Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2017-06-10 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 27 km |
Zgłoszonych : | 137 |
Wystartowało : | 113 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 113 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCHWITALLA Adrian | ZŹEŹ | SIECHNICE | M30 | 00:00:00 | ||
2 | MINIUR Michał | ZŹZG | KIELCE | M20 | 00:00:00 | ||
3 | SZCZEPANIAK Kuba | ZŹNR | MIDNIGHTRUN.PL | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
4 | JAKUBIEC Justyna | ZŹNE | Lubelska Grupa Triathlonu | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | |
5 | RADECKA Alicja | ZŹZA | TORUŃ | K30 | 00:00:00 | ||
6 | MAJEWSKI Wojciech | ZŹŹK | Golonka HULS | GĄBIN | M20 | 00:00:00 | |
7 | CEGIEŁKO Paweł | ZŹNZ | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | ||
8 | PASZEK Tomasz | ZŹEA | Edokumenty | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M40 | 00:00:00 | |
9 | SIECZKOWSKI Artur | ZŹEI | Natural Born Runners | KOSTRZYN NAD ODRĄ | M40 | 00:00:00 | |
10 | CICHOŃ Aneta | ZŹZI | KIELCE | K40 | 00:00:00 | ||
11 | BUDKIEWICZ Łukasz | ZŹZZ | Jacekbiega Running Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
12 | WILTOWSKI Wojciech | ZŹŹZ | Edomumenty | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | |
13 | WALENTOWSKI Maciej | ZŹEK | 2h2s | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
14 | SZTERN Łukasz | ZŹEG | Jacek Biega / 2h2s | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
15 | MAJEWSKI Marcin | ZŹŹI | Golonka HULS | GĄBIN | M20 | 00:00:00 | |
16 | NAZIMEK Lilianna | ZŹŹG | NOWY SĄCZ | K40 | 00:00:00 | ||
17 | PASZEK Jacek | ZŹŹR | Edomukmenty | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | |
18 | MĄKOSA Konrad | ZŹEZ | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
19 | TKACZYK Jolanta | ZŹZŹ | Sklep Biegacza Lublin Team | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | |
20 | BIELSKI Bartłomiej | ZŹŹM | WW Team | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | |
21 | BEZKOROWAJNY Joanna | ZŹŹŹ | Nokia Kraków | SIEPRAW | K20 | 00:00:00 | |
22 | PYLAK Krzysztof | ZŹZK | WW Team | LUBLIN | M20 | 00:00:00 | |
23 | CIEŚLA Maksymilian | ZŹEE | Uciekam Teściowej :) | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
24 | TKACZYK Przemysław | ZŹZN | Sklep Biegacza Lublin Team | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | |
25 | GAWLIK Marcin | ZŹEN | SIECHNICE | M30 | 00:00:00 | ||
26 | BANASZEK Dominika | ZŹER | biegusiem.pl | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | |
27 | HERNAS Aneta | ZŹNŹ | CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLIN | LUBLIN | K30 | 00:00:00 | |
28 | ŚMIERTKA Przemysław | ZŹMI | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
29 | GŁADYSZ Jadwiga | ZŹKK | zabiegani Mielec | MIELEC | K50 | 00:00:00 | |
30 | JURAŚ-KMIEĆ Marzena | ZŹNN | SKLEP BIEGACZALUBLIN TEAM | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | |
31 | PAUL Violetta | ZŹKŹ | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:00 | |
32 | LATUS Karolina | ZŹMR | KS Kanałek | KIELCE | K30 | 00:00:00 | |
33 | GŁĘBOCKA Marta | ZŹIK | E-przemek.pl | BRWINÓW | K40 | 00:00:00 | |
34 | ZEP Łukasz | ZŹMN | SKARŻYSKO-KAMIENNA | M30 | 00:00:00 | ||
35 | KĘDZIORA Tomasz | ZŹII | Pobiedziska Running Team | PROMNO | M30 | 00:00:00 | |
36 | WOŹNIAK Jacek | ZŹKR | Pixonet.pl | ŻORY | M40 | 00:00:00 | |
37 | BRZOZOWKI Łukasz | ZŹMŹ | i-bs.pl | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | |
38 | MAŁKIEWICZ Zbyszek | ZŹGŹ | Bozony Higgsa | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
39 | WRONA Sylwester | ZŹGE | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | ||
40 | GÓRAJ Maciej | ZŹGK | YOLO :) | IŁAWA | M40 | 00:00:00 | |
41 | MAŁŻ Daniel | ZŹNI | JAKTORÓW | M20 | 00:00:00 | ||
42 | GRUSZCZYŃSKA Sandra | ZŹIN | Wild for the Run | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | |
43 | CHLEWICKA Magdalena | ZŹGM | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | K30 | 00:00:00 | |
44 | WOŹNIACKI Adam | ZŹKI | Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | |
45 | MIARA Maciej | ZŹGG | BYTOM | M20 | 00:00:00 | ||
46 | JUSZCZAK Zbigniew | ZŹGN | niezrzeszony | OPATÓWEK | M50 | 00:00:00 | |
47 | SYROCKI Wojciech | ZŹIE | Delta Run | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | |
48 | GÓRAJ Marta | ZŹGI | YOLO :) | IŁAWA | K40 | 00:00:00 | |
49 | BEZKOROWAJNY Mateusz | ZŹIR | SIEPRAW | M20 | 00:00:00 | ||
50 | PRZYBYLSKI Witek | ZŹNA | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | |
51 | RONKOWSKA Małgorzata | ZŹIA | PolkaSport | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | |
52 | FRĄC Darek | ZŹKN | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | |
53 | KĘCKI Karol | ZŹIM | BUGAJ | M30 | 00:00:00 | ||
54 | KĘCKI Sylwester | ZŹKZ | BBL | BUGAJ | M20 | 00:00:00 | |
55 | DARMOCHWAŁ Jerzy | ZŹNK | samotny biegacz po kaszubach | CHOJNICE | M60 | 00:00:00 | |
56 | TAŁANDA Jerzy | ZNRN | FUNDACJA LATARNIA | BUKOWSKO | M50 | 00:00:00 | |
57 | LITWINEK Marek | ZNRR | WW TEAM | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | |
58 | KOZŁOWSKI Mariusz | ZNRK | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
59 | ZWIERZ Małgorzata | ZŹAŹ | Aktywny Lublin | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | |
60 | KRÓLIKOWSKA Katarzyna | ZŹAZ | Króliki z Lublina | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | |
61 | LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata | ZNZZ | Nadleśnictwo Lutowiska | LUTOWISKA | K30 | 00:00:00 | |
62 | SKOTNICKI Paweł | ZŹMK | The Software House | GLIWICE | M20 | 00:00:00 | |
63 | MAZUREK Katarzyna | ZNEŹ | Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | |
64 | KRAKOWCZYK Adam | ZŹMA | SBRT Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | |
65 | KOSIN Paweł | ZNEN | Klub Biegających Leśników | KIELCE | M30 | 00:00:00 | |
66 | KOTKOWSKI Arthur | ZŹAN | SILNOWO | M20 | 00:00:00 | ||
67 | BUJALSKI Michał | ZNRE | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | ||
68 | GORBACZ Szczepan | ZNZI | AMARGO | HORNÓWEK | M30 | 00:00:00 | |
69 | ZYCH Anna | ZŹAA | LUBLIN | K40 | 00:00:00 | ||
70 | WIĘCH Piotr | ZNRZ | WOŁOMIN | M30 | 00:00:00 | ||
71 | WŁOCH Mariusz | ZNRA | ORECHOWCE | M20 | 00:00:00 | ||
72 | KRÓLIKOWSKI Andrzej | ZŹAE | Króliki z Lublina | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | |
73 | MATYJASIK Tomasz | ZNRŹ | FUNDACJA LATARNIA | BUKOWSKO | M30 | 00:00:00 | |
74 | WYSOCKI Mariusz | ZNRI | FUNDACJA LATARNIA | BUKOWSKO | M30 | 00:00:00 | |
75 | PRZECH-FUS Agnieszka | ZŹAM | WW Team | LUBLIN | K50 | 00:00:00 | |
76 | FRĄCZEK Sebastian | ZŹME | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | ||
77 | DĄBRÓWKA Radosław | ZŹAG | FUNDACJA LATARNIA | BUKOWSKO | M30 | 00:00:00 | |
78 | KOSIOREK Anna | ZŹMZ | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | ||
79 | BRZYSKA Marcelina | ZŹMG | BIŁGORAJ | K20 | 00:00:00 | ||
80 | PAWLUCZUK Mariusz | ZNEK | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | ||
81 | SADOWSKI Rafał | ZNER | KB Spartakus Bełchatów | BEŁCHATÓW | M30 | 00:00:00 | |
82 | FILOWIAT Justyna | ZŹAK | BORNE SULINOWO | K30 | 00:00:00 | ||
83 | CHOJNACKI Wiktor | ZNZR | LUTOWISKA | M30 | 00:00:00 | ||
84 | SMOTER Wojciech | ZŹMM | SBRT Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | |
85 | KUTNIEWSKI Piotr | ZNEI | pOwOLI | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | |
86 | FILOWIAT Grzegorz | ZŹAI | BORNE SULINOWO | M30 | 00:00:00 | ||
87 | GORBACZ Łukasz | ZNZK | KRUKLANKI | M40 | 00:00:00 | ||
88 | KWAŚNY Michał | ZNZM | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | ||
89 | KOPCZYŃSKI Patryk | ZNNA | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | ||
90 | POSPIECH Michał | ZNŹŹ | PDS | LESZNO | M20 | 00:00:00 | |
91 | BAI Jozsef | ZNNZ | Coca-Cola Runners | KONSTANCIN-JEZIORNA | M40 | 00:00:00 | |
92 | ŁYŻWA Iwona | ZNŹK | KIELCE | K40 | 00:00:00 | ||
93 | ZIEŃKOWSKA Izabela | ZNRG | WW TEAM | LUBLIN | K30 | 00:00:00 | |
94 | SZCZEPOCKI Andrzej | ZNNN | Niepołomice Biegają | M40 | 00:00:00 | ||
95 | MOTYL Mirosława | ZNNI | Niepołomice Biegają | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | |
96 | LEMIEC Agnieszka | ZNNE | PŁOCK | K40 | 00:00:00 | ||
97 | LEWOC Leszek | ZNŹE | WROCŁAW | M50 | 00:00:00 | ||
98 | PARYS Michał | ZNEM | WOŁOMIN | M30 | 00:00:00 | ||
99 | POKRYWKA Stefan | ZNNŹ | Na bucie Cisna | CISNA | M60 | 00:00:00 | |
100 | ZDANOWSKI Łukasz | ZNNM | Spółdzielnia Ryki | SIEDLCE | M40 | 00:00:00 | |
101 | STAWIŃSKI Piotr | ZNŹN | OSM Pościsze | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | |
102 | TOBOTA Katarzyna | ZNNG | KS Kanałek | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | |
103 | JAROMIRSKA Elzbieta | ZNZE | RZESZOW | K30 | 00:00:00 | ||
104 | SEKUŁA Mirek | ZNŹI | PAPIKI | GRYBÓW | M40 | 00:00:00 | |
105 | KOSSOWSKI Jarosław | ZNEA | ZABRZE | M50 | 00:00:00 | ||
106 | BEDNARSKI Tomasz | ZNŹA | Coca-Cola Runners | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:00 | |
107 | JAZ Małgorzata | ZNŹG | KM TEAM | MIESZKOWICE | K40 | 00:00:00 | |
108 | JATA Marta | ZŹŹN | WW Team | LUBLIN | K30 | 00:00:00 | |
109 | POPIOŁEK Grzegorz | ZŹIZ | Delta Run- | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | |
110 | WITOWSKI Łukasz | ZNRM | Team Konrad & Ika | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | |
111 | ZBYSŁAW Robert | ZŹGZ | Gwardia Olsztyn sekcja JUDO | IŁAWA | M50 | 00:00:00 | |
112 | BABIJ Jakub | ZNEZ | Fundacja Spokojna Głowa | ŁOMIANKI | M30 | 00:00:00 | |
113 | SLUSRACZYK Jakub | ZŹEM | YOKOHAMA | M40 | 00:00:00 |
Znaleziono 113 wynik(ów)