RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2016-05-23
Miejsce/ Place:
Komańcza
Dystans/ Distance:
33 km
Zgłoszonych/ Registered:
161
Wystartowało/ Started:
123
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
123
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time16.7kmCzas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAMIŃSKI Artur 2109GMINA SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0001:30:0702:45:24.5002:45:24.50 5:0012
2CISZCZONIK Sebastian 2159SPORTIVA.PLRZESZÓWM302M 200:00:0001:30:0702:46:35.1502:46:35.15+00:01:105:0211.9
3GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM201M 300:00:0001:30:0702:56:14.6502:56:14.65+00:10:505:2011.2
4POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 400:00:0001:34:4602:57:08.9502:57:08.95+00:11:445:2211.2
5BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM202M 500:00:0001:36:0903:05:18.9003:05:18.90+00:19:545:3610.7
6KUJAWSKI Bartek 2059GRUPETTO GORLICEGORLICEM203M 600:00:0001:38:4903:07:42.0503:07:42.05+00:22:175:4110.5
7PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM303M 700:00:0001:42:5703:08:15.0003:08:15.00+00:22:505:4210.5
8MORAWSKI Filip 2027FILIP MORAWSKIPOZNAŃM402M 800:00:0001:37:4103:10:30.0003:10:30.00+00:25:055:4610.4
9WARSKI Patryk 2060KATOWICEM304M 900:00:0001:45:1603:20:57.8003:20:57.80+00:35:336:059.9
10KNOPEK Robert 2144GLIWICEM305M 1000:00:0001:39:0303:22:27.8503:22:27.85+00:37:036:089.8
11FIJAŁKOWSKI Radosław 2142CROSSFIT GCWWARSZAWAM306M 1100:00:0001:51:1603:23:33.2003:23:33.20+00:38:086:109.7
12DUCKI Piotr 2170OTK RZEŹNIKPOLKOWICEM307M 1200:00:0001:51:1303:28:20.9003:28:20.90+00:42:566:189.5
13ROWIŃSKI Michał 2043LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM308M 1300:00:0001:52:1503:31:24.0003:31:24.00+00:45:596:249.4
14FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168LOS BIEGANEROSWROCŁAWK301K 100:00:0001:59:2903:38:37.4503:38:37.45+00:53:126:379.1
15GOLBA Łukasz 2063ZABIEGANI MIELECMIELECM309M 1400:00:0001:58:4103:38:55.1503:38:55.15+00:53:306:389
16WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM3010M 1500:00:0001:59:3203:40:18.6503:40:18.65+00:54:546:409
17PAWLIŃSKI Adam 2132PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM3011M 1600:00:0002:01:1703:40:59.6503:40:59.65+00:55:356:419
18POTĘGA Izabela 2046DELPHI RUNNING TEAMRUDAWAK302K 200:00:0001:56:5603:42:10.9503:42:10.95+00:56:466:438.9
19CISKI Piotr 2128WARSZAWAM403M 1700:00:0002:00:3003:43:13.6503:43:13.65+00:57:496:458.9
20SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM404M 1800:00:0002:03:3703:43:41.3503:43:41.35+00:58:166:468.9
21KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK303K 300:00:0002:00:2303:44:02.0003:44:02.00+00:58:376:478.8
22PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3012M 1900:00:0002:00:5803:44:41.2503:44:41.25+00:59:166:488.8
23CZELNY Tomasz 2031SMASHING PĄPKINSGLIWICEM3013M 2000:00:0002:02:2803:45:58.2003:45:58.20+01:00:336:508.8
24ZAWAL Przemysław 2020REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM3014M 2100:00:0002:03:5203:46:37.9503:46:37.95+01:01:136:528.7
25MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM204M 2200:00:0001:58:4103:48:09.8503:48:09.85+01:02:456:548.7
26MAZIARZ Damian 2047BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM3015M 2300:00:0002:13:2903:50:57.0503:50:57.05+01:05:326:598.6
27BURANDT Magdalena 2019123 TRI DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK304K 400:00:0002:02:5403:52:15.4503:52:15.45+01:06:507:028.5
28JUSZCZAK Zbigniew 2092NIEZRZESZONYOPATÓWEKM501M 2400:00:0002:04:2603:54:06.1003:54:06.10+01:08:417:058.5
29GIMZICKA Ewa 2075BANDA I WANDAPOZNAŃK305K 500:00:0002:04:0703:54:26.2003:54:26.20+01:09:017:068.4
30ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM205M 2500:00:0002:06:4003:55:41.1003:55:41.10+01:10:167:088.4
31HYJEK Elżbieta 2040MIELECK401K 600:00:0002:01:5103:56:16.6003:56:16.60+01:10:527:098.4
32BRYŁA Krzysztof 2079DRUŻYNA SZPIKU BIEGNIJMY.PL KOSZALINKOSZALINM405M 2600:00:0002:04:2303:56:21.7003:56:21.70+01:10:577:098.4
33KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK306K 700:00:0002:03:5703:56:44.2503:56:44.25+01:11:197:108.4
34CHABKO Jacek 20662. WOG WROCŁAWWYSOKAM406M 2700:00:0002:01:4204:01:45.6504:01:45.65+01:16:217:198.2
35CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3016M 2800:00:0002:03:2104:03:32.8004:03:32.80+01:18:087:228.1
36WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 800:00:0002:09:0704:05:05.9504:05:05.95+01:19:417:258.1
37KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK308K 900:00:0002:09:0704:05:05.9504:05:05.95+01:19:417:258.1
38SUROWIEC Grzegorz 2120BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM3017M 2900:00:0002:36:2004:07:49.2004:07:49.20+01:22:247:308
39FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM407M 3000:00:0002:02:0704:08:00.2504:08:00.25+01:22:357:308
40TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK201K 1000:00:0002:34:0004:08:10.8004:08:10.80+01:22:467:318
41SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK402K 1100:00:0002:12:5804:09:10.6504:09:10.65+01:23:467:337.9
42ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3018M 3100:00:0002:07:2704:10:04.5504:10:04.55+01:24:407:347.9
43DARŁAK Lucasz 2134SMASHING PĄPKINSRZESZÓWM206M 3200:00:0002:08:3404:13:18.3504:13:18.35+01:27:537:407.8
44MRUGAŁA Wojciech 2133KILOWATY RUNNERSWARSZAWAM207M 3300:00:0002:06:5004:13:55.2504:13:55.25+01:28:307:417.8
45PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK309K 1200:00:0002:17:3304:14:05.8504:14:05.85+01:28:417:417.8
46KWIECIEŃ Sebastian 2048ZAPIERDALACZEWROCLAWM3019M 3400:00:0002:25:2804:14:08.2504:14:08.25+01:28:437:427.8
47SALAK Piotr 2122WARSZAWAM408M 3500:00:0002:14:2104:14:47.6504:14:47.65+01:29:237:437.8
48SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK202K 1300:00:0002:09:1504:15:54.5004:15:54.50+01:30:307:457.7
49BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3020M 3600:00:0002:13:0504:17:21.9504:17:21.95+01:31:577:477.7
50ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM409M 3700:00:0002:07:1104:17:48.9004:17:48.90+01:32:247:487.7
51OTAWSKI Maciej 2050ARCADIS RUNNING TEAMKIELCEM3021M 3800:00:0002:20:0104:18:14.5004:18:14.50+01:32:507:497.7
52WAHL Daniel 2071T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM3022M 3900:00:0002:36:4404:18:50.0004:18:50.00+01:33:257:507.6
53GOWIN Wiktor 2147BOZONY HIGGSAPĘCICE MAŁEM208M 4000:00:0002:16:2704:19:02.1004:19:02.10+01:33:377:507.6
54ŁUKASIEWICZ Marcin 2148BOZONY HIGGSAPRUSZKÓWM209M 4100:00:0002:16:2804:19:02.1504:19:02.15+01:33:377:507.6
55BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4010M 4200:00:0002:20:3404:20:33.9004:20:33.90+01:35:097:537.6
56BAR Tomasz 2064LUBLINM3023M 4300:00:0002:38:4404:21:40.0504:21:40.05+01:36:157:557.6
57KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM502M 4400:00:0002:14:5004:21:46.7504:21:46.75+01:36:227:557.6
58SIKORA Paweł 2149KRABOLUDZIEWARSZAWAM3024M 4500:00:0002:16:5404:21:59.0004:21:59.00+01:36:347:567.6
59ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM2010M 4600:00:0002:30:3704:23:05.7504:23:05.75+01:37:417:587.5
60DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3010K 1400:00:0002:15:2904:24:28.2504:24:28.25+01:39:038:007.5
61KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4011M 4700:00:0002:15:5704:24:28.6504:24:28.65+01:39:048:007.5
62ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4012M 4800:00:0002:37:2704:24:39.2004:24:39.20+01:39:148:017.5
63SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4013M 4900:00:0002:15:4004:25:45.1504:25:45.15+01:40:208:037.5
64CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3025M 5000:00:0002:25:0004:27:41.9004:27:41.90+01:42:178:067.4
65STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4014M 5100:00:0002:18:0104:28:54.9504:28:54.95+01:43:308:087.4
66MARCINEK Łukasz 2016NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE SL.M3026M 5200:00:0002:15:3504:29:59.5004:29:59.50+01:44:358:107.3
67KREFT Dorota 2164KLUB WYSOKOGÓRSKI TRÓJMIASTOGDYNIAK3011K 1500:00:0002:21:3204:30:10.5004:30:10.50+01:44:468:117.3
68KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3027M 5300:00:0002:16:2904:30:49.9504:30:49.95+01:45:258:127.3
69GAŁUSZEK Michał 2045EPO RACING ADVENTURE TEAMPOZNAŃM2011M 5400:00:0002:25:3304:32:43.9004:32:43.90+01:47:198:157.3
70KRUPCZYŃSKI Szymon 2086KRUPOLS TEAMRASZYNM2012M 5500:00:0002:19:1904:33:20.4504:33:20.45+01:47:558:167.2
71POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4015M 5600:00:0002:24:3504:33:39.2504:33:39.25+01:48:148:177.2
72BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK403K 1600:00:0002:26:2504:33:43.3004:33:43.30+01:48:188:177.2
73LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM503M 5700:00:0002:37:0604:36:33.3504:36:33.35+01:51:088:227.2
74MISIEK Marek 2014POCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKAGŁUCHOŁAZYM504M 5800:00:0002:41:0704:39:03.5504:39:03.55+01:53:398:277.1
75BRYLONEK Grzegorz 2080RADIO WROCŁAWWROCŁAWM4016M 5900:00:0002:36:4104:39:03.6004:39:03.60+01:53:398:277.1
76CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3012K 1700:00:0002:33:0004:40:35.6504:40:35.65+01:55:118:307.1
77ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB MANIAC ULTRAPOZNAŃM4017M 6000:00:0002:33:0904:40:35.9504:40:35.95+01:55:118:307.1
78KOCIOŁEK Andrzej 2055KANCELARIA BIEGOWA STASZEWSCYOSOWIEC- TRZĘSINAM4018M 6100:00:0002:24:3404:40:55.5504:40:55.55+01:55:318:307
79KOPERA Anna 2124KAMZIK TEAMTRZEMEŚNIAK404K 1800:00:0002:36:5404:43:24.7504:43:24.75+01:58:008:357
80FLAK Łukasz 2049ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM3028M 6200:00:0002:58:3904:44:19.3004:44:19.30+01:58:548:367
81ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TEAMGDAŃSKK405K 1900:00:0002:36:4504:44:57.3504:44:57.35+01:59:328:386.9
82BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3013K 2000:00:0002:34:2004:45:26.5504:45:26.55+02:00:028:386.9
83PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4019M 6300:00:0002:25:4204:46:11.1504:46:11.15+02:00:468:406.9
84STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3029M 6400:00:0002:25:4204:46:11.4504:46:11.45+02:00:468:406.9
85SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM4020M 6500:00:0002:47:5104:48:51.2504:48:51.25+02:03:268:456.9
86HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM505M 6600:00:0002:27:0004:49:03.0504:49:03.05+02:03:388:456.9
87HAUTON Monika 2013NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK3014K 2100:00:0002:31:0104:50:00.9004:50:00.90+02:04:368:476.8
88SNARSKA Katarzya 2036ALBATROSYJOZEFOSLAWK3015K 2200:00:0002:31:5004:50:06.1504:50:06.15+02:04:418:476.8
89GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3016K 2300:00:0002:34:3904:50:06.1504:50:06.15+02:04:418:476.8
90ZIELONKA Adam 2121AMICUS ARGDYNIAM506M 6700:00:0002:25:3004:55:27.1504:55:27.15+02:10:028:576.7
91KARPIŃSKI Robert 2096SPARTANIE DZIECIOMMARKIM4021M 6800:00:0002:40:1804:56:21.8504:56:21.85+02:10:578:586.7
92LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3017K 2400:00:0002:48:4705:00:37.5005:00:37.50+02:15:139:066.6
93KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4022M 6900:00:0002:39:0405:01:06.8005:01:06.80+02:15:429:076.6
94POKRYWKA Stefan 2169NA BUCIECISNAM507M 7000:00:0002:40:5405:04:38.9505:04:38.95+02:19:149:136.5
95KRUZEL Rafal 2018BIEGOWE MISIELEGNICAM4023M 7100:00:0002:46:4505:07:31.6005:07:31.60+02:22:079:196.4
96CZYZEWSKA Mariola 202612TRI.PL DRUZYNA WILKAOLSZTYNK3018K 2500:00:0002:46:1505:09:36.1505:09:36.15+02:24:119:226.4
97KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3030M 7200:00:0002:50:4305:11:46.7505:11:46.75+02:26:229:266.4
98SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4024M 7300:00:0002:50:4205:11:47.3005:11:47.30+02:26:229:266.4
99ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM KLUB SPORTOWY XTRI.PLGDAŃSKK406K 2600:00:0002:46:2205:13:17.7505:13:17.75+02:27:539:296.3
100PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2013M 7400:00:0002:38:0505:13:20.2005:13:20.20+02:27:559:296.3
101SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7500:00:0002:31:4705:13:26.7505:13:26.75+02:28:029:296.3
102WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4025M 7600:00:0002:39:0705:13:44.2005:13:44.20+02:28:199:306.3
103WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3019K 2700:00:0002:39:0805:13:44.2505:13:44.25+02:28:199:306.3
104MAŃKOWSKI Krzysztof 203312TRI.PL MAKERUNEASIEROLSZTYNM3032M 7700:00:0002:49:0805:13:45.1505:13:45.15+02:28:209:306.3
105ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK407K 2800:00:0002:45:4005:15:48.3005:15:48.30+02:30:239:346.3
106KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNRECORD.PLGDYNIAK408K 2900:00:0002:35:1205:16:32.0005:16:32.00+02:31:079:356.3
107SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EVERRUNALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK501K 3000:00:0002:33:2205:16:45.3505:16:45.35+02:31:209:356.3
108JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM601M 7800:00:0002:47:4505:20:12.6505:20:12.65+02:34:489:426.2
109ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3020K 3100:00:0002:54:4105:20:35.2005:20:35.20+02:35:109:426.2
110ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK203K 3200:00:0002:54:4105:21:38.1505:21:38.15+02:36:139:446.2
111PITAS Andrzej 2037ZAPIERDALACZEROGOŹNIKM4026M 7900:00:0003:21:3905:34:58.9505:34:58.95+02:49:3410:095.9
112SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK204K 3300:00:0003:01:4305:38:42.0505:38:42.05+02:53:1710:155.8
113DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK502K 3400:00:0003:13:3305:42:40.0005:42:40.00+02:57:1510:235.8
114PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM508M 8000:00:0003:14:1005:42:40.2005:42:40.20+02:57:1510:235.8
115SIWIŃSKI Jerzy 202312TRI.PL DRUŻYNA WILKAOLSZTYNM509M 8100:00:0002:46:1605:44:21.1505:44:21.15+02:58:5610:265.7
116GÓRA Daniel 2108MILICZM3033M 8200:00:0002:59:1205:44:35.1505:44:35.15+02:59:1010:265.7
117STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M5010M 8300:00:0003:10:2605:44:43.1505:44:43.15+02:59:1810:265.7
118LOS Anna 2044TURLAM SIĘ TEAMWARSZAWAK409K 3500:00:0003:07:2605:48:22.7005:48:22.70+03:02:5810:335.7
119PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3034M 8400:00:0002:55:1205:57:30.6005:57:30.60+03:12:0610:505.5
DQJODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM KLUB SPORTOWY XTRI.PLPRUSZCZ GDAŃSKIK40DQ03:13:18 DQ06:10:27.05 DQ DQ--
DQPACANOWSKA Agnieszka 2034WEŁNICA BIEGAGNIEZNOK40DQ03:13:16 DQ06:13:16.35 DQ DQ--
DQPACANOWSKI Robert 2035WEŁNICA BIEGAGNIEZNOM40DQ03:13:12 DQ06:13:16.85 DQ DQ--
DQŚLEDZIEWSKA Marta 2160OTK RZEZNIKMIŃSK MAZOWIECKIK30DQ04:46:41 DQ08:57:00.00 DQ DQ--
Znaleziono 123 wynik(ów)