Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 28 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1088
Wystartowało : 950
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 944
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
28km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STAROBRAT Arkadiusz 4324ALETEMPOWARSZAWAM501M 562021-05-30 08:01:0503:16:13.15 7:008,6
2LASEK Leszek 4885KALLIPSO RUNERS TEAMMAŁĘCZYNM502M 642021-06-05 08:52:4903:19:01.65+00:02:487:068,4
3PYRKOSZ Damian 4170RZESZÓWM503M 742021-05-29 08:04:4903:23:14.65+00:07:017:158,3
4PODLEŚ Robert 4164COBI POLAND TEAMWARSZAWAM504M 752021-05-29 08:04:4903:23:19.50+00:07:067:158,3
5ŻMIJEWSKI Dariusz 5057GLIWICEM505M 882021-06-03 08:10:2603:27:59.35+00:11:467:258,1
6FALKOWSKI Piotr 5097M506M 932021-06-05 08:52:5303:29:33.95+00:13:207:298,0
7LUBAŃSKI Robert 4379BRAKBUKOWICEM507M 1042021-05-31 08:07:0003:31:58.40+00:15:457:347,9
8WOŹNIAK Janusz 4338PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM508M 1062021-05-30 08:01:0603:32:30.60+00:16:177:357,9
9SELWANOWICZ Aleksander 4788G4SIEDLCEM509M 1142021-06-04 08:04:3203:34:40.80+00:18:277:407,8
10LUDWICZAK Mariusz 4553#WKURW-TEAMPOZNAŃM5010M 1452021-06-03 08:10:3203:44:58.20+00:28:458:027,5
11WALUŚKIEWICZ Artur 4933SOLA FIDEWROCŁAWM5011M 1692021-06-05 08:53:1103:49:52.80+00:33:398:127,3
12SOBOLEWSKI Dariusz 5033VEGE RUNNERSPOZNAŃM5012M 1762021-06-04 08:05:3903:51:17.45+00:35:048:157,3
13GRABOWICZ Mirosław 4521SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM5013M 1792021-06-03 08:10:4103:52:09.75+00:35:568:177,2
14GAWŁOWICZ Robert 4054DZIKIE BORSUKIŁUKÓWM5014M 2062021-05-29 08:05:3803:56:25.05+00:40:118:267,1
15SROKA Zbigniew 4322SKRZYSZOWM5015M 2122021-05-30 08:01:1503:57:14.25+00:41:018:287,1
16WYCZAWSKI Piotr 5076RZESZÓWM5016M 2132021-06-04 08:04:3803:57:21.10+00:41:078:287,1
17BOROWSKI Tomasz 4954MTS HAMERMIASTKOM5017M 2212021-06-05 08:52:5703:59:04.55+00:42:518:327,0
18SZCZĘSNY Rafał 5013SKĘPEM5018M 2322021-05-31 08:07:1704:02:40.85+00:46:278:406,9
19MARCINKOWSKI Michał 4383LUSÓWKOM5019M 2352021-05-31 08:07:1104:03:28.60+00:47:158:416,9
20PASTERNAK Robert 4306WARSZAWAM5020M 2432021-05-30 08:01:1504:05:48.75+00:49:358:466,8
21MADAJ Paweł 4130MADGOLD TEMMUROWANA GOŚLINAM5021M 2542021-05-29 08:05:0204:08:41.00+00:52:278:526,8
22GŁOWACKI Andrzej 4519MŁODY VS STARYLEGIONOWOM5022M 2562021-06-03 08:10:4904:09:06.35+00:52:538:536,7
23KOCOŃ Mariusz 5010KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM5023M 2722021-06-05 08:53:0704:11:36.45+00:55:238:596,7
24KONIECPOLSKI Krzysztof 4432ŻARYM5024M 3052021-06-01 08:01:5804:20:49.90+01:04:369:186,4
25LIS Krzysztof 5140ZĄBKIM5025M 3072021-05-31 08:07:0304:21:02.90+01:04:499:196,4
26KŁODZIŃSKI Klaudiusz 4539TARNÓWM5026M 3152021-06-03 08:10:3304:23:53.25+01:07:409:256,4
27DROZDEK Włodzimierz 4859BIEGAJĄCE DROZDKIKOBYLANKAM5027M 3322021-06-05 08:52:5304:28:14.20+01:12:019:346,3
28CZELIŃSKI Leszek 4508CAMEL W ZALEWIEKORONOWOM5028M 3432021-06-03 08:10:3104:29:38.50+01:13:259:376,2
29RUPNIK Janusz 4782K.B. MARATON TUREKGRABIENIECM5029M 3562021-06-04 08:04:4104:32:15.60+01:16:029:436,2
30ROKOSZ Marek 4777KRAŚNIKM5030M 3742021-06-04 08:04:5804:37:09.40+01:20:569:536,1
31PENAR Arkadiusz 4448GORLICEM5031M 3932021-06-02 08:04:5704:42:59.10+01:26:4510:065,9
32SZOPA Grzegorz 4490ZAWIERCIEM5032M 3952021-06-02 08:04:5904:43:53.90+01:27:4010:085,9
33KAZIRÓD Sebastian 4474STUMBRASIKIZAWIERCIEM5033M 4082021-06-02 08:04:5904:48:18.80+01:32:0510:175,8
34KRAWCZYK Sławomir 4100TOMASZÓW MAZOWIECKIM5034M 4122021-05-29 08:05:2304:49:24.85+01:33:1110:205,8
35DZIOPA Paweł 4038WKURW_TEAMKIELCEM5035M 4162021-05-29 08:04:5904:49:41.85+01:33:2810:205,8
36GOCYLA Dariusz 4520DARZYBÓRUNNER-SKAPOZNAŃM5036M 4502021-06-03 08:10:2805:00:29.50+01:44:1610:435,6
37ROSTEK Andrzej 4778MARKOWI BIEGACZEMARKIM5037M 4552021-06-04 08:04:5105:03:07.10+01:46:5310:495,5
38DENKOWSKI Wojciech 4641BP RUNNING TEAMGLIWICEM5038M 4572021-06-04 08:04:5205:03:22.80+01:47:0910:505,5
39GUCWA Jaroslaw 4066BOCHNIAM5039M 4842021-05-29 08:04:5105:13:44.60+01:57:3111:125,4
40WASZAK Marek 4237RADZIEJÓWM5040M 4912021-05-29 08:05:0605:17:00.40+02:00:4711:195,3
41WOŹNIAK Mariusz 4602ULTRASYWARSZAWAM5041M 5012021-06-03 08:10:3105:25:03.15+02:08:5011:365,2
42BUKAŁA Jacek 4018DĘBICAM5042M 5052021-05-29 08:05:2705:27:51.80+02:11:3811:425,1
43KOSZAŁKA Marcin 4277KLUB WYSOKOGÓRSKI KRAKÓWKRAKÓWM5043M 5062021-05-30 08:01:1205:28:04.85+02:11:5111:435,1
44KAWECKI Dariusz 4370ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEM5044M 5242021-05-31 08:07:0805:40:35.35+02:24:2212:094,9
45SREBRO Michał 4193POZNAŃM5045M 5312021-05-29 08:04:5405:58:35.15+02:42:2212:484,7
46PIOTROWSKI Marek 4762MORSOWNICY Z LEGNICYLEGNICAM5046M 5322021-06-04 08:04:3305:58:37.35+02:42:2412:484,7
47WÓJTOWICZ Paweł 4940-KURÓWM5047M 5342021-06-05 08:52:4705:59:11.80+02:42:5812:494,7
48WIATER Krzysztof 4238HORNÓWEKM5048M 5352021-05-29 08:05:0206:00:44.85+02:44:3112:534,7
49JAGODA Adam 4528FUCHS OIL TEAMCHORZÓWM5049M 5382021-06-03 08:10:5106:07:05.65+02:50:5213:064,6
50KURCZEWSKI Aleksander 5045LUBLINM5050M 5412021-06-02 08:05:0606:13:03.10+02:56:4913:194,5
51MROZIŃSKI Andrzej 4896WITARTARNOBRZEGM5051M 5482021-06-05 08:53:0506:21:21.25+03:05:0813:374,4
52ELMINOWSKI Wojciech 4357ELBLĄGELBLĄGM5052M 5592021-05-31 08:07:1006:46:01.90+03:29:4814:304,1
53WIELGOSZ Mariusz 4934BRAKSKIERNIEWICEM5053M 5632021-06-05 08:53:0306:52:38.85+03:36:2514:444,1
54KACZMARCZYK Mirosław 4429TATA I SYNGLIWICEM5054M 5772021-06-01 08:01:5008:48:44.35+05:32:3118:533,2
Znaleziono 54 wynik(ów)