RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ II
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-24
Miejsce : Ustrzyki Górne
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 124
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 124
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu8kmCzas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 200:00:0401:03:3302:32:42.6002:32:46.75 6:568,6
2SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM402M 1300:01:0401:15:3603:05:45.5003:06:50.25+00:33:028:267,1
3MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM403M 1700:00:0401:11:3103:08:41.0503:08:45.40+00:35:588:347,0
4BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM404M 2000:04:4801:14:4303:12:43.1003:17:31.85+00:40:008:456,8
5SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM405M 2100:07:3401:19:0303:13:24.8503:20:59.55+00:40:428:476,8
6CISKI Piotr 2128WARSZAWAM406M 2600:01:0301:18:4303:21:50.4503:22:54.40+00:49:079:106,5
7SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM407M 2900:05:3801:25:2803:25:38.5003:31:16.95+00:52:559:206,4
8BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM408M 3400:03:5301:24:3703:28:57.8003:32:51.10+00:56:159:296,3
9ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM409M 3800:03:5301:21:2603:39:19.8503:43:12.95+01:06:379:586,0
10ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4010M 3900:03:5001:24:2103:39:27.9003:43:18.25+01:06:459:586,0
11FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4011M 4100:02:4901:31:5403:41:02.7003:43:52.40+01:08:2010:026,0
12BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4012M 4200:01:5301:26:4203:43:57.2003:45:50.35+01:11:1410:105,9
13KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4013M 4500:03:5501:35:0203:54:26.6003:58:21.90+01:21:4410:395,6
14STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4014M 4700:04:4901:38:1703:56:56.1504:01:46.00+01:24:1310:465,6
15SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4015M 4900:04:4601:34:3103:57:52.8004:02:39.15+01:25:1010:485,5
16SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4016M 5600:02:5201:26:0804:05:55.3004:08:47.35+01:33:1211:105,4
17KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4017M 5700:05:3901:38:0904:06:38.5504:12:17.55+01:33:5511:125,4
18CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4018M 5800:02:4701:27:3904:06:53.9504:09:41.50+01:34:1111:135,3
19PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4019M 6100:08:3601:50:3304:14:00.2004:22:36.95+01:41:1711:325,2
20POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4020M 6300:04:4901:39:2404:14:58.3004:19:47.30+01:42:1511:355,2
21PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4021M 6402:15:3301:39:1004:15:02.8506:30:35.85+01:42:2011:355,2
22KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4022M 6600:04:4801:50:5904:18:05.1004:22:53.60+01:45:2211:435,1
23ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4023M 6700:05:3601:50:2304:24:15.0004:29:51.75+01:51:3212:005,0
24KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4024M 7000:05:3801:52:0304:31:16.7004:36:55.25+01:58:3412:194,9
25KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4025M 7700:07:3201:44:2804:43:01.8504:50:34.75+02:10:1912:514,7
26WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4026M 8000:06:3502:01:2704:49:49.8504:56:24.95+02:17:0713:104,6
Niesklasyfikowani
DQPACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM40DQ02:34:46 DQ06:36:04.50 DQ DQ--
Znaleziono 27 wynik(ów)