RZEŹNIK ENIGMA 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 251
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 188
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIELAWA Rafał 3277WROCŁAWM401M 200:00:0003:10:00.0003:10:00.00 6:209,5
2ZAMOJSKI Robert 3200GLIWICEM402M 500:00:0004:26:15.4004:26:15.40+01:16:158:526,8
3KOWALCZYK Mariusz 3178ŻÓŁWINM403M 700:00:0004:32:30.9004:32:30.90+01:22:309:056,6
4BONIKOWSKI Tomasz 3035GRODZISK MAZM404M 1500:00:0004:41:22.2004:41:22.20+01:31:229:226,4
5WNOROWSKI Stefan 3145GREYKONSTANCIN - JEZIORNAM405M 1600:00:0004:42:07.8504:42:07.85+01:32:079:246,4
6PUCHACZ Piotr 3129WARSZAWAM406M 2000:00:0004:45:01.8504:45:01.85+01:35:019:306,3
7ŚWIDZIŃSKI Tomasz 3217Vege RunnersKRAKÓWM407M 2200:00:0004:46:34.3504:46:34.35+01:36:349:336,3
8PRZYPOLSKI Paweł 3058Im-Possible TeamWARSZAWAM408M 2800:00:0004:59:10.6504:59:10.65+01:49:109:586,0
9NOWAK Miroslaw 3017KONSTANTYNOW LODZKIM409M 2900:00:0005:07:54.5505:07:54.55+01:57:5410:155,8
10PONIEWOZIK Ireneusz 3104LUBLINM4010M 3000:00:0005:07:54.8005:07:54.80+01:57:5410:155,8
11WACHOWSKI Karol 3125WARSZAWAM4011M 3100:00:0005:16:57.7505:16:57.75+02:06:5710:335,7
12JUSZCZAK Marcin 3138ŁOMAZYM4012M 3700:00:0005:26:28.9505:26:28.95+02:16:2810:525,5
13TOKARZ Marcin 3008LIBERTÓWM4013M 3800:00:0005:28:11.7005:28:11.70+02:18:1110:565,5
14PODLASZEWSKI Jacek 3091SPCTORUŃM4014M 4000:00:0005:28:23.4505:28:23.45+02:18:2310:565,5
15RYGIEL Ryszard 3045KRAKÓWM4015M 4300:00:0005:30:36.1005:30:36.10+02:20:3611:015,4
16ZARUDZKI Łukasz 3021Nothing to fearGLIWICEM4016M 4600:00:0005:33:26.5505:33:26.55+02:23:2611:065,4
17WOJCIECHOWSKI Krzysztof 3072ŁAŃCUTM4017M 4900:00:0005:34:39.7505:34:39.75+02:24:3911:095,4
18GARNYS Radek 3069DĄBRÓWKA WIELKAM4018M 5000:00:0005:34:49.9005:34:49.90+02:24:4911:095,4
19KULCZYŃSKI Michał 3101GDYNIAM4019M 5300:00:0005:35:47.7005:35:47.70+02:25:4711:115,4
20BĄK Andrzej 3068SPCLUBICZM4020M 5400:00:0005:36:09.8505:36:09.85+02:26:0911:125,4
21DARMOCHWAŁ Leszek 3236Dzikie BobryPOZNAŃM4021M 6200:00:0005:37:12.9505:37:12.95+02:27:1211:145,3
22KOMAŃSKI Rafał 3193Drużyna SzpikuZARSZYNM4022M 6300:00:0005:37:22.6505:37:22.65+02:27:2211:145,3
23RADKOWSKI Dariusz 3179Zmusili mnie to biegamBYDGOSZCZM4023M 6800:00:0005:39:28.8005:39:28.80+02:29:2811:185,3
24ORZECHOWSKI Witold 3249M4024M 7000:00:0005:41:37.5505:41:37.55+02:31:3711:235,3
25KAMIŃSKI Paweł 3136MUROWANIECM4025M 7800:00:0005:49:04.1005:49:04.10+02:39:0411:385,2
26ZIELIŃSKI Tomasz 3032Tetrycy SchrodingeraKARLINM4026M 8100:00:0005:49:49.6505:49:49.65+02:39:4911:395,1
27KRAJCZYŃSKI Jakub 3204PKO Bank PolskiŁOMIANKIM4027M 8700:00:0005:56:37.8005:56:37.80+02:46:3711:535,0
27PAWLAK Bartosz 3202JABŁONNAM4028M 8800:00:0005:56:37.8005:56:37.80+02:46:3711:535,0
29BRYŁA Krzysztof 3024Drużyna Szpiku / biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4029M 9800:00:0006:03:55.5006:03:55.50+02:53:5512:074,9
30HERMAN Paweł 3076MRZEŻYNOM4030M 11000:00:0006:35:20.4006:35:20.40+03:25:2013:104,6
31PIERZGALSKI Sebastian 3087ŁÓDŹM4031M 12100:00:0006:55:22.3006:55:22.30+03:45:2213:504,3
Niesklasyfikowani
GRANIEWSKI Aleksander 3096WARSZAWAM40DNF DNF DNF--
MĄKOSA Konrad 3078WARSZAWAM40DNF DNF DNF--
BARYZA Robert 3059JÓZEFOWOM40DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)