RZEŹNIK ENIGMA 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 188
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PROBST Wojciech 3240M301M 100:00:0003:10:00.0003:10:00.00 6:209,5
1BIELAWA Rafał 3277WROCŁAWM401M 200:00:0003:10:00.0003:10:00.00+00:00:006:209,5
3JAROSZUK Andrzej 3189WARSZAWAM201M 300:00:0003:59:31.8503:59:31.85+00:49:317:597,5
4CHOJNACKI Wiktor 3197LUTOWISKAM302M 400:00:0004:19:20.0504:19:20.05+01:09:208:386,9
5ZAMOJSKI Robert 3200GLIWICEM402M 500:00:0004:26:15.4004:26:15.40+01:16:158:526,8
6BARANOWSKI Jacek 3238M303M 600:00:0004:29:10.9504:29:10.95+01:19:108:586,7
7KOWALCZYK Mariusz 3178ŻÓŁWINM403M 700:00:0004:32:30.9004:32:30.90+01:22:309:056,6
8PERENC Michał 3066Husaria Race TeamJAROSŁAWM202M 800:00:0004:32:49.6504:32:49.65+01:22:499:056,6
9NARKO Aleksey 3089Husaria Race TeamWARSZAWAM203M 900:00:0004:34:35.8504:34:35.85+01:24:359:096,6
10LITWIN Bartłomiej 3251M304M 1000:00:0004:36:57.5504:36:57.55+01:26:579:136,5
11GŁUSZKO Przemek 3097SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM305M 1100:00:0004:37:33.5004:37:33.50+01:27:339:156,5
12RAJNER Krzysztof 3106ULTRA KoszalinKOSZALINM306M 1200:00:0004:39:32.9004:39:32.90+01:29:329:196,4
13KONIK Marcin 3142KIELCEM307M 1300:00:0004:39:47.7504:39:47.75+01:29:479:196,4
14SZMYD Kamil 3235USTRZYKI DOLNEM204M 1400:00:0004:41:11.1504:41:11.15+01:31:119:226,4
15BONIKOWSKI Tomasz 3035GRODZISK MAZM404M 1500:00:0004:41:22.2004:41:22.20+01:31:229:226,4
16WNOROWSKI Stefan 3145GREYKONSTANCIN - JEZIORNAM405M 1600:00:0004:42:07.8504:42:07.85+01:32:079:246,4
17JAREMA Maciek 3219Lokomotiv MajdanCISNAM308M 1700:00:0004:43:47.5504:43:47.55+01:33:479:276,3
17MAJEWSKI Marcin 3139Golonka HULSGĄBINM205M 1800:00:0004:43:47.5504:43:47.55+01:33:479:276,3
19DAJCZ Jarosław 3160Korona PabianicePABIANICEM309M 1900:00:0004:44:55.0004:44:55.00+01:34:559:296,3
20PUCHACZ Piotr 3129WARSZAWAM406M 2000:00:0004:45:01.8504:45:01.85+01:35:019:306,3
21DYMEK Mateusz 3233RZESZÓWM3010M 2100:00:0004:45:50.6004:45:50.60+01:35:509:316,3
22ŚWIDZIŃSKI Tomasz 3217Vege RunnersKRAKÓWM407M 2200:00:0004:46:34.3504:46:34.35+01:36:349:336,3
23ĆWIĄKAŁA Michał 3109PW Podkarpackie WilkiZARSZYNM3011M 2300:00:0004:46:53.1004:46:53.10+01:36:539:336,3
24URBAN Hubert 3037Husaria Race TeamDUCHNÓWM3012M 2400:00:0004:51:37.8004:51:37.80+01:41:379:436,2
25KOSZOREK Mateusz 3216RZESZÓWM206M 2500:00:0004:51:53.8004:51:53.80+01:41:539:436,2
26GŁUSZEK Tomasz 3209KIELCEM3013M 2600:00:0004:52:25.6504:52:25.65+01:42:259:446,2
27SAMUŚ Dariusz 3245M3014M 2700:00:0004:55:42.9004:55:42.90+01:45:429:516,1
28PRZYPOLSKI Paweł 3058Im-Possible TeamWARSZAWAM408M 2800:00:0004:59:10.6504:59:10.65+01:49:109:586,0
29NOWAK Miroslaw 3017KONSTANTYNOW LODZKIM409M 2900:00:0005:07:54.5505:07:54.55+01:57:5410:155,8
30PONIEWOZIK Ireneusz 3104LUBLINM4010M 3000:00:0005:07:54.8005:07:54.80+01:57:5410:155,8
31WACHOWSKI Karol 3125WARSZAWAM4011M 3100:00:0005:16:57.7505:16:57.75+02:06:5710:335,7
32BONIKOWSKI Mateusz 3053GTSGRODZISK MAZOWIECKIM3015M 3200:00:0005:24:33.0005:24:33.00+02:14:3310:495,5
33WISZ Piotr 3122RZESZÓWM207M 3300:00:0005:24:33.6505:24:33.65+02:14:3310:495,5
34ROKOSZ Rafał 3250M208M 3400:00:0005:25:12.1005:25:12.10+02:15:1210:505,5
35OBUCHOWICZ Łukasz 3117WARSZAWAM3016M 3500:00:0005:25:43.8005:25:43.80+02:15:4310:515,5
36BILSKI Łukasz 3171LEGIONOWOM3017M 3600:00:0005:26:05.7505:26:05.75+02:16:0510:525,5
37JUSZCZAK Marcin 3138ŁOMAZYM4012M 3700:00:0005:26:28.9505:26:28.95+02:16:2810:525,5
38TOKARZ Marcin 3008LIBERTÓWM4013M 3800:00:0005:28:11.7005:28:11.70+02:18:1110:565,5
39NALAZEK Marcin 3243PIASECZNOM3018M 3900:00:0005:28:11.7505:28:11.75+02:18:1110:565,5
40PODLASZEWSKI Jacek 3091SPCTORUŃM4014M 4000:00:0005:28:23.4505:28:23.45+02:18:2310:565,5
41ZABURKO Mateusz 3099TOMASZÓW LUBELSKIM3019M 4100:00:0005:28:33.0505:28:33.05+02:18:3310:575,5
42MAJEWSKI Wojciech 3140Golonka HulsGĄBINM209M 4200:00:0005:28:56.1005:28:56.10+02:18:5610:575,5
43RYGIEL Ryszard 3045KRAKÓWM4015M 4300:00:0005:30:36.1005:30:36.10+02:20:3611:015,4
44BIELEC Karol 3166RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3020M 4400:00:0005:31:17.3505:31:17.35+02:21:1711:025,4
45BUCZYŃSKI Jan 3149ŁĘCZNAM3021M 4500:00:0005:32:45.1005:32:45.10+02:22:4511:055,4
46ZARUDZKI Łukasz 3021Nothing to fearGLIWICEM4016M 4600:00:0005:33:26.5505:33:26.55+02:23:2611:065,4
47CHOROŚ Michał 3011Hu race teamWARKAM2010M 4700:00:0005:33:54.6505:33:54.65+02:23:5411:075,4
48SOSZKA Przemysław 3183MIETNEM3022M 4800:00:0005:33:55.4005:33:55.40+02:23:5511:075,4
49WOJCIECHOWSKI Krzysztof 3072ŁAŃCUTM4017M 4900:00:0005:34:39.7505:34:39.75+02:24:3911:095,4
50GARNYS Radek 3069DĄBRÓWKA WIELKAM4018M 5000:00:0005:34:49.9005:34:49.90+02:24:4911:095,4
51PODOLAK Zbigniew 3147PRZEMYŚLM501M 5100:00:0005:35:12.2505:35:12.25+02:25:1211:105,4
52JEZIOREK Adam 3208PRUSZKÓWM502M 5200:00:0005:35:18.6005:35:18.60+02:25:1811:105,4
53KULCZYŃSKI Michał 3101GDYNIAM4019M 5300:00:0005:35:47.7005:35:47.70+02:25:4711:115,4
54BĄK Andrzej 3068SPCLUBICZM4020M 5400:00:0005:36:09.8505:36:09.85+02:26:0911:125,4
55SŁOTWIŃSKI Adam 3110EŁKM3023M 5500:00:0005:36:30.2505:36:30.25+02:26:3011:135,3
56BABICZ Karol 3126Husaria Race TeamLUBLINM2011M 5600:00:0005:36:33.5505:36:33.55+02:26:3311:135,3
57KOSIŃSKI Jakub 3067Husaria Race TeamNASIELSKM2012M 5700:00:0005:36:39.7505:36:39.75+02:26:3911:135,3
58HARSCHE Pawel 3070STUPOSIANYM3024M 5800:00:0005:36:51.0505:36:51.05+02:26:5111:135,3
59MARCULA Emil 3026Husaria Race TeamSTARACHOWICEM2013M 5900:00:0005:36:58.9005:36:58.90+02:26:5811:135,3
60STACHYRA Andrzej 3176LSBLUBLINM503M 6000:00:0005:37:04.4005:37:04.40+02:27:0411:145,3
61HAJTEK Jakub 3196Nauka BiegaCHEŁMIECM3025M 6100:00:0005:37:11.3505:37:11.35+02:27:1111:145,3
62DARMOCHWAŁ Leszek 3236Dzikie BobryPOZNAŃM4021M 6200:00:0005:37:12.9505:37:12.95+02:27:1211:145,3
63KOMAŃSKI Rafał 3193Drużyna SzpikuZARSZYNM4022M 6300:00:0005:37:22.6505:37:22.65+02:27:2211:145,3
64KASEJA Kacper 3194JABŁONKAM2014M 6400:00:0005:37:24.5005:37:24.50+02:27:2411:145,3
65ZAREMBA Marek 3242M504M 6500:00:0005:39:08.6005:39:08.60+02:29:0811:185,3
65KUPCZAK Grzegorz 3241M2015M 6600:00:0005:39:08.6005:39:08.60+02:29:0811:185,3
67SENCZENKO Waldemar 3060Nothing to fearBYTOMM3026M 6700:00:0005:39:23.1505:39:23.15+02:29:2311:185,3
68RADKOWSKI Dariusz 3179Zmusili mnie to biegamBYDGOSZCZM4023M 6800:00:0005:39:28.8005:39:28.80+02:29:2811:185,3
69JADWIŃSKI Wojciech 3108Reebok Run ClubM3027M 6900:00:0005:41:23.7005:41:23.70+02:31:2311:225,3
70ORZECHOWSKI Witold 3249M4024M 7000:00:0005:41:37.5505:41:37.55+02:31:3711:235,3
71BIŚ Rafał 3123KLUCZEM505M 7100:00:0005:41:39.8505:41:39.85+02:31:3911:235,3
72SOKULSKI Marcin 3020KaszankiWARSZAWAM3028M 7200:00:0005:44:01.8505:44:01.85+02:34:0111:285,2
73BAKA Przemysław 3073GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2016M 7300:00:0005:46:50.7505:46:50.75+02:36:5011:335,2
74BAKA Mateusz 3010GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2017M 7400:00:0005:46:51.3505:46:51.35+02:36:5111:335,2
75STANEK Krzysztof 3132LD RUNNERBUKOWNOM506M 7500:00:0005:47:36.9005:47:36.90+02:37:3611:355,2
76STAROWICZ Kazimierz 3130SUCHA BESKIDZKAM2018M 7600:00:0005:47:47.9505:47:47.95+02:37:4711:355,2
77OZIĘBAŁA Wiktor 3025PANKIM2019M 7700:00:0005:47:49.0505:47:49.05+02:37:4911:355,2
78KAMIŃSKI Paweł 3136MUROWANIECM4025M 7800:00:0005:49:04.1005:49:04.10+02:39:0411:385,2
79NALEPA Maciej 3174NOWY SĄCZM3029M 7900:00:0005:49:10.2505:49:10.25+02:39:1011:385,2
80STACHYRA Bartłomiej 3177LUBLINM2020M 8000:00:0005:49:30.5005:49:30.50+02:39:3011:395,2
81ZIELIŃSKI Tomasz 3032Tetrycy SchrodingeraKARLINM4026M 8100:00:0005:49:49.6505:49:49.65+02:39:4911:395,1
82BRZYSKI Grzegorz 3146GDANSKM3030M 8200:00:0005:50:00.1505:50:00.15+02:40:0011:405,1
83KRAWIEC Cezary 3164BARKOWICEM3031M 8300:00:0005:51:22.3505:51:22.35+02:41:2211:425,1
84AMBICKI Miłosz 3127wkurw_teamRZESZÓWM3032M 8400:00:0005:52:29.6505:52:29.65+02:42:2911:445,1
85KAŁKA Marcin 3163RAWICZM3033M 8500:00:0005:56:03.4005:56:03.40+02:46:0311:525,1
86KOWALIK Andrzej 3107Bezpieczny.pl/Bieg OpolskiOPOLEM3034M 8600:00:0005:56:31.5005:56:31.50+02:46:3111:535,0
87KRAJCZYŃSKI Jakub 3204PKO Bank PolskiŁOMIANKIM4027M 8700:00:0005:56:37.8005:56:37.80+02:46:3711:535,0
87PAWLAK Bartosz 3202JABŁONNAM4028M 8800:00:0005:56:37.8005:56:37.80+02:46:3711:535,0
89JAMBOR Michał 3201Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3035M 8900:00:0005:56:38.7005:56:38.70+02:46:3811:535,0
90BAJDAK Łukasz 3247M3036M 9000:00:0005:56:58.8505:56:58.85+02:46:5811:535,0
91KWAŚNIEWSKI Łukasz 3134ROSNOWOM3037M 9100:00:0006:00:40.0506:00:40.05+02:50:4012:015,0
92DRABIK Jacek 3081KRAKÓWM507M 9200:00:0006:00:45.3506:00:45.35+02:50:4512:015,0
93BĄK Piotr 3018Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3038M 9300:00:0006:02:17.1506:02:17.15+02:52:1712:045,0
94SZYMAŃSKI Michał 3098RZESZÓWM3039M 9400:00:0006:02:32.2506:02:32.25+02:52:3212:055,0
95KĘPKA Waldemar 3115SANTOCKOM601M 9500:00:0006:03:18.1006:03:18.10+02:53:1812:065,0
96TRAWKA Damian 3051RZESZÓWM3040M 9600:00:0006:03:20.3506:03:20.35+02:53:2012:065,0
97JUSZCZAK Mateusz 3137ŁOMAZYM2021M 9700:00:0006:03:49.4006:03:49.40+02:53:4912:074,9
98BRYŁA Krzysztof 3024Drużyna Szpiku / biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4029M 9800:00:0006:03:55.5006:03:55.50+02:53:5512:074,9
99DUCHNA Tomasz 3182GARWOLINM3041M 9900:00:0006:06:53.7006:06:53.70+02:56:5312:134,9
100SUKIENNICZAK Tomasz 3228ŚLESINM3042M 10000:00:0006:07:11.3006:07:11.30+02:57:1112:144,9
101KURZYDŁO Michał 3190NOZDRZECM2022M 10100:00:0006:11:34.2506:11:34.25+03:01:3412:234,8
102KOWALCZYK Łukasz 3246M3043M 10200:00:0006:14:14.7006:14:14.70+03:04:1412:284,8
103DRONKA Dominik 3077RZESZÓWM3044M 10300:00:0006:14:38.9506:14:38.95+03:04:3812:294,8
104COFALSKI Jakub 3185WARSZAWAM3045M 10400:00:0006:21:43.3506:21:43.35+03:11:4312:434,7
105KOŁODZIEJ Mirosław 3029KRAKÓWM2023M 10500:00:0006:26:20.9506:26:20.95+03:16:2012:524,7
106KRUCZYK Damian 3199BDKPASYMM2024M 10600:00:0006:27:28.9006:27:28.90+03:17:2812:544,6
107PIOTROWSKI Marek 3038Morsownicy z LegnicyLEGNICAM508M 10700:00:0006:30:24.5506:30:24.55+03:20:2413:004,6
108STASIUK Arkadiusz 3049Husaria Race TeamWARSZAWAM3046M 10800:00:0006:32:08.1006:32:08.10+03:22:0813:044,6
109FREJ Marcin 3102Zabiegani.TVWARSZAWAM3047M 10900:00:0006:35:15.2006:35:15.20+03:25:1513:104,6
110HERMAN Paweł 3076MRZEŻYNOM4030M 11000:00:0006:35:20.4006:35:20.40+03:25:2013:104,6
111BIENIAS Krzysztof 3214GARBATKAM2025M 11100:00:0006:36:02.4506:36:02.45+03:26:0213:124,5
112BIENIAS Tomasz 3213GARBATKA LETNISKOM2026M 11200:00:0006:36:02.5006:36:02.50+03:26:0213:124,5
113BURZYŃSKI Klaudiusz 3105POZNAŃM3048M 11300:00:0006:41:14.7506:41:14.75+03:31:1413:224,5
114BEŁKOT Dariusz 3167MIKOLOWM509M 11400:00:0006:42:05.9006:42:05.90+03:32:0513:244,5
115ZARUDZKI Paweł 3022Nothing to fearGLIWICEM3049M 11500:00:0006:44:00.9506:44:00.95+03:34:0013:284,5
116JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 3162Husaria Race TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM3050M 11600:00:0006:45:54.5006:45:54.50+03:35:5413:314,4
117MAZURKIEWICZ Bartłomiej 3116Zaporowy Maraton TeamSANOKM2027M 11700:00:0006:46:24.0506:46:24.05+03:36:2413:324,4
118CYMMER Michał 3224ŚWINICE WARCKIEM3051M 11800:00:0006:46:24.5506:46:24.55+03:36:2413:324,4
119PACIGA Krzysztof 3046Husaria Race TeamRABKA - ZDRÓJM2028M 11900:00:0006:50:52.0506:50:52.05+03:40:5213:414,4
120BILSKI Piotr 3170WARSZAWAM3052M 12000:00:0006:51:17.7006:51:17.70+03:41:1713:424,4
121PIERZGALSKI Sebastian 3087ŁÓDŹM4031M 12100:00:0006:55:22.3006:55:22.30+03:45:2213:504,3
122BEZKOROWAJNY Mateusz 3041SIEPRAWM2029M 12200:00:0006:56:45.7006:56:45.70+03:46:4513:534,3
123JAWORSKI Bartłomiej 3057SPCTORUŃM2030M 12300:00:0007:03:06.0507:03:06.05+03:53:0614:064,3
124MIGDALSKI Krzysztof 3153WARSZAWAM5010M 12400:00:0007:12:07.4507:12:07.45+04:02:0714:244,2
125REDZYŃSKI Paweł 3148WARSZAWAM2031M 12500:00:0007:16:26.1507:16:26.15+04:06:2614:324,1
Niesklasyfikowani
BAKA Marcin 3007GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM50DNF DNF DNF--
GRANIEWSKI Aleksander 3096WARSZAWAM40DNF DNF DNF--
BELKA Dawid 3226W Biegu PisanwWARSZAWAM30DNF DNF DNF--
SZCZEPKOWSKI Paweł 3188ArtequipmentWARSZAWAM60DNF DNF DNF--
ULER Maciej 3218W Biegu PisaneWARSZAWAM30DNF DNF DNF--
MĄKOSA Konrad 3078WARSZAWAM40DNF DNF DNF--
BARYZA Robert 3059JÓZEFOWOM40DNF DNF DNF--
Znaleziono 132 wynik(ów)