RZEŹNIK ENIGMA 2018

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-06-03
Miejsce:
Cisna
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
251
Wystartowało:
203
Nie ukończyło:
15
Ukończyło:
188
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PROBST Wojciech 3240M301M 100:00:0003:10:00.0003:10:00.00 6:209.5
1BIELAWA Rafał 3277WROCŁAWM401M 200:00:0003:10:00.0003:10:00.00+00:00:006:209.5
3JAROSZUK Andrzej 3189WARSZAWAM201M 300:00:0003:59:31.8503:59:31.85+00:49:317:597.5
4CHOJNACKI Wiktor 3197LUTOWISKAM302M 400:00:0004:19:20.0504:19:20.05+01:09:208:386.9
5ZAMOJSKI Robert 3200GLIWICEM402M 500:00:0004:26:15.4004:26:15.40+01:16:158:526.8
6BARANOWSKI Jacek 3238M303M 600:00:0004:29:10.9504:29:10.95+01:19:108:586.7
7KOWALCZYK Mariusz 3178ŻÓŁWINM403M 700:00:0004:32:30.9004:32:30.90+01:22:309:056.6
8PERENC Michał 3066Husaria Race TeamJAROSŁAWM202M 800:00:0004:32:49.6504:32:49.65+01:22:499:056.6
9NARKO Aleksey 3089Husaria Race TeamWARSZAWAM203M 900:00:0004:34:35.8504:34:35.85+01:24:359:096.6
10LITWIN Bartłomiej 3251M304M 1000:00:0004:36:57.5504:36:57.55+01:26:579:136.5
11GŁUSZKO Przemek 3097SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM305M 1100:00:0004:37:33.5004:37:33.50+01:27:339:156.5
12RAJNER Krzysztof 3106ULTRA KoszalinKOSZALINM306M 1200:00:0004:39:32.9004:39:32.90+01:29:329:196.4
13KONIK Marcin 3142KIELCEM307M 1300:00:0004:39:47.7504:39:47.75+01:29:479:196.4
14GOSTOMSKA Katarzyna 3159WOLAK301K 100:00:0004:39:50.2004:39:50.20+01:29:509:196.4
15SZMYD Kamil 3235USTRZYKI DOLNEM204M 1400:00:0004:41:11.1504:41:11.15+01:31:119:226.4
16BONIKOWSKI Tomasz 3035GRODZISK MAZM404M 1500:00:0004:41:22.2004:41:22.20+01:31:229:226.4
17WNOROWSKI Stefan 3145GREYKONSTANCIN - JEZIORNAM405M 1600:00:0004:42:07.8504:42:07.85+01:32:079:246.4
18JAREMA Maciek 3219Lokomotiv MajdanCISNAM308M 1700:00:0004:43:47.5504:43:47.55+01:33:479:276.3
18MAJEWSKI Marcin 3139Golonka HULSGĄBINM205M 1800:00:0004:43:47.5504:43:47.55+01:33:479:276.3
20DAJCZ Jarosław 3160Korona PabianicePABIANICEM309M 1900:00:0004:44:55.0004:44:55.00+01:34:559:296.3
21PUCHACZ Piotr 3129WARSZAWAM406M 2000:00:0004:45:01.8504:45:01.85+01:35:019:306.3
22DYMEK Mateusz 3233RZESZÓWM3010M 2100:00:0004:45:50.6004:45:50.60+01:35:509:316.3
23ŚWIDZIŃSKI Tomasz 3217Vege RunnersKRAKÓWM407M 2200:00:0004:46:34.3504:46:34.35+01:36:349:336.3
24PIĄTEK Beata 3005ŁAŃCUTK302K 200:00:0004:46:51.1504:46:51.15+01:36:519:336.3
25ĆWIĄKAŁA Michał 3109PW Podkarpackie WilkiZARSZYNM3011M 2300:00:0004:46:53.1004:46:53.10+01:36:539:336.3
26URBAN Hubert 3037Husaria Race TeamDUCHNÓWM3012M 2400:00:0004:51:37.8004:51:37.80+01:41:379:436.2
27KOSZOREK Mateusz 3216RZESZÓWM206M 2500:00:0004:51:53.8004:51:53.80+01:41:539:436.2
28GŁUSZEK Tomasz 3209KIELCEM3013M 2600:00:0004:52:25.6504:52:25.65+01:42:259:446.2
29SAMUŚ Dariusz 3245M3014M 2700:00:0004:55:42.9004:55:42.90+01:45:429:516.1
30PRZYPOLSKI Paweł 3058Im-Possible TeamWARSZAWAM408M 2800:00:0004:59:10.6504:59:10.65+01:49:109:586
31NOWAK Miroslaw 3017KONSTANTYNOW LODZKIM409M 2900:00:0005:07:54.5505:07:54.55+01:57:5410:155.8
32PONIEWOZIK Ireneusz 3104LUBLINM4010M 3000:00:0005:07:54.8005:07:54.80+01:57:5410:155.8
33WACHOWSKI Karol 3125WARSZAWAM4011M 3100:00:0005:16:57.7505:16:57.75+02:06:5710:335.7
34DZIUBAŁA Karolina 3237K201K 300:00:0005:17:11.5005:17:11.50+02:07:1110:345.7
35CHMIELOWIEC Anna 3019KB Galeria WarszawaWARSZAWAK401K 400:00:0005:20:15.9505:20:15.95+02:10:1510:405.6
36TITZ-KOZA Julita 3054ŁÓDŹK303K 500:00:0005:21:02.4505:21:02.45+02:11:0210:425.6
37GRABOŚ Nina 3027WARSZAWAK402K 600:00:0005:23:57.4005:23:57.40+02:13:5710:475.6
38BONIKOWSKI Mateusz 3053GTSGRODZISK MAZOWIECKIM3015M 3200:00:0005:24:33.0005:24:33.00+02:14:3310:495.5
39WISZ Piotr 3122RZESZÓWM207M 3300:00:0005:24:33.6505:24:33.65+02:14:3310:495.5
40ROKOSZ Rafał 3250M208M 3400:00:0005:25:12.1005:25:12.10+02:15:1210:505.5
41OBUCHOWICZ Łukasz 3117WARSZAWAM3016M 3500:00:0005:25:43.8005:25:43.80+02:15:4310:515.5
42BILSKI Łukasz 3171LEGIONOWOM3017M 3600:00:0005:26:05.7505:26:05.75+02:16:0510:525.5
43JUSZCZAK Marcin 3138ŁOMAZYM4012M 3700:00:0005:26:28.9505:26:28.95+02:16:2810:525.5
44WRÓBEL Aleksandra 3040Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK202K 700:00:0005:27:52.7505:27:52.75+02:17:5210:555.5
45TOKARZ Marcin 3008LIBERTÓWM4013M 3800:00:0005:28:11.7005:28:11.70+02:18:1110:565.5
46NALAZEK Marcin 3243PIASECZNOM3018M 3900:00:0005:28:11.7505:28:11.75+02:18:1110:565.5
47PODLASZEWSKI Jacek 3091SPCTORUŃM4014M 4000:00:0005:28:23.4505:28:23.45+02:18:2310:565.5
48ZABURKO Mateusz 3099TOMASZÓW LUBELSKIM3019M 4100:00:0005:28:33.0505:28:33.05+02:18:3310:575.5
49MAJEWSKI Wojciech 3140Golonka HulsGĄBINM209M 4200:00:0005:28:56.1005:28:56.10+02:18:5610:575.5
50LEDWOLORZ Anna 3215KS KanałekWARSZAWAK304K 800:00:0005:30:18.0005:30:18.00+02:20:1811:005.4
51RYGIEL Ryszard 3045KRAKÓWM4015M 4300:00:0005:30:36.1005:30:36.10+02:20:3611:015.4
52BIELEC Karol 3166RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3020M 4400:00:0005:31:17.3505:31:17.35+02:21:1711:025.4
53KIEŁBASA Sylwia 3150LUBLINK305K 900:00:0005:32:44.5505:32:44.55+02:22:4411:055.4
54BUCZYŃSKI Jan 3149ŁĘCZNAM3021M 4500:00:0005:32:45.1005:32:45.10+02:22:4511:055.4
55ZARUDZKI Łukasz 3021Nothing to fearGLIWICEM4016M 4600:00:0005:33:26.5505:33:26.55+02:23:2611:065.4
56CHOROŚ Michał 3011Hu race teamWARKAM2010M 4700:00:0005:33:54.6505:33:54.65+02:23:5411:075.4
57SOSZKA Przemysław 3183MIETNEM3022M 4800:00:0005:33:55.4005:33:55.40+02:23:5511:075.4
58WOJCIECHOWSKI Krzysztof 3072ŁAŃCUTM4017M 4900:00:0005:34:39.7505:34:39.75+02:24:3911:095.4
59GARNYS Radek 3069DĄBRÓWKA WIELKAM4018M 5000:00:0005:34:49.9005:34:49.90+02:24:4911:095.4
60PODOLAK Zbigniew 3147PRZEMYŚLM501M 5100:00:0005:35:12.2505:35:12.25+02:25:1211:105.4
61JEZIOREK Adam 3208PRUSZKÓWM502M 5200:00:0005:35:18.6005:35:18.60+02:25:1811:105.4
62KULCZYŃSKI Michał 3101GDYNIAM4019M 5300:00:0005:35:47.7005:35:47.70+02:25:4711:115.4
63WŁODARCZYK Teresa 3062SPCTORUŃK501K 1000:00:0005:36:09.6505:36:09.65+02:26:0911:125.4
64BĄK Andrzej 3068SPCLUBICZM4020M 5400:00:0005:36:09.8505:36:09.85+02:26:0911:125.4
65GONTARZ Aleksandra 3121BIŁGORAJK306K 1100:00:0005:36:24.1005:36:24.10+02:26:2411:125.4
66SŁOTWIŃSKI Adam 3110EŁKM3023M 5500:00:0005:36:30.2505:36:30.25+02:26:3011:135.3
67BABICZ Karol 3126Husaria Race TeamLUBLINM2011M 5600:00:0005:36:33.5505:36:33.55+02:26:3311:135.3
68KOSIŃSKI Jakub 3067Husaria Race TeamNASIELSKM2012M 5700:00:0005:36:39.7505:36:39.75+02:26:3911:135.3
69HARSCHE Pawel 3070STUPOSIANYM3024M 5800:00:0005:36:51.0505:36:51.05+02:26:5111:135.3
70MARCULA Emil 3026Husaria Race TeamSTARACHOWICEM2013M 5900:00:0005:36:58.9005:36:58.90+02:26:5811:135.3
71STACHYRA Andrzej 3176LSBLUBLINM503M 6000:00:0005:37:04.4005:37:04.40+02:27:0411:145.3
72HAJTEK Jakub 3196Nauka BiegaCHEŁMIECM3025M 6100:00:0005:37:11.3505:37:11.35+02:27:1111:145.3
73DARMOCHWAŁ Leszek 3236Dzikie BobryPOZNAŃM4021M 6200:00:0005:37:12.9505:37:12.95+02:27:1211:145.3
74KOMAŃSKI Rafał 3193Drużyna SzpikuZARSZYNM4022M 6300:00:0005:37:22.6505:37:22.65+02:27:2211:145.3
75KASEJA Kacper 3194JABŁONKAM2014M 6400:00:0005:37:24.5005:37:24.50+02:27:2411:145.3
76ZAREMBA Marek 3242M504M 6500:00:0005:39:08.6005:39:08.60+02:29:0811:185.3
76KUPCZAK Grzegorz 3241M2015M 6600:00:0005:39:08.6005:39:08.60+02:29:0811:185.3
78SENCZENKO Waldemar 3060Nothing to fearBYTOMM3026M 6700:00:0005:39:23.1505:39:23.15+02:29:2311:185.3
79BANASZEK Domininka 3227biegusiem.plWARSZAWAK307K 1200:00:0005:39:25.9005:39:25.90+02:29:2511:185.3
80RADKOWSKI Dariusz 3179Zmusili mnie to biegamBYDGOSZCZM4023M 6800:00:0005:39:28.8005:39:28.80+02:29:2811:185.3
81JADWIŃSKI Wojciech 3108Reebok Run ClubM3027M 6900:00:0005:41:23.7005:41:23.70+02:31:2311:225.3
82ORZECHOWSKI Witold 3249M4024M 7000:00:0005:41:37.5505:41:37.55+02:31:3711:235.3
83BIŚ Rafał 3123KLUCZEM505M 7100:00:0005:41:39.8505:41:39.85+02:31:3911:235.3
84WIDOMSKA MACIEJEWSKA Joanna 3239K308K 1300:00:0005:44:01.7005:44:01.70+02:34:0111:285.2
85SOKULSKI Marcin 3020KaszankiWARSZAWAM3028M 7200:00:0005:44:01.8505:44:01.85+02:34:0111:285.2
86BAKA Przemysław 3073GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2016M 7300:00:0005:46:50.7505:46:50.75+02:36:5011:335.2
87BAKA Mateusz 3010GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2017M 7400:00:0005:46:51.3505:46:51.35+02:36:5111:335.2
88STANEK Krzysztof 3132LD RUNNERBUKOWNOM506M 7500:00:0005:47:36.9005:47:36.90+02:37:3611:355.2
89STAROWICZ Kazimierz 3130SUCHA BESKIDZKAM2018M 7600:00:0005:47:47.9505:47:47.95+02:37:4711:355.2
90OZIĘBAŁA Wiktor 3025PANKIM2019M 7700:00:0005:47:49.0505:47:49.05+02:37:4911:355.2
91KAMIŃSKI Paweł 3136MUROWANIECM4025M 7800:00:0005:49:04.1005:49:04.10+02:39:0411:385.2
92NALEPA Maciej 3174NOWY SĄCZM3029M 7900:00:0005:49:10.2505:49:10.25+02:39:1011:385.2
93STACHYRA Bartłomiej 3177LUBLINM2020M 8000:00:0005:49:30.5005:49:30.50+02:39:3011:395.2
94ZIELIŃSKI Tomasz 3032Tetrycy SchrodingeraKARLINM4026M 8100:00:0005:49:49.6505:49:49.65+02:39:4911:395.1
95BRZYSKI Grzegorz 3146GDANSKM3030M 8200:00:0005:50:00.1505:50:00.15+02:40:0011:405.1
96ZIENKIEWICZ Agata 3095Piaseczno RunningWARSZAWAK309K 1400:00:0005:50:30.0505:50:30.05+02:40:3011:415.1
97MĄKA Katarzyna 3165LASKOWAK3010K 1500:00:0005:51:22.3005:51:22.30+02:41:2211:425.1
98KRAWIEC Cezary 3164BARKOWICEM3031M 8300:00:0005:51:22.3505:51:22.35+02:41:2211:425.1
99NAZIMEK Lilianna 3111Suo temporeNOWY SĄCZK403K 1600:00:0005:51:34.2505:51:34.25+02:41:3411:435.1
100KOWALEWSKA Izabela 3100Piaseczno RunningPIASECZNOK3011K 1700:00:0005:51:57.4505:51:57.45+02:41:5711:435.1
101AMBICKI Miłosz 3127wkurw_teamRZESZÓWM3032M 8400:00:0005:52:29.6505:52:29.65+02:42:2911:445.1
102RÓŻYCKA Agnieszka 3039NAUKA BIEGAKRAKÓWK404K 1800:00:0005:54:33.8005:54:33.80+02:44:3311:495.1
103PIEKARSKA-NAJBART Alicja 3056Nauka BiegaKRAKÓWK405K 1900:00:0005:54:41.7505:54:41.75+02:44:4111:495.1
104KAŁKA Marcin 3163RAWICZM3033M 8500:00:0005:56:03.4005:56:03.40+02:46:0311:525.1
105KOWALIK Andrzej 3107Bezpieczny.pl/Bieg OpolskiOPOLEM3034M 8600:00:0005:56:31.5005:56:31.50+02:46:3111:535
106KRAJCZYŃSKI Jakub 3204PKO Bank PolskiŁOMIANKIM4027M 8700:00:0005:56:37.8005:56:37.80+02:46:3711:535
106PAWLAK Bartosz 3202JABŁONNAM4028M 8800:00:0005:56:37.8005:56:37.80+02:46:3711:535
108JAMBOR Michał 3201Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3035M 8900:00:0005:56:38.7005:56:38.70+02:46:3811:535
109SKOPEK Agata 3028Husaria Race TeamPODKOWA LEŚNAK203K 2000:00:0005:56:45.7005:56:45.70+02:46:4511:535
110BAJDAK Łukasz 3247M3036M 9000:00:0005:56:58.8505:56:58.85+02:46:5811:535
111MULARZ Dorota 3230DĄBROWA GÓRNICZAK3012K 2100:00:0005:59:57.7505:59:57.75+02:49:5711:595
112KWAŚNIEWSKI Łukasz 3134ROSNOWOM3037M 9100:00:0006:00:40.0506:00:40.05+02:50:4012:015
113ŁOŚ Małgorzata 3133BigYellowFoot Adventure TeamMAREZAK3013K 2200:00:0006:00:40.2506:00:40.25+02:50:4012:015
114DRABIK Jacek 3081KRAKÓWM507M 9200:00:0006:00:45.3506:00:45.35+02:50:4512:015
115GÓRECKA Milena 3205Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIK3014K 2300:00:0006:02:02.5006:02:02.50+02:52:0212:045
116SZULC Klaudia 3004Husaria Race TeamZŁOTOKŁOSK204K 2400:00:0006:02:12.1506:02:12.15+02:52:1212:045
117BĄK Piotr 3018Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3038M 9300:00:0006:02:17.1506:02:17.15+02:52:1712:045
118SZYMAŃSKI Michał 3098RZESZÓWM3039M 9400:00:0006:02:32.2506:02:32.25+02:52:3212:055
119KĘPKA Waldemar 3115SANTOCKOM601M 9500:00:0006:03:18.1006:03:18.10+02:53:1812:065
120TRAWKA Damian 3051RZESZÓWM3040M 9600:00:0006:03:20.3506:03:20.35+02:53:2012:065
121JUSZCZAK Mateusz 3137ŁOMAZYM2021M 9700:00:0006:03:49.4006:03:49.40+02:53:4912:074.9
122BRYŁA Krzysztof 3024Drużyna Szpiku / biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4029M 9800:00:0006:03:55.5006:03:55.50+02:53:5512:074.9
123KACPRZYK Ewa 3124WARSZAWAK3015K 2500:00:0006:06:10.6006:06:10.60+02:56:1012:124.9
124DUCHNA Tomasz 3182GARWOLINM3041M 9900:00:0006:06:53.7006:06:53.70+02:56:5312:134.9
125SUKIENNICZAK Tomasz 3228ŚLESINM3042M 10000:00:0006:07:11.3006:07:11.30+02:57:1112:144.9
126KURZYDŁO Michał 3190NOZDRZECM2022M 10100:00:0006:11:34.2506:11:34.25+03:01:3412:234.8
127KOWALCZYK Łukasz 3246M3043M 10200:00:0006:14:14.7006:14:14.70+03:04:1412:284.8
128SKURSKA Monika 3048RASZYNK406K 2600:00:0006:14:15.5506:14:15.55+03:04:1512:284.8
129DRONKA Dominik 3077RZESZÓWM3044M 10300:00:0006:14:38.9506:14:38.95+03:04:3812:294.8
130COFALSKI Jakub 3185WARSZAWAM3045M 10400:00:0006:21:43.3506:21:43.35+03:11:4312:434.7
131KOŁODZIEJ Mirosław 3029KRAKÓWM2023M 10500:00:0006:26:20.9506:26:20.95+03:16:2012:524.7
132BLACHA Agata 3120BIŁGORAJK3016K 2700:00:0006:26:21.5506:26:21.55+03:16:2112:524.7
133DOBRZYŃSKA Małgorzata 3064SPCTORUŃK502K 2800:00:0006:27:02.7006:27:02.70+03:17:0212:544.7
134KRUCZYK Damian 3199BDKPASYMM2024M 10600:00:0006:27:28.9006:27:28.90+03:17:2812:544.6
135SADOWIŃSKA Adriana 3033Nowa Huta Team/ Wkurw_teamKRAKÓWK407K 2900:00:0006:28:08.7506:28:08.75+03:18:0812:564.6
136WINICKA Daria 3152TOSZEKK3017K 3000:00:0006:29:05.1006:29:05.10+03:19:0512:584.6
137WĄSOWSKA Jagoda 3210KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOK503K 3100:00:0006:29:56.0006:29:56.00+03:19:5612:594.6
138PIOTROWSKI Marek 3038Morsownicy z LegnicyLEGNICAM508M 10700:00:0006:30:24.5506:30:24.55+03:20:2413:004.6
139KISZKIS Elżbieta 3023Husaria Race TeamWARSZAWAK408K 3200:00:0006:30:31.3506:30:31.35+03:20:3113:014.6
140JASEK-BORS Paulina 3044Husaria Race TeamWARSZAWAK3018K 3300:00:0006:30:31.4506:30:31.45+03:20:3113:014.6
141WSZOŁEK Magdalena 3075K3019K 3400:00:0006:31:14.4506:31:14.45+03:21:1413:024.6
142PASZKOWSKA Barbara 3223Sklep Rowerowy Góra RowerskaSUWAŁKIK3020K 3500:00:0006:31:46.4006:31:46.40+03:21:4613:034.6
143STASIUK Natalia 3050Husaria Race TeamWARSZAWAK3021K 3600:00:0006:32:07.9506:32:07.95+03:22:0713:044.6
144STASIUK Arkadiusz 3049Husaria Race TeamWARSZAWAM3046M 10800:00:0006:32:08.1006:32:08.10+03:22:0813:044.6
145BŁASIŃSKA Żaneta 3063SPCCIECHOCINEKK409K 3700:00:0006:34:58.6506:34:58.65+03:24:5813:094.6
146FREJ Marcin 3102Zabiegani.TVWARSZAWAM3047M 10900:00:0006:35:15.2006:35:15.20+03:25:1513:104.6
147GĄSIOREK Kamila 3103WARSZAWAK205K 3800:00:0006:35:15.3006:35:15.30+03:25:1513:104.6
148HERMAN Paweł 3076MRZEŻYNOM4030M 11000:00:0006:35:20.4006:35:20.40+03:25:2013:104.6
149BIENIAS Krzysztof 3214GARBATKAM2025M 11100:00:0006:36:02.4506:36:02.45+03:26:0213:124.5
150BIENIAS Tomasz 3213GARBATKA LETNISKOM2026M 11200:00:0006:36:02.5006:36:02.50+03:26:0213:124.5
151DOMINIAK-BĄK Izabela 3074JÓZEFOSŁAWK3022K 3900:00:0006:38:20.3006:38:20.30+03:28:2013:164.5
152GÓRECKA Aldona 3206WRONKIK3023K 4000:00:0006:39:07.3006:39:07.30+03:29:0713:184.5
153BURZYŃSKI Klaudiusz 3105POZNAŃM3048M 11300:00:0006:41:14.7506:41:14.75+03:31:1413:224.5
154SZCZYPEK Ola 3181SMT SZCZECINSZCZECINK3024K 4100:00:0006:41:34.5506:41:34.55+03:31:3413:234.5
155MOCZADKO Maria 3244K4010K 4200:00:0006:42:05.4006:42:05.40+03:32:0513:244.5
156BEŁKOT Dariusz 3167MIKOLOWM509M 11400:00:0006:42:05.9006:42:05.90+03:32:0513:244.5
157ZARUDZKI Paweł 3022Nothing to fearGLIWICEM3049M 11500:00:0006:44:00.9506:44:00.95+03:34:0013:284.5
158JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 3162Husaria Race TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM3050M 11600:00:0006:45:54.5006:45:54.50+03:35:5413:314.4
159MEZYK Marzena 3161Husaria Race TeamPIASTÓWK3025K 4300:00:0006:46:02.2006:46:02.20+03:36:0213:324.4
160MAZURKIEWICZ Bartłomiej 3116Zaporowy Maraton TeamSANOKM2027M 11700:00:0006:46:24.0506:46:24.05+03:36:2413:324.4
161NOWACZYK Dominika 3043Husaria Race TeamPOZNAŃK206K 4400:00:0006:46:24.2006:46:24.20+03:36:2413:324.4
162CYMMER Michał 3224ŚWINICE WARCKIEM3051M 11800:00:0006:46:24.5506:46:24.55+03:36:2413:324.4
163WYSOCKA Edyta 3220Husaria Race TeamWARSZAWAK3026K 4500:00:0006:49:33.0506:49:33.05+03:39:3313:394.4
164PACIGA Krzysztof 3046Husaria Race TeamRABKA - ZDRÓJM2028M 11900:00:0006:50:52.0506:50:52.05+03:40:5213:414.4
165BILSKI Piotr 3170WARSZAWAM3052M 12000:00:0006:51:17.7006:51:17.70+03:41:1713:424.4
166JAWOREK Anna 3211Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIK4011K 4600:00:0006:54:37.9506:54:37.95+03:44:3713:494.3
167PIERZGALSKI Sebastian 3087ŁÓDŹM4031M 12100:00:0006:55:22.3006:55:22.30+03:45:2213:504.3
168SZATKOWSKA Ewa 3055KobietyBiegajaKĘPNOK504K 4700:00:0006:55:40.7006:55:40.70+03:45:4013:514.3
169BEZKOROWAJNY Mateusz 3041SIEPRAWM2029M 12200:00:0006:56:45.7006:56:45.70+03:46:4513:534.3
170SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 3083vegerunnersŁÓDŹK4012K 4800:00:0007:00:20.4507:00:20.45+03:50:2014:004.3
171JAWORSKI Bartłomiej 3057SPCTORUŃM2030M 12300:00:0007:03:06.0507:03:06.05+03:53:0614:064.3
172KOSZAŁKA Aleksandra 3192GDAŃSKK207K 4900:00:0007:03:09.2007:03:09.20+03:53:0914:064.3
173ZADROŻNA Dorota 3034Jack RunnerGRUDZIĄDZK4013K 5000:00:0007:04:50.8507:04:50.85+03:54:5014:094.2
174KUSZ Janusz 3155Tokyo TeamBOGUSZYCEK4014K 5100:00:0007:06:13.1507:06:13.15+03:56:1314:124.2
174KUSZ Gosia 3154Tokyo TeamBOGUSZYCEK3027K 5200:00:0007:06:13.1507:06:13.15+03:56:1314:124.2
176JODKO Magda 3012a co to będzie?GRUDZIĄDZK4015K 5300:00:0007:06:43.7007:06:43.70+03:56:4314:134.2
177MATUSEWICZ Patrycja 3114ZIELONA GÓRAK4016K 5400:00:0007:07:45.4507:07:45.45+03:57:4514:154.2
178MODZELEWSKA Karolina 3061SPCTORUŃK3028K 5500:00:0007:07:56.7007:07:56.70+03:57:5614:154.2
179LEPA-ROMAN Magdalena 3079przecinak 77BOLSZEWOK4017K 5600:00:0007:09:49.0507:09:49.05+03:59:4914:194.2
180KUKAWSKA Joanna 3191RK AthleticsWARSZAWAK505K 5700:00:0007:11:05.2007:11:05.20+04:01:0514:224.2
181JANOWSKA Ula 3082GRUDZIĄDZK4018K 5800:00:0007:11:53.9507:11:53.95+04:01:5314:234.2
182POLSKA Joanna 3207Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK4019K 5900:00:0007:11:54.0507:11:54.05+04:01:5414:234.2
183CICHECKA Anna 3006a co to będzie?GRUDZIĄDZK4020K 6000:00:0007:11:57.1507:11:57.15+04:01:5714:234.2
184MIGDALSKI Krzysztof 3153WARSZAWAM5010M 12400:00:0007:12:07.4507:12:07.45+04:02:0714:244.2
185ŁEMPICKA Małgorzata 3232Piaseczno RunningPIASECZNOK3029K 6100:00:0007:13:14.9507:13:14.95+04:03:1414:264.2
186REDZYŃSKI Paweł 3148WARSZAWAM2031M 12500:00:0007:16:26.1507:16:26.15+04:06:2614:324.1
187MALINOWSKA Marta 3143WARSZAWAK3030K 6200:00:0007:16:26.9507:16:26.95+04:06:2614:324.1
188KOCYŁA Marzena 3156RUDNIKK4021K 6300:00:0007:19:15.0507:19:15.05+04:09:1514:384.1
WĘGRZYNKIEWICZ Maria 3112BIELSKO-BIAŁAK20DNF DNF DNF--
BAKA Marcin 3007GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM50DNF DNF DNF--
GRANIEWSKI Aleksander 3096WARSZAWAM40DNF DNF DNF--
MIKRUT Małgorzata 3016a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF DNF DNF--
GNIOT Joanna 3015a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF DNF DNF--
RAJNER Gosia 3052Above2000KOSZALINK30DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKA Agnieszka 3090RunmageddonWARSZAWAK20DNF DNF DNF--
BELKA Dawid 3226W Biegu PisanwWARSZAWAM30DNF DNF DNF--
DEMNICKA Monika 3094WARSZAWAK30DNF DNF DNF--
WIKA-SKOMSKA Joanna 3009a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF DNF DNF--
SZCZEPKOWSKI Paweł 3188ArtequipmentWARSZAWAM60DNF DNF DNF--
ULER Maciej 3218W Biegu PisaneWARSZAWAM30DNF DNF DNF--
MĄKOSA Konrad 3078WARSZAWAM40DNF DNF DNF--
BARYZA Robert 3059JÓZEFOWOM40DNF DNF DNF--
OWCZAREK Sylwia 3080Husaria Race TeamOŻARÓW MAZOWIECKIK30DNF DNF DNF--
Znaleziono 203 wynik(ów)