RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 33 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu16.7kmCzas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0001:30:0702:45:24.5002:45:24.50 5:0012,0
2CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM302M 200:00:0001:30:0702:46:35.1502:46:35.15+00:01:105:0211,9
3PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM303M 700:00:0001:42:5703:08:15.0003:08:15.00+00:22:505:4210,5
4WARSKI Patryk 2060KATOWICEM304M 900:00:0001:45:1603:20:57.8003:20:57.80+00:35:336:059,9
5KNOPEK Robert 2144GLIWICEM305M 1000:00:0001:39:0303:22:27.8503:22:27.85+00:37:036:089,8
6FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM306M 1100:00:0001:51:1603:23:33.2003:23:33.20+00:38:086:109,7
7DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM307M 1200:00:0001:51:1303:28:20.9003:28:20.90+00:42:566:189,5
8ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM308M 1300:00:0001:52:1503:31:24.0003:31:24.00+00:45:596:249,4
9GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM309M 1400:00:0001:58:4103:38:55.1503:38:55.15+00:53:306:389,0
10WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM3010M 1500:00:0001:59:3203:40:18.6503:40:18.65+00:54:546:409,0
11PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3011M 1600:00:0002:01:1703:40:59.6503:40:59.65+00:55:356:419,0
12PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3012M 1900:00:0002:00:5803:44:41.2503:44:41.25+00:59:166:488,8
13CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3013M 2000:00:0002:02:2803:45:58.2003:45:58.20+01:00:336:508,8
14ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3014M 2100:00:0002:03:5203:46:37.9503:46:37.95+01:01:136:528,7
15MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3015M 2300:00:0002:13:2903:50:57.0503:50:57.05+01:05:326:598,6
16CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3016M 2800:00:0002:03:2104:03:32.8004:03:32.80+01:18:087:228,1
17SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3017M 2900:00:0002:36:2004:07:49.2004:07:49.20+01:22:247:308,0
18ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3018M 3100:00:0002:07:2704:10:04.5504:10:04.55+01:24:407:347,9
19KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3019M 3400:00:0002:25:2804:14:08.2504:14:08.25+01:28:437:427,8
20BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3020M 3600:00:0002:13:0504:17:21.9504:17:21.95+01:31:577:477,7
21OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3021M 3800:00:0002:20:0104:18:14.5004:18:14.50+01:32:507:497,7
22WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3022M 3900:00:0002:36:4404:18:50.0004:18:50.00+01:33:257:507,6
23BAR Tomasz 2064LUBLINM3023M 4300:00:0002:38:4404:21:40.0504:21:40.05+01:36:157:557,6
24SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3024M 4500:00:0002:16:5404:21:59.0004:21:59.00+01:36:347:567,6
25CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3025M 5000:00:0002:25:0004:27:41.9004:27:41.90+01:42:178:067,4
26MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3026M 5200:00:0002:15:3504:29:59.5004:29:59.50+01:44:358:107,3
27KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3027M 5300:00:0002:16:2904:30:49.9504:30:49.95+01:45:258:127,3
28FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3028M 6200:00:0002:58:3904:44:19.3004:44:19.30+01:58:548:367,0
29STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3029M 6400:00:0002:25:4204:46:11.4504:46:11.45+02:00:468:406,9
30KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3030M 7200:00:0002:50:4305:11:46.7505:11:46.75+02:26:229:266,4
31SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7500:00:0002:31:4705:13:26.7505:13:26.75+02:28:029:296,3
32MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3032M 7700:00:0002:49:0805:13:45.1505:13:45.15+02:28:209:306,3
33GÓRA Daniel 2108MILICZM3033M 8200:00:0002:59:1205:44:35.1505:44:35.15+02:59:1010:265,7
34PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3034M 8400:00:0002:55:1205:57:30.6005:57:30.60+03:12:0610:505,5
Znaleziono 34 wynik(ów)