RZEŹNIK ENIGMA 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 188
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ORZECHOWSKI Witold 3249M4000:00:00
2NALAZEK Marcin 3243PIASECZNOM3000:00:00
3ROKOSZ Rafał 3250M2000:00:00
4DZIUBAŁA Karolina 3237K2000:00:00
5WIDOMSKA MACIEJEWSKA Joanna 3239K3000:00:00
6SAMUŚ Dariusz 3245M3000:00:00
7ŁEMPICKA Małgorzata 3232Piaseczno RunningPIASECZNOK3000:00:00
8DYMEK Mateusz 3233RZESZÓWM3000:00:00
9SZMYD Kamil 3235USTRZYKI DOLNEM2000:00:00
10BIELAWA Rafał 3277WROCŁAWM4000:00:00
11KĘPKA Waldemar 3115SANTOCKOM6000:00:00
12MAZURKIEWICZ Bartłomiej 3116Zaporowy Maraton TeamSANOKM2000:00:00
13OBUCHOWICZ Łukasz 3117WARSZAWAM3000:00:00
14SZULC Klaudia 3004Husaria Race TeamZŁOTOKŁOSK2000:00:00
15PIĄTEK Beata 3005ŁAŃCUTK3000:00:00
16CICHECKA Anna 3006a co to będzie?GRUDZIĄDZK4000:00:00
17BĄK Piotr 3018Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:00
18CHMIELOWIEC Anna 3019KB Galeria WarszawaWARSZAWAK4000:00:00
19SOKULSKI Marcin 3020KaszankiWARSZAWAM3000:00:00
20ZARUDZKI Łukasz 3021Nothing to fearGLIWICEM4000:00:00
21ZARUDZKI Paweł 3022Nothing to fearGLIWICEM3000:00:00
22KISZKIS Elżbieta 3023Husaria Race TeamWARSZAWAK4000:00:00
23BRYŁA Krzysztof 3024Drużyna Szpiku / biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4000:00:00
24OZIĘBAŁA Wiktor 3025PANKIM2000:00:00
25MARCULA Emil 3026Husaria Race TeamSTARACHOWICEM2000:00:00
26URBAN Hubert 3037Husaria Race TeamDUCHNÓWM3000:00:00
27PIOTROWSKI Marek 3038Morsownicy z LegnicyLEGNICAM5000:00:00
28RÓŻYCKA Agnieszka 3039NAUKA BIEGAKRAKÓWK4000:00:00
29WRÓBEL Aleksandra 3040Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:00
30BEZKOROWAJNY Mateusz 3041SIEPRAWM2000:00:00
31NOWACZYK Dominika 3043Husaria Race TeamPOZNAŃK2000:00:00
32JASEK-BORS Paulina 3044Husaria Race TeamWARSZAWAK3000:00:00
33RYGIEL Ryszard 3045KRAKÓWM4000:00:00
34PIEKARSKA-NAJBART Alicja 3056Nauka BiegaKRAKÓWK4000:00:00
35JAWORSKI Bartłomiej 3057SPCTORUŃM2000:00:00
36PRZYPOLSKI Paweł 3058Im-Possible TeamWARSZAWAM4000:00:00
37SENCZENKO Waldemar 3060Nothing to fearBYTOMM3000:00:00
38TOKARZ Marcin 3008LIBERTÓWM4000:00:00
39MODZELEWSKA Karolina 3061SPCTORUŃK3000:00:00
40WŁODARCZYK Teresa 3062SPCTORUŃK5000:00:00
41BŁASIŃSKA Żaneta 3063SPCCIECHOCINEKK4000:00:00
42DOBRZYŃSKA Małgorzata 3064SPCTORUŃK5000:00:00
43HERMAN Paweł 3076MRZEŻYNOM4000:00:00
44DRONKA Dominik 3077RZESZÓWM3000:00:00
45LEPA-ROMAN Magdalena 3079przecinak 77BOLSZEWOK4000:00:00
46DRABIK Jacek 3081KRAKÓWM5000:00:00
47JANOWSKA Ula 3082GRUDZIĄDZK4000:00:00
48SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 3083vegerunnersŁÓDŹK4000:00:00
49KOWALEWSKA Izabela 3100Piaseczno RunningPIASECZNOK3000:00:00
50FREJ Marcin 3102Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:00
51STAROWICZ Kazimierz 3130SUCHA BESKIDZKAM2000:00:00
52KACPRZYK Ewa 3124WARSZAWAK3000:00:00
53WACHOWSKI Karol 3125WARSZAWAM4000:00:00
54BABICZ Karol 3126Husaria Race TeamLUBLINM2000:00:00
55AMBICKI Miłosz 3127wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:00
56PUCHACZ Piotr 3129WARSZAWAM4000:00:00
57STANEK Krzysztof 3132LD RUNNERBUKOWNOM5000:00:00
58GŁUSZKO Przemek 3097SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:00
59SZYMAŃSKI Michał 3098RZESZÓWM3000:00:00
60ZABURKO Mateusz 3099TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:00
61KAMIŃSKI Paweł 3136MUROWANIECM4000:00:00
62JUSZCZAK Mateusz 3137ŁOMAZYM2000:00:00
63JUSZCZAK Marcin 3138ŁOMAZYM4000:00:00
64MAJEWSKI Marcin 3139Golonka HULSGĄBINM2000:00:00
65MAJEWSKI Wojciech 3140Golonka HulsGĄBINM2000:00:00
66WINICKA Daria 3152TOSZEKK3000:00:00
67BUCZYŃSKI Jan 3149ŁĘCZNAM3000:00:00
68MALINOWSKA Marta 3143WARSZAWAK3000:00:00
69WNOROWSKI Stefan 3145GREYKONSTANCIN - JEZIORNAM4000:00:00
70BRZYSKI Grzegorz 3146GDANSKM3000:00:00
71PODOLAK Zbigniew 3147PRZEMYŚLM5000:00:00
72REDZYŃSKI Paweł 3148WARSZAWAM2000:00:00
73KIEŁBASA Sylwia 3150LUBLINK3000:00:00
74MEZYK Marzena 3161Husaria Race TeamPIASTÓWK3000:00:00
75JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 3162Husaria Race TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM3000:00:00
76KAŁKA Marcin 3163RAWICZM3000:00:00
77KRAWIEC Cezary 3164BARKOWICEM3000:00:00
78MĄKA Katarzyna 3165LASKOWAK3000:00:00
79BIELEC Karol 3166RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3000:00:00
80BEŁKOT Dariusz 3167MIKOLOWM5000:00:00
81KWAŚNIEWSKI Łukasz 3134ROSNOWOM3000:00:00
82NALEPA Maciej 3174NOWY SĄCZM3000:00:00
83STACHYRA Andrzej 3176LSBLUBLINM5000:00:00
84STACHYRA Bartłomiej 3177LUBLINM2000:00:00
85KOWALCZYK Mariusz 3178ŻÓŁWINM4000:00:00
86RADKOWSKI Dariusz 3179Zmusili mnie to biegamBYDGOSZCZM4000:00:00
87SZCZYPEK Ola 3181SMT SZCZECINSZCZECINK3000:00:00
88JAROSZUK Andrzej 3189WARSZAWAM2000:00:00
89KURZYDŁO Michał 3190NOZDRZECM2000:00:00
90KUKAWSKA Joanna 3191RK AthleticsWARSZAWAK5000:00:00
91KOSZAŁKA Aleksandra 3192GDAŃSKK2000:00:00
92KOMAŃSKI Rafał 3193Drużyna SzpikuZARSZYNM4000:00:00
93KASEJA Kacper 3194JABŁONKAM2000:00:00
94HAJTEK Jakub 3196Nauka BiegaCHEŁMIECM3000:00:00
95CHOJNACKI Wiktor 3197LUTOWISKAM3000:00:00
96KRUCZYK Damian 3199BDKPASYMM2000:00:00
97ZAMOJSKI Robert 3200GLIWICEM4000:00:00
98JAMBOR Michał 3201Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3000:00:00
99PAWLAK Bartosz 3202JABŁONNAM4000:00:00
99KRAJCZYŃSKI Jakub 3204PKO Bank PolskiŁOMIANKIM4000:00:00
101GÓRECKA Milena 3205Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIK3000:00:00
102GÓRECKA Aldona 3206WRONKIK3000:00:00
103POLSKA Joanna 3207Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK4000:00:00
104JEZIOREK Adam 3208PRUSZKÓWM5000:00:00
105GŁUSZEK Tomasz 3209KIELCEM3000:00:00
106JAWOREK Anna 3211Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIK4000:00:00
107BIENIAS Tomasz 3213GARBATKA LETNISKOM2000:00:00
108BIENIAS Krzysztof 3214GARBATKAM2000:00:00
109CYMMER Michał 3224ŚWINICE WARCKIEM3000:00:00
110BANASZEK Domininka 3227biegusiem.plWARSZAWAK3000:00:00
111SUKIENNICZAK Tomasz 3228ŚLESINM3000:00:00
112WĄSOWSKA Jagoda 3210KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOK5000:00:00
113MULARZ Dorota 3230DĄBROWA GÓRNICZAK3000:00:00
114CHOROŚ Michał 3011Hu race teamWARKAM2000:00:00
115JODKO Magda 3012a co to będzie?GRUDZIĄDZK4000:00:00
116SADOWIŃSKA Adriana 3033Nowa Huta Team/ Wkurw_teamKRAKÓWK4000:00:00
117ZADROŻNA Dorota 3034Jack RunnerGRUDZIĄDZK4000:00:00
118BONIKOWSKI Tomasz 3035GRODZISK MAZM4000:00:00
119NOWAK Miroslaw 3017KONSTANTYNOW LODZKIM4000:00:00
120GRABOŚ Nina 3027WARSZAWAK4000:00:00
121BAKA Mateusz 3010GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:00
122SKOPEK Agata 3028Husaria Race TeamPODKOWA LEŚNAK2000:00:00
123KOŁODZIEJ Mirosław 3029KRAKÓWM2000:00:00
124ZIELIŃSKI Tomasz 3032Tetrycy SchrodingeraKARLINM4000:00:00
125BONIKOWSKI Mateusz 3053GTSGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:00
126TITZ-KOZA Julita 3054ŁÓDŹK3000:00:00
127SZATKOWSKA Ewa 3055KobietyBiegajaKĘPNOK5000:00:00
128PERENC Michał 3066Husaria Race TeamJAROSŁAWM2000:00:00
129KOSIŃSKI Jakub 3067Husaria Race TeamNASIELSKM2000:00:00
130BĄK Andrzej 3068SPCLUBICZM4000:00:00
131GARNYS Radek 3069DĄBRÓWKA WIELKAM4000:00:00
132HARSCHE Pawel 3070STUPOSIANYM3000:00:00
133WOJCIECHOWSKI Krzysztof 3072ŁAŃCUTM4000:00:00
134DOMINIAK-BĄK Izabela 3074JÓZEFOSŁAWK3000:00:00
135PIERZGALSKI Sebastian 3087ŁÓDŹM4000:00:00
136PODLASZEWSKI Jacek 3091SPCTORUŃM4000:00:00
137PONIEWOZIK Ireneusz 3104LUBLINM4000:00:00
138BURZYŃSKI Klaudiusz 3105POZNAŃM3000:00:00
139RAJNER Krzysztof 3106ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:00
140PACIGA Krzysztof 3046Husaria Race TeamRABKA - ZDRÓJM2000:00:00
141ĆWIĄKAŁA Michał 3109PW Podkarpackie WilkiZARSZYNM3000:00:00
142KOWALIK Andrzej 3107Bezpieczny.pl/Bieg OpolskiOPOLEM3000:00:00
143SŁOTWIŃSKI Adam 3110EŁKM3000:00:00
144BLACHA Agata 3120BIŁGORAJK3000:00:00
145GONTARZ Aleksandra 3121BIŁGORAJK3000:00:00
146WISZ Piotr 3122RZESZÓWM2000:00:00
147BIŚ Rafał 3123KLUCZEM5000:00:00
148KONIK Marcin 3142KIELCEM3000:00:00
149MIGDALSKI Krzysztof 3153WARSZAWAM5000:00:00
150JADWIŃSKI Wojciech 3108Reebok Run ClubM3000:00:00
151KUSZ Gosia 3154Tokyo TeamBOGUSZYCEK3000:00:00
151KUSZ Janusz 3155Tokyo TeamBOGUSZYCEK4000:00:00
153KOCYŁA Marzena 3156RUDNIKK4000:00:00
154GOSTOMSKA Katarzyna 3159WOLAK3000:00:00
155BILSKI Piotr 3170WARSZAWAM3000:00:00
156BILSKI Łukasz 3171LEGIONOWOM3000:00:00
157DUCHNA Tomasz 3182GARWOLINM3000:00:00
158SOSZKA Przemysław 3183MIETNEM3000:00:00
159COFALSKI Jakub 3185WARSZAWAM3000:00:00
160LEDWOLORZ Anna 3215KS KanałekWARSZAWAK3000:00:00
161KOSZOREK Mateusz 3216RZESZÓWM2000:00:00
162ŚWIDZIŃSKI Tomasz 3217Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:00
163WYSOCKA Edyta 3220Husaria Race TeamWARSZAWAK3000:00:00
164PASZKOWSKA Barbara 3223Sklep Rowerowy Góra RowerskaSUWAŁKIK3000:00:00
165MATUSEWICZ Patrycja 3114ZIELONA GÓRAK4000:00:00
166JAREMA Maciek 3219Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:00
167PROBST Wojciech 3240M3000:00:00
168DARMOCHWAŁ Leszek 3236Dzikie BobryPOZNAŃM4000:00:00
169ZAREMBA Marek 3242M5000:00:00
170MOCZADKO Maria 3244K4000:00:00
171LITWIN Bartłomiej 3251M3000:00:00
172WSZOŁEK Magdalena 3075K3000:00:00
173KOWALCZYK Łukasz 3246M3000:00:00
174BARANOWSKI Jacek 3238M3000:00:00
175KULCZYŃSKI Michał 3101GDYNIAM4000:00:00
176ZIENKIEWICZ Agata 3095Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:00
177GĄSIOREK Kamila 3103WARSZAWAK2000:00:00
178ŁOŚ Małgorzata 3133BigYellowFoot Adventure TeamMAREZAK3000:00:00
179BAKA Przemysław 3073GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:00
180NAZIMEK Lilianna 3111Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:00
181DAJCZ Jarosław 3160Korona PabianicePABIANICEM3000:00:00
182KUPCZAK Grzegorz 3241M2000:00:00
183NARKO Aleksey 3089Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:00
184BAJDAK Łukasz 3247M3000:00:00
185SKURSKA Monika 3048RASZYNK4000:00:00
186STASIUK Arkadiusz 3049Husaria Race TeamWARSZAWAM3000:00:00
187STASIUK Natalia 3050Husaria Race TeamWARSZAWAK3000:00:00
188TRAWKA Damian 3051RZESZÓWM3000:00:00
Niesklasyfikowani
BAKA Marcin 3007GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM50DNF
MĄKOSA Konrad 3078WARSZAWAM40DNF
BELKA Dawid 3226W Biegu PisanwWARSZAWAM30DNF
GNIOT Joanna 3015a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF
MIKRUT Małgorzata 3016a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF
WIKA-SKOMSKA Joanna 3009a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF
PAWŁOWSKA Agnieszka 3090RunmageddonWARSZAWAK20DNF
DEMNICKA Monika 3094WARSZAWAK30DNF
ULER Maciej 3218W Biegu PisaneWARSZAWAM30DNF
WĘGRZYNKIEWICZ Maria 3112BIELSKO-BIAŁAK20DNF
GRANIEWSKI Aleksander 3096WARSZAWAM40DNF
BARYZA Robert 3059JÓZEFOWOM40DNF
SZCZEPKOWSKI Paweł 3188ArtequipmentWARSZAWAM60DNF
OWCZAREK Sylwia 3080Husaria Race TeamOŻARÓW MAZOWIECKIK30DNF
RAJNER Gosia 3052Above2000KOSZALINK30DNF
Znaleziono 203 wynik(ów)