RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-02
Miejsce:
Ustrzyki Górne
Dystans:
22 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
50
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu8km
   
1FĄFARA Marek 17KS KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:0001:26:56
2KWIATEK Tomasz 25JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0001:29:43
3GREWIŃSKI Tomasz 43RUN KAYAX RUN WARSZAWAM4000:00:0001:35:06
4JEŻAK Joanna 58Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0001:58:43
5GURAK-STENCEL Izabela 62WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLK4000:00:0001:43:55
6BONDARA Sylwia 71JacekBiega Running TeamWARSZAWAK2000:00:0001:19:17
7KRUPCZYŃSKI Mariusz 27KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:0001:35:30
8JOSYPENKO Bożena 65JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0001:17:14
9JAKUBCZYK Paweł 30CKBabcieKIELCEM3000:00:0001:06:59
10KRYSIAK Robert 53BORZĘCIN MAŁYM4000:00:0001:41:19
11TOMCZYK Ferdynand 48Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOM5000:00:0001:19:42
12PRÓBAN Robert 64GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:30:11
13WOSIK Marek 68WARSZAWAM6000:00:0001:20:09
14KONIK Jarosław 56BBL Kraków-NorafsportKRAKÓWM4000:00:0001:56:47
15JOSYPENKO Jędrzej 66JacekBiega Running TeamWARSZAWAM2000:00:0001:17:11
16SŁOWIŃSKI Karol 72KRAKÓWM3000:00:0001:43:06
17ŚWIERCZYŃSKI Marcin 28WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:19:04
18KRUPCZYŃSKI Szymon 36KRUPOLS TEAMRASZYNM2000:00:0001:35:12
19STAN Marcin 38White Rabbit Running TeamWARSZAWAM4000:00:0001:25:42
20ZARZYCKA Monika 12KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIK2000:00:0001:43:07
21PRĘDKI Mirosław 59JasłoPRZYSIEKIM3000:00:0001:08:15
22DOMISZEWSKI Ignacy 67Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:00:03
23ZOCHNIAK Marek 46PiastówPIASTÓWM5000:00:0001:41:16
24SADOWSKI Rafał 63BełchatówBEŁCHATÓWM2000:00:0001:26:26
25KONSTANTY Katarzyna 10KrakówKRAKÓWK3000:00:0001:30:09
26ŁYSAKIEWICZ Paweł 13NSK PERONWARSZAWAM2000:00:0001:32:28
27BARCEWICZ Marta 5412tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKK2000:00:0001:27:45
28STAWIARSKI Jakub 55LongPlay Gorzów WlkpKŁODAWAM2000:00:0001:29:20
29GAURA Łukasz 11BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0001:38:29
30GARDENER Jacek 39JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0001:06:32
31JABŁOŃSKI Kazimierz 57PrądyPRĄDYM6000:00:0001:58:41
32JAKUBCZYK Dariusz 31CKBabciePODZAMCZE M3000:00:0001:16:57
33ANTOSZ Monika 20NorafsportKRAKÓWK4000:00:0001:56:46
34BUĆKO Artur 21Jelenia GóraJELENIA GÓRAM5000:00:0001:43:29
35STYCZEŃ Piotr 24CKBabcieCHĘCINYM3000:00:0001:16:55
36GURDEK Weronika 19KrakówKRAKÓWK2000:00:0001:35:29
37CYGANEK Grzegorz 47BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0001:20:47
38CIOSMAK Andrzej 40PZU SPORT TEAMBRATKOWICEM3000:00:0001:09:05
39LENARCZYK Marcin 42WARSZAWAM3000:00:0001:45:21
40ZIELIŃSKI Zbigniew 26WarszawaWARSZAWAM4000:00:0001:32:53
41FIJALKOWSKI Radosław 49GCW CrossFit WarszawaWARSZAWAM3000:00:00
42KOWALCZYK Mariusz 18RadomRADOMM3000:00:0001:40:57
43WĘGIELEWSKI Bartosz 52KRAKÓWM3000:00:0001:17:43
44BRZEZOWSKA Beata 69Albatrosy WARSZAWAK4000:00:0002:02:21
45KRUPCZYŃSKI Michał 37KRUPOLS TEAMSZCZECINM2000:00:0001:26:32
46GŁOWACKI Michał 50ŁęczycaŁĘCZYCAM2000:00:0001:39:33
47DMOWSKI Paweł 51ŁęczycaŁĘCZYCAM2000:00:0001:44:58
48STENCEL Piotr 61WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLM4000:00:0001:43:56
49GRONIECKI Mikołaj 33warszawaWARSZAWAM3000:00:0001:47:23
50ANDRZEJEWSKI Maciej 34WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:49:14
51PRZYBYLSKI Witek 73OTK RzeźnikGLIWICEM3000:00:0001:23:07
Znaleziono 51 wynik(ów)