RZEŹNICZEK

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-17
Miejsce:
Bieszczady
Dystans:
28 km
Zgłoszonych:
910
Wystartowało:
723
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
718
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRoztoki
15km
Czas
netto
28km
Czas
brutto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAŹMIERCZAK Piotr 3989Witkowo BiegaWITKOWOM301M 200:00:0201:22:4702:35:38.3002:35:40.55 5:3310.8
2NOWAKOWSKI Tobiasz 3363MKB DreptakSTANISŁAWÓWM302M 300:00:0201:23:5402:36:08.1502:36:10.80+00:00:305:3410.8
3AUGUSTYŃSKI Sylwester 3775Lacho TeamKRAKÓWM303M 400:00:0301:23:0102:36:51.4002:36:55.30+00:01:145:3610.7
4KOT Rafał 4004Way Behind Horizon // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM304M 500:00:0201:26:3402:38:08.7502:38:11.55+00:02:315:3810.6
5POŻAROWSZCZYK Adam 3354MGK LegionowoLEGIONOWOM305M 700:00:0301:27:4002:41:47.0002:41:50.40+00:06:095:4610.4
6LIPA Wojciech 3899Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM306M 800:00:0201:30:3002:46:06.9002:46:09.55+00:10:295:5510.1
7JÓZEFCZYK Tomasz 4195Posmakuj Run TeamM307M 1200:00:0401:31:0402:48:35.0502:48:39.50+00:12:586:0110
8MATYSIAK Bartłomiej 3304JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM308M 1300:00:0401:29:2502:49:16.0002:49:20.55+00:13:406:029.9
9MYŚLIŃSKI Jan 3642BieszczadyPOLANAM309M 1400:00:0301:30:1902:51:39.2502:51:43.15+00:16:026:079.8
10KNOLL Leszek 3654GLIWICEM3010M 1500:00:0401:34:3102:54:48.2502:54:52.50+00:19:116:149.6
11RESZKA Marek 4137Banda GrudniaLUBLINM3011M 1800:00:0401:32:2702:57:38.1502:57:43.05+00:22:026:209.5
12SOŁOWIEJ Łukasz 4005WARSZAWAM3012M 1900:00:0401:31:5902:58:33.5502:58:38.00+00:22:576:229.4
13KUCHARSKI Paweł 3491Planeta NiskoNISKOM3013M 2400:00:0801:32:5103:01:07.7503:01:16.05+00:25:356:289.3
14BRÓG Wojciech 3836OLKUSZM3014M 2600:00:0301:33:3503:03:26.6503:03:29.85+00:27:496:339.2
15ZALEWSKI Karol 3530MKB DreptakWIŚNIOWEM3015M 3100:00:0301:33:5803:03:46.0503:03:49.05+00:28:086:339.1
16DYDERSKI Paweł 3670WARSZAWAM3016M 3700:00:0901:35:3803:06:37.4003:06:47.35+00:31:066:399
17SIDOR Radosław 4201M3017M 3800:00:0501:38:4603:07:06.0003:07:11.25+00:31:306:409
18KOWALSKI Łukasz 3804Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINM3018M 4000:00:0201:35:0603:09:03.4503:09:05.80+00:33:256:458.9
19DOBRZAŃSKI Paweł 4199Posmakuj Run TeamM3019M 4100:00:0501:31:5503:10:42.0503:10:47.25+00:35:066:488.8
20PIETRZYK Maciej 4108SKAWINAM3020M 4400:00:0401:38:1403:13:30.0003:13:34.70+00:37:546:548.7
21ARUSZTOWICZ Bartosz 3479HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKM3021M 4800:00:1401:42:1403:14:57.0003:15:11.05+00:39:306:578.6
22TRYBULEC Daniel 4109Poranny PatrolTARNÓWM3022M 4900:00:0201:42:3203:15:45.0503:15:47.95+00:40:076:598.6
23WNOROWSKI Stefan 3513Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM3023M 5000:00:0401:38:3103:16:21.1503:16:26.05+00:40:457:008.6
24BASĄG Marek 3827LESZCZYNYM3024M 5400:00:3201:41:4703:18:04.9503:18:37.05+00:42:567:048.5
25GRABOŃ Radek 3943WARSZAWAM3025M 5500:00:1501:44:1203:18:40.0503:18:55.25+00:43:147:058.5
26CZARNECKI Karol 4163Coca-Cola RunnersWARSZAWAM3026M 5600:00:0801:42:0203:19:17.3003:19:25.75+00:43:457:078.4
27BETLEJEWSKI Rafał 3748LUBLINM3027M 5800:00:1501:40:5403:19:38.7503:19:53.85+00:44:137:078.4
28WĘGRZYŃSKI Paweł 3324KRAKÓWM3028M 5900:00:2501:49:4603:19:48.9503:20:14.60+00:44:347:088.4
29ČOVIĆ Dragomir 4200PEU GataGATAM3029M 6700:00:0001:43:1703:24:25.9503:24:25.95+00:48:457:188.2
30KEDŽO Hrvoje 4299TTK StrkaSPLITM3030M 6800:00:0001:43:1703:24:26.0503:24:26.05+00:48:457:188.2
31KOZIARSKI Piotr 3658PO LINIEWARSZAWAM3031M 7000:00:0801:42:2303:25:29.3003:25:38.15+00:49:577:208.2
32POŁUDNIUK Radosław 4065SII POWER PEOPLELUBLINM3032M 7100:00:0801:44:4903:25:33.6003:25:41.90+00:50:017:208.2
33SURDACKI Mateusz 3496NAŁĘCZÓWM3033M 7200:00:1901:47:0503:25:54.5503:26:14.35+00:50:337:218.2
34MIŚKO Andrzej 3311TORUŃM3034M 7300:00:1501:45:4403:26:13.1503:26:28.55+00:50:487:218.1
35NAWROCKI Marcin 3490WARSZAWAM3035M 7500:00:0701:42:2603:26:27.2003:26:34.35+00:50:537:228.1
36MIKOŁAJCZYK Mirosław 3954Miraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM3036M 7900:00:0101:40:0903:27:53.9503:27:55.70+00:52:157:258.1
37LIPIŃSKI Hubert 3319KS KANAŁEKGRĘBKÓWM3037M 8200:00:1001:51:2803:29:58.2503:30:08.50+00:54:277:298
38SZULC Mateusz 3339WARSZAWAM3038M 8300:00:1901:51:2003:29:49.8003:30:09.05+00:54:287:298
39TRYBUCHOWICZ Michał 3921WARSZAWAM3039M 8400:00:0501:46:1703:30:15.9503:30:21.50+00:54:407:308
40KOZICKI Marcin 3851SOSNOWICAM3040M 8500:00:3301:57:4203:29:59.1003:30:32.35+00:54:517:298
41CIĘŻAR Maciej 3870ANEMIC TURBOŁAŃCUTM3041M 9000:00:1801:50:0703:31:32.0503:31:50.20+00:56:097:337.9
42GAJEWSKI Marek 3693Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM3042M 9100:00:3901:55:5003:31:16.2003:31:55.40+00:56:147:328
43MUSZYŃSKI Dariusz 3833RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3043M 9200:00:2001:51:5003:31:57.3503:32:17.85+00:56:377:347.9
44KLIMEK Rafał 3455WARSZAWAM3044M 9300:00:0301:46:2903:32:17.0503:32:20.15+00:56:397:347.9
45SZYMAŃSKI Jarosław 3826RED LION CLUBMIĘDZYRZEC PODLASKIM3045M 9400:00:2001:51:4903:32:09.0503:32:29.55+00:56:497:347.9
46MURACZEWSKI Piotr 3725TORUŃM3046M 9800:00:1601:47:5803:32:59.3503:33:16.10+00:57:357:367.9
47NAWROT Bartłomiej 3785KamieniołomLESKOM3047M 9900:00:1401:53:5903:33:54.9503:34:09.65+00:58:297:387.9
48WALKOSZ-BERDA Grzegorz 3904Biegam z ABSLUBLINM3048M 10000:00:1801:50:0203:35:06.6003:35:25.35+00:59:447:407.8
49POTAS Maciej 3835BolcownicyKRAKÓWM3049M 10100:00:3901:53:4903:36:08.4003:36:47.40+01:01:067:437.8
50KOWALSKI Tomasz 3906KOSZALINM3050M 10200:00:2102:00:0603:36:30.4003:36:51.95+01:01:117:437.8
51SIEMASZKO Wojciech 3975LONDONM3051M 10400:00:0301:58:4203:37:19.6503:37:22.80+01:01:427:457.7
52PONIEWOZIK Ireneusz 3768LUBLINM3052M 10500:00:0201:58:4103:37:20.5503:37:23.35+01:01:427:457.7
53MACIĄG Michał 3522BIEGUSIEM.PLDĘBLINM3053M 10600:00:5301:49:2903:36:41.3003:37:34.90+01:01:547:447.8
54KONDZIOŁA Krzysztof 3352Perfect Runner LublinLUBLINM3054M 10700:00:2101:56:2803:37:30.2503:37:51.80+01:02:117:467.7
55WALCZAK Marcin 3426LUBLINM3055M 10800:00:1501:47:2703:37:37.3503:37:53.00+01:02:127:467.7
56HOLENDER Sebastian 3314OLSZTYNM3056M 10900:01:0001:59:1703:37:12.8003:38:13.30+01:02:327:457.7
57RIEFF Tomasz 3349WARSZAWAM3057M 11100:00:1601:55:5203:38:22.6503:38:39.20+01:02:587:477.7
58DANIEL Krzysztof 3604Weekendowy ResetWARSZAWAM3058M 11200:00:3001:58:1903:38:20.3003:38:51.15+01:03:107:477.7
59KULIGA Sławomir 3306Posmakuj Run TeamKROSNOM3059M 11300:00:0401:42:5103:38:50.5503:38:55.25+01:03:147:487.7
60GÓRSKI Mateusz 4153Big yellow foot adventure teamGDYNIAM3060M 11400:00:2701:55:5503:38:37.9003:39:05.35+01:03:247:487.7
61ROJEWSKI Michał 3439POZNAŃM3061M 11500:00:0701:48:1603:39:04.4003:39:11.65+01:03:317:497.7
62POGODA Kamil 3662Accenture Running TeamŁÓDŹM3062M 11600:00:3301:54:0903:38:42.2003:39:16.00+01:03:357:487.7
63KOTLARCZYK Ireneusz 3344KRAKÓWM3063M 11800:00:5801:54:5503:38:27.7503:39:26.55+01:03:467:487.7
64MACKIEWICZ Maurycy 3882Runners Team QuiblWARSZAWAM3064M 11900:01:2101:55:2503:38:08.8003:39:30.00+01:03:497:477.7
65SMOLIŃSKI Piotr 3376WARSZAWAM3065M 12100:00:5501:58:3203:39:39.6503:40:35.15+01:04:547:507.6
66KOWALSKI Sylwester 3980BROCKWORTHM3066M 12700:00:2203:41:53.3003:42:16.20+01:06:357:557.6
67JAKUBCZYK Jacek 3735ContanteCHORZÓWM3067M 12900:01:0301:57:5703:41:25.3003:42:29.15+01:06:487:547.6
68BATRUCH Lukasz 3794LODZM3068M 13000:00:3502:00:4603:41:59.1003:42:34.10+01:06:537:557.6
69ŁUCZYK Janusz 3779Bóbr TłuszczWARSZAWAM3069M 13100:00:2801:55:2403:42:14.1503:42:42.15+01:07:017:567.6
70PYPNO Maciej 3968FMW RunnersWARSZAWAM3070M 13300:00:2001:47:4303:43:25.3003:43:46.25+01:08:057:587.5
71SMERECKI Maciej 4196TARGOWISKAM3071M 13500:00:0501:55:5703:45:01.2503:45:06.25+01:09:258:027.5
72SKUBIDA Marcin 3661Sprint GorzyceOBRAZÓWM3072M 14200:01:2001:57:1803:45:01.8503:46:21.90+01:10:418:027.5
73RĄCZKA Rafał 4203KRAKÓWM3073M 14300:00:0901:52:0003:46:21.5003:46:31.40+01:10:508:057.4
74SZANIAWSKI Marcin 3330dzikie bąkiWARSZAWAM3074M 14500:00:0801:46:4303:46:40.6003:46:48.70+01:11:088:057.4
75MAZUR Marcin 3412CISIEM3075M 14700:00:5801:56:2103:47:45.1503:48:43.65+01:13:038:087.4
76SIENICKI Karol 3837BolcownicyTARNOWM3076M 14800:00:4002:00:4103:48:05.8003:48:46.40+01:13:058:087.4
77MOSOŃ Sławomir 3874WARSZAWAM3077M 14900:00:2102:01:0303:48:38.9003:49:00.55+01:13:208:097.3
78OPALA Krzysztof 3668EndorfinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3078M 15000:00:3402:00:2803:48:31.3003:49:05.50+01:13:248:097.4
79RÓŻYC Norbert 4084Warszawski UltrasWARSZAWAM3079M 15300:00:1602:02:4403:49:10.8003:49:26.85+01:13:468:117.3
80PUCHAŁA Mariusz 3845TERNOL TEAMKIELCEM3080M 15600:00:3602:00:3703:50:23.2003:51:00.05+01:15:198:137.3
81GÓRNIEWICZ Marcin 4025mBankWARSZAWAM3081M 16000:00:4002:12:1403:51:15.1003:51:56.00+01:16:158:157.3
82KĘPKA Robert 3478biegusiem.plRYKIM3082M 16200:00:5301:53:4703:51:23.6503:52:17.15+01:16:368:157.3
83ŁUKASZKIEWICZ Michał 3942TYCHYM3083M 16300:00:0003:52:20.6503:52:20.65+01:16:408:177.2
84POPIOŁEK Jacek 3427biegusiem.plŻELECHÓWM3084M 16600:01:0102:04:4103:51:35.4503:52:36.85+01:16:568:167.3
85DYREK Adam 3992SKAWINAM3085M 16800:00:1602:00:5103:52:40.1003:52:56.15+01:17:158:187.2
86MICHAŁEK Jacek 3551Grupa śmierci RzeźnieczekWARSZAWAM3086M 17000:01:1202:04:0703:52:27.6503:53:39.95+01:17:598:187.2
87JASNOWSKI Michal 3428WARSZAWAM3087M 17200:00:0701:54:1603:54:21.2503:54:29.05+01:18:488:227.2
88TOMASZEWSKI Piotr 3511LUBLINM3088M 17400:00:1102:01:1803:54:39.6003:54:51.15+01:19:108:227.2
89JABRZYK Mariusz 3523PZU SPORT TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIM3089M 18000:00:5602:05:5603:54:52.8003:55:49.35+01:20:088:237.2
90KULCZYŃSKI Rafał 3379Ortoreh teamWARSZAWAM3090M 18300:00:0801:58:4303:57:37.5503:57:46.15+01:22:058:297.1
91WARZYŃSKI Beniamin 3959TARNOBRZEGM3091M 18400:00:1701:59:5703:57:45.9503:58:03.80+01:22:238:297.1
92KULCZYŃSKI Michał 3408GDAŃSKM3092M 18500:00:0901:58:5803:58:18.4003:58:27.40+01:22:468:307
93ANIOŁ Mateusz 3847Ternol TEAMRADLINM3093M 18600:00:3702:05:1803:58:31.5003:59:09.15+01:23:288:317
94ZAWADZKI Mirosław 3844TERNOL TEAMKIELCEM3094M 18700:00:3902:05:1903:58:29.4003:59:09.30+01:23:288:317
95MIKOŁAJCZYK Paweł 3445ŁÓDŹM3095M 18800:00:0003:59:21.0003:59:21.00+01:23:408:327
96WIŚNIEWSKI Andrzej 3846WARSZAWAM3096M 19100:00:1602:05:5604:01:13.1004:01:29.70+01:25:498:367
97KACZMARSKI Piotr 3437KARCZEWM3097M 19400:00:1302:03:4104:01:59.1504:02:12.90+01:26:328:386.9
98GRZYMSKI Mariusz 4178Składaki PiłaZACHARZYNM3098M 19500:00:2901:58:0304:01:57.5004:02:26.50+01:26:458:386.9
99POPARDA Paweł 3988PZU Sport TeamRZESZÓW / KROSNOM3099M 19700:00:1002:01:1004:02:54.6504:03:05.15+01:27:248:406.9
100CUPRYJAK Adrian 4047TARCZYNM30100M 19800:01:0002:04:2104:02:34.0004:03:34.70+01:27:548:396.9
101PIECUCH Tomasz 3383POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM30101M 20300:00:1401:58:2104:04:22.0504:04:36.45+01:28:558:436.9
102LITWORA Sebastian 3382CROSS-SPOTMYŚLENICEM30102M 20600:00:3702:00:4804:04:37.0504:05:14.40+01:29:338:446.9
103SKALNIAK Patryk 3952PatskaTeamKRAKÓWM30103M 20700:00:2602:08:0304:04:55.4504:05:22.15+01:29:418:446.9
104SIENIAWSKI Daniel 3586KW LublinLUBLINM30104M 21000:00:3602:04:2704:05:17.3004:05:54.20+01:30:138:456.8
105POLOZYNSKI Andrzej 3718Zacisze Night RunnersWARSZAWAM30105M 21200:01:0802:08:0004:05:01.0004:06:09.25+01:30:288:456.9
106KRASOWSKI Łukasz 3649KS JanuszeRZESZÓWM30106M 21300:00:1902:06:0804:05:57.2004:06:16.80+01:30:368:476.8
107DRONG Marek 3867Kluczborska Grupa BiegowaSTUTTGARTM30107M 21400:00:3102:07:2904:05:49.2504:06:20.75+01:30:408:466.8
108RYGIEL Grzegorz 3503Wsparcie Techniczne Mamy-Biegamy KielceKIELCEM30108M 21500:01:1802:11:3704:05:13.5504:06:31.55+01:30:518:456.9
109IWANEK Sebastian 3449BIEGUSIEM.PLRYKIM30109M 21700:00:5402:06:3704:05:59.3504:06:53.60+01:31:138:476.8
110OSICA Łukasz 3821ŚWIĘTOCHŁOWICEM30110M 21900:01:0202:09:2104:06:23.4004:07:25.60+01:31:458:476.8
111LESZCZYŃSKI Maciej 4010PIOTRKÓW TRYBM30111M 22400:00:3402:21:0604:08:19.1504:08:53.75+01:33:138:526.8
112ZAJĄC Robert 4046WARSZAWAM30112M 22600:00:4602:07:0404:10:21.3504:11:07.75+01:35:278:566.7
113KOLWICZ Damian 3714BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM30113M 22700:00:2802:07:4604:11:14.9504:11:43.50+01:36:028:586.7
114WALCZAK Michał 3391Bravehearts LegionowoLEGIONOWOM30114M 22900:01:0702:03:4404:11:01.6004:12:09.00+01:36:288:576.7
115KONOPKA Grzegorz 3875Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM30115M 23100:00:4402:16:2804:12:18.2004:13:02.40+01:37:219:006.7
116GAWRYSZEWSKI Grzegorz 3360EskaladaGRODZISK MAZOWIECKIM30116M 23200:00:5502:11:2804:12:06.7504:13:02.70+01:37:229:006.7
117MAJEWSKI Sebastian 3803Odrobinę Bliżej NiebaPIONKIM30117M 23400:00:2402:04:4204:13:26.0504:13:50.20+01:38:099:036.6
118KONIECKO Łukasz 3913Wkurw_TeamJAŚKOWICEM30118M 23700:01:3002:12:5604:12:58.8504:14:29.65+01:38:499:026.6
119BOBUSIA Łukasz 4191M30119M 23900:01:1702:11:3504:13:49.0504:15:06.30+01:39:259:036.6
120KALBARCZYK Wojciech 3747STĘŻYCAM30120M 24000:00:4302:19:4104:14:25.3504:15:08.35+01:39:279:056.6
121LUTY Lesław 3459PZU Sport TeamWARSZAWAM30121M 24100:00:5802:08:3204:14:23.6504:15:21.75+01:39:419:056.6
122MICHALAK Michał 3348Allianz Running TeamLUBLINM30122M 24200:00:1902:11:3204:15:22.6004:15:42.20+01:40:019:076.6
123BAJER Mikołaj 3573Wuef Club Decathlon SwadzimTARNOWO PODGÓRNEM30123M 24300:00:4302:16:3104:15:44.5004:16:27.55+01:40:479:086.6
124SENCZENKO Waldemar 3480nothing to fearBYTOMM30124M 24400:00:2402:04:3804:16:47.0504:17:11.85+01:41:319:106.5
125WIRKUS Piotr 3557BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30125M 24500:00:2902:07:4504:16:52.7504:17:22.45+01:41:419:106.5
126BIAŁAS Kamil 4129KAMIEŃSKM30126M 24600:00:3802:09:5404:16:59.4504:17:38.35+01:41:579:106.5
127BĄKOWSKI Rafał 3606ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM30127M 24700:01:1102:32:2104:16:44.7504:17:56.25+01:42:159:106.5
128CHUDZICKI Łukasz 3760ŁOMIANKIM30128M 24900:01:1302:13:0104:16:58.7504:18:12.00+01:42:319:106.5
129OSYDA Maciej 3431ŁÓDŹM30129M 25000:01:2402:23:3004:17:14.8004:18:39.40+01:42:589:116.5
130NIEDZIELA Pawel 3852WOJCIECHÓWM30130M 25100:00:3302:16:1704:18:30.2504:19:04.15+01:43:239:136.5
131GĄTARCZYK Mariusz 3677Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM30131M 25300:00:4402:12:0604:18:45.8504:19:30.30+01:43:499:146.5
132TROJNAR Tomek 3366PRZEMYŚLM30132M 25400:00:4802:13:4604:18:51.6504:19:39.65+01:43:599:146.5
133MYŚKIEWICZ Zbigniew 3990STRASZYNM30133M 25600:00:4602:06:5804:19:04.7004:19:50.80+01:44:109:156.5
134MARKOWSKI Marcin 3727Bravehearts LegionowoSEROCKM30134M 25900:01:0702:03:3804:19:39.7004:20:47.10+01:45:069:166.5
135BAJDAK Łukasz 4148KRAKÓWM30135M 26400:00:5802:19:0904:21:43.3004:22:41.80+01:47:019:206.4
136KOWALCZYK Łukasz 4147KRAKÓWM30136M 26500:00:5802:19:1104:21:42.9504:22:41.90+01:47:019:206.4
137GRUSZECKI Tomasz 3362RYBARZOWICEM30137M 26600:01:1802:15:3804:21:27.4504:22:45.45+01:47:049:206.4
138DEREZIŃSKI Piotr 3786WROCŁAWM30138M 27200:01:2702:23:0804:22:57.8504:24:25.65+01:48:459:236.4
139GRANDE Piotr 3639BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30139M 27400:00:2902:15:2604:24:32.3004:25:02.00+01:49:219:266.4
140RAUER Maciej 3346Real Passion KrakówKRAKÓWM30140M 27800:00:2202:02:4604:25:32.4004:25:54.40+01:50:139:296.3
141MILKOWSKI Rafał 3309RYBNIKM30141M 28200:04:0802:14:1404:22:52.5504:27:00.90+01:51:209:236.4
142KRÓLICKI Konrad 3549AXA Running TeamWARSZAWAM30142M 28300:01:0102:25:1604:26:04.5504:27:06.30+01:51:259:306.3
143KOWALCZUK Jakub 3719WARSZAWAM30143M 28900:00:3102:19:4304:27:34.5504:28:06.25+01:52:259:336.3
144CIESIELSKI Jacek 3620SUCHY LASM30144M 29200:00:4802:23:3404:27:30.3504:28:18.35+01:52:379:336.3
145JANISZ Michał 3475RADOMM30145M 29300:00:1602:16:4704:28:17.4004:28:33.45+01:52:529:346.3
146GIURG Grzegorz 3487WAŁBRZYCHM30146M 29700:00:2602:16:3504:28:57.5504:29:23.70+01:53:439:366.2
147SZAKIEL Krzysztof 3965brakZABRZEM30147M 30000:00:3602:16:5404:29:51.8004:30:28.00+01:54:479:386.2
148BOCIĄGA Paweł 3616ŁÓDŹM30148M 30300:00:1902:05:1504:31:20.0504:31:39.65+01:55:599:416.2
149SZPECHT Grzegorz 4086WARSZAWAM30149M 30400:01:0002:24:1904:30:48.5504:31:49.25+01:56:089:406.2
150SOKULSKI Marcin 3377WARSZAWAM30150M 30500:01:1402:12:2304:30:42.3004:31:57.00+01:56:169:406.2
151SZYMANOWSKI Tomek 3732GLIWICEM30151M 30900:00:0004:33:46.0004:33:46.00+01:58:059:466.1
151BIELECKI Filip 3734GLIWICEM30152M 31000:00:0004:33:46.0004:33:46.00+01:58:059:466.1
153KRASOWSKI Marek 3507Honey Stinger RunnersPRZEMYŚLM30153M 31100:00:4602:16:1304:33:02.4504:33:49.30+01:58:089:456.2
154MOJEK Michał 3341WARSZAWAM30154M 31400:01:0002:09:2604:34:19.8504:35:19.95+01:59:399:476.1
155KOWALCZYK Krzysztof 3485Run_HelpersiLUBLINM30155M 31500:00:3502:20:0804:34:47.8004:35:23.20+01:59:429:486.1
156MERCIK Mateusz 3535MotivatoGLIWICEM30156M 32300:01:2402:27:5504:38:44.9504:40:09.40+02:04:289:576
157COFALSKI Jakub 3405WARSZAWAM30157M 32600:01:1302:22:4204:39:23.4004:40:37.15+02:04:569:586
158WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3500WARSZAWAM30158M 32700:00:2602:22:3104:40:11.0504:40:37.60+02:04:5710:006
159BEDNARCZYK Łukasz 3465BIEGAJĄCE ŻABCIEKONSTANCIN-JEZIORNAM30159M 32800:01:0502:25:1604:39:35.8504:40:41.35+02:05:009:596
160WĄSIKOWSKI Adam 3358Dom-Mar KłomniceKŁOMNICEM30160M 33300:00:3102:15:0504:42:19.2504:42:50.85+02:07:1010:046
161MROWIEC Michał 3889LESKOM30161M 33400:00:3802:26:5504:42:20.9004:42:59.20+02:07:1810:056
162BOGUSZ Krzysztof 3579mBank SAPARYSÓWM30162M 33500:00:1002:15:5804:43:10.3004:43:21.10+02:07:4010:065.9
163MAMCZYS Rafał 3336GORZÓW WIELKOPOLSKIM30163M 33600:01:0402:27:5304:42:41.6504:43:46.45+02:08:0510:055.9
164JANOWSKI Tomasz 3409crossfit lublinŁĘCZNAM30164M 33700:01:0402:29:3304:42:43.0004:43:47.80+02:08:0710:055.9
165TYLUTKI Kamil 3829WARSZAWAM30165M 33800:00:4702:18:4104:44:07.1004:44:54.30+02:09:1310:085.9
166ŻOŁNIEROWICZ Hubert 3791Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM30166M 33900:00:2502:29:4004:45:01.6504:45:27.35+02:09:4610:105.9
167KUSZ Janusz 3450PISARZOWICEM30167M 34000:01:0102:22:0604:44:27.6004:45:29.00+02:09:4810:095.9
168WALASZEK Paweł 3506AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM30168M 34200:01:1102:37:3704:44:40.0504:45:51.70+02:10:1110:105.9
169RYZNAR Jarosław 3468JASŁOM30169M 34300:00:1102:19:2504:45:52.5504:46:04.05+02:10:2310:125.9
170KRYGIEL Piotr 4181GDAŃSKM30170M 34600:01:1902:29:1904:46:23.9504:47:43.40+02:12:0210:135.9
171KOMAR Michał 4069LEGIONOWOM30171M 34700:01:2702:32:1304:47:11.8504:48:39.75+02:12:5910:155.8
172LECH Michał 3597Strzegomska DwunastkaŚWIEBODZICEM30172M 35200:00:3302:22:5604:49:04.4004:49:37.45+02:13:5610:195.8
173PAWŁOWSKI Marcin 3707KS Stara BidaJABŁONNAM30173M 35400:01:2702:32:1204:48:38.5004:50:06.25+02:14:2510:185.8
174ZABURKO Mateusz 3963TOMASZÓW LUBELSKIM30174M 35500:01:0302:26:3204:49:34.6004:50:38.00+02:14:5710:205.8
175BUKOWSKI Sebastian 3471biegusiem.plRYKIM30175M 35700:01:0102:13:1204:51:05.4504:52:07.30+02:16:2610:235.8
176ZAKRZEWSKI Marcin 3361WARSZAWAM30176M 35900:00:5102:22:5004:52:06.0504:52:57.70+02:17:1710:255.8
177ZBOROWSKI Paweł 3623WARSZAWAM30177M 36000:00:5102:23:2204:52:06.2004:52:57.85+02:17:1710:255.8
178DANILUK Andrzej 3762Zacisze Night RunnersWARSZAWAM30178M 36100:01:0802:24:0704:52:00.2004:53:09.00+02:17:2810:255.8
179BURZYŃSKI Klaudiusz 3736POZNAŃM30179M 36200:01:4002:28:1304:51:52.1504:53:32.75+02:17:5210:255.8
180MARCINEK Krzysztof 3788PZU SPORT TEAMLUBLINM30180M 36400:00:2602:13:2904:53:22.8504:53:49.35+02:18:0810:285.7
181KOZERA Marcin 4118SKŁADAKI PIŁAKACZORYM30181M 36900:00:2902:28:5704:55:06.4004:55:36.35+02:19:5510:325.7
182MALINOWSKI Damian 4036GDAŃSKM30182M 37700:00:3402:29:1904:59:33.3005:00:07.60+02:24:2710:415.6
183MILCZAREK Marcin 3614ŻYRARDÓWM30183M 37800:01:0502:22:1804:59:35.4005:00:40.40+02:24:5910:415.6
184PAWŁOWSKI Maciej 3504PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM30184M 38100:00:0005:02:33.5505:02:33.55+02:26:5310:485.6
185GIEDROJC Przemysław 3643SkaryMakersiSTRZELCE OPOLSKIEM30185M 38400:00:5502:36:5705:04:01.5505:04:56.70+02:29:1610:515.5
186BARAN Michał 4113OSIR Strzelce OpolskieWARMĄTOWICEM30186M 38600:01:2002:36:1205:04:33.9505:05:54.60+02:30:1410:525.5
187ZARUDZKI Paweł 3461nothing to fearGLIWICEM30187M 38700:00:2302:24:0405:06:02.4505:06:25.95+02:30:4510:555.5
188CYMMER Łukasz 4082ŚWINICE WARCKIEM30188M 38900:01:1902:28:4305:05:32.4505:06:52.15+02:31:1110:545.5
189ŻÓŁW Hubert 4063WARSZAWAM30189M 39600:00:5802:32:5505:08:10.6505:09:08.85+02:33:2811:005.5
190PODOLSKI Marek 3764biegamyrazem.plGDYNIAM30190M 39700:01:0902:34:3005:08:30.7505:09:40.35+02:33:5911:015.4
191NAGÓRNY Pawel 4139Coca-Cola RunnersWARSZAWAM30191M 39800:00:1902:35:0005:09:27.1505:09:46.20+02:34:0511:035.4
192ROSZKOWSKI Tomek 3312WARSZAWAM30192M 40200:01:2802:37:3605:09:55.4505:11:24.20+02:35:4311:045.4
193SAWICKI Radek 3699DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSAWM30193M 41000:00:4302:25:3205:15:56.5005:16:39.85+02:40:5911:175.3
194PODLEŚ Rafał 3611Grupa śmierci RzeźniczekKOBYŁKAM30194M 41300:01:1402:43:0305:19:04.0005:20:18.40+02:44:3711:235.3
195PIETRZAK Jarosław 3695LUBLINM30195M 41600:01:0402:40:3705:22:33.7505:23:38.00+02:47:5711:315.2
196SIARA Marcin 3848Witkowo BiegaWITKOWOM30196M 41800:00:5702:29:0605:22:56.2005:23:53.45+02:48:1211:325.2
197KOLAJ Krzysztof 3820Spocony BatonWARSZAWAM30197M 42600:01:1102:27:3005:26:13.9005:27:24.90+02:51:4411:395.1
198SZTOMBER Daniel 3525AXA Running TeamWARSZAWAM30198M 42800:01:2902:46:0005:27:09.2005:28:39.10+02:52:5811:415.1
199RUDNICKI Piotr 4089KapibaraWARSZAWAM30199M 42900:01:3002:28:2505:27:29.7505:28:59.75+02:53:1911:415.1
200PASZKOWSKI Jakub 3813SUWAŁKIM30200M 43000:01:2402:40:2605:28:05.3005:29:29.30+02:53:4811:435.1
201BĄK Piotr 3865KONSTANCIN JEZIORNAM30201M 43200:00:5002:40:3205:29:06.9005:29:57.05+02:54:1611:455.1
202MASŁOŃ Sebastian 4023KRAKÓWM30202M 43400:01:3102:46:1205:29:34.8005:31:06.55+02:55:2611:465.1
203KARAŚ Robert 3536AXA Running TeamBROCHÓWM30203M 43600:01:3002:39:2105:32:55.8005:34:26.45+02:58:4511:535
204STACHOWICZ Mateusz 3526Grupa Śmierci RzeźniczekWARSZAWAM30204M 43800:01:1402:34:3305:35:34.7005:36:48.80+03:01:0811:595
205ROGATKO Adam 3915DRAMAT_TEAMDAWIDY BANKOWEM30205M 44300:01:0802:49:0205:40:09.6005:41:18.45+03:05:3712:084.9
206GAJEWSKI Piotr 3373Run_HelpersiLUBLINM30206M 44600:00:3502:48:3805:44:51.5005:45:26.50+03:09:4512:184.9
207PIĄTY Kamil 40885iatkaTEAMPILICAM30207M 44700:01:4102:54:1205:45:08.4505:46:49.85+03:11:0912:194.9
208WÓJCIK Łukasz 4073SII POWER PEOPLELUBLINM30208M 45300:01:3502:53:3805:51:13.6505:52:48.70+03:17:0812:324.8
209PEŁSZYŃSKI Marek 3572Zośka Running Team / LPP TEAMGDANSKM30209M 45400:01:3702:50:1005:52:28.0005:54:05.50+03:18:2412:354.8
210ŻAK Bartłomiej 3583LUBLINM30210M 45600:01:2902:55:1405:56:00.5505:57:30.15+03:21:4912:424.7
211RYMON Paweł 4120SKŁADAKI PIŁAKRAJENKAM30211M 46000:00:3203:02:4206:04:05.0506:04:37.85+03:28:5713:004.6
212RADZIEŃSKI Maciej 3740GDYNIAM30212M 46100:01:3802:43:2806:04:34.4506:06:12.90+03:30:3213:014.6
213WYSOCKI Sebastian 4128Składaki PiłaPIŁAM30213M 46400:00:3003:02:1806:14:17.8506:14:48.40+03:39:0713:224.5
214KULLING Krystian 4187Biegowi WariaciGDYNIAM30214M 46500:00:2503:12:3506:14:32.4506:14:57.70+03:39:1713:224.5
KOMUŃSKI Marcin 3720Polonia ŚrodaŚRODA WLKP.M30DNF02:17:41 DNF DNF DNF--
MATRASZEK Jakub 3374Vege RunnersRADOMM30DNF02:51:59 DNF DNF DNF--
Znaleziono 216 wynik(ów)