RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-12
Miejsce:
Komańcza
Dystans:
33 km
Zgłoszonych:
137
Wystartowało:
117
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
116
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP1_Zebrak
16.7km
Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PIECH Kacper 2134etapowatriada.pl/ASICS FrontRunner PolskaKRAKÓWM201M 100:00:0001:27:4002:43:54.3002:43:54.95 4:5812,1
2POLAŃSKI Tomasz 2005B4SPORTM401M 200:00:0101:29:4502:50:45.3002:50:46.85+00:06:515:1011,6
3PAŁKA Tomasz 2023LuzyxRZESZÓWM301M 300:00:1301:38:0803:08:10.7003:08:23.95+00:24:295:4210,5
4PAWĘZKA Mirosław 2039Banda Grudnia / Orange PolskaLUBLINM302M 400:00:0201:41:5903:15:03.3003:15:05.75+00:31:105:5410,2
5MOĆKO Jacek 2026ZAGNAŃSKM202M 500:00:0101:44:5603:15:10.9503:15:12.80+00:31:175:5410,1
6SKALSKI Radosław 2155KB AKTYWNI KONINKONINM402M 600:00:0301:45:0903:22:06.9003:22:10.60+00:38:156:079,8
7LUBAŃSKI Robert 2073BUKOWICEM501M 700:00:0201:45:4503:27:47.2503:27:50.00+00:43:556:179,5
8PYRKOSZ Damian 2029RZESZÓWM403M 800:00:0201:53:1103:33:10.5503:33:12.90+00:49:176:279,3
9PAPUGA Dariusz 2037Zadyszka OświęcimM502M 900:00:0201:50:5803:33:59.5503:34:02.10+00:50:076:299,3
10GURGUL Sebastian 2019Aromat NógKRAKÓWM303M 1000:00:0301:49:3803:36:23.1503:36:26.40+00:52:316:339,2
11KOZIŃSKI Marek 2111RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM304M 1100:00:0302:01:5603:41:21.8003:41:25.05+00:57:306:428,9
12BUCZYŃSKI Adam 2097Nokia KrakówKRAKÓWM404M 1200:00:0301:58:2503:41:33.4503:41:37.30+00:57:426:428,9
13MAJER Damian 2088Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM405M 1300:00:0201:52:4903:41:39.8003:41:42.25+00:57:476:438,9
14LANGE Beata 2072BIŁGORAJK401K 100:00:0402:01:5503:41:40.7003:41:45.30+00:57:506:438,9
15SALSKI Rafał 20761968ŻYRARDÓWM406M 1400:00:0101:54:4603:42:29.3003:42:31.20+00:58:366:448,9
16SYDORUK Aleksander 204612tri.pl SS Drużyna WilkaGRONITYM407M 1500:00:0201:54:5703:46:42.2003:46:45.05+01:02:506:528,7
17RYCHTER Karol 2131RychterowieBYDGOSZCZM408M 1600:00:0302:00:4303:50:51.4003:50:54.70+01:06:596:598,6
18SEICHTER Adam 2110ProRunning PromotionTORUŃM409M 1700:00:0302:03:0603:52:54.7003:52:58.55+01:09:037:038,5
19CZELNY Tomasz 2016Smashing PąpkinsGLIWCEM305M 1800:00:0702:02:3703:53:41.1503:53:48.45+01:09:537:048,5
20KACZMARCZYK Urszula 2048Pro - Run Wrocław / Karkonosz Running TeamWROCŁAWK301K 200:00:0502:05:5603:58:18.6003:58:24.50+01:14:297:138,3
21WARĘCKA Kasia 2069KROBÓWK201K 300:00:0502:08:0604:01:20.4504:01:26.00+01:17:317:188,2
22STODOLNY Krzysztof 2074WORYTYM503M 1900:00:0302:03:4504:02:50.3004:02:53.75+01:18:587:218,2
23WIADERNA Nina 2027WARSZAWAK302K 400:00:0502:08:2204:03:25.0504:03:30.55+01:19:357:228,1
24TOMCZAK Agnieszka 2054BYDGOSZCZK402K 500:00:0502:09:1704:03:55.8004:04:01.20+01:20:067:238,1
25SZOPIŃSKA Agnieszka 2052BYDGOSZCZK303K 600:00:0502:09:2004:05:06.8004:05:12.00+01:21:177:258,1
26SAMEREK Dariusz 2136TORUŃM306M 2000:00:0402:08:0904:06:17.1004:06:21.35+01:22:267:278,0
27JASKULSKI Karol 2119MARMELTORUŃM307M 2100:00:0402:08:0904:06:17.2504:06:21.60+01:22:267:278,0
28WALCZAK Agnieszka 2102PKO BP SABOLESŁAWK403K 700:00:0802:14:0604:07:20.8004:07:29.75+01:23:347:298,0
29SZOŁTYSEK Wojciech 2047OchajoRun&FriendsRYBNIKM4010M 2200:00:0802:12:1604:07:21.4504:07:29.90+01:23:347:298,0
30STASICA Arkadiusz 2099niezrzeszonyPOZNAŃM504M 2300:00:0902:09:4604:08:51.8004:09:01.30+01:25:067:328,0
31MAJOR Zby 2015Night RunnersKRAKÓWM4011M 2400:00:0502:10:3104:09:27.5504:09:32.65+01:25:377:337,9
32DZIEDZINA Tomasz 2021Night RunnersKRAKÓWM308M 2500:00:0402:10:3204:09:27.9004:09:32.70+01:25:377:337,9
33NOWAK Jarosław 2032spc ToruńTORUŃM4012M 2600:00:0402:07:2404:10:13.0004:10:17.15+01:26:227:347,9
34RYCHTER Marcin 2115RychterowieNIEMCZM4013M 2700:00:0402:02:4404:11:42.1004:11:46.40+01:27:517:377,9
35LIBEREK Renata 2062ŁOPUCHOWOK404K 800:00:0702:10:5804:16:04.3504:16:11.75+01:32:167:457,7
36STEGNER Anna 2055KONSTANCIN JEZIORNAK405K 900:00:0202:18:1304:16:18.1004:16:20.15+01:32:257:467,7
37FUKS Wiktoria 2018Night Runners +SANOKK202K 1000:00:0402:19:3204:16:46.3004:16:50.75+01:32:557:467,7
38SZPAIDEL Pawel 2014SOSNOWIECM309M 2800:00:0602:15:4404:17:56.5004:18:02.80+01:34:077:487,7
39GULAN Norbert 2129Moya MatchaWARSZAWAM3010M 2900:00:1002:15:4204:18:38.4504:18:49.05+01:34:547:507,7
40PODLASZEWSKI Jacek 2077veni,cucurri,viciTORUŃM4014M 3000:00:0302:16:3304:22:57.6504:23:00.80+01:39:057:587,5
41KOWALSKA Justyna 2094Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK304K 1100:00:0602:14:2304:23:46.5004:23:53.10+01:39:587:597,5
42STEFAŃCZYK Monika 2003Vege RunnersKRAKÓWK305K 1200:00:1102:19:3904:24:18.5504:24:29.80+01:40:348:007,5
43ODYA Marcin 2080Easy RunnerGDAŃSKM4015M 3100:00:0202:14:1904:25:00.3004:25:02.60+01:41:078:017,5
44ZAJAC Andrzej 2130Nokia KrakówKRAKÓWM4016M 3200:00:0302:16:2604:28:41.4504:28:45.00+01:44:508:087,4
45BARTŁOMIEJSKA Urszula 2060WARSZAWAK306K 1300:00:0502:17:4504:28:46.5504:28:52.25+01:44:578:087,4
46ZAMOJSKI Bogumił 2057KRAKÓWM4017M 3300:00:0402:18:3404:28:52.5504:28:56.70+01:45:018:087,4
47ROWIŃSKI Tomasz 2124Goliat LeoncinLEONCINM4018M 3400:00:0802:16:5104:28:54.4504:29:02.50+01:45:078:087,4
48SIEDLACZEK Zbigniew 2024Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM601M 3500:00:1002:16:2504:29:34.9504:29:45.25+01:45:508:107,3
49WILCZAK Katarzyna 2043KOBYŁKAK203K 1400:00:0602:23:1004:30:32.3004:30:38.35+01:46:438:117,3
50CEGIEŁKO Paweł 2121LUBLINM4019M 3600:00:0902:30:1904:34:35.5504:34:45.30+01:50:508:197,2
51RAFAŁ Eliza 2065BIŁGORAJK307K 1500:00:0402:21:3204:34:56.0504:35:00.90+01:51:058:197,2
52ŁYSAKIEWICZ Paweł 1886JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3011M 3700:00:0602:23:1104:36:35.2004:36:41.20+01:52:468:227,2
53ŻAK Oliwia 2011Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK308K 1600:00:0202:22:1104:40:44.7004:40:47.15+01:56:528:307,1
54LEHMANN Lukasz 2133WALLSENDM3012M 3800:00:0402:17:1004:42:52.1004:42:56.15+01:59:018:347,0
55DOMINIAK Michał 2138KB Ożarów Mazowiecki BiegaGOŁASZEWM3013M 3900:00:0802:25:4904:42:47.5504:42:56.30+01:59:018:347,0
56SLENDAK Jacek 2041Husaria Race TeamPABIANICEM203M 4000:00:1202:29:2004:42:44.0504:42:56.50+01:59:018:347,0
57PRYCIŃSKA Wiesława 2112Cafe Szkolna 16SUCHY LASK406K 1700:00:0602:29:5604:46:41.9004:46:48.50+02:02:538:416,9
58USZYŃSKI Grzegorz 2141OTK RzeźnikGLIWICEM4020M 4100:00:1702:27:1204:46:31.4004:46:48.60+02:02:538:406,9
59PRYCINSKI Krzysztof 2113Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4021M 4200:00:0602:29:5704:46:42.1004:46:48.85+02:02:538:416,9
60SAWICKI Bartosz 2093JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3014M 4300:00:0602:30:5204:46:53.0004:46:59.00+02:03:048:416,9
61ONAK Izabela 2058OchajoRun & FriendsGLIWICEK407K 1800:00:0902:33:4704:46:55.5504:47:04.70+02:03:098:416,9
62JANOWSKA Agnieszka 2117SzatanyPOZNAŃK309K 1900:00:1002:33:4404:46:59.4004:47:10.30+02:03:158:416,9
63KAMINSKA Karolina 2127Shell Kraków / Les Fammes courant dans les ForetsKRAKÓWK3010K 2000:00:1102:26:0804:47:21.3004:47:33.10+02:03:388:426,9
64DROZD Ola 2092JOZEFOWK408K 2100:00:0902:32:3104:49:59.8504:50:09.65+02:06:148:476,8
65RYŁKO Mariola 2084Solina TeamSOLINAK409K 2200:00:0802:30:5704:50:11.3504:50:19.90+02:06:248:476,8
66PIETYRA Karolina 2045BILCZAK3011K 2300:00:0902:35:5404:54:57.2504:55:06.30+02:11:118:566,7
67PIĄTEK Filip 2118SzatanyPOZNAŃM3015M 4400:00:1002:33:4204:56:56.7004:57:07.50+02:13:128:596,7
68SREBRNY Miroslaw 2075ROGOZM4022M 4500:00:0902:31:0604:57:10.5504:57:20.35+02:13:259:006,7
69PLASZCZYK Tomasz 2125Sztafeta NadzieiGDAŃSKM4023M 4600:00:1302:31:2304:57:07.2504:57:20.60+02:13:259:006,7
70WOJCIUK Tomasz 2109PIASECZNOM3016M 4700:00:1102:33:3004:57:23.1504:57:34.55+02:13:399:006,7
71CZAJKA Joanna 2116ŻNINK3012K 2400:00:0902:34:4504:57:36.8504:57:46.65+02:13:519:016,7
72MĄCZKA Krystyna 2002OTK RzeźnikGLIWICEK601K 2500:00:1202:38:2204:58:13.6004:58:26.05+02:14:319:026,6
73ZIELIŃSKI Łukasz 2103WARSZAWAM4024M 4800:00:1102:33:3504:58:59.0504:59:10.55+02:15:159:036,6
74PLISZCZYŃSKA Justyna 2063Insane RunnersLUBLINK4010K 2600:00:0602:36:0205:00:01.2005:00:07.80+02:16:129:056,6
75BALICKI Marcin 2083WIELICZKAM3017M 4900:00:0802:33:5005:00:24.6505:00:33.10+02:16:389:066,6
76JUSZCZAK Zbigniew 2101niezrzeszonyOPATÓWEKM505M 5000:00:1102:39:2405:01:32.4505:01:44.30+02:17:499:086,6
77JUSZCZAK Anna 2100OPATÓWEKK501K 2700:00:1102:39:2205:01:33.1005:01:44.45+02:17:499:086,6
78SZCZEPKOWSKI Paweł 2056ARTEQUIPMENTWARSZAWAM602M 5100:00:0402:37:2005:02:09.4505:02:14.40+02:18:199:096,6
79FURMAN Agnieszka 2012Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3013K 2800:00:0802:36:2505:02:07.1505:02:16.10+02:18:219:096,6
80JAWOROWICZ Dobrochna 2053KONSTANCIN-JEZIORNAK4011K 2900:00:0502:43:2805:06:26.3505:06:31.60+02:22:369:176,5
81MORAWSKA Anna 2001WARSZAWAK602K 3000:00:0702:43:3605:08:39.5505:08:46.75+02:24:519:216,4
82PRZYBYŁO Janusz 2090GORLICEM603M 5200:00:1302:35:3105:11:50.7005:12:03.80+02:28:089:266,3
83MILCZAREK Jacek 2067Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3018M 5300:00:0402:45:3105:12:00.6505:12:04.90+02:28:099:276,3
84LASKOWSKI Marcin 2068Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4025M 5400:00:0402:45:3105:12:01.3005:12:06.25+02:28:119:276,3
85RACZKOWSKA Beata 2078KIELCEK502K 3100:00:1002:44:3905:15:59.1005:16:09.15+02:32:149:346,3
86MAJ Anna 2071KIELCEK4012K 3200:00:0902:45:1505:16:00.0505:16:09.40+02:32:149:346,3
87RACZKOWSKI Jacek 2079KIELCEM506M 5500:00:1002:44:3605:15:59.5505:16:09.60+02:32:149:346,3
88JAWORSKI Bartłomiej 2034spcTORUŃM204M 5600:00:0502:50:1805:17:50.0505:17:55.90+02:34:009:376,2
89ZAWROTNIAK Mariusz 2105RUSZÓWM3019M 5700:00:0602:39:4705:18:58.4005:19:04.55+02:35:099:396,2
90PERKOWSKI Tomasz 2122EurocashWARSZAWAM3020M 5800:00:1102:39:5905:18:52.8505:19:04.70+02:35:099:396,2
91RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2042spcTORUŃK503K 3300:00:0602:43:0605:23:45.2505:23:51.75+02:39:569:486,1
92DOBRZYŃSKA Małgorzata 2030SPCTORUŃK504K 3400:00:0702:43:0305:23:57.4005:24:04.70+02:40:099:496,1
93KUKAWSKA Joanna 2000Coca Cola RunnersWARASZAWAK505K 3500:00:0702:43:3305:25:19.7005:25:27.55+02:41:329:516,1
94GÓRA Natalia 2082POZNAŃK204K 3600:00:0402:42:5305:29:10.0005:29:14.85+02:45:199:586,0
95SUŁEK Cezary 2033JAWORZNOM4026M 5900:00:0602:48:0905:29:26.2005:29:32.20+02:45:379:586,0
96BAKA Mateusz 2022GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM205M 6000:00:1202:52:2405:33:43.0005:33:55.45+02:50:0010:065,9
97BAKA Marcin 2017GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM507M 6100:00:1202:52:2305:33:43.1005:33:55.65+02:50:0010:065,9
98STRZELECKI Artur 2139PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM508M 6200:00:0802:51:2205:34:44.9005:34:53.65+02:50:5810:085,9
99WŁODARCZYK Teresa 2044SPCTORUŃK506K 3700:00:0702:51:0505:39:04.4005:39:12.05+02:55:1710:165,8
100BŁASIŃSKA Żaneta 2064CIECHOCINEKK4013K 3800:00:0702:51:0705:39:05.1505:39:12.90+02:55:1710:165,8
101ŁADNIAK Jerzy 2098niezrzeszonyZŁOTNIKIM509M 6300:00:0902:51:1505:39:04.3005:39:14.00+02:55:1910:165,8
102COFALSKI Jakub 2081WARSZAWAM3021M 6400:00:0802:51:0805:39:11.8005:39:20.15+02:55:2510:165,8
103MODZELEWSKA Karolina 2028SPCTORUŃK3014K 3900:00:0702:55:5405:39:14.3005:39:21.35+02:55:2610:165,8
104BĄK Andrzej 2137SPCLUBICZM4027M 6500:00:0702:51:0705:39:15.7005:39:23.10+02:55:2810:165,8
105DORSZEWSKA Bożena 2107BYDGOSZCZK507K 4000:00:0703:06:3605:42:52.5505:43:00.05+02:59:0510:235,8
106PODKÓWKA Zbigniew 2108BYDGOSZCZM5010M 6600:00:0703:06:3805:42:55.8505:43:03.60+02:59:0810:235,8
107OBARSKI Norbert 2096KIELCEM5011M 6700:00:0902:48:4805:50:36.3505:50:45.85+03:06:5010:375,6
108DUBAS Mateusz 2089SportIDWARSZAWAM206M 6800:00:0703:01:0905:51:30.9005:51:38.10+03:07:4310:395,6
109NOWOWIEJSKI Grzegorz 2085NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4028M 6900:00:0703:01:0905:51:31.2005:51:39.15+03:07:4410:395,6
110ROGACKA-RZEPKA Maria 2070GLIWICEK4014K 4100:00:1003:05:0305:51:29.0505:51:39.95+03:07:4510:395,6
111MARONDEL Katarzyna 2007Festiwal BiegowyBYTOMK3015K 4200:00:1003:00:5505:51:46.4505:51:56.75+03:08:0110:395,6
112ŁUCZAK Adrian 2132The cake is a lieBYDGOSZCZM207M 7000:00:0402:55:1405:51:57.2505:52:02.05+03:08:0710:395,6
113OBARSKA Małgorzata 2095STARACHOWICEK508K 4300:00:1003:04:5705:59:40.0005:59:50.75+03:15:5510:535,5
114MOCZADŁO Maria 2035spcTORUŃK4015K 4400:00:0802:56:1906:06:57.5006:07:05.85+03:23:1011:075,4
115TRZCIŃSKI Sebastian 2066Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3022M 7100:00:0603:26:2006:13:21.8006:13:28.10+03:29:3311:185,3
116STOLSKA Renata 2020Mud GoatsPOZNANK4016K 4500:00:1003:05:2406:18:45.1006:18:55.90+03:35:0011:285,2
GŁOGOWSKI Adam 2050NBP & Night Runners KabatyWARSZAWAM30DNF02:25:07 DNF DNF DNF--
Znaleziono 117 wynik(ów)