RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2017-06-13
Miejsce:
Ustrzyki Górne
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
137
Wystartowało:
114
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
114
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIECH Kacper 2134etapowatriada.pl/ASICS FrontRunner PolskaKRAKÓWM201M 100:00:0302:11:59.4502:12:03.15 5:4410,5
2POLAŃSKI Tomasz 2005B4SPORTM401M 200:00:0302:20:05.5502:20:09.30+00:08:066:059,9
3PAŁKA Tomasz 2023LuzyxRZESZÓWM301M 300:00:1302:24:24.2002:24:37.75+00:12:346:169,6
4MOĆKO Jacek 2026ZAGNAŃSKM202M 400:00:0302:25:31.6502:25:35.35+00:13:326:199,5
5PAWĘZKA Mirosław 2039Banda Grudnia / Orange PolskaLUBLINM302M 500:00:0402:28:50.1002:28:54.25+00:16:516:289,3
6LUBAŃSKI Robert 2073BUKOWICEM501M 600:00:0502:34:09.8502:34:15.25+00:22:126:429,0
7PYRKOSZ Damian 2029RZESZÓWM402M 700:00:0502:40:31.6002:40:37.00+00:28:336:588,6
8SKALSKI Radosław 2155KB AKTYWNI KONINKONINM403M 800:00:0402:41:10.8502:41:15.45+00:29:127:008,6
9RYCHTER Karol 2131RychterowieBYDGOSZCZM404M 900:00:0602:42:37.7002:42:44.50+00:30:417:048,5
10PAPUGA Dariusz 2037Zadyszka OświęcimM502M 1000:00:0402:43:27.6002:43:32.50+00:31:297:068,4
11GURGUL Sebastian 2019Aromat NógKRAKÓWM303M 1100:00:0402:44:10.8002:44:15.60+00:32:127:088,4
11MAJER Damian 2088Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM405M 1200:00:0402:44:11.2502:44:15.60+00:32:127:088,4
13LANGE Beata 2072BIŁGORAJK401K 100:00:0502:44:18.7502:44:24.30+00:32:217:088,4
14BUCZYŃSKI Adam 2097Nokia KrakówKRAKÓWM406M 1300:00:0602:46:54.1502:47:00.40+00:34:577:158,3
15SAMEREK Dariusz 2136TORUŃM304M 1400:00:0502:48:25.7502:48:31.70+00:36:287:198,2
16SALSKI Rafał 20761968ŻYRARDÓWM407M 1500:00:0402:52:43.0002:52:47.50+00:40:447:308,0
17KACZMARCZYK Urszula 2048Pro - Run Wrocław / Karkonosz Running TeamWROCŁAWK301K 200:00:0502:56:30.3002:56:35.50+00:44:327:407,8
18CEGIEŁKO Paweł 2121LUBLINM408M 1600:00:1002:57:16.3502:57:26.60+00:45:237:427,8
19WARĘCKA Kasia 2069KROBÓWK201K 300:00:0402:58:05.3502:58:09.95+00:46:067:447,7
20SYDORUK Aleksander 204612tri.pl SS Drużyna WilkaGRONITYM409M 1700:00:0402:59:04.9502:59:09.00+00:47:057:477,7
21CZELNY Tomasz 2016Smashing PąpkinsGLIWCEM305M 1800:00:0702:59:51.6502:59:59.10+00:47:557:497,7
22WALCZAK Agnieszka 2102PKO BP SABOLESŁAWK402K 400:00:0803:00:15.6503:00:23.75+00:48:207:507,7
23STODOLNY Krzysztof 2074WORYTYM503M 1900:00:0603:01:35.7003:01:42.25+00:49:397:537,6
24TOMCZAK Agnieszka 2054BYDGOSZCZK403K 500:00:0703:03:19.6503:03:27.40+00:51:247:587,5
25JASKULSKI Karol 2119MARMELTORUŃM306M 2000:00:0703:03:20.6503:03:27.75+00:51:247:587,5
26WIADERNA Nina 2027WARSZAWAK302K 600:00:0603:03:44.5503:03:51.20+00:51:487:597,5
27SEICHTER Adam 2110ProRunning PromotionTORUŃM4010M 2100:00:0603:04:19.2003:04:25.35+00:52:228:007,5
28STASICA Arkadiusz 2099niezrzeszonyPOZNAŃM504M 2200:00:1703:05:02.3003:05:19.85+00:53:168:027,5
29SZOPIŃSKA Agnieszka 2052BYDGOSZCZK303K 700:00:0703:07:27.2503:07:34.70+00:55:318:097,4
30PODLASZEWSKI Jacek 2077veni,cucurri,viciTORUŃM4011M 2300:00:1303:07:58.0003:08:11.90+00:56:088:107,3
31NOWAK Jarosław 2032spc ToruńTORUŃM4012M 2400:00:1303:07:58.6003:08:12.15+00:56:098:107,3
32MAJOR Zby 2015Night RunnersKRAKÓWM4013M 2500:00:0903:08:19.8003:08:29.35+00:56:268:117,3
33DZIEDZINA Tomasz 2021Night RunnersKRAKÓWM307M 2600:00:0903:08:20.4003:08:29.45+00:56:268:117,3
34DOMINIAK Michał 2138KB Ożarów Mazowiecki BiegaGOŁASZEWM308M 2700:00:0803:11:06.0003:11:14.55+00:59:118:187,2
35WILCZAK Katarzyna 2043KOBYŁKAK202K 800:00:1303:11:01.5503:11:14.70+00:59:118:187,2
36STEGNER Anna 2055KONSTANCIN JEZIORNAK404K 900:00:1303:11:04.4503:11:17.45+00:59:148:187,2
37SZOŁTYSEK Wojciech 2047OchajoRun&FriendsRYBNIKM4014M 2800:00:1003:12:13.0003:12:23.45+01:00:208:217,2
38KOZIŃSKI Marek 2111RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM309M 2900:00:0503:12:48.5003:12:54.35+01:00:518:237,2
39ODYA Marcin 2080Easy RunnerGDAŃSKM4015M 3000:00:0903:16:23.7003:16:33.30+01:04:308:327,0
40KOWALSKA Justyna 2094Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK304K 1000:00:1203:17:10.0503:17:22.50+01:05:198:347,0
41SLENDAK Jacek 2041Husaria Race TeamPABIANICEM203M 3100:00:0803:17:59.9503:18:08.20+01:06:058:367,0
42SZPAIDEL Pawel 2014SOSNOWIECM3010M 3200:00:0803:18:49.9003:18:58.85+01:06:558:386,9
43FUKS Wiktoria 2018Night Runners +SANOKK203K 1100:00:0803:19:01.1503:19:10.10+01:07:068:396,9
44LIBEREK Renata 2062ŁOPUCHOWOK405K 1200:00:1503:19:42.7503:19:58.20+01:07:558:416,9
45ZAJAC Andrzej 2130Nokia KrakówKRAKÓWM4016M 3300:00:4403:19:38.3003:20:23.00+01:08:198:406,9
46STEFAŃCZYK Monika 2003Vege RunnersKRAKÓWK305K 1300:00:1603:21:43.0503:21:59.85+01:09:568:466,8
47ZAMOJSKI Bogumił 2057KRAKÓWM4017M 3400:00:1403:23:35.6503:23:50.35+01:11:478:516,8
48RYCHTER Marcin 2115RychterowieNIEMCZM4018M 3500:00:1003:25:09.7503:25:20.50+01:13:178:556,7
49BARTŁOMIEJSKA Urszula 2060WARSZAWAK306K 1400:00:0703:25:48.7003:25:56.05+01:13:528:566,7
50ONAK Izabela 2058OchajoRun & FriendsGLIWICEK406K 1500:00:1003:28:02.7003:28:13.55+01:16:109:026,6
51LEHMANN Lukasz 2133WALLSENDM3011M 3600:00:1003:29:30.8003:29:40.95+01:17:379:066,6
52RAFAŁ Eliza 2065BIŁGORAJK307K 1600:00:0503:30:31.5003:30:37.15+01:18:349:096,6
53PLISZCZYŃSKA Justyna 2063Insane RunnersLUBLINK407K 1700:00:1403:32:56.4503:33:10.55+01:21:079:156,5
54RYŁKO Mariola 2084Solina TeamSOLINAK408K 1800:00:2303:33:09.5003:33:32.95+01:21:299:166,5
55SIEDLACZEK Zbigniew 2024Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM601M 3700:00:0703:35:39.7003:35:46.85+01:23:439:226,4
56USZYŃSKI Grzegorz 2141OTK RzeźnikGLIWICEM4019M 3800:00:2603:35:29.1503:35:55.15+01:23:529:226,4
57WOJCIUK Tomasz 2109PIASECZNOM3012M 3900:00:1203:36:21.8003:36:34.05+01:24:309:246,4
58ZIELIŃSKI Łukasz 2103WARSZAWAM4020M 4000:00:1203:37:47.1503:37:59.40+01:25:569:286,3
59BALICKI Marcin 2083WIELICZKAM3013M 4100:00:1403:38:13.6503:38:28.35+01:26:259:296,3
60GULAN Norbert 2129Moya MatchaWARSZAWAM3014M 4200:00:2303:38:16.8503:38:40.40+01:26:379:296,3
61ŻAK Oliwia 2011Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK308K 1900:00:1503:40:22.2003:40:37.95+01:28:349:346,3
62PLASZCZYK Tomasz 2125Sztafeta NadzieiGDAŃSKM4021M 4300:00:1903:42:46.3503:43:06.05+01:31:029:416,2
63SREBRNY Miroslaw 2075ROGOZM4022M 4400:00:1903:42:47.1503:43:06.20+01:31:039:416,2
64KAMINSKA Karolina 2127Shell Kraków / Les Fammes courant dans les ForetsKRAKÓWK309K 2000:00:1603:43:26.6503:43:43.15+01:31:409:426,2
65PRYCINSKI Krzysztof 2113Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4023M 4500:00:1003:45:16.2003:45:26.50+01:33:239:476,1
66PRYCIŃSKA Wiesława 2112Cafe Szkolna 16SUCHY LASK409K 2100:00:0903:45:17.2503:45:26.60+01:33:239:476,1
67KUKAWSKA Joanna 2000Coca Cola RunnersWARASZAWAK501K 2200:00:1603:45:19.7003:45:36.50+01:33:339:476,1
68MĄCZKA Krystyna 2002OTK RzeźnikGLIWICEK601K 2300:00:3703:48:21.4503:48:59.35+01:36:569:556,0
69TRZCIŃSKI Sebastian 2066Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3015M 4600:00:2003:49:16.1003:49:36.30+01:37:339:586,0
70PIETYRA Karolina 2045BILCZAK3010K 2400:00:1203:50:17.1503:50:29.40+01:38:2610:006,0
71MILCZAREK Jacek 2067Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3016M 4700:00:1903:52:47.7003:53:06.80+01:41:0310:075,9
72LASKOWSKI Marcin 2068Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4024M 4800:00:2103:52:47.1003:53:08.20+01:41:0510:075,9
73WŁODARCZYK Teresa 2044SPCTORUŃK502K 2500:00:2003:53:25.9003:53:46.70+01:41:4310:085,9
74COFALSKI Jakub 2081WARSZAWAM3017M 4900:00:1503:53:31.6503:53:46.80+01:41:4310:095,9
75MORAWSKA Anna 2001WARSZAWAK602K 2600:00:2203:54:46.0503:55:08.70+01:43:0510:125,9
76PRZYBYŁO Janusz 2090GORLICEM602M 5000:00:2103:55:03.1503:55:24.70+01:43:2110:135,9
77JUSZCZAK Zbigniew 2101niezrzeszonyOPATÓWEKM505M 5100:00:2503:55:44.9003:56:10.75+01:44:0710:155,9
78JUSZCZAK Anna 2100OPATÓWEKK503K 2700:00:2603:55:45.2003:56:11.20+01:44:0810:155,9
79CZAJKA Joanna 2116ŻNINK3011K 2800:00:1503:56:39.4503:56:55.25+01:44:5210:175,8
80MODZELEWSKA Karolina 2028SPCTORUŃK3012K 2900:00:1603:56:47.8003:57:04.35+01:45:0110:175,8
81JANOWSKA Agnieszka 2117SzatanyPOZNAŃK3013K 3000:00:0403:58:10.7503:58:15.70+01:46:1210:215,8
82RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2042spcTORUŃK504K 3100:00:1503:58:53.1003:59:08.40+01:47:0510:235,8
83SAWICKI Bartosz 2093JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3018M 5200:00:0803:59:18.7003:59:27.25+01:47:2410:245,8
84ŁYSAKIEWICZ Paweł 1886JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3019M 5300:00:0703:59:21.7503:59:29.55+01:47:2610:245,8
85SUŁEK Cezary 2033JAWORZNOM4025M 5400:00:1404:03:18.3504:03:32.80+01:51:2910:345,7
86GÓRA Natalia 2082POZNAŃK204K 3200:00:0504:04:19.2504:04:25.10+01:52:2110:375,6
87JAWOROWICZ Dobrochna 2053KONSTANCIN-JEZIORNAK4010K 3300:00:1504:04:16.7004:04:32.45+01:52:2910:375,6
88RACZKOWSKA Beata 2078KIELCEK505K 3400:00:1404:04:40.9504:04:55.10+01:52:5110:385,6
89MAJ Anna 2071KIELCEK4011K 3500:00:1204:04:42.8504:04:55.20+01:52:5210:385,6
90RACZKOWSKI Jacek 2079KIELCEM506M 5500:00:1404:04:41.0504:04:55.50+01:52:5210:385,6
91JAWORSKI Bartłomiej 2034spcTORUŃM204M 5600:00:2004:08:02.7004:08:23.25+01:56:2010:475,6
92DOBRZYŃSKA Małgorzata 2030SPCTORUŃK506K 3600:00:1604:08:09.4504:08:25.95+01:56:2210:475,6
93SZCZEPKOWSKI Paweł 2056ARTEQUIPMENTWARSZAWAM603M 5700:00:1704:08:35.4504:08:53.10+01:56:4910:485,6
94FURMAN Agnieszka 2012Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3014K 3700:00:1604:13:41.0504:13:57.25+02:01:5411:015,4
95OBARSKI Norbert 2096KIELCEM507M 5800:00:2204:15:09.1004:15:31.20+02:03:2811:055,4
96BŁASIŃSKA Żaneta 2064CIECHOCINEKK4012K 3800:00:1804:15:48.4004:16:06.50+02:04:0311:075,4
97DROZD Ola 2092JOZEFOWK4013K 3900:00:1404:16:20.9004:16:35.60+02:04:3211:085,4
98ZAWROTNIAK Mariusz 2105RUSZÓWM3020M 5900:00:2304:18:29.4504:18:53.30+02:06:5011:145,3
99PERKOWSKI Tomasz 2122EurocashWARSZAWAM3021M 6000:00:2404:18:28.6004:18:53.55+02:06:5011:145,3
100ŁADNIAK Jerzy 2098niezrzeszonyZŁOTNIKIM508M 6100:00:1804:18:39.9504:18:58.05+02:06:5411:145,3
101PIĄTEK Filip 2118SzatanyPOZNAŃM3022M 6200:00:0404:20:22.2504:20:27.20+02:08:2411:195,3
102BAKA Mateusz 2022GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM205M 6300:00:2604:24:25.2504:24:52.05+02:12:4811:295,2
103BĄK Andrzej 2137SPCLUBICZM4026M 6400:00:2104:24:31.5504:24:52.95+02:12:4911:305,2
104BAKA Marcin 2017GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM509M 6500:00:2704:24:30.9504:24:58.05+02:12:5411:305,2
105ŁUCZAK Adrian 2132The cake is a lieBYDGOSZCZM206M 6600:00:2104:26:54.2004:27:15.60+02:15:1211:365,2
106MARONDEL Katarzyna 2007Festiwal BiegowyBYTOMK3015K 4000:00:2204:27:57.7004:28:19.90+02:16:1611:395,2
107ROGACKA-RZEPKA Maria 2070GLIWICEK4014K 4100:00:2204:32:40.0004:33:02.95+02:20:5911:515,1
108DORSZEWSKA Bożena 2107BYDGOSZCZK507K 4200:00:0904:38:21.1004:38:30.90+02:26:2712:065,0
109PODKÓWKA Zbigniew 2108BYDGOSZCZM5010M 6700:00:1104:38:24.2504:38:35.75+02:26:3212:065,0
110MOCZADŁO Maria 2035spcTORUŃK4015K 4300:00:1904:38:48.0004:39:07.10+02:27:0312:074,9
111OBARSKA Małgorzata 2095STARACHOWICEK508K 4400:00:2204:44:15.2004:44:37.30+02:32:3412:214,9
112STRZELECKI Artur 2139PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM5011M 6800:00:1504:46:06.8004:46:22.25+02:34:1912:264,8
113DUBAS Mateusz 2089SportIDWARSZAWAM207M 6900:00:0804:47:07.4004:47:15.80+02:35:1212:294,8
113NOWOWIEJSKI Grzegorz 2085NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4027M 7000:00:0804:47:07.2504:47:15.80+02:35:1212:294,8
Znaleziono 114 wynik(ów)