RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-24
Miejsce : Ustrzyki Górne
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu8kmCzas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0301:00:4602:25:25.6502:25:28.85 6:369,1
2POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 200:00:0401:03:3302:32:42.6002:32:46.75+00:07:166:568,6
3GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM201M 300:00:0201:00:4602:34:42.8002:34:45.10+00:09:177:018,5
4CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM302M 400:00:0201:01:5902:38:11.9002:38:14.55+00:12:467:118,3
5KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM202M 500:00:0401:02:3102:41:24.8002:41:29.25+00:15:597:208,2
6PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM303M 600:00:0401:05:2202:45:05.0502:45:09.80+00:19:397:308,0
7BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM203M 700:00:0301:05:3002:52:53.5502:52:57.20+00:27:277:517,6
8WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM304M 800:01:0301:10:4202:55:21.5002:56:24.65+00:29:557:587,5
9KNOPEK Robert 2144GLIWICEM305M 900:00:0601:08:3002:55:57.4502:56:03.45+00:30:317:597,5
10FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM306M 1000:00:5901:13:1902:59:45.5003:00:45.40+00:34:198:107,3
11DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM307M 1100:01:0101:14:4603:01:49.7003:02:51.00+00:36:248:157,3
12WARSKI Patryk 2060KATOWICEM308M 1200:00:0501:12:0403:03:25.4003:03:30.55+00:37:598:207,2
13FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK301K 100:01:0201:13:2903:04:37.4003:05:39.80+00:39:118:237,1
14SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM402M 1300:01:0401:15:3603:05:45.5003:06:50.25+00:40:198:267,1
15LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM501M 1400:04:5101:14:2603:06:18.2503:11:09.30+00:40:528:287,1
16MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM502M 1500:04:4601:14:1903:06:21.8503:11:08.60+00:40:568:287,1
17PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM309M 1600:01:0401:14:5103:07:46.1503:08:50.20+00:42:208:327,0
18MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM403M 1700:00:0401:11:3103:08:41.0503:08:45.40+00:43:158:347,0
19SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3010M 1800:02:4801:14:1603:10:39.8503:13:27.85+00:45:148:396,9
20MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3011M 1900:01:5101:16:5203:12:24.7503:14:16.30+00:46:598:446,9
21BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM404M 2000:04:4801:14:4303:12:43.1003:17:31.85+00:47:178:456,8
22SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM405M 2100:07:3401:19:0303:13:24.8503:20:59.55+00:47:598:476,8
23FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3012M 2202:15:3301:20:4803:13:42.8505:29:15.85+00:48:178:486,8
24GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3013M 2300:01:0201:16:5003:15:22.3003:16:24.90+00:49:568:526,8
25TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK201K 200:01:0101:15:2603:15:22.5003:16:24.30+00:49:568:526,8
26KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3014M 2402:15:3301:20:3603:15:41.5505:31:14.55+00:50:158:536,7
27WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3015M 2500:03:4901:11:3703:16:56.5503:20:46.10+00:51:308:576,7
28CISKI Piotr 2128WARSZAWAM406M 2600:01:0301:18:4303:21:50.4503:22:54.40+00:56:249:106,5
29KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK302K 300:01:0601:20:2203:22:49.7503:23:55.80+00:57:249:136,5
30BAR Tomasz 2064LUBLINM3016M 2700:03:4801:18:3003:23:37.9503:27:26.90+00:58:129:156,5
31ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM204M 2800:03:5201:22:0303:23:52.7503:27:45.40+00:58:279:166,5
32SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM407M 2900:05:3801:25:2803:25:38.5003:31:16.95+01:00:129:206,4
33PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3017M 3000:01:5001:17:3003:25:45.8503:27:35.95+01:00:209:216,4
34ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM205M 3100:01:5501:24:5803:26:52.3503:28:47.45+01:01:269:246,4
35ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3018M 3200:01:5001:18:2103:27:38.7503:29:29.70+01:02:139:266,4
36POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK303K 400:01:0501:20:4703:27:48.2503:28:53.35+01:02:229:266,4
37CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3019M 3300:00:0501:19:0403:28:09.2003:28:14.55+01:02:439:276,3
38BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM408M 3400:03:5301:24:3703:28:57.8003:32:51.10+01:03:329:296,3
39JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM503M 3500:01:5201:22:4503:29:05.9503:30:58.40+01:03:409:306,3
40BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK304K 500:01:5101:23:0603:29:20.0503:31:11.80+01:03:549:306,3
41MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM206M 3600:01:5001:20:3203:29:37.0503:31:27.95+01:04:119:316,3
42HYJEK Elżbieta 2040MIELECK401K 600:01:5401:27:0903:35:11.6503:37:06.15+01:09:469:466,1
43ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3020M 3700:01:0201:23:4003:35:26.3503:36:28.45+01:10:009:476,1
44KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK305K 700:01:5401:27:5103:37:15.3503:39:09.60+01:11:499:526,1
45ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM409M 3800:03:5301:21:2603:39:19.8503:43:12.95+01:13:549:586,0
46ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4010M 3900:03:5001:24:2103:39:27.9003:43:18.25+01:14:029:586,0
47CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3021M 4000:02:4801:27:0803:39:34.3003:42:23.10+01:14:089:586,0
48GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK306K 800:01:5301:26:1403:40:57.4003:42:50.85+01:15:3110:026,0
49FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4011M 4100:02:4901:31:5403:41:02.7003:43:52.40+01:15:3710:026,0
50BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4012M 4200:01:5301:26:4203:43:57.2003:45:50.35+01:18:3110:105,9
51KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3022M 4300:05:3801:32:2203:47:11.1503:52:50.10+01:21:4510:195,8
52WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 900:02:5001:33:0703:49:55.1003:52:45.25+01:24:2910:275,7
53KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK308K 1000:02:4901:33:0803:49:55.9003:52:45.55+01:24:3010:275,7
54SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3023M 4400:03:5401:30:2803:52:48.5503:56:43.45+01:27:2210:345,7
55KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4013M 4500:03:5501:35:0203:54:26.6003:58:21.90+01:29:0010:395,6
56KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK309K 1100:04:4701:33:3003:55:10.8503:59:58.35+01:29:4510:415,6
57MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3024M 4600:04:4701:33:3903:55:57.1504:00:45.10+01:30:3110:435,6
58STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4014M 4700:04:4901:38:1703:56:56.1504:01:46.00+01:31:3010:465,6
59ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3025M 4800:02:5001:30:3103:57:02.1503:59:52.65+01:31:3610:465,6
60PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3010K 1200:02:5001:34:4603:57:31.6504:00:21.75+01:32:0610:475,6
61SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4015M 4900:04:4601:34:3103:57:52.8004:02:39.15+01:32:2710:485,5
62MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM207M 5000:02:5301:28:2203:58:37.5504:01:31.25+01:33:1110:505,5
63SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK402K 1300:02:5101:34:1203:58:40.2004:01:31.45+01:33:1410:505,5
64OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3026M 5100:03:5101:38:1003:59:53.8504:03:45.55+01:34:2810:545,5
65CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3027M 5200:04:4601:39:5004:03:28.8004:08:15.70+01:38:0311:045,4
66KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM504M 5300:03:5401:33:4804:04:08.1004:08:02.15+01:38:4211:055,4
67BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3011K 1400:08:3701:42:0504:04:37.1004:13:14.50+01:39:1111:075,4
68GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM208M 5400:04:4901:36:0304:05:18.5504:10:07.90+01:39:5211:095,4
69MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3028M 5500:06:3601:41:3304:05:22.5504:11:59.50+01:39:5611:095,4
70SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4016M 5600:02:5201:26:0804:05:55.3004:08:47.35+01:40:2911:105,4
71KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4017M 5700:05:3901:38:0904:06:38.5504:12:17.55+01:41:1211:125,4
72CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4018M 5800:02:4701:27:3904:06:53.9504:09:41.50+01:41:2811:135,3
73KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3029M 5900:04:4801:41:4504:07:05.6504:11:54.10+01:41:4011:135,3
74ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK403K 1500:08:3001:34:1104:10:03.7004:18:34.40+01:44:3811:225,3
75DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM209M 6000:02:4801:39:0304:13:12.5004:16:01.10+01:47:4611:305,2
76BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK404K 1600:04:5001:42:4304:13:23.6004:18:13.60+01:47:5711:315,2
77PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4019M 6100:08:3601:50:3304:14:00.2004:22:36.95+01:48:3411:325,2
78STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3030M 6200:08:3401:50:3604:14:04.3504:22:38.35+01:48:3811:325,2
79POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4020M 6300:04:4901:39:2404:14:58.3004:19:47.30+01:49:3211:355,2
80PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4021M 6402:15:3301:39:1004:15:02.8506:30:35.85+01:49:3711:355,2
81PITAS Piotr 2038ZapierdalaczeROGOŹNIKM2010M 6502:15:3301:39:1304:15:15.6506:30:48.65+01:49:5011:365,2
82SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK202K 1700:02:5101:39:0204:16:40.2504:19:31.60+01:51:1411:405,1
83KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK405K 1800:08:3501:41:2504:17:11.1504:25:46.45+01:51:4511:415,1
84KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4022M 6600:04:4801:50:5904:18:05.1004:22:53.60+01:52:3911:435,1
85SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK501K 1900:06:3401:49:4604:18:58.1504:25:33.10+01:53:3211:465,1
86KOŚCIUCH Justyna 2166GDAŃSKK406K 2000:07:4601:37:0604:18:59.5004:26:46.45+01:53:3311:465,1
87HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3012K 2100:07:3601:45:1904:21:08.6504:28:45.50+01:55:4311:525,1
88ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4023M 6700:05:3601:50:2304:24:15.0004:29:51.75+01:58:4912:005,0
89CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3013K 2200:04:5101:50:2304:25:00.4004:29:51.95+01:59:3412:025,0
90BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3031M 6800:03:5001:37:2904:25:18.4004:29:08.65+01:59:5212:035,0
91HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM505M 6900:07:3301:45:1404:27:42.0504:35:16.00+02:02:1612:104,9
92KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4024M 7000:05:3801:52:0304:31:16.7004:36:55.25+02:05:5112:194,9
93ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2011M 7100:03:5201:42:1104:34:05.4504:37:57.75+02:08:3912:274,8
94GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2012M 7200:03:5101:42:1104:34:05.9004:37:57.35+02:08:4012:274,8
95PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2013M 7300:06:3201:50:2204:36:23.2004:42:56.05+02:10:5712:334,8
96CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3014K 2300:05:4002:02:2404:37:11.3004:42:51.70+02:11:4512:354,8
97ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3015K 2400:07:3501:50:0404:37:54.6504:45:30.05+02:12:2912:374,7
98KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2014M 7400:04:5001:48:0704:39:36.8504:44:27.40+02:14:1112:424,7
99LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3016K 2500:05:3901:50:0704:39:44.7004:45:23.95+02:14:1912:424,7
100ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM506M 7500:05:3701:50:3704:40:12.3504:45:49.75+02:14:4612:444,7
101ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK203K 2600:07:3401:50:0404:40:33.0504:48:07.80+02:15:0712:454,7
102POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM507M 7600:05:3701:47:4804:42:37.4504:48:14.85+02:17:1112:504,7
103KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4025M 7700:07:3201:44:2804:43:01.8504:50:34.75+02:17:3612:514,7
104ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK407K 2700:06:3501:55:1404:44:05.2504:50:41.10+02:18:3912:544,6
105DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3017K 2800:03:5401:47:4204:46:46.8004:50:41.10+02:21:2113:024,6
106SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3032M 7800:06:3201:54:1004:46:49.1004:53:21.45+02:21:2313:024,6
107SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM508M 7900:07:3602:00:2904:49:44.5504:57:20.55+02:24:1813:104,6
108WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3018K 2900:06:3402:01:2904:49:48.9504:56:23.80+02:24:2313:104,6
109WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4026M 8000:06:3502:01:2704:49:49.8504:56:24.95+02:24:2413:104,6
110SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK204K 3000:07:3601:54:3704:51:01.6504:58:38.40+02:25:3613:134,5
111SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3019K 3100:06:3802:01:3404:52:17.5504:58:55.55+02:26:5113:174,5
112GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3020K 3200:05:3902:02:4504:53:16.0004:58:55.85+02:27:5013:194,5
113KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK408K 3300:06:3301:59:0804:57:18.8005:03:52.70+02:31:5313:304,4
114ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK409K 3400:05:4102:04:0504:58:11.7005:03:52.75+02:32:4613:334,4
Niesklasyfikowani
DQJABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM60DQ02:04:37 DQ05:11:25.95 DQ DQ--
DQDORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK50DQ02:25:11 DQ05:15:16.80 DQ DQ--
DQPODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM50DQ02:25:13 DQ05:15:23.60 DQ DQ--
DQPERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM30DQ02:16:03 DQ05:29:07.85 DQ DQ--
DQGÓRA Daniel 2108MILICZM30DQ02:16:09 DQ05:29:18.05 DQ DQ--
DQLOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK40DQ02:21:41 DQ05:41:36.45 DQ DQ--
DQSTRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M50DQ02:14:18 DQ06:07:05.40 DQ DQ--
DQJODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK40DQ02:34:43 DQ06:32:39.70 DQ DQ--
DQPACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK40DQ02:34:43 DQ06:36:02.60 DQ DQ--
DQPACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM40DQ02:34:46 DQ06:36:04.50 DQ DQ--
Znaleziono 124 wynik(ów)