RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-02
Miejsce:
Ustrzyki Górne
Dystans:
22 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
50
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 8km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu8km
   
1DOMISZEWSKI Ignacy 67Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:00:03
2GARDENER Jacek 39JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0001:06:32
3JAKUBCZYK Paweł 30CKBabcieKIELCEM3000:00:0001:06:59
4PRĘDKI Mirosław 59JasłoPRZYSIEKIM3000:00:0001:08:15
5CIOSMAK Andrzej 40PZU SPORT TEAMBRATKOWICEM3000:00:0001:09:05
6STYCZEŃ Piotr 24CKBabcieCHĘCINYM3000:00:0001:16:55
7JAKUBCZYK Dariusz 31CKBabciePODZAMCZE M3000:00:0001:16:57
8JOSYPENKO Jędrzej 66JacekBiega Running TeamWARSZAWAM2000:00:0001:17:11
8JOSYPENKO Bożena 65JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0001:17:14
10WĘGIELEWSKI Bartosz 52KRAKÓWM3000:00:0001:17:43
11ŚWIERCZYŃSKI Marcin 28WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:19:04
12BONDARA Sylwia 71JacekBiega Running TeamWARSZAWAK2000:00:0001:19:17
13TOMCZYK Ferdynand 48Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOM5000:00:0001:19:42
14WOSIK Marek 68WARSZAWAM6000:00:0001:20:09
15CYGANEK Grzegorz 47BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0001:20:47
16PRZYBYLSKI Witek 73OTK RzeźnikGLIWICEM3000:00:0001:23:07
17STAN Marcin 38White Rabbit Running TeamWARSZAWAM4000:00:0001:25:42
18SADOWSKI Rafał 63BełchatówBEŁCHATÓWM2000:00:0001:26:26
19KRUPCZYŃSKI Michał 37KRUPOLS TEAMSZCZECINM2000:00:0001:26:32
20FĄFARA Marek 17KS KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:0001:26:56
21BARCEWICZ Marta 5412tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKK2000:00:0001:27:45
22STAWIARSKI Jakub 55LongPlay Gorzów WlkpKŁODAWAM2000:00:0001:29:20
23KWIATEK Tomasz 25JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0001:29:43
24KONSTANTY Katarzyna 10KrakówKRAKÓWK3000:00:0001:30:09
25PRÓBAN Robert 64GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:30:11
26ŁYSAKIEWICZ Paweł 13NSK PERONWARSZAWAM2000:00:0001:32:28
27ZIELIŃSKI Zbigniew 26WarszawaWARSZAWAM4000:00:0001:32:53
28GREWIŃSKI Tomasz 43RUN KAYAX RUN WARSZAWAM4000:00:0001:35:06
29KRUPCZYŃSKI Szymon 36KRUPOLS TEAMRASZYNM2000:00:0001:35:12
30GURDEK Weronika 19KrakówKRAKÓWK2000:00:0001:35:29
31KRUPCZYŃSKI Mariusz 27KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:0001:35:30
32GAURA Łukasz 11BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0001:38:29
33GŁOWACKI Michał 50ŁęczycaŁĘCZYCAM2000:00:0001:39:33
34KOWALCZYK Mariusz 18RadomRADOMM3000:00:0001:40:57
35ZOCHNIAK Marek 46PiastówPIASTÓWM5000:00:0001:41:16
36KRYSIAK Robert 53BORZĘCIN MAŁYM4000:00:0001:41:19
37SŁOWIŃSKI Karol 72KRAKÓWM3000:00:0001:43:06
38ZARZYCKA Monika 12KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIK2000:00:0001:43:07
39BUĆKO Artur 21Jelenia GóraJELENIA GÓRAM5000:00:0001:43:29
40GURAK-STENCEL Izabela 62WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLK4000:00:0001:43:55
41STENCEL Piotr 61WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLM4000:00:0001:43:56
42DMOWSKI Paweł 51ŁęczycaŁĘCZYCAM2000:00:0001:44:58
43LENARCZYK Marcin 42WARSZAWAM3000:00:0001:45:21
44GRONIECKI Mikołaj 33warszawaWARSZAWAM3000:00:0001:47:23
45ANDRZEJEWSKI Maciej 34WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:49:14
46ANTOSZ Monika 20NorafsportKRAKÓWK4000:00:0001:56:46
47KONIK Jarosław 56BBL Kraków-NorafsportKRAKÓWM4000:00:0001:56:47
48JABŁOŃSKI Kazimierz 57PrądyPRĄDYM6000:00:0001:58:41
49JEŻAK Joanna 58Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0001:58:43
50BRZEZOWSKA Beata 69Albatrosy WARSZAWAK4000:00:0002:02:21
51FIJALKOWSKI Radosław 49GCW CrossFit WarszawaWARSZAWAM3000:00:00
Znaleziono 51 wynik(ów)