RZEŹNIK ENIGMA 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 188
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GOSTOMSKA Katarzyna 3159WOLAK301K 100:00:0004:39:50.2004:39:50.20 9:196,4
2PIĄTEK Beata 3005ŁAŃCUTK302K 200:00:0004:46:51.1504:46:51.15+00:07:009:336,3
3TITZ-KOZA Julita 3054ŁÓDŹK303K 500:00:0005:21:02.4505:21:02.45+00:41:1210:425,6
4LEDWOLORZ Anna 3215KS KanałekWARSZAWAK304K 800:00:0005:30:18.0005:30:18.00+00:50:2711:005,4
5KIEŁBASA Sylwia 3150LUBLINK305K 900:00:0005:32:44.5505:32:44.55+00:52:5411:055,4
6GONTARZ Aleksandra 3121BIŁGORAJK306K 1100:00:0005:36:24.1005:36:24.10+00:56:3311:125,4
7BANASZEK Domininka 3227biegusiem.plWARSZAWAK307K 1200:00:0005:39:25.9005:39:25.90+00:59:3511:185,3
8WIDOMSKA MACIEJEWSKA Joanna 3239K308K 1300:00:0005:44:01.7005:44:01.70+01:04:1111:285,2
9ZIENKIEWICZ Agata 3095Piaseczno RunningWARSZAWAK309K 1400:00:0005:50:30.0505:50:30.05+01:10:3911:415,1
10MĄKA Katarzyna 3165LASKOWAK3010K 1500:00:0005:51:22.3005:51:22.30+01:11:3211:425,1
11KOWALEWSKA Izabela 3100Piaseczno RunningPIASECZNOK3011K 1700:00:0005:51:57.4505:51:57.45+01:12:0711:435,1
12MULARZ Dorota 3230DĄBROWA GÓRNICZAK3012K 2100:00:0005:59:57.7505:59:57.75+01:20:0711:595,0
13ŁOŚ Małgorzata 3133BigYellowFoot Adventure TeamMAREZAK3013K 2200:00:0006:00:40.2506:00:40.25+01:20:5012:015,0
14GÓRECKA Milena 3205Wroniecki Klub BiegaczaWRONKIK3014K 2300:00:0006:02:02.5006:02:02.50+01:22:1212:045,0
15KACPRZYK Ewa 3124WARSZAWAK3015K 2500:00:0006:06:10.6006:06:10.60+01:26:2012:124,9
16BLACHA Agata 3120BIŁGORAJK3016K 2700:00:0006:26:21.5506:26:21.55+01:46:3112:524,7
17WINICKA Daria 3152TOSZEKK3017K 3000:00:0006:29:05.1006:29:05.10+01:49:1412:584,6
18JASEK-BORS Paulina 3044Husaria Race TeamWARSZAWAK3018K 3300:00:0006:30:31.4506:30:31.45+01:50:4113:014,6
19WSZOŁEK Magdalena 3075K3019K 3400:00:0006:31:14.4506:31:14.45+01:51:2413:024,6
20PASZKOWSKA Barbara 3223Sklep Rowerowy Góra RowerskaSUWAŁKIK3020K 3500:00:0006:31:46.4006:31:46.40+01:51:5613:034,6
21STASIUK Natalia 3050Husaria Race TeamWARSZAWAK3021K 3600:00:0006:32:07.9506:32:07.95+01:52:1713:044,6
22DOMINIAK-BĄK Izabela 3074JÓZEFOSŁAWK3022K 3900:00:0006:38:20.3006:38:20.30+01:58:3013:164,5
23GÓRECKA Aldona 3206WRONKIK3023K 4000:00:0006:39:07.3006:39:07.30+01:59:1713:184,5
24SZCZYPEK Ola 3181SMT SZCZECINSZCZECINK3024K 4100:00:0006:41:34.5506:41:34.55+02:01:4413:234,5
25MEZYK Marzena 3161Husaria Race TeamPIASTÓWK3025K 4300:00:0006:46:02.2006:46:02.20+02:06:1213:324,4
26WYSOCKA Edyta 3220Husaria Race TeamWARSZAWAK3026K 4500:00:0006:49:33.0506:49:33.05+02:09:4213:394,4
27KUSZ Gosia 3154Tokyo TeamBOGUSZYCEK3027K 5200:00:0007:06:13.1507:06:13.15+02:26:2214:124,2
28MODZELEWSKA Karolina 3061SPCTORUŃK3028K 5500:00:0007:07:56.7007:07:56.70+02:28:0614:154,2
29ŁEMPICKA Małgorzata 3232Piaseczno RunningPIASECZNOK3029K 6100:00:0007:13:14.9507:13:14.95+02:33:2414:264,2
30MALINOWSKA Marta 3143WARSZAWAK3030K 6200:00:0007:16:26.9507:16:26.95+02:36:3614:324,1
Niesklasyfikowani
RAJNER Gosia 3052Above2000KOSZALINK30DNF DNF DNF--
DEMNICKA Monika 3094WARSZAWAK30DNF DNF DNF--
OWCZAREK Sylwia 3080Husaria Race TeamOŻARÓW MAZOWIECKIK30DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)