RZEŹNIK ENIGMA 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 188
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ORZECHOWSKI Witold 3249M4000:00:00
2NALAZEK Marcin 3243PIASECZNOM3000:00:00
3ROKOSZ Rafał 3250M2000:00:00
4SAMUŚ Dariusz 3245M3000:00:00
5DYMEK Mateusz 3233RZESZÓWM3000:00:00
6SZMYD Kamil 3235USTRZYKI DOLNEM2000:00:00
7BIELAWA Rafał 3277WROCŁAWM4000:00:00
8KĘPKA Waldemar 3115SANTOCKOM6000:00:00
9MAZURKIEWICZ Bartłomiej 3116Zaporowy Maraton TeamSANOKM2000:00:00
10OBUCHOWICZ Łukasz 3117WARSZAWAM3000:00:00
11BĄK Piotr 3018Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:00:00
12SOKULSKI Marcin 3020KaszankiWARSZAWAM3000:00:00
13ZARUDZKI Łukasz 3021Nothing to fearGLIWICEM4000:00:00
14ZARUDZKI Paweł 3022Nothing to fearGLIWICEM3000:00:00
15BRYŁA Krzysztof 3024Drużyna Szpiku / biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4000:00:00
16OZIĘBAŁA Wiktor 3025PANKIM2000:00:00
17MARCULA Emil 3026Husaria Race TeamSTARACHOWICEM2000:00:00
18URBAN Hubert 3037Husaria Race TeamDUCHNÓWM3000:00:00
19PIOTROWSKI Marek 3038Morsownicy z LegnicyLEGNICAM5000:00:00
20BEZKOROWAJNY Mateusz 3041SIEPRAWM2000:00:00
21RYGIEL Ryszard 3045KRAKÓWM4000:00:00
22JAWORSKI Bartłomiej 3057SPCTORUŃM2000:00:00
23PRZYPOLSKI Paweł 3058Im-Possible TeamWARSZAWAM4000:00:00
24SENCZENKO Waldemar 3060Nothing to fearBYTOMM3000:00:00
25TOKARZ Marcin 3008LIBERTÓWM4000:00:00
26HERMAN Paweł 3076MRZEŻYNOM4000:00:00
27DRONKA Dominik 3077RZESZÓWM3000:00:00
28DRABIK Jacek 3081KRAKÓWM5000:00:00
29FREJ Marcin 3102Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:00
30STAROWICZ Kazimierz 3130SUCHA BESKIDZKAM2000:00:00
31WACHOWSKI Karol 3125WARSZAWAM4000:00:00
32BABICZ Karol 3126Husaria Race TeamLUBLINM2000:00:00
33AMBICKI Miłosz 3127wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:00
34PUCHACZ Piotr 3129WARSZAWAM4000:00:00
35STANEK Krzysztof 3132LD RUNNERBUKOWNOM5000:00:00
36GŁUSZKO Przemek 3097SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3000:00:00
37SZYMAŃSKI Michał 3098RZESZÓWM3000:00:00
38ZABURKO Mateusz 3099TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:00
39KAMIŃSKI Paweł 3136MUROWANIECM4000:00:00
40JUSZCZAK Mateusz 3137ŁOMAZYM2000:00:00
41JUSZCZAK Marcin 3138ŁOMAZYM4000:00:00
42MAJEWSKI Marcin 3139Golonka HULSGĄBINM2000:00:00
43MAJEWSKI Wojciech 3140Golonka HulsGĄBINM2000:00:00
44BUCZYŃSKI Jan 3149ŁĘCZNAM3000:00:00
45WNOROWSKI Stefan 3145GREYKONSTANCIN - JEZIORNAM4000:00:00
46BRZYSKI Grzegorz 3146GDANSKM3000:00:00
47PODOLAK Zbigniew 3147PRZEMYŚLM5000:00:00
48REDZYŃSKI Paweł 3148WARSZAWAM2000:00:00
49JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 3162Husaria Race TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM3000:00:00
50KAŁKA Marcin 3163RAWICZM3000:00:00
51KRAWIEC Cezary 3164BARKOWICEM3000:00:00
52BIELEC Karol 3166RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3000:00:00
53BEŁKOT Dariusz 3167MIKOLOWM5000:00:00
54KWAŚNIEWSKI Łukasz 3134ROSNOWOM3000:00:00
55NALEPA Maciej 3174NOWY SĄCZM3000:00:00
56STACHYRA Andrzej 3176LSBLUBLINM5000:00:00
57STACHYRA Bartłomiej 3177LUBLINM2000:00:00
58KOWALCZYK Mariusz 3178ŻÓŁWINM4000:00:00
59RADKOWSKI Dariusz 3179Zmusili mnie to biegamBYDGOSZCZM4000:00:00
60JAROSZUK Andrzej 3189WARSZAWAM2000:00:00
61KURZYDŁO Michał 3190NOZDRZECM2000:00:00
62KOMAŃSKI Rafał 3193Drużyna SzpikuZARSZYNM4000:00:00
63KASEJA Kacper 3194JABŁONKAM2000:00:00
64HAJTEK Jakub 3196Nauka BiegaCHEŁMIECM3000:00:00
65CHOJNACKI Wiktor 3197LUTOWISKAM3000:00:00
66KRUCZYK Damian 3199BDKPASYMM2000:00:00
67ZAMOJSKI Robert 3200GLIWICEM4000:00:00
68JAMBOR Michał 3201Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3000:00:00
69PAWLAK Bartosz 3202JABŁONNAM4000:00:00
69KRAJCZYŃSKI Jakub 3204PKO Bank PolskiŁOMIANKIM4000:00:00
71JEZIOREK Adam 3208PRUSZKÓWM5000:00:00
72GŁUSZEK Tomasz 3209KIELCEM3000:00:00
73BIENIAS Tomasz 3213GARBATKA LETNISKOM2000:00:00
74BIENIAS Krzysztof 3214GARBATKAM2000:00:00
75CYMMER Michał 3224ŚWINICE WARCKIEM3000:00:00
76SUKIENNICZAK Tomasz 3228ŚLESINM3000:00:00
77CHOROŚ Michał 3011Hu race teamWARKAM2000:00:00
78BONIKOWSKI Tomasz 3035GRODZISK MAZM4000:00:00
79NOWAK Miroslaw 3017KONSTANTYNOW LODZKIM4000:00:00
80BAKA Mateusz 3010GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:00
81KOŁODZIEJ Mirosław 3029KRAKÓWM2000:00:00
82ZIELIŃSKI Tomasz 3032Tetrycy SchrodingeraKARLINM4000:00:00
83BONIKOWSKI Mateusz 3053GTSGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:00
84PERENC Michał 3066Husaria Race TeamJAROSŁAWM2000:00:00
85KOSIŃSKI Jakub 3067Husaria Race TeamNASIELSKM2000:00:00
86BĄK Andrzej 3068SPCLUBICZM4000:00:00
87GARNYS Radek 3069DĄBRÓWKA WIELKAM4000:00:00
88HARSCHE Pawel 3070STUPOSIANYM3000:00:00
89WOJCIECHOWSKI Krzysztof 3072ŁAŃCUTM4000:00:00
90PIERZGALSKI Sebastian 3087ŁÓDŹM4000:00:00
91PODLASZEWSKI Jacek 3091SPCTORUŃM4000:00:00
92PONIEWOZIK Ireneusz 3104LUBLINM4000:00:00
93BURZYŃSKI Klaudiusz 3105POZNAŃM3000:00:00
94RAJNER Krzysztof 3106ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:00
95PACIGA Krzysztof 3046Husaria Race TeamRABKA - ZDRÓJM2000:00:00
96ĆWIĄKAŁA Michał 3109PW Podkarpackie WilkiZARSZYNM3000:00:00
97KOWALIK Andrzej 3107Bezpieczny.pl/Bieg OpolskiOPOLEM3000:00:00
98SŁOTWIŃSKI Adam 3110EŁKM3000:00:00
99WISZ Piotr 3122RZESZÓWM2000:00:00
100BIŚ Rafał 3123KLUCZEM5000:00:00
101KONIK Marcin 3142KIELCEM3000:00:00
102MIGDALSKI Krzysztof 3153WARSZAWAM5000:00:00
103JADWIŃSKI Wojciech 3108Reebok Run ClubM3000:00:00
104BILSKI Piotr 3170WARSZAWAM3000:00:00
105BILSKI Łukasz 3171LEGIONOWOM3000:00:00
106DUCHNA Tomasz 3182GARWOLINM3000:00:00
107SOSZKA Przemysław 3183MIETNEM3000:00:00
108COFALSKI Jakub 3185WARSZAWAM3000:00:00
109KOSZOREK Mateusz 3216RZESZÓWM2000:00:00
110ŚWIDZIŃSKI Tomasz 3217Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:00
111JAREMA Maciek 3219Lokomotiv MajdanCISNAM3000:00:00
112PROBST Wojciech 3240M3000:00:00
113DARMOCHWAŁ Leszek 3236Dzikie BobryPOZNAŃM4000:00:00
114ZAREMBA Marek 3242M5000:00:00
115LITWIN Bartłomiej 3251M3000:00:00
116KOWALCZYK Łukasz 3246M3000:00:00
117BARANOWSKI Jacek 3238M3000:00:00
118KULCZYŃSKI Michał 3101GDYNIAM4000:00:00
119BAKA Przemysław 3073GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:00
120DAJCZ Jarosław 3160Korona PabianicePABIANICEM3000:00:00
121KUPCZAK Grzegorz 3241M2000:00:00
122NARKO Aleksey 3089Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:00
123BAJDAK Łukasz 3247M3000:00:00
124STASIUK Arkadiusz 3049Husaria Race TeamWARSZAWAM3000:00:00
125TRAWKA Damian 3051RZESZÓWM3000:00:00
Niesklasyfikowani
BAKA Marcin 3007GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM50DNF
MĄKOSA Konrad 3078WARSZAWAM40DNF
BELKA Dawid 3226W Biegu PisanwWARSZAWAM30DNF
ULER Maciej 3218W Biegu PisaneWARSZAWAM30DNF
GRANIEWSKI Aleksander 3096WARSZAWAM40DNF
BARYZA Robert 3059JÓZEFOWOM40DNF
SZCZEPKOWSKI Paweł 3188ArtequipmentWARSZAWAM60DNF
Znaleziono 132 wynik(ów)