RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Smerek/Kalnica
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 122
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM2000:00:00
2KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM3000:00:00
3KNOPEK Robert 2144GLIWICEM3000:00:01
4GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM2000:00:01
5TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK2000:00:01
6MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:01
7BAR Tomasz 2064LUBLINM3000:00:01
8POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:01
9WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3000:00:01
10FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK3000:00:01
11KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:01
12WARSKI Patryk 2060KATOWICEM3000:00:01
13DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:01
14FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM3000:00:01
15PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM3000:00:01
16MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM5000:00:02
17BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM4000:00:02
18BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4000:00:02
19KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK3000:00:02
20KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK3000:00:02
21WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK3000:00:02
22SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4000:00:02
23BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:02
24KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK3000:00:02
25ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3000:00:03
26KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:03
27POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK3000:00:03
28WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM3000:00:03
29LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM5000:00:03
30GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:03
31SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM4000:00:03
32HYJEK Elżbieta 2040MIELECK4000:00:03
33KOŚCIUCH Justyna 2166GDAŃSKK4000:00:03
34ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:00:04
35ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4000:00:04
36MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:04
37DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3000:00:04
38SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK4000:00:04
39SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK2000:00:04
40SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM4000:00:04
41MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM2000:00:04
42GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3000:00:04
43SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:04
44KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4000:00:05
45PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:05
46CISKI Piotr 2128WARSZAWAM4000:00:05
47MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:05
48CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3000:00:05
49MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM2000:00:05
50CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3000:00:05
51ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4000:00:05
52BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK4000:00:05
53FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4000:00:06
54JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM5000:00:06
55SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK5000:00:06
56ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM5000:00:06
57DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM2000:00:06
58ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3000:00:06
59ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK4000:00:06
60KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2000:00:06
61FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3000:00:06
62SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:06
63BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:07
64ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM2000:00:07
65STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3000:00:07
66KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK4000:00:07
67SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4000:00:07
68KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3000:00:07
69PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3000:00:07
70KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK4000:00:07
71KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3000:00:08
72POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4000:00:08
73KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4000:00:08
74CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3000:00:08
75PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4000:00:08
76ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK4000:00:08
77ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK4000:00:08
78STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4000:00:09
79SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3000:00:09
80KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:09
81HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM5000:00:09
82ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK2000:00:09
83BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3000:00:09
84ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3000:00:09
85PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM5000:00:09
86GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM2000:00:09
87SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4000:00:10
88KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:10
89OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3000:00:10
90KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:10
91BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4000:00:10
92MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3000:00:10
93DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK5000:00:10
94KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3000:00:11
95CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4000:00:11
96PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3000:00:11
97KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4000:00:11
98SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3000:00:11
99GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3000:00:11
100HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3000:00:12
101ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4000:00:12
102CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3000:00:12
103PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4000:00:12
104STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M5000:00:12
105SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3000:00:13
106PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2000:00:14
107ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM2000:00:14
108SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK2000:00:14
109WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4000:00:14
110JODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK4000:00:14
111PACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM4000:00:14
112POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM5000:00:15
113PACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK4000:00:15
114LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3000:00:16
115WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3000:00:16
116PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3000:00:16
117LOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK4000:00:16
118GÓRA Daniel 2108MILICZM3000:00:17
119GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2000:00:18
120ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2000:00:18
121CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3000:00:20
122JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM6000:00:26
Znaleziono 122 wynik(ów)