RZEŹNIK ENIGMA 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 188
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PROBST Wojciech 3240M301M 100:00:0003:10:00.0003:10:00.00 6:209,5
2CHOJNACKI Wiktor 3197LUTOWISKAM302M 400:00:0004:19:20.0504:19:20.05+01:09:208:386,9
3BARANOWSKI Jacek 3238M303M 600:00:0004:29:10.9504:29:10.95+01:19:108:586,7
4LITWIN Bartłomiej 3251M304M 1000:00:0004:36:57.5504:36:57.55+01:26:579:136,5
5GŁUSZKO Przemek 3097SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM305M 1100:00:0004:37:33.5004:37:33.50+01:27:339:156,5
6RAJNER Krzysztof 3106ULTRA KoszalinKOSZALINM306M 1200:00:0004:39:32.9004:39:32.90+01:29:329:196,4
7KONIK Marcin 3142KIELCEM307M 1300:00:0004:39:47.7504:39:47.75+01:29:479:196,4
8JAREMA Maciek 3219Lokomotiv MajdanCISNAM308M 1700:00:0004:43:47.5504:43:47.55+01:33:479:276,3
9DAJCZ Jarosław 3160Korona PabianicePABIANICEM309M 1900:00:0004:44:55.0004:44:55.00+01:34:559:296,3
10DYMEK Mateusz 3233RZESZÓWM3010M 2100:00:0004:45:50.6004:45:50.60+01:35:509:316,3
11ĆWIĄKAŁA Michał 3109PW Podkarpackie WilkiZARSZYNM3011M 2300:00:0004:46:53.1004:46:53.10+01:36:539:336,3
12URBAN Hubert 3037Husaria Race TeamDUCHNÓWM3012M 2400:00:0004:51:37.8004:51:37.80+01:41:379:436,2
13GŁUSZEK Tomasz 3209KIELCEM3013M 2600:00:0004:52:25.6504:52:25.65+01:42:259:446,2
14SAMUŚ Dariusz 3245M3014M 2700:00:0004:55:42.9004:55:42.90+01:45:429:516,1
15BONIKOWSKI Mateusz 3053GTSGRODZISK MAZOWIECKIM3015M 3200:00:0005:24:33.0005:24:33.00+02:14:3310:495,5
16OBUCHOWICZ Łukasz 3117WARSZAWAM3016M 3500:00:0005:25:43.8005:25:43.80+02:15:4310:515,5
17BILSKI Łukasz 3171LEGIONOWOM3017M 3600:00:0005:26:05.7505:26:05.75+02:16:0510:525,5
18NALAZEK Marcin 3243PIASECZNOM3018M 3900:00:0005:28:11.7505:28:11.75+02:18:1110:565,5
19ZABURKO Mateusz 3099TOMASZÓW LUBELSKIM3019M 4100:00:0005:28:33.0505:28:33.05+02:18:3310:575,5
20BIELEC Karol 3166RozbiegaMy Nowy DwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM3020M 4400:00:0005:31:17.3505:31:17.35+02:21:1711:025,4
21BUCZYŃSKI Jan 3149ŁĘCZNAM3021M 4500:00:0005:32:45.1005:32:45.10+02:22:4511:055,4
22SOSZKA Przemysław 3183MIETNEM3022M 4800:00:0005:33:55.4005:33:55.40+02:23:5511:075,4
23SŁOTWIŃSKI Adam 3110EŁKM3023M 5500:00:0005:36:30.2505:36:30.25+02:26:3011:135,3
24HARSCHE Pawel 3070STUPOSIANYM3024M 5800:00:0005:36:51.0505:36:51.05+02:26:5111:135,3
25HAJTEK Jakub 3196Nauka BiegaCHEŁMIECM3025M 6100:00:0005:37:11.3505:37:11.35+02:27:1111:145,3
26SENCZENKO Waldemar 3060Nothing to fearBYTOMM3026M 6700:00:0005:39:23.1505:39:23.15+02:29:2311:185,3
27JADWIŃSKI Wojciech 3108Reebok Run ClubM3027M 6900:00:0005:41:23.7005:41:23.70+02:31:2311:225,3
28SOKULSKI Marcin 3020KaszankiWARSZAWAM3028M 7200:00:0005:44:01.8505:44:01.85+02:34:0111:285,2
29NALEPA Maciej 3174NOWY SĄCZM3029M 7900:00:0005:49:10.2505:49:10.25+02:39:1011:385,2
30BRZYSKI Grzegorz 3146GDANSKM3030M 8200:00:0005:50:00.1505:50:00.15+02:40:0011:405,1
31KRAWIEC Cezary 3164BARKOWICEM3031M 8300:00:0005:51:22.3505:51:22.35+02:41:2211:425,1
32AMBICKI Miłosz 3127wkurw_teamRZESZÓWM3032M 8400:00:0005:52:29.6505:52:29.65+02:42:2911:445,1
33KAŁKA Marcin 3163RAWICZM3033M 8500:00:0005:56:03.4005:56:03.40+02:46:0311:525,1
34KOWALIK Andrzej 3107Bezpieczny.pl/Bieg OpolskiOPOLEM3034M 8600:00:0005:56:31.5005:56:31.50+02:46:3111:535,0
35JAMBOR Michał 3201Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM3035M 8900:00:0005:56:38.7005:56:38.70+02:46:3811:535,0
36BAJDAK Łukasz 3247M3036M 9000:00:0005:56:58.8505:56:58.85+02:46:5811:535,0
37KWAŚNIEWSKI Łukasz 3134ROSNOWOM3037M 9100:00:0006:00:40.0506:00:40.05+02:50:4012:015,0
38BĄK Piotr 3018Husaria Race TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3038M 9300:00:0006:02:17.1506:02:17.15+02:52:1712:045,0
39SZYMAŃSKI Michał 3098RZESZÓWM3039M 9400:00:0006:02:32.2506:02:32.25+02:52:3212:055,0
40TRAWKA Damian 3051RZESZÓWM3040M 9600:00:0006:03:20.3506:03:20.35+02:53:2012:065,0
41DUCHNA Tomasz 3182GARWOLINM3041M 9900:00:0006:06:53.7006:06:53.70+02:56:5312:134,9
42SUKIENNICZAK Tomasz 3228ŚLESINM3042M 10000:00:0006:07:11.3006:07:11.30+02:57:1112:144,9
43KOWALCZYK Łukasz 3246M3043M 10200:00:0006:14:14.7006:14:14.70+03:04:1412:284,8
44DRONKA Dominik 3077RZESZÓWM3044M 10300:00:0006:14:38.9506:14:38.95+03:04:3812:294,8
45COFALSKI Jakub 3185WARSZAWAM3045M 10400:00:0006:21:43.3506:21:43.35+03:11:4312:434,7
46STASIUK Arkadiusz 3049Husaria Race TeamWARSZAWAM3046M 10800:00:0006:32:08.1006:32:08.10+03:22:0813:044,6
47FREJ Marcin 3102Zabiegani.TVWARSZAWAM3047M 10900:00:0006:35:15.2006:35:15.20+03:25:1513:104,6
48BURZYŃSKI Klaudiusz 3105POZNAŃM3048M 11300:00:0006:41:14.7506:41:14.75+03:31:1413:224,5
49ZARUDZKI Paweł 3022Nothing to fearGLIWICEM3049M 11500:00:0006:44:00.9506:44:00.95+03:34:0013:284,5
50JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 3162Husaria Race TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM3050M 11600:00:0006:45:54.5006:45:54.50+03:35:5413:314,4
51CYMMER Michał 3224ŚWINICE WARCKIEM3051M 11800:00:0006:46:24.5506:46:24.55+03:36:2413:324,4
52BILSKI Piotr 3170WARSZAWAM3052M 12000:00:0006:51:17.7006:51:17.70+03:41:1713:424,4
Niesklasyfikowani
BELKA Dawid 3226W Biegu PisanwWARSZAWAM30DNF DNF DNF--
ULER Maciej 3218W Biegu PisaneWARSZAWAM30DNF DNF DNF--
Znaleziono 54 wynik(ów)