RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2017-06-12
Miejsce/ Place:
Komańcza
Dystans/ Distance:
33 km
Zgłoszonych/ Registered:
137
Wystartowało/ Started:
117
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
116
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M16.7kmCzas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIECH Kacper 2134ETAPOWATRIADA.PL/ASICS FRONTRUNNER POLSKAKRAKÓWM201M 101:27:4002:43:54.3002:43:54.95 4:5812.1
2POLAŃSKI Tomasz 2005B4SPORTM401M 201:29:4502:50:45.3002:50:46.85+00:06:515:1011.6
3PAŁKA Tomasz 2023LUZYXRZESZÓWM301M 301:38:0803:08:10.7003:08:23.95+00:24:295:4210.5
4PAWĘZKA Mirosław 2039BANDA GRUDNIA / ORANGE POLSKALUBLINM302M 401:41:5903:15:03.3003:15:05.75+00:31:105:5410.2
5MOĆKO Jacek 2026ZAGNAŃSKM202M 501:44:5603:15:10.9503:15:12.80+00:31:175:5410.1
6SKALSKI Radosław 2155KB AKTYWNI KONINKONINM402M 601:45:0903:22:06.9003:22:10.60+00:38:156:079.8
7LUBAŃSKI Robert 2073BUKOWICEM501M 701:45:4503:27:47.2503:27:50.00+00:43:556:179.5
8PYRKOSZ Damian 2029RZESZÓWM403M 801:53:1103:33:10.5503:33:12.90+00:49:176:279.3
9PAPUGA Dariusz 2037ZADYSZKA OŚWIĘCIMM502M 901:50:5803:33:59.5503:34:02.10+00:50:076:299.3
10GURGUL Sebastian 2019AROMAT NÓGKRAKÓWM303M 1001:49:3803:36:23.1503:36:26.40+00:52:316:339.2
11KOZIŃSKI Marek 2111RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM304M 1102:01:5603:41:21.8003:41:25.05+00:57:306:428.9
12BUCZYŃSKI Adam 2097NOKIA KRAKÓWKRAKÓWM404M 1201:58:2503:41:33.4503:41:37.30+00:57:426:428.9
13MAJER Damian 2088ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM405M 1301:52:4903:41:39.8003:41:42.25+00:57:476:438.9
14LANGE Beata 2072BIŁGORAJK401K 102:01:5503:41:40.7003:41:45.30+00:57:506:438.9
15SALSKI Rafał 20761968ŻYRARDÓWM406M 1401:54:4603:42:29.3003:42:31.20+00:58:366:448.9
16SYDORUK Aleksander 204612TRI.PL SS DRUŻYNA WILKAGRONITYM407M 1501:54:5703:46:42.2003:46:45.05+01:02:506:528.7
17RYCHTER Karol 2131RYCHTEROWIEBYDGOSZCZM408M 1602:00:4303:50:51.4003:50:54.70+01:06:596:598.6
18SEICHTER Adam 2110PRORUNNING PROMOTIONTORUŃM409M 1702:03:0603:52:54.7003:52:58.55+01:09:037:038.5
19CZELNY Tomasz 2016SMASHING PĄPKINSGLIWCEM305M 1802:02:3703:53:41.1503:53:48.45+01:09:537:048.5
20KACZMARCZYK Urszula 2048PRO - RUN WROCŁAW / KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWK301K 202:05:5603:58:18.6003:58:24.50+01:14:297:138.3
21WARĘCKA Kasia 2069KROBÓWK201K 302:08:0604:01:20.4504:01:26.00+01:17:317:188.2
22STODOLNY Krzysztof 2074WORYTYM503M 1902:03:4504:02:50.3004:02:53.75+01:18:587:218.2
23WIADERNA Nina 2027WARSZAWAK302K 402:08:2204:03:25.0504:03:30.55+01:19:357:228.1
24TOMCZAK Agnieszka 2054BYDGOSZCZK402K 502:09:1704:03:55.8004:04:01.20+01:20:067:238.1
25SZOPIŃSKA Agnieszka 2052BYDGOSZCZK303K 602:09:2004:05:06.8004:05:12.00+01:21:177:258.1
26SAMEREK Dariusz 2136TORUŃM306M 2002:08:0904:06:17.1004:06:21.35+01:22:267:278
27JASKULSKI Karol 2119MARMELTORUŃM307M 2102:08:0904:06:17.2504:06:21.60+01:22:267:278
28WALCZAK Agnieszka 2102PKO BP SABOLESŁAWK403K 702:14:0604:07:20.8004:07:29.75+01:23:347:298
29SZOŁTYSEK Wojciech 2047OCHAJORUN&FRIENDSRYBNIKM4010M 2202:12:1604:07:21.4504:07:29.90+01:23:347:298
30STASICA Arkadiusz 2099NIEZRZESZONYPOZNAŃM504M 2302:09:4604:08:51.8004:09:01.30+01:25:067:328
31MAJOR Zby 2015NIGHT RUNNERSKRAKÓWM4011M 2402:10:3104:09:27.5504:09:32.65+01:25:377:337.9
32DZIEDZINA Tomasz 2021NIGHT RUNNERSKRAKÓWM308M 2502:10:3204:09:27.9004:09:32.70+01:25:377:337.9
33NOWAK Jarosław 2032SPC TORUŃTORUŃM4012M 2602:07:2404:10:13.0004:10:17.15+01:26:227:347.9
34RYCHTER Marcin 2115RYCHTEROWIENIEMCZM4013M 2702:02:4404:11:42.1004:11:46.40+01:27:517:377.9
35LIBEREK Renata 2062ŁOPUCHOWOK404K 802:10:5804:16:04.3504:16:11.75+01:32:167:457.7
36STEGNER Anna 2055KONSTANCIN JEZIORNAK405K 902:18:1304:16:18.1004:16:20.15+01:32:257:467.7
37FUKS Wiktoria 2018NIGHT RUNNERS +SANOKK202K 1002:19:3204:16:46.3004:16:50.75+01:32:557:467.7
38SZPAIDEL Pawel 2014SOSNOWIECM309M 2802:15:4404:17:56.5004:18:02.80+01:34:077:487.7
39GULAN Norbert 2129MOYA MATCHAWARSZAWAM3010M 2902:15:4204:18:38.4504:18:49.05+01:34:547:507.7
40PODLASZEWSKI Jacek 2077VENI,CUCURRI,VICITORUŃM4014M 3002:16:3304:22:57.6504:23:00.80+01:39:057:587.5
41KOWALSKA Justyna 2094MORSY OŚNO LUBUSKIEOŚNO LUBUSKIEK304K 1102:14:2304:23:46.5004:23:53.10+01:39:587:597.5
42STEFAŃCZYK Monika 2003VEGE RUNNERSKRAKÓWK305K 1202:19:3904:24:18.5504:24:29.80+01:40:348:007.5
43ODYA Marcin 2080EASY RUNNERGDAŃSKM4015M 3102:14:1904:25:00.3004:25:02.60+01:41:078:017.5
44ZAJAC Andrzej 2130NOKIA KRAKÓWKRAKÓWM4016M 3202:16:2604:28:41.4504:28:45.00+01:44:508:087.4
45BARTŁOMIEJSKA Urszula 2060WARSZAWAK306K 1302:17:4504:28:46.5504:28:52.25+01:44:578:087.4
46ZAMOJSKI Bogumił 2057KRAKÓWM4017M 3302:18:3404:28:52.5504:28:56.70+01:45:018:087.4
47ROWIŃSKI Tomasz 2124GOLIAT LEONCINLEONCINM4018M 3402:16:5104:28:54.4504:29:02.50+01:45:078:087.4
48SIEDLACZEK Zbigniew 2024SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM601M 3502:16:2504:29:34.9504:29:45.25+01:45:508:107.3
49WILCZAK Katarzyna 2043KOBYŁKAK203K 1402:23:1004:30:32.3004:30:38.35+01:46:438:117.3
50CEGIEŁKO Paweł 2121LUBLINM4019M 3602:30:1904:34:35.5504:34:45.30+01:50:508:197.2
51RAFAŁ Eliza 2065BIŁGORAJK307K 1502:21:3204:34:56.0504:35:00.90+01:51:058:197.2
52ŁYSAKIEWICZ Paweł 1886JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3011M 3702:23:1104:36:35.2004:36:41.20+01:52:468:227.2
53ŻAK Oliwia 2011PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK308K 1602:22:1104:40:44.7004:40:47.15+01:56:528:307.1
54LEHMANN Lukasz 2133WALLSENDM3012M 3802:17:1004:42:52.1004:42:56.15+01:59:018:347
55DOMINIAK Michał 2138KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAGOŁASZEWM3013M 3902:25:4904:42:47.5504:42:56.30+01:59:018:347
56SLENDAK Jacek 2041HUSARIA RACE TEAMPABIANICEM203M 4002:29:2004:42:44.0504:42:56.50+01:59:018:347
57PRYCIŃSKA Wiesława 2112CAFE SZKOLNA 16SUCHY LASK406K 1702:29:5604:46:41.9004:46:48.50+02:02:538:416.9
58USZYŃSKI Grzegorz 2141OTK RZEŹNIKGLIWICEM4020M 4102:27:1204:46:31.4004:46:48.60+02:02:538:406.9
59PRYCINSKI Krzysztof 2113CAFE SZKOLNA 16SUCHY LASM4021M 4202:29:5704:46:42.1004:46:48.85+02:02:538:416.9
60SAWICKI Bartosz 2093JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3014M 4302:30:5204:46:53.0004:46:59.00+02:03:048:416.9
61ONAK Izabela 2058OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK407K 1802:33:4704:46:55.5504:47:04.70+02:03:098:416.9
62JANOWSKA Agnieszka 2117SZATANYPOZNAŃK309K 1902:33:4404:46:59.4004:47:10.30+02:03:158:416.9
63KAMINSKA Karolina 2127SHELL KRAKÓW / LES FAMMES COURANT DANS LES FORETSKRAKÓWK3010K 2002:26:0804:47:21.3004:47:33.10+02:03:388:426.9
64DROZD Ola 2092JOZEFOWK408K 2102:32:3104:49:59.8504:50:09.65+02:06:148:476.8
65RYŁKO Mariola 2084SOLINA TEAMSOLINAK409K 2202:30:5704:50:11.3504:50:19.90+02:06:248:476.8
66PIETYRA Karolina 2045BILCZAK3011K 2302:35:5404:54:57.2504:55:06.30+02:11:118:566.7
67PIĄTEK Filip 2118SZATANYPOZNAŃM3015M 4402:33:4204:56:56.7004:57:07.50+02:13:128:596.7
68SREBRNY Miroslaw 2075ROGOZM4022M 4502:31:0604:57:10.5504:57:20.35+02:13:259:006.7
69PLASZCZYK Tomasz 2125SZTAFETA NADZIEIGDAŃSKM4023M 4602:31:2304:57:07.2504:57:20.60+02:13:259:006.7
70WOJCIUK Tomasz 2109PIASECZNOM3016M 4702:33:3004:57:23.1504:57:34.55+02:13:399:006.7
71CZAJKA Joanna 2116ŻNINK3012K 2402:34:4504:57:36.8504:57:46.65+02:13:519:016.7
72MĄCZKA Krystyna 2002OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 2502:38:2204:58:13.6004:58:26.05+02:14:319:026.6
73ZIELIŃSKI Łukasz 2103WARSZAWAM4024M 4802:33:3504:58:59.0504:59:10.55+02:15:159:036.6
74PLISZCZYŃSKA Justyna 2063INSANE RUNNERSLUBLINK4010K 2602:36:0205:00:01.2005:00:07.80+02:16:129:056.6
75BALICKI Marcin 2083WIELICZKAM3017M 4902:33:5005:00:24.6505:00:33.10+02:16:389:066.6
76JUSZCZAK Zbigniew 2101NIEZRZESZONYOPATÓWEKM505M 5002:39:2405:01:32.4505:01:44.30+02:17:499:086.6
77JUSZCZAK Anna 2100OPATÓWEKK501K 2702:39:2205:01:33.1005:01:44.45+02:17:499:086.6
78SZCZEPKOWSKI Paweł 2056ARTEQUIPMENTWARSZAWAM602M 5102:37:2005:02:09.4505:02:14.40+02:18:199:096.6
79FURMAN Agnieszka 2012OCHAJO RUN&FRIENDSKRAKÓWK3013K 2802:36:2505:02:07.1505:02:16.10+02:18:219:096.6
80JAWOROWICZ Dobrochna 2053KONSTANCIN-JEZIORNAK4011K 2902:43:2805:06:26.3505:06:31.60+02:22:369:176.5
81MORAWSKA Anna 2001WARSZAWAK602K 3002:43:3605:08:39.5505:08:46.75+02:24:519:216.4
82PRZYBYŁO Janusz 2090GORLICEM603M 5202:35:3105:11:50.7005:12:03.80+02:28:089:266.3
83MILCZAREK Jacek 2067PEŁZACZ NIZINNYSKIERNIEWICEM3018M 5302:45:3105:12:00.6505:12:04.90+02:28:099:276.3
84LASKOWSKI Marcin 2068PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM4025M 5402:45:3105:12:01.3005:12:06.25+02:28:119:276.3
85RACZKOWSKA Beata 2078KIELCEK502K 3102:44:3905:15:59.1005:16:09.15+02:32:149:346.3
86MAJ Anna 2071KIELCEK4012K 3202:45:1505:16:00.0505:16:09.40+02:32:149:346.3
87RACZKOWSKI Jacek 2079KIELCEM506M 5502:44:3605:15:59.5505:16:09.60+02:32:149:346.3
88JAWORSKI Bartłomiej 2034SPCTORUŃM204M 5602:50:1805:17:50.0505:17:55.90+02:34:009:376.2
89ZAWROTNIAK Mariusz 2105RUSZÓWM3019M 5702:39:4705:18:58.4005:19:04.55+02:35:099:396.2
90PERKOWSKI Tomasz 2122EUROCASHWARSZAWAM3020M 5802:39:5905:18:52.8505:19:04.70+02:35:099:396.2
91RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2042SPCTORUŃK503K 3302:43:0605:23:45.2505:23:51.75+02:39:569:486.1
92DOBRZYŃSKA Małgorzata 2030SPCTORUŃK504K 3402:43:0305:23:57.4005:24:04.70+02:40:099:496.1
93KUKAWSKA Joanna 2000COCA COLA RUNNERSWARASZAWAK505K 3502:43:3305:25:19.7005:25:27.55+02:41:329:516.1
94GÓRA Natalia 2082POZNAŃK204K 3602:42:5305:29:10.0005:29:14.85+02:45:199:586
95SUŁEK Cezary 2033JAWORZNOM4026M 5902:48:0905:29:26.2005:29:32.20+02:45:379:586
96BAKA Mateusz 2022GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM205M 6002:52:2405:33:43.0005:33:55.45+02:50:0010:065.9
97BAKA Marcin 2017GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM507M 6102:52:2305:33:43.1005:33:55.65+02:50:0010:065.9
98STRZELECKI Artur 2139PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM508M 6202:51:2205:34:44.9005:34:53.65+02:50:5810:085.9
99WŁODARCZYK Teresa 2044SPCTORUŃK506K 3702:51:0505:39:04.4005:39:12.05+02:55:1710:165.8
100BŁASIŃSKA Żaneta 2064CIECHOCINEKK4013K 3802:51:0705:39:05.1505:39:12.90+02:55:1710:165.8
101ŁADNIAK Jerzy 2098NIEZRZESZONYZŁOTNIKIM509M 6302:51:1505:39:04.3005:39:14.00+02:55:1910:165.8
102COFALSKI Jakub 2081WARSZAWAM3021M 6402:51:0805:39:11.8005:39:20.15+02:55:2510:165.8
103MODZELEWSKA Karolina 2028SPCTORUŃK3014K 3902:55:5405:39:14.3005:39:21.35+02:55:2610:165.8
104BĄK Andrzej 2137SPCLUBICZM4027M 6502:51:0705:39:15.7005:39:23.10+02:55:2810:165.8
105DORSZEWSKA Bożena 2107BYDGOSZCZK507K 4003:06:3605:42:52.5505:43:00.05+02:59:0510:235.8
106PODKÓWKA Zbigniew 2108BYDGOSZCZM5010M 6603:06:3805:42:55.8505:43:03.60+02:59:0810:235.8
107OBARSKI Norbert 2096KIELCEM5011M 6702:48:4805:50:36.3505:50:45.85+03:06:5010:375.6
108DUBAS Mateusz 2089SPORTIDWARSZAWAM206M 6803:01:0905:51:30.9005:51:38.10+03:07:4310:395.6
109NOWOWIEJSKI Grzegorz 2085NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4028M 6903:01:0905:51:31.2005:51:39.15+03:07:4410:395.6
110ROGACKA-RZEPKA Maria 2070GLIWICEK4014K 4103:05:0305:51:29.0505:51:39.95+03:07:4510:395.6
111MARONDEL Katarzyna 2007FESTIWAL BIEGOWYBYTOMK3015K 4203:00:5505:51:46.4505:51:56.75+03:08:0110:395.6
112ŁUCZAK Adrian 2132THE CAKE IS A LIEBYDGOSZCZM207M 7002:55:1405:51:57.2505:52:02.05+03:08:0710:395.6
113OBARSKA Małgorzata 2095STARACHOWICEK508K 4303:04:5705:59:40.0005:59:50.75+03:15:5510:535.5
114MOCZADŁO Maria 2035SPCTORUŃK4015K 4402:56:1906:06:57.5006:07:05.85+03:23:1011:075.4
115TRZCIŃSKI Sebastian 2066PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM3022M 7103:26:2006:13:21.8006:13:28.10+03:29:3311:185.3
116STOLSKA Renata 2020MUD GOATSPOZNANK4016K 4503:05:2406:18:45.1006:18:55.90+03:35:0011:285.2
GŁOGOWSKI Adam 2050NBP & NIGHT RUNNERS KABATYWARSZAWAM3002:25:07 DNF DNF DNF--
Znaleziono 117 wynik(ów)