RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 33 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu16.7km
   
1KNOPEK Robert 2144GLIWICEM3000:00:0001:39:03
2SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4000:00:0002:15:40
3MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM5000:00:0002:41:07
4BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0002:13:05
5GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM2000:00:0001:30:07
6LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3000:00:0002:48:47
7KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3000:00:0002:50:43
8POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4000:00:0002:24:35
9ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3000:00:0002:07:27
10ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:00:0001:52:15
11TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK2000:00:0002:34:00
12KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3000:00:0002:16:29
13MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0001:37:41
14STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4000:00:0002:18:01
15BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM4000:00:0002:36:41
16ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4000:00:0002:37:27
17PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2000:00:0002:38:05
18BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4000:00:0002:04:23
19FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4000:00:0002:02:07
20KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:0002:40:18
21KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK3000:00:0002:21:32
22BAR Tomasz 2064LUBLINM3000:00:0002:38:44
23DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK5000:00:0003:13:33
24KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4000:00:0002:24:34
25POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0001:34:46
26PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0002:01:17
27CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM3000:00:0001:30:07
28KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK3000:00:0002:09:07
29ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM2000:00:0002:30:37
30KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0002:03:57
31HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3000:00:0002:31:01
32WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4000:00:0002:39:07
33WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3000:00:0002:39:08
34CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3000:00:0002:25:00
35OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3000:00:0002:20:01
36CISKI Piotr 2128WARSZAWAM4000:00:0002:00:30
37MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0002:13:29
38CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4000:00:0002:01:42
39JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM5000:00:0002:04:26
40GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2000:00:0002:16:27
41DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3000:00:0002:15:29
42LOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK4000:00:0003:07:26
43MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:0002:49:08
44POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK3000:00:0001:56:56
45PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM5000:00:0003:14:10
46POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM5000:00:0002:40:54
47SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:00:0002:33:22
48WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM3000:00:0001:59:32
49STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3000:00:0002:25:42
50CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0002:46:15
51GÓRA Daniel 2108MILICZM3000:00:0002:59:12
52ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3000:00:0002:54:41
53SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3000:00:0002:31:47
54MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM2000:00:0001:58:41
55KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK4000:00:0002:36:54
56SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4000:00:0002:50:42
57ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4000:00:0002:33:09
58SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3000:00:0002:16:54
59SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK4000:00:0002:12:58
60WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3000:00:0002:36:44
61SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK2000:00:0002:09:15
62PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3000:00:0002:00:58
63ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM5000:00:0002:25:30
64GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM2000:00:0002:25:33
65SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3000:00:0002:31:50
66KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3000:00:0002:25:28
67ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2000:00:0002:16:28
68FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK3000:00:0001:59:29
69SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM4000:00:0002:03:37
70GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3000:00:0002:34:39
71BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM2000:00:0001:36:09
72SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4000:00:0002:14:21
73WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK3000:00:0002:09:07
74CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3000:00:0002:02:28
75KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0001:38:49
76ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4000:00:0002:07:11
77MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM2000:00:0002:06:50
78DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM2000:00:0002:08:34
79KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:0002:46:45
80CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3000:00:0002:33:00
81PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3000:00:0002:17:33
82HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM5000:00:0002:27:00
83GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0001:58:41
84STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M5000:00:0003:10:26
85KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:0002:14:50
86ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3000:00:0002:03:52
87KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4000:00:0002:15:57
88ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK4000:00:0002:36:45
89CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3000:00:0002:03:21
90WARSKI Patryk 2060KATOWICEM3000:00:0001:45:16
91ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK4000:00:0002:46:22
92LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM5000:00:0002:37:06
93SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0002:36:20
94BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0002:02:54
95GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:0002:04:07
96KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK4000:00:0002:35:12
97ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM2000:00:0002:06:40
98KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2000:00:0002:19:19
99SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM4000:00:0002:47:51
100PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0003:21:39
101KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK3000:00:0002:00:23
102PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3000:00:0002:55:12
103PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4000:00:0002:25:42
104ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK2000:00:0002:54:41
105SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK2000:00:0003:01:43
106DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:0001:51:13
107ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK4000:00:0002:45:40
108FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3000:00:0002:58:39
109BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK4000:00:0002:26:25
110BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4000:00:0002:20:34
111BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3000:00:0002:34:20
112JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM6000:00:0002:47:45
113SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:0002:46:16
114HYJEK Elżbieta 2040MIELECK4000:00:0002:01:51
115FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM3000:00:0001:51:16
116KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4000:00:0002:39:04
117KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM3000:00:0001:30:07
118PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM3000:00:0001:42:57
119MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3000:00:0002:15:35
Niesklasyfikowani
DQJODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK40DQ03:13:18 DQ
DQŚLEDZIEWSKA Marta 2160OTK RzeznikMIŃSK MAZOWIECKIK30DQ04:46:41 DQ
DQPACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM40DQ03:13:12 DQ
DQPACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK40DQ03:13:16 DQ
Znaleziono 123 wynik(ów)