RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Smerek/Kalnica
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 122
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0001:44:27.0001:44:27.80 4:5812,1
2PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM302M 400:00:0101:53:08.7001:53:09.85+00:08:415:2311,1
3KNOPEK Robert 2144GLIWICEM303M 600:00:0101:54:59.4001:55:00.60+00:10:325:2811,0
4SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM304M 700:00:0401:56:46.2501:56:50.45+00:12:195:3310,8
5WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM305M 1000:00:0302:01:16.8002:01:20.75+00:16:495:4610,4
6WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM306M 1100:00:0102:02:08.8502:02:10.50+00:17:415:4910,3
7FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM307M 1300:00:0102:06:25.0002:06:26.75+00:21:586:0110,0
8WARSKI Patryk 2060KATOWICEM308M 1500:00:0102:07:50.2002:07:51.80+00:23:236:059,9
9DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM309M 1600:00:0102:09:40.3502:09:42.30+00:25:136:109,7
10MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3010M 1800:00:0402:10:57.0502:11:01.25+00:26:306:149,6
11ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3011M 2000:00:0402:11:48.0502:11:52.20+00:27:216:169,6
12PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3012M 2100:00:0502:12:07.7502:12:13.05+00:27:406:179,5
13KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3013M 2400:00:0702:13:56.4502:14:04.00+00:29:296:229,4
14GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3014M 2500:00:0402:15:16.3502:15:21.05+00:30:496:269,3
15BAR Tomasz 2064LUBLINM3015M 2600:00:0102:15:27.4502:15:29.40+00:31:006:279,3
16CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3016M 2900:00:0502:18:39.5502:18:44.90+00:34:126:369,1
17PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3017M 3000:00:1102:19:13.1002:19:24.50+00:34:466:379,1
18FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3018M 3100:00:0602:19:53.2002:19:59.45+00:35:266:399,0
19KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3019M 3200:00:0802:20:22.8502:20:31.00+00:35:556:419,0
20ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3020M 3800:00:0602:22:40.3502:22:46.95+00:38:136:478,8
21CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3021M 4100:00:0802:28:18.2502:28:26.60+00:43:517:038,5
22SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3022M 4300:00:0902:30:34.2502:30:43.40+00:46:077:108,4
23ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3023M 4500:00:0302:32:35.0502:32:38.90+00:48:087:158,3
24STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3024M 5200:00:0702:38:39.7502:38:47.50+00:54:127:337,9
25MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3025M 5300:00:1002:43:37.6502:43:48.50+00:59:107:477,7
26KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3026M 5400:00:1102:43:40.1002:43:51.35+00:59:137:477,7
27OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3027M 5600:00:1002:46:05.3002:46:16.00+01:01:387:547,6
28CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3028M 5900:00:2002:47:29.4002:47:49.80+01:03:027:587,5
29BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3029M 6100:00:0702:51:24.3502:51:32.10+01:06:578:097,4
30MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3030M 6700:00:0502:59:00.0502:59:05.95+01:14:338:317,0
31SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7500:00:1303:16:51.3503:17:04.90+01:32:249:226,4
32PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3032M 8000:00:1603:45:45.3003:46:01.30+02:01:1810:455,6
33GÓRA Daniel 2108MILICZM3033M 8100:00:1703:46:10.9003:46:27.90+02:01:4310:465,6
Znaleziono 33 wynik(ów)