RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 33 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 123
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 123
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu16.7kmCzas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0001:30:0702:45:24.5002:45:24.50 5:0012,0
2CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM302M 200:00:0001:30:0702:46:35.1502:46:35.15+00:01:105:0211,9
3GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM201M 300:00:0001:30:0702:56:14.6502:56:14.65+00:10:505:2011,2
4POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 400:00:0001:34:4602:57:08.9502:57:08.95+00:11:445:2211,2
5BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM202M 500:00:0001:36:0903:05:18.9003:05:18.90+00:19:545:3610,7
6KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM203M 600:00:0001:38:4903:07:42.0503:07:42.05+00:22:175:4110,5
7PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM303M 700:00:0001:42:5703:08:15.0003:08:15.00+00:22:505:4210,5
8MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM402M 800:00:0001:37:4103:10:30.0003:10:30.00+00:25:055:4610,4
9WARSKI Patryk 2060KATOWICEM304M 900:00:0001:45:1603:20:57.8003:20:57.80+00:35:336:059,9
10KNOPEK Robert 2144GLIWICEM305M 1000:00:0001:39:0303:22:27.8503:22:27.85+00:37:036:089,8
11FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM306M 1100:00:0001:51:1603:23:33.2003:23:33.20+00:38:086:109,7
12DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM307M 1200:00:0001:51:1303:28:20.9003:28:20.90+00:42:566:189,5
13ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM308M 1300:00:0001:52:1503:31:24.0003:31:24.00+00:45:596:249,4
14GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM309M 1400:00:0001:58:4103:38:55.1503:38:55.15+00:53:306:389,0
15WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM3010M 1500:00:0001:59:3203:40:18.6503:40:18.65+00:54:546:409,0
16PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3011M 1600:00:0002:01:1703:40:59.6503:40:59.65+00:55:356:419,0
17CISKI Piotr 2128WARSZAWAM403M 1700:00:0002:00:3003:43:13.6503:43:13.65+00:57:496:458,9
18SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM404M 1800:00:0002:03:3703:43:41.3503:43:41.35+00:58:166:468,9
19PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3012M 1900:00:0002:00:5803:44:41.2503:44:41.25+00:59:166:488,8
20CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3013M 2000:00:0002:02:2803:45:58.2003:45:58.20+01:00:336:508,8
21ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3014M 2100:00:0002:03:5203:46:37.9503:46:37.95+01:01:136:528,7
22MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM204M 2200:00:0001:58:4103:48:09.8503:48:09.85+01:02:456:548,7
23MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3015M 2300:00:0002:13:2903:50:57.0503:50:57.05+01:05:326:598,6
24JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM501M 2400:00:0002:04:2603:54:06.1003:54:06.10+01:08:417:058,5
25ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM205M 2500:00:0002:06:4003:55:41.1003:55:41.10+01:10:167:088,4
26BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM405M 2600:00:0002:04:2303:56:21.7003:56:21.70+01:10:577:098,4
27CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM406M 2700:00:0002:01:4204:01:45.6504:01:45.65+01:16:217:198,2
28CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3016M 2800:00:0002:03:2104:03:32.8004:03:32.80+01:18:087:228,1
29SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3017M 2900:00:0002:36:2004:07:49.2004:07:49.20+01:22:247:308,0
30FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM407M 3000:00:0002:02:0704:08:00.2504:08:00.25+01:22:357:308,0
31ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3018M 3100:00:0002:07:2704:10:04.5504:10:04.55+01:24:407:347,9
32DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM206M 3200:00:0002:08:3404:13:18.3504:13:18.35+01:27:537:407,8
33MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM207M 3300:00:0002:06:5004:13:55.2504:13:55.25+01:28:307:417,8
34KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3019M 3400:00:0002:25:2804:14:08.2504:14:08.25+01:28:437:427,8
35SALAK Piotr 2122WARSZAWAM408M 3500:00:0002:14:2104:14:47.6504:14:47.65+01:29:237:437,8
36BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3020M 3600:00:0002:13:0504:17:21.9504:17:21.95+01:31:577:477,7
37ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM409M 3700:00:0002:07:1104:17:48.9004:17:48.90+01:32:247:487,7
38OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3021M 3800:00:0002:20:0104:18:14.5004:18:14.50+01:32:507:497,7
39WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3022M 3900:00:0002:36:4404:18:50.0004:18:50.00+01:33:257:507,6
40GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM208M 4000:00:0002:16:2704:19:02.1004:19:02.10+01:33:377:507,6
41ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM209M 4100:00:0002:16:2804:19:02.1504:19:02.15+01:33:377:507,6
42BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4010M 4200:00:0002:20:3404:20:33.9004:20:33.90+01:35:097:537,6
43BAR Tomasz 2064LUBLINM3023M 4300:00:0002:38:4404:21:40.0504:21:40.05+01:36:157:557,6
44KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM502M 4400:00:0002:14:5004:21:46.7504:21:46.75+01:36:227:557,6
45SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3024M 4500:00:0002:16:5404:21:59.0004:21:59.00+01:36:347:567,6
46ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM2010M 4600:00:0002:30:3704:23:05.7504:23:05.75+01:37:417:587,5
47KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4011M 4700:00:0002:15:5704:24:28.6504:24:28.65+01:39:048:007,5
48ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4012M 4800:00:0002:37:2704:24:39.2004:24:39.20+01:39:148:017,5
49SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4013M 4900:00:0002:15:4004:25:45.1504:25:45.15+01:40:208:037,5
50CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3025M 5000:00:0002:25:0004:27:41.9004:27:41.90+01:42:178:067,4
51STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4014M 5100:00:0002:18:0104:28:54.9504:28:54.95+01:43:308:087,4
52MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3026M 5200:00:0002:15:3504:29:59.5004:29:59.50+01:44:358:107,3
53KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3027M 5300:00:0002:16:2904:30:49.9504:30:49.95+01:45:258:127,3
54GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM2011M 5400:00:0002:25:3304:32:43.9004:32:43.90+01:47:198:157,3
55KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2012M 5500:00:0002:19:1904:33:20.4504:33:20.45+01:47:558:167,2
56POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4015M 5600:00:0002:24:3504:33:39.2504:33:39.25+01:48:148:177,2
57LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM503M 5700:00:0002:37:0604:36:33.3504:36:33.35+01:51:088:227,2
58MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM504M 5800:00:0002:41:0704:39:03.5504:39:03.55+01:53:398:277,1
59BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM4016M 5900:00:0002:36:4104:39:03.6004:39:03.60+01:53:398:277,1
60ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4017M 6000:00:0002:33:0904:40:35.9504:40:35.95+01:55:118:307,1
61KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4018M 6100:00:0002:24:3404:40:55.5504:40:55.55+01:55:318:307,0
62FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3028M 6200:00:0002:58:3904:44:19.3004:44:19.30+01:58:548:367,0
63PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4019M 6300:00:0002:25:4204:46:11.1504:46:11.15+02:00:468:406,9
64STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3029M 6400:00:0002:25:4204:46:11.4504:46:11.45+02:00:468:406,9
65SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM4020M 6500:00:0002:47:5104:48:51.2504:48:51.25+02:03:268:456,9
66HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM505M 6600:00:0002:27:0004:49:03.0504:49:03.05+02:03:388:456,9
67ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM506M 6700:00:0002:25:3004:55:27.1504:55:27.15+02:10:028:576,7
68KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4021M 6800:00:0002:40:1804:56:21.8504:56:21.85+02:10:578:586,7
69KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4022M 6900:00:0002:39:0405:01:06.8005:01:06.80+02:15:429:076,6
70POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM507M 7000:00:0002:40:5405:04:38.9505:04:38.95+02:19:149:136,5
71KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4023M 7100:00:0002:46:4505:07:31.6005:07:31.60+02:22:079:196,4
72KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3030M 7200:00:0002:50:4305:11:46.7505:11:46.75+02:26:229:266,4
73SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4024M 7300:00:0002:50:4205:11:47.3005:11:47.30+02:26:229:266,4
74PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2013M 7400:00:0002:38:0505:13:20.2005:13:20.20+02:27:559:296,3
75SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7500:00:0002:31:4705:13:26.7505:13:26.75+02:28:029:296,3
76WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4025M 7600:00:0002:39:0705:13:44.2005:13:44.20+02:28:199:306,3
77MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3032M 7700:00:0002:49:0805:13:45.1505:13:45.15+02:28:209:306,3
78JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM601M 7800:00:0002:47:4505:20:12.6505:20:12.65+02:34:489:426,2
79PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4026M 7900:00:0003:21:3905:34:58.9505:34:58.95+02:49:3410:095,9
80PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM508M 8000:00:0003:14:1005:42:40.2005:42:40.20+02:57:1510:235,8
81SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM509M 8100:00:0002:46:1605:44:21.1505:44:21.15+02:58:5610:265,7
82GÓRA Daniel 2108MILICZM3033M 8200:00:0002:59:1205:44:35.1505:44:35.15+02:59:1010:265,7
83STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M5010M 8300:00:0003:10:2605:44:43.1505:44:43.15+02:59:1810:265,7
84PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3034M 8400:00:0002:55:1205:57:30.6005:57:30.60+03:12:0610:505,5
Niesklasyfikowani
DQPACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM40DQ03:13:12 DQ06:13:16.85 DQ DQ--
Znaleziono 85 wynik(ów)