RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-24
Miejsce : Ustrzyki Górne
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu8kmCzas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK301K 100:01:0201:13:2903:04:37.4003:05:39.80 8:237,1
2TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK201K 200:01:0101:15:2603:15:22.5003:16:24.30+00:10:458:526,8
3KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK302K 300:01:0601:20:2203:22:49.7503:23:55.80+00:18:129:136,5
4POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK303K 400:01:0501:20:4703:27:48.2503:28:53.35+00:23:109:266,4
5BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK304K 500:01:5101:23:0603:29:20.0503:31:11.80+00:24:429:306,3
6HYJEK Elżbieta 2040MIELECK401K 600:01:5401:27:0903:35:11.6503:37:06.15+00:30:349:466,1
7KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK305K 700:01:5401:27:5103:37:15.3503:39:09.60+00:32:379:526,1
8GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK306K 800:01:5301:26:1403:40:57.4003:42:50.85+00:36:2010:026,0
9WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 900:02:5001:33:0703:49:55.1003:52:45.25+00:45:1710:275,7
10KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK308K 1000:02:4901:33:0803:49:55.9003:52:45.55+00:45:1810:275,7
11KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK309K 1100:04:4701:33:3003:55:10.8503:59:58.35+00:50:3310:415,6
12PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3010K 1200:02:5001:34:4603:57:31.6504:00:21.75+00:52:5410:475,6
13SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK402K 1300:02:5101:34:1203:58:40.2004:01:31.45+00:54:0210:505,5
14BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3011K 1400:08:3701:42:0504:04:37.1004:13:14.50+00:59:5911:075,4
15ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK403K 1500:08:3001:34:1104:10:03.7004:18:34.40+01:05:2611:225,3
16BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK404K 1600:04:5001:42:4304:13:23.6004:18:13.60+01:08:4611:315,2
17SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK202K 1700:02:5101:39:0204:16:40.2504:19:31.60+01:12:0211:405,1
18KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK405K 1800:08:3501:41:2504:17:11.1504:25:46.45+01:12:3311:415,1
19SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK501K 1900:06:3401:49:4604:18:58.1504:25:33.10+01:14:2011:465,1
20KOŚCIUCH Justyna 2166GDAŃSKK406K 2000:07:4601:37:0604:18:59.5004:26:46.45+01:14:2211:465,1
21HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3012K 2100:07:3601:45:1904:21:08.6504:28:45.50+01:16:3111:525,1
22CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3013K 2200:04:5101:50:2304:25:00.4004:29:51.95+01:20:2312:025,0
23CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3014K 2300:05:4002:02:2404:37:11.3004:42:51.70+01:32:3312:354,8
24ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3015K 2400:07:3501:50:0404:37:54.6504:45:30.05+01:33:1712:374,7
25LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3016K 2500:05:3901:50:0704:39:44.7004:45:23.95+01:35:0712:424,7
26ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK203K 2600:07:3401:50:0404:40:33.0504:48:07.80+01:35:5512:454,7
27ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK407K 2700:06:3501:55:1404:44:05.2504:50:41.10+01:39:2712:544,6
28DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3017K 2800:03:5401:47:4204:46:46.8004:50:41.10+01:42:0913:024,6
29WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3018K 2900:06:3402:01:2904:49:48.9504:56:23.80+01:45:1113:104,6
30SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK204K 3000:07:3601:54:3704:51:01.6504:58:38.40+01:46:2413:134,5
31SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3019K 3100:06:3802:01:3404:52:17.5504:58:55.55+01:47:4013:174,5
32GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3020K 3200:05:3902:02:4504:53:16.0004:58:55.85+01:48:3813:194,5
33KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK408K 3300:06:3301:59:0804:57:18.8005:03:52.70+01:52:4113:304,4
34ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK409K 3400:05:4102:04:0504:58:11.7005:03:52.75+01:53:3413:334,4
Niesklasyfikowani
DQDORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK50DQ02:25:11 DQ05:15:16.80 DQ DQ--
DQLOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK40DQ02:21:41 DQ05:41:36.45 DQ DQ--
DQJODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK40DQ02:34:43 DQ06:32:39.70 DQ DQ--
DQPACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK40DQ02:34:43 DQ06:36:02.60 DQ DQ--
Znaleziono 38 wynik(ów)