RZEŹNICZEK

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-17
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
28 km
Zgłoszonych:
910
Wystartowało:
723
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
718
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
15km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PAŁUZEWICZ Ewa 3692Visegrad Maraton RytroNOWY SACZK401K 800:00:0401:52:5903:32:03.5003:32:07.60 7:347.9
2MARCINKIEWICZ Katarzyna 3774BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK402K 1100:00:2701:57:1803:38:01.2503:38:29.00+00:06:217:477.7
3KUCHEJDA Katarzyna 4140Rk athleticsKRAKÓWK403K 1200:00:2801:59:5503:39:50.8503:40:19.45+00:08:117:517.6
4KASZYCKA Renata 3430USTRZYKI DOLNEK404K 1300:00:1801:57:1703:40:31.0003:40:49.75+00:08:427:527.6
5TURCZYŃSKA Monika 3922Leczo teamWARSZAWAK405K 1800:00:4702:02:3103:45:22.8003:46:09.95+00:14:028:027.5
6SADOWSKA Edyta 3435Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK406K 2500:00:1902:05:3603:54:40.2503:55:00.00+00:22:528:227.2
7PYZEL Agnieszka 3574PARKRUN KONSTANCINKONSTANCIN JEZIORNAK407K 3000:00:1702:07:4404:03:30.8004:03:48.15+00:31:408:416.9
8GAJOS Anna 3571LUBLINK408K 3300:01:0202:13:2404:05:03.2004:06:05.95+00:33:588:456.9
9MACIEJEC Dorota 4051WARSZAWAK409K 3400:00:1602:10:0204:05:56.1004:06:12.30+00:34:048:476.8
10ODOLIŃSKA Agnieszka 3368Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK4010K 3500:00:2202:13:0104:05:52.8504:06:14.85+00:34:078:466.8
11NAWROT Agnieszka 3333Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4011K 3600:00:1902:04:5404:05:57.6004:06:16.95+00:34:098:476.8
12ZAMIATOWSKA Kinga 3404RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4012K 3800:00:3002:05:5004:06:17.7504:06:48.00+00:34:408:476.8
13ŚWIĆ Małgorzata 3932Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK4013K 4100:00:1702:06:0604:08:21.1504:08:39.00+00:36:318:526.8
14RACZYŃSKA Gosia 3421Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4014K 5500:00:4802:16:1204:18:16.7004:19:04.90+00:46:579:136.5
15SZCZERBAL Agnieszka 4115TKKF MPK PoznańPOZNAŃK4015K 6000:00:3702:17:5404:24:14.6504:24:52.30+00:52:449:266.4
16WNOROWSKA Magdalena 3337ŁOMIANKIK4016K 6200:01:1402:16:4504:23:44.2504:24:58.55+00:52:509:256.4
17NOWAKOWSKA Beata 3351HIPOLITÓWK4017K 6300:00:2702:13:1304:24:45.3004:25:13.20+00:53:059:276.3
18PLEŚNIAR Lucyna 4054WARSZAWAK4018K 7800:00:4902:18:5904:29:53.5504:30:43.00+00:58:359:386.2
19KRUK Malgorzata 3817KIELCEK4019K 7900:01:0602:21:2204:30:31.6504:31:38.30+00:59:309:396.2
20BRULIŃSKA Monika 3839TKKF PłockPŁOCKK4020K 8600:00:0802:19:4604:37:59.2004:38:07.30+01:05:599:556
21BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 3745ZABRZEK4021K 8900:00:2302:20:3004:38:27.3004:38:51.10+01:06:439:566
22SANOCKA Dorota 3743ZABRZEK4022K 9000:00:2302:20:4604:38:44.5004:39:08.00+01:07:009:576
23KONIK Sylwia 3814GLIWICEK4023K 10000:00:2202:24:0104:40:56.8004:41:19.00+01:09:1110:026
24CZAWA Aneta 3890LESKOK4024K 10300:00:3802:26:5404:42:19.1504:42:57.85+01:10:5010:046
25RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 3665Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK4025K 10400:00:4402:29:4704:42:57.1004:43:41.90+01:11:3410:065.9
26PTASZYŃSKA Anna 3629Speed Feet '16KOŚCIANK4026K 10500:00:4902:20:3904:43:00.8004:43:49.95+01:11:4210:065.9
27JANUSZAK Gosia 3759TEAM JANOOBORNIKIK4027K 11800:01:0302:30:2804:48:27.2504:49:30.80+01:17:2310:185.8
28MAGER Olga 3758RZESZÓWK4028K 12600:01:1402:30:1804:53:14.1004:54:28.15+01:22:2010:285.7
29CISZAK Daria 3999Kobiety BiegająPOZNAŃK4029K 13200:00:3902:26:3604:56:45.9004:57:25.70+01:25:1810:355.7
29SOBAŃSKA Patrycja 4006kobiety biegająKOMORNIKIK4030K 13300:00:3902:31:2104:56:46.4504:57:25.70+01:25:1810:355.7
31POPŁAWSKA Katarzyna 3678Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWK4031K 13400:00:3002:32:4204:57:07.7004:57:38.55+01:25:3010:365.7
32KRAKOWSKA Katarzyna 3369KRAKÓWK4032K 13800:00:4002:38:1504:58:32.0504:59:12.45+01:27:0410:395.6
33STARZYŃSKA Marta 3531Perfect Runner LublinLUBLINK4033K 14100:00:5502:28:5405:01:06.7005:02:01.75+01:29:5410:455.6
34PRĘDKA Magdalena 3751Ola ClubWARSZAWAK4034K 15200:01:4002:42:5505:04:12.8505:05:53.10+01:33:4510:515.5
35SIWEK Aleksandra 3423Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4035K 15400:00:4802:26:4105:05:33.4505:06:22.30+01:34:1410:545.5
36SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 3996Vege RunnersŁÓDŹK4036K 15700:01:1002:30:2305:06:10.1005:07:20.25+01:35:1210:565.5
37LUZAR Monika 3375MiABIELAWAK4037K 15800:01:2302:36:1105:06:01.7005:07:24.70+01:35:1710:555.5
38STANOSZEK Agnieszka 3492Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEK4038K 16400:00:4802:26:4005:08:46.1505:09:35.05+01:37:2711:015.4
39JAMRÓZ Renata 3737BigYellowFootGDYNIAK4039K 16700:00:2902:23:4305:09:16.7005:09:45.75+01:37:3811:025.4
40HUZIOR Elżbieta 4224ORZESZEK4040K 17000:01:2302:43:1105:09:04.2005:10:28.10+01:38:2011:025.4
41SYGUŁA Katarzyna 3920KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK4041K 18000:01:0002:44:2105:14:17.0505:15:17.05+01:43:0911:135.3
42KOZIRÓG Agnieszka 3726STRYKÓWK4042K 18800:00:3802:32:0605:17:45.5505:18:23.80+01:46:1611:205.3
43PIETRZAK Agnieszka 3415WARSZAWAK4043K 19000:01:0602:38:2005:17:57.1505:19:03.30+01:46:5511:215.3
44ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 4017Wuef Club Decathalon SwadzimSKORZEWOK4044K 20500:00:3602:38:3405:31:45.9005:32:22.25+02:00:1411:505.1
45KARPIŃSKA Anna 3688Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWA-WESOŁĄK4045K 20800:00:4202:43:4005:33:27.4005:34:10.35+02:02:0211:545
46DUKIEWICZ Grażyna 3454SZCZECINK4046K 21800:01:3602:54:3505:44:23.1005:45:59.65+02:13:5212:174.9
47WOJDASIEWICZ Kasia 3659REDHILLK4047K 22000:01:2502:41:5905:45:37.4505:47:02.50+02:14:5412:204.9
48PŁATEK Katarzyna 3795WARSZAWAK4048K 22300:00:4302:43:4405:48:25.0505:49:08.90+02:17:0112:264.8
49WITKOWSKA Anetta 3810Centrum Kettlebell TarnobrzegTARNOBRZEGK4049K 22500:00:5502:55:0205:49:21.9505:50:17.90+02:18:1012:284.8
50GRABOWICZ Anna 3806SIEKIERKI WIELKIEK4050K 22700:00:4602:51:3105:51:22.3005:52:08.30+02:20:0012:324.8
50NOWAK Katarzyna 3772POZNAŃK4051K 22800:00:4502:51:3605:51:22.5005:52:08.30+02:20:0012:324.8
52MAZUR Beata 3701MAZUR FAMILYLUBLINK4052K 22900:01:1802:46:5905:51:10.4005:52:28.90+02:20:2112:324.8
53WYSOCKA Agnieszka 3686PRO RUNWARSZAWAK4053K 23100:01:3502:58:1605:51:08.5505:52:44.50+02:20:3612:324.8
54SOWA Sylwia 4075PZU SPORT TEAMWROCŁAWK4054K 23300:00:5802:54:0305:56:10.5005:57:08.60+02:25:0112:434.7
55KAWSKA Ewa 3950GRUDZIĄDZK4055K 24100:01:3202:50:4806:03:31.4506:05:03.85+02:32:5612:584.6
56KUNA Katarzyna 3558SULEJÓWEKK4056K 24200:01:3902:58:1606:03:34.3006:05:13.80+02:33:0612:594.6
57GUZIK Magdalena 3570WARSZAWAK4057K 24800:01:3703:05:2006:13:23.4506:15:01.05+02:42:5313:204.5
58SZCZEPANIA Lucyna 4123Składaki PiłaPIŁAK4058K 25000:00:3103:10:1206:24:00.3506:24:32.25+02:52:2413:424.4
59MAJEWSKA Agnieszka 3769Grupa Śmierci RzeźniczekPĘCICE MAŁEK4059K 25100:01:1503:02:5806:32:31.9506:33:47.45+03:01:3914:014.3
Znaleziono 59 wynik(ów)