RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-03
Miejsce:
Smerek/Kalnica
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
64
Wystartowało:
51
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
51
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1FĄFARA Marek 17KS KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:00
2KWIATEK Tomasz 25JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:00
3GREWIŃSKI Tomasz 43RUN KAYAX RUN WARSZAWAM4000:00:00
4JEŻAK Joanna 58Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:00
5GURAK-STENCEL Izabela 62WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLK4000:00:00
6BONDARA Sylwia 71Jacek BiegaK2000:00:00
7KRUPCZYŃSKI Mariusz 27KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:00
8JOSYPENKO Bożena 65JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:00
9JAKUBCZYK Paweł 30CKBabcieKIELCEM3000:00:00
10KRYSIAK Robert 53BORZĘCIN MAŁYM4000:00:00
11TOMCZYK Ferdynand 48Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOM5000:00:00
12PRÓBAN Robert 64GliwiceGLIWICEM3000:00:00
13WOSIK Marek 68WARSZAWAM6000:00:00
14KONIK Jarosław 56BBL Kraków-NorafsportKRAKÓWM4000:00:00
15JOSYPENKO Jędrzej 66JacekBiega Running TeamWARSZAWAM2000:00:00
16SŁOWIŃSKI Karol 72KRAKÓWM3000:00:00
17ŚWIERCZYŃSKI Marcin 28WarszawaWARSZAWAM3000:00:00
18KRUPCZYŃSKI Szymon 36KRUPOLS TEAMRASZYNM2000:00:00
19STAN Marcin 38White Rabbit Running TeamWARSZAWAM4000:00:00
20ZARZYCKA Monika 12KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIK2000:00:00
21PRĘDKI Mirosław 59JasłoPRZYSIEKIM3000:00:00
22DOMISZEWSKI Ignacy 67Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:00
23ZOCHNIAK Marek 46PiastówPIASTÓWM5000:00:00
24SADOWSKI Rafał 63BełchatówBEŁCHATÓWM2000:00:00
25KONSTANTY Katarzyna 10KrakówKRAKÓWK3000:00:00
26ŁYSAKIEWICZ Paweł 13NSK PERONWARSZAWAM2000:00:00
27BARCEWICZ Marta 5412tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKK2000:00:00
28LENARCZYK Michał 41WARSZAWAM2000:00:00
29STAWIARSKI Jakub 55LongPlay Gorzów WlkpKŁODAWAM2000:00:00
30GAURA Łukasz 11BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
31GARDENER Jacek 39JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:00
32JABŁOŃSKI Kazimierz 57PrądyPRĄDYM6000:00:00
33JAKUBCZYK Dariusz 31CKBabciePODZAMCZE M3000:00:00
34ANTOSZ Monika 20NorafsportKRAKÓWK4000:00:00
35BUĆKO Artur 21Jelenia GóraJELENIA GÓRAM5000:00:00
36STYCZEŃ Piotr 24CKBabcieCHĘCINYM3000:00:00
37GURDEK Weronika 19KrakówKRAKÓWK2000:00:00
38CYGANEK Grzegorz 47BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
39CIOSMAK Andrzej 40PZU SPORT TEAMBRATKOWICEM3000:00:00
40LENARCZYK Marcin 42WARSZAWAM3000:00:00
41ZIELIŃSKI Zbigniew 26WarszawaWARSZAWAM4000:00:00
42KOWALCZYK Mariusz 18RadomRADOMM3000:00:00
43WĘGIELEWSKI Bartosz 52KRAKÓWM3000:00:00
44BRZEZOWSKA Beata 69Albatrosy WARSZAWAK4000:00:00
45KRUPCZYŃSKI Michał 37KRUPOLS TEAMSZCZECINM2000:00:00
46GŁOWACKI Michał 50ŁęczycaŁĘCZYCAM2000:00:00
47DMOWSKI Paweł 51ŁęczycaŁĘCZYCAM2000:00:00
48STENCEL Piotr 61WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLM4000:00:00
49GRONIECKI Mikołaj 33warszawaWARSZAWAM3000:00:00
50ANDRZEJEWSKI Maciej 34WarszawaWARSZAWAM3000:00:00
51PRZYBYLSKI Witek 73OTK RzeźnikGLIWICEM3000:00:00
Znaleziono 51 wynik(ów)