RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Smerek/Kalnica
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 122
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 200:00:0101:46:02.8501:46:04.05 5:0311,9
2MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM402M 900:00:0102:00:53.8502:00:55.80+00:14:515:4510,4
3BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM403M 1400:00:0202:07:41.5002:07:44.35+00:21:386:049,9
4SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM404M 1700:00:0302:10:02.2002:10:05.65+00:23:596:119,7
5SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM405M 1900:00:0702:11:39.5502:11:47.50+00:25:366:169,6
6SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM406M 2200:00:0402:13:06.8002:13:11.30+00:27:036:209,5
7PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM407M 3300:00:1202:20:27.8502:20:40.20+00:34:256:419,0
8CISKI Piotr 2128WARSZAWAM408M 3500:00:0502:20:44.9502:20:50.00+00:34:426:429,0
9ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM409M 3600:00:0402:21:37.8502:21:42.65+00:35:356:448,9
10KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4010M 3700:00:1002:21:52.6002:22:03.25+00:35:496:458,9
11ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4011M 3900:00:0502:23:33.2002:23:38.20+00:37:306:508,8
12CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4012M 4000:00:1102:27:48.6502:28:00.50+00:41:457:028,5
13BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4013M 4200:00:0202:28:44.7502:28:47.30+00:42:417:058,5
14STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4014M 4600:00:0902:33:40.0502:33:49.65+00:47:377:198,2
15BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4015M 4700:00:1002:35:39.8002:35:50.35+00:49:367:248,1
16FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4016M 4900:00:0602:35:53.2002:36:00.00+00:49:507:258,1
17SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4017M 5000:00:0202:35:57.0002:35:59.85+00:49:547:258,1
18PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4018M 5100:00:0802:38:38.9502:38:47.20+00:52:367:337,9
19POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4019M 5500:00:0802:45:20.4002:45:28.90+00:59:177:527,6
20SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4020M 6300:00:1002:52:05.9502:52:16.25+01:06:038:117,3
21KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4021M 6400:00:0902:53:25.7502:53:35.35+01:07:228:157,3
22KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4022M 6800:00:0802:59:28.1502:59:36.40+01:13:258:327,0
23KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4023M 7100:00:1103:07:13.5003:07:24.90+01:21:108:546,7
24KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4024M 7200:00:0503:07:55.5003:08:01.10+01:21:528:566,7
25ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4025M 7300:00:1203:09:30.3503:09:42.65+01:23:279:016,6
26WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4026M 7900:00:1403:41:07.8503:41:22.75+01:55:0510:315,7
27PACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM4027M 8300:00:1404:02:13.0004:02:27.05+02:16:1011:325,2
Znaleziono 27 wynik(ów)