RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Smerek/Kalnica
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 122
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK301K 100:00:0102:12:38.5002:12:40.10 6:199,5
2POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK302K 200:00:0302:17:43.5502:17:46.80+00:05:056:339,1
3KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK303K 300:00:0202:18:00.8502:18:03.15+00:05:226:349,1
4BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK304K 500:00:0202:22:40.7502:22:43.10+00:10:026:478,8
5GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK305K 600:00:0302:26:13.2502:26:17.00+00:13:346:578,6
6KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK306K 800:00:0202:32:57.5002:33:00.40+00:20:197:178,2
7WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 900:00:0202:32:57.9502:33:00.55+00:20:197:178,2
8KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK308K 1100:00:0302:36:13.8002:36:17.45+00:23:357:268,1
9KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK309K 1300:00:0202:41:14.1502:41:17.05+00:28:357:407,8
10DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3010K 1500:00:0402:48:06.7502:48:11.00+00:35:288:007,5
11BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3011K 1600:00:0902:48:35.4002:48:44.65+00:35:568:017,5
12PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK3012K 1700:00:0702:48:45.8002:48:53.30+00:36:078:027,5
13HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3013K 1900:00:1202:56:46.0002:56:58.75+00:44:078:257,1
14LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3014K 2000:00:1602:56:48.0002:57:04.50+00:44:098:257,1
15CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3015K 2300:00:0503:04:55.9003:05:01.25+00:52:178:486,8
16CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3016K 2600:00:1203:09:30.9003:09:43.05+00:56:529:016,6
17ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3017K 2700:00:0903:16:25.1003:16:34.80+01:03:469:216,4
18SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3018K 3200:00:1103:31:34.2503:31:45.80+01:18:5510:046,0
19GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3019K 3300:00:1103:31:34.6503:31:45.90+01:18:5610:046,0
20WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3020K 3400:00:1603:41:06.2503:41:22.85+01:28:2710:315,7
Znaleziono 20 wynik(ów)