RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 33 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu16.7kmCzas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK301K 100:00:0001:59:2903:38:37.4503:38:37.45 6:379,1
2POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK302K 200:00:0001:56:5603:42:10.9503:42:10.95+00:03:336:438,9
3KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK303K 300:00:0002:00:2303:44:02.0003:44:02.00+00:05:246:478,8
4BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK304K 400:00:0002:02:5403:52:15.4503:52:15.45+00:13:387:028,5
5GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK305K 500:00:0002:04:0703:54:26.2003:54:26.20+00:15:487:068,4
6HYJEK Elżbieta 2040MIELECK401K 600:00:0002:01:5103:56:16.6003:56:16.60+00:17:397:098,4
7KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK306K 700:00:0002:03:5703:56:44.2503:56:44.25+00:18:067:108,4
8WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 800:00:0002:09:0704:05:05.9504:05:05.95+00:26:287:258,1
8KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK308K 900:00:0002:09:0704:05:05.9504:05:05.95+00:26:287:258,1
10TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK201K 1000:00:0002:34:0004:08:10.8004:08:10.80+00:29:337:318,0
11SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK402K 1100:00:0002:12:5804:09:10.6504:09:10.65+00:30:337:337,9
12PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK309K 1200:00:0002:17:3304:14:05.8504:14:05.85+00:35:287:417,8
13SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK202K 1300:00:0002:09:1504:15:54.5004:15:54.50+00:37:177:457,7
14DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3010K 1400:00:0002:15:2904:24:28.2504:24:28.25+00:45:508:007,5
15KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK3011K 1500:00:0002:21:3204:30:10.5004:30:10.50+00:51:338:117,3
16BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK403K 1600:00:0002:26:2504:33:43.3004:33:43.30+00:55:058:177,2
17CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3012K 1700:00:0002:33:0004:40:35.6504:40:35.65+01:01:588:307,1
18KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK404K 1800:00:0002:36:5404:43:24.7504:43:24.75+01:04:478:357,0
19ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK405K 1900:00:0002:36:4504:44:57.3504:44:57.35+01:06:198:386,9
20BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3013K 2000:00:0002:34:2004:45:26.5504:45:26.55+01:06:498:386,9
21HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3014K 2100:00:0002:31:0104:50:00.9004:50:00.90+01:11:238:476,8
22SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3015K 2200:00:0002:31:5004:50:06.1504:50:06.15+01:11:288:476,8
22GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3016K 2300:00:0002:34:3904:50:06.1504:50:06.15+01:11:288:476,8
24LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3017K 2400:00:0002:48:4705:00:37.5005:00:37.50+01:22:009:066,6
25CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3018K 2500:00:0002:46:1505:09:36.1505:09:36.15+01:30:589:226,4
26ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK406K 2600:00:0002:46:2205:13:17.7505:13:17.75+01:34:409:296,3
27WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3019K 2700:00:0002:39:0805:13:44.2505:13:44.25+01:35:069:306,3
28ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK407K 2800:00:0002:45:4005:15:48.3005:15:48.30+01:37:109:346,3
29KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK408K 2900:00:0002:35:1205:16:32.0005:16:32.00+01:37:549:356,3
30SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK501K 3000:00:0002:33:2205:16:45.3505:16:45.35+01:38:079:356,3
31ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3020K 3100:00:0002:54:4105:20:35.2005:20:35.20+01:41:579:426,2
32ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK203K 3200:00:0002:54:4105:21:38.1505:21:38.15+01:43:009:446,2
33SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK204K 3300:00:0003:01:4305:38:42.0505:38:42.05+02:00:0410:155,8
34DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK502K 3400:00:0003:13:3305:42:40.0005:42:40.00+02:04:0210:235,8
35LOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK409K 3500:00:0003:07:2605:48:22.7005:48:22.70+02:09:4510:335,7
Niesklasyfikowani
DQJODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK40DQ03:13:18 DQ06:10:27.05 DQ DQ--
DQPACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK40DQ03:13:16 DQ06:13:16.35 DQ DQ--
DQŚLEDZIEWSKA Marta 2160OTK RzeznikMIŃSK MAZOWIECKIK30DQ04:46:41 DQ08:57:00.00 DQ DQ--
Znaleziono 38 wynik(ów)