Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1088
Wystartowało : 950
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 944
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SIKOŃCZYK Miłosz 4920RUNNING PERFORMANCEKRAKÓWM301M 32021-06-05 08:52:4702:29:07.70 5:1911,3
2FITAK Wiesław 4043POLACY BIEGAJĄ W NLLIPNICA WIELKAM302M 62021-05-29 08:04:4802:40:32.20+00:11:245:4410,5
3WĘGLIŃSKI Mikołaj 4492JAROCINM303M 72021-06-02 08:05:0402:41:02.45+00:11:545:4510,4
4MULARCZYK Paweł 4899PAWEŁ MULARCZYKZAWIERCIEM304M 82021-06-05 08:52:5202:41:21.30+00:12:135:4510,4
5MAZUR Sebastian 4291PUSTKÓWM305M 102021-05-30 08:01:0502:43:12.80+00:14:055:4910,3
6GABRYCH Arkadiusz 4050JAWORZEM306M 162021-05-29 08:04:5302:55:13.90+00:26:066:159,6
7STAWIARZ Paweł 4586140MINUT.PLWROCŁAWM307M 232021-06-03 08:10:2403:01:24.30+00:32:166:289,3
8POŻAROWSZCZYK Adam 4311MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW LEGIONOWOWARSZAWAM308M 242021-05-30 08:01:1003:01:28.75+00:32:216:289,3
9WSZOŁEK Mirosław 4242MYSZOJELENIEWROCŁAWM309M 312021-05-29 08:04:5903:04:40.20+00:35:326:359,1
10ROŚ Dominik 4178KRAKÓWM3010M 332021-05-29 08:04:5103:05:01.10+00:35:536:369,1
11GILARSKI Rafał 4516PRO300_PROJECTDISCIPLINEKĘTYM3011M 342021-06-03 08:10:5103:05:05.70+00:35:586:369,1
12KAKOL Grzegorz 4685BALLS OF STEELGDYNIAM3012M 352021-06-04 08:05:4103:05:35.15+00:36:276:379,1
13WRÓBLEWSKI Michał 4414WHISKY AFICIONADOSKIELCEM3013M 382021-05-31 08:07:0703:06:17.15+00:37:096:399,0
14WIEWIÓRA Krzysztof 4598KRAKÓWM3014M 402021-06-04 08:04:4103:08:07.90+00:39:006:438,9
15CIEŚLA Krzysztof 4027RZESZÓWM3015M 482021-05-29 08:05:0303:13:20.10+00:44:126:548,7
16RAK Wojciech 4172SII RUNNING TEAMBOGUCHWALAM3016M 492021-05-29 08:05:0203:14:09.15+00:45:016:568,7
17MOLENDA Tomasz 4141NADOLICE WIELKIEM3017M 502021-05-29 08:05:2503:14:55.85+00:45:486:578,6
18BASĄG Marek 4344GINGER POWERKIELCEM3018M 522021-05-31 08:07:0703:15:17.75+00:46:106:588,6
19MORGAŚ Mariusz 4562WARSZAWAM3019M 532021-06-03 08:10:2503:15:28.85+00:46:216:588,6
20GADZIŃSKI Marcin 4515KLECZA GÓRNAM3020M 542021-06-03 08:10:3003:15:51.30+00:46:436:598,6
21BARANOWSKI Andrzej 5004TRIWAWAWARSZAWAM3021M 572021-06-03 08:10:2303:16:35.05+00:47:277:018,5
22LIPIŃSKI Hubert 4721KS KANAŁEKWARSZAWAM3022M 582021-06-04 08:04:2903:17:38.35+00:48:307:038,5
23ZIELIŃSKI Piotr 4846WARSZAWAM3023M 592021-06-04 08:04:2803:17:39.20+00:48:317:038,5
24PODCZASZY Tomasz 4162AZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM3024M 602021-05-29 08:04:5903:18:13.40+00:49:057:048,5
25SZWED Tomasz 4212SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWM3025M 632021-05-29 08:05:0303:18:58.20+00:49:507:068,4
26KŁOS Łukasz 4083ASICSFRONTRUNNERPOLSKAWARSZAWAM3026M 652021-05-29 08:04:5403:19:05.85+00:49:587:068,4
27FIGIEL Bartosz 4649DĄBROWA GÓRNICZAM3027M 662021-06-04 08:06:1803:19:34.75+00:50:277:078,4
28WOJCIECHOWSKI Tobiasz 4937CZARNAM3028M 682021-06-05 08:52:4903:20:14.05+00:51:067:098,4
29FILIPIUK Tomek 4266POWIAT ŚWIDNICKIŚWIDNIKM3029M 692021-05-30 08:01:0903:20:19.15+00:51:117:098,4
30JÓŹWIAK Rafał 5027JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3030M 712021-06-02 08:04:5603:22:33.60+00:53:257:148,3
31LUBAŃSKI Mateusz 4723KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKAM3031M 732021-06-04 08:04:3203:22:47.90+00:53:407:148,3
32KRAHEL Marcin 4544ŁOCHÓWM3032M 762021-06-03 08:10:3403:23:24.10+00:54:167:158,3
33WSZOŁEK Dawid 4243MYSZOJELENIEBUGAJM3033M 822021-05-29 08:05:0003:24:49.90+00:55:427:188,2
34CITKOWSKI Dorian 5051JÓZEFÓWM3034M 842021-06-05 08:52:5103:25:04.95+00:55:577:198,2
35MALINA Michał 4382HUTNIK RUNKRAKÓWM3035M 852021-05-31 08:06:5903:25:29.85+00:56:227:208,2
36WARAKSA Tomasz 4491VEGE RUNNERSWARSZAWAM3036M 862021-06-02 08:04:5903:25:55.35+00:56:477:218,2
37SOSNOWSKI Rafał 4922KRAKÓWM3037M 872021-06-05 08:53:0203:27:08.65+00:58:007:238,1
38PROTASIEWICZ Piotr 4911WISŁA KRAKÓWZABIERZÓW BOCHEŃSKIM3038M 922021-06-05 08:52:5503:29:33.90+01:00:267:298,0
39KAWALIŁO Piotr 4081MPEC RZESZÓWWOLA RAFAŁOWSKAM3039M 982021-05-29 08:05:0503:29:54.80+01:00:477:298,0
40MUSIOŁ Michał 4443SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM3040M 1002021-05-31 08:07:0103:30:09.90+01:01:027:308,0
41PŁOCHOCKI Piotr 4764LOBOMOTOJOZEFOWM3041M 1032021-06-04 08:04:5103:31:33.00+01:02:257:337,9
42WYSOCKI Aleksander 4244MATNER RUNNING TEAMRADWANICEM3042M 1072021-05-29 08:04:5903:32:33.35+01:03:257:357,9
43GABRYCH Łukasz 4049SAINT-GOBAIN SQUADSOSNOWIECM3043M 1092021-05-29 08:04:5303:33:34.20+01:04:267:377,9
44SMACZNY Bartłomiej 4921MIELECM3044M 1122021-06-05 08:52:5903:33:56.45+01:04:487:387,9
45LEBIEST Radosław 4116WEGRZCE WIELKIEM3045M 1152021-05-29 08:05:0503:34:57.60+01:05:497:407,8
46LEŚNIAK Dawid 4118SANOKM3046M 1172021-05-29 08:05:1403:35:50.80+01:06:437:427,8
47RUSNAK Oleg 4784WARSZAWAM3047M 1212021-06-04 08:04:4103:36:50.00+01:07:427:447,7
48ADAMKIEWICZ Michał 4610ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAMŁÓDŻM3048M 1222021-06-04 08:04:3103:37:18.40+01:08:107:457,7
49ŚCIBOR Adrian 4929BRZOZÓWM3049M 1242021-06-05 08:52:5603:38:22.60+01:09:147:477,7
50PAGÓRSKI Tomasz 4447SOSNOWIECM3050M 1262021-06-01 08:01:5203:39:20.70+01:10:137:507,7
51JAWORSKI Przemysław 4679PIASECZNOM3051M 1282021-06-04 08:04:2703:39:55.10+01:10:477:517,6
52GŁOGOWSKI Konrad 4517GLIWICEM3052M 1292021-06-03 08:10:3003:40:05.10+01:10:577:517,6
53KARCZMARCZYK Mateusz 4686BYDGOSZCZM3053M 1322021-05-31 08:07:0103:40:42.95+01:11:357:527,6
54LATAWIEC Bartosz 4114SZAROTKA ROKICINY PODHALAŃSKIKRAKÓWM3054M 1342021-05-29 08:04:5403:41:08.70+01:12:017:537,6
55RZĘSA Łukasz 4581PIASKI 24M3055M 1362021-06-03 08:10:3003:41:18.85+01:12:117:547,6
56KUTERA Konrad 4280WARSZAWAM3056M 1372021-05-30 08:01:1603:41:35.15+01:12:277:547,6
57MUCHA Kamil 4144WARSZAWAM3057M 1382021-05-29 08:05:1303:42:00.10+01:12:527:557,6
58KALICIŃSKI Jarosław 4368ŚLĘZAK TEAMSIECHNICEM3058M 1402021-05-31 08:07:1003:43:50.50+01:14:427:597,5
59BUCZYŃSKI Radosław 4631COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICEM3059M 1412021-06-04 08:04:3003:44:23.00+01:15:158:007,5
60BIEL Sebastian 4500BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3060M 1482021-06-03 08:10:3403:45:37.35+01:16:298:037,4
61IWANIEC Piotr 5047BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3061M 1522021-06-03 08:10:3203:45:56.80+01:16:498:047,4
62SEKAL Pawel 4787WARSZAWAM3062M 1552021-06-04 08:04:4203:47:17.15+01:18:098:077,4
63KONDRATOWICZ Bartłomiej 4698PRUSZKÓWM3063M 1592021-06-04 08:04:4203:48:04.30+01:18:568:087,4
64GRACZYK Damian 4426WARSZAWAM3064M 1632021-06-01 08:01:5203:48:54.80+01:19:478:107,3
65MUCKUS Filip 4740KS KANAŁEKWARSZAWAM3065M 1642021-06-04 08:04:2803:49:00.00+01:19:528:107,3
66CHLIPAŁA Marek 4022JASTRZĘBIE-ZDRÓJM3066M 1662021-05-29 08:04:5203:49:24.95+01:20:178:117,3
67BOGUSZ Paweł 4014SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM3067M 1702021-05-29 08:05:1303:50:10.70+01:21:038:137,3
68WOŹNIAK Mateusz 4939OSOBNICAM3068M 1712021-06-05 08:52:5603:50:16.45+01:21:088:137,3
69PNIEWSKI Mariusz 4908TYCHYM3069M 1732021-06-05 08:53:0503:50:31.70+01:21:248:137,3
70ZARĘBA Bartłomiej 4841LUBLINM3070M 1742021-06-04 08:04:3603:50:35.25+01:21:278:147,3
71POTERA Maciej 4577ŁAŃCUTM3071M 1752021-06-04 08:04:3103:51:14.55+01:22:068:157,3
72SAPIERZYŃSKI Adam 4582ŁOCHÓWM3072M 1782021-06-03 08:10:3303:52:03.25+01:22:558:177,2
73RUSINEK Łukasz 4783RZESZÓWM3073M 1842021-06-04 08:04:4503:52:52.30+01:23:448:197,2
74FLIŚ Łukasz 4651AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNAM3074M 1862021-06-04 08:04:3603:53:14.85+01:24:078:197,2
75RENC Patryk 4579SERCE TYBETUBYDGOSZCZM3075M 1872021-06-03 08:10:3603:53:19.15+01:24:118:197,2
76GRZEJSZCZYK Łukasz 4271ŚNIADKAM3076M 1892021-05-30 08:01:1603:53:58.25+01:24:508:217,2
77ADAMCZYK Łukasz 4609SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM3077M 1912021-06-04 08:04:2903:54:26.05+01:25:188:227,2
78SIKORA Grzegorz 4186ŁUKAWIECM3078M 1972021-05-29 08:05:1803:55:16.35+01:26:088:247,1
79KOPANIA Kamil 4089K.S TĘCZAWARSZAWAM3079M 2022021-05-29 08:05:0003:56:02.75+01:26:558:257,1
80BIJATOWSKI Adrian 5017PCIMM3080M 2082021-05-31 08:07:0003:56:59.25+01:27:518:277,1
81SOWA Bogusław 4192RZESZÓWM3081M 2092021-05-29 08:05:0803:57:06.75+01:27:598:287,1
82TARNAWSKI Sławomir 4220DYNÓWM3082M 2102021-05-29 08:05:0703:57:07.90+01:28:008:287,1
83WIELGOCKI Artur 4597ZIELONKIM3083M 2112021-06-03 08:10:3003:57:08.60+01:28:008:287,1
84GRĘBA Damian 4868NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM3084M 2162021-06-05 08:52:5603:57:54.60+01:28:468:297,1
85MOJSKI Adam 4295WOLF SYSTEMLUBLINM3085M 2172021-05-30 08:01:1603:58:02.85+01:28:558:307,1
86WIERZBICKI Marek 4830AKADEMIA KETTLEBELLS WARSZAWAWARSZAWAM3086M 2182021-06-04 08:04:4403:58:25.85+01:29:188:307,0
87KORDYŚ Adam 4090KLUB BIEGOWY SZUSZARNIARUDA ŚLĄSKAM3087M 2192021-05-29 08:04:5603:59:02.95+01:29:558:327,0
88KRAJEWSKI Konrad 4880MARKOWI BIEGACZEMARKIM3088M 2252021-06-05 08:52:5703:59:48.65+01:30:408:337,0
89KWIATKOWSKI Kajetan 4437SUT - STRASZYN ULTRA TEAMGDAŃSKM3089M 2262021-06-01 08:01:5104:00:53.15+01:31:458:367,0
90MŁYNARYK Tomasz 4561BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM3090M 2272021-06-03 08:10:3604:00:58.45+01:31:508:367,0
91ZABOROWSKI Jan 4839AKADEMIA KETTLEBELLSWARSZAWAM3091M 2292021-06-05 08:52:5604:01:25.35+01:32:178:377,0
92KOZIOŁ Darek 4434DĘBICAM3092M 2302021-06-01 08:01:5104:01:53.05+01:32:458:386,9
93STROISZ Grzegorz 4452SANDOMIERZM3093M 2312021-06-01 08:01:5404:02:06.65+01:32:588:386,9
94SMOSARSKI Łukasz 4398LUBLINM3094M 2332021-05-31 08:07:0804:02:46.25+01:33:388:406,9
95RYBCZYŃSKI Dawid 4451ZIELONKIM3095M 2342021-06-01 08:01:5604:03:26.90+01:34:198:416,9
96KAŁDON Sławomir 4472GORZYCEM3096M 2362021-06-02 08:05:0504:03:34.65+01:34:268:416,9
97KULIKOWSKI Adam 4708WARSZAWAM3097M 2402021-06-03 08:10:3604:05:18.80+01:36:118:456,8
98PIRÓG Wojciech 4483CHOLEWIANA GÓRAM3098M 2482021-06-02 08:05:0404:06:42.00+01:37:348:486,8
99BŁAŻAK Bartlomiej 4011CHLUDOWOM3099M 2492021-05-29 08:05:1704:06:46.05+01:37:388:486,8
100JĘDRZEJEK Marek 4072JAWORZNOM30100M 2512021-05-29 08:04:5104:06:51.25+01:37:438:486,8
101POBUDKIEWICZ Seweryn 4575WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30101M 2522021-06-03 08:10:3004:07:19.55+01:38:118:496,8
102NAKONIECZNY Jacek 4385SII RUNNING TEAMLUBLINM30102M 2532021-06-05 08:52:5804:08:06.05+01:38:588:516,8
103FURMAŃCZUK Mateusz 4654GLADIATORS BY RMF4RTKRAŚNIKM30103M 2572021-06-04 08:05:0204:09:25.40+01:40:178:546,7
104MIKOŁAJCZYK Paweł 4441ŁÓDŹM30104M 2582021-06-01 08:01:5504:09:47.55+01:40:398:556,7
105MAŁEK Krzysztof 4132LUBLINM30105M 2602021-05-29 08:05:1204:09:54.05+01:40:468:556,7
106POGODA Adam 4909MIELECM30106M 2622021-06-05 08:52:5904:10:22.70+01:41:158:566,7
107MITAS Dariusz 4738PKS - PIWNY KLUB SPORTOWYWARSZAWAM30107M 2642021-06-04 08:05:0504:10:26.80+01:41:198:566,7
108WAWRO Szymon 4409KOKOTÓWM30108M 2692021-05-31 08:07:0904:11:06.65+01:41:588:586,7
109CZYŻOWICZ Michał 4032KRAKÓWM30109M 2702021-05-29 08:04:5904:11:20.40+01:42:128:586,7
110KOZŁOWSKI Sebastian 4700PIASECZNOM30110M 2792021-06-04 08:05:0604:12:43.75+01:43:369:016,6
111SERAFIN Bartłomiej 4918ELBLĄGM30111M 2812021-06-05 08:53:0104:13:23.60+01:44:159:026,6
112ZARZYCKI Krzysztof 4842DZIKI BRZEGWARSZAWAM30112M 2822021-06-04 08:05:0604:13:29.40+01:44:219:036,6
113CIENKI Szymon 4856WARSZAWAM30113M 2832021-06-05 08:53:0104:14:27.15+01:45:199:056,6
114ZAŁĘCKI Michał 4340WARSZAWAM30114M 2902021-05-30 08:01:1004:16:54.05+01:47:469:106,5
115DYŚKO Łukasz 4037OLSZTYNM30115M 2912021-05-29 08:05:1604:17:36.10+01:48:289:126,5
116GLAZER Marcin 4945PKO BANK POLSKIWARSZAWAM30116M 2922021-05-29 08:05:1504:17:38.35+01:48:309:126,5
117GRABAREK Mateusz 4364WROCŁAWM30117M 2932021-05-31 08:07:1104:17:59.80+01:48:529:126,5
118JAROS Piotr 4968WROCŁAWM30118M 2952021-05-29 08:05:2604:18:11.65+01:49:039:136,5
119SIUDA Adam 4188ŁÓDŹM30119M 2982021-05-29 08:05:2304:18:41.85+01:49:349:146,5
120BRZEZIŃSKI Piotr 4017ŁÓDŹM30120M 2992021-05-29 08:05:2304:18:46.35+01:49:389:146,5
121FILA Michał 5003LUBLINM30121M 3002021-06-03 08:10:3704:18:51.50+01:49:439:146,5
122MAZEK Łukasz 4138A NA ILE KILOMETRÓW TEN MARATONPILAWAM30122M 3032021-05-29 08:04:5104:20:30.45+01:51:229:186,4
123KACZOROWSKI Tomasz 4682PKS - PIWNY KLUB SPORTOWYUSTANÓWM30123M 3042021-06-04 08:05:0604:20:42.80+01:51:359:186,4
124GŁAZ Marek 4057STALOWA WOLAM30124M 3082021-05-29 08:05:0404:21:14.50+01:52:069:196,4
125PIOTROWSKI Bartłomiej 4161REGNÓWM30125M 3092021-05-29 08:05:2204:21:45.25+01:52:379:206,4
126FLASZEWSKI Adam 4358SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM30126M 3132021-05-31 08:07:0104:23:09.90+01:54:029:236,4
126GRABARCZYK Łukasz 4363PAKIET ODBIORĘWARSZAWAM30126M 3132021-05-31 08:07:0104:23:09.90+01:54:029:236,4
128ROGE Michał 4392WARSZAWAM30128M 3172021-05-31 08:07:0404:23:57.60+01:54:499:256,4
129BLAJER Piotr 4965RADYMNOM30129M 3202021-05-29 08:05:2404:24:51.95+01:55:449:276,3
130RADYK Jakub 4773PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30130M 3222021-06-04 08:04:3004:25:42.50+01:56:349:296,3
131WASIK Michal 4235WARSZAWAM30131M 3252021-05-29 08:04:5504:27:04.85+01:57:579:326,3
132KARSKI Tomasz 4687MAGDALENKAM30132M 3352021-06-04 08:04:2704:28:39.20+01:59:319:356,3
133STRZEMIECZNY Piotr 4200JÓZEFOSŁAWM30133M 3442021-05-29 08:05:4104:29:46.75+02:00:399:386,2
134PIEJAK Tomasz 4760AKADEMIA KETTLEBELLS WARSZAWAWARSZAWAM30134M 3462021-06-04 08:04:4604:30:08.80+02:01:019:386,2
135SZMATLOCH Bartłomiej 4208RETROBAJTELKATOWICEM30135M 3502021-05-29 08:05:0504:32:02.95+02:02:559:426,2
136OSTROWSKI Mirosław 4569LĘBORKM30136M 3512021-06-03 08:10:2604:32:08.90+02:03:019:436,2
137KLĘCZAR Igor 5084MORYŃM30137M 3582021-06-05 08:52:5804:32:28.95+02:03:219:436,2
138TYMA Krzysztof 4405CB163BYDGOSZCZM30138M 3712021-05-31 08:07:1404:36:30.30+02:07:229:526,1
139HATALA Grzegorz 4871RZYKIM30139M 3722021-06-05 08:53:0804:36:38.90+02:07:319:526,1
140KASZA Bartosz 4080KIELCEM30140M 3762021-05-29 08:04:5004:37:26.80+02:08:199:546,1
141OSIADŁY Bartosz 4153OLCHOWAM30141M 3772021-06-03 08:10:2204:37:37.30+02:08:299:546,1
142PODKUL Konrad 4163KROSCIENKO WYZNEM30142M 3822021-05-29 08:04:5604:40:06.00+02:10:5810:006,0
143CHYLIŃSKI Bartosz 4507ŁÓDŹM30143M 3842021-06-03 08:10:3804:40:51.55+02:11:4310:016,0
144FORNAL Jacek 4046GŁOWIENKAM30144M 3872021-05-29 08:05:0104:41:31.75+02:12:2410:036,0
145KOLASIŃSKI Marcin 4693LASOWICEM30145M 3892021-06-04 08:04:4704:41:40.70+02:12:3310:036,0
146OLSZÓWKA Karol 4746LASOWICEM30146M 3902021-06-04 08:04:4704:41:42.50+02:12:3410:036,0
147ANDRZEJEWSKI Maciej 4460KTÓRĘDY PO PIWOWARSZAWAM30147M 3922021-06-02 08:04:5804:41:47.95+02:12:4010:036,0
148CHODZIAK Marcin 5036POLICEM30148M 3962021-06-01 08:01:5104:44:19.05+02:15:1110:095,9
149PARAFINIAK Szymon 4304ZGORZAŁAM30149M 4002021-05-30 08:01:0904:45:38.20+02:16:3010:125,9
150WOŹNIAK Przemysław 4412WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOM30150M 4022021-05-31 08:07:1104:46:43.50+02:17:3510:145,9
151DYŚ Wojciech 4036SANTANDER RUNNERS TEAMLUBLINM30151M 4052021-05-29 08:05:1204:47:46.55+02:18:3810:165,8
152MROSZYŃSKI Wojciech 4384NIGHT RUNNERSPOZNAŃM30152M 4062021-05-31 08:07:0104:47:48.60+02:18:4010:165,8
153MROZIK Michał 4999POWER TRAININGWARSZAWAM30153M 4092021-05-29 08:05:1204:48:27.65+02:19:1910:185,8
154WASIEWICZ Michał 4233CHORZÓWM30154M 4112021-05-29 08:04:5804:48:37.05+02:19:2910:185,8
155WRÓBEL Radosław 4606WARSZAWAM30155M 4142021-06-03 08:10:4204:49:34.10+02:20:2610:205,8
156WALKOWSKI Tomasz 4457AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZM30156M 4172021-06-01 08:01:5904:50:54.00+02:21:4610:235,8
157KURZYDŁO Bartosz 4548LUBLINM30157M 4182021-06-03 08:10:2704:50:59.35+02:21:5110:235,8
158NOWICKI Bartosz 4990ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWM30158M 4192021-05-29 08:05:2004:51:15.85+02:22:0810:245,8
159SZYMCZYK Maciej 4213OPOLEM30159M 4222021-05-29 08:04:5304:51:47.90+02:22:4010:255,8
160SMOLEŃ Tomasz 4189OPOLEM30160M 4232021-05-29 08:04:5204:51:48.05+02:22:4010:255,8
161ROSZAK Zbigniew 4486WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEGNIEWKOWOM30161M 4252021-06-02 08:05:0304:52:25.50+02:23:1710:265,7
162STANISŁAWSKI Emil 4801AKADEMIA KETTLEBELLS WARSZAWAWARSZAWAM30162M 4312021-06-04 08:04:4604:53:18.95+02:24:1110:285,7
163BŁAŻEJEWSKI Kacper 4012CB163BYDGOSZCZM30163M 4332021-05-29 08:05:1204:54:18.40+02:25:1010:305,7
164PLIŻGA Sebastian 4992BYDLAKIROGÓŹNOM30164M 4382021-06-05 08:53:0204:55:50.20+02:26:4210:335,7
165ZAKRZEWSKI Marcin 4246#BIEGAMYNAOSTROPŁOŃSKM30165M 4392021-05-29 08:05:4404:56:46.15+02:27:3810:355,7
166PRZYBYŁA Krzysztof 4912ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM30166M 4402021-06-05 08:52:5504:56:59.35+02:27:5110:365,7
167ZYBERT Mateusz 4848DABEX-BOLTJANÓWKAM30167M 4462021-06-04 08:05:0204:58:54.10+02:29:4610:405,6
168MOCZYDŁOWSKI Marcin Jan 4955#BIEGAMYNAOSTRO TEAMWARSZAWAM30168M 4472021-05-29 08:05:3904:59:23.75+02:30:1610:415,6
169SZTANDERA Grzegorz 5046BIEGANIE SZYDERCÓWTARNOWIECM30169M 4482021-06-03 08:10:4004:59:32.65+02:30:2410:415,6
170KOTARBA Mateusz 4542MONKEY SAUSAGERZESZÓWM30170M 4492021-06-03 08:10:4304:59:42.15+02:30:3410:425,6
171TARNOWSKI Michał 4591TURKAM30171M 4512021-06-03 08:10:2705:00:41.35+02:31:3310:445,6
172CZWAKIEL Krzysztof 4031JGB SOKÓŁ JAROSŁAWUJEZNAM30172M 4582021-05-29 08:05:1805:03:27.55+02:34:1910:505,5
173KIEŁCZYŃSKI Waldemar Piotr 4875TORUŃM30173M 4592021-06-05 08:52:5805:04:28.95+02:35:2110:525,5
174SEREDA Andrii 4395KRAKÓWM30174M 4632021-05-31 08:07:1605:05:19.30+02:36:1110:545,5
175TRZECIAK Krzysztof 4931FABRYKA DZIKAPABIANICEM30175M 4662021-06-05 08:52:4705:05:35.60+02:36:2710:545,5
176SZULC Waldemar 4928BRAKMODLNICZKAM30176M 4742021-06-05 08:52:5005:08:58.80+02:39:5111:025,4
177WNUK Przemysław 4834STĘŻYCAM30177M 4762021-06-04 08:05:0305:09:37.75+02:40:3011:035,4
178DYMOWSKI Piotr 4355LUBOŃM30178M 4802021-05-31 08:07:0605:12:24.30+02:43:1611:095,4
179TOMCZYK Marcin 4404REZERWOWE PSYRADZYŃ PODLASKIM30179M 4812021-05-31 08:07:0005:12:25.30+02:43:1711:095,4
180CHWASTOWSKI Filip 4347KRAKÓWM30180M 4822021-06-01 08:01:5505:13:39.65+02:44:3111:125,4
181BIBRO Daniel 4008BOCHNIAM30181M 4832021-05-29 08:04:5105:13:44.35+02:44:3611:125,4
182KĘPSKI Jarosław 4874WARSZAWAM30182M 4922021-06-03 08:10:2605:18:42.75+02:49:3511:225,3
183CZEMPIEL Mateusz 4639LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM30183M 4972021-06-04 08:04:4005:21:55.60+02:52:4711:295,2
184HARNIK Michał 4524KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM30184M 4982021-06-03 08:10:3905:22:01.15+02:52:5311:305,2
185FUDALI Jacek 4048JAROSŁAWM30185M 5002021-05-29 08:05:0205:22:14.95+02:53:0711:305,2
186STUDZIŃSKI Michał 4201LUBLINM30186M 5122021-05-29 08:05:0505:31:06.60+03:01:5811:495,1
187ŚWIERKOWSKI Piotr 4217CHLUDOWOM30187M 5132021-05-29 08:05:1905:32:35.25+03:03:2711:525,1
188SIEMIŃSKI Michał 4791ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM30188M 5152021-06-04 08:05:0405:35:20.15+03:06:1211:585,0
189MIELNICZUK Tomasz 4293PERFECT RUNNER TEAMHRUBIESZÓWM30189M 5172021-05-30 08:01:0505:35:24.85+03:06:1711:585,0
190LASEK Krzysztof 4282RUN, FOREST, RUN!RZESZÓWM30190M 5212021-05-30 08:01:1305:39:45.55+03:10:3712:084,9
191KĘPA Piotr 4689SAME PRZYJEMNOŚCIPIASECZNOM30191M 5292021-06-04 08:05:1005:57:24.90+03:28:1712:454,7
192SZADKOWSKI Paweł 5023GLIWICEM30192M 5392021-06-02 08:05:0506:08:52.80+03:39:4513:104,6
193JANCZEWSKI Sebastian 4428BYDGOSZCZM30193M 5422021-06-01 08:01:5706:13:26.80+03:44:1913:204,5
194POPŁAWSKI Krystian 4768GLADIATORS BY RMF 4RTKRAŚNIKM30194M 5512021-06-04 08:04:5806:33:26.60+04:04:1814:034,3
195ZIEŃCINA Mateusz 4419SZTABINM30195M 5542021-05-31 08:07:0706:37:00.30+04:07:5214:104,2
196WIDERA Karol 4411JANÓWEKM30196M 5552021-05-31 08:07:0506:37:06.25+04:07:5814:104,2
197BOGUSZEWSKI Grzegorz 4623UNIVERSALSPORTTŁUSZCZM30197M 5562021-06-04 08:04:5606:38:18.15+04:09:1014:134,2
198DZIĘCIOŁ Adam 4648UNIVERSALSPORTWARSZAWAM30198M 5612021-06-04 08:04:5606:50:40.25+04:21:3214:404,1
199TYCZYŃSKI Krzysztof 4456"AKTYWNI KOCIEWIACY"SKÓRCZM30199M 5722021-06-01 08:02:0007:29:41.40+05:00:3316:033,7
Niesklasyfikowani
DQKARWOWSKI Piotr 5008ŁOMŻAM302021-06-01 08:01:5106:18:05.45 DQ0:004,4
ZACNY Łukasz 5055BIELSKO-BIAŁAM302021-06-03 08:10:29 DNF--
WILAMOWSKI Daniel 4335DZIAŁDOWOM302021-05-30 08:01:07 DNF--
Znaleziono 202 wynik(ów)