RZEŹNICZEK

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-17
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
28 km
Zgłoszonych:
910
Wystartowało:
723
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
718
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
15km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FARON Robert 4183Salco Garmin TeamZALESIEM401M 100:00:0101:18:5202:24:43.7502:24:45.65 5:1011.6
2KAŹMIERCZAK Piotr 3989Witkowo BiegaWITKOWOM301M 200:00:0201:22:4702:35:38.3002:35:40.55+00:10:545:3310.8
3NOWAKOWSKI Tobiasz 3363MKB DreptakSTANISŁAWÓWM302M 300:00:0201:23:5402:36:08.1502:36:10.80+00:11:255:3410.8
4AUGUSTYŃSKI Sylwester 3775Lacho TeamKRAKÓWM303M 400:00:0301:23:0102:36:51.4002:36:55.30+00:12:095:3610.7
5KOT Rafał 4004Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM304M 500:00:0201:26:3402:38:08.7502:38:11.55+00:13:255:3810.6
6KAPAON Łazarz 3322Cazzo ClubWARSZAWAM201M 600:00:0301:27:0202:40:29.4502:40:32.70+00:15:475:4310.5
7POŻAROWSZCZYK Adam 3354MGK LegionowoLEGIONOWOM305M 700:00:0301:27:4002:41:47.0002:41:50.40+00:17:045:4610.4
8LIPA Wojciech 3899Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM306M 800:00:0201:30:3002:46:06.9002:46:09.55+00:21:235:5510.1
9KOŚCIELSKI Patryk 3534Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOM402M 900:00:0301:27:5402:46:37.1502:46:40.85+00:21:555:5710.1
10ZYCH Dariusz 4122SKŁADAKI / 4 Run TeamPIŁAM403M 1000:00:0201:29:2302:47:49.1502:47:51.95+00:23:065:5910
11WALASEK Grzegorz 3585biegusiem.plRYKIM404M 1100:00:0201:28:2702:48:31.9502:48:33.95+00:23:486:0110
12JÓZEFCZYK Tomasz 4195Posmakuj Run TeamM307M 1200:00:0401:31:0402:48:35.0502:48:39.50+00:23:536:0110
13MATYSIAK Bartłomiej 3304JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM308M 1300:00:0401:29:2502:49:16.0002:49:20.55+00:24:346:029.9
14MYŚLIŃSKI Jan 3642BieszczadyPOLANAM309M 1400:00:0301:30:1902:51:39.2502:51:43.15+00:26:576:079.8
15KNOLL Leszek 3654GLIWICEM3010M 1500:00:0401:34:3102:54:48.2502:54:52.50+00:30:066:149.6
16KOCIOŁEK Witold 3755PALMER /Runonline.pl TeamKRAKÓWM405M 1600:00:0201:30:3502:55:18.8502:55:21.35+00:30:356:159.6
17KOWALSKI Maciej 3918Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM406M 1700:00:1101:36:3902:57:14.8502:57:26.50+00:32:406:199.5
18RESZKA Marek 4137Banda GrudniaLUBLINM3011M 1800:00:0401:32:2702:57:38.1502:57:43.05+00:32:576:209.5
19SOŁOWIEJ Łukasz 4005WARSZAWAM3012M 1900:00:0401:31:5902:58:33.5502:58:38.00+00:33:526:229.4
20PRZYPOLSKI Paweł 3765Im-Possible TeamWARSZAWAM407M 2000:00:1201:35:1002:58:30.9502:58:43.45+00:33:576:229.4
21KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 3822ŁÓDŹM202M 2100:00:1901:31:2102:58:29.6502:58:48.70+00:34:036:229.4
22ŻUCHOWSKI Daniel 3679KRAKÓWM203M 2200:00:0901:38:2803:00:16.7003:00:26.40+00:35:406:269.3
23KNYCHAS Darek 3717PZU SPORT TEAMWARSZAWAM408M 2300:00:0701:35:0503:00:34.7503:00:42.30+00:35:566:269.3
24KUCHARSKI Paweł 3491Planeta NiskoNISKOM3013M 2400:00:0801:32:5103:01:07.7503:01:16.05+00:36:306:289.3
25BOROWSKI Marcin 3418LUBLINM204M 2500:00:1301:38:0903:02:55.9503:03:09.05+00:38:236:329.2
26BRÓG Wojciech 3836OLKUSZM3014M 2600:00:0301:33:3503:03:26.6503:03:29.85+00:38:446:339.2
27DZIEDZIC Witold 3540Przebiegli jak wężeRZESZÓWM409M 2700:00:0301:35:4603:03:35.9503:03:38.95+00:38:536:339.2
28WRÓBEL Mateusz 4094UHERCE MINERALNEM205M 2800:00:0601:41:0603:03:34.4003:03:40.55+00:38:546:339.2
29CZECH Mateusz 4184NOWA SÓLM206M 2900:00:1301:37:4903:03:27.6503:03:41.45+00:38:556:339.2
30SIEMBOR Karol 3752CIECHANÓWM207M 3000:00:1101:38:2803:03:32.1003:03:43.15+00:38:576:339.2
31ZALEWSKI Karol 3530MKB DreptakWIŚNIOWEM3015M 3100:00:0301:33:5803:03:46.0503:03:49.05+00:39:036:339.1
32MAŚLANY Mariusz 3356Elektrometal Energetyka SAWARSZAWAM4010M 3200:00:1403:04:30.5503:04:45.35+00:39:596:359.1
33BRUŚ Marcin 3601SASKAWARSZAWAM4011M 3300:00:0201:36:4103:04:47.2003:04:49.35+00:40:036:359.1
34KOZA Jan 3301Lokomotiv MajdanMAJDANM208M 3400:00:0201:32:4903:05:04.6003:05:07.10+00:40:216:369.1
35KWAŚNY Piotr 3741POZNAŃM4012M 3500:00:2101:46:0303:04:51.2503:05:13.20+00:40:276:369.1
36JARECKI Aleksander 4170Coca-Cola RunnersWARSZAWAM4013M 3600:00:0501:38:3103:06:29.5003:06:35.00+00:41:496:399
37DYDERSKI Paweł 3670WARSZAWAM3016M 3700:00:0901:35:3803:06:37.4003:06:47.35+00:42:016:399
38SIDOR Radosław 4201M3017M 3800:00:0501:38:4603:07:06.0003:07:11.25+00:42:256:409
39CIOSMAK Andrzej 3933PZU Sport TeamBRATKOWICEM4014M 3900:00:0201:37:3703:08:12.2003:08:14.80+00:43:296:438.9
40KOWALSKI Łukasz 3804Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM3018M 4000:00:0201:35:0603:09:03.4503:09:05.80+00:44:206:458.9
41DOBRZAŃSKI Paweł 4199Posmakuj Run TeamM3019M 4100:00:0501:31:5503:10:42.0503:10:47.25+00:46:016:488.8
42ROGALA Grzegorz 3458Koral TeamBOGUCHWAŁAM4015M 4200:00:0301:37:1703:11:04.7503:11:08.35+00:46:226:498.8
43GAWRON Paweł 3682FPL TeamWARSZAWAM209M 4300:00:0601:40:3603:11:28.4503:11:34.95+00:46:496:508.8
44PIETRZYK Maciej 4108SKAWINAM3020M 4400:00:0401:38:1403:13:30.0003:13:34.70+00:48:496:548.7
45GNATOWSKI Przemysław 3903AXA Running TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2010M 4500:00:0401:38:0603:14:41.9003:14:46.60+00:50:006:578.6
46GROCHOWSKI Krystian 4119Składaki PiłaPIŁAM4016M 4600:00:1001:41:4603:14:49.1503:14:59.95+00:50:146:578.6
47ONISK Kamil 3422MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2011M 4700:00:0301:46:2803:15:02.5003:15:05.60+00:50:196:578.6
48ARUSZTOWICZ Bartosz 3479HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKM3021M 4800:00:1401:42:1403:14:57.0003:15:11.05+00:50:256:578.6
49TRYBULEC Daniel 4109Poranny PatrolTARNÓWM3022M 4900:00:0201:42:3203:15:45.0503:15:47.95+00:51:026:598.6
50WNOROWSKI Stefan 3513Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM3023M 5000:00:0401:38:3103:16:21.1503:16:26.05+00:51:407:008.6
51KOSTKA Janusz 4198Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM501M 5100:00:0401:38:2803:16:32.3003:16:36.55+00:51:507:018.5
52TELEJKO Łukasz 4175Roll&Run BydgoszczBYDGOSZCZM2012M 5200:00:1601:40:2003:16:37.3503:16:53.85+00:52:087:018.5
53SROMEK Dawid 4150BB RunnersBYSTRAM2013M 5300:00:0601:43:3703:16:49.6503:16:56.05+00:52:107:018.5
54BASĄG Marek 3827LESZCZYNYM3024M 5400:00:3201:41:4703:18:04.9503:18:37.05+00:53:517:048.5
55GRABOŃ Radek 3943WARSZAWAM3025M 5500:00:1501:44:1203:18:40.0503:18:55.25+00:54:097:058.5
56CZARNECKI Karol 4163Coca-Cola RunnersWARSZAWAM3026M 5600:00:0801:42:0203:19:17.3003:19:25.75+00:54:407:078.4
57WOŹNIAK Grzegorz 4152KOŚCIELISKOM4017M 5700:00:0801:42:4803:19:22.0003:19:30.55+00:54:447:078.4
58BETLEJEWSKI Rafał 3748LUBLINM3027M 5800:00:1501:40:5403:19:38.7503:19:53.85+00:55:087:078.4
59WĘGRZYŃSKI Paweł 3324KRAKÓWM3028M 5900:00:2501:49:4603:19:48.9503:20:14.60+00:55:287:088.4
60PAJĄK Andrzej 3818Biegam z ABSPRZYBYSŁAWICEM4018M 6000:00:1701:46:1203:21:44.9503:22:02.05+00:57:167:128.3
61SALSKI Rafał 3970ŻYRARDÓWM4019M 6100:00:0301:46:0103:22:02.8503:22:06.25+00:57:207:128.3
62MERCIK Marek 4029KROSNOM502M 6200:00:0101:42:5903:22:21.1503:22:23.10+00:57:377:138.3
63GARCZYŃSKI Darek 3684KATOWICEM4020M 6300:00:4001:47:0803:22:03.2003:22:43.25+00:57:577:128.3
64BERTINO Francesco 3488Cazzo ClubWARSZAWAM2014M 6400:00:1801:46:0503:22:45.9503:23:04.90+00:58:197:148.3
65GRYMUZA Zbigniew 4155SKPB LublinMOTYCZM503M 6500:00:0601:45:2503:23:29.6003:23:36.25+00:58:507:168.3
66WOJCIECHOWSKI Paweł 4106Biegacze Juniora - Runner TeamKICINM4021M 6600:00:0501:46:3303:23:41.3003:23:46.65+00:59:017:168.2
67ČOVIĆ Dragomir 4200PEU GataGATAM3029M 6700:00:0001:43:1703:24:25.9503:24:25.95+00:59:407:188.2
68KEDŽO Hrvoje 4299TTK StrkaSPLITM3030M 6800:00:0001:43:1703:24:26.0503:24:26.05+00:59:407:188.2
69WIERZBICKI Piotr 3622Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoKRAKÓWM4022M 6900:00:3501:46:5203:24:30.8003:25:06.25+01:00:207:188.2
70KOZIARSKI Piotr 3658PO LINIEWARSZAWAM3031M 7000:00:0801:42:2303:25:29.3003:25:38.15+01:00:527:208.2
71POŁUDNIUK Radosław 4065SII POWER PEOPLELUBLINM3032M 7100:00:0801:44:4903:25:33.6003:25:41.90+01:00:567:208.2
72SURDACKI Mateusz 3496NAŁĘCZÓWM3033M 7200:00:1901:47:0503:25:54.5503:26:14.35+01:01:287:218.2
73MIŚKO Andrzej 3311TORUŃM3034M 7300:00:1501:45:4403:26:13.1503:26:28.55+01:01:427:218.1
74MARCJONIAK Wojtek 4080WARSZAWAM4023M 7400:00:2801:49:4403:26:05.4503:26:33.80+01:01:487:218.2
75NAWROCKI Marcin 3490WARSZAWAM3035M 7500:00:0701:42:2603:26:27.2003:26:34.35+01:01:487:228.1
76GARSTKA Mariusz 3704KRAKÓWM2015M 7600:00:1401:51:5703:26:43.2003:26:57.25+01:02:117:228.1
77KWAŚNY Janusz 3723OSIEDLE POZNAŃSKIEM4024M 7700:01:1201:52:1203:26:24.8503:27:37.35+01:02:517:228.1
78TORBUS Mateusz 3357GrasshopperSOSNOWIECM4025M 7800:00:2101:47:2203:27:19.7503:27:40.90+01:02:557:248.1
79MIKOŁAJCZYK Mirosław 3954Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM3036M 7900:00:0101:40:0903:27:53.9503:27:55.70+01:03:107:258.1
80DUDEK Tomasz 4116Stare Babice BiegająLIPKÓWM4026M 8000:00:2501:46:5703:27:45.5003:28:10.50+01:03:247:258.1
81CEGIEŁKO Paweł 3796LUBLINM4027M 8100:00:1601:49:5303:28:09.4503:28:25.50+01:03:397:268.1
82LIPIŃSKI Hubert 3319KS KANAŁEKGRĘBKÓWM3037M 8200:00:1001:51:2803:29:58.2503:30:08.50+01:05:227:298
83SZULC Mateusz 3339WARSZAWAM3038M 8300:00:1901:51:2003:29:49.8003:30:09.05+01:05:237:298
84TRYBUCHOWICZ Michał 3921WARSZAWAM3039M 8400:00:0501:46:1703:30:15.9503:30:21.50+01:05:357:308
85KOZICKI Marcin 3851SOSNOWICAM3040M 8500:00:3301:57:4203:29:59.1003:30:32.35+01:05:467:298
86ODOLIŃSKI Jacek 3456Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM4028M 8600:00:2101:54:4103:30:11.2503:30:32.70+01:05:477:308
87SIPIERA Tomasz 3812Lacho TeamKRAKÓWM4029M 8700:00:0401:49:0503:30:36.4503:30:40.70+01:05:557:318
88GALKA Piotr 3940Cazzo ClubOSTROŁĘKAM2016M 8800:00:1901:46:5103:30:35.0503:30:54.65+01:06:097:318
89WŁOCH Michał 3595Zabiegani CzęstochowaPUSZCZEWM2017M 8900:00:5901:49:3203:30:39.4003:31:38.70+01:06:537:318
90CIĘŻAR Maciej 3870ANEMIC TURBOŁAŃCUTM3041M 9000:00:1801:50:0703:31:32.0503:31:50.20+01:07:047:337.9
91GAJEWSKI Marek 3693Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM3042M 9100:00:3901:55:5003:31:16.2003:31:55.40+01:07:097:328
92MUSZYŃSKI Dariusz 3833RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3043M 9200:00:2001:51:5003:31:57.3503:32:17.85+01:07:327:347.9
93KLIMEK Rafał 3455WARSZAWAM3044M 9300:00:0301:46:2903:32:17.0503:32:20.15+01:07:347:347.9
94SZYMAŃSKI Jarosław 3826RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3045M 9400:00:2001:51:4903:32:09.0503:32:29.55+01:07:437:347.9
95ZABOROWSKI Filip 3613Zabiegani CzęstochowaWĘGLOWICEM2018M 9500:00:5801:47:1103:31:47.6503:32:46.30+01:08:007:337.9
96KRYPSKI Bartosz 3824CrossFit SiedlceSIEDLCEM2019M 9600:00:0801:47:1103:32:48.6003:32:57.00+01:08:117:367.9
97KOWALEWSKI Mateusz 3825CrossFit SiedlceZAMBRÓWM2020M 9700:00:0801:47:1303:32:49.1503:32:57.25+01:08:117:367.9
98MURACZEWSKI Piotr 3725TORUŃM3046M 9800:00:1601:47:5803:32:59.3503:33:16.10+01:08:307:367.9
99NAWROT Bartłomiej 3785KamieniołomLESKOM3047M 9900:00:1401:53:5903:33:54.9503:34:09.65+01:09:247:387.9
100WALKOSZ-BERDA Grzegorz 3904Biegam z ABSLUBLINM3048M 10000:00:1801:50:0203:35:06.6003:35:25.35+01:10:397:407.8
101POTAS Maciej 3835BolcownicyKRAKÓWM3049M 10100:00:3901:53:4903:36:08.4003:36:47.40+01:12:017:437.8
102KOWALSKI Tomasz 3906KOSZALINM3050M 10200:00:2102:00:0603:36:30.4003:36:51.95+01:12:067:437.8
103CIEŚLA Dawid 3608AGB TORFYRĄBIEŃM4030M 10300:00:3402:00:4903:36:22.9503:36:57.65+01:12:127:437.8
104SIEMASZKO Wojciech 3975LONDONM3051M 10400:00:0301:58:4203:37:19.6503:37:22.80+01:12:377:457.7
105PONIEWOZIK Ireneusz 3768LUBLINM3052M 10500:00:0201:58:4103:37:20.5503:37:23.35+01:12:377:457.7
106MACIĄG Michał 3522BIEGUSIEM.PLDĘBLINM3053M 10600:00:5301:49:2903:36:41.3003:37:34.90+01:12:497:447.8
107KONDZIOŁA Krzysztof 3352Perfect Runner LublinLUBLINM3054M 10700:00:2101:56:2803:37:30.2503:37:51.80+01:13:067:467.7
108WALCZAK Marcin 3426LUBLINM3055M 10800:00:1501:47:2703:37:37.3503:37:53.00+01:13:077:467.7
109HOLENDER Sebastian 3314OLSZTYNM3056M 10900:01:0001:59:1703:37:12.8003:38:13.30+01:13:277:457.7
110KAJDROWICZ Grzegorz 3512www.PRZEMYSLnePODROZE.plPRZEMYŚLM4031M 11000:00:1401:46:4403:38:19.8503:38:33.90+01:13:487:477.7
111RIEFF Tomasz 3349WARSZAWAM3057M 11100:00:1601:55:5203:38:22.6503:38:39.20+01:13:537:477.7
112DANIEL Krzysztof 3604Weekendowy ResetWARSZAWAM3058M 11200:00:3001:58:1903:38:20.3003:38:51.15+01:14:057:477.7
113KULIGA Sławomir 3306Posmakuj Run TeamKROSNOM3059M 11300:00:0401:42:5103:38:50.5503:38:55.25+01:14:097:487.7
114GÓRSKI Mateusz 4153Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3060M 11400:00:2701:55:5503:38:37.9003:39:05.35+01:14:197:487.7
115ROJEWSKI Michał 3439POZNAŃM3061M 11500:00:0701:48:1603:39:04.4003:39:11.65+01:14:267:497.7
116POGODA Kamil 3662Accenture Running TeamŁÓDŹM3062M 11600:00:3301:54:0903:38:42.2003:39:16.00+01:14:307:487.7
117KUBIAK Adam 3671Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM4032M 11700:00:1201:52:1403:39:08.9003:39:20.90+01:14:357:497.7
118KOTLARCZYK Ireneusz 3344KRAKÓWM3063M 11800:00:5801:54:5503:38:27.7503:39:26.55+01:14:407:487.7
119MACKIEWICZ Maurycy 3882Runners Team QuiblWARSZAWAM3064M 11900:01:2101:55:2503:38:08.8003:39:30.00+01:14:447:477.7
120KURCZEK Tomasz 3657GLIWICEM4033M 12000:00:0601:50:2003:39:44.3503:39:51.10+01:15:057:507.6
121SMOLIŃSKI Piotr 3376WARSZAWAM3065M 12100:00:5501:58:3203:39:39.6503:40:35.15+01:15:497:507.6
122DOMŻAŁA Konrad 3588WARSZAWAM4034M 12200:00:1101:46:5203:40:27.8003:40:39.35+01:15:537:527.6
123KĘDRA Piotr 3793Brzozowski Klub BiegaczaBRZOZÓWM2021M 12300:00:1801:57:1903:40:22.3003:40:40.60+01:15:547:527.6
124ZAJĄC Mariusz 4059TRĄBKIM4035M 12400:01:1702:04:5603:39:56.4503:41:13.70+01:16:287:517.6
125ULICZNY Paweł 3763Rembertów TeamWARSZAWAM4036M 12500:00:1401:56:2703:41:40.9003:41:55.25+01:17:097:557.6
126BUZALSKI Robert 3981ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4037M 12600:00:3201:50:2203:41:29.2003:42:01.85+01:17:167:547.6
127KOWALSKI Sylwester 3980BROCKWORTHM3066M 12700:00:2203:41:53.3003:42:16.20+01:17:307:557.6
128SŁOMKA Paweł 3386BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAWARSZAWAM2022M 12800:00:5801:46:3003:41:23.0003:42:21.40+01:17:357:547.6
129JAKUBCZYK Jacek 3735ContanteCHORZÓWM3067M 12900:01:0301:57:5703:41:25.3003:42:29.15+01:17:437:547.6
130BATRUCH Lukasz 3794LODZM3068M 13000:00:3502:00:4603:41:59.1003:42:34.10+01:17:487:557.6
131ŁUCZYK Janusz 3779Bóbr TłuszczWARSZAWAM3069M 13100:00:2801:55:2403:42:14.1503:42:42.15+01:17:567:567.6
132PANEK Damian 3464WARSZAWAM2023M 13200:00:0601:52:5503:42:48.0503:42:54.10+01:18:087:577.5
133PYPNO Maciej 3968FMW RunnersWARSZAWAM3070M 13300:00:2001:47:4303:43:25.3003:43:46.25+01:19:007:587.5
134KOLIBABSKI Radosław 3443HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY / Trenerbiegania.plWARSZAWAM2024M 13400:00:1401:54:3903:44:28.3503:44:43.30+01:19:578:017.5
135SMERECKI Maciej 4196TARGOWISKAM3071M 13500:00:0501:55:5703:45:01.2503:45:06.25+01:20:208:027.5
136TWORZYDŁO Paweł 3320KRAKÓWM4038M 13600:00:3701:57:3603:44:39.1003:45:16.30+01:20:308:017.5
137DRZEWIECKI Michał 3877KATOWICEM2025M 13700:00:5702:09:2903:44:20.7503:45:18.05+01:20:328:007.5
138SIÓDMIAK Cezary 4193Klub Spartanie DzieciomWARSZAWAM4039M 13800:00:1601:55:0103:45:16.1003:45:32.85+01:20:478:027.5
139KOTLIŃSKI Janusz 3955RZESZÓWM504M 13900:00:1801:55:2903:45:31.6503:45:50.40+01:21:048:037.4
140SZCZEPAŃSKI Marcin 3750EVErRUNŁÓDŹM4040M 14000:00:0901:57:2503:45:41.6003:45:51.25+01:21:058:037.4
141DRĄŻEK Sławomir 4194M4041M 14100:00:2301:48:4203:45:52.7003:46:15.70+01:21:308:047.4
142SKUBIDA Marcin 3661Sprint GorzyceOBRAZÓWM3072M 14200:01:2001:57:1803:45:01.8503:46:21.90+01:21:368:027.5
143RĄCZKA Rafał 4203KRAKÓWM3073M 14300:00:0901:52:0003:46:21.5003:46:31.40+01:21:458:057.4
144BOROWIEC Arkadiusz 3398CHEŁM BIEGA/BRACIA.BCHEŁMM4042M 14400:00:1201:56:3103:46:31.9003:46:44.25+01:21:588:057.4
145SZANIAWSKI Marcin 3330dzikie bąkiWARSZAWAM3074M 14500:00:0801:46:4303:46:40.6003:46:48.70+01:22:038:057.4
146KRAJEWSKI Przemysław 3923Leczo teamWARSZAWAM4043M 14600:00:4602:02:3303:46:12.7003:46:59.55+01:22:138:047.4
147MAZUR Marcin 3412CISIEM3075M 14700:00:5801:56:2103:47:45.1503:48:43.65+01:23:588:087.4
148SIENICKI Karol 3837BolcownicyTARNOWM3076M 14800:00:4002:00:4103:48:05.8003:48:46.40+01:24:008:087.4
149MOSOŃ Sławomir 3874WARSZAWAM3077M 14900:00:2102:01:0303:48:38.9003:49:00.55+01:24:148:097.3
150OPALA Krzysztof 3668EndorfinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3078M 15000:00:3402:00:2803:48:31.3003:49:05.50+01:24:198:097.4
151PIRÓG Krzysztof 3953Żołnierz zawodowyWARSZAWAM4044M 15100:00:1801:54:3403:48:59.1503:49:17.15+01:24:318:107.3
152WOJNAR Radek 3881Runners Team QuiblWARSZAWAM4045M 15200:01:2001:57:3803:48:04.6503:49:24.95+01:24:398:087.4
153RÓŻYC Norbert 4084Warszawski UltrasWARSZAWAM3079M 15300:00:1602:02:4403:49:10.8003:49:26.85+01:24:418:117.3
154SIERAKOWSKI Igor 3878DOLASZEWOM4046M 15400:01:0602:05:1503:49:24.4503:50:31.35+01:25:458:117.3
155BOROWIEC Mariusz 3407PZU Sport TeamLUBLINM4047M 15500:00:1301:52:1503:50:39.6003:50:53.05+01:26:078:147.3
156PUCHAŁA Mariusz 3845TERNOL TEAMKIELCEM3080M 15600:00:3602:00:3703:50:23.2003:51:00.05+01:26:148:137.3
157CHOJNOWSKI Łukasz 4052Yes Men TeamCIECHANÓWM2026M 15700:00:3301:58:5503:51:13.5503:51:46.85+01:27:018:157.3
158GUTKOWSKI Tomasz 3853Yes Men TeamCIECHANÓWM2027M 15800:00:3302:00:4903:51:16.3003:51:49.30+01:27:038:157.3
159BRAUN Tomasz 3974Night RunnersSTRYKOWOM4048M 15900:00:2702:05:0903:51:23.4503:51:50.45+01:27:048:157.3
160GÓRNIEWICZ Marcin 4025mBankWARSZAWAM3081M 16000:00:4002:12:1403:51:15.1003:51:56.00+01:27:108:157.3
161ZARUDZKI Łukasz 3411nothing to fearGLIWICEM4049M 16100:00:2302:00:0303:51:46.3503:52:10.15+01:27:248:167.2
162KĘPKA Robert 3478biegusiem.plRYKIM3082M 16200:00:5301:53:4703:51:23.6503:52:17.15+01:27:318:157.3
163ŁUKASZKIEWICZ Michał 3942TYCHYM3083M 16300:00:0003:52:20.6503:52:20.65+01:27:358:177.2
164BARZYK Mateusz 3605Fudu CO. Sport TeamPIOTRKOW TRYBUNALSKIM4050M 16400:00:3502:05:4103:51:50.5503:52:26.25+01:27:408:167.2
165STEFANIAK Artur 3602Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBM4051M 16500:00:3902:06:0003:51:47.0003:52:26.40+01:27:408:167.2
166POPIOŁEK Jacek 3427biegusiem.plŻELECHÓWM3084M 16600:01:0102:04:4103:51:35.4503:52:36.85+01:27:518:167.3
167WOJTOWICZ Daniel 3321KRAKÓW-USTRZYKI DOLNEM4052M 16700:00:1502:00:5003:52:40.5503:52:56.15+01:28:108:187.2
167DYREK Adam 3992SKAWINAM3085M 16800:00:1602:00:5103:52:40.1003:52:56.15+01:28:108:187.2
169LASOTA Arkadiusz 3961SOSNOWIECM4053M 16900:00:3202:02:0103:52:28.1503:53:00.35+01:28:148:187.2
170MICHAŁEK Jacek 3551Grupa śmierci RzeźnieczekWARSZAWAM3086M 17000:01:1202:04:0703:52:27.6503:53:39.95+01:28:548:187.2
171KOSIEK Piotr 3460Krwawe Suty Run & BikeKROSNOM4054M 17100:00:5101:57:5003:53:08.4503:53:59.85+01:29:148:197.2
172JASNOWSKI Michal 3428WARSZAWAM3087M 17200:00:0701:54:1603:54:21.2503:54:29.05+01:29:438:227.2
173KAPUSTA Dawid 3484Psycho RunnerSZASTARKAM2028M 17300:01:2002:14:1803:53:25.2503:54:45.75+01:30:008:207.2
174TOMASZEWSKI Piotr 3511LUBLINM3088M 17400:00:1102:01:1803:54:39.6003:54:51.15+01:30:058:227.2
175TOMKIEWICZ Przemysław 3317WARSZAWAM4055M 17500:00:5402:05:5103:54:07.7003:55:02.25+01:30:168:217.2
176HALAT Andrzej 4197POSMAKUJ RUN TEAMWARSZAWAM4056M 17600:01:3702:05:0403:53:30.6003:55:08.25+01:30:228:207.2
177AUGUSTYNIAK Marek 3744kolega RyśkaZAWIERCIEM505M 17700:00:5001:58:2303:54:19.5503:55:09.90+01:30:248:227.2
178KONIK Tomasz 4003Konik TeamGLIWICEM4057M 17800:00:2302:01:5103:54:48.1003:55:11.60+01:30:258:237.2
179KROSNOWSKI Bartosz 3957PBwUKNEWMARKETM4058M 17900:00:4202:05:4803:54:53.9003:55:35.95+01:30:508:237.2
180JABRZYK Mariusz 3523PZU SPORT TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIM3089M 18000:00:5602:05:5603:54:52.8003:55:49.35+01:31:038:237.2
181DUDEK Michał 3840ŁÓDŹM4059M 18100:00:2402:04:0503:55:46.3503:56:10.90+01:31:258:257.1
182SKRUDLIK Wojciech 3469Night RunnersPOZNAŃM4060M 18200:00:0902:03:2403:56:10.3503:56:19.90+01:31:348:267.1
183KULCZYŃSKI Rafał 3379Ortoreh teamWARSZAWAM3090M 18300:00:0801:58:4303:57:37.5503:57:46.15+01:33:008:297.1
184WARZYŃSKI Beniamin 3959TARNOBRZEGM3091M 18400:00:1701:59:5703:57:45.9503:58:03.80+01:33:188:297.1
185KULCZYŃSKI Michał 3408GDAŃSKM3092M 18500:00:0901:58:5803:58:18.4003:58:27.40+01:33:418:307
186ANIOŁ Mateusz 3847Ternol TEAMRADLINM3093M 18600:00:3702:05:1803:58:31.5003:59:09.15+01:34:238:317
187ZAWADZKI Mirosław 3844TERNOL TEAMKIELCEM3094M 18700:00:3902:05:1903:58:29.4003:59:09.30+01:34:238:317
188MIKOŁAJCZYK Paweł 3445ŁÓDŹM3095M 18800:00:0003:59:21.0003:59:21.00+01:34:358:327
189DEC Piotr 3948ZGORZAŁAM506M 18900:00:1802:04:3904:00:05.5004:00:24.40+01:35:388:347
190ŻOCHOWSKI Adrian 3587mBankWARSZAWAM2029M 19000:00:1002:03:1504:01:00.1004:01:11.00+01:36:258:367
191WIŚNIEWSKI Andrzej 3846WARSZAWAM3096M 19100:00:1602:05:5604:01:13.1004:01:29.70+01:36:448:367
192ZAJĄC Dariusz 4060TRĄBKIM4061M 19200:01:1402:05:0104:00:21.2004:01:36.05+01:36:508:357
193RORAT Artur 3350Chełm BiegaCHEŁMM2030M 19300:00:1102:04:0604:01:43.6504:01:54.90+01:37:098:377
194KACZMARSKI Piotr 3437KARCZEWM3097M 19400:00:1302:03:4104:01:59.1504:02:12.90+01:37:278:386.9
195GRZYMSKI Mariusz 4178Składaki PiłaZACHARZYNM3098M 19500:00:2901:58:0304:01:57.5004:02:26.50+01:37:408:386.9
196BUKOWSKI Rafał 3559LUBLINM4062M 19600:00:4802:03:4104:02:00.8504:02:49.35+01:38:038:386.9
197POPARDA Paweł 3988PZU Sport TeamRZESZÓW / KROSNOM3099M 19700:00:1002:01:1004:02:54.6504:03:05.15+01:38:198:406.9
198CUPRYJAK Adrian 4047TARCZYNM30100M 19800:01:0002:04:2104:02:34.0004:03:34.70+01:38:498:396.9
199SZMAJDOWICZ Paweł 3566Fachdom TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4063M 19900:00:1202:04:4004:03:47.9504:04:00.05+01:39:148:426.9
200TOKARZ Marcin 3425LIBERTÓWM4064M 20000:01:1802:12:1004:03:11.9504:04:30.40+01:39:448:416.9
201KOŚCIAKIEWICZ Jarosław 3977WARSZAWAM2031M 20100:01:1402:13:5704:03:16.5504:04:31.40+01:39:458:416.9
202AUGUST Ryszard 3641Kolega Marka i KajtkaCZELADZM507M 20200:00:4902:04:5204:03:44.2504:04:34.00+01:39:488:426.9
203PIECUCH Tomasz 3383POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM30101M 20300:00:1401:58:2104:04:22.0504:04:36.45+01:39:508:436.9
204WACHOWSKI Piotr 3753KORONOWOM4065M 20400:00:5602:12:0004:03:43.2504:04:39.35+01:39:538:426.9
205BUGAŁA Robert 3879SOLID HOUSELUBLINM4066M 20500:00:4402:06:4904:04:20.4004:05:05.15+01:40:198:436.9
206LITWORA Sebastian 3382CROSS-SPOTMYŚLENICEM30102M 20600:00:3702:00:4804:04:37.0504:05:14.40+01:40:288:446.9
207SKALNIAK Patryk 3952PatskaTeamKRAKÓWM30103M 20700:00:2602:08:0304:04:55.4504:05:22.15+01:40:368:446.9
208PRUSZKOWSKI Mariusz 3385Chełm Biega ultraCHEŁMM4067M 20800:00:1201:59:5204:05:22.5004:05:35.30+01:40:498:456.8
209GÓRSKI Emil 4100Husaria Race TeamWARSZAWAM2032M 20900:00:4602:08:1204:04:53.6504:05:39.85+01:40:548:446.9
210SIENIAWSKI Daniel 3586KW LublinLUBLINM30104M 21000:00:3602:04:2704:05:17.3004:05:54.20+01:41:088:456.8
211ŚWIDERSKI Sławomir 3669BemoviaOKUNIEWM4068M 21100:00:2002:04:5404:05:36.3004:05:56.50+01:41:108:466.8
212POLOZYNSKI Andrzej 3718Zacisze Night RunnersWARSZAWAM30105M 21200:01:0802:08:0004:05:01.0004:06:09.25+01:41:238:456.9
213KRASOWSKI Łukasz 3649KS JanuszeRZESZÓWM30106M 21300:00:1902:06:0804:05:57.2004:06:16.80+01:41:318:476.8
214DRONG Marek 3867Kluczborska Grupa BiegowaSTUTTGARTM30107M 21400:00:3102:07:2904:05:49.2504:06:20.75+01:41:358:466.8
215RYGIEL Grzegorz 3503Wsparcie Techniczne Mamy-Biegamy KielceKIELCEM30108M 21500:01:1802:11:3704:05:13.5504:06:31.55+01:41:458:456.9
216PLACHA Piotr 3782CKB tarnobrzegTARNOBRZEGM4069M 21600:00:4702:08:0404:05:55.2504:06:42.95+01:41:578:466.8
217IWANEK Sebastian 3449BIEGUSIEM.PLRYKIM30109M 21700:00:5402:06:3704:05:59.3504:06:53.60+01:42:078:476.8
218TKACZ Przemysław 3434PrzemyślKRAKÓWM4070M 21800:00:4602:13:4204:06:14.2004:07:00.25+01:42:148:476.8
219OSICA Łukasz 3821ŚWIĘTOCHŁOWICEM30110M 21900:01:0202:09:2104:06:23.4004:07:25.60+01:42:398:476.8
220BODZIOCH Grzegorz 3334Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4071M 22000:00:5402:11:2804:06:43.2504:07:37.50+01:42:518:486.8
221KRASOWSKI Mateusz 3652LEŻAJSKM2033M 22100:00:1902:06:1704:07:42.9004:08:02.80+01:43:178:506.8
222HOŁYSZ Daniel 4008JAWORZNOM4072M 22200:00:4902:11:0804:07:29.6004:08:19.05+01:43:338:506.8
223BIENIAS Tomasz 3998GARBATKA LETNISKOM2034M 22300:01:2602:10:1604:07:00.4004:08:26.75+01:43:418:496.8
224LESZCZYŃSKI Maciej 4010PIOTRKÓW TRYBM30111M 22400:00:3402:21:0604:08:19.1504:08:53.75+01:44:088:526.8
225ZALEWSKI Paweł 3521PZU Sport TeamWARSZAWAM4073M 22500:00:5702:08:4904:08:35.5504:09:32.55+01:44:468:526.8
226ZAJĄC Robert 4046WARSZAWAM30112M 22600:00:4602:07:0404:10:21.3504:11:07.75+01:46:228:566.7
227KOLWICZ Damian 3714BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM30113M 22700:00:2802:07:4604:11:14.9504:11:43.50+01:46:578:586.7
228BIENIAS Krzysztof 3964GARBATKAM2035M 22800:01:2602:10:1704:10:36.7004:12:03.55+01:47:178:576.7
229WALCZAK Michał 3391Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM30114M 22900:01:0702:03:4404:11:01.6004:12:09.00+01:47:238:576.7
230BOJARSKI Paweł 3728LUBLINM4074M 23000:00:3502:12:2704:12:08.2504:12:44.20+01:47:589:006.7
231KONOPKA Grzegorz 3875Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM30115M 23100:00:4402:16:2804:12:18.2004:13:02.40+01:48:169:006.7
232GAWRYSZEWSKI Grzegorz 3360EskaladaGRODZISK MAZOWIECKIM30116M 23200:00:5502:11:2804:12:06.7504:13:02.70+01:48:179:006.7
233KACZMARSKI Wojciech 3457.WARSAWM508M 23300:00:2602:12:5404:13:23.6004:13:49.95+01:49:049:026.6
234MAJEWSKI Sebastian 3803Odrobinę Bliżej NiebaPIONKIM30117M 23400:00:2402:04:4204:13:26.0504:13:50.20+01:49:049:036.6
235SIEDLECKI Jacek 3887COBI TEAM POLANDJÓZEFÓWM509M 23500:00:1702:04:1204:13:46.8004:14:04.05+01:49:189:036.6
236GRZANKA Marcin 3710Studio27 PabianicePABIANICEM2036M 23600:00:4802:09:3304:13:27.7504:14:16.45+01:49:309:036.6
237KONIECKO Łukasz 3913Wkurw_TeamJAŚKOWICEM30118M 23700:01:3002:12:5604:12:58.8504:14:29.65+01:49:449:026.6
238RYGIEL Ryszard 4019KRAKÓWM4075M 23800:00:1602:08:5104:14:34.8504:14:51.60+01:50:059:056.6
239BOBUSIA Łukasz 4191M30119M 23900:01:1702:11:3504:13:49.0504:15:06.30+01:50:209:036.6
240KALBARCZYK Wojciech 3747STĘŻYCAM30120M 24000:00:4302:19:4104:14:25.3504:15:08.35+01:50:229:056.6
241LUTY Lesław 3459PZU Sport TeamWARSZAWAM30121M 24100:00:5802:08:3204:14:23.6504:15:21.75+01:50:369:056.6
242MICHALAK Michał 3348Allianz Running TeamLUBLINM30122M 24200:00:1902:11:3204:15:22.6004:15:42.20+01:50:569:076.6
243BAJER Mikołaj 3573Wuef Club Decathlon SwadzimTARNOWO PODGÓRNEM30123M 24300:00:4302:16:3104:15:44.5004:16:27.55+01:51:419:086.6
244SENCZENKO Waldemar 3480nothing to fearBYTOMM30124M 24400:00:2402:04:3804:16:47.0504:17:11.85+01:52:269:106.5
245WIRKUS Piotr 3557BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30125M 24500:00:2902:07:4504:16:52.7504:17:22.45+01:52:369:106.5
246BIAŁAS Kamil 4129KAMIEŃSKM30126M 24600:00:3802:09:5404:16:59.4504:17:38.35+01:52:529:106.5
247BĄKOWSKI Rafał 3606ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30127M 24700:01:1102:32:2104:16:44.7504:17:56.25+01:53:109:106.5
248PAWLAK Rafał 3552AXA Running TeamWARSZAWAM4076M 24800:00:5302:07:3404:17:05.2504:17:58.65+01:53:139:106.5
249CHUDZICKI Łukasz 3760ŁOMIANKIM30128M 24900:01:1302:13:0104:16:58.7504:18:12.00+01:53:269:106.5
250OSYDA Maciej 3431ŁÓDŹM30129M 25000:01:2402:23:3004:17:14.8004:18:39.40+01:53:539:116.5
251NIEDZIELA Pawel 3852WOJCIECHÓWM30130M 25100:00:3302:16:1704:18:30.2504:19:04.15+01:54:189:136.5
252GONET Maciej 4165Coca-Cola RunnersPŁOŃSKM2037M 25200:00:0602:08:3104:19:07.7504:19:13.85+01:54:289:156.5
253GĄTARCZYK Mariusz 3677Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM30131M 25300:00:4402:12:0604:18:45.8504:19:30.30+01:54:449:146.5
254TROJNAR Tomek 3366PRZEMYŚLM30132M 25400:00:4802:13:4604:18:51.6504:19:39.65+01:54:549:146.5
255JANOTA Marcin 3315CIESZYNM2038M 25500:00:4202:16:3404:18:59.4004:19:41.65+01:54:569:146.5
256MYŚKIEWICZ Zbigniew 3990STRASZYNM30133M 25600:00:4602:06:5804:19:04.7004:19:50.80+01:55:059:156.5
257SIDOROWICZ Grzegorz 3563AXA Running TeamMARKIM4077M 25700:01:0102:14:4404:19:00.5504:20:02.45+01:55:169:156.5
258NOWAK Bartłomiej 4110OLKUSZM2039M 25800:00:5302:21:2604:19:42.1504:20:35.20+01:55:499:166.5
259MARKOWSKI Marcin 3727Bravehearts LegionowoSEROCKM30134M 25900:01:0702:03:3804:19:39.7004:20:47.10+01:56:019:166.5
260DADUŃ Tomasz 4182GDYNIAM4078M 26000:01:1802:21:1804:20:08.0504:21:26.35+01:56:409:176.5
261POPŁAWSKI Arkadiusz 3676Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWM4079M 26100:00:3002:15:5304:21:38.0504:22:08.45+01:57:229:206.4
262KARBOWIAK Daniel 4014TUP TEAMŁOSICEM2040M 26200:01:3402:14:3304:20:43.0004:22:17.35+01:57:319:186.4
263BEHRENDT Bartek 3927Night Runners GliwiceGLIWICEM4080M 26300:01:0602:13:1304:21:13.9504:22:20.20+01:57:349:196.4
264BAJDAK Łukasz 4148KRAKÓWM30135M 26400:00:5802:19:0904:21:43.3004:22:41.80+01:57:569:206.4
265KOWALCZYK Łukasz 4147KRAKÓWM30136M 26500:00:5802:19:1104:21:42.9504:22:41.90+01:57:569:206.4
266GRUSZECKI Tomasz 3362RYBARZOWICEM30137M 26600:01:1802:15:3804:21:27.4504:22:45.45+01:57:599:206.4
267MAZUR Andrzej 3413TT KOMURAKLUCZBORKM5010M 26700:00:1202:09:1004:22:33.5504:22:46.45+01:58:009:226.4
268BARAN Stefan 3660Visechrad Maraton RytroNOWY SĄCZM4081M 26800:00:0302:11:0304:22:49.8004:22:53.70+01:58:089:236.4
269KLIŚ Wojciech 3841Dexters TeamCHEŁMIECM4082M 26900:00:0402:11:3104:22:49.5004:22:53.75+01:58:089:236.4
270NIZIOŁEK Marek 4157ZaborzeZABORZEM4083M 27000:01:0002:18:4904:23:21.2504:24:21.95+01:59:369:246.4
271NIZIOŁEK Robert 4133ZadyszkaZABORZEM2041M 27100:01:0002:18:4904:23:21.9504:24:22.05+01:59:369:246.4
272DEREZIŃSKI Piotr 3786WROCŁAWM30138M 27200:01:2702:23:0804:22:57.8504:24:25.65+01:59:409:236.4
273ZGOŁA Przemysław 3716Wuef Club Decathlon SwadzimLUSÓWKOM4084M 27300:00:3702:17:5304:24:14.6504:24:52.30+02:00:069:266.4
274GRANDE Piotr 3639BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30139M 27400:00:2902:15:2604:24:32.3004:25:02.00+02:00:169:266.4
275MICHALSKI Maciej 4001Cazzo ClubWARSZAWAM2042M 27500:00:2002:06:3304:24:51.5004:25:11.85+02:00:269:276.3
276NOWAKOWSKI Sławomir 3474HIPOLITÓWM4085M 27600:00:2702:13:1804:24:45.0504:25:12.95+02:00:279:276.3
277BRZEZIŃSKI Waldemar 4033NOWE MIASTO NAD PILICĄM5011M 27700:00:4302:14:3604:25:06.2004:25:50.15+02:01:049:286.3
278RAUER Maciej 3346Real Passion KrakówKRAKÓWM30140M 27800:00:2202:02:4604:25:32.4004:25:54.40+02:01:089:296.3
279KULTYS Łukasz 3864SOBOLEWM2043M 27900:00:5102:18:2904:25:03.8504:25:55.25+02:01:099:286.3
280SURDEL Dawid 3594SĘDZISZÓWM2044M 28000:00:2002:09:0904:26:21.0504:26:41.45+02:01:559:306.3
281JĘDRA Piotr 3973GARBATKAM2045M 28100:01:2402:12:2904:25:30.0504:26:54.70+02:02:099:286.3
282MILKOWSKI Rafał 3309RYBNIKM30141M 28200:04:0802:14:1404:22:52.5504:27:00.90+02:02:159:236.4
283KRÓLICKI Konrad 3549AXA Running TeamWARSZAWAM30142M 28300:01:0102:25:1604:26:04.5504:27:06.30+02:02:209:306.3
284GÓRSKI Piotr 3554Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM4086M 28400:00:1402:13:2504:26:57.9504:27:12.75+02:02:279:326.3
285KOWALSKI Artur 3780WARSZAWAM4087M 28500:01:2502:21:0204:25:49.3004:27:14.85+02:02:299:296.3
286SIBIELAK Piotr 4130MUSZYNAM4088M 28600:00:4202:10:5604:26:42.6504:27:24.75+02:02:399:316.3
287LEWCZUK Michał 4034TUP TeamŁOSICEM2046M 28700:01:3402:22:1704:25:54.0504:27:28.45+02:02:429:296.3
288PIĘTKA Piotr 3470AMERNET.EUWARSZAWAM4089M 28800:01:2002:17:1604:26:12.4504:27:33.20+02:02:479:306.3
289KOWALCZUK Jakub 3719WARSZAWAM30143M 28900:00:3102:19:4304:27:34.5504:28:06.25+02:03:209:336.3
290RONDUDA Janusz 4091GDYNIAM4090M 29000:00:0002:09:4004:28:14.5004:28:14.50+02:03:289:346.3
291RONDUDA Jakub 4096GDYNIAM2047M 29100:00:0002:09:4204:28:15.2004:28:15.20+02:03:299:346.3
292CIESIELSKI Jacek 3620SUCHY LASM30144M 29200:00:4802:23:3404:27:30.3504:28:18.35+02:03:329:336.3
293JANISZ Michał 3475RADOMM30145M 29300:00:1602:16:4704:28:17.4004:28:33.45+02:03:479:346.3
294SITKO Grzegorz 4188M2048M 29400:00:1202:06:5904:28:49.5504:29:02.05+02:04:169:366.2
295SZŁAPKA Krystian 3617Speed Fred '16KOŚCIANM4091M 29500:00:5002:13:0204:28:23.8504:29:13.90+02:04:289:356.3
296KUFFEL Michał 4112Drużyna Power TrainingWARSZAWAM4092M 29600:01:1102:17:1704:28:11.6504:29:23.55+02:04:379:346.3
297GIURG Grzegorz 3487WAŁBRZYCHM30146M 29700:00:2602:16:3504:28:57.5504:29:23.70+02:04:389:366.2
298SKIERA Krzysztof 3533RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4093M 29800:00:3002:09:1104:29:36.2504:30:07.00+02:05:219:376.2
299DUBASIEWICZ Wojciech 4145Coca Cola RunnersWARSZAWAM4094M 29900:00:1202:09:1604:30:13.9004:30:26.05+02:05:409:396.2
300SZAKIEL Krzysztof 3965brakZABRZEM30147M 30000:00:3602:16:5404:29:51.8004:30:28.00+02:05:429:386.2
301CZERWIŃSKI Wojciech 3338CIECHANÓWM2049M 30100:01:2902:25:0104:29:22.6004:30:51.80+02:06:069:376.2
302STELMASZYK Piotr 3702PZU Sport TeamRUSIECM4095M 30200:00:5702:05:4804:30:34.5504:31:31.70+02:06:469:396.2
303BOCIĄGA Paweł 3616ŁÓDŹM30148M 30300:00:1902:05:1504:31:20.0504:31:39.65+02:06:549:416.2
304SZPECHT Grzegorz 4086WARSZAWAM30149M 30400:01:0002:24:1904:30:48.5504:31:49.25+02:07:039:406.2
305SOKULSKI Marcin 3377WARSZAWAM30150M 30500:01:1402:12:2304:30:42.3004:31:57.00+02:07:119:406.2
306MALINOWSKI Jacek 4171Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2050M 30600:00:1902:05:1204:31:51.7004:32:11.45+02:07:259:426.2
307MICHALCZYK Marcin 3618Monston Sport TeamWARSZAWAM4096M 30700:00:1302:13:0004:32:57.9504:33:11.05+02:08:259:446.2
308CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 3347Husaria Race TeamWARSZAWAM4097M 30800:00:5102:25:2504:32:23.8004:33:15.75+02:08:309:436.2
309SZYMANOWSKI Tomek 3732GLIWICEM30151M 30900:00:0004:33:46.0004:33:46.00+02:09:009:466.1
309BIELECKI Filip 3734GLIWICEM30152M 31000:00:0004:33:46.0004:33:46.00+02:09:009:466.1
311KRASOWSKI Marek 3507Honey Stinger RunnersPRZEMYŚLM30153M 31100:00:4602:16:1304:33:02.4504:33:49.30+02:09:039:456.2
312WOŁOS Adam 3982GARBATKA LETNISKOM2051M 31200:01:2702:12:0404:32:36.5004:34:03.90+02:09:189:446.2
313KAPŁON Jacek 3907TYCHYM4098M 31300:00:0004:34:46.4004:34:46.40+02:10:009:486.1
314MOJEK Michał 3341WARSZAWAM30154M 31400:01:0002:09:2604:34:19.8504:35:19.95+02:10:349:476.1
315KOWALCZYK Krzysztof 3485Run_HelpersiLUBLINM30155M 31500:00:3502:20:0804:34:47.8004:35:23.20+02:10:379:486.1
316BAZYDŁO Dariusz 4186FAJSLAWICEM4099M 31600:00:1802:15:4804:35:33.3004:35:51.75+02:11:069:506.1
317AUGUST Kajetan 3538Kolega RyśkaCZELADŹM2052M 31700:01:2102:14:1504:35:50.4004:37:12.20+02:12:269:516.1
318GŁUSZCZAK Jerzy 4097ŁÓDŹM5012M 31800:00:2602:13:1704:36:54.3504:37:21.05+02:12:359:536.1
319POKRYWKA Stefan 3305Na BucieCISNAM601M 31900:00:4802:23:3704:36:54.6004:37:43.30+02:12:579:536.1
320NIZIOŁEK Mateusz 4104KRAKÓWM2053M 32000:00:0002:29:3604:37:48.0004:37:48.00+02:13:029:556
321LIPIŃSKI Maciej 3884CrossFit SiedlceSIEDLCEM2054M 32100:00:0902:16:1804:37:41.3504:37:50.50+02:13:049:556.1
322GOŚCINIAK Michał 3364NOWY DUNINÓWM2055M 32200:00:2302:16:3904:37:37.4504:38:01.40+02:13:159:546.1
323MERCIK Mateusz 3535MotivatoGLIWICEM30156M 32300:01:2402:27:5504:38:44.9504:40:09.40+02:15:239:576
324KOZIŃSKI Dariusz 3781PZU SPORT TEAMZIELONKIM5013M 32400:00:5402:14:1504:39:31.9004:40:25.95+02:15:409:586
325MIŁOSZ Bartłomiej 3438WARSZAWAM5014M 32500:01:1702:21:3404:39:13.7004:40:31.05+02:15:459:586
326COFALSKI Jakub 3405WARSZAWAM30157M 32600:01:1302:22:4204:39:23.4004:40:37.15+02:15:519:586
327WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3500WARSZAWAM30158M 32700:00:2602:22:3104:40:11.0504:40:37.60+02:15:5110:006
328BEDNARCZYK Łukasz 3465BIEGAJĄCE ŻABCIEKONSTANCIN-JEZIORNAM30159M 32800:01:0502:25:1604:39:35.8504:40:41.35+02:15:559:596
329RUBIN Andrzej 3929KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM40100M 32900:01:0002:18:1904:39:45.5004:40:45.60+02:15:599:596
330STUSIŃSKI Mariusz 3925PirorunnersMIŃSK MAZOWIECKIM40101M 33000:01:2202:27:2904:39:55.1504:41:17.95+02:16:329:596
331STANOSZEK Robert 3420Coca-Cola RunnersMYSŁOWICEM40102M 33100:00:4902:22:5704:40:32.4504:41:21.60+02:16:3510:016
332MŁODAWSKI Robert 3910FartownSUSZM40103M 33200:01:0902:25:0604:41:07.2004:42:16.60+02:17:3010:026
333WĄSIKOWSKI Adam 3358Dom-Mar KłomniceKŁOMNICEM30160M 33300:00:3102:15:0504:42:19.2504:42:50.85+02:18:0510:046
334MROWIEC Michał 3889LESKOM30161M 33400:00:3802:26:5504:42:20.9004:42:59.20+02:18:1310:056
335BOGUSZ Krzysztof 3579mBank SAPARYSÓWM30162M 33500:00:1002:15:5804:43:10.3004:43:21.10+02:18:3510:065.9
336MAMCZYS Rafał 3336GORZÓW WIELKOPOLSKIM30163M 33600:01:0402:27:5304:42:41.6504:43:46.45+02:19:0010:055.9
337JANOWSKI Tomasz 3409crossfit lublinŁĘCZNAM30164M 33700:01:0402:29:3304:42:43.0004:43:47.80+02:19:0210:055.9
338TYLUTKI Kamil 3829WARSZAWAM30165M 33800:00:4702:18:4104:44:07.1004:44:54.30+02:20:0810:085.9
339ŻOŁNIEROWICZ Hubert 3791Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM30166M 33900:00:2502:29:4004:45:01.6504:45:27.35+02:20:4110:105.9
340KUSZ Janusz 3450PISARZOWICEM30167M 34000:01:0102:22:0604:44:27.6004:45:29.00+02:20:4310:095.9
341TARASIEWICZ Ryszard 3991BRANIEWOM602M 34100:00:4502:17:0504:44:47.7004:45:33.20+02:20:4710:105.9
342WALASZEK Paweł 3506AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM30168M 34200:01:1102:37:3704:44:40.0504:45:51.70+02:21:0610:105.9
343RYZNAR Jarosław 3468JASŁOM30169M 34300:00:1102:19:2504:45:52.5504:46:04.05+02:21:1810:125.9
344PEDA Leszek 4049KB DZIKPOLICEM603M 34400:00:2002:05:0804:45:56.0004:46:16.90+02:21:3110:125.9
345GÓRSKI Robert 3610DA SIĘWARSZAWAM5015M 34500:00:3702:16:3404:45:46.2504:46:23.35+02:21:3710:125.9
346KRYGIEL Piotr 4181GDAŃSKM30170M 34600:01:1902:29:1904:46:23.9504:47:43.40+02:22:5710:135.9
347KOMAR Michał 4069LEGIONOWOM30171M 34700:01:2702:32:1304:47:11.8504:48:39.75+02:23:5410:155.8
348WOŹNIAK Daniel 3834Crossfit SiedlceZBUCZYNM2056M 34800:00:0902:16:4004:49:07.5004:49:16.75+02:24:3110:195.8
349PRZYBYŁ Tomasz 3994KB DęBIECPOZNANM2057M 34900:00:5902:23:1504:48:28.3504:49:27.60+02:24:4110:185.8
350JANUSZAK Przemysław 3754TEAM JANOOBORNIKIM40104M 35000:01:0402:29:2604:48:26.7004:49:30.80+02:24:4510:185.8
351JANUSZAK Bartek 3757TEAM JANOOBORNIKIM2058M 35100:01:0302:29:3004:48:27.4504:49:31.10+02:24:4510:185.8
352LECH Michał 3597Strzegomska DwunastkaŚWIEBODZICEM30172M 35200:00:3302:22:5604:49:04.4004:49:37.45+02:24:5110:195.8
353WAŁEK Piotr 3868Runners Team QuiblWARSZAWAM40105M 35300:01:2102:23:1204:48:29.1504:49:51.10+02:25:0510:185.8
354PAWŁOWSKI Marcin 3707KS Stara BidaJABŁONNAM30173M 35400:01:2702:32:1204:48:38.5004:50:06.25+02:25:2010:185.8
355ZABURKO Mateusz 3963TOMASZÓW LUBELSKIM30174M 35500:01:0302:26:3204:49:34.6004:50:38.00+02:25:5210:205.8
356ARMATYS Grzegorz 3640Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM40106M 35600:01:2502:32:2604:50:33.2504:51:59.15+02:27:1310:225.8
357BUKOWSKI Sebastian 3471biegusiem.plRYKIM30175M 35700:01:0102:13:1204:51:05.4504:52:07.30+02:27:2110:235.8
358BRODZIAK Arkadiusz 3962KATOWICEM40107M 35800:01:2902:23:2904:51:02.4004:52:31.45+02:27:4510:235.8
359ZAKRZEWSKI Marcin 3361WARSZAWAM30176M 35900:00:5102:22:5004:52:06.0504:52:57.70+02:28:1210:255.8
360ZBOROWSKI Paweł 3623WARSZAWAM30177M 36000:00:5102:23:2204:52:06.2004:52:57.85+02:28:1210:255.8
361DANILUK Andrzej 3762Zacisze Night RunnersWARSZAWAM30178M 36100:01:0802:24:0704:52:00.2004:53:09.00+02:28:2310:255.8
362BURZYŃSKI Klaudiusz 3736POZNAŃM30179M 36200:01:4002:28:1304:51:52.1504:53:32.75+02:28:4710:255.8
363POBORCA Dawid 3335Ciągnąć czy PchaćKOLBUSZOWAM2059M 36300:00:5302:15:1704:52:48.3504:53:42.10+02:28:5610:275.7
364MARCINEK Krzysztof 3788PZU SPORT TEAMLUBLINM30180M 36400:00:2602:13:2904:53:22.8504:53:49.35+02:29:0310:285.7
365ZAREMBA Andrzej 3555AXA Running TeamWARSZAWAM2060M 36500:01:2902:30:3704:52:33.0504:54:02.95+02:29:1710:265.7
366MAGER Bartosz 3703RZESZOWM40108M 36600:01:1302:30:0904:53:14.3004:54:27.95+02:29:4210:285.7
367GONET Sebastian 4167Coca-Cola RunnersKRAKÓWM40109M 36700:00:0602:09:1204:54:35.9004:54:42.05+02:29:5610:315.7
368KRUSZYŃSKI Marcin 3627Stado Pędzących ImadełGLIWICEM40110M 36800:01:0702:18:3504:54:13.3504:55:20.60+02:30:3410:305.7
369KOZERA Marcin 4118SKŁADAKI PIŁAKACZORYM30181M 36900:00:2902:28:5704:55:06.4004:55:36.35+02:30:5010:325.7
370TOWAROWSKI Andrzej 3577WARSZAWAM40111M 37000:00:4402:16:4204:55:07.7504:55:52.15+02:31:0610:325.7
371JÓZEFOWICZ Dariusz 4141Padł Na Ryj TeamGDYNIAM40112M 37100:01:1902:26:3604:54:46.8004:56:06.55+02:31:2010:315.7
372MŁODAWSKI Rafał 3909Klub Polska BiegaSUSZM40113M 37200:01:0902:34:4904:55:46.0504:56:55.55+02:32:0910:335.7
373LEWICKI Marcin 4192WROCŁAWM2061M 37300:01:2802:23:5104:55:47.3504:57:15.80+02:32:3010:335.7
374KRĄPIEC Waldemar 4000POZNAŃM5016M 37400:00:3902:26:2504:56:45.9504:57:25.70+02:32:4010:355.7
375URZĘDOWSKI Michał 3712POZNANM2062M 37500:01:1002:24:0404:56:18.8004:57:29.00+02:32:4310:345.7
376ADAMCZYK Artur 3519BIBICEM2063M 37600:00:1302:35:5804:58:51.2004:59:04.80+02:34:1910:405.6
377MALINOWSKI Damian 4036GDAŃSKM30182M 37700:00:3402:29:1904:59:33.3005:00:07.60+02:35:2110:415.6
378MILCZAREK Marcin 3614ŻYRARDÓWM30183M 37800:01:0502:22:1804:59:35.4005:00:40.40+02:35:5410:415.6
379KRUK Tomasz 3575LSB/Run_HelpersLUBLINM40114M 37900:00:3502:24:5905:01:26.0505:02:01.65+02:37:1610:455.6
380ŁUKASIK Bartłomiej 3359PNIEWYM2064M 38000:01:1302:28:1405:01:03.3505:02:16.50+02:37:3010:455.6
381PAWŁOWSKI Maciej 3504PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM30184M 38100:00:0005:02:33.5505:02:33.55+02:37:4710:485.6
382PACAN Jacek 4142GDYNIAM40115M 38200:01:1902:28:3305:01:58.7505:03:18.50+02:38:3210:475.6
383FRONCZAK Adam 3711WARSZAWAM40116M 38300:00:3902:32:0705:03:43.5505:04:23.15+02:39:3710:505.5
384GIEDROJC Przemysław 3643SkaryMakersiSTRZELCE OPOLSKIEM30185M 38400:00:5502:36:5705:04:01.5505:04:56.70+02:40:1110:515.5
385BIL Janusz 4114NEAPCOPraszkaPRASZKAM604M 38500:01:2002:36:1105:04:33.8505:05:54.45+02:41:0810:525.5
386BARAN Michał 4113OSIR Strzelce OpolskieWARMĄTOWICEM30186M 38600:01:2002:36:1205:04:33.9505:05:54.60+02:41:0810:525.5
387ZARUDZKI Paweł 3461nothing to fearGLIWICEM30187M 38700:00:2302:24:0405:06:02.4505:06:25.95+02:41:4010:555.5
388KOZIELSKI Paweł 3993HP Active CrewWARSZAWAM40117M 38800:00:5602:37:5805:05:40.7005:06:37.15+02:41:5110:555.5
389CYMMER Łukasz 4082ŚWINICE WARCKIEM30188M 38900:01:1902:28:4305:05:32.4505:06:52.15+02:42:0610:545.5
390CZEMPIŃSKI Krzysztof 4085KOMORNIKIM40118M 39000:01:1402:26:2005:05:40.7005:06:55.25+02:42:0910:555.5
391KAŹMIERSKI Janusz 3568DA SIĘWARSZAWAM605M 39100:00:3702:29:0905:06:29.9505:07:07.00+02:42:2110:565.5
392PIERZGALSKI Sebastian 4018ŁÓDŹM40119M 39200:01:1002:29:5205:06:11.8505:07:22.00+02:42:3610:565.5
393LUZAR Andrzej 3446MiABIELAWAM40120M 39300:01:2302:36:1305:06:04.0005:07:27.10+02:42:4110:555.5
394BOHENEK Janusz 3302Wkurw TeamKIELCEM606M 39400:01:3002:28:5905:06:04.3505:07:34.95+02:42:4910:555.5
395DROZDOWSKI Dawid 3395KB Aktywni KoninKONINM40121M 39500:01:1602:30:4405:06:29.7505:07:45.75+02:43:0010:565.5
396ŻÓŁW Hubert 4063WARSZAWAM30189M 39600:00:5802:32:5505:08:10.6505:09:08.85+02:44:2311:005.5
397PODOLSKI Marek 3764biegamyrazem.plGDYNIAM30190M 39700:01:0902:34:3005:08:30.7505:09:40.35+02:44:5411:015.4
398NAGÓRNY Pawel 4139Coca-Cola RunnersWARSZAWAM30191M 39800:00:1902:35:0005:09:27.1505:09:46.20+02:45:0011:035.4
399RUTKOWSKI Grzegorz 3800Klub MatiegoJEŻOWEM5017M 39900:00:3702:29:1205:09:15.8005:09:53.00+02:45:0711:025.4
400SIOMAK Michał 3508GDAŃSKM40122M 40000:00:5902:28:4305:08:54.7505:09:54.45+02:45:0811:015.4
401HUZIOR Roman 4222ORZESZEM5018M 40100:01:2402:43:0005:09:03.7505:10:27.90+02:45:4211:025.4
402ROSZKOWSKI Tomek 3312WARSZAWAM30192M 40200:01:2802:37:3605:09:55.4505:11:24.20+02:46:3811:045.4
403OBARSKI Norbert 4044KIELCEM5019M 40300:00:5002:39:3005:12:30.8005:13:21.20+02:48:3511:095.4
404BAJAK Mirosław 3561KRAKÓWM40123M 40400:01:1002:38:0305:12:24.6505:13:34.65+02:48:4911:095.4
405ZAGOŃCZYK Andrzej 3648KONSTANCIN-JEZIORNAM5020M 40500:01:0202:37:1405:14:13.9505:15:16.75+02:50:3111:135.3
406WOJCIECHOWSKI Tomasz 4166Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2065M 40600:00:2002:34:5405:15:08.2005:15:28.55+02:50:4211:155.3
407DEJA Andrzej 3857AmatorzyOPOLEM5021M 40700:01:3302:33:4705:13:58.7505:15:32.20+02:50:4611:125.4
408ZIENTEK Wojciech 4038SZLICHTYNGOWAM40124M 40800:01:3302:46:1205:14:10.0005:15:43.20+02:50:5711:135.3
409PILAK Zbigniew 3453WROCŁAWM5022M 40900:00:2402:44:0805:15:54.3505:16:18.85+02:51:3311:165.3
410SAWICKI Radek 3699DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSAWM30193M 41000:00:4302:25:3205:15:56.5005:16:39.85+02:51:5411:175.3
411MANIARA Adam 4107Husaria Race TeamSTANISŁAWÓWM2066M 41100:00:5102:31:5605:16:38.6505:17:30.20+02:52:4411:185.3
412PIETRZAK Maciej 3436WARSZAWAM40125M 41200:01:0502:38:2205:17:57.3505:19:03.10+02:54:1711:215.3
413PODLEŚ Rafał 3611Grupa śmierci RzeźniczekKOBYŁKAM30194M 41300:01:1402:43:0305:19:04.0005:20:18.40+02:55:3211:235.3
414ZAJĄC Grzegorz 3394SANOKM40126M 41400:01:2802:41:3505:21:20.5505:22:49.45+02:58:0311:285.2
415POWIERŻA Adrian 4055Koteł TeamBORZYMYM2067M 41500:01:0802:24:2205:22:25.5005:23:33.75+02:58:4811:305.2
416PIETRZAK Jarosław 3695LUBLINM30195M 41600:01:0402:40:3705:22:33.7505:23:38.00+02:58:5211:315.2
417KASPRZAK Maciej 4035GNIEZNOM2068M 41700:00:5802:29:0005:22:54.7505:23:53.40+02:59:0711:315.2
418SIARA Marcin 3848Witkowo BiegaWITKOWOM30196M 41800:00:5702:29:0605:22:56.2005:23:53.45+02:59:0711:325.2
419WIĘCZKOWSKI Wojciech 3675HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM40127M 41900:00:4902:37:2205:23:23.4005:24:12.70+02:59:2711:325.2
420PENAR Arkadiusz 3983GORLICEM40128M 42000:00:5202:35:3805:24:48.3505:25:41.15+03:00:5511:365.2
421POSS Marcin 3715WARSZAWAM40129M 42100:01:1602:40:2105:24:42.4505:25:58.95+03:01:1311:355.2
422STASIAK Waldemar 3859NOWA BOGACICAM40130M 42200:01:3302:37:5005:24:28.2505:26:01.45+03:01:1511:355.2
423KUŁAKOWSKI Piotr 3935CzłąpaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM607M 42300:01:1202:51:2905:25:18.9505:26:31.75+03:01:4611:375.2
424MALDIS Marek 3892WARSZAWAM608M 42400:00:4702:42:5005:25:55.5005:26:42.85+03:01:5711:385.2
425KOŁODZIEJ Mirosław 3501Muzeum Historyczne Miasta KrakowaKRAKÓWM2069M 42500:01:3602:36:5005:25:20.9505:26:57.40+03:02:1111:375.2
426KOLAJ Krzysztof 3820Spocony BatonWARSZAWAM30197M 42600:01:1102:27:3005:26:13.9005:27:24.90+03:02:3911:395.1
427TABACZKA Piotr 3656WUEF CLUB DECATHLON SWADZIMTARNOWO PODGÓRNEM40131M 42700:00:4002:32:5805:26:46.2005:27:26.65+03:02:4111:405.1
428SZTOMBER Daniel 3525AXA Running TeamWARSZAWAM30198M 42800:01:2902:46:0005:27:09.2005:28:39.10+03:03:5311:415.1
429RUDNICKI Piotr 4089KapibaraWARSZAWAM30199M 42900:01:3002:28:2505:27:29.7505:28:59.75+03:04:1411:415.1
430PASZKOWSKI Jakub 3813SUWAŁKIM30200M 43000:01:2402:40:2605:28:05.3005:29:29.30+03:04:4311:435.1
431WIERZCHOWIAK Jarosław 3816Husaria Race TeamWARSZAWAM2070M 43100:00:5002:27:0605:29:06.2505:29:57.05+03:05:1111:455.1
431BĄK Piotr 3865KONSTANCIN JEZIORNAM30201M 43200:00:5002:40:3205:29:06.9005:29:57.05+03:05:1111:455.1
433PIASECKI Grzegorz 3672aktywni koninKONINM40132M 43300:01:1602:37:2505:29:44.0505:31:00.75+03:06:1511:465.1
434MASŁOŃ Sebastian 4023KRAKÓWM30202M 43400:01:3102:46:1205:29:34.8005:31:06.55+03:06:2011:465.1
435JĘDRZEJCZAK Sławomir 4037KRZYWIŃM40133M 43500:01:3302:46:3205:30:52.7505:32:25.90+03:07:4011:495.1
436KARAŚ Robert 3536AXA Running TeamBROCHÓWM30203M 43600:01:3002:39:2105:32:55.8005:34:26.45+03:09:4011:535
437BIŃKOWSKI Andrzej 4173Coca-Cola RunnersWARSZAWAM40134M 43700:01:1502:45:5205:35:26.2005:36:41.50+03:11:5511:585
438STACHOWICZ Mateusz 3526Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM30204M 43800:01:1402:34:3305:35:34.7005:36:48.80+03:12:0311:595
439DUKAŁA Arkadiusz 3518PZU Sport TeamZALESIE GÓRNEM40135M 43900:00:5302:35:3005:37:06.5505:38:00.05+03:13:1412:025
440SKOŚKIEWICZ Krzysztof 4134BOROWA GÓRAM40136M 44000:00:5402:35:2505:37:05.5005:38:00.10+03:13:1412:025
441BAJENA Jan 3655WARSZAWAM2071M 44100:01:2602:32:3505:39:02.0005:40:28.40+03:15:4212:065
442HILLER Jerzy 3517Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM609M 44200:01:3202:54:5305:39:13.5505:40:46.25+03:16:0012:065
443ROGATKO Adam 3915DRAMAT_TEAMDAWIDY BANKOWEM30205M 44300:01:0802:49:0205:40:09.6005:41:18.45+03:16:3212:084.9
444STOŃ Daniel 3592Biegusiem.plUŁĘŻM40137M 44400:01:0202:43:0105:40:43.9505:41:46.45+03:17:0012:104.9
445GROMADZKI Wojciech 4154ZŁOTNIKIM5023M 44500:00:4802:30:0205:42:36.4005:43:24.70+03:18:3912:144.9
446GAJEWSKI Piotr 3373Run_HelpersiLUBLINM30206M 44600:00:3502:48:3805:44:51.5005:45:26.50+03:20:4012:184.9
447PIĄTY Kamil 40885iatkaTEAMPILICAM30207M 44700:01:4102:54:1205:45:08.4505:46:49.85+03:22:0412:194.9
448SROKA Dominik 3527WARSZAWAM40138M 44800:01:1902:42:0405:47:16.6505:48:35.65+03:23:5012:244.8
449WITKOWSKI Krzysztof 3809Centrum Kettlebell TarnobrzegTARNOBRZEGM40139M 44900:00:5602:55:0005:49:21.6505:50:17.95+03:25:3212:284.8
450NOWAK Jarosław 3776POZNAŃM40140M 45000:00:4602:51:3505:51:21.5005:52:08.45+03:27:2212:324.8
451STRZELECKI Artur 4179PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM5024M 45100:00:3502:43:4405:51:41.0005:52:16.15+03:27:3012:334.8
452MAZUR Andrzej 3708MAZUR FAMILYLUBLINM40141M 45200:01:1902:46:1105:51:09.9505:52:29.15+03:27:4312:324.8
453WÓJCIK Łukasz 4073SII POWER PEOPLELUBLINM30208M 45300:01:3502:53:3805:51:13.6505:52:48.70+03:28:0312:324.8
454PEŁSZYŃSKI Marek 3572Zośka Running Team / LPP TEAMGDANSKM30209M 45400:01:3702:50:1005:52:28.0005:54:05.50+03:29:1912:354.8
455SOT Lucjan 4045A niech to szlak biegiem na szlakWETLINAM5025M 45500:00:2202:59:5905:56:33.3505:56:55.35+03:32:0912:444.7
456ŻAK Bartłomiej 3583LUBLINM30210M 45600:01:2902:55:1405:56:00.5505:57:30.15+03:32:4412:424.7
457MARKOWICZ Krzysztof 3801Klub Matiego JeżoweJEŻOWEM5026M 45700:00:3802:43:4505:57:43.2005:58:21.50+03:33:3512:464.7
458ŚLIWIŃSKI Paweł 3838Klub MatiegoPYSZNICAM5027M 45800:00:3602:44:4405:57:46.9005:58:23.35+03:33:3712:464.7
459JAKÓBCZYK Andrzej 3928sklepbiegacza.pl Lublin teamLUBLINM40142M 45900:01:3202:52:4905:58:56.8506:00:29.55+03:35:4312:494.7
460RYMON Paweł 4120SKŁADAKI PIŁAKRAJENKAM30211M 46000:00:3203:02:4206:04:05.0506:04:37.85+03:39:5213:004.6
461RADZIEŃSKI Maciej 3740GDYNIAM30212M 46100:01:3802:43:2806:04:34.4506:06:12.90+03:41:2713:014.6
462SZCZERBIŃSKI Marcin 3790Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM40143M 46200:00:4502:51:4006:10:25.5006:11:10.55+03:46:2413:134.5
463PANCZENKO Kamil 3343OWM LublinLUBLINM2072M 46300:01:3602:54:2506:11:40.0006:13:16.25+03:48:3013:164.5
464WYSOCKI Sebastian 4128Składaki PiłaPIŁAM30213M 46400:00:3003:02:1806:14:17.8506:14:48.40+03:50:0213:224.5
465KULLING Krystian 4187Biegowi WariaciGDYNIAM30214M 46500:00:2503:12:3506:14:32.4506:14:57.70+03:50:1213:224.5
466PUŁKOWSKI Mirosław 4057WARSZAWAM40144M 46600:00:2703:12:3506:50:59.2006:51:26.50+04:26:4014:404.1
KOMUŃSKI Marcin 3720Polonia ŚrodaŚRODA WLKP.M30DNF02:17:41 DNF DNF DNF--
MATRASZEK Jakub 3374Vege RunnersRADOMM30DNF02:51:59 DNF DNF DNF--
MIRECKI Jan 4076WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
TADLA Mateusz 4071LUBLINM20DNF DNF DNF DNF--
MATUSZAK Piotr 3730ŚRODA WIELKOPOLSKAM20DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 471 wynik(ów)