Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1088
Wystartowało : 950
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 944
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1FARON Robert 4039SALCO GARMIN TEAMZALESIEM401M 12021-05-29 08:04:4802:11:42.65 4:4212,8
2ZEBATKA Lary 4342RZESZÓWM402M 22021-05-30 08:01:0402:20:30.35+00:08:475:0112,0
3PERYKASZA Paweł 4571GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM403M 52021-06-03 08:10:2302:40:17.40+00:28:345:4310,5
4MAKOWSKI Maciej 4987KORONA PABIANICEPABIANICEM404M 92021-06-03 08:10:2302:41:46.15+00:30:035:4610,4
5GAWRON Przemysław 4960SŁOŃCA JURYTURÓWM405M 132021-06-04 08:04:3802:52:46.50+00:41:036:109,7
6STĘPIEŃ Krzysztof 4986GILLETTE RUNPABIANICEM406M 172021-06-03 08:10:2202:55:31.80+00:43:496:169,6
7GRYGIEL Marek 5022JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM407M 182021-06-03 08:10:2302:55:57.50+00:44:146:179,5
8KURASIK Tomasz 4711ŁÓDŹM408M 192021-06-04 08:04:2602:58:41.60+00:46:586:229,4
9ZIELAK Dariusz 5018WARSZAWAM409M 202021-06-01 08:01:5602:58:51.15+00:47:086:239,4
10HEJNAR Jakub 4672SZCZEPAŃCOWAM4010M 212021-06-04 08:04:3002:59:35.55+00:47:526:249,4
11BRUS Marcin 4975WARSZAWAM4011M 222021-06-04 08:04:2803:00:07.15+00:48:246:259,3
12PUC Paweł 4313TRUCHTACZE GZICHÓWBĘDZINM4012M 262021-05-30 08:01:0703:02:13.80+00:50:316:309,2
13KOZŁOWSKI Paweł 4098ŁAZYM4013M 272021-05-29 08:04:5003:02:40.45+00:50:576:319,2
14KOT Rafał 4951LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM4014M 282021-05-31 08:07:0003:03:06.40+00:51:236:329,2
15CZUMIEL Maciej 4463GRUDZIĄDZM4015M 322021-06-02 08:04:5703:04:43.00+00:53:006:359,1
16NOWICKI Łukasz 4299WARSZAWAM4016M 362021-05-30 08:01:0703:05:49.25+00:54:066:389,0
17BARANOWSKI Jacek 4254JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4017M 372021-06-03 08:10:2303:05:53.80+00:54:116:389,0
18FELUCH Krzysztof 4982JACEK BIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4018M 392021-06-05 08:52:4903:06:54.40+00:55:116:409,0
19RÓŻALSKI Lukasz 4780ĆMIELÓWM4019M 412021-06-04 08:04:4003:08:09.05+00:56:266:438,9
20SZPYT Grzegorz 4210LUBLINM4020M 422021-05-29 08:04:5603:10:20.60+00:58:376:478,8
21STRADOMSKI Artur 4810MARKOWI BIEGACZEMARKIM4021M 452021-06-04 08:04:5303:12:17.60+01:00:346:528,7
22MUSZYŃSKI Piotr 4145TEAM PAPRYBIERUŃM4022M 462021-05-29 08:05:0703:13:03.85+01:01:216:538,7
23JAWOREK Grzegorz 4981KRAKÓWM4023M 472021-06-05 08:52:4903:13:06.15+01:01:236:538,7
24KOT Krzysztof 4475MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4024M 512021-05-31 08:07:0103:15:06.35+01:03:236:588,6
25BRÓG Wojciech 4628OLKUSZM4025M 552021-06-04 08:04:3003:16:04.95+01:04:227:008,6
26KOWALSKI Sebastian 4094ZIELONKAM4026M 612021-05-29 08:04:5803:18:17.00+01:06:347:048,5
27KĘPSKI Rafał 5083MYSZKÓWM4027M 622021-06-05 08:52:4903:18:53.20+01:07:107:068,4
28ASŁANOWICZ Marcin 4498ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4028M 672021-06-03 08:10:2403:19:57.55+01:08:147:088,4
29BRYL Marcin 4629WARSZAWAM4029M 702021-06-04 08:04:2803:22:28.45+01:10:457:138,3
30RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 4781DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM4030M 722021-06-04 08:04:5303:22:40.00+01:10:577:148,3
31KOŁODZIEJ Roman 4087KARŁOWICEM4031M 772021-05-29 08:04:5203:23:30.55+01:11:477:168,3
32PYSZYNSKI Mariusz 5088TRI POWERWARSZAWAM4032M 782021-06-05 08:52:4803:23:30.65+01:11:487:168,3
33SOŁOWIEJ Daniel 4191TEAM KARAŚ ELBLĄGELBLĄGM4033M 792021-05-29 08:05:1303:24:01.85+01:12:197:178,2
34SZKLARSKI Jacek 5052WARSZAWAM4034M 812021-06-05 08:52:5803:24:39.95+01:12:577:188,2
35POROWSKI Waldek 4973KB SOBÓTKACELESTYNÓWM4035M 832021-06-02 08:05:0403:24:55.10+01:13:127:198,2
36MAJCZAK Miroslaw 4985WARSZAWAM4036M 892021-06-05 08:53:0003:28:43.30+01:17:007:278,0
37BODZIOCH Grzegorz 4852GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM4037M 912021-06-05 08:52:5103:29:02.35+01:17:197:278,0
38KOCIUMBAS Bartosz 4540KB SOBÓTKASOBÓTKAM4038M 942021-06-02 08:05:0303:29:40.85+01:17:587:298,0
39KUŚMIREK Grzegorz 4882ŁÓDŹM4039M 962021-06-05 08:52:5403:29:42.05+01:17:597:298,0
40SYROCKI Arkadiusz 4205BREMBOTYCHYM4040M 972021-05-29 08:05:0703:29:48.65+01:18:067:298,0
41MAŚLANY Mariusz 4289ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAM4041M 1012021-05-30 08:01:1103:30:33.20+01:18:507:318,0
42SZYMAJDA Adam 4816EQUINIWARSZAWAM4042M 1022021-06-04 08:04:3103:31:21.90+01:19:397:327,9
43BUDZYŃSKI Adam 4632UNITED RUNNERSWARSZAWAM4043M 1052021-06-04 08:04:3503:32:16.85+01:20:347:347,9
44CICHOŃ Maciej 434842.195 WEJHEROWOGDYNIAM4044M 1082021-05-31 08:07:0203:32:35.35+01:20:527:357,9
45JADWIŃSKI Wojciech 4674KS KANAŁEKWARSZAWAM4045M 1102021-06-04 08:04:2703:33:53.10+01:22:107:387,9
46GUZ Marcin 4870CHEŁMM4046M 1112021-06-05 08:52:5803:33:54.10+01:22:117:387,9
47KOMOSIŃSKI Łukasz 4088WARSZAWAM4047M 1162021-05-29 08:04:5003:35:04.95+01:23:227:407,8
48PARUCKI Michał 4750VEGE RUNNERS / DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃPOZNAŃM4048M 1182021-06-04 08:04:4103:36:15.60+01:24:327:437,8
49SUMOREK Sebastian 4489PUŁAWYM4049M 1192021-06-02 08:04:5803:36:24.50+01:24:417:437,8
50KRUPA Grzegorz 5050KB SOBÓTKASTRZEGOMIANYM4050M 1202021-06-02 08:05:0103:36:45.70+01:25:037:447,8
51STASIAK Jakub 4195ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKM4051M 1232021-05-29 08:05:0403:37:37.55+01:25:547:467,7
52SITEK Arkadiusz 4583AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWM4052M 1252021-06-03 08:10:3303:38:54.30+01:27:117:497,7
53JÓZWIAK Piotr 4963KITA TEAMŁÓDŹM4053M 1272021-06-05 08:52:4803:39:49.60+01:28:067:517,6
54KITOWSKI Bartosz 4082GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4054M 1312021-05-29 08:04:5403:40:20.00+01:28:377:527,6
55SIWEK Maciej 4797RYKOWISKO TEAMPŁOCKM4055M 1332021-06-04 08:04:4303:41:00.55+01:29:177:537,6
56LATAWIEC Jakub 4113KRAKOWM4056M 1352021-05-29 08:04:5503:41:16.85+01:29:347:547,6
57MIKULSKI Wojciech 4560KRAKÓWM4057M 1392021-06-03 08:10:2703:42:58.60+01:31:157:577,5
58KRÓL Maciej 4704WIRAN TEAMREDAM4058M 1422021-06-04 08:04:2803:44:26.05+01:32:438:007,5
59CZEKALSKI Mariusz 5039BIALOBIELM4059M 1532021-06-01 08:01:5303:46:16.55+01:34:338:047,4
60SACZEWSKI Arkadiusz 4786DZIKI GOŁOBORZYSIEDLCEM4060M 1542021-06-04 08:04:3203:46:56.80+01:35:148:067,4
61PIELECHA Rafał 4158FITNESS FREAKZACZERNIEM4061M 1562021-05-29 08:04:5803:47:21.85+01:35:398:077,4
62BAUGARTNER Marcin 4616KLUBSILESIA.PLWROCŁAWM4062M 1572021-06-04 08:04:5603:47:48.95+01:36:068:087,4
63HOŁUBIEC Paweł 4471YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4063M 1602021-06-02 08:04:5703:48:15.85+01:36:338:097,4
64SOBCZYŃSKI Paweł 4190PEESWARSZAWAM4064M 1612021-05-29 08:05:0703:48:24.75+01:36:428:097,4
65MUMOT Dariusz 4442RADZYMINM4065M 1622021-06-01 08:01:5303:48:54.05+01:37:118:107,3
66MASLANKA Michal 4732BKAS WATAHALOMIANKI DOLNEM4066M 1652021-06-04 08:04:2703:49:22.15+01:37:398:117,3
67LISIECKI Jacek 4552CAMEL W ZALEWIENIEMCZM4067M 1682021-06-03 08:10:3103:49:42.15+01:37:598:127,3
68GAŁUSZKA Tomasz 4053SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM4068M 1722021-05-29 08:05:1403:50:20.40+01:38:378:137,3
69WRÓBEL Paweł 4604ŁOCHÓWM4069M 1772021-06-03 08:10:3403:52:02.65+01:40:208:177,2
70SADKOWSKI Paweł 4917MAKÓWM4070M 1812021-06-05 08:52:4803:52:14.65+01:40:328:177,2
71KĘPKA Robert 4690BIEGUSIEM.PLRYKIM4071M 1822021-06-04 08:04:4003:52:45.05+01:41:028:187,2
72KOSTKA Robert 4091TEAM ZALEWSKISANOKM4072M 1832021-06-05 08:52:4903:52:47.95+01:41:058:187,2
73GALEK Adam 4051WARSZAWAM4073M 1852021-05-29 08:05:0003:52:59.95+01:41:178:197,2
74NARZYMSKI Tomasz 4565OSTRÓWEKM4074M 1882021-06-03 08:10:3403:53:27.25+01:41:448:207,2
75POPARDA Paweł 5005PZU SPORT TEAMRZESZÓWM4075M 1932021-06-05 08:52:5503:54:42.50+01:42:598:227,2
76TKACZ Przemysław 4594KRAKÓWM4076M 1962021-06-03 08:10:2703:55:15.05+01:43:328:247,1
77ŁUSZCZEK Paweł 4129WARSZAWAM4077M 1992021-05-29 08:05:1603:55:50.85+01:44:088:257,1
78BANASZEK Waldemar 4004FSLWARSZAWAM4078M 2012021-05-29 08:05:4103:55:57.25+01:44:148:257,1
79KUJAWA Marcin 4109ZACHARZEWM4079M 2032021-05-29 08:04:5603:56:12.00+01:44:298:267,1
80SKÓRA Przemysław 5042MONARCHOWIE GÓRGLIWICEM4080M 2052021-06-05 08:52:5903:56:23.40+01:44:408:267,1
81BIENIEK Rafal 4502BBTRZESZÓWM4081M 2072021-06-03 08:10:4403:56:30.30+01:44:478:267,1
82LAMENTA Andrzej 4549WARSZAWAM4082M 2142021-06-03 08:10:2503:57:31.75+01:45:498:287,1
83KOSUDA Paweł 4878CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWCIECHANÓWM4083M 2152021-06-05 08:53:0403:57:34.70+01:45:528:297,1
84KURZEJA Łukasz 4112TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM4084M 2202021-05-29 08:04:5603:59:03.90+01:47:218:327,0
85GRABOWSKI Wojciech 4668LUBLINM4085M 2242021-06-04 08:04:3103:59:10.30+01:47:278:327,0
86BARANOWSKI Mariusz 4614JULIANÓWM4086M 2282021-06-04 08:04:2704:01:16.85+01:49:348:377,0
87STEFANIUK Rafał 4325DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA " ODCISK "DOBRE MIASTOM4087M 2372021-05-30 08:01:0604:03:40.95+01:51:588:426,9
88WYPLER Marcin 4994WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAM4088M 2382021-05-29 08:04:5704:03:49.60+01:52:068:426,9
89WRÓBEL Bartłomiej 4837CISNACISNAM4089M 2392021-06-03 08:10:2304:04:08.80+01:52:268:436,9
90NESTEROWICZ Tomasz 4900BIEGUSIEM.PLKURÓWM4090M 2422021-06-05 08:52:5604:05:23.85+01:53:418:456,8
91PALIGA Rafał 5000TOPOROWICEM4091M 2442021-05-29 08:04:5804:06:00.65+01:54:188:476,8
92GRUDNIEWSKI Tomasz 4064MIERZĘCICEM4092M 2462021-05-29 08:05:0304:06:19.95+01:54:378:476,8
93PRZEWŁOKA Wojciech 4169SAINT-GOBAIN SQUADKOLBARKM4093M 2472021-05-29 08:04:5204:06:24.85+01:54:428:486,8
94ZAJKOWSKI Michał 4416VEGE RUNNERSZGORZAŁAM4094M 2502021-05-31 08:07:1604:06:46.10+01:55:038:486,8
95ORŁOWSKI Robert 4302ZAGÓRZM4095M 2552021-05-30 08:01:1104:08:51.35+01:57:088:536,8
96MAREK Tomasz 4136ŚWIĘTOCHŁOWICEM4096M 2592021-05-29 08:05:1704:09:50.30+01:58:078:556,7
97CHMIELEWSKI Tomasz 4260ZIEMOWIT NOWOGRÓDNOWOGRÓDM4097M 2612021-05-30 08:01:1204:10:08.80+01:58:268:566,7
98SZYNKARUK Wojciech 4953BEZ KLUBUMILANÓWM4098M 2632021-05-29 08:05:2404:10:25.30+01:58:428:566,7
99PAWLIKOWSKI Michał 4307WARSZAWAM4099M 2652021-05-30 08:01:1404:10:39.15+01:58:568:576,7
100KUŹMA Krzysiek 4715SKÓRZECM40100M 2662021-06-04 08:04:4204:10:43.50+01:59:008:576,7
101SIPIERA Tomasz 4187GIEBUŁTÓWM40101M 2672021-05-29 08:05:2204:10:52.20+01:59:098:576,7
102BAJOREK Norbert 4003FITNESS FREAKSRZESZÓWM40102M 2682021-05-29 08:04:5704:10:54.55+01:59:118:576,7
103KLARECKI Adrian 4691ULTRA WAY TEAM / ASTMA TEAMREDAM40103M 2732021-06-04 08:04:2804:11:40.70+01:59:588:596,7
104ŻUROWSKI Łukasz 4253BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM40104M 2742021-05-29 08:05:2904:11:55.90+02:00:138:596,7
105FIEDORCZUK Łukasz 4996HDD WINNICZKIWARSZAWAM40105M 2762021-06-03 08:10:3004:12:16.00+02:00:339:006,7
106LITWORA Sebastian 4124MYŚLENICEM40106M 2782021-05-29 08:05:0104:12:34.20+02:00:519:016,7
107PIETRUSZEWSKI Bartłomiej 4573WARSZAWAM40107M 2802021-06-03 08:10:2904:13:09.25+02:01:269:026,6
108SULIMA Grzegorz 4203BRWINÓWM40108M 2842021-05-29 08:04:5004:15:02.10+02:03:199:066,6
109KWIECIEŃ Krzysztof 4281TARNÓWM40109M 2852021-05-30 08:01:1504:15:16.00+02:03:339:076,6
110NOWAK Miroslaw 5058NIE MAKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM40110M 2862021-06-04 08:04:2604:15:33.90+02:03:519:076,6
111CHODZIŃSKI Daniel 4023NOWY DWÓR MAZOWIECKIM40111M 2872021-05-29 08:05:1504:15:36.30+02:03:539:076,6
112MICHALCZAK Paweł 4734WKS WAWEL KRAKÓW BNOKRAKÓWM40112M 2882021-06-04 08:05:0604:16:06.00+02:04:239:086,6
113TOMAKA Bartlomiej 4819RZESZÓWM40113M 2892021-06-04 08:04:4304:16:06.30+02:04:239:086,6
114STELMACH Piotr 4808POZNAŃM40114M 2962021-06-04 08:04:4104:18:23.30+02:06:409:136,5
115MARKOWSKI Marcin 4731SZAKALE BAŁUTŁÓDŹM40115M 2972021-06-04 08:04:3504:18:35.65+02:06:539:146,5
116KUCZBORSKI Jarosław 4705HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM40116M 3012021-06-04 08:04:4104:19:10.25+02:07:279:156,5
117KURKOWSKI Krzysztof 5019GDAŃSKM40117M 3062021-05-31 08:07:1004:20:54.90+02:09:129:196,4
118FOGT Maciej 4045CB163KRUSZYNM40118M 3102021-05-29 08:05:1104:21:51.70+02:10:099:216,4
119KOWALSKI Marcin 4543RADOMNO BIEGANOWE MIASTO LUBAWSKIEM40119M 3112021-06-03 08:10:2604:21:57.50+02:10:149:216,4
120CEGIEŁKO Paweł 4854NIE NALEŻĘ DO KLUBULUBLINM40120M 3122021-06-05 08:52:5404:22:01.80+02:10:199:216,4
121UJMA Paweł 4228WWW.INTER.AUTO.PLJAROSŁAWM40121M 3162021-06-03 08:10:2704:23:57.20+02:12:149:256,4
122HUZAREWICZ Heniek 4673RADZIONKÓWM40122M 3182021-06-04 08:04:3904:24:50.90+02:13:089:276,3
123SZYMSKI Rafał 4818CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM40123M 3192021-06-04 08:04:3804:24:51.50+02:13:089:276,3
124OGONOWSKI Michał 4151CB163JELCZ-LASKOWICEM40124M 3212021-05-29 08:05:1304:25:05.95+02:13:239:286,3
125BIS Tomasz 5029KAWKAKRAKÓWM40125M 3232021-06-03 08:10:4804:25:43.45+02:14:009:296,3
126RADZIK Szymon 5030KAWKAKRAKÓWM40126M 3242021-06-03 08:10:4804:25:45.50+02:14:029:296,3
127URBAŃCZYK Marcin 4230NOWY DWÓR MAZOWIECKIM40127M 3302021-05-29 08:05:1904:28:00.10+02:16:179:346,3
128STEBELSKI Łukasz 5028KASZUBY MANWARSZAWAM40128M 3312021-06-05 08:53:0404:28:03.50+02:16:209:346,3
129KARPIŁOWSKI Bartosz 4538VICIOUS CIRCLEWARSZAWAM40129M 3332021-06-03 08:10:3704:28:24.45+02:16:419:356,3
130ROSTEK Arkadiusz 5065KOSZYCE WIELKIEM40130M 3362021-06-03 08:10:3304:28:39.90+02:16:579:356,3
131GÓRKA Bogusław 4062SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM40131M 3372021-05-29 08:05:0404:28:42.65+02:17:009:356,3
132OLSZEWSKI Jacek 4745RYKOWISKO TEAMNOWE GULCZEWOM40132M 3382021-06-04 08:04:4304:29:10.40+02:17:279:366,2
133PISINGAS Mariusz 4574BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM40133M 3392021-06-03 08:10:3604:29:21.40+02:17:389:376,2
134DWORNICKI Tomasz 5040RGBRYBNIKM40134M 3402021-06-03 08:10:2404:29:24.75+02:17:429:376,2
135BRODZIAK Arkadiusz 4504KATOWICEM40135M 3412021-06-03 08:10:3904:29:28.30+02:17:459:376,2
136CHABLO Daniel 4462STUMBRASIKIZAWIERCIEM40136M 3422021-06-02 08:04:5904:29:36.55+02:17:539:376,2
137MAŁEK Krzysztof 4133RZESZÓWM40137M 3472021-05-29 08:05:0504:30:14.30+02:18:319:396,2
138KACZYŃSKI Artur 4683WARSZAWAM40138M 3482021-06-04 08:04:3004:31:04.95+02:19:229:406,2
139KICIŃSKI Piotr 4371WARSZAWAM40139M 3492021-05-31 08:07:0904:31:52.45+02:20:099:426,2
140IGNASZEWSKI Przemysław 5002VEGENERAT BIEGOWYGRUDZIĄDZM40140M 3522021-06-03 08:10:2504:32:09.20+02:20:269:436,2
141SZMATLOCH Maciek 4209RETROBAJTELKATOWICEM40141M 3532021-05-29 08:05:0504:32:11.10+02:20:289:436,2
142PIĘTKA Piotr 4308AMERNETWARSZAWAM40142M 3542021-05-30 08:01:1404:32:12.70+02:20:309:436,2
143GRONIECKI Mikołaj 4983KTÓRĘDY PO PIWO,)WARSZAWAM40143M 3552021-06-01 08:01:5604:32:14.65+02:20:329:436,2
144RECZEK Sebastian 4315KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM40144M 3572021-05-30 08:01:1704:32:28.90+02:20:469:436,2
145RATOWSKI Marek 4314PODGÓRZ TORUŃTORUŃM40145M 3592021-05-30 08:01:1604:32:29.70+02:20:479:436,2
146FRAŃSKI Łukasz 4359NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM40146M 3602021-05-30 08:01:0404:32:44.10+02:21:019:446,2
147HAJDUK Tomek 4427YULO RUN TEAMSIEDLCEM40147M 3612021-06-01 08:01:5304:33:26.60+02:21:439:456,1
148SICIARSKI Marcin 4317BIELINYM40148M 3622021-05-30 08:01:1704:34:22.35+02:22:399:476,1
149MASŁOWSKI Dariusz 4555TARNÓWM40149M 3632021-06-03 08:10:3504:34:42.90+02:23:009:486,1
150SIEROCIŃSKI Robert 4795CROSSFIT SIEDLCESIEDLCEM40150M 3642021-06-04 08:04:3104:34:50.45+02:23:079:486,1
151MASZKOWSKI Rafał 4557LUBLINM40151M 3662021-06-03 08:10:4404:35:17.10+02:23:349:496,1
152MAZUREK Grzegorz 4139WARSZAWAM40152M 3672021-05-29 08:04:5204:35:32.00+02:23:499:506,1
153NĘCKI Łukasz 4741SŁOŃCA JURYOLSZTYNM40153M 3682021-06-04 08:05:0104:35:57.90+02:24:159:516,1
154KASIŃSKI Radosław 4473HERNIK TEAMPOZNAŃM40154M 3702021-06-02 08:04:5904:36:29.00+02:24:469:526,1
155SALA Pawel 5016TURBACZ TRAIL/ B4SPORT TO NAJLEPSZA FIRMA POMIAROWATENCZYNM40155M 3752021-05-31 08:04:5704:37:13.75+02:25:319:546,1
156BOROWIEC Arkadiusz 4625CHEŁM BIEGACHEŁMM40156M 3782021-06-04 08:04:3404:38:46.85+02:27:049:576,0
157PRYSZCZ Mirosław 5066RUDA ŚLĄSKAM40157M 3792021-06-05 08:52:5704:39:18.90+02:27:369:586,0
158WAŁCZYK Wojciech 4827ŁAŃCUTM40158M 3802021-06-04 08:05:0704:39:34.05+02:27:519:596,0
159SIEWIERSKI Adam 4185TEAM PAPRYTYCHYM40159M 3812021-05-29 08:05:0804:39:51.30+02:28:089:596,0
160KUCHARSKI Adam 4547WARSZAWAM40160M 3832021-06-03 08:10:3804:40:24.10+02:28:4110:006,0
161MAJKA Wojciech 4728TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM40161M 3852021-06-04 08:05:0504:41:05.50+02:29:2210:026,0
162ŚWIERKOWSKI Robert 4216CHLUDOWOM40162M 3912021-05-29 08:05:1704:41:45.30+02:30:0210:036,0
163MICHNIEWSKI Tomasz 4140FENOLERAWA MAZOWIECKAM40163M 3942021-05-29 08:05:2204:43:07.75+02:31:2510:065,9
164PAWLAK Bartosz 4753JABŁONNAM40164M 3972021-06-04 08:04:3404:45:27.55+02:33:4410:115,9
165JAMBOR Michał 4676BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM40165M 3982021-06-04 08:04:3504:45:32.25+02:33:4910:115,9
166KOSTECKI Tomasz 4433R&TGDYNIAM40166M 3992021-05-31 08:07:1204:45:33.60+02:33:5010:115,9
167PASTERNAK Wojciech 4305SZCZECINM40167M 4012021-05-30 08:01:1504:46:03.00+02:34:2010:125,9
168KRZYSZTOFOWICZ Andrzej 4546WARSZAWAM40168M 4042021-06-03 08:10:2904:47:20.15+02:35:3710:155,8
169MATYJASIAK Konrad 4890WARSZAWAM40169M 4102021-06-05 08:53:0104:48:27.85+02:36:4510:185,8
170POLAŃSKI Robert 4165NOĆNE WOŁKIKROSNOM40170M 4132021-05-29 08:05:0104:49:28.45+02:37:4510:205,8
171GÓRSKI Krzysztof 4267MK-NETWARSZAWAM40171M 4202021-05-30 08:01:1304:51:21.10+02:39:3810:245,8
172STANISZEWSKI Maciej 4802ZĄBKIM40172M 4212021-06-04 08:05:0404:51:30.30+02:39:4710:245,8
173WŁADYKA Marcin 4936ASP WWAWARSZAWAM40173M 4242021-06-05 08:53:0304:51:52.70+02:40:1010:255,8
174CZAPIŃSKI Bartosz 4637DZIKI GOŁOBORZYSIEDLCEM40174M 4272021-06-04 08:04:3204:52:30.65+02:40:4810:265,7
175WILOWSKI Wojciech 5011BIEGANIE SZYDERCOWTARNOWIECM40175M 4282021-06-03 08:10:3704:53:05.20+02:41:2210:285,7
176RESZKA Łukasz 4316POWIAT ŚWIDNICKIŚWIDNIKM40176M 4302021-05-30 08:01:1004:53:11.95+02:41:2910:285,7
177WYBRANIEC Wojciech 5063OFIARY JEDZENIA KOTLETÓWSUCHA BESKIDZKAM40177M 4322021-06-03 08:10:4404:54:09.80+02:42:2710:305,7
178NOWACKI Łukasz 4297POGODNIGOWARZEWO, POW. POZNAŃSKIM40178M 4342021-05-30 08:01:2304:54:21.95+02:42:3910:305,7
179CIEŚLA Dariusz 4026WARSZAWAM40179M 4352021-05-29 08:04:5304:54:25.50+02:42:4210:305,7
180MOCEK Stanisław 4893EUROFINSKATOWICEM40180M 4372021-06-05 08:52:5204:55:04.45+02:43:2110:325,7
181KULAK Paweł 4980PRUSZKÓWM40181M 4412021-06-03 08:10:2904:57:26.50+02:45:4310:375,6
182KROTOS Krzysztof 4102OQSGLIWICEM40182M 4422021-05-29 08:05:0204:57:35.20+02:45:5210:375,6
183MASZKOWSKI Piotr 4288OBORYGENILUBNÓWM40183M 4432021-05-30 08:01:0804:58:02.25+02:46:1910:385,6
184MOŚ Rafał 5064B4TEAMBYDGOSZCZM40184M 4442021-06-03 08:10:3004:58:34.55+02:46:5110:395,6
185TUREK Paweł 4227PIASECZNOM40185M 4452021-05-29 08:05:2504:58:53.50+02:47:1010:405,6
186STRUS Sebastian 4811SIEDLCEM40186M 4532021-06-04 08:04:3205:02:12.00+02:50:2910:475,6
187KONCA Mariusz 4694KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIM40187M 4542021-06-04 08:05:1105:02:42.05+02:50:5910:485,6
188DOMIN Daniel 4034MULTIPLIER TEAMWARSZAWAM40188M 4562021-05-30 08:01:0605:03:22.65+02:51:4010:505,5
189SULEJA Karol 4813KB MARATON TUREKTUREKM40189M 4602021-06-04 08:04:3905:04:56.25+02:53:1310:535,5
190KWIATKOWSKI Arkadiusz 4883MBANKPABIANICEM40190M 4612021-06-05 08:52:5905:05:03.40+02:53:2010:535,5
191POPCZYK Piotr 4166ŻERNICAM40191M 4642021-05-29 08:05:0605:05:26.70+02:53:4410:545,5
192KUBICKI Mariusz 4107KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM40192M 4652021-05-29 08:05:1605:05:35.50+02:53:5210:545,5
193TOMKIEWICZ Przemysław 4332WARSZAWAM40193M 4692021-05-30 08:01:1305:07:02.95+02:55:2010:575,5
194GOLEBIOWSKI Michal 4969WARSZAWAM40194M 4722021-05-30 08:01:1505:08:38.75+02:56:5611:015,4
195ŁAZARSKI Tomasz 4126ŁASINM40195M 4732021-05-29 08:04:5505:08:42.10+02:56:5911:015,4
196ŻMUDA Radosław 4849KŁOCZEWM40196M 4752021-06-04 08:05:0305:09:37.70+02:57:5511:035,4
197JANIK Johan Janusz 4677COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICEM40197M 4772021-06-04 08:04:3105:11:08.25+02:59:2511:065,4
198TERLECKI Władysław 4593MŁODY VS STARYLEGIONOWOM40198M 4782021-06-03 08:10:5005:11:12.55+02:59:2911:065,4
199DUDA Wojciech 4646SKAWINA BIEGAKRAKÓWM40199M 4792021-06-04 08:05:0705:11:51.80+03:00:0911:085,4
200LENART Tomasz 4718ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAMGŁOWNOM40200M 4852021-06-04 08:04:5505:14:02.55+03:02:1911:125,3
201KROCZYK Lesław 4702KNURÓWM40201M 4862021-06-04 08:05:3305:14:08.90+03:02:2611:135,3
202GDYNIA Daniel 4657KNURÓWM40202M 4872021-06-04 08:05:3305:14:09.45+03:02:2611:135,3
203GAUDEN Piotr 4467SPCTORUŃM40203M 4882021-06-02 08:05:0205:15:21.25+03:03:3811:155,3
204RYŻYŃSKI Tomasz 4915CHEŁM BIEGACHEŁMM40204M 4892021-06-05 08:53:0005:15:45.75+03:04:0311:165,3
205LASEK Piotr 4283TRZCIANAM40205M 4902021-05-30 08:01:1005:15:59.90+03:04:1711:175,3
206GRZEGORZ Skibiński 4670WARSZAWAM40206M 4932021-06-04 08:05:0405:19:02.60+03:07:1911:235,3
207CZAJKA Aleksander 4351MIKOŁÓWM40207M 4942021-05-31 08:07:1305:20:11.90+03:08:2911:265,2
208HELMAN Jaroslaw 2187WARSZAWAM40208M 4962021-05-29 08:05:3205:21:51.45+03:10:0811:295,2
209NOWAK Marcin 4742SZAKALE BAŁUTŁÓDŹM40209M 5022021-06-04 08:04:3705:25:07.10+03:13:2411:365,2
210HERMAN Paweł 4991MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM40210M 5032021-06-03 08:10:4505:26:30.25+03:14:4711:395,1
211RYBIENIK Lech 4394NIEZRZESZONYWARSZAWAM40211M 5042021-05-31 08:07:1005:26:46.45+03:15:0311:405,1
212GIERLOTKA Rafał 5043BRAKKATOWICEM40212M 5072021-06-03 08:10:2905:28:11.15+03:16:2811:435,1
213NASKRĘT Dariusz 5026MUROWANA GOSLINAM40213M 5082021-06-03 08:10:4105:28:34.95+03:16:5211:445,1
214PŁAŻEWSKI Paweł 4763RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM40214M 5092021-06-04 08:04:4905:28:39.25+03:16:5611:445,1
215BOGUCKI Arkadiusz 4013AKADEMIA HOLISTYCZNASKARŻYSKO-KAMIENNAM40215M 5102021-05-29 08:05:0405:30:17.65+03:18:3511:475,1
216TROĆ Karol Paweł 4225SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM40216M 5112021-05-29 08:05:1805:30:24.75+03:18:4211:485,1
217WYSOCKI Tomasz 5086RYBNIKM40217M 5142021-06-05 08:52:5705:34:02.60+03:22:1911:555,0
218TYMOSZUK Michał 4407KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40218M 5202021-05-31 08:07:1505:38:30.00+03:26:4712:055,0
219FILAS Rafał 5069ZABIERZÓWM40219M 5252021-06-03 08:10:2605:46:24.65+03:34:4212:224,8
220KOZIEŁ Marcin 4096GOLECZEWOM40220M 5262021-05-29 08:05:1705:47:35.85+03:35:5312:244,8
221BAWOR Marcin 4967WARSZAWAM40221M 5282021-05-29 08:04:5505:57:08.60+03:45:2512:454,7
222POPIOŁEK Jacek 4910GĄSIORYM40222M 5372021-06-05 08:52:5506:02:19.90+03:50:3712:564,6
223BIELECKI Tomasz 4618STOWARZYSZENIE SŁOŃCA JURYCZĘSTOCHOWAM40223M 5442021-06-04 08:05:0106:15:51.05+04:04:0813:254,5
224PERKOWSKI Tomasz 4756WARSZAWAM40224M 5452021-06-04 08:04:3706:18:04.35+04:06:2113:304,4
225SOŁTYSEK Sebastian 4800UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM40225M 5462021-06-04 08:04:4806:18:46.20+04:07:0313:314,4
226KACZKIEWICZ Damian 4535NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40226M 5492021-06-03 08:10:3406:23:54.30+04:12:1113:424,4
227LARA Krzysztof 4550GRUPA JURA PLZAWIERCIEM40227M 5502021-06-03 08:10:3006:26:52.60+04:15:0913:494,3
228ZIENCINA Marcin 4418KOŁOBRZEGM40228M 5532021-05-31 08:07:0506:36:57.60+04:25:1414:104,2
229KAŁKA Marcin 4076RADOMSKOM40229M 5572021-05-29 08:05:2606:39:10.45+04:27:2714:154,2
230ŻARNOWSKI Jacek 4608SAMI SWOIKIELCEM40230M 5622021-06-03 08:10:4806:51:06.40+04:39:2314:404,1
231MAJKA Dariusz 4888SKIERNIEWICEM40231M 5642021-06-05 08:53:0306:52:39.20+04:40:5614:444,1
232TWARDOWSKI Tomasz 4595STOWARZYSZENIE PACZKA DLA BOHATERAWROCŁAWM40232M 5652021-06-03 08:10:4606:54:07.05+04:42:2414:474,1
233NOWIŃSKI Jakub 4149WYŻSZA SZKOŁA REHABILITACJIWARSZAWAM40233M 5672021-05-29 08:05:1807:08:57.05+04:57:1415:193,9
234BIESZCZ Robert 5035RZECZYCA ZIEMIAŃSKAM40234M 5682021-06-03 08:10:3607:09:10.20+04:57:2715:193,9
235KORWEK Michał 5049OLSZTYNM40235M 5692021-06-05 08:52:5007:10:45.25+04:59:0215:233,9
236PAWŁOWSKI Marcin 4906OTRĘBUSYM40236M 5702021-06-05 08:52:5207:13:27.70+05:01:4515:283,9
237PRZYBYLIŃSKI Cezary 4770RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM40237M 5712021-06-04 08:04:4907:16:05.50+05:04:2215:343,9
238REY Andrzej 4174REY RUNNING TEAMWARSZAWAM40238M 5752021-05-29 08:05:2907:45:30.90+05:33:4816:373,6
Niesklasyfikowani
KUSZ Janusz 4713BOGUSZYCEM402021-06-04 08:04:45 DNF--
KUKLA Łukasz 4706DZIKI GOŁOBORZYSIEDLCEM402021-06-04 08:04:33 DNF--
Znaleziono 240 wynik(ów)