Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1088
Wystartowało : 950
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 944
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WINIARCZYK-JADACH Beata 4240TG SOKÓŁ ZAKOPANEKRAKÓWK401K 22021-06-03 08:10:2303:05:46.60 6:389,0
2BIENIECKA Anna 4257BIEG RZEŹNIKAGLIWICEK402K 42021-05-30 08:01:0503:15:42.50+00:09:556:598,6
3HERBICH-SAR Violetta 5007FUDU & CO.PIOTRKÓW TRYB.K403K 82021-06-02 08:04:5603:21:37.90+00:15:517:128,3
4GARBOWSKA Monika 4655COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEK404K 102021-06-04 08:04:3003:26:39.70+00:20:537:228,1
5KOCHANOWSKA Michalina 4085STAWIGUDAK405K 152021-05-29 08:04:5003:41:08.00+00:35:217:537,6
6SOLIŃSKA Magdalena 4320JANKOWICEK406K 202021-05-30 08:01:0603:43:26.05+00:37:397:587,5
7WIERCIOCH Bożena 4829RACE FIGHTER GOSIR DĘBE WLK.CYGANKAK407K 212021-06-04 08:04:4203:44:18.45+00:38:318:007,5
8KORZEP-CZEKALSKA Dorota 5038BIAŁOBIELK408K 222021-06-01 08:01:5203:46:17.20+00:40:308:047,4
9HOŁUBIEC Agnieszka 4470YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK409K 292021-06-02 08:04:5703:51:32.70+00:45:468:167,3
10NAZIMEK Lilianna 4972SUO TEMPORENOWY SĄCZK4010K 332021-05-29 08:04:5103:54:36.25+00:48:498:227,2
11MARKOWSKA Ewa 4478SZAKALE BAŁUTŁÓDŹK4011K 362021-06-02 08:04:5703:57:31.90+00:51:458:287,1
12FLORCZAK Sylwia 4652SZAKALE BAŁUTŁÓDŹK4012K 372021-06-04 08:04:3503:58:19.90+00:52:338:307,0
13KADZIDŁOWSKA Aleksandra 4684EVERRUNŁÓDŹK4013K 382021-06-04 08:04:3503:58:30.50+00:52:438:317,0
14TOMALAK Emilia 4223WARSAWK4014K 442021-05-29 08:05:0204:04:00.55+00:58:138:426,9
15LEŚNIAK-POPIEL Marta 4720DZIEWCZYNY Z SANOKASANOKK4015K 452021-06-04 08:05:0804:04:09.35+00:58:228:436,9
16CEBRAT Ewa 4635DZIEWCZYNY Z SANOKASOSNOWIECK4016K 482021-06-04 08:05:0804:04:31.15+00:58:448:436,9
17BURCHARD Beata 4421PIASECZNOK4017K 532021-06-01 08:01:5304:07:16.90+01:01:308:496,8
18GMAJ Karolina 5068GRÓJECK4018K 552021-06-05 08:52:5804:09:44.15+01:03:578:556,7
19KSIĘŻNIK Anna 4106OŁAWAK4019K 572021-05-29 08:05:2204:10:19.60+01:04:338:566,7
20KUŹMA Dorota 4714SKÓRZECK4020K 582021-06-04 08:04:4204:10:43.15+01:04:568:576,7
21SZCZYPLIŃSKA Anna 4588SFORA BMKJABŁONNAK4021K 622021-06-03 08:10:4704:12:09.90+01:06:239:006,7
22MICHNO Małgorzata 4292JAROSŁAWSKI BIEGACZPEŁKINIE 242DK4022K 652021-05-30 08:01:0604:13:52.85+01:08:069:046,6
23MARCINIAK Anna 4730LEGNICAK4023K 682021-06-04 08:04:3504:14:57.75+01:09:119:066,6
24GRZEGÓRZEK Anna 4270KOSZYCE WIELKIEK4024K 702021-05-30 08:01:1404:15:08.15+01:09:219:066,6
25KOZACZUK Maria 4279LUBLINK4025K 722021-05-30 08:01:0904:16:53.10+01:11:069:106,5
26MARGOŁA Marta 4137RADOMSKOK4026K 732021-05-29 08:05:2504:17:17.05+01:11:309:116,5
27SIENKIEWICZ Joanna 4792GS TEAMSWARZĘDZK4027K 742021-06-04 08:05:3604:17:25.15+01:11:389:116,5
28MIKOŁAJCZAK Barbara 4737POZNAŃK4028K 802021-06-04 08:05:0704:18:13.30+01:12:269:136,5
29GLICA Monika 4662CZUDECK4029K 812021-06-04 08:04:4904:18:20.40+01:12:339:136,5
30SZUBERT-WALENCZAK Magdalena 5087TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK4030K 842021-06-05 08:53:0104:20:24.20+01:14:379:186,5
31GODZIMIRSKA Eliza 4663REEBOKWARSZAWAK4031K 862021-06-04 08:04:5704:20:42.70+01:14:569:186,4
32KOCHAŃSKA Joanna 4086SICIENKOK4032K 912021-05-29 08:05:0904:22:08.65+01:16:229:216,4
33KUCHARSKA Aneta 4108ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK4033K 942021-05-29 08:05:2304:24:49.65+01:19:039:276,3
34BARSKA-OLSZEWSKA Ewa 4005ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK4034K 952021-05-29 08:05:2204:24:49.90+01:19:039:276,3
35CEGLEWSKA Izabela 4021POZNAŃK4035K 962021-05-29 08:05:2404:25:37.40+01:19:509:296,3
36KABALA Joanna 4075CMKP TEAMOTWOCKK4036K 982021-05-29 08:05:2304:25:51.85+01:20:059:296,3
37STEBELSKA Monika 4806QUEENS OF CHAMONIXWARSZAWAK4037K 1022021-06-05 08:53:0404:28:03.40+01:22:169:346,3
38BOCHEN Izabela 4345BEZRZECZEK4038K 1032021-05-31 08:07:0104:28:05.15+01:22:189:346,3
39KARPIŁOWSKA Maria 4537VICIOUS CIRCLEWARSZAWAK4039K 1052021-06-03 08:10:3804:28:24.15+01:22:379:356,3
40RZEPNIEWSKA Joanna 4785MARKOWI BIEGACZEMARKIK4040K 1072021-06-04 08:04:5304:28:48.45+01:23:019:366,3
41KOSEWSKA Monika 4541SFORA BMKŁAJSKIK4041K 1122021-06-03 08:10:4704:31:17.75+01:25:319:416,2
42MIKULSKA Magdalena 4559KRAKÓWK4042K 1132021-06-03 08:10:2804:31:30.55+01:25:439:416,2
43KNAPCZYK Elżbieta 4084PĘDZĄCE ŁANIEMYŚLENICEK4043K 1142021-05-29 08:05:1804:31:38.05+01:25:519:426,2
44JANOWSKA Justyna 4071CB163 LILIOWA TEAMKRUSZYNK4044K 1192021-05-29 08:05:1204:33:29.90+01:27:439:466,1
45SIEROCIŃSKA Monika 4794CROSFFIT SIEDLCESIEDLCEK4045K 1212021-06-04 08:04:3204:34:50.00+01:29:039:486,1
46ROMANOWICZ Katarzyna 4450BRWINÓWK4046K 1242021-06-01 08:01:5304:36:03.05+01:30:169:516,1
47CZECH Dorota 4263AFR POLANDSZYMANÓWK4047K 1272021-05-30 08:01:0904:36:40.65+01:30:549:526,1
48MASZKOWSKA Anna 4556LUBLINK4048K 1342021-06-03 08:10:4404:40:35.25+01:34:4810:016,0
49BIAŁEK Kamila 4499ŁÓDŹK4049K 1372021-06-03 08:10:3804:40:52.00+01:35:0510:016,0
50DYLĄG Katarzyna 4354BIECZK4050K 1392021-05-31 08:07:0804:41:58.15+01:36:1110:046,0
51HOLIK Iwona 4365BIECZK4051K 1402021-05-31 08:07:0804:41:58.30+01:36:1110:046,0
52GOŁASZEWSKA Marta 4664GDAŃSKK4052K 1412021-06-04 08:04:4804:42:17.90+01:36:3110:046,0
53KRÓL Iwona 4373MAŁOGOSZCZK4053K 1422021-05-31 08:07:0204:42:29.10+01:36:4210:055,9
54JURAŚ-KMIEĆ Marzena 5089BIEGAM SOBIELUBLINK4054K 1432021-06-05 08:53:0004:42:49.70+01:37:0310:065,9
55AGNIESZKA Berendt 5034WARSZAWAK4055K 1462021-06-02 08:04:5704:43:55.90+01:38:0910:085,9
56PRZEWORSKA Basia 4312CZARNECKI RUN TEAMŁĄCZNAK4056K 1482021-05-30 08:01:1104:44:00.20+01:38:1310:085,9
57OBARA Aneta 4300SUCHEDNIÓWK4057K 1492021-05-30 08:01:1104:44:00.50+01:38:1310:085,9
58SZCZOTKA Agata 4329JAROSŁAWK4058K 1502021-05-30 08:01:0704:44:40.15+01:38:5310:105,9
59LEŚNIAKOWSKA Anna 4119TUR TERKA ULTRA RUNNINGZAMIENIEK4059K 1512021-05-29 08:05:2304:44:59.30+01:39:1210:105,9
60MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 4897AKTYWNI WĘGRÓW, DEVI HIMAL TEAMWĘGRÓWK4060K 1542021-06-05 08:53:0204:45:13.90+01:39:2710:115,9
61PIASECZYŃSKA-JAMBOR Agata 4759ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK4061K 1552021-06-04 08:04:3304:45:27.60+01:39:4110:115,9
62PAWLAK Beata 4752JABŁONNAK4062K 1562021-06-04 08:04:3304:45:27.70+01:39:4110:115,9
63RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 4779DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK4063K 1572021-06-04 08:04:5104:45:41.85+01:39:5510:125,9
64LATOS Joanna 4551ZIELONA GÓRAK4064K 1592021-06-03 08:10:3204:45:49.90+01:40:0310:125,9
65ŁUKASZYK Kamila 4724ZALASEWOK4065K 1602021-06-04 08:05:0604:45:57.45+01:40:1010:125,9
66BURGS Edyta 4633SIEDLCEK4066K 1632021-06-04 08:04:3204:46:44.60+01:40:5810:145,9
67SZYMKIEWICZ Ewa 4402MIĘDZYRZECZK4067K 1672021-05-31 08:07:0104:48:27.30+01:42:4010:185,8
68PAPIERNIK Aneta 4749MARKOWI BIEGACZEMARKIK4068K 1692021-06-04 08:04:5204:48:30.35+01:42:4310:185,8
69FILIPIAK Beata 4042MGBBYTOMK4069K 1702021-05-29 08:04:5504:48:46.25+01:42:5910:185,8
70KRUCZEK Monika 4103TEAM PAPRYTYCHYK4070K 1762021-05-29 08:05:0704:49:55.45+01:44:0810:215,8
71HORODYŃSKA Mirosława 4067KOTWICA BRZEGKARŁOWICEK4071K 1792021-05-29 08:04:5804:50:55.05+01:45:0810:235,8
72PALUSZKIEWICZ Karolina 4303MAĆKOWIAK TEAMŚREMK4072K 1802021-05-30 08:01:0804:50:55.10+01:45:0810:235,8
73CZARNY Marzena 4638JAWORZNO ŁBCJAWORZNOK4073K 1822021-06-04 08:04:3504:51:34.10+01:45:4710:245,8
74BLADOWSKA Katarzyna 4620RUNEDAREDAK4074K 1862021-06-03 08:10:3504:52:54.75+01:47:0810:275,7
75PASLAWSKA Irma 4570USTRZYKI DOLNEK4075K 1882021-06-03 08:10:3804:53:30.25+01:47:4310:285,7
76SZARKOWSKA-LUDEW Katarzyna 43283 T BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK4076K 1922021-05-29 08:05:1404:54:06.75+01:48:2010:305,7
77ADAMCZYK Ania 4000GOŁUSKIK4077K 1952021-05-29 08:05:1404:55:27.00+01:49:4010:335,7
78LE FELIC Monika 4115WARSZAWAK4078K 1962021-05-29 08:05:1404:56:23.90+01:50:3710:355,7
79MARON Agnieszka 5006ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK4079K 1982021-06-05 08:52:5504:57:00.00+01:51:1310:365,7
80LEKS-MASZKOWSKA Ryszarda 4285OBORYGENILUBNÓWK4080K 2022021-05-30 08:01:0804:58:02.05+01:52:1510:385,6
81KRZYSZTOFOWICZ Karolina 4545WARSZAWAK4081K 2052021-06-03 08:10:2904:59:41.55+01:53:5410:425,6
82BRZOZOWSKA-GĄSKA Anna 4630KRAŚNIKK4082K 2102021-06-04 08:05:0205:00:50.65+01:55:0410:445,6
83RYŻYŃSKA Agnieszka 4914CHEŁM BIEGACHEŁMK4083K 2122021-06-05 08:52:5905:01:19.35+01:55:3210:455,6
84GÓRKA Jolanta 4063SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK4084K 2152021-05-29 08:05:0305:02:01.00+01:56:1410:475,6
85KONCA Beata 4696KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK4085K 2182021-06-04 08:04:5605:03:06.25+01:57:1910:495,5
86DADAŚ Elżbieta 4640BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEK4086K 2192021-06-04 08:04:5205:03:23.00+01:57:3610:505,5
87MROCZEK Marta 4143DZICY KONIOWECHODÓWK4087K 2202021-05-29 08:05:1705:03:39.10+01:57:5210:505,5
88MIŁKOWSKA Aneta 4950DZICY KONIOWIESOKOŁÓW PODLASKIK4088K 2212021-05-29 08:05:1705:03:39.20+01:57:5210:505,5
89DYMKOWSKA Małgorzata 4997PIESZYCEK4089K 2222021-05-29 08:05:0705:03:41.15+01:57:5410:505,5
90ZIELIŃSKA IGNASZAK Iwona 4845HEROBOXŚWIECIEK4090K 2232021-06-04 08:05:2505:03:48.30+01:58:0110:515,5
91SYPKO-KUBICKA Katarzyna 4204KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKK4091K 2242021-05-29 08:05:1605:05:36.15+01:59:4910:545,5
92ZALEWSKA Agnieszka 4496GDYNIAK4092K 2252021-06-02 08:05:0105:07:42.50+02:01:5510:595,5
93BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 4977KOTWICA KRZEGZIELĘCICEK4093K 2282021-05-29 08:04:5705:09:01.05+02:03:1411:025,4
94PILECKA Joanna 4761WARSZAWAK4094K 2292021-06-04 08:04:3305:09:28.10+02:03:4111:035,4
95POSTÓŁ Karolina 4769COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICEK4095K 2302021-06-04 08:04:3105:11:06.85+02:05:2011:065,4
96GANDECKA Beata 4360MIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZK4096K 2312021-05-31 08:07:0205:12:21.20+02:06:3411:095,4
97RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 4949GŁOGOVIAGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4097K 2332021-05-31 08:07:0705:13:29.40+02:07:4211:115,4
98GDYNIA Sylwia 4658KNURÓWK4098K 2362021-06-04 08:04:3505:15:06.65+02:09:2011:155,3
99GRZELAK Karina 4065KOSZALINK4099K 2442021-05-29 08:04:5105:16:43.50+02:10:5611:185,3
100DOMAŃSKA Katarzyna 4033ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK40100K 2472021-05-29 08:05:2505:17:58.70+02:12:1211:215,3
101CZAJKA Dagmara 4350MIKOŁÓWK40101K 2492021-05-31 08:07:1305:20:12.40+02:14:2511:265,2
102MAŃCZAK Agnieszka 4554CZERWONACKIE KIJANKIKICINK40102K 2502021-06-03 08:10:4305:20:16.05+02:14:2911:265,2
103BURMAN Beata 4506MUROWANA GOŚLINAK40103K 2512021-06-03 08:10:4205:20:16.50+02:14:2911:265,2
104DONIEC Katarzyna 4466AGARUNJASŁOK40104K 2522021-06-02 08:05:0105:20:27.30+02:14:4011:265,2
105CIEŚLIK Malwina 4028ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK40105K 2542021-05-29 08:05:2405:20:39.70+02:14:5311:275,2
106ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa 4843IZBICKO W BIEGUIZBICKOK40106K 2552021-06-04 08:05:3705:23:11.30+02:17:2411:325,2
107KOWALCZYK Anna 4278DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI , DKMSCZARNY LASK40107K 2562021-05-30 08:01:0905:23:36.60+02:17:5011:335,2
108PIETRUSZEWSKA Katarzyna 4572ORANGE POLSKAWARSZAWAK40108K 2572021-06-03 08:10:3105:25:18.05+02:19:3111:375,2
109HERMAN Agnieszka 4526MRZEŻYNOK40109K 2582021-06-03 08:10:4505:26:30.05+02:20:4311:395,1
110KIJEWSKA Karolina 4372BRYGADA KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGOSTOCZKIK40110K 2592021-05-31 08:07:1005:26:46.85+02:21:0011:405,1
111STANKOWSKA Justyna 4803KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40111K 2602021-06-04 08:04:3005:26:49.30+02:21:0211:405,1
112JĘCZMINSKA Anna 4532SAMI SWOIKIELCEK40112K 2622021-06-03 08:10:4205:28:22.95+02:22:3611:435,1
113ŁOCHOWSKA-PIOTROWICZ Magdalena 4128TEAM PAPRYTYCHYK40113K 2642021-05-29 08:05:0905:29:32.80+02:23:4611:465,1
114MONTEWKA DE VALLE Jowita 4142SLOW JOGGING SIEDLCECHODÓWK40114K 2662021-05-29 08:05:1805:30:24.90+02:24:3811:485,1
115ZADROŻNA Dorota 4959JACK RUNNERGRUDZIĄDZK40115K 2712021-06-02 08:05:0005:32:41.75+02:26:5511:525,0
116NOWAK Ania 5059KONSTANTYNOW LODZKIK40116K 2722021-06-04 08:04:2705:32:41.90+02:26:5511:525,0
117MILLER-GRONIECKA Ilona 4479WARRSZAWAK40117K 2772021-06-01 08:01:5705:35:09.15+02:29:2211:585,0
118WEILAND Emila 5085UNISŁAWK40118K 2782021-06-05 08:53:0205:36:46.70+02:31:0012:015,0
119WOJCIECHOWSKA Jolanta 4494YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK40119K 2842021-06-02 08:04:5705:41:23.05+02:35:3612:114,9
120ZACHAREK Ewelina 4840HEROBOXCHEŁMNOK40120K 2892021-06-04 08:05:2505:44:55.30+02:39:0812:194,9
121STANKIEWICZ Katarzyna 4585CZERWONACKIE KIJANKIPOTASZEK40121K 2912021-06-03 08:10:4105:48:45.35+02:42:5812:274,8
122KRAWCZUK Sylwia 4701PIASECZNOK40122K 2932021-06-04 08:05:1005:57:25.55+02:51:3812:454,7
123MÓWIŃSKA Katarzyna 4563SZCZECINK40123K 2942021-06-03 08:10:3905:58:42.45+02:52:5512:484,7
124PRZEWOSKA Anna 4948RUN DE GIRARDŻYRARDÓWK40124K 2952021-06-03 08:10:3906:00:00.85+02:54:1412:514,7
125KOZACZUK Katarzyna 5031PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIK40125K 2982021-06-03 08:10:3206:00:08.25+02:54:2112:514,7
126GETLER-STRZYŻOWSKA Małgorzata 5015GRODZISK MAZK40126K 2992021-06-03 08:10:3206:00:08.45+02:54:2112:514,7
127BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena 4258BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK40127K 3002021-05-30 08:01:1006:00:32.00+02:54:4512:524,7
128LEBUDA Sylwia 4117TEAM PAPRYĆWIKLICEK40128K 3042021-05-29 08:05:0806:03:04.05+02:57:1712:584,6
129LENC Kasia 4378BYDGOSZCZK40129K 3052021-05-31 08:07:1306:04:19.35+02:58:3213:004,6
130KUSMIERCZYK Ewa 5014ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK40130K 3092021-06-05 08:53:0406:12:53.45+03:07:0613:194,5
131LEHMANN Alicja 4377NIEMCZK40131K 3102021-05-31 08:07:1306:14:53.00+03:09:0613:234,5
132BARAŃSKA Justyna 4343SULEJÓWEKK40132K 3112021-05-31 08:07:1706:15:17.45+03:09:3013:244,5
133GASIK Wiola 4656SŁOŃCA JURYOLSZTYNK40133K 3142021-06-04 08:05:0206:15:49.60+03:10:0313:254,5
134GONERA Ewa 4058ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK40134K 3152021-05-29 08:05:2506:17:49.65+03:12:0313:294,4
135BIAŁOKOS Anna 4617EUROCASHWARSZAWAK40135K 3162021-06-04 08:04:3706:18:04.65+03:12:1813:304,4
136KRÓLIKOWSKA Monika 4435WARSZAWAK40136K 3172021-06-01 08:01:5406:18:40.20+03:12:5313:314,4
137GRZESZCZAK Małgorzata 4469BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK40137K 3182021-06-02 08:05:0206:22:08.75+03:16:2213:384,4
138DANIELEWSKA Magdalena 4510STARY TARGK40138K 3192021-06-03 08:10:3506:22:18.70+03:16:3213:394,4
139LANGNER Katarzyna 4476GDYNIAK40139K 3202021-06-02 08:05:0206:22:26.60+03:16:4013:394,4
140WITEK Sylwia 4599MALBORKK40140K 3222021-06-03 08:10:3306:23:54.25+03:18:0713:424,4
141FABJANCZYK Agnieszka 4511GRUPAJURAPLZAWIERCIEK40141K 3232021-06-03 08:10:2906:26:52.40+03:21:0513:494,3
142KOKOWSKA-SMOK Dagmara 5053GRUPA JURA PLMORSKOK40142K 3242021-06-03 08:10:2806:26:53.20+03:21:0613:494,3
143BUJNOWSKA Sylwia 4346MIĘDZYRZECZK40143K 3262021-05-31 08:07:0306:28:14.55+03:22:2713:514,3
144HYBIŃSKA Joanna 4366LUBAŃK40144K 3272021-05-31 08:07:0306:28:14.90+03:22:2813:514,3
145RAJKIEWICZ Agnieszka 5061RGBWARSZAWAK40145K 3292021-06-03 08:10:4706:31:41.10+03:25:5413:594,3
146DWORNICKA Magdalena 5060RGBRYBNIKK40146K 3302021-06-03 08:10:4606:31:42.45+03:25:5513:594,3
147ILNICKA-BOROWCZYK Kinga 4068POZNAŃK40147K 3312021-05-29 08:05:1506:36:13.30+03:30:2614:094,2
148ZIENCINA Agnieszka 4417KOLOBRZEGK40148K 3322021-05-31 08:07:0506:36:58.10+03:31:1114:104,2
149ORZECHOWSKA Luiza 4388AUGUSTÓWK40149K 3332021-05-31 08:07:0506:36:58.40+03:31:1114:104,2
150GRUSZECKA Aleksandra 4669MIKOŁÓWK40150K 3362021-06-04 08:04:5506:37:35.45+03:31:4814:114,2
151WEINER Aleksandra 4828VIKINGTRENINGCENTERMIKOLOWK40151K 3372021-06-04 08:04:5506:37:35.55+03:31:4814:114,2
152BANAŚ Katarzyna 4613VIKING TRAINING CENTERMIKOŁÓWK40152K 3382021-06-04 08:04:5406:37:35.65+03:31:4914:114,2
153WASILUK Ewa 4944ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK40153K 3392021-05-29 08:05:2406:37:50.65+03:32:0414:124,2
154KRZYSZKOWSKA-CUDAK Anna 4946ROZBIEGAJMY RADOMSKOGIDLEK40154K 3412021-05-29 08:05:2406:39:10.95+03:33:2414:154,2
155STANKOWSKA Marzena 4804KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40155K 3432021-06-04 08:04:3106:44:27.85+03:38:4114:264,2
156SYRYJCZYK-SACZUK Joanna 4814BIAŁA PODLSAKAK40156K 3452021-06-04 08:05:4406:49:07.75+03:43:2114:364,1
157SIERECKA Dorota 4919TEAM ZABIEGANEDNI // WKURW_TEAMŻELECHÓWK40157K 3462021-06-05 08:53:0506:50:25.55+03:44:3814:394,1
158ARABASZ Aneta 4497WOLA KOPCOWAK40158K 3472021-06-03 08:10:4806:51:06.90+03:45:2014:404,1
159MARASEK Anna 4286SAMI SWOIKIELCEK40159K 3492021-05-30 08:01:1406:51:39.60+03:45:5314:424,1
160SZOLL Monika 4589ULTRASYWARSZAWAK40160K 3532021-06-03 08:10:3206:55:57.95+03:50:1114:514,0
161GIESZCZYŃSKA Magdalena 466112WBOTOSTRÓW WIELKOPOLSKIK40161K 3602021-06-04 08:05:0807:11:02.65+04:05:1615:233,9
162PAWŁOWSKA Danuta 4905WKURW_TEAMOTRĘBUSYK40162K 3612021-06-05 08:52:5107:13:29.95+04:07:4315:283,9
163CHRAPEK Barbara 4024ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK40163K 3622021-05-29 08:05:2607:38:57.30+04:33:1016:233,7
164LUTOSTAŃSKA Monika 4380BYDGOSZCZK40164K 3632021-05-31 08:07:1507:39:10.10+04:33:2316:233,7
165ZAŁĘSKA-KĘSY Monika 4974ROZBIEGAJMY RADOMSKODOBRYSZYCEK40165K 3642021-05-29 08:05:2507:45:51.40+04:40:0416:383,6
Niesklasyfikowani
PASZKOWSKA Katarzyna 4390CB163BYDGOSZCZK402021-05-31 08:07:15 DNF--
Znaleziono 166 wynik(ów)