RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-24
Miejsce : Ustrzyki Górne
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu8kmCzas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0301:00:4602:25:25.6502:25:28.85 6:369,1
2CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM302M 400:00:0201:01:5902:38:11.9002:38:14.55+00:12:467:118,3
3PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM303M 600:00:0401:05:2202:45:05.0502:45:09.80+00:19:397:308,0
4WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM304M 800:01:0301:10:4202:55:21.5002:56:24.65+00:29:557:587,5
5KNOPEK Robert 2144GLIWICEM305M 900:00:0601:08:3002:55:57.4502:56:03.45+00:30:317:597,5
6FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM306M 1000:00:5901:13:1902:59:45.5003:00:45.40+00:34:198:107,3
7DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM307M 1100:01:0101:14:4603:01:49.7003:02:51.00+00:36:248:157,3
8WARSKI Patryk 2060KATOWICEM308M 1200:00:0501:12:0403:03:25.4003:03:30.55+00:37:598:207,2
9PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM309M 1600:01:0401:14:5103:07:46.1503:08:50.20+00:42:208:327,0
10SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3010M 1800:02:4801:14:1603:10:39.8503:13:27.85+00:45:148:396,9
11MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3011M 1900:01:5101:16:5203:12:24.7503:14:16.30+00:46:598:446,9
12FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3012M 2202:15:3301:20:4803:13:42.8505:29:15.85+00:48:178:486,8
13GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3013M 2300:01:0201:16:5003:15:22.3003:16:24.90+00:49:568:526,8
14KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3014M 2402:15:3301:20:3603:15:41.5505:31:14.55+00:50:158:536,7
15WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3015M 2500:03:4901:11:3703:16:56.5503:20:46.10+00:51:308:576,7
16BAR Tomasz 2064LUBLINM3016M 2700:03:4801:18:3003:23:37.9503:27:26.90+00:58:129:156,5
17PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3017M 3000:01:5001:17:3003:25:45.8503:27:35.95+01:00:209:216,4
18ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3018M 3200:01:5001:18:2103:27:38.7503:29:29.70+01:02:139:266,4
19CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3019M 3300:00:0501:19:0403:28:09.2003:28:14.55+01:02:439:276,3
20ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3020M 3700:01:0201:23:4003:35:26.3503:36:28.45+01:10:009:476,1
21CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3021M 4000:02:4801:27:0803:39:34.3003:42:23.10+01:14:089:586,0
22KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3022M 4300:05:3801:32:2203:47:11.1503:52:50.10+01:21:4510:195,8
23SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3023M 4400:03:5401:30:2803:52:48.5503:56:43.45+01:27:2210:345,7
24MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3024M 4600:04:4701:33:3903:55:57.1504:00:45.10+01:30:3110:435,6
25ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3025M 4800:02:5001:30:3103:57:02.1503:59:52.65+01:31:3610:465,6
26OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3026M 5100:03:5101:38:1003:59:53.8504:03:45.55+01:34:2810:545,5
27CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3027M 5200:04:4601:39:5004:03:28.8004:08:15.70+01:38:0311:045,4
28MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3028M 5500:06:3601:41:3304:05:22.5504:11:59.50+01:39:5611:095,4
29KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3029M 5900:04:4801:41:4504:07:05.6504:11:54.10+01:41:4011:135,3
30STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3030M 6200:08:3401:50:3604:14:04.3504:22:38.35+01:48:3811:325,2
31BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3031M 6800:03:5001:37:2904:25:18.4004:29:08.65+01:59:5212:035,0
32SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3032M 7800:06:3201:54:1004:46:49.1004:53:21.45+02:21:2313:024,6
Niesklasyfikowani
DQPERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM30DQ02:16:03 DQ05:29:07.85 DQ DQ--
DQGÓRA Daniel 2108MILICZM30DQ02:16:09 DQ05:29:18.05 DQ DQ--
Znaleziono 34 wynik(ów)