Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1088
Wystartowało : 950
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 944
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1FARON Robert 4039SALCO GARMIN TEAMZALESIEM401M 12021-05-29 08:04:4802:11:42.65 4:4212,8
2ZEBATKA Lary 4342RZESZÓWM402M 22021-05-30 08:01:0402:20:30.35+00:08:475:0112,0
3SIKOŃCZYK Miłosz 4920RUNNING PERFORMANCEKRAKÓWM301M 32021-06-05 08:52:4702:29:07.70+00:17:255:1911,3
4TABER Konrad 4979BRWINÓWM201M 42021-06-04 08:04:2602:40:05.40+00:28:225:4310,5
5PERYKASZA Paweł 4571GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM403M 52021-06-03 08:10:2302:40:17.40+00:28:345:4310,5
6FITAK Wiesław 4043POLACY BIEGAJĄ W NLLIPNICA WIELKAM302M 62021-05-29 08:04:4802:40:32.20+00:28:495:4410,5
7WĘGLIŃSKI Mikołaj 4492JAROCINM303M 72021-06-02 08:05:0402:41:02.45+00:29:195:4510,4
8MULARCZYK Paweł 4899PAWEŁ MULARCZYKZAWIERCIEM304M 82021-06-05 08:52:5202:41:21.30+00:29:385:4510,4
9MAKOWSKI Maciej 4987KORONA PABIANICEPABIANICEM404M 92021-06-03 08:10:2302:41:46.15+00:30:035:4610,4
10MAZUR Sebastian 4291PUSTKÓWM305M 102021-05-30 08:01:0502:43:12.80+00:31:305:4910,3
11GAZDOWICZ Michał 4056RUNPASSION.PL TEAMPRZYSIETNICAM202M 112021-05-29 08:04:4802:44:20.30+00:32:375:5210,2
12GRABIŃSKI Wojciech 4666#BIEGIEMWLASPOZNAŃM203M 122021-06-04 08:04:2702:45:54.10+00:34:115:5510,1
13GAWRON Przemysław 4960SŁOŃCA JURYTURÓWM405M 132021-06-04 08:04:3802:52:46.50+00:41:036:109,7
14TELEJKO Łukasz 4221ORZESZEK TEAMGDAŃSKM204M 142021-05-29 08:04:5802:54:02.30+00:42:196:129,7
15CZERWIONKA Jakub 4509GMINA WICKOWICKOM205M 152021-06-02 08:04:5502:54:41.65+00:42:596:149,6
16GABRYCH Arkadiusz 4050JAWORZEM306M 162021-05-29 08:04:5302:55:13.90+00:43:316:159,6
17STĘPIEŃ Krzysztof 4986GILLETTE RUNPABIANICEM406M 172021-06-03 08:10:2202:55:31.80+00:43:496:169,6
18GRYGIEL Marek 5022JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM407M 182021-06-03 08:10:2302:55:57.50+00:44:146:179,5
19KURASIK Tomasz 4711ŁÓDŹM408M 192021-06-04 08:04:2602:58:41.60+00:46:586:229,4
20ZIELAK Dariusz 5018WARSZAWAM409M 202021-06-01 08:01:5602:58:51.15+00:47:086:239,4
21HEJNAR Jakub 4672SZCZEPAŃCOWAM4010M 212021-06-04 08:04:3002:59:35.55+00:47:526:249,4
22BRUS Marcin 4975WARSZAWAM4011M 222021-06-04 08:04:2803:00:07.15+00:48:246:259,3
23STAWIARZ Paweł 4586140MINUT.PLWROCŁAWM307M 232021-06-03 08:10:2403:01:24.30+00:49:416:289,3
24POŻAROWSZCZYK Adam 4311MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWOWARSZAWAM308M 242021-05-30 08:01:1003:01:28.75+00:49:466:289,3
25WASSER Michał 4236NOWA BOGACICAM206M 252021-05-29 08:04:5203:01:40.40+00:49:576:299,2
26PUC Paweł 4313TRUCHTACZE GZICHÓWBĘDZINM4012M 262021-05-30 08:01:0703:02:13.80+00:50:316:309,2
27KOZŁOWSKI Paweł 4098ŁAZYM4013M 272021-05-29 08:04:5003:02:40.45+00:50:576:319,2
28KOT Rafał 4951LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM4014M 282021-05-31 08:07:0003:03:06.40+00:51:236:329,2
29PIETRZAK Daniel 4160KRAKÓWM207M 292021-05-29 08:05:0103:03:32.25+00:51:496:339,2
30BRĄCZKOWSKI Damian 4259POZNAŃM208M 302021-05-30 08:01:0503:04:28.35+00:52:456:359,1
31WSZOŁEK Mirosław 4242MYSZOJELENIEWROCŁAWM309M 312021-05-29 08:04:5903:04:40.20+00:52:576:359,1
32CZUMIEL Maciej 4463GRUDZIĄDZM4015M 322021-06-02 08:04:5703:04:43.00+00:53:006:359,1
33ROŚ Dominik 4178KRAKÓWM3010M 332021-05-29 08:04:5103:05:01.10+00:53:186:369,1
34GILARSKI Rafał 4516PRO300_PROJECTDISCIPLINEKĘTYM3011M 342021-06-03 08:10:5103:05:05.70+00:53:236:369,1
35KAKOL Grzegorz 4685BALLS OF STEELGDYNIAM3012M 352021-06-04 08:05:4103:05:35.15+00:53:526:379,1
36NOWICKI Łukasz 4299WARSZAWAM4016M 362021-05-30 08:01:0703:05:49.25+00:54:066:389,0
37BARANOWSKI Jacek 4254JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4017M 372021-06-03 08:10:2303:05:53.80+00:54:116:389,0
38WRÓBLEWSKI Michał 4414WHISKY AFICIONADOSKIELCEM3013M 382021-05-31 08:07:0703:06:17.15+00:54:346:399,0
39FELUCH Krzysztof 4982JACEK BIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4018M 392021-06-05 08:52:4903:06:54.40+00:55:116:409,0
40WIEWIÓRA Krzysztof 4598KRAKÓWM3014M 402021-06-04 08:04:4103:08:07.90+00:56:256:438,9
41RÓŻALSKI Lukasz 4780ĆMIELÓWM4019M 412021-06-04 08:04:4003:08:09.05+00:56:266:438,9
42SZPYT Grzegorz 4210LUBLINM4020M 422021-05-29 08:04:5603:10:20.60+00:58:376:478,8
43SZYMAŃSKI Mateusz 4943OTWOCKM209M 432021-06-05 08:52:5203:11:21.85+00:59:396:508,8
44SUDACKI Sebastian 4812CZUDECM2010M 442021-06-04 08:04:2903:12:10.55+01:00:276:518,7
45STRADOMSKI Artur 4810MARKOWI BIEGACZEMARKIM4021M 452021-06-04 08:04:5303:12:17.60+01:00:346:528,7
46MUSZYŃSKI Piotr 4145TEAM PAPRYBIERUŃM4022M 462021-05-29 08:05:0703:13:03.85+01:01:216:538,7
47JAWOREK Grzegorz 4981KRAKÓWM4023M 472021-06-05 08:52:4903:13:06.15+01:01:236:538,7
48CIEŚLA Krzysztof 4027RZESZÓWM3015M 482021-05-29 08:05:0303:13:20.10+01:01:376:548,7
49RAK Wojciech 4172SII RUNNING TEAMBOGUCHWALAM3016M 492021-05-29 08:05:0203:14:09.15+01:02:266:568,7
50MOLENDA Tomasz 4141NADOLICE WIELKIEM3017M 502021-05-29 08:05:2503:14:55.85+01:03:136:578,6
51KOT Krzysztof 4475MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4024M 512021-05-31 08:07:0103:15:06.35+01:03:236:588,6
52BASĄG Marek 4344GINGER POWERKIELCEM3018M 522021-05-31 08:07:0703:15:17.75+01:03:356:588,6
53MORGAŚ Mariusz 4562WARSZAWAM3019M 532021-06-03 08:10:2503:15:28.85+01:03:466:588,6
54GADZIŃSKI Marcin 4515KLECZA GÓRNAM3020M 542021-06-03 08:10:3003:15:51.30+01:04:086:598,6
55BRÓG Wojciech 4628OLKUSZM4025M 552021-06-04 08:04:3003:16:04.95+01:04:227:008,6
56STAROBRAT Arkadiusz 4324ALETEMPOWARSZAWAM501M 562021-05-30 08:01:0503:16:13.15+01:04:307:008,6
57BARANOWSKI Andrzej 5004TRIWAWAWARSZAWAM3021M 572021-06-03 08:10:2303:16:35.05+01:04:527:018,5
58LIPIŃSKI Hubert 4721KS KANAŁEKWARSZAWAM3022M 582021-06-04 08:04:2903:17:38.35+01:05:557:038,5
59ZIELIŃSKI Piotr 4846WARSZAWAM3023M 592021-06-04 08:04:2803:17:39.20+01:05:567:038,5
60PODCZASZY Tomasz 4162AZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM3024M 602021-05-29 08:04:5903:18:13.40+01:06:307:048,5
61KOWALSKI Sebastian 4094ZIELONKAM4026M 612021-05-29 08:04:5803:18:17.00+01:06:347:048,5
62KĘPSKI Rafał 5083MYSZKÓWM4027M 622021-06-05 08:52:4903:18:53.20+01:07:107:068,4
63SZWED Tomasz 4212SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWM3025M 632021-05-29 08:05:0303:18:58.20+01:07:157:068,4
64LASEK Leszek 4885KALLIPSO RUNERS TEAMMAŁĘCZYNM502M 642021-06-05 08:52:4903:19:01.65+01:07:197:068,4
65KŁOS Łukasz 4083ASICSFRONTRUNNERPOLSKAWARSZAWAM3026M 652021-05-29 08:04:5403:19:05.85+01:07:237:068,4
66FIGIEL Bartosz 4649DĄBROWA GÓRNICZAM3027M 662021-06-04 08:06:1803:19:34.75+01:07:527:078,4
67ASŁANOWICZ Marcin 4498ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4028M 672021-06-03 08:10:2403:19:57.55+01:08:147:088,4
68WOJCIECHOWSKI Tobiasz 4937CZARNAM3028M 682021-06-05 08:52:4903:20:14.05+01:08:317:098,4
69FILIPIUK Tomek 4266POWIAT ŚWIDNICKIŚWIDNIKM3029M 692021-05-30 08:01:0903:20:19.15+01:08:367:098,4
70BRYL Marcin 4629WARSZAWAM4029M 702021-06-04 08:04:2803:22:28.45+01:10:457:138,3
71JÓŹWIAK Rafał 5027JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3030M 712021-06-02 08:04:5603:22:33.60+01:10:507:148,3
72RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 4781DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM4030M 722021-06-04 08:04:5303:22:40.00+01:10:577:148,3
73LUBAŃSKI Mateusz 4723KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKAM3031M 732021-06-04 08:04:3203:22:47.90+01:11:057:148,3
74PYRKOSZ Damian 4170RZESZÓWM503M 742021-05-29 08:04:4903:23:14.65+01:11:327:158,3
75PODLEŚ Robert 4164COBI POLAND TEAMWARSZAWAM504M 752021-05-29 08:04:4903:23:19.50+01:11:367:158,3
76KRAHEL Marcin 4544ŁOCHÓWM3032M 762021-06-03 08:10:3403:23:24.10+01:11:417:158,3
77KOŁODZIEJ Roman 4087KARŁOWICEM4031M 772021-05-29 08:04:5203:23:30.55+01:11:477:168,3
78PYSZYNSKI Mariusz 5088TRI POWERWARSZAWAM4032M 782021-06-05 08:52:4803:23:30.65+01:11:487:168,3
79SOŁOWIEJ Daniel 4191TEAM KARAŚ ELBLĄGELBLĄGM4033M 792021-05-29 08:05:1303:24:01.85+01:12:197:178,2
80DROZDEK Kacper 4860BIEGAJĄCE DROZDKIKOBYLANKAM2011M 802021-06-05 08:52:5103:24:07.60+01:12:247:178,2
81SZKLARSKI Jacek 5052WARSZAWAM4034M 812021-06-05 08:52:5803:24:39.95+01:12:577:188,2
82WSZOŁEK Dawid 4243MYSZOJELENIEBUGAJM3033M 822021-05-29 08:05:0003:24:49.90+01:13:077:188,2
83POROWSKI Waldek 4973KB SOBÓTKACELESTYNÓWM4035M 832021-06-02 08:05:0403:24:55.10+01:13:127:198,2
84CITKOWSKI Dorian 5051JÓZEFÓWM3034M 842021-06-05 08:52:5103:25:04.95+01:13:227:198,2
85MALINA Michał 4382HUTNIK RUNKRAKÓWM3035M 852021-05-31 08:06:5903:25:29.85+01:13:477:208,2
86WARAKSA Tomasz 4491VEGE RUNNERSWARSZAWAM3036M 862021-06-02 08:04:5903:25:55.35+01:14:127:218,2
87SOSNOWSKI Rafał 4922KRAKÓWM3037M 872021-06-05 08:53:0203:27:08.65+01:15:267:238,1
88ŻMIJEWSKI Dariusz 5057GLIWICEM505M 882021-06-03 08:10:2603:27:59.35+01:16:167:258,1
89MAJCZAK Miroslaw 4985WARSZAWAM4036M 892021-06-05 08:53:0003:28:43.30+01:17:007:278,0
90RACŁAWICKI Kacper 4958OPOLEM2012M 902021-06-04 08:05:0203:28:50.80+01:17:087:278,0
91BODZIOCH Grzegorz 4852GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4037M 912021-06-05 08:52:5103:29:02.35+01:17:197:278,0
92PROTASIEWICZ Piotr 4911WISŁA KRAKÓWZABIERZÓW BOCHEŃSKIM3038M 922021-06-05 08:52:5503:29:33.90+01:17:517:298,0
93FALKOWSKI Piotr 5097M506M 932021-06-05 08:52:5303:29:33.95+01:17:517:298,0
94KOCIUMBAS Bartosz 4540KB SOBÓTKASOBÓTKAM4038M 942021-06-02 08:05:0303:29:40.85+01:17:587:298,0
95OLSZEWSKI Piotr 4445WARSZAWAM2013M 952021-06-01 08:01:5103:29:41.90+01:17:597:298,0
96KUŚMIREK Grzegorz 4882ŁÓDŹM4039M 962021-06-05 08:52:5403:29:42.05+01:17:597:298,0
97SYROCKI Arkadiusz 4205BREMBOTYCHYM4040M 972021-05-29 08:05:0703:29:48.65+01:18:067:298,0
98KAWALIŁO Piotr 4081MPEC RZESZÓWWOLA RAFAŁOWSKAM3039M 982021-05-29 08:05:0503:29:54.80+01:18:127:298,0
99SIEMIESZ Paweł 4184SOCACZERWIONKA-LESZCZENYM2014M 992021-05-29 08:05:0203:29:58.70+01:18:167:298,0
100MUSIOŁ Michał 4443SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM3040M 1002021-05-31 08:07:0103:30:09.90+01:18:277:308,0
101MAŚLANY Mariusz 4289ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAM4041M 1012021-05-30 08:01:1103:30:33.20+01:18:507:318,0
102SZYMAJDA Adam 4816EQUINIWARSZAWAM4042M 1022021-06-04 08:04:3103:31:21.90+01:19:397:327,9
103PŁOCHOCKI Piotr 4764LOBOMOTOJOZEFOWM3041M 1032021-06-04 08:04:5103:31:33.00+01:19:507:337,9
104LUBAŃSKI Robert 4379BRAKBUKOWICEM507M 1042021-05-31 08:07:0003:31:58.40+01:20:157:347,9
105BUDZYŃSKI Adam 4632UNITED RUNNERSWARSZAWAM4043M 1052021-06-04 08:04:3503:32:16.85+01:20:347:347,9
106WOŹNIAK Janusz 4338PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM508M 1062021-05-30 08:01:0603:32:30.60+01:20:477:357,9
107WYSOCKI Aleksander 4244MATNER RUNNING TEAMRADWANICEM3042M 1072021-05-29 08:04:5903:32:33.35+01:20:507:357,9
108CICHOŃ Maciej 434842.195 WEJHEROWOGDYNIAM4044M 1082021-05-31 08:07:0203:32:35.35+01:20:527:357,9
109GABRYCH Łukasz 4049SAINT-GOBAIN SQUADSOSNOWIECM3043M 1092021-05-29 08:04:5303:33:34.20+01:21:517:377,9
110JADWIŃSKI Wojciech 4674KS KANAŁEKWARSZAWAM4045M 1102021-06-04 08:04:2703:33:53.10+01:22:107:387,9
111GUZ Marcin 4870CHEŁMM4046M 1112021-06-05 08:52:5803:33:54.10+01:22:117:387,9
112SMACZNY Bartłomiej 4921MIELECM3044M 1122021-06-05 08:52:5903:33:56.45+01:22:137:387,9
113ZALEWSKI Andrzej 4339TEAM NUTRILITEWARSZAWAM601M 1132021-05-30 08:01:0503:34:37.40+01:22:547:397,8
114SELWANOWICZ Aleksander 4788G4SIEDLCEM509M 1142021-06-04 08:04:3203:34:40.80+01:22:587:407,8
115LEBIEST Radosław 4116WEGRZCE WIELKIEM3045M 1152021-05-29 08:05:0503:34:57.60+01:23:147:407,8
116KOMOSIŃSKI Łukasz 4088WARSZAWAM4047M 1162021-05-29 08:04:5003:35:04.95+01:23:227:407,8
117LEŚNIAK Dawid 4118SANOKM3046M 1172021-05-29 08:05:1403:35:50.80+01:24:087:427,8
118PARUCKI Michał 4750VEGE RUNNERS / DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃPOZNAŃM4048M 1182021-06-04 08:04:4103:36:15.60+01:24:327:437,8
119SUMOREK Sebastian 4489PUŁAWYM4049M 1192021-06-02 08:04:5803:36:24.50+01:24:417:437,8
120KRUPA Grzegorz 5050KB SOBÓTKASTRZEGOMIANYM4050M 1202021-06-02 08:05:0103:36:45.70+01:25:037:447,8
121RUSNAK Oleg 4784WARSZAWAM3047M 1212021-06-04 08:04:4103:36:50.00+01:25:077:447,7
122ADAMKIEWICZ Michał 4610ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAMŁÓDŻM3048M 1222021-06-04 08:04:3103:37:18.40+01:25:357:457,7
123STASIAK Jakub 4195ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKM4051M 1232021-05-29 08:05:0403:37:37.55+01:25:547:467,7
124ŚCIBOR Adrian 4929BRZOZÓWM3049M 1242021-06-05 08:52:5603:38:22.60+01:26:397:477,7
125SITEK Arkadiusz 4583AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4052M 1252021-06-03 08:10:3303:38:54.30+01:27:117:497,7
126PAGÓRSKI Tomasz 4447SOSNOWIECM3050M 1262021-06-01 08:01:5203:39:20.70+01:27:387:507,7
127JÓZWIAK Piotr 4963KITA TEAMŁÓDŹM4053M 1272021-06-05 08:52:4803:39:49.60+01:28:067:517,6
128JAWORSKI Przemysław 4679PIASECZNOM3051M 1282021-06-04 08:04:2703:39:55.10+01:28:127:517,6
129GŁOGOWSKI Konrad 4517GLIWICEM3052M 1292021-06-03 08:10:3003:40:05.10+01:28:227:517,6
130SOWA Wojciech 4923KRAKÓWM2015M 1302021-06-05 08:52:5603:40:13.35+01:28:307:517,6
131KITOWSKI Bartosz 4082GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4054M 1312021-05-29 08:04:5403:40:20.00+01:28:377:527,6
132KARCZMARCZYK Mateusz 4686BYDGOSZCZM3053M 1322021-05-31 08:07:0103:40:42.95+01:29:007:527,6
133SIWEK Maciej 4797RYKOWISKO TEAMPŁOCKM4055M 1332021-06-04 08:04:4303:41:00.55+01:29:177:537,6
134LATAWIEC Bartosz 4114SZAROTKA ROKICINY PODHALAŃSKIKRAKÓWM3054M 1342021-05-29 08:04:5403:41:08.70+01:29:267:537,6
135LATAWIEC Jakub 4113KRAKOWM4056M 1352021-05-29 08:04:5503:41:16.85+01:29:347:547,6
136RZĘSA Łukasz 4581PIASKI 24M3055M 1362021-06-03 08:10:3003:41:18.85+01:29:367:547,6
137KUTERA Konrad 4280WARSZAWAM3056M 1372021-05-30 08:01:1603:41:35.15+01:29:527:547,6
138MUCHA Kamil 4144WARSZAWAM3057M 1382021-05-29 08:05:1303:42:00.10+01:30:177:557,6
139MIKULSKI Wojciech 4560KRAKÓWM4057M 1392021-06-03 08:10:2703:42:58.60+01:31:157:577,5
140KALICIŃSKI Jarosław 4368ŚLĘZAK TEAMSIECHNICEM3058M 1402021-05-31 08:07:1003:43:50.50+01:32:077:597,5
141BUCZYŃSKI Radosław 4631COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICEM3059M 1412021-06-04 08:04:3003:44:23.00+01:32:408:007,5
142KRÓL Maciej 4704WIRAN TEAMREDAM4058M 1422021-06-04 08:04:2803:44:26.05+01:32:438:007,5
143RUTKOWSKI Adam 4179OLENDERWIELKA NIESZAWKAM2016M 1432021-05-29 08:05:0003:44:47.30+01:33:048:017,5
144POPEK Bartosz 4309RZESZÓWM2017M 1442021-05-30 08:01:1303:44:52.50+01:33:098:017,5
145LUDWICZAK Mariusz 4553#WKURW-TEAMPOZNAŃM5010M 1452021-06-03 08:10:3203:44:58.20+01:33:158:027,5
146LEWANDOWSKI Michał 4121DZIAŁDOWOM2018M 1462021-05-29 08:05:1003:45:27.50+01:33:448:037,5
147SZYNALIK Igor 5044TISSKRAKÓWM2019M 1472021-06-03 08:10:3203:45:28.00+01:33:458:037,5
148BIEL Sebastian 4500BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3060M 1482021-06-03 08:10:3403:45:37.35+01:33:548:037,4
149OSLISLOK Paweł 4154SOCACZERWIONKAM2020M 1492021-05-29 08:05:0303:45:46.20+01:34:038:037,4
150DUDEK Maciej 4353JAWORZNOM2021M 1502021-05-31 08:07:1203:45:49.10+01:34:068:037,4
151BEDNARZ Krzysztof 42564K TEAM TARNÓWTARNÓWM602M 1512021-05-30 08:01:1303:45:54.20+01:34:118:047,4
152IWANIEC Piotr 5047BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3061M 1522021-06-03 08:10:3203:45:56.80+01:34:148:047,4
153CZEKALSKI Mariusz 5039BIALOBIELM4059M 1532021-06-01 08:01:5303:46:16.55+01:34:338:047,4
154SACZEWSKI Arkadiusz 4786DZIKI GOŁOBORZYSIEDLCEM4060M 1542021-06-04 08:04:3203:46:56.80+01:35:148:067,4
155SEKAL Pawel 4787WARSZAWAM3062M 1552021-06-04 08:04:4203:47:17.15+01:35:348:077,4
156PIELECHA Rafał 4158FITNESS FREAKZACZERNIEM4061M 1562021-05-29 08:04:5803:47:21.85+01:35:398:077,4
157BAUGARTNER Marcin 4616KLUBSILESIA.PLWROCŁAWM4062M 1572021-06-04 08:04:5603:47:48.95+01:36:068:087,4
158ZMARLAK Paweł 4956OPOLEM2022M 1582021-06-04 08:05:0203:47:50.45+01:36:078:087,4
159KONDRATOWICZ Bartłomiej 4698PRUSZKÓWM3063M 1592021-06-04 08:04:4203:48:04.30+01:36:218:087,4
160HOŁUBIEC Paweł 4471YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4063M 1602021-06-02 08:04:5703:48:15.85+01:36:338:097,4
161SOBCZYŃSKI Paweł 4190PEESWARSZAWAM4064M 1612021-05-29 08:05:0703:48:24.75+01:36:428:097,4
162MUMOT Dariusz 4442RADZYMINM4065M 1622021-06-01 08:01:5303:48:54.05+01:37:118:107,3
163GRACZYK Damian 4426WARSZAWAM3064M 1632021-06-01 08:01:5203:48:54.80+01:37:128:107,3
164MUCKUS Filip 4740KS KANAŁEKWARSZAWAM3065M 1642021-06-04 08:04:2803:49:00.00+01:37:178:107,3
165MASLANKA Michal 4732BKAS WATAHALOMIANKI DOLNEM4066M 1652021-06-04 08:04:2703:49:22.15+01:37:398:117,3
166CHLIPAŁA Marek 4022JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3066M 1662021-05-29 08:04:5203:49:24.95+01:37:428:117,3
167WARZOCHA Szymon 4334WARSZAWAM2023M 1672021-05-30 08:01:0603:49:41.85+01:37:598:127,3
168LISIECKI Jacek 4552CAMEL W ZALEWIENIEMCZM4067M 1682021-06-03 08:10:3103:49:42.15+01:37:598:127,3
169WALUŚKIEWICZ Artur 4933SOLA FIDEWROCŁAWM5011M 1692021-06-05 08:53:1103:49:52.80+01:38:108:127,3
170BOGUSZ Paweł 4014SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM3067M 1702021-05-29 08:05:1303:50:10.70+01:38:288:137,3
171WOŹNIAK Mateusz 4939OSOBNICAM3068M 1712021-06-05 08:52:5603:50:16.45+01:38:338:137,3
172GAŁUSZKA Tomasz 4053SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM4068M 1722021-05-29 08:05:1403:50:20.40+01:38:378:137,3
173PNIEWSKI Mariusz 4908TYCHYM3069M 1732021-06-05 08:53:0503:50:31.70+01:38:498:137,3
174ZARĘBA Bartłomiej 4841LUBLINM3070M 1742021-06-04 08:04:3603:50:35.25+01:38:528:147,3
175POTERA Maciej 4577ŁAŃCUTM3071M 1752021-06-04 08:04:3103:51:14.55+01:39:318:157,3
176SOBOLEWSKI Dariusz 5033VEGE RUNNERSPOZNAŃM5012M 1762021-06-04 08:05:3903:51:17.45+01:39:348:157,3
177WRÓBEL Paweł 4604ŁOCHÓWM4069M 1772021-06-03 08:10:3403:52:02.65+01:40:208:177,2
178SAPIERZYŃSKI Adam 4582ŁOCHÓWM3072M 1782021-06-03 08:10:3303:52:03.25+01:40:208:177,2
179GRABOWICZ Mirosław 4521SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM5013M 1792021-06-03 08:10:4103:52:09.75+01:40:278:177,2
180MAJCHRZAK Filip 4726TATERNIK ADVENTURE TEAMPOZNAŃM2024M 1802021-06-04 08:05:0703:52:13.70+01:40:318:177,2
181SADKOWSKI Paweł 4917MAKÓWM4070M 1812021-06-05 08:52:4803:52:14.65+01:40:328:177,2
182KĘPKA Robert 4690BIEGUSIEM.PLRYKIM4071M 1822021-06-04 08:04:4003:52:45.05+01:41:028:187,2
183KOSTKA Robert 4091TEAM ZALEWSKISANOKM4072M 1832021-06-05 08:52:4903:52:47.95+01:41:058:187,2
184RUSINEK Łukasz 4783RZESZÓWM3073M 1842021-06-04 08:04:4503:52:52.30+01:41:098:197,2
185GALEK Adam 4051WARSZAWAM4073M 1852021-05-29 08:05:0003:52:59.95+01:41:178:197,2
186FLIŚ Łukasz 4651AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNAM3074M 1862021-06-04 08:04:3603:53:14.85+01:41:328:197,2
187RENC Patryk 4579SERCE TYBETUBYDGOSZCZM3075M 1872021-06-03 08:10:3603:53:19.15+01:41:368:197,2
188NARZYMSKI Tomasz 4565OSTRÓWEKM4074M 1882021-06-03 08:10:3403:53:27.25+01:41:448:207,2
189GRZEJSZCZYK Łukasz 4271ŚNIADKAM3076M 1892021-05-30 08:01:1603:53:58.25+01:42:158:217,2
190JANAS Marian 5037BALIGRÓDM603M 1902021-06-03 08:10:4903:54:19.30+01:42:368:227,2
191ADAMCZYK Łukasz 4609SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM3077M 1912021-06-04 08:04:2903:54:26.05+01:42:438:227,2
192WÓJCIK Karol 4413NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWALENDÓWM2025M 1922021-05-31 08:07:0703:54:33.10+01:42:508:227,2
193POPARDA Paweł 5005PZU SPORT TEAMRZESZÓWM4075M 1932021-06-05 08:52:5503:54:42.50+01:42:598:227,2
194BUCIOR Łukasz 4970AZS POLITECHNIKA LUBELSKAŚWIDNIKM2026M 1942021-05-30 08:01:0503:54:48.55+01:43:058:237,2
195GLINKA Jakub 4866JÓZEFÓWM2027M 1952021-06-05 08:52:5303:55:11.20+01:43:288:237,1
196TKACZ Przemysław 4594KRAKÓWM4076M 1962021-06-03 08:10:2703:55:15.05+01:43:328:247,1
197SIKORA Grzegorz 4186ŁUKAWIECM3078M 1972021-05-29 08:05:1803:55:16.35+01:43:338:247,1
198STEMPNIAK Jędrzej 4326PUSZCZYKOWOM2028M 1982021-05-30 08:01:0803:55:38.60+01:43:558:247,1
199ŁUSZCZEK Paweł 4129WARSZAWAM4077M 1992021-05-29 08:05:1603:55:50.85+01:44:088:257,1
200LUTOBORSKI Tomasz 4886OTWOCKM2029M 2002021-06-05 08:52:5203:55:52.20+01:44:098:257,1
201BANASZEK Waldemar 4004FSLWARSZAWAM4078M 2012021-05-29 08:05:4103:55:57.25+01:44:148:257,1
202KOPANIA Kamil 4089K.S TĘCZAWARSZAWAM3079M 2022021-05-29 08:05:0003:56:02.75+01:44:208:257,1
203KUJAWA Marcin 4109ZACHARZEWM4079M 2032021-05-29 08:04:5603:56:12.00+01:44:298:267,1
204SOCHA Jan 4319WARSZAWAM604M 2042021-05-30 08:01:1203:56:22.50+01:44:398:267,1
205SKÓRA Przemysław 5042MONARCHOWIE GÓRGLIWICEM4080M 2052021-06-05 08:52:5903:56:23.40+01:44:408:267,1
206GAWŁOWICZ Robert 4054DZIKIE BORSUKIŁUKÓWM5014M 2062021-05-29 08:05:3803:56:25.05+01:44:428:267,1
207BIENIEK Rafal 4502BBTRZESZÓWM4081M 2072021-06-03 08:10:4403:56:30.30+01:44:478:267,1
208BIJATOWSKI Adrian 5017PCIMM3080M 2082021-05-31 08:07:0003:56:59.25+01:45:168:277,1
209SOWA Bogusław 4192RZESZÓWM3081M 2092021-05-29 08:05:0803:57:06.75+01:45:248:287,1
210TARNAWSKI Sławomir 4220DYNÓWM3082M 2102021-05-29 08:05:0703:57:07.90+01:45:258:287,1
211WIELGOCKI Artur 4597ZIELONKIM3083M 2112021-06-03 08:10:3003:57:08.60+01:45:258:287,1
212SROKA Zbigniew 4322SKRZYSZOWM5015M 2122021-05-30 08:01:1503:57:14.25+01:45:318:287,1
213WYCZAWSKI Piotr 5076RZESZÓWM5016M 2132021-06-04 08:04:3803:57:21.10+01:45:388:287,1
214LAMENTA Andrzej 4549WARSZAWAM4082M 2142021-06-03 08:10:2503:57:31.75+01:45:498:287,1
215KOSUDA Paweł 4878CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWCIECHANÓWM4083M 2152021-06-05 08:53:0403:57:34.70+01:45:528:297,1
216GRĘBA Damian 4868NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM3084M 2162021-06-05 08:52:5603:57:54.60+01:46:118:297,1
217MOJSKI Adam 4295WOLF SYSTEMLUBLINM3085M 2172021-05-30 08:01:1603:58:02.85+01:46:208:307,1
218WIERZBICKI Marek 4830AKADEMIA KETTLEBELLS WARSZAWAWARSZAWAM3086M 2182021-06-04 08:04:4403:58:25.85+01:46:438:307,0
219KORDYŚ Adam 4090KLUB BIEGOWY SZUSZARNIARUDA ŚLĄSKAM3087M 2192021-05-29 08:04:5603:59:02.95+01:47:208:327,0
220KURZEJA Łukasz 4112TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM4084M 2202021-05-29 08:04:5603:59:03.90+01:47:218:327,0
221BOROWSKI Tomasz 4954MTS HAMERMIASTKOM5017M 2212021-06-05 08:52:5703:59:04.55+01:47:218:327,0
222ROST Michał 4177MYSŁOWICEM2030M 2222021-05-29 08:05:1303:59:04.60+01:47:218:327,0
223KUNYSZ Paweł 4111RUDNA WIELKAM2031M 2232021-05-29 08:05:1303:59:05.55+01:47:228:327,0
224GRABOWSKI Wojciech 4668LUBLINM4085M 2242021-06-04 08:04:3103:59:10.30+01:47:278:327,0
225KRAJEWSKI Konrad 4880MARKOWI BIEGACZEMARKIM3088M 2252021-06-05 08:52:5703:59:48.65+01:48:068:337,0
226KWIATKOWSKI Kajetan 4437SUT - STRASZYN ULTRA TEAMGDAŃSKM3089M 2262021-06-01 08:01:5104:00:53.15+01:49:108:367,0
227MŁYNARYK Tomasz 4561BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3090M 2272021-06-03 08:10:3604:00:58.45+01:49:158:367,0
228BARANOWSKI Mariusz 4614JULIANÓWM4086M 2282021-06-04 08:04:2704:01:16.85+01:49:348:377,0
229ZABOROWSKI Jan 4839AKADEMIA KETTLEBELLSWARSZAWAM3091M 2292021-06-05 08:52:5604:01:25.35+01:49:428:377,0
230KOZIOŁ Darek 4434DĘBICAM3092M 2302021-06-01 08:01:5104:01:53.05+01:50:108:386,9
231STROISZ Grzegorz 4452SANDOMIERZM3093M 2312021-06-01 08:01:5404:02:06.65+01:50:248:386,9
232SZCZĘSNY Rafał 5013SKĘPEM5018M 2322021-05-31 08:07:1704:02:40.85+01:50:588:406,9
233SMOSARSKI Łukasz 4398LUBLINM3094M 2332021-05-31 08:07:0804:02:46.25+01:51:038:406,9
234RYBCZYŃSKI Dawid 4451ZIELONKIM3095M 2342021-06-01 08:01:5604:03:26.90+01:51:448:416,9
235MARCINKOWSKI Michał 4383LUSÓWKOM5019M 2352021-05-31 08:07:1104:03:28.60+01:51:458:416,9
236KAŁDON Sławomir 4472GORZYCEM3096M 2362021-06-02 08:05:0504:03:34.65+01:51:528:416,9
237STEFANIUK Rafał 4325DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA " ODCISK "DOBRE MIASTOM4087M 2372021-05-30 08:01:0604:03:40.95+01:51:588:426,9
238WYPLER Marcin 4994WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAM4088M 2382021-05-29 08:04:5704:03:49.60+01:52:068:426,9
239WRÓBEL Bartłomiej 4837CISNACISNAM4089M 2392021-06-03 08:10:2304:04:08.80+01:52:268:436,9
240KULIKOWSKI Adam 4708WARSZAWAM3097M 2402021-06-03 08:10:3604:05:18.80+01:53:368:456,8
241ŚLIWIŃSKI Andrzej 4947MIECHÓWM605M 2412021-06-05 08:52:5004:05:23.40+01:53:408:456,8
242NESTEROWICZ Tomasz 4900BIEGUSIEM.PLKURÓWM4090M 2422021-06-05 08:52:5604:05:23.85+01:53:418:456,8
243PASTERNAK Robert 4306WARSZAWAM5020M 2432021-05-30 08:01:1504:05:48.75+01:54:068:466,8
244PALIGA Rafał 5000TOPOROWICEM4091M 2442021-05-29 08:04:5804:06:00.65+01:54:188:476,8
245UJMA Stanisław 4229INTER.AUTO.PLJAROSŁAWM606M 2452021-05-29 08:04:4904:06:17.35+01:54:348:476,8
246GRUDNIEWSKI Tomasz 4064MIERZĘCICEM4092M 2462021-05-29 08:05:0304:06:19.95+01:54:378:476,8
247PRZEWŁOKA Wojciech 4169SAINT-GOBAIN SQUADKOLBARKM4093M 2472021-05-29 08:04:5204:06:24.85+01:54:428:486,8
248PIRÓG Wojciech 4483CHOLEWIANA GÓRAM3098M 2482021-06-02 08:05:0404:06:42.00+01:54:598:486,8
249BŁAŻAK Bartlomiej 4011CHLUDOWOM3099M 2492021-05-29 08:05:1704:06:46.05+01:55:038:486,8
250ZAJKOWSKI Michał 4416VEGE RUNNERSZGORZAŁAM4094M 2502021-05-31 08:07:1604:06:46.10+01:55:038:486,8
251JĘDRZEJEK Marek 4072JAWORZNOM30100M 2512021-05-29 08:04:5104:06:51.25+01:55:088:486,8
252POBUDKIEWICZ Seweryn 4575WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30101M 2522021-06-03 08:10:3004:07:19.55+01:55:368:496,8
253NAKONIECZNY Jacek 4385SII RUNNING TEAMLUBLINM30102M 2532021-06-05 08:52:5804:08:06.05+01:56:238:516,8
254MADAJ Paweł 4130MADGOLD TEMMUROWANA GOŚLINAM5021M 2542021-05-29 08:05:0204:08:41.00+01:56:588:526,8
255ORŁOWSKI Robert 4302ZAGÓRZM4095M 2552021-05-30 08:01:1104:08:51.35+01:57:088:536,8
256GŁOWACKI Andrzej 4519MŁODY VS STARYLEGIONOWOM5022M 2562021-06-03 08:10:4904:09:06.35+01:57:238:536,7
257FURMAŃCZUK Mateusz 4654GLADIATORS BY RMF4RTKRAŚNIKM30103M 2572021-06-04 08:05:0204:09:25.40+01:57:428:546,7
258MIKOŁAJCZYK Paweł 4441ŁÓDŹM30104M 2582021-06-01 08:01:5504:09:47.55+01:58:048:556,7
259MAREK Tomasz 4136ŚWIĘTOCHŁOWICEM4096M 2592021-05-29 08:05:1704:09:50.30+01:58:078:556,7
260MAŁEK Krzysztof 4132LUBLINM30105M 2602021-05-29 08:05:1204:09:54.05+01:58:118:556,7
261CHMIELEWSKI Tomasz 4260ZIEMOWIT NOWOGRÓDNOWOGRÓDM4097M 2612021-05-30 08:01:1204:10:08.80+01:58:268:566,7
262POGODA Adam 4909MIELECM30106M 2622021-06-05 08:52:5904:10:22.70+01:58:408:566,7
263SZYNKARUK Wojciech 4953BEZ KLUBUMILANÓWM4098M 2632021-05-29 08:05:2404:10:25.30+01:58:428:566,7
264MITAS Dariusz 4738PKS - PIWNY KLUB SPORTOWYWARSZAWAM30107M 2642021-06-04 08:05:0504:10:26.80+01:58:448:566,7
265PAWLIKOWSKI Michał 4307WARSZAWAM4099M 2652021-05-30 08:01:1404:10:39.15+01:58:568:576,7
266KUŹMA Krzysiek 4715SKÓRZECM40100M 2662021-06-04 08:04:4204:10:43.50+01:59:008:576,7
267SIPIERA Tomasz 4187GIEBUŁTÓWM40101M 2672021-05-29 08:05:2204:10:52.20+01:59:098:576,7
268BAJOREK Norbert 4003FITNESS FREAKSRZESZÓWM40102M 2682021-05-29 08:04:5704:10:54.55+01:59:118:576,7
269WAWRO Szymon 4409KOKOTÓWM30108M 2692021-05-31 08:07:0904:11:06.65+01:59:248:586,7
270CZYŻOWICZ Michał 4032KRAKÓWM30109M 2702021-05-29 08:04:5904:11:20.40+01:59:378:586,7
271KONDRAK Jan 4697LUBELSKA FEDERACJA BARDÓWLUBLINM607M 2712021-06-04 08:04:3004:11:29.35+01:59:468:586,7
272KOCOŃ Mariusz 5010KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM5023M 2722021-06-05 08:53:0704:11:36.45+01:59:538:596,7
273KLARECKI Adrian 4691ULTRA WAY TEAM / ASTMA TEAMREDAM40103M 2732021-06-04 08:04:2804:11:40.70+01:59:588:596,7
274ŻUROWSKI Łukasz 4253BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM40104M 2742021-05-29 08:05:2904:11:55.90+02:00:138:596,7
275KUŁAKOWSKI Piotr 4709CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM608M 2752021-06-04 08:05:1904:12:15.75+02:00:339:006,7
276FIEDORCZUK Łukasz 4996HDD WINNICZKIWARSZAWAM40105M 2762021-06-03 08:10:3004:12:16.00+02:00:339:006,7
277FRĄCZEK Piotr 4512MĄKA DRAWSKI MŁYNCHOCICZAM2032M 2772021-06-03 08:10:2504:12:22.00+02:00:399:006,7
278LITWORA Sebastian 4124MYŚLENICEM40106M 2782021-05-29 08:05:0104:12:34.20+02:00:519:016,7
279KOZŁOWSKI Sebastian 4700PIASECZNOM30110M 2792021-06-04 08:05:0604:12:43.75+02:01:019:016,6
280PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 4573WARSZAWAM40107M 2802021-06-03 08:10:2904:13:09.25+02:01:269:026,6
281SERAFIN Bartłomiej 4918ELBLĄGM30111M 2812021-06-05 08:53:0104:13:23.60+02:01:409:026,6
282ZARZYCKI Krzysztof 4842DZIKI BRZEGWARSZAWAM30112M 2822021-06-04 08:05:0604:13:29.40+02:01:469:036,6
283CIENKI Szymon 4856WARSZAWAM30113M 2832021-06-05 08:53:0104:14:27.15+02:02:449:056,6
284SULIMA Grzegorz 4203BRWINÓWM40108M 2842021-05-29 08:04:5004:15:02.10+02:03:199:066,6
285KWIECIEŃ Krzysztof 4281TARNÓWM40109M 2852021-05-30 08:01:1504:15:16.00+02:03:339:076,6
286NOWAK Miroslaw 5058NIE MAKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM40110M 2862021-06-04 08:04:2604:15:33.90+02:03:519:076,6
287CHODZIŃSKI Daniel 4023NOWY DWÓR MAZOWIECKIM40111M 2872021-05-29 08:05:1504:15:36.30+02:03:539:076,6
288MICHALCZAK Paweł 4734WKS WAWEL KRAKÓW BNOKRAKÓWM40112M 2882021-06-04 08:05:0604:16:06.00+02:04:239:086,6
289TOMAKA Bartlomiej 4819RZESZÓWM40113M 2892021-06-04 08:04:4304:16:06.30+02:04:239:086,6
290ZAŁĘCKI Michał 4340WARSZAWAM30114M 2902021-05-30 08:01:1004:16:54.05+02:05:119:106,5
291DYŚKO Łukasz 4037OLSZTYNM30115M 2912021-05-29 08:05:1604:17:36.10+02:05:539:126,5
292GLAZER Marcin 4945PKO BANK POLSKIWARSZAWAM30116M 2922021-05-29 08:05:1504:17:38.35+02:05:559:126,5
293GRABAREK Mateusz 4364WROCŁAWM30117M 2932021-05-31 08:07:1104:17:59.80+02:06:179:126,5
294SZYMAŃSKI Jakub 4817BOMBEL TEAMWROCŁAWM2033M 2942021-06-04 08:04:5304:18:04.00+02:06:219:136,5
295JAROS Piotr 4968WROCŁAWM30118M 2952021-05-29 08:05:2604:18:11.65+02:06:299:136,5
296STELMACH Piotr 4808POZNAŃM40114M 2962021-06-04 08:04:4104:18:23.30+02:06:409:136,5
297MARKOWSKI Marcin 4731SZAKALE BAŁUTŁÓDŹM40115M 2972021-06-04 08:04:3504:18:35.65+02:06:539:146,5
298SIUDA Adam 4188ŁÓDŹM30119M 2982021-05-29 08:05:2304:18:41.85+02:06:599:146,5
299BRZEZIŃSKI Piotr 4017ŁÓDŹM30120M 2992021-05-29 08:05:2304:18:46.35+02:07:039:146,5
300FILA Michał 5003LUBLINM30121M 3002021-06-03 08:10:3704:18:51.50+02:07:089:146,5
301KUCZBORSKI Jarosław 4705HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM40116M 3012021-06-04 08:04:4104:19:10.25+02:07:279:156,5
302PŁOCIENICZAK Jacek 4765SAME LAMYLESZNOM2034M 3022021-06-04 08:04:4304:19:37.35+02:07:549:166,5
303MAZEK Łukasz 4138A NA ILE KILOMETRÓW TEN MARATONPILAWAM30122M 3032021-05-29 08:04:5104:20:30.45+02:08:479:186,4
304KACZOROWSKI Tomasz 4682PKS - PIWNY KLUB SPORTOWYUSTANÓWM30123M 3042021-06-04 08:05:0604:20:42.80+02:09:009:186,4
305KONIECPOLSKI Krzysztof 4432ŻARYM5024M 3052021-06-01 08:01:5804:20:49.90+02:09:079:186,4
306KURKOWSKI Krzysztof 5019GDAŃSKM40117M 3062021-05-31 08:07:1004:20:54.90+02:09:129:196,4
307LIS Krzysztof 5140ZĄBKIM5025M 3072021-05-31 08:07:0304:21:02.90+02:09:209:196,4
308GŁAZ Marek 4057STALOWA WOLAM30124M 3082021-05-29 08:05:0404:21:14.50+02:09:319:196,4
309PIOTROWSKI Bartłomiej 4161REGNÓWM30125M 3092021-05-29 08:05:2204:21:45.25+02:10:029:206,4
310FOGT Maciej 4045CB163KRUSZYNM40118M 3102021-05-29 08:05:1104:21:51.70+02:10:099:216,4
311KOWALSKI Marcin 4543RADOMNO BIEGANOWE MIASTO LUBAWSKIEM40119M 3112021-06-03 08:10:2604:21:57.50+02:10:149:216,4
312CEGIEŁKO Paweł 4854NIE NALEŻĘ DO KLUBULUBLINM40120M 3122021-06-05 08:52:5404:22:01.80+02:10:199:216,4
313FLASZEWSKI Adam 4358SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM30126M 3132021-05-31 08:07:0104:23:09.90+02:11:279:236,4
313GRABARCZYK Łukasz 4363PAKIET ODBIORĘWARSZAWAM30126M 3132021-05-31 08:07:0104:23:09.90+02:11:279:236,4
315KŁODZIŃSKI Klaudiusz 4539TARNÓWM5026M 3152021-06-03 08:10:3304:23:53.25+02:12:109:256,4
316UJMA Paweł 4228WWW.INTER.AUTO.PLJAROSŁAWM40121M 3162021-06-03 08:10:2704:23:57.20+02:12:149:256,4
317ROGE Michał 4392WARSZAWAM30128M 3172021-05-31 08:07:0404:23:57.60+02:12:149:256,4
318HUZAREWICZ Heniek 4673RADZIONKÓWM40122M 3182021-06-04 08:04:3904:24:50.90+02:13:089:276,3
319SZYMSKI Rafał 4818CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM40123M 3192021-06-04 08:04:3804:24:51.50+02:13:089:276,3
320BLAJER Piotr 4965RADYMNOM30129M 3202021-05-29 08:05:2404:24:51.95+02:13:099:276,3
321OGONOWSKI Michał 4151CB163JELCZ-LASKOWICEM40124M 3212021-05-29 08:05:1304:25:05.95+02:13:239:286,3
322RADYK Jakub 4773PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30130M 3222021-06-04 08:04:3004:25:42.50+02:13:599:296,3
323BIS Tomasz 5029KAWKAKRAKÓWM40125M 3232021-06-03 08:10:4804:25:43.45+02:14:009:296,3
324RADZIK Szymon 5030KAWKAKRAKÓWM40126M 3242021-06-03 08:10:4804:25:45.50+02:14:029:296,3
325WASIK Michal 4235WARSZAWAM30131M 3252021-05-29 08:04:5504:27:04.85+02:15:229:326,3
326NOWAK Marcin 4298KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOZNAŃM2035M 3262021-05-30 08:01:0604:27:21.05+02:15:389:326,3
327NIEMIEC Łukasz 4902KRYNICA ZDRÓJM2036M 3272021-06-05 08:53:0404:27:22.70+02:15:409:326,3
328PASEK Przemysław 4904NOWY SĄCZM2037M 3282021-06-05 08:53:0304:27:23.30+02:15:409:326,3
329SOWIŃSKI Mikołaj 4321KOMORNIKIM2038M 3292021-05-30 08:01:0504:27:35.65+02:15:539:336,3
330URBAŃCZYK Marcin 4230NOWY DWÓR MAZOWIECKIM40127M 3302021-05-29 08:05:1904:28:00.10+02:16:179:346,3
331STEBELSKI Łukasz 5028KASZUBY MANWARSZAWAM40128M 3312021-06-05 08:53:0404:28:03.50+02:16:209:346,3
332DROZDEK Włodzimierz 4859BIEGAJĄCE DROZDKIKOBYLANKAM5027M 3322021-06-05 08:52:5304:28:14.20+02:16:319:346,3
333KARPIŁOWSKI Bartosz 4538VICIOUS CIRCLEWARSZAWAM40129M 3332021-06-03 08:10:3704:28:24.45+02:16:419:356,3
334GAWRON Paweł 4055KONINRUNPOSADAM609M 3342021-05-29 08:05:2104:28:28.15+02:16:459:356,3
335KARSKI Tomasz 4687MAGDALENKAM30132M 3352021-06-04 08:04:2704:28:39.20+02:16:569:356,3
336ROSTEK Arkadiusz 5065KOSZYCE WIELKIEM40130M 3362021-06-03 08:10:3304:28:39.90+02:16:579:356,3
337GÓRKA Bogusław 4062SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM40131M 3372021-05-29 08:05:0404:28:42.65+02:17:009:356,3
338OLSZEWSKI Jacek 4745RYKOWISKO TEAMNOWE GULCZEWOM40132M 3382021-06-04 08:04:4304:29:10.40+02:17:279:366,2
339PISINGAS Mariusz 4574BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM40133M 3392021-06-03 08:10:3604:29:21.40+02:17:389:376,2
340DWORNICKI Tomasz 5040RGBRYBNIKM40134M 3402021-06-03 08:10:2404:29:24.75+02:17:429:376,2
341BRODZIAK Arkadiusz 4504KATOWICEM40135M 3412021-06-03 08:10:3904:29:28.30+02:17:459:376,2
342CHABLO Daniel 4462STUMBRASIKIZAWIERCIEM40136M 3422021-06-02 08:04:5904:29:36.55+02:17:539:376,2
343CZELIŃSKI Leszek 4508CAMEL W ZALEWIEKORONOWOM5028M 3432021-06-03 08:10:3104:29:38.50+02:17:559:376,2
344STRZEMIECZNY Piotr 4200JÓZEFOSŁAWM30133M 3442021-05-29 08:05:4104:29:46.75+02:18:049:386,2
345PODOLAK Rafał 4766GLADIATORS BY RMF4RTKRAŚNIKM2039M 3452021-06-04 08:05:0104:29:58.45+02:18:159:386,2
346PIEJAK Tomasz 4760AKADEMIA KETTLEBELLS WARSZAWAWARSZAWAM30134M 3462021-06-04 08:04:4604:30:08.80+02:18:269:386,2
347MAŁEK Krzysztof 4133RZESZÓWM40137M 3472021-05-29 08:05:0504:30:14.30+02:18:319:396,2
348KACZYŃSKI Artur 4683WARSZAWAM40138M 3482021-06-04 08:04:3004:31:04.95+02:19:229:406,2
349KICIŃSKI Piotr 4371WARSZAWAM40139M 3492021-05-31 08:07:0904:31:52.45+02:20:099:426,2
350SZMATLOCH Bartłomiej 4208RETROBAJTELKATOWICEM30135M 3502021-05-29 08:05:0504:32:02.95+02:20:209:426,2
351OSTROWSKI Mirosław 4569LĘBORKM30136M 3512021-06-03 08:10:2604:32:08.90+02:20:269:436,2
352IGNASZEWSKI Przemysław 5002VEGENERAT BIEGOWYGRUDZIĄDZM40140M 3522021-06-03 08:10:2504:32:09.20+02:20:269:436,2
353SZMATLOCH Maciek 4209RETROBAJTELKATOWICEM40141M 3532021-05-29 08:05:0504:32:11.10+02:20:289:436,2
354PIĘTKA Piotr 4308AMERNETWARSZAWAM40142M 3542021-05-30 08:01:1404:32:12.70+02:20:309:436,2
355GRONIECKI Mikołaj 4983KTÓRĘDY PO PIWO,)WARSZAWAM40143M 3552021-06-01 08:01:5604:32:14.65+02:20:329:436,2
356RUPNIK Janusz 4782K.B. MARATON TUREKGRABIENIECM5029M 3562021-06-04 08:04:4104:32:15.60+02:20:329:436,2
357RECZEK Sebastian 4315KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM40144M 3572021-05-30 08:01:1704:32:28.90+02:20:469:436,2
358KLĘCZAR Igor 5084MORYŃM30137M 3582021-06-05 08:52:5804:32:28.95+02:20:469:436,2
359RATOWSKI Marek 4314PODGÓRZ TORUŃTORUŃM40145M 3592021-05-30 08:01:1604:32:29.70+02:20:479:436,2
360FRAŃSKI Łukasz 4359NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM40146M 3602021-05-30 08:01:0404:32:44.10+02:21:019:446,2
361HAJDUK Tomek 4427YULO RUN TEAMSIEDLCEM40147M 3612021-06-01 08:01:5304:33:26.60+02:21:439:456,1
362SICIARSKI Marcin 4317BIELINYM40148M 3622021-05-30 08:01:1704:34:22.35+02:22:399:476,1
363MASŁOWSKI Dariusz 4555TARNÓWM40149M 3632021-06-03 08:10:3504:34:42.90+02:23:009:486,1
364SIEROCIŃSKI Robert 4795CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEM40150M 3642021-06-04 08:04:3104:34:50.45+02:23:079:486,1
365PREIS Kamil 4167SII RUNNING TEAMROGOZNOM2040M 3652021-05-29 08:05:1804:35:12.00+02:23:299:496,1
366MASZKOWSKI Rafał 4557LUBLINM40151M 3662021-06-03 08:10:4404:35:17.10+02:23:349:496,1
367MAZUREK Grzegorz 4139WARSZAWAM40152M 3672021-05-29 08:04:5204:35:32.00+02:23:499:506,1
368NĘCKI Łukasz 4741SŁOŃCA JURYOLSZTYNM40153M 3682021-06-04 08:05:0104:35:57.90+02:24:159:516,1
369SKORUS Jakub 4488WKURW_TEAMSANOKM2041M 3692021-06-02 08:04:5804:36:02.20+02:24:199:516,1
370KASIŃSKI Radosław 4473HERNIK TEAMPOZNAŃM40154M 3702021-06-02 08:04:5904:36:29.00+02:24:469:526,1
371TYMA Krzysztof 4405CB163BYDGOSZCZM30138M 3712021-05-31 08:07:1404:36:30.30+02:24:479:526,1
372HATALA Grzegorz 4871RZYKIM30139M 3722021-06-05 08:53:0804:36:38.90+02:24:569:526,1
373JAGODA Mateusz 4529FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2042M 3732021-06-03 08:10:5004:36:52.85+02:25:109:536,1
374ROKOSZ Marek 4777KRAŚNIKM5030M 3742021-06-04 08:04:5804:37:09.40+02:25:269:536,1
375SALA Pawel 5016TURBACZ TRAIL/ B4SPORT TO NAJLEPSZA FIRMA POMIAROWATENCZYNM40155M 3752021-05-31 08:04:5704:37:13.75+02:25:319:546,1
376KASZA Bartosz 4080KIELCEM30140M 3762021-05-29 08:04:5004:37:26.80+02:25:449:546,1
377OSIADŁY Bartosz 4153OLCHOWAM30141M 3772021-06-03 08:10:2204:37:37.30+02:25:549:546,1
378BOROWIEC Arkadiusz 4625CHEŁM BIEGACHEŁMM40156M 3782021-06-04 08:04:3404:38:46.85+02:27:049:576,0
379PRYSZCZ Mirosław 5066RUDA ŚLĄSKAM40157M 3792021-06-05 08:52:5704:39:18.90+02:27:369:586,0
380WAŁCZYK Wojciech 4827ŁAŃCUTM40158M 3802021-06-04 08:05:0704:39:34.05+02:27:519:596,0
381SIEWIERSKI Adam 4185TEAM PAPRYTYCHYM40159M 3812021-05-29 08:05:0804:39:51.30+02:28:089:596,0
382PODKUL Konrad 4163KROSCIENKO WYZNEM30142M 3822021-05-29 08:04:5604:40:06.00+02:28:2310:006,0
383KUCHARSKI Adam 4547WARSZAWAM40160M 3832021-06-03 08:10:3804:40:24.10+02:28:4110:006,0
384CHYLIŃSKI Bartosz 4507ŁÓDŹM30143M 3842021-06-03 08:10:3804:40:51.55+02:29:0810:016,0
385MAJKA Wojciech 4728TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM40161M 3852021-06-04 08:05:0504:41:05.50+02:29:2210:026,0
386STOLTMAN Jan 4925SZCZECINM2043M 3862021-06-05 08:52:5204:41:30.65+02:29:4810:036,0
387FORNAL Jacek 4046GŁOWIENKAM30144M 3872021-05-29 08:05:0104:41:31.75+02:29:4910:036,0
388WYSMOLIŃSKI Jan 4607OSIELSKOM2044M 3882021-06-03 08:10:2904:41:32.55+02:29:4910:036,0
389KOLASIŃSKI Marcin 4693LASOWICEM30145M 3892021-06-04 08:04:4704:41:40.70+02:29:5810:036,0
390OLSZÓWKA Karol 4746LASOWICEM30146M 3902021-06-04 08:04:4704:41:42.50+02:29:5910:036,0
391ŚWIERKOWSKI Robert 4216CHLUDOWOM40162M 3912021-05-29 08:05:1704:41:45.30+02:30:0210:036,0
392ANDRZEJEWSKI Maciej 4460KTÓRĘDY PO PIWOWARSZAWAM30147M 3922021-06-02 08:04:5804:41:47.95+02:30:0510:036,0
393PENAR Arkadiusz 4448GORLICEM5031M 3932021-06-02 08:04:5704:42:59.10+02:31:1610:065,9
394MICHNIEWSKI Tomasz 4140FENOLERAWA MAZOWIECKAM40163M 3942021-05-29 08:05:2204:43:07.75+02:31:2510:065,9
395SZOPA Grzegorz 4490ZAWIERCIEM5032M 3952021-06-02 08:04:5904:43:53.90+02:32:1110:085,9
396CHODZIAK Marcin 5036POLICEM30148M 3962021-06-01 08:01:5104:44:19.05+02:32:3610:095,9
397PAWLAK Bartosz 4753JABŁONNAM40164M 3972021-06-04 08:04:3404:45:27.55+02:33:4410:115,9
398JAMBOR Michał 4676BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM40165M 3982021-06-04 08:04:3504:45:32.25+02:33:4910:115,9
399KOSTECKI Tomasz 4433R&TGDYNIAM40166M 3992021-05-31 08:07:1204:45:33.60+02:33:5010:115,9
400PARAFINIAK Szymon 4304ZGORZAŁAM30149M 4002021-05-30 08:01:0904:45:38.20+02:33:5510:125,9
401PASTERNAK Wojciech 4305SZCZECINM40167M 4012021-05-30 08:01:1504:46:03.00+02:34:2010:125,9
402WOŹNIAK Przemysław 4412WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOM30150M 4022021-05-31 08:07:1104:46:43.50+02:35:0010:145,9
403MĄCZKA Bronisław 5021OTK RZEŹNIKGLIWICEM6010M 4032021-05-31 08:07:0304:46:43.55+02:35:0010:145,9
404KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 4546WARSZAWAM40168M 4042021-06-03 08:10:2904:47:20.15+02:35:3710:155,8
405DYŚ Wojciech 4036SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM30151M 4052021-05-29 08:05:1204:47:46.55+02:36:0310:165,8
406MROSZYŃSKI Wojciech 4384NIGHT RUNNERSPOZNAŃM30152M 4062021-05-31 08:07:0104:47:48.60+02:36:0510:165,8
407ŁUKAWSKI Tomek 3136B4TEAMBYDGOSZCZM2045M 4072021-06-03 08:10:2504:48:05.85+02:36:2310:175,8
408KAZIRÓD Sebastian 4474STUMBRASIKIZAWIERCIEM5033M 4082021-06-02 08:04:5904:48:18.80+02:36:3610:175,8
409MROZIK Michał 4999POWER TRAININGWARSZAWAM30153M 4092021-05-29 08:05:1204:48:27.65+02:36:4510:185,8
410MATYJASIAK Konrad 4890WARSZAWAM40169M 4102021-06-05 08:53:0104:48:27.85+02:36:4510:185,8
411WASIEWICZ Michał 4233CHORZÓWM30154M 4112021-05-29 08:04:5804:48:37.05+02:36:5410:185,8
412KRAWCZYK Sławomir 4100TOMASZÓW MAZOWIECKIM5034M 4122021-05-29 08:05:2304:49:24.85+02:37:4210:205,8
413POLAŃSKI Robert 4165NOĆNE WOŁKIKROSNOM40170M 4132021-05-29 08:05:0104:49:28.45+02:37:4510:205,8
414WRÓBEL Radosław 4606WARSZAWAM30155M 4142021-06-03 08:10:4204:49:34.10+02:37:5110:205,8
415WRÓBEL Piotr 4605WARSZAWAM6011M 4152021-06-03 08:10:4204:49:34.30+02:37:5110:205,8
416DZIOPA Paweł 4038WKURW_TEAMKIELCEM5035M 4162021-05-29 08:04:5904:49:41.85+02:37:5910:205,8
417WALKOWSKI Tomasz 4457AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM30156M 4172021-06-01 08:01:5904:50:54.00+02:39:1110:235,8
418KURZYDŁO Bartosz 4548LUBLINM30157M 4182021-06-03 08:10:2704:50:59.35+02:39:1610:235,8
419NOWICKI Bartosz 4990ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWM30158M 4192021-05-29 08:05:2004:51:15.85+02:39:3310:245,8
420GÓRSKI Krzysztof 4267MK-NETWARSZAWAM40171M 4202021-05-30 08:01:1304:51:21.10+02:39:3810:245,8
421STANISZEWSKI Maciej 4802ZĄBKIM40172M 4212021-06-04 08:05:0404:51:30.30+02:39:4710:245,8
422SZYMCZYK Maciej 4213OPOLEM30159M 4222021-05-29 08:04:5304:51:47.90+02:40:0510:255,8
423SMOLEŃ Tomasz 4189OPOLEM30160M 4232021-05-29 08:04:5204:51:48.05+02:40:0510:255,8
424WŁADYKA Marcin 4936ASP WWAWARSZAWAM40173M 4242021-06-05 08:53:0304:51:52.70+02:40:1010:255,8
425ROSZAK Zbigniew 4486WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEGNIEWKOWOM30161M 4252021-06-02 08:05:0304:52:25.50+02:40:4210:265,7
426DĘBSKI Jan 4464SOŁTYS SUCHARZEWODĄBROWAM6012M 4262021-06-02 08:05:0304:52:25.75+02:40:4310:265,7
427CZAPIŃSKI Bartosz 4637DZIKI GOŁOBORZYSIEDLCEM40174M 4272021-06-04 08:04:3204:52:30.65+02:40:4810:265,7
428WILOWSKI Wojciech 5011BIEGANIE SZYDERCOWTARNOWIECM40175M 4282021-06-03 08:10:3704:53:05.20+02:41:2210:285,7
429OBARSKI Norbert 4744KIELCEM6013M 4292021-06-04 08:04:3904:53:07.75+02:41:2510:285,7
430RESZKA Łukasz 4316POWIAT ŚWIDNICKIŚWIDNIKM40176M 4302021-05-30 08:01:1004:53:11.95+02:41:2910:285,7
431STANISŁAWSKI Emil 4801AKADEMIA KETTLEBELLS WARSZAWAWARSZAWAM30162M 4312021-06-04 08:04:4604:53:18.95+02:41:3610:285,7
432WYBRANIEC Wojciech 5063OFIARY JEDZENIA KOTLETÓWSUCHA BESKIDZKAM40177M 4322021-06-03 08:10:4404:54:09.80+02:42:2710:305,7
433BŁAŻEJEWSKI Kacper 4012CB163BYDGOSZCZM30163M 4332021-05-29 08:05:1204:54:18.40+02:42:3510:305,7
434NOWACKI Łukasz 4297POGODNIGOWARZEWO, POW. POZNAŃSKIM40178M 4342021-05-30 08:01:2304:54:21.95+02:42:3910:305,7
435CIEŚLA Dariusz 4026WARSZAWAM40179M 4352021-05-29 08:04:5304:54:25.50+02:42:4210:305,7
436KLIMASZYK Łukasz 4273POZNAŃM2046M 4362021-05-30 08:01:0904:54:38.45+02:42:5510:315,7
437MOCEK Stanisław 4893EUROFINSKATOWICEM40180M 4372021-06-05 08:52:5204:55:04.45+02:43:2110:325,7
438PLIŻGA Sebastian 4992BYDLAKIROGÓŹNOM30164M 4382021-06-05 08:53:0204:55:50.20+02:44:0710:335,7
439ZAKRZEWSKI Marcin 4246#BIEGAMYNAOSTROPŁOŃSKM30165M 4392021-05-29 08:05:4404:56:46.15+02:45:0310:355,7
440PRZYBYŁA Krzysztof 4912ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM30166M 4402021-06-05 08:52:5504:56:59.35+02:45:1610:365,7
441KULAK Paweł 4980PRUSZKÓWM40181M 4412021-06-03 08:10:2904:57:26.50+02:45:4310:375,6
442KROTOS Krzysztof 4102OQSGLIWICEM40182M 4422021-05-29 08:05:0204:57:35.20+02:45:5210:375,6
443MASZKOWSKI Piotr 4288OBORYGENILUBNÓWM40183M 4432021-05-30 08:01:0804:58:02.25+02:46:1910:385,6
444MOŚ Rafał 5064B4TEAMBYDGOSZCZM40184M 4442021-06-03 08:10:3004:58:34.55+02:46:5110:395,6
445TUREK Paweł 4227PIASECZNOM40185M 4452021-05-29 08:05:2504:58:53.50+02:47:1010:405,6
446ZYBERT Mateusz 4848DABEX-BOLTJANÓWKAM30167M 4462021-06-04 08:05:0204:58:54.10+02:47:1110:405,6
447MOCZYDŁOWSKI Marcin Jan 4955#BIEGAMYNAOSTRO TEAMWARSZAWAM30168M 4472021-05-29 08:05:3904:59:23.75+02:47:4110:415,6
448SZTANDERA Grzegorz 5046BIEGANIE SZYDERCÓWTARNOWIECM30169M 4482021-06-03 08:10:4004:59:32.65+02:47:5010:415,6
449KOTARBA Mateusz 4542MONKEY SAUSAGERZESZÓWM30170M 4492021-06-03 08:10:4304:59:42.15+02:47:5910:425,6
450GOCYLA Dariusz 4520DARZYBÓRUNNER-SKAPOZNAŃM5036M 4502021-06-03 08:10:2805:00:29.50+02:48:4610:435,6
451TARNOWSKI Michał 4591TURKAM30171M 4512021-06-03 08:10:2705:00:41.35+02:48:5810:445,6
452KONCA Aleksander 4695KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIM2047M 4522021-06-04 08:05:1105:01:36.95+02:49:5410:465,6
453STRUS Sebastian 4811SIEDLCEM40186M 4532021-06-04 08:04:3205:02:12.00+02:50:2910:475,6
454KONCA Mariusz 4694KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIM40187M 4542021-06-04 08:05:1105:02:42.05+02:50:5910:485,6
455ROSTEK Andrzej 4778MARKOWI BIEGACZEMARKIM5037M 4552021-06-04 08:04:5105:03:07.10+02:51:2410:495,5
456DOMIN Daniel 4034MULTIPLIER TEAMWARSZAWAM40188M 4562021-05-30 08:01:0605:03:22.65+02:51:4010:505,5
457DENKOWSKI Wojciech 4641BP RUNNING TEAMGLIWICEM5038M 4572021-06-04 08:04:5205:03:22.80+02:51:4010:505,5
458CZWAKIEL Krzysztof 4031JGB SOKÓŁ JAROSŁAWUJEZNAM30172M 4582021-05-29 08:05:1805:03:27.55+02:51:4410:505,5
459KIEŁCZYŃSKI Waldemar Piotr 4875TORUŃM30173M 4592021-06-05 08:52:5805:04:28.95+02:52:4610:525,5
460SULEJA Karol 4813KB MARATON TUREKTUREKM40189M 4602021-06-04 08:04:3905:04:56.25+02:53:1310:535,5
461KWIATKOWSKI Arkadiusz 4883MBANKPABIANICEM40190M 4612021-06-05 08:52:5905:05:03.40+02:53:2010:535,5
462KĘDZIOR Grzegorz 4873BIECZM2048M 4622021-06-05 08:52:5205:05:09.55+02:53:2610:535,5
463SEREDA Andrii 4395KRAKÓWM30174M 4632021-05-31 08:07:1605:05:19.30+02:53:3610:545,5
464POPCZYK Piotr 4166ŻERNICAM40191M 4642021-05-29 08:05:0605:05:26.70+02:53:4410:545,5
465KUBICKI Mariusz 4107KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM40192M 4652021-05-29 08:05:1605:05:35.50+02:53:5210:545,5
466TRZECIAK Krzysztof 4931FABRYKA DZIKAPABIANICEM30175M 4662021-06-05 08:52:4705:05:35.60+02:53:5210:545,5
467SCHMIDT Sebastian 4993ŚWIECIEM2049M 4672021-06-04 08:05:2705:06:17.15+02:54:3410:565,5
468TOMKIEWICZ Jakub 4331WARSZAWAM2050M 4682021-05-30 08:01:1205:07:02.85+02:55:2010:575,5
469TOMKIEWICZ Przemysław 4332WARSZAWAM40193M 4692021-05-30 08:01:1305:07:02.95+02:55:2010:575,5
470GRZECHNIK Roman 4468BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM6014M 4702021-06-02 08:05:0205:07:41.85+02:55:5910:595,5
471ANDRASZ Paweł 4001PRZEMYŚLM2051M 4712021-05-29 08:05:1405:07:50.75+02:56:0810:595,5
472GOLEBIOWSKI Michal 4969WARSZAWAM40194M 4722021-05-30 08:01:1505:08:38.75+02:56:5611:015,4
473ŁAZARSKI Tomasz 4126ŁASINM40195M 4732021-05-29 08:04:5505:08:42.10+02:56:5911:015,4
474SZULC Waldemar 4928BRAKMODLNICZKAM30176M 4742021-06-05 08:52:5005:08:58.80+02:57:1611:025,4
475ŻMUDA Radosław 4849KŁOCZEWM40196M 4752021-06-04 08:05:0305:09:37.70+02:57:5511:035,4
476WNUK Przemysław 4834STĘŻYCAM30177M 4762021-06-04 08:05:0305:09:37.75+02:57:5511:035,4
477JANIK Johan Janusz 4677COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICEM40197M 4772021-06-04 08:04:3105:11:08.25+02:59:2511:065,4
478TERLECKI Władysław 4593MŁODY VS STARYLEGIONOWOM40198M 4782021-06-03 08:10:5005:11:12.55+02:59:2911:065,4
479DUDA Wojciech 4646SKAWINA BIEGAKRAKÓWM40199M 4792021-06-04 08:05:0705:11:51.80+03:00:0911:085,4
480DYMOWSKI Piotr 4355LUBOŃM30178M 4802021-05-31 08:07:0605:12:24.30+03:00:4111:095,4
481TOMCZYK Marcin 4404REZERWOWE PSYRADZYŃ PODLASKIM30179M 4812021-05-31 08:07:0005:12:25.30+03:00:4211:095,4
482CHWASTOWSKI Filip 4347KRAKÓWM30180M 4822021-06-01 08:01:5505:13:39.65+03:01:5711:125,4
483BIBRO Daniel 4008BOCHNIAM30181M 4832021-05-29 08:04:5105:13:44.35+03:02:0111:125,4
484GUCWA Jaroslaw 4066BOCHNIAM5039M 4842021-05-29 08:04:5105:13:44.60+03:02:0111:125,4
485LENART Tomasz 4718ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAMGŁOWNOM40200M 4852021-06-04 08:04:5505:14:02.55+03:02:1911:125,3
486KROCZYK Lesław 4702KNURÓWM40201M 4862021-06-04 08:05:3305:14:08.90+03:02:2611:135,3
487GDYNIA Daniel 4657KNURÓWM40202M 4872021-06-04 08:05:3305:14:09.45+03:02:2611:135,3
488GAUDEN Piotr 4467SPCTORUŃM40203M 4882021-06-02 08:05:0205:15:21.25+03:03:3811:155,3
489RYŻYŃSKI Tomasz 4915CHEŁM BIEGACHEŁMM40204M 4892021-06-05 08:53:0005:15:45.75+03:04:0311:165,3
490LASEK Piotr 4283TRZCIANAM40205M 4902021-05-30 08:01:1005:15:59.90+03:04:1711:175,3
491WASZAK Marek 4237RADZIEJÓWM5040M 4912021-05-29 08:05:0605:17:00.40+03:05:1711:195,3
492KĘPSKI Jarosław 4874WARSZAWAM30182M 4922021-06-03 08:10:2605:18:42.75+03:07:0011:225,3
493GRZEGORZ Skibiński 4670WARSZAWAM40206M 4932021-06-04 08:05:0405:19:02.60+03:07:1911:235,3
494CZAJKA Aleksander 4351MIKOŁÓWM40207M 4942021-05-31 08:07:1305:20:11.90+03:08:2911:265,2
495MYŚLIWIEC Andrzej 4146KRAKÓWM6015M 4952021-05-29 08:04:5605:21:10.15+03:09:2711:285,2
496HELMAN Jaroslaw 2187WARSZAWAM40208M 4962021-05-29 08:05:3205:21:51.45+03:10:0811:295,2
497CZEMPIEL Mateusz 4639LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM30183M 4972021-06-04 08:04:4005:21:55.60+03:10:1211:295,2
498HARNIK Michał 4524KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM30184M 4982021-06-03 08:10:3905:22:01.15+03:10:1811:305,2
499JĘCZMIŃSKI Filip 4533SAMI SWOIKIELCEM2052M 4992021-06-03 08:10:4205:22:07.10+03:10:2411:305,2
500FUDALI Jacek 4048JAROSŁAWM30185M 5002021-05-29 08:05:0205:22:14.95+03:10:3211:305,2
501WOŹNIAK Mariusz 4602ULTRASYWARSZAWAM5041M 5012021-06-03 08:10:3105:25:03.15+03:13:2011:365,2
502NOWAK Marcin 4742SZAKALE BAŁUTŁÓDŹM40209M 5022021-06-04 08:04:3705:25:07.10+03:13:2411:365,2
503HERMAN Paweł 4991MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM40210M 5032021-06-03 08:10:4505:26:30.25+03:14:4711:395,1
504RYBIENIK Lech 4394NIEZRZESZONYWARSZAWAM40211M 5042021-05-31 08:07:1005:26:46.45+03:15:0311:405,1
505BUKAŁA Jacek 4018DĘBICAM5042M 5052021-05-29 08:05:2705:27:51.80+03:16:0911:425,1
506KOSZAŁKA Marcin 4277KLUB WYSOKOGÓRSKI KRAKÓWKRAKÓWM5043M 5062021-05-30 08:01:1205:28:04.85+03:16:2211:435,1
507GIERLOTKA Rafał 5043BRAKKATOWICEM40212M 5072021-06-03 08:10:2905:28:11.15+03:16:2811:435,1
508NASKRĘT Dariusz 5026MUROWANA GOSLINAM40213M 5082021-06-03 08:10:4105:28:34.95+03:16:5211:445,1
509PŁAŻEWSKI Paweł 4763RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM40214M 5092021-06-04 08:04:4905:28:39.25+03:16:5611:445,1
510BOGUCKI Arkadiusz 4013AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAM40215M 5102021-05-29 08:05:0405:30:17.65+03:18:3511:475,1
511TROĆ Karol Paweł 4225SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM40216M 5112021-05-29 08:05:1805:30:24.75+03:18:4211:485,1
512STUDZIŃSKI Michał 4201LUBLINM30186M 5122021-05-29 08:05:0505:31:06.60+03:19:2311:495,1
513ŚWIERKOWSKI Piotr 4217CHLUDOWOM30187M 5132021-05-29 08:05:1905:32:35.25+03:20:5211:525,1
514WYSOCKI Tomasz 5086RYBNIKM40217M 5142021-06-05 08:52:5705:34:02.60+03:22:1911:555,0
515SIEMIŃSKI Michał 4791ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM30188M 5152021-06-04 08:05:0405:35:20.15+03:23:3711:585,0
516MIELNICZUK Stanisław 4294PERFECT RUNNER TEAMHRUBIESZÓWM6016M 5162021-05-30 08:01:0505:35:24.80+03:23:4211:585,0
517MIELNICZUK Tomasz 4293PERFECT RUNNER TEAMHRUBIESZÓWM30189M 5172021-05-30 08:01:0505:35:24.85+03:23:4211:585,0
518KWIECIEŃ Jacek 4716MARKOWI BIEGACZEMARKIM6017M 5182021-06-04 08:04:4905:36:31.30+03:24:4812:015,0
519BARTNICKI Filip 4006MIŃSK MAZOWIECKIM2053M 5192021-05-29 08:05:2405:38:04.25+03:26:2112:045,0
520TYMOSZUK Michał 4407KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40218M 5202021-05-31 08:07:1505:38:30.00+03:26:4712:055,0
521LASEK Krzysztof 4282RUN, FOREST, RUN!RZESZÓWM30190M 5212021-05-30 08:01:1305:39:45.55+03:28:0212:084,9
522FURTAK Gerard 4424ONE WAY TICKETKRAKÓWM2054M 5222021-06-01 08:01:5505:39:49.90+03:28:0712:084,9
523MICHAŁEK Paweł 4440ONE WAY TICKETKRAKOWM2055M 5232021-06-01 08:01:5505:39:51.85+03:28:0912:084,9
524KAWECKI Dariusz 4370ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM5044M 5242021-05-31 08:07:0805:40:35.35+03:28:5212:094,9
525FILAS Rafał 5069ZABIERZÓWM40219M 5252021-06-03 08:10:2605:46:24.65+03:34:4212:224,8
526KOZIEŁ Marcin 4096GOLECZEWOM40220M 5262021-05-29 08:05:1705:47:35.85+03:35:5312:244,8
527ŁYSEK Artur 4381NIE LAM SIĘWOJKOWICEM2056M 5272021-05-31 08:07:0605:47:50.00+03:36:0712:254,8
528BAWOR Marcin 4967WARSZAWAM40221M 5282021-05-29 08:04:5505:57:08.60+03:45:2512:454,7
529KĘPA Piotr 4689SAME PRZYJEMNOŚCIPIASECZNOM30191M 5292021-06-04 08:05:1005:57:24.90+03:45:4212:454,7
530SREBRO Kacper Antoni 4194POZNAŃM2057M 5302021-05-29 08:04:5405:58:33.85+03:46:5112:484,7
531SREBRO Michał 4193POZNAŃM5045M 5312021-05-29 08:04:5405:58:35.15+03:46:5212:484,7
532PIOTROWSKI Marek 4762MORSOWNICY Z LEGNICYLEGNICAM5046M 5322021-06-04 08:04:3305:58:37.35+03:46:5412:484,7
533GRACZYK Wojciech 4269POZNAŃM2058M 5332021-05-30 08:01:0605:58:40.55+03:46:5712:484,7
534WÓJTOWICZ Paweł 4940-KURÓWM5047M 5342021-06-05 08:52:4705:59:11.80+03:47:2912:494,7
535WIATER Krzysztof 4238HORNÓWEKM5048M 5352021-05-29 08:05:0206:00:44.85+03:49:0212:534,7
536ROMANOWSKI Slawomir 4485RUMIAM6018M 5362021-06-02 08:05:0306:01:14.25+03:49:3112:544,7
537POPIOŁEK Jacek 4910GĄSIORYM40222M 5372021-06-05 08:52:5506:02:19.90+03:50:3712:564,6
538JAGODA Adam 4528FUCHS OIL TEAMCHORZÓWM5049M 5382021-06-03 08:10:5106:07:05.65+03:55:2313:064,6
539SZADKOWSKI Paweł 5023GLIWICEM30192M 5392021-06-02 08:05:0506:08:52.80+03:57:1013:104,6
540BRATKO Zbigniew 442065+RACIECHOWICEM6019M 5402021-06-01 08:02:0406:11:00.60+03:59:1713:154,5
541KURCZEWSKI Aleksander 5045LUBLINM5050M 5412021-06-02 08:05:0606:13:03.10+04:01:2013:194,5
542JANCZEWSKI Sebastian 4428BYDGOSZCZM30193M 5422021-06-01 08:01:5706:13:26.80+04:01:4413:204,5
543PERLAK Maciej 4449TARKOWO DOLNEM2059M 5432021-06-01 08:01:5706:13:27.40+04:01:4413:204,5
544BIELECKI Tomasz 4618STOWARZYSZENIE SŁOŃCA JURYCZĘSTOCHOWAM40223M 5442021-06-04 08:05:0106:15:51.05+04:04:0813:254,5
545PERKOWSKI Tomasz 4756WARSZAWAM40224M 5452021-06-04 08:04:3706:18:04.35+04:06:2113:304,4
546SOŁTYSEK Sebastian 4800UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM40225M 5462021-06-04 08:04:4806:18:46.20+04:07:0313:314,4
547TATARSKI Michał 5072PRZEMYŚLM2060M 5472021-06-04 08:06:2506:21:09.00+04:09:2613:364,4
548MROZIŃSKI Andrzej 4896WITARTARNOBRZEGM5051M 5482021-06-05 08:53:0506:21:21.25+04:09:3813:374,4
549KACZKIEWICZ Damian 4535NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40226M 5492021-06-03 08:10:3406:23:54.30+04:12:1113:424,4
550LARA Krzysztof 4550GRUPA JURA PLZAWIERCIEM40227M 5502021-06-03 08:10:3006:26:52.60+04:15:0913:494,3
551POPŁAWSKI Krystian 4768GLADIATORS BY RMF 4RTKRAŚNIKM30194M 5512021-06-04 08:04:5806:33:26.60+04:21:4314:034,3
552ŻOŁNA Jakub 4850FULFILL DREAMS TEAM PSZCZYNATYCHYM2061M 5522021-06-04 08:04:4006:33:43.70+04:22:0114:034,3
553ZIENCINA Marcin 4418KOŁOBRZEGM40228M 5532021-05-31 08:07:0506:36:57.60+04:25:1414:104,2
554ZIEŃCINA Mateusz 4419SZTABINM30195M 5542021-05-31 08:07:0706:37:00.30+04:25:1714:104,2
555WIDERA Karol 4411JANÓWEKM30196M 5552021-05-31 08:07:0506:37:06.25+04:25:2314:104,2
556BOGUSZEWSKI Grzegorz 4623UNIVERSALSPORTTŁUSZCZM30197M 5562021-06-04 08:04:5606:38:18.15+04:26:3514:134,2
557KAŁKA Marcin 4076RADOMSKOM40229M 5572021-05-29 08:05:2606:39:10.45+04:27:2714:154,2
558SZKAMRUK Janusz 4453EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEM6020M 5582021-06-01 08:01:5706:41:38.05+04:29:5514:204,2
559ELMINOWSKI Wojciech 4357ELBLĄGELBLĄGM5052M 5592021-05-31 08:07:1006:46:01.90+04:34:1914:304,1
560OLEKSIAK Filip 5062UNIVERSAL SPORTTŁUSZCZM2062M 5602021-06-04 08:04:5606:50:39.15+04:38:5614:394,1
561DZIĘCIOŁ Adam 4648UNIVERSALSPORTWARSZAWAM30198M 5612021-06-04 08:04:5606:50:40.25+04:38:5714:404,1
562ŻARNOWSKI Jacek 4608SAMI SWOIKIELCEM40230M 5622021-06-03 08:10:4806:51:06.40+04:39:2314:404,1
563WIELGOSZ Mariusz 4934BRAKSKIERNIEWICEM5053M 5632021-06-05 08:53:0306:52:38.85+04:40:5614:444,1
564MAJKA Dariusz 4888SKIERNIEWICEM40231M 5642021-06-05 08:53:0306:52:39.20+04:40:5614:444,1
565TWARDOWSKI Tomasz 4595STOWARZYSZENIE PACZKA DLA BOHATERAWROCŁAWM40232M 5652021-06-03 08:10:4606:54:07.05+04:42:2414:474,1
566PILAWA Hubert 5075PRZEMYŚLM2063M 5662021-06-04 08:06:2706:54:42.70+04:43:0014:484,1
567NOWIŃSKI Jakub 4149WYŻSZA SZKOŁA REHABILITACJIWARSZAWAM40233M 5672021-05-29 08:05:1807:08:57.05+04:57:1415:193,9
568BIESZCZ Robert 5035RZECZYCA ZIEMIAŃSKAM40234M 5682021-06-03 08:10:3607:09:10.20+04:57:2715:193,9
569KORWEK Michał 5049OLSZTYNM40235M 5692021-06-05 08:52:5007:10:45.25+04:59:0215:233,9
570PAWŁOWSKI Marcin 4906OTRĘBUSYM40236M 5702021-06-05 08:52:5207:13:27.70+05:01:4515:283,9
571PRZYBYLIŃSKI Cezary 4770RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM40237M 5712021-06-04 08:04:4907:16:05.50+05:04:2215:343,9
572TYCZYŃSKI Krzysztof 4456"AKTYWNI KOCIEWIACY"SKÓRCZM30199M 5722021-06-01 08:02:0007:29:41.40+05:17:5816:033,7
573KOŚCIELNY Andrzej 4971AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZSKORCZM6021M 5732021-06-01 08:02:0007:29:42.90+05:18:0016:033,7
574REY Patryk 4175REY RUNNING TEAMWARSZAWAM2064M 5742021-05-29 08:05:3007:45:29.60+05:33:4616:373,6
575REY Andrzej 4174REY RUNNING TEAMWARSZAWAM40238M 5752021-05-29 08:05:2907:45:30.90+05:33:4816:373,6
576KACZMARCZYK Paweł 4430TATA I SYNGLIWICEM2065M 5762021-06-01 08:01:5008:48:43.55+06:37:0018:523,2
577KACZMARCZYK Mirosław 4429TATA I SYNGLIWICEM5054M 5772021-06-01 08:01:5008:48:44.35+06:37:0118:533,2
Niesklasyfikowani
DQKARWOWSKI Piotr 5008ŁOMŻAM302021-06-01 08:01:5106:18:05.45 DQ0:004,4
ZACNY Łukasz 5055BIELSKO-BIAŁAM302021-06-03 08:10:29 DNF--
KUSZ Janusz 4713BOGUSZYCEM402021-06-04 08:04:45 DNF--
WILAMOWSKI Daniel 4335DZIAŁDOWOM302021-05-30 08:01:07 DNF--
KUKLA Łukasz 4706DZIKI GOŁOBORZYSIEDLCEM402021-06-04 08:04:33 DNF--
Znaleziono 582 wynik(ów)