RZEŹNICZEK

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-17
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
28 km
Zgłoszonych:
910
Wystartowało:
723
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
718
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
15km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAPAON Łazarz 3322Cazzo ClubWARSZAWAM201M 600:00:0301:27:0202:40:29.4502:40:32.70 5:4310.5
2KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 3822ŁÓDŹM202M 2100:00:1901:31:2102:58:29.6502:58:48.70+00:18:166:229.4
3ŻUCHOWSKI Daniel 3679KRAKÓWM203M 2200:00:0901:38:2803:00:16.7003:00:26.40+00:19:536:269.3
4BOROWSKI Marcin 3418LUBLINM204M 2500:00:1301:38:0903:02:55.9503:03:09.05+00:22:366:329.2
5WRÓBEL Mateusz 4094UHERCE MINERALNEM205M 2800:00:0601:41:0603:03:34.4003:03:40.55+00:23:076:339.2
6CZECH Mateusz 4184NOWA SÓLM206M 2900:00:1301:37:4903:03:27.6503:03:41.45+00:23:086:339.2
7SIEMBOR Karol 3752CIECHANÓWM207M 3000:00:1101:38:2803:03:32.1003:03:43.15+00:23:106:339.2
8KOZA Jan 3301Lokomotiv MajdanMAJDANM208M 3400:00:0201:32:4903:05:04.6003:05:07.10+00:24:346:369.1
9GAWRON Paweł 3682FPL TeamWARSZAWAM209M 4300:00:0601:40:3603:11:28.4503:11:34.95+00:31:026:508.8
10GNATOWSKI Przemysław 3903AXA Running TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2010M 4500:00:0401:38:0603:14:41.9003:14:46.60+00:34:136:578.6
11ONISK Kamil 3422MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM2011M 4700:00:0301:46:2803:15:02.5003:15:05.60+00:34:326:578.6
12TELEJKO Łukasz 4175Roll&Run BydgoszczBYDGOSZCZM2012M 5200:00:1601:40:2003:16:37.3503:16:53.85+00:36:217:018.5
13SROMEK Dawid 4150BB RunnersBYSTRAM2013M 5300:00:0601:43:3703:16:49.6503:16:56.05+00:36:237:018.5
14BERTINO Francesco 3488Cazzo ClubWARSZAWAM2014M 6400:00:1801:46:0503:22:45.9503:23:04.90+00:42:327:148.3
15GARSTKA Mariusz 3704KRAKÓWM2015M 7600:00:1401:51:5703:26:43.2003:26:57.25+00:46:247:228.1
16GALKA Piotr 3940Cazzo ClubOSTROŁĘKAM2016M 8800:00:1901:46:5103:30:35.0503:30:54.65+00:50:217:318
17WŁOCH Michał 3595Zabiegani CzęstochowaPUSZCZEWM2017M 8900:00:5901:49:3203:30:39.4003:31:38.70+00:51:067:318
18ZABOROWSKI Filip 3613Zabiegani CzęstochowaWĘGLOWICEM2018M 9500:00:5801:47:1103:31:47.6503:32:46.30+00:52:137:337.9
19KRYPSKI Bartosz 3824CrossFit SiedlceSIEDLCEM2019M 9600:00:0801:47:1103:32:48.6003:32:57.00+00:52:247:367.9
20KOWALEWSKI Mateusz 3825CrossFit SiedlceZAMBRÓWM2020M 9700:00:0801:47:1303:32:49.1503:32:57.25+00:52:247:367.9
21KĘDRA Piotr 3793Brzozowski Klub BiegaczaBRZOZÓWM2021M 12300:00:1801:57:1903:40:22.3003:40:40.60+01:00:077:527.6
22SŁOMKA Paweł 3386BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKAWARSZAWAM2022M 12800:00:5801:46:3003:41:23.0003:42:21.40+01:01:487:547.6
23PANEK Damian 3464WARSZAWAM2023M 13200:00:0601:52:5503:42:48.0503:42:54.10+01:02:217:577.5
24KOLIBABSKI Radosław 3443HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY / Trenerbiegania.plWARSZAWAM2024M 13400:00:1401:54:3903:44:28.3503:44:43.30+01:04:108:017.5
25DRZEWIECKI Michał 3877KATOWICEM2025M 13700:00:5702:09:2903:44:20.7503:45:18.05+01:04:458:007.5
26CHOJNOWSKI Łukasz 4052Yes Men TeamCIECHANÓWM2026M 15700:00:3301:58:5503:51:13.5503:51:46.85+01:11:148:157.3
27GUTKOWSKI Tomasz 3853Yes Men TeamCIECHANÓWM2027M 15800:00:3302:00:4903:51:16.3003:51:49.30+01:11:168:157.3
28KAPUSTA Dawid 3484Psycho RunnerSZASTARKAM2028M 17300:01:2002:14:1803:53:25.2503:54:45.75+01:14:138:207.2
29ŻOCHOWSKI Adrian 3587mBankWARSZAWAM2029M 19000:00:1002:03:1504:01:00.1004:01:11.00+01:20:388:367
30RORAT Artur 3350Chełm BiegaCHEŁMM2030M 19300:00:1102:04:0604:01:43.6504:01:54.90+01:21:228:377
31KOŚCIAKIEWICZ Jarosław 3977WARSZAWAM2031M 20100:01:1402:13:5704:03:16.5504:04:31.40+01:23:588:416.9
32GÓRSKI Emil 4100Husaria Race TeamWARSZAWAM2032M 20900:00:4602:08:1204:04:53.6504:05:39.85+01:25:078:446.9
33KRASOWSKI Mateusz 3652LEŻAJSKM2033M 22100:00:1902:06:1704:07:42.9004:08:02.80+01:27:308:506.8
34BIENIAS Tomasz 3998GARBATKA LETNISKOM2034M 22300:01:2602:10:1604:07:00.4004:08:26.75+01:27:548:496.8
35BIENIAS Krzysztof 3964GARBATKAM2035M 22800:01:2602:10:1704:10:36.7004:12:03.55+01:31:308:576.7
36GRZANKA Marcin 3710Studio27 PabianicePABIANICEM2036M 23600:00:4802:09:3304:13:27.7504:14:16.45+01:33:439:036.6
37GONET Maciej 4165Coca-Cola RunnersPŁOŃSKM2037M 25200:00:0602:08:3104:19:07.7504:19:13.85+01:38:419:156.5
38JANOTA Marcin 3315CIESZYNM2038M 25500:00:4202:16:3404:18:59.4004:19:41.65+01:39:089:146.5
39NOWAK Bartłomiej 4110OLKUSZM2039M 25800:00:5302:21:2604:19:42.1504:20:35.20+01:40:029:166.5
40KARBOWIAK Daniel 4014TUP TEAMŁOSICEM2040M 26200:01:3402:14:3304:20:43.0004:22:17.35+01:41:449:186.4
41NIZIOŁEK Robert 4133ZadyszkaZABORZEM2041M 27100:01:0002:18:4904:23:21.9504:24:22.05+01:43:499:246.4
42MICHALSKI Maciej 4001Cazzo ClubWARSZAWAM2042M 27500:00:2002:06:3304:24:51.5004:25:11.85+01:44:399:276.3
43KULTYS Łukasz 3864SOBOLEWM2043M 27900:00:5102:18:2904:25:03.8504:25:55.25+01:45:229:286.3
44SURDEL Dawid 3594SĘDZISZÓWM2044M 28000:00:2002:09:0904:26:21.0504:26:41.45+01:46:089:306.3
45JĘDRA Piotr 3973GARBATKAM2045M 28100:01:2402:12:2904:25:30.0504:26:54.70+01:46:229:286.3
46LEWCZUK Michał 4034TUP TeamŁOSICEM2046M 28700:01:3402:22:1704:25:54.0504:27:28.45+01:46:559:296.3
47RONDUDA Jakub 4096GDYNIAM2047M 29100:00:0002:09:4204:28:15.2004:28:15.20+01:47:429:346.3
48SITKO Grzegorz 4188M2048M 29400:00:1202:06:5904:28:49.5504:29:02.05+01:48:299:366.2
49CZERWIŃSKI Wojciech 3338CIECHANÓWM2049M 30100:01:2902:25:0104:29:22.6004:30:51.80+01:50:199:376.2
50MALINOWSKI Jacek 4171Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2050M 30600:00:1902:05:1204:31:51.7004:32:11.45+01:51:389:426.2
51WOŁOS Adam 3982GARBATKA LETNISKOM2051M 31200:01:2702:12:0404:32:36.5004:34:03.90+01:53:319:446.2
52AUGUST Kajetan 3538Kolega RyśkaCZELADŹM2052M 31700:01:2102:14:1504:35:50.4004:37:12.20+01:56:399:516.1
53NIZIOŁEK Mateusz 4104KRAKÓWM2053M 32000:00:0002:29:3604:37:48.0004:37:48.00+01:57:159:556
54LIPIŃSKI Maciej 3884CrossFit SiedlceSIEDLCEM2054M 32100:00:0902:16:1804:37:41.3504:37:50.50+01:57:179:556.1
55GOŚCINIAK Michał 3364NOWY DUNINÓWM2055M 32200:00:2302:16:3904:37:37.4504:38:01.40+01:57:289:546.1
56WOŹNIAK Daniel 3834Crossfit SiedlceZBUCZYNM2056M 34800:00:0902:16:4004:49:07.5004:49:16.75+02:08:4410:195.8
57PRZYBYŁ Tomasz 3994KB DęBIECPOZNANM2057M 34900:00:5902:23:1504:48:28.3504:49:27.60+02:08:5410:185.8
58JANUSZAK Bartek 3757TEAM JANOOBORNIKIM2058M 35100:01:0302:29:3004:48:27.4504:49:31.10+02:08:5810:185.8
59POBORCA Dawid 3335Ciągnąć czy PchaćKOLBUSZOWAM2059M 36300:00:5302:15:1704:52:48.3504:53:42.10+02:13:0910:275.7
60ZAREMBA Andrzej 3555AXA Running TeamWARSZAWAM2060M 36500:01:2902:30:3704:52:33.0504:54:02.95+02:13:3010:265.7
61LEWICKI Marcin 4192WROCŁAWM2061M 37300:01:2802:23:5104:55:47.3504:57:15.80+02:16:4310:335.7
62URZĘDOWSKI Michał 3712POZNANM2062M 37500:01:1002:24:0404:56:18.8004:57:29.00+02:16:5610:345.7
63ADAMCZYK Artur 3519BIBICEM2063M 37600:00:1302:35:5804:58:51.2004:59:04.80+02:18:3210:405.6
64ŁUKASIK Bartłomiej 3359PNIEWYM2064M 38000:01:1302:28:1405:01:03.3505:02:16.50+02:21:4310:455.6
65WOJCIECHOWSKI Tomasz 4166Coca-Cola RunnersWARSZAWAM2065M 40600:00:2002:34:5405:15:08.2005:15:28.55+02:34:5511:155.3
66MANIARA Adam 4107Husaria Race TeamSTANISŁAWÓWM2066M 41100:00:5102:31:5605:16:38.6505:17:30.20+02:36:5711:185.3
67POWIERŻA Adrian 4055Koteł TeamBORZYMYM2067M 41500:01:0802:24:2205:22:25.5005:23:33.75+02:43:0111:305.2
68KASPRZAK Maciej 4035GNIEZNOM2068M 41700:00:5802:29:0005:22:54.7505:23:53.40+02:43:2011:315.2
69KOŁODZIEJ Mirosław 3501Muzeum Historyczne Miasta KrakowaKRAKÓWM2069M 42500:01:3602:36:5005:25:20.9505:26:57.40+02:46:2411:375.2
70WIERZCHOWIAK Jarosław 3816Husaria Race TeamWARSZAWAM2070M 43100:00:5002:27:0605:29:06.2505:29:57.05+02:49:2411:455.1
71BAJENA Jan 3655WARSZAWAM2071M 44100:01:2602:32:3505:39:02.0005:40:28.40+02:59:5512:065
72PANCZENKO Kamil 3343OWM LublinLUBLINM2072M 46300:01:3602:54:2506:11:40.0006:13:16.25+03:32:4313:164.5
TADLA Mateusz 4071LUBLINM20DNF DNF DNF DNF--
MATUSZAK Piotr 3730ŚRODA WIELKOPOLSKAM20DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)