RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 33 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 16.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu16.7km
   
1GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM2000:00:0001:30:07
2CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM3000:00:0001:30:07
3KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM3000:00:0001:30:07
4POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0001:34:46
5BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM2000:00:0001:36:09
6MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0001:37:41
7KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0001:38:49
8KNOPEK Robert 2144GLIWICEM3000:00:0001:39:03
9PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM3000:00:0001:42:57
10WARSKI Patryk 2060KATOWICEM3000:00:0001:45:16
11DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:0001:51:13
12FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM3000:00:0001:51:16
13ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:00:0001:52:15
14POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK3000:00:0001:56:56
15MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM2000:00:0001:58:41
16GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0001:58:41
17FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK3000:00:0001:59:29
18WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM3000:00:0001:59:32
19KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK3000:00:0002:00:23
20CISKI Piotr 2128WARSZAWAM4000:00:0002:00:30
21PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3000:00:0002:00:58
22PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0002:01:17
23CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4000:00:0002:01:42
24HYJEK Elżbieta 2040MIELECK4000:00:0002:01:51
25FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4000:00:0002:02:07
26CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3000:00:0002:02:28
27BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0002:02:54
28CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3000:00:0002:03:21
29SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM4000:00:0002:03:37
30ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3000:00:0002:03:52
31KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0002:03:57
32GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:0002:04:07
33BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4000:00:0002:04:23
34JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM5000:00:0002:04:26
35ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM2000:00:0002:06:40
36MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM2000:00:0002:06:50
37ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4000:00:0002:07:11
38ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3000:00:0002:07:27
39DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM2000:00:0002:08:34
40KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK3000:00:0002:09:07
40WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK3000:00:0002:09:07
42SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK2000:00:0002:09:15
43SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK4000:00:0002:12:58
44BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0002:13:05
45MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0002:13:29
46SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4000:00:0002:14:21
47KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:0002:14:50
48DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3000:00:0002:15:29
49MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3000:00:0002:15:35
50SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4000:00:0002:15:40
51KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4000:00:0002:15:57
52GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2000:00:0002:16:27
53ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2000:00:0002:16:28
54KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3000:00:0002:16:29
55SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3000:00:0002:16:54
56PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3000:00:0002:17:33
57STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4000:00:0002:18:01
58KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2000:00:0002:19:19
59OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3000:00:0002:20:01
60BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4000:00:0002:20:34
61KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK3000:00:0002:21:32
62KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4000:00:0002:24:34
63POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4000:00:0002:24:35
64CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3000:00:0002:25:00
65KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3000:00:0002:25:28
66ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM5000:00:0002:25:30
67GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM2000:00:0002:25:33
68STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3000:00:0002:25:42
69PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4000:00:0002:25:42
70BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK4000:00:0002:26:25
71HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM5000:00:0002:27:00
72ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM2000:00:0002:30:37
73HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3000:00:0002:31:01
74SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3000:00:0002:31:47
75SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3000:00:0002:31:50
76CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3000:00:0002:33:00
77ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4000:00:0002:33:09
78SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:00:0002:33:22
79TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK2000:00:0002:34:00
80BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3000:00:0002:34:20
81GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3000:00:0002:34:39
82KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK4000:00:0002:35:12
83SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0002:36:20
84BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM4000:00:0002:36:41
85WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3000:00:0002:36:44
86ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK4000:00:0002:36:45
87KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK4000:00:0002:36:54
88LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM5000:00:0002:37:06
89ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4000:00:0002:37:27
90PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2000:00:0002:38:05
91BAR Tomasz 2064LUBLINM3000:00:0002:38:44
92KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4000:00:0002:39:04
93WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4000:00:0002:39:07
94WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3000:00:0002:39:08
95KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:0002:40:18
96POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM5000:00:0002:40:54
97MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM5000:00:0002:41:07
98ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK4000:00:0002:45:40
99CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0002:46:15
100SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:0002:46:16
101ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK4000:00:0002:46:22
102KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:0002:46:45
103JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM6000:00:0002:47:45
104SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM4000:00:0002:47:51
105LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3000:00:0002:48:47
106MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:0002:49:08
107SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4000:00:0002:50:42
108KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3000:00:0002:50:43
109ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3000:00:0002:54:41
110ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK2000:00:0002:54:41
111PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3000:00:0002:55:12
112FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3000:00:0002:58:39
113GÓRA Daniel 2108MILICZM3000:00:0002:59:12
114SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK2000:00:0003:01:43
115LOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK4000:00:0003:07:26
116STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M5000:00:0003:10:26
Niesklasyfikowani
DQPACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM40DQ03:13:12 DQ
DQPACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK40DQ03:13:16 DQ
DQJODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK40DQ03:13:18 DQ
120DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK5000:00:0003:13:33
121PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM5000:00:0003:14:10
122PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:0003:21:39
DQŚLEDZIEWSKA Marta 2160OTK RzeznikMIŃSK MAZOWIECKIK30DQ04:46:41 DQ
Znaleziono 123 wynik(ów)