKI Wojciech 3675HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM4000:00:4902:37:22
584PIASECKI Grzegorz 3672aktywni koninKONINM4000:01:1602:37:25
585PIELACHOWSKA Agata 4015GDYNIAK3000:01:1902:37:28
586SAWCZUK Marta 3995TUP Team/ SGGW RunnersŁOSICEK2000:01:3402:37:30
587RZEPECKA Justyna 3323WARSZAWAK2000:01:2802:37:35
587ROSZKOWSKI Tomek 3312WARSZAWAM3000:01:2802:37:36
589WALASZEK Paweł 3506AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:01:1102:37:37
590RIEFF Anna 3392WARSZAWAK3000:01:2202:37:48
591OSIKOWSKA Aleksandra 3440Power TrainingWARSZAWAK3000:01:2202:37:49
592STASIAK Waldemar 3859NOWA BOGACICAM4000:01:3302:37:50
593SROCZYŃSKA Justyna 4012Ostre SrokiPIASECZNOK3000:00:5402:37:52
594KOZIELSKI Paweł 3993HP Active CrewWARSZAWAM4000:00:5602:37:58
595ZAGOŃCZYK Dorota 3645KONSTANCIN-JEZIORNAK5000:01:0202:37:58
596BAJAK Mirosław 3561KRAKÓWM4000:01:1002:38:03
597KRAKOWSKA Katarzyna 3369KRAKÓWK4000:00:4002:38:15
598PIETRZAK Agnieszka 3415WARSZAWAK4000:01:0602:38:20
599PIETRZAK Maciej 3436WARSZAWAM4000:01:0502:38:22
600SZWARC Barbara 3924wkurw_teamKRAKÓWK3000:00:5702:38:25
601ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 4017Wuef Club Decathalon SwadzimSKORZEWOK4000:00:3602:38:34
602MATOGA Lucyna 4042SIEPRAWK5000:01:0802:38:47
603KUHN-ZAWADZKA Joanna 3939Króliczki w plecakuPIŁAK3000:00:4502:39:08
604KARAŚ Robert 3536AXA Running TeamBROCHÓWM3000:01:3002:39:21
605JASZCZUK Edyta 4039TUP TeamWARSZAWAK2000:01:3502:39:26
606OBARSKI Norbert 4044KIELCEM5000:00:5002:39:30
607ZALEWSKA Katarzyna 3713WARSZAWAK3000:01:1602:40:18
608POSS Marcin 3715WARSZAWAM4000:01:1602:40:21
609PASZKOWSKI Jakub 3813SUWAŁKIM3000:01:2402:40:26
610OSYDA Sabina 3729SUWAŁKIK2000:01:2302:40:27
611BANASZCZYK Maja 4031WARSZAWAK3000:00:5202:40:29
612BĄK Piotr 3865KONSTANCIN JEZIORNAM3000:00:5002:40:32
613KOWALEWSKA Katarzyna 3596LUBLINK3000:01:0402:40:36
614PIETRZAK Jarosław 3695LUBLINM3000:01:0402:40:37
615GROCHOWSKA Joanna 4124Składaki PiłaPIŁAK3000:00:2902:41:18
616ROSIEK Anna 3908MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEK3000:01:2202:41:33
617ZAJĄC Grzegorz 3394SANOKM4000:01:2802:41:35
618WOJDASIEWICZ Kasia 3659REDHILLK4000:01:2502:41:59
619SROKA Dominik 3527WARSZAWAM4000:01:1902:42:04
620SOSZYŃSKA Małgorzta 3937człapaczeWARSZAWAK5000:01:1202:42:11
621MARCINCZAK Anna 3388Mamy-BiegamyPLEWISKAK3000:01:2802:42:27
622ZADROŻNA Ania 3619OTRĘBUSYK3000:00:5802:42:42
623MALDIS Marek 3892WARSZAWAM6000:00:4702:42:50
624PRĘDKA Magdalena 3751Ola ClubWARSZAWAK4000:01:4002:42:55
625MATYJEWICZ Klaudia 3326WARSZAWAK2000:01:3202:42:56
626NIEĆ Melania 4241K3000:01:3902:42:57
627HUZIOR Roman 4222ORZESZEM5000:01:2402:43:00
628STOŃ Daniel 3592Biegusiem.plUŁĘŻM4000:01:0202:43:01
629PODLEŚ Rafał 3611Grupa śmierci RzeźniczekKOBYŁKAM3000:01:1402:43:03
630RADZIEŃSKA Kamila 3700Mamy-BiegamyGDYNIAK3000:01:3702:43:09
631HUZIOR Elżbieta 4224ORZESZEK4000:01:2302:43:11
632RADZIEŃSKI Maciej 3740GDYNIAM3000:01:3802:43:28
633KRZYŚ Justyna 3799Klub MatiegoJEŻOWEK3000:00:4002:43:40
634KARPIŃSKA Anna 3688Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWA-WESOŁĄK4000:00:4202:43:40
635KNAP Ewa 3888AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:4402:43:42
636STRZELECKI Artur 4179PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM5000:00:3502:43:44
637PŁATEK Katarzyna 3795WARSZAWAK4000:00:4302:43:44
638MARKOWICZ Krzysztof 3801Klub Matiego JeżoweJEŻOWEM5000:00:3802:43:45
639MAZUR Klaudia 3706MAZUR FAMILYLUBLINK2000:01:1802:43:53
640ZIEŃKOWSKA Izabela 3442Lublin Biega/WW TeamLUBLINK3000:00:1702:43:57
640LATO Karolina 3318LUBLIN BIEGALUBLINK3000:00:1702:43:57
642POSIŁA Joanna 3971Coca-Cola RunnersWARSZAWAK3000:01:2502:43:57
643PILAK Zbigniew 3453WROCŁAWM5000:00:2402:44:08
644SYGUŁA Katarzyna 3920KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK4000:01:0002:44:21
645WOJDYŁ Anna 3599LUBLINK3000:01:1602:44:41
646ŚLIWIŃSKI Paweł 3838Klub MatiegoPYSZNICAM5000:00:3602:44:44
647ZIÓŁEK Teresa 4242Bonda GrudniaJACKÓWK5000:01:3102:45:29
648BIŃKOWSKI Andrzej 4173Coca-Cola RunnersWARSZAWAM4000:01:1502:45:52
649PRÓCHNIAK Joanna 3541Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAK3000:01:1502:45:57
650SZTOMBER Daniel 3525AXA Running TeamWARSZAWAM3000:01:2902:46:00
651MAZUR Andrzej 3708MAZUR FAMILYLUBLINM4000:01:1902:46:11
652MASŁOŃ Sebastian 4023KRAKÓWM3000:01:3102:46:12
653ZIENTEK Wojciech 4038SZLICHTYNGOWAM4000:01:3302:46:12
654JĘDRZEJCZAK Sławomir 4037KRZYWIŃM4000:01:3302:46:32
655KOZŁOWSKA Anna 4185Vege RunnersWARSZAWAK3000:01:2702:46:47
656MAZUR Beata 3701MAZUR FAMILYLUBLINK4000:01:1802:46:59
657KLOCEK Ewelina 4176Składaki PiłaPIŁAK3000:00:3002:47:22
658NAWROCKA Aleksandra 3724PAKOSŁAWK2000:00:3802:47:47
659GAJEWSKI Piotr 3373Run_HelpersiLUBLINM3000:00:3502:48:38
660ROGATKO Adam 3915DRAMAT_TEAMDAWIDY BANKOWEM3000:01:0802:49:02
661NIESIOBĘDZKA-ROGATKO Karolina 3916DRAMAT_TEAMDAWIDY BANKOWEK3000:01:0902:49:04
662PEŁSZYŃSKI Marek 3572Zośka Running Team / LPP TEAMGDANSKM3000:01:3702:50:10
663KUREK Aleksandra 3502PRUSZKÓWK2000:00:0002:50:19
664DONIEC Katarzyna 3696JASŁOK3000:01:2302:50:40
665KAWSKA Ewa 3950GRUDZIĄDZK4000:01:3202:50:48
666KUŁAKOWSKI Piotr 3935CzłąpaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:1202:51:29
667GRABOWICZ Anna 3806SIEKIERKI WIELKIEK4000:00:4602:51:31
668NOWAK Jarosław 3776POZNAŃM4000:00:4602:51:35
669NOWAK Katarzyna 3772POZNAŃK4000:00:4502:51:36
670SZCZERBIŃSKI Marcin 3790Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM4000:00:4502:51:40
MATRASZEK Jakub 3374Vege RunnersRADOMM30DNF02:51:59 DNF
672JAKÓBCZYK Andrzej 3928sklepbiegacza.pl Lublin teamLUBLINM4000:01:3202:52:49
673WÓJCIK Łukasz 4073SII POWER PEOPLELUBLINM3000:01:3502:53:38
674SZANIAWSKA Agata 3327WARSZAWAK2000:00:5202:53:41
675JANICKA Katarzyna 33284everfaster.plWARSZAWAK3000:00:5202:53:42
676SOWA Sylwia 4075PZU SPORT TEAMWROCŁAWK4000:00:5802:54:03
677WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 40875iatka TEAMPILICAK3000:01:4002:54:12
678PIĄTY Kamil 40885iatkaTEAMPILICAM3000:01:4102:54:12
679PANCZENKO Kamil 3343OWM LublinLUBLINM2000:01:3602:54:25
680DUKIEWICZ Grażyna 3454SZCZECINK4000:01:3602:54:35
681SEREWA Paulina 3396OWM LublinLUBLINK2000:01:3502:54:41
682HILLER Jerzy 3517Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM6000:01:3202:54:53
683WITKOWSKI Krzysztof 3809Centrum Kettlebell TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:5602:55:00
684WITKOWSKA Anetta 3810Centrum Kettlebell TarnobrzegTARNOBRZEGK4000:00:5502:55:02
685ŻAK Bartłomiej 3583LUBLINM3000:01:2902:55:14
686ŻAK Agnieszka 3609CHEŁMK3000:01:2902:55:15
687WYSOCKA Ilona 4127Składaki PiłaPIŁAK3000:00:2902:56:18
688BARCZAK Sylwia 3329Perfect Runner LublinLUBLINK3000:01:3102:56:50
689PIELAK Agnieszka 3778PZU SPORT TEAMWARSZAWAK2000:00:5202:57:52
690WYSOCKA Agnieszka 3686PRO RUNWARSZAWAK4000:01:3502:58:16
691KUNA Katarzyna 3558SULEJÓWEKK4000:01:3902:58:16
692SOT Lucjan 4045A niech to szlak biegiem na szlakWETLINAM5000:00:2202:59:59
693NAROLEWSKA Dorota 3310WARSZAWAK3000:00:3203:00:14
694PEDA Kamila 4050KB DZIKPOLICEK3000:00:2003:01:10
695OBARSKA Małgorzata 4043STARACHOWICEK5000:00:5703:01:56
696WYSOCKI Sebastian 4128Składaki PiłaPIŁAM3000:00:3003:02:18
697ŚLĘZAK Hanna 4121Składaki PiłaPIŁAK3000:00:3203:02:25
698MIŁOSZ Maria 3400BRWINÓWK2000:01:1703:02:41
699RYMON Paweł 4120SKŁADAKI PIŁAKRAJENKAM3000:00:3203:02:42
700MAJEWSKA Agnieszka 3769Grupa Śmierci RzeźniczekPĘCICE MAŁEK4000:01:1503:02:58
701JUREK Paulina 3543PABIANICEK3000:01:3703:04:49
702GUZIK Magdalena 3570WARSZAWAK4000:01:3703:05:20
703SZCZEPANIA Lucyna 4123Składaki PiłaPIŁAK4000:00:3103:10:12
704WIECZOREK Beata 3674Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3000:00:4403:10:57
705BORKOWSKA Ewa 3869ZŁOTÓWK6000:00:4503:11:11
706BAŃKOWSKA Monika 3690BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK3000:00:2503:12:35
707KULLING Krystian 4187Biegowi WariaciGDYNIAM3000:00:2503:12:35
708PUŁKOWSKI Mirosław 4057WARSZAWAM4000:00:2703:12:35
709PUŁKOWSKA Patrycja 4058WARSZAWAK3000:00:2703:12:37
710BALCEWICZ Magda 4125Składaki pilaPIŁAK3000:00:3103:18:37
711MIKOŁAJCZYK Paweł 3445ŁÓDŹM3000:00:00
712PAWŁOWSKA Katarzyna 3514PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK3000:00:00
713PAWŁOWSKI Maciej 3504PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:00
714SZYMANOWSKI Tomek 3732GLIWICEM3000:00:00
714BIELECKI Filip 3734GLIWICEM3000:00:00
716KAPŁON Jacek 3907TYCHYM4000:00:00
717ŁUKASZKIEWICZ Michał 3942TYCHYM3000:00:00
718MAŚLANY Mariusz 3356Elektrometal Energetyka SAWARSZAWAM4000:00:14
719KOWALSKI Sylwester 3980BROCKWORTHM3000:00:22
720KOWALSKA Joanna 3979BROCKWORTHK3000:00:22
MIRECKI Jan 4076WARSZAWAM40DNF DNF
TADLA Mateusz 4071LUBLINM20DNF DNF
MATUSZAK Piotr 3730ŚRODA WIELKOPOLSKAM20DNF DNF
Znaleziono 723 wynik(ów)