RZEŹNIK ENIGMA 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 188
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GOSTOMSKA Katarzyna 3159WOLAK301K 100:00:0004:39:50.2004:39:50.20 9:196,4
2PIĄTEK Beata 3005ŁAŃCUTK302K 200:00:0004:46:51.1504:46:51.15+00:07:009:336,3
3DZIUBAŁA Karolina 3237K201K 300:00:0005:17:11.5005:17:11.50+00:37:2110:345,7
4CHMIELOWIEC Anna 3019KB Galeria WarszawaWARSZAWAK401K 400:00:0005:20:15.9505:20:15.95+00:40:2510:405,6
5TITZ-KOZA Julita 3054ŁÓDŹK303K 500:00:0005:21:02.4505:21:02.45+00:41:1210:425,6
6GRABOŚ Nina 3027WARSZAWAK402K 600:00:0005:23:57.4005:23:57.40+00:44:0710:475,6
7WRÓBEL Aleksandra 3040Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK202K 700:00:0005:27:52.7505:27:52.75+00:48:0210:555,5
8LEDWOLORZ Anna 3215KS KanałekWARSZAWAK304K 800:00:0005:30:18.0005:30:18.00+00:50:2711:005,4
9KIEŁBASA Sylwia 3150LUBLINK305K 900:00:0005:32:44.5505:32:44.55+00:52:5411:055,4
10WŁODARCZYK Teresa 3062SPCTORUŃK501K 1000:00:0005:36:09.6505:36:09.65+00:56:1911:125,4
11GONTARZ Aleksandra 3121BIŁGORAJK306K 1100:00:0005:36:24.1005:36:24.10+00:56:3311:125,4
12BANASZEK Domininka 3227biegusiem.plWARSZAWAK307K 1200:00:0005:39:25.9005:39:25.90+00:59:3511:185,3
13WIDOMSKA MACIEJEWSKA Joanna 3239K308K 1300:00:0005:44:01.7005:44:01.70+01:04:1111:285,2
14ZIENKIEWICZ Agata 3095Piaseczno RunningWARSZAWAK309K 1400:00:0005:50:30.0505:50:30.05+01:10:3911:415,1
15MĄKA Katarzyna 3165LASKOWAK3010K 1500:00:0005:51:22.3005:51:22.30+01:11:3211:425,1
16NAZIMEK Lilianna 3111Suo temporeNOWY SĄCZK403K 1600:00:0005:51:34.2505:51:34.25+01:11:4411:435,1
17KOWALEWSKA Izabela 3100Piaseczno RunningPIASECZNOK3011K 1700:00:0005:51:57.4505:51:57.45+01:12:0711:435,1
18RÓŻYCKA Agnieszka 3039NAUKA BIEGAKRAKÓWK404K 1800:00:0005:54:33.8005:54:33.80+01:14:4311:495,1
19PIEKARSKA-NAJBART Alicja 3056Nauka BiegaKRAKÓWK405K 1900:00:0005:54:41.7505:54:41.75+01:14:5111:495,1
20SKOPEK Agata 3028Husaria Race TeamPODKOWA LEŚNAK203K 2000:00:0005:56:45.7005:56:45.70+01:16:5511:535,0
21MULARZ Dorota 3230DĄBROWA GÓRNICZAK3012K 2100:00:0005:59:57.7505:59:57.75+01:20:0711:595,0
22ŁOŚ Małgorzata 3133BigYellowFoot Adventure TeamMAREZAK3013K 2200:00:0006:00:40.2506:00:40.25+01:20:5012:015,0
23GÓRECKA Milena 3205Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIK3014K 2300:00:0006:02:02.5006:02:02.50+01:22:1212:045,0
24SZULC Klaudia 3004Husaria Race TeamZŁOTOKŁOSK204K 2400:00:0006:02:12.1506:02:12.15+01:22:2112:045,0
25KACPRZYK Ewa 3124WARSZAWAK3015K 2500:00:0006:06:10.6006:06:10.60+01:26:2012:124,9
26SKURSKA Monika 3048RASZYNK406K 2600:00:0006:14:15.5506:14:15.55+01:34:2512:284,8
27BLACHA Agata 3120BIŁGORAJK3016K 2700:00:0006:26:21.5506:26:21.55+01:46:3112:524,7
28DOBRZYŃSKA Małgorzata 3064SPCTORUŃK502K 2800:00:0006:27:02.7006:27:02.70+01:47:1212:544,7
29SADOWIŃSKA Adriana 3033Nowa Huta Team/ Wkurw_teamKRAKÓWK407K 2900:00:0006:28:08.7506:28:08.75+01:48:1812:564,6
30WINICKA Daria 3152TOSZEKK3017K 3000:00:0006:29:05.1006:29:05.10+01:49:1412:584,6
31WĄSOWSKA Jagoda 3210KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOK503K 3100:00:0006:29:56.0006:29:56.00+01:50:0512:594,6
32KISZKIS Elżbieta 3023Husaria Race TeamWARSZAWAK408K 3200:00:0006:30:31.3506:30:31.35+01:50:4113:014,6
33JASEK-BORS Paulina 3044Husaria Race TeamWARSZAWAK3018K 3300:00:0006:30:31.4506:30:31.45+01:50:4113:014,6
34WSZOŁEK Magdalena 3075K3019K 3400:00:0006:31:14.4506:31:14.45+01:51:2413:024,6
35PASZKOWSKA Barbara 3223Sklep Rowerowy Góra RowerskaSUWAŁKIK3020K 3500:00:0006:31:46.4006:31:46.40+01:51:5613:034,6
36STASIUK Natalia 3050Husaria Race TeamWARSZAWAK3021K 3600:00:0006:32:07.9506:32:07.95+01:52:1713:044,6
37BŁASIŃSKA Żaneta 3063SPCCIECHOCINEKK409K 3700:00:0006:34:58.6506:34:58.65+01:55:0813:094,6
38GĄSIOREK Kamila 3103WARSZAWAK205K 3800:00:0006:35:15.3006:35:15.30+01:55:2513:104,6
39DOMINIAK-BĄK Izabela 3074JÓZEFOSŁAWK3022K 3900:00:0006:38:20.3006:38:20.30+01:58:3013:164,5
40GÓRECKA Aldona 3206WRONKIK3023K 4000:00:0006:39:07.3006:39:07.30+01:59:1713:184,5
41SZCZYPEK Ola 3181SMT SZCZECINSZCZECINK3024K 4100:00:0006:41:34.5506:41:34.55+02:01:4413:234,5
42MOCZADKO Maria 3244K4010K 4200:00:0006:42:05.4006:42:05.40+02:02:1513:244,5
43MEZYK Marzena 3161Husaria Race TeamPIASTÓWK3025K 4300:00:0006:46:02.2006:46:02.20+02:06:1213:324,4
44NOWACZYK Dominika 3043Husaria Race TeamPOZNAŃK206K 4400:00:0006:46:24.2006:46:24.20+02:06:3413:324,4
45WYSOCKA Edyta 3220Husaria Race TeamWARSZAWAK3026K 4500:00:0006:49:33.0506:49:33.05+02:09:4213:394,4
46JAWOREK Anna 3211Rozbiegamy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIK4011K 4600:00:0006:54:37.9506:54:37.95+02:14:4713:494,3
47SZATKOWSKA Ewa 3055KobietyBiegajaKĘPNOK504K 4700:00:0006:55:40.7006:55:40.70+02:15:5013:514,3
48SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 3083vegerunnersŁÓDŹK4012K 4800:00:0007:00:20.4507:00:20.45+02:20:3014:004,3
49KOSZAŁKA Aleksandra 3192GDAŃSKK207K 4900:00:0007:03:09.2007:03:09.20+02:23:1914:064,3
50ZADROŻNA Dorota 3034Jack RunnerGRUDZIĄDZK4013K 5000:00:0007:04:50.8507:04:50.85+02:25:0014:094,2
51KUSZ Janusz 3155Tokyo TeamBOGUSZYCEK4014K 5100:00:0007:06:13.1507:06:13.15+02:26:2214:124,2
51KUSZ Gosia 3154Tokyo TeamBOGUSZYCEK3027K 5200:00:0007:06:13.1507:06:13.15+02:26:2214:124,2
53JODKO Magda 3012a co to będzie?GRUDZIĄDZK4015K 5300:00:0007:06:43.7007:06:43.70+02:26:5314:134,2
54MATUSEWICZ Patrycja 3114ZIELONA GÓRAK4016K 5400:00:0007:07:45.4507:07:45.45+02:27:5514:154,2
55MODZELEWSKA Karolina 3061SPCTORUŃK3028K 5500:00:0007:07:56.7007:07:56.70+02:28:0614:154,2
56LEPA-ROMAN Magdalena 3079przecinak 77BOLSZEWOK4017K 5600:00:0007:09:49.0507:09:49.05+02:29:5814:194,2
57KUKAWSKA Joanna 3191RK AthleticsWARSZAWAK505K 5700:00:0007:11:05.2007:11:05.20+02:31:1514:224,2
58JANOWSKA Ula 3082GRUDZIĄDZK4018K 5800:00:0007:11:53.9507:11:53.95+02:32:0314:234,2
59POLSKA Joanna 3207Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK4019K 5900:00:0007:11:54.0507:11:54.05+02:32:0314:234,2
60CICHECKA Anna 3006a co to będzie?GRUDZIĄDZK4020K 6000:00:0007:11:57.1507:11:57.15+02:32:0614:234,2
61ŁEMPICKA Małgorzata 3232Piaseczno RunningPIASECZNOK3029K 6100:00:0007:13:14.9507:13:14.95+02:33:2414:264,2
62MALINOWSKA Marta 3143WARSZAWAK3030K 6200:00:0007:16:26.9507:16:26.95+02:36:3614:324,1
63KOCYŁA Marzena 3156RUDNIKK4021K 6300:00:0007:19:15.0507:19:15.05+02:39:2414:384,1
Niesklasyfikowani
WĘGRZYNKIEWICZ Maria 3112BIELSKO-BIAŁAK20DNF DNF DNF--
MIKRUT Małgorzata 3016a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF DNF DNF--
GNIOT Joanna 3015a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF DNF DNF--
RAJNER Gosia 3052Above2000KOSZALINK30DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKA Agnieszka 3090RunmageddonWARSZAWAK20DNF DNF DNF--
DEMNICKA Monika 3094WARSZAWAK30DNF DNF DNF--
WIKA-SKOMSKA Joanna 3009a co to będzie?GRUDZIĄDZK40DNF DNF DNF--
OWCZAREK Sylwia 3080Husaria Race TeamOŻARÓW MAZOWIECKIK30DNF DNF DNF--
Znaleziono 71 wynik(ów)