RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-24
Miejsce : Ustrzyki Górne
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu8km
   
1GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM2000:00:0201:00:46
2KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM3000:00:0301:00:46
3CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM3000:00:0201:01:59
4KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0401:02:31
5POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0401:03:33
6PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM3000:00:0401:05:22
7BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM2000:00:0301:05:30
8KNOPEK Robert 2144GLIWICEM3000:00:0601:08:30
9WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM3000:01:0301:10:42
10MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0401:11:31
11WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3000:03:4901:11:37
12WARSKI Patryk 2060KATOWICEM3000:00:0501:12:04
13FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM3000:00:5901:13:19
14FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK3000:01:0201:13:29
15SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:02:4801:14:16
16MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM5000:04:4601:14:19
17LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM5000:04:5101:14:26
18BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM4000:04:4801:14:43
19DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:01:0101:14:46
20PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:01:0401:14:51
21TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK2000:01:0101:15:26
22SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM4000:01:0401:15:36
23GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3000:01:0201:16:50
24MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:01:5101:16:52
25PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3000:01:5001:17:30
26ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3000:01:5001:18:21
27BAR Tomasz 2064LUBLINM3000:03:4801:18:30
28CISKI Piotr 2128WARSZAWAM4000:01:0301:18:43
29SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM4000:07:3401:19:03
30CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3000:00:0501:19:04
31KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK3000:01:0601:20:22
32MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM2000:01:5001:20:32
33KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3002:15:3301:20:36
34POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK3000:01:0501:20:47
35FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3002:15:3301:20:48
36ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4000:03:5301:21:26
37ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM2000:03:5201:22:03
38JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM5000:01:5201:22:45
39BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:01:5101:23:06
40ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:01:0201:23:40
41ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4000:03:5001:24:21
42BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4000:03:5301:24:37
43ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM2000:01:5501:24:58
44SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4000:05:3801:25:28
45SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4000:02:5201:26:08
46GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK3000:01:5301:26:14
47BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4000:01:5301:26:42
48CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3000:02:4801:27:08
49HYJEK Elżbieta 2040MIELECK4000:01:5401:27:09
50CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4000:02:4701:27:39
51KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:01:5401:27:51
52MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM2000:02:5301:28:22
53SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3000:03:5401:30:28
54ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3000:02:5001:30:31
55FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4000:02:4901:31:54
56KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3000:05:3801:32:22
57WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK3000:02:5001:33:07
58KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK3000:02:4901:33:08
59KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK3000:04:4701:33:30
60MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3000:04:4701:33:39
61KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:03:5401:33:48
62ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK4000:08:3001:34:11
63SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK4000:02:5101:34:12
64SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4000:04:4601:34:31
65PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3000:02:5001:34:46
66KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4000:03:5501:35:02
67GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM2000:04:4901:36:03
68KOŚCIUCH Justyna 2166GDAŃSKK4000:07:4601:37:06
69BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:03:5001:37:29
70KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4000:05:3901:38:09
71OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3000:03:5101:38:10
72STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4000:04:4901:38:17
73SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK2000:02:5101:39:02
74DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM2000:02:4801:39:03
75PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4002:15:3301:39:10
76PITAS Piotr 2038ZapierdalaczeROGOŹNIKM2002:15:3301:39:13
77POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4000:04:4901:39:24
78CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3000:04:4601:39:50
79KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK4000:08:3501:41:25
80MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:06:3601:41:33
81KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3000:04:4801:41:45
82BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3000:08:3701:42:05
83GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2000:03:5101:42:11
84ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2000:03:5201:42:11
85BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK4000:04:5001:42:43
86KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4000:07:3201:44:28
87HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM5000:07:3301:45:14
88HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3000:07:3601:45:19
89DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3000:03:5401:47:42
90POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM5000:05:3701:47:48
91KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2000:04:5001:48:07
92SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:06:3401:49:46
93ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK2000:07:3401:50:04
94ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3000:07:3501:50:04
95LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3000:05:3901:50:07
96PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2000:06:3201:50:22
97CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3000:04:5101:50:23
98ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4000:05:3601:50:23
99PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4000:08:3601:50:33
100STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3000:08:3401:50:36
101ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM5000:05:3701:50:37
102KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4000:04:4801:50:59
103KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4000:05:3801:52:03
104SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3000:06:3201:54:10
105SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK2000:07:3601:54:37
106ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK4000:06:3501:55:14
107KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK4000:06:3301:59:08
108SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:07:3602:00:29
109WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4000:06:3502:01:27
110WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3000:06:3402:01:29
111SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3000:06:3802:01:34
112CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3000:05:4002:02:24
113GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3000:05:3902:02:45
114ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK4000:05:4102:04:05
Niesklasyfikowani
DQJABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM60DQ02:04:37 DQ
DQSTRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M50DQ02:14:18 DQ
DQPERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM30DQ02:16:03 DQ
DQGÓRA Daniel 2108MILICZM30DQ02:16:09 DQ
DQLOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK40DQ02:21:41 DQ
DQDORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK50DQ02:25:11 DQ
DQPODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM50DQ02:25:13 DQ
DQPACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK40DQ02:34:43 DQ
DQJODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK40DQ02:34:43 DQ
DQPACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM40DQ02:34:46 DQ
Znaleziono 124 wynik(ów)